Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry ❤️ Wielkie wydarzenie.... za około 40 minut w moim mieście będzie prezydent... dziś 89 rocznica zaślubin Polski z morzem :D Mam obrazy z kamer na starym rynku - ile tam mundurów.... mi podobają się marynarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny rudamaxi🌻 gratuluję Kaszubko🌻spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji tak wielkiej rocznicy:) ja tez miałam 6 lutego ale 16;) do Was nam jeszcze daleko:) goja🌻 ellisa🌻 Rebeka🌻 Erato🌻dzieki za fotki Dea🌻 Rzena🌻 wesola🌻 annapo🌻 Jęsli którąś pominęłam to przepraszam, jakos nie mogę sie zebrac by cos do każdej napisac ale caly czas sie na to zbieram;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... o poranku :-) i podpisuje liste :-) Rudamaxi - dla Ciebie gratulacje :-) a dla Wiki :-( 😘 na szybkie wyzdrowienie !! Goja 🌻 - jak jeszcze mozesz to podbierz tam z tej paczki dla Rudej ze 3 ptasie dla mnie ;-)... wprawdzie nie mam zadnych zaslug ale mam takiego smaka :-P... Kaszubko 🌻 - ostatnio u Ciebie impreza za impreza :-) ... Tez lubie mundurowych ;-) mmmmmm :-D ... She 🌻 Ellisa 🌻 U nas wiatrzysko wyje za oknami :-O i troche sie martwie bo M wlasnie wraca z Bretani, a tam najgorszy wiatr... No nic, byle do poludnia... Zycze milego dnia 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał Piotrek.... teraz wyszedł z mężem... więc szybko tu wskoczyłam :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi marzenia spełniam cały czas można powiedzieć ,to mój drugi etat ;) Słońce,słońce u mnie jest :) Stawiam eklerkę i latte :) A i napisałam posta wielkiego jak byk i co..............zeżarło i jestem Za zdjęcia dziękuje z przyjemością oglądam co i jak się u Was dzieje :) I tak po prawdzie to obierżyświaty światy z nas :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w ten barowy dzionek,pada,wieje i znow jest do bani ;) Prosze ja juz po pracy -odwalilam dzisiaj wszystko rano a teraz wrocilam od mojej podopiecznej,niesamowite ze ta babka tak sie trzyma w tym wieku,a jak zartuje -dziewczyny mowie Wam co tam ide to sie zawsze usmieje z niej. Jak juz pisalam sprzedalam znow kilka rzeczy z domku i faktycznie nie mam gdzie trzymac juz ciuchow,zostaly walizki,hihi.:D- ale jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec B Kaszubko ❤️ dziekuje 🌼 Ellisa 🖐️ Izuchna 👄 ciesze sie ze juz po wszystkim i ze Ty sie cieszyszysz 🌼 Goju ❤️ Tak masz racje dobralismy sie z MM jak dwie polowki,hihi,my ogolnie lubimy nowe wyzwania i znajomosci o wedrowkach nie wspomne ;) -cholerka znow mi przeskakuje klawiatura i czasami slowka nie wchodza - a z synem tak akurat wypadlo hihi-jutro ma sciagniecie szwow-ale na nim goi sie jak na przyslowiowym ,,psie,, juz tylko lekko utyka i bez opatrunku chodzi.dziekuje i Pozdrawiam 🌼 Rudamaxi ❤️ Graltulacje dla ,,Ucznia,, i buziaki dla mamy -oj Ty sie biedna masz ze wszystkim ale dasz rade -trzymam kciuki 🌼 Kaszubko ❤️ ale masz fajnie -Wielkie wydarzenie - u Was - milego spedzenia czasu 🌼 She 👄 powoli,poczekamy - mamy czas 🌼 Rebeko ❤️ Prosze jak Ty ladnie rano wstajesz hihi,przyzwyczajasz sie juz :D u nas wieje niemilosiernie i cala noc padal deszcz a rano jak jechalam to przysypalo sniegiem-a teraz chlapa - TM ma przerabane tak z trasy wracac -wspolczuje -Rebeko nie wybralismy Fr. bo jakos nie bardzo mi wchodzi mi ten jezyk -a z drugiej strony jakos mnie tam nie ciagnie -nie potrafie wytlumaczyc dlaczego? ale to tak jak z Anglia - oczywiscie jakis urlopik,bardzo chetnie ale nie. 🌼 -Sluchajcie wczoraj dzwonila moja siostra i ona chce wejsc z nami w rodzinny biznesik,jakas knajpke -ma juz lokal na oku,bo to jej pracodawcy i chca zrezygnowac a ona tam jest 14 lat -wiec zna sie na ich kuchni i najwazniesze ze zna jezyk w mowie i pismie i jest na bialo,bo ma slub z Wlochem,rozwazamy ta propozycje ale troche sie boje,ja z nia to tylko siostry jestesmy dwie godziny-pozniej ona zjada wszystkie rozumy i nic tylko podejsc palnac w czape i wyjsc,M sie smieje bo ona ma respekt przed nim a my juz sie posprzeczlysmy przez telefon-cholerka ona ma najwiecej do powiedzenia w sprawie dzieci (sama nie ma) i nie bedzie miec ale to szczegol-na wlasne zyczenie...i jak tu z nia postepowac - moja rodzinka sie smieje ze sie pozabijamy.hihi wszystko mozliwe (zart oczywiscie) - dobrze robie kawke jak ktos chetny to zapraszam-oooo Kaszubka jest to jej naleje hihi, -zaraz zabieram sie za papierki bo juz prosza :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam liste podpisuje i chyba sie kimne do 3 prawie nie spalam tak niunia plakala ciagle przez sen ze wkoncu wzielam ja do siebie ale nadal poplakiwala przez sen,O 8 juz byla na nogach wiec nic nie zdarzylam zrobic zanim ona wstala teraz spi wiec i ja chyba sie zdrzemne bo tylko oczy mi sie zamykaja i cale moje cialo ciagnie do lozka,wiec chyba ulegne.Do potem Dziekuje za gratulacje i za ptasie mleczko. Niunia juz kaszle ma silny mokry kaszel,o katarze juz nie wspomne Kaszubko ja uwielbiam marynarzy ale to przez mojego brata bo on sluzyl w marynarce prawie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze poobiednia kawe i ciacho porwie i uciekam do fryzjera ... jak wroce to zagladne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 👄 Jak moglam zapomniec ze jestes-SORKI- za to postawie Ci ptysia-lubisz ptysia? :D i dzieki za spelnienie zyczenia hihi 🌼 Rudamaxi 👄 no to wypoczywaj Kochana ah te male dzieci -juz niedlugo niunia podrosnie to bedzie laba 🌼 Rebeko 👄 to poprosze fotke od fryzjera hihi 🌼 - ok skonczylam papierki a teraz sprzatanie i gotowanie bleee-zaczelo sie :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w momecie kiedy mi sie tak fajnie robilo to uslyszalam slodziutkie MAMA. wiec zrobilam nam herbatke i a teraz jemy slodkie buleczki.Potem jej wlacze minimini bym mogla wreszcie cos zrobic nie wiem czy przez ten katar i kaszel ale mala jest strasznie rozdrazniona wszystko jest na \"NIE\" nie wiem czy to przez to czy to juz bunt dwulatka .Wolalabym to pierwsze rozwiazanie. A ja postanowilam oduczyc sie picia kawy,narazie pije co drugi dzien,dzisiaj mam dzien bez kawy i jest CIEEEEEEEEEEEEEEEEEŻKO:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato nie robi sie spółek w rodzinie Znasz przyslowie o czym cwierkaly jaskółki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wciągnęłam gyros z frytkami i surówkami i zastanawiam się jak ja teraz wstanę. A dziś wieczorem idę na ćwiczenia, ciekawe czy dam radę machnąć nogą :-) Kaszubko 🌻 upolowałaś jakiegoś marynarza :-D Tak zaraz po rocznicy ślubu nie wypada hihi Rebeko 🌻 ja oczywiście też czekam na zdjęcie Buziaki dla wszystkich. Życzę miłego wieczoru, bo nie wiem czy jeszcze dzisiaj zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 👄 wiem,wiem -tez sie zastanawiam -tylko u mnie jest krotka pilka i cala rodzina o tym wie -bez zastanowienia wstaje i wale w miche :D jak cos nie tak - ale moze w ten sposob ulze chociaz mamie bo biedna pracuje na fiso sama jak palec i jeszcze na dodatek nie zna jezyka,a od zaraz po smierci taty zaczela prace i wiem ze jest jej ciezko,wystarczy zeby wyszla na prosta,moze sie usamodzielni i jakos zapomni bo wydaje mi sie ze na starosc zostana obie mama i siostra bo ta moja siostra jest tylko mocna w gebie i ma dziewczyna 30lat a dalej taka glupia i naiwna.aaa i najmadrzejsza na swiecie bo wyjechala majac 17 lat-w sumie to nikt tak naprawde jej nie zna bo na dluzsza mete kazdy narzeka,ale ja mam swoja rodzine a reszta mnie nie obchodzi - (Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie) trudno-to tylko punkt zaczepienia,wytrzymam.dzieki i buziaki dla malej mysle ze to choroba zreszta znasz juz takie male dzieci i wiesz kiedy symuluja a kiedy nie duza 👄 dla Ciebie 🌼 Goja 👄 no nie przesadzaj do wieczora jakos spalisz a jak nie to polecam -duuuuzo sexu :D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato mam do ciebie prosbe ogromna mojej kolezanki dzieciatko ma straszne kolki a w Niemczech jest super masc WIND SALBE N moglabym cie prosic bys kupila i wyslala ja ci podam adres ty podaj moze numer konta to ja albo kolezanka zrobimy ci przelew za masc i wysylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Dzisiaj pozno zaglądam ale strasznie boli mnie głowa i nie daje sobie rady:( Erato ❤️jak bardzo sie ciesze ze jestes i to z takimi pieknymi przezyciami ciesz sie razem z Tobą i mam nadzieje,a raczej trzymam kciuki by wszystko sie wam uda ło...szczegolnie rodzinny biznes:Dnie ma to jak wsparcie rodzinki:D👄dzieki i napewno bede bardziej ostrożna na drodze...ciekawi mnie jeszcze ta wasza jazda audicą jak sobie radziła... She👄 Kaszubka❤️ Goja👄gratuluje kolejnej stronki...hihi... Rudamaxi❤️ Dea❤️ Rybka👄 Annapo❤️ Rebeka❤️ Wesola❤️ BARDZO WAM DZIEWCZYNY DZIEKUJE I NAPWENO KARZDA WIE ZA CO::D:D:D:D zycze miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szybki net i przez to mniej czasu hihiihihi bo albo coś tam robię lub szukam.... albo mam gości. :D Marynarzy oglądałam w TV.... taka gala [według mnie i wielu innych osób] powinna właściwie odbyć się za rok, bo wtedy będzie 90 rocznica.... a co za rok będzie - pewnie nic takiego - znów o naszym mieście i Kaszubach zapomną :D Wesoła - a może tak parę zdjęć od Ciebie ???? mam tylko dwa... przydałoby się ciut więcej :D Dla wszystkich duże i dużo 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ranny ptaszek sie dzisiaj melduje ;-) ... kawe/herbate/cacao i tosty serwuje :-) Obudzilam sie dzisiaj o 7.00, oczy jak 5 zlotych i po ptokach :-P... myslalam ze moze nad ksiazka zasne, ale nic z tego wiec sie poddalam i wstalam ... moze w ciagu dnia troche sie przespie ;-) Zycze milego dnia i zapraszam do podpisywanie listy :-) PS : Wprawdzie nie ma za bardzo co ogladac, ale przy okazji zdjecia zrobie i posle... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamiaaa
Drgoei panie, czy moglybyście mi pomóc zadaniu z matematyki? zapomnialam o nim, mam wynik z internetu ale nei wie mjak dojsć.. będę bardzo wdzieczna.. ;* Pewna liczba kończy sie cyfra dwa. Ma tę właściwość, ze jeżeli przestawimy ostatnią cyfrę na pierwszą pozycje to otrzymamy liczbę dwukrotnie większą. Wskazówka: najmniejsza liczba, spełniająca te warunki ma 18 cyfr! wynik:105263177894736842 chodzi m io to , ja kdojsc do tel liczby krok po kroku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, anamiaaa, ale nie mam zielonego pojecia... chyba szkola juz za daleko za mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Łapię cacao i podpisuję listę. Rebeko 🌻 fajnie by była gdybyś dzisiaj przy okazji zrobiła zdjęcie i je wysłała :-) anamiaaa - lubię wyzwania ale jak zobaczyłam tę liczbę, to wymiękłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - jak sie przy okazji uczesze ;-)... bo narazie mam strasznego lenia :-P a po nocy moje wlosy wygladaja jakby piorun w szczypiorek walnal :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 I znowu mnie troszke nie było,ale teraz juz wszystko przeczytałam ,tyle ,ze nie stac mnie na to zeby do kazdej z osobna napisac choc kilka słow,takze prosze o wybaczenie...mam problemy z takim niegrzecznym panem leniem :) widze ze dobrze u mnie sie czuje ,bo co rano staram sie go wygonic i niestety nie udaje mi sie :) ... Dziękuje ,za trzymanie kcikow,wizyta moich gosci przebiegła nawet bez zgrzytow i kaca(oczywiscie u nich,bo ja jak przystało na ten stan niepijaca) i nawet było fajnie... Kaszubko..ode mnie to chyba najpozniej doczekasz sie zyczen,ale uwierz ,ze mimo wszystko z całego serca zycze Wam jeszcze wielu lat szczesliwego pozycia i duzo zdrowka ,reszta sama przyjdzie... Erato...ciesze sie ze wszystko tak fajnie Wam sie poukładało,byle tak dalej...a co do interesu z siostra to ja tez raczej nie polecam... Rebeko...ja najbardziej to załuje ,ze nie mam laptopa,bo tez mam kłopoty ze spaniem ,ale nie moge przeciez o 3,4 w nocy klepac synowi nad uchem ;( Dzisiaj byłam u pana doktora na wizycie kontrolnej i wszystko jest w najlepszym porzadku...przynajmiej wg lekarza,bo ja czasami nie czuje sie tak super... ok...pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i musze powalczyc z panem leniem;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - dobrze ze wszystko dobrze... a panem leniem sie nie przejmuj, posiedzi, posiedzi i sobie pojdzie ... nastepnych meczyc :-D Ja ide powalczyc z obiadem :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie Rebeko,ze mnie sie ani gotowac nie chce,a u mnie to juz zły znak :)...ale cos tej rodzince trzeba postawic na stoł i na razie gotuje zupe,a potem moze jakies drugie wyczaruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w srode,co prawda bardzo dluzy mi sie ten tydzien ale jeszcze dwa dni,dzis rozmawialam z moja szefowa i pojdzie mi na reke,kombinuje jak to zrobic zeby to ona mnie zwolnila z pracy a nie ja sama,wiadomo wszystko zwiazane z wyjazdem,a ja bede kryta,w srode zapadnie decyzja-na dzis male sprzatanko bo ktos przychodzi po komode i pare innych kuchennych rzeczy-w domu sie smieja ze ja bez wychodzenia z domu sprzedaje wszystko hihi,to fajnie -pamietacie jak pisalam ze sprzedalam plazme? do tej plazmy byl osobno stolik kupiony i ten sam osobnik go wzial a ze ma psa nie pomyslal i ten pies przechodzac zachaczyl o plazme i cala wpadla w ten stolik-na szczescie tylko stolik zbil,plazma cala ale dzwonilam w jego sprawie bo stolik na gwarancji jeszcze i wymienia mu na nowy -wiecie jaki kit? stolik nie wytrzymal pod ciezarem telewizora a oni to lykneli hihi,pewnie jesli o mnie by chodzilo to ten numer by nie przeszedl a tak jest super. Rudamaxi 👄 Ja z mila checia spelnilabym Twoje zyczenie ale Kochana ja nie mieszkam w Niemczech ja tylko bylam tam w przelocie ale na sasiednim topiku jest kolezanka ktora ma synka Jonatana i wiem ze tam mieszka-sprobuj z nia zalatwic -sorki ale nie pamietam jej imienia spytaj She moze wie o kogo chodzi.Pozdrawiam 🌼 Rzenko 👄 jak samo przyslowie mowi z rodzina na zdjeciu-wszystkie macie racje ale sprawy zabrnely juz za daleko zebym sie wycofala -moze to tylko na poczatek a jak nie to znajde sobie inna prace przeciez jeszcze nie zoastalo nic dopiete na ostatni guzik ;)- na razie to tylko propozycja,a o co chodzi z ta jazda autem jak juz pisalam autko spisalo sie swietnie silnik ma pojemnosc 2,8 -wydaje sie ze duzy ale owszem tylko nie na takie auto,spalila nam 8 l na setke to bardzo malo i komfort przede wszystkim - polecam jesli Cie takie interesuje.buziaki 🌼 Kaszubko 👄 To teraz masz co robic :D goscie,goscie i jeszcze raz goscie a zobacz jak nie raz siedzisz sama i nikogo nie ma-nie zalamuj sie -fajnie ze podobala Ci sie uroczystosc ale jak to zwykle bywa wiecej szumu niz tego wszystkiego - jestem za fotkami od Wesolej 🌼 Rebeko 👄 Ooo jaki ranny ptaszek z Ciebie i tyle roznych napojow skolowalas -masz jeszcze cos? bo ja chetna na cacao hihi a jak ladnie zrymowalas - 🌼 Goja 👄 Ty tez dzisiaj w locie? wszystkie takie zapracowane hihi,niestety kazda z nas ma swoj czas na labe i na prace Pozdrawiam i zwolnij.🌼 Annapo 👄 Panu leniowi mowimy -Nie- co Kochana masz jeszcze takie hustawki? juz wszystko powinno byc w porzadku a u Ciebie odwrotnie? moze napij sie dobrej herbatki,polez troszke,poczytaj-fajnie ze odwiedzinki sie udaly a co do interesu to tak jak pisalam wyzej -tez nie popieram ale zobacze albo sie sparze albo bedzie dobrze-cos musze robic.Pozdrawiam🌼 Anamia-🖐️ a na pewno wynik podalas dobry-bo cos nam tu nie pasuje w wyniku,sprawdz jeszcze i moze jakies inne wskazowki? czekamy,moze damy rade pomoc. Powodzenia.🌼 -a teraz popoludniowa kawka ktos chetny? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...cos ostatnio poządne wpisy nam fundujesz ,az serce rosnie:D...jest co poczytac,tak trzymaj i nie tylko teraz ale po przeprowadzce tym bardziej...a co do mojego samopoczucia,to nie ma sie co dziwic,jak sie zachciało starej babie dzieci ,to teraz ma:0...a tak powaznie ,to ja tez wolałabym lepiej to znosic ,ale nie mam na to wpływu i musze przetrzymac...najgorsze to ,ze w buzi mam jak w trampku i tak przez cały dzien,jedynie jak cos zuje to jest inaczej,ale przeciez nie idzie cały czas jesc...a od gumy do zucia juz mnie szczeka boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Czas leci nieubłaganie - zanim wyprawię męża po zakupy...a jeszcze rozmowy telefoniczne z córkami... i zawsze coś stoi na przeszkodzie buuuu Łatwiej mi jest, gdy mam w domu spokój i nie muszę walczyć z wiatrakami - bo są dwa wiatraki :D Zdążę się wyciszyć, uspokoić, stracić czujność i znów zaczyna się to samo. Erato - ze stolikiem to był fart :D a wyjazd - ja nigdy nie byłam odważna... a właściwie, to nie cierpię przeprowadzek... lubię mieć jedno stałe miejsce. Denerwują mnie nawet jakiekolwiek przemeblowania w domu :D Annapo - sama wiesz, że wszystko się zmieni po przyjściu na świat małego dzidziusia - korzystaj więc teraz z wolnego czasu póki jeszcze możesz :D za życzenia serdeczne dzięki.... Goja - znów walczysz z czasem - tej walki nie wygrasz :D trochę zwolnij tempo :D Rebeko - ja lubię długo siedzieć wieczorami, lecz mąż jest rannym ptaszkiem.... muszę więc się więc dostosować.... Na nowe zdjęcie też czekam :D Oooo, co ja widzę - Annapo - Ty i stara baba hihihiihi wypluj lepiej te słowa jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - az musialam usiasc i zapalic sobie bo tak mnie rozbawil Twoj wpis - Kochana ale za to jak odmlodniejesz po dziecku hmmm.toz to bedzie laska z Ciebie na dodatek mloda mama -widocznie tak Ci jest pisane hihi,Aniu Ty jedz i nie oszczedzaj na sobie i dzidzi malenstwo jak jego mama potrzebuja witaminek -szkoda ze mnie tam nie ma bo pewnie kucharzylabym dla Ciebie same pysznosci,a ja tak mam z tymi wpisami albo mam co pisac albo nie a tak naprawde to sie stesknilam za Wami 👄👄 a jak wyjade to pewnie troszke poczekam na neta bo mobilny nie bardzo sie oplaca.🌼 PS.gume do zucia tez lubie ale nie zawsze i nie kazda moge zuc hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×