Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ooooo i tym pięknym wspomnieniem otwieram nową stronkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje paczki zostawialy duzo cukru na paluszkach i buzi, ah jakie slodkie caluski mielismy wczoraj ;) Hmmm, u mnie energii cos nie za bardzo ... pracy za to za duzo :( Jutro odlot, moze troche odpoczne? Rebeko, sciagnelas sobie album U2? Ruda, wstawac i opowiadac!!!!! Goja, ja sie nikomu tlumaczyc nie bede, jak ltusty czwartek to wolno prawda? ;) :p Rybko, a jednak troszke czasu znalazlas ;) Buziaki dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku :-) 🖐️ Wczorajszy dzien mam prawie calkowicie wymazany z zyciorysu :-P... prawie jak niemowle ;-) : jedzenie, sen, toaleta, jedzenie, sen, toaleta... wieczorem kapiel i ...znow sen :-D :-D. Ale za to dzisiaj jestem w pelnej formie :-).... bylam juz dac sie wyssac z krwi ;-) i czekam na M... chyba Go wyciagne na zakupy bo w lodowce echo :-O. Ja wczoraj zjadlam tylko jednego paczka (plus te wirtualne ;-) ) i to takiego ze sklepu wiec szalu nie bylo... ale wiem ze w przyszly wtortek odwiedze nasza ulubiona cukiernie i wtedy to juz bedzie \"nie zna granic ni kordonow...\" :-D :-D Obiecuje ze dla Was tez kupie ;-) Rzena 🌻 - pan Spioch z panem Leniem wczoraj rzadzili na calego :-D :-D Rudamaxi 🌻 - no no ;-) widze ze sprawy juz zaszly daleko... gotowanie z tesciowa to juz nie nie zarty :-D Kaszubko 🌻 - mam nadzieje ze zakopalas juz dolek ? Tak na wszelki wypadek posylam 😘 ... moze pomoze :-) Rybko 🌻 - fajnie cie znow \"widziec\" :-) Ja wiedzielam ze jak cierpliwie doczekam to doczekalam sie \"Rybki\"... i prosze bardzo, sa dwie : nasza topikowa i astrologiczna :-) Goja 🌻 - qrde, dziewczyno, wyciagasz z lamusa super piosenki !!! Ja juz prawie zapomnialam o ich istnieniu :-P !! Dea 🌻 - jeszcze nie ;-) ... ale wiem juz czego bede sobie sluchac w klinice :-). Posylam Ci duuuuzo energii na dzisiejszy dzien : ~~~~~~ ... ja mam takiego power\'a ze szok :-D. Nie wiem kiedy lecicie do It wiec juz teraz zycze milej zabawy i odpoczynku ! Dla wszystkich na dobry dzien : http://www.youtube.com/watch?v=7Qvx1oAj7MA Hihi, nawet z pilka lekarska z przodu mozna sobie przeciez spiewac \"nie wiesz jaka jestes piekna ...\" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ❤️ Rebeko - dołek zakopany i jeszcze mocno przyklepany hiihihihi słońce świeci... śnieg też się pojawił :D Energii dodaje mi dzisiaj Bolero Ravela http://www.youtube.com/watch?v=3-4J5j74VPw&feature=related Goja - to nie tyle pączki usunęły mój zły humorek, a rozmowy z córkami i z młodszym synem :D gadają ze mną o wszystkim i o niczym.... i moje głupiutkie myśli wówczas uciekają :D Nigdy sama nie robiłam pączków , nie mam do tego smykałki - tym zajmuje się młodsza córka. Erato - ja wszystkie pliki muzyczne otwieram w Media Player Classic, natomiast inne pliki w Open Office :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Żona jak co dzień zaczęła narzekać mężowi: - Zobacz kochanie jakie mam mały biust... co robić... - Bierz codziennie kawałek papieru toaletowego i pocieraj między piersiami... - Myslisz, że to pomoże i urosna ? - W przypadku d**y pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ❤️ Witam mile panie w piatek i ciesze sie ze to juz dzis koniec i weekend-hurra jakos ciagnal mi sie ten tydzien a zreszta ostatnio wogole ciagna mi sie dni....ale za to pogoda dopisuje caly czas na plusie i zapowiadaja caly nastepny tydzien nawet do +12 :D Sloneczko pieknie swieci wiec posylam do was piekne promyki-u mnie wszystkie okna pootwierane i zaczynamy sprzatanko na obiadek dzis pita z girosem -ktos chetny? zapraszam,dzieki wam wczoraj dowiedzialam sie tlustym czawartku ja juz niepamietam o tych naszych zwyczajach ale dziekuje za wirtualne paczusie...👄 Wesola - Jestes? 🌼 Rybko - Witaj i ciesze sie ze jednak masz troszke czasu,u nas czasami rowniez go brak -jak widac u mnie wczoraj byl taki dzien.🌼 Rudamaxi - dziekuje za fotki Wiki juz duza pannica i ciesze sie ze Twoje zycie jakos brnie do przodu-Gratulacje - obiad wspolnie zrobiony z tesciowa? hmmm to juz dobrze -przez zoladek do serca co? - a fotki Twego wybranka to gdzie? pochwalisz sie?🌼 Rzena - Kochana raz na rok mozna sobie pofolgowac ze slodkosciami nic sie nie martw - jeszcze to zrzucisz Pozdrawiam - a jak Twoje autko? juz zrobione?🌼 Goju - jakie mile czasy nam przypominasz-juz zapomnialam o tej piosence-dzieki wielkie.🌼 Kaszubko - mysle ze juz po doleczku -ja jak Rebeka dam Ci 👄 na lepszy humorek-dziekuje za podpowiedz -mi chodzi o to ze bardzo dlugo sie otwieraja te pliki,ale damy rade musze po prostu dluzej posiedziec na poczcie ale przez weekend nadrobie 🌼 Dea - Kochana ja za Ciebie redbulla nadrobie nic sie nie martw-to musi byc bo inaczej snieta chodze -ale juz zakupilam na dzis wieczor jak wiesz ja pije whiskey z redbullem i jak dotad czuje sie swietnie-mowisz ze wyjezdzasz za tydzien-ale masz fajnie mi siostra wczoraj fotki jak to ich zima zaskoczyla i wiesz co? jestem w szoku bo pamietam jak kilka lat temu pod koniec marca sie kapalam w morzu a tu snieg,,ale juz niedlugo piekne lato przed nami i mysle ze sie tam spotkamy napewno-buziaki dla Myszki 👄 i Ciebie oczywiscie -kilogramami sie nie przejmuj Tobie akurat sie nie odmawia i raczej wypada jesc jak masz ochote 🌼 Goju - a zostalo Ci jeszcze tych paczusiow i faworkow -mniam jak ja dawno nie jadlam tych specjalnosci i na dodatek domowych,dzieki 🌼 Rebeko - Hmmm wiesz ja tez wczorajszy dzien mialam taki nijaki -caly czas chcialo mi sie spac ale jakos nie mam czasu na to,zalatwialam znajomym pokoj na wynajem i zalatwilam -posle Ci fotki bo znalazlam zaraz po porodzie z drugim dzieckiem i porownasz sobie moja wage hihi,bardzo ladnie wygladasz w ciazy i nieduzo przytylas -🌼 She -dzieki za muzyczke -zaraz rewanz hihi 🌼 Annapo 👄 -a teraz piosenka ode mnie dla was -oczywiscie popis MM -Milego Dnia - ja juz na podgladzie bo w domku -🌼 .. http://www.youtube.com/watch?v=IYngUgTrGhE&feature=channel_page ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie nadal randkujemy zaraz wysle fotki do kaszubki i prosze o rozeslanie;) buzaiki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D Erato❤️Najadlam sie tych pączków za wszystkie czasy:Di wierze że Twoje słowa sie spełnią ...hihi... Co do auta to jest mały problem ,nie chcą wypłacić odszkodowania ,bo wyliczyli 25oo tysiąca a ubespieczenie mam za 400 zł.i szukają dziury w całym by nie wypłacić.Kazali przywieść męża dane o niewypadkowej jeździe przez ostatnie 10 lat.Śmieszni co?No cóż taka chora polityka w tym naszym kraju ,jak trzeba wypłacić to nie ma chętnych...ale mam nadzieje że się wreszcie doezwą z pozytywną odp.i nie będę musiała interweniować ,w jakiś agresywny sposób.Szczęście moje że odrazu nie oddałam auta do naprawy bo ,byłyby tylko moje poniesione koszty ,no i co za tym idzie straty,a tak poczekam na rozwój wypadków i zobaczymy.Auto jakoś się trzyma i jeździ to najważniejsze lecz strach podnieść maske by lampy nie wypadły...:D(żartuje...) Goja❤️Mogłabyś mieć racje ,ale czy to możliwe? hihi...apetyt podobno z wiekiem ....mama mi mówiła ,a raczej się śmiała...:D...a z innej beczki to zauważyłam że masz szczęście do nowych stronek...hihi...jak Ty to kobieto robisz????????????....:D:D:D:D Rebeka❤️No i tak trzymaj...:D jeden dzień pana Śpiocha i Lenia nikomu nie zaszkodzi a jak widzę Tobie wyszło to na dobre:D ciesze sie że forma dopisuje:d👄 Kaszubko❤️bardzo sie siesze z poczty jaką otrzymuje od Ciebie rozbawia mnie i nie tylko...zawsze poprawia mi humor.U mnie tyle śniegu dzisiaj napadało że z rana 20 min.odśnieżałam auto...a jeden sąsiad ze złości poszedł na tramwaj...:Da ten utworek pamiętam z wakacji jak świetnie ludzie tańczyli to na plaży:D POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ MIŁEGO WIKENDU...❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To jestem,defragmentacja dysku skonczona to mozna dalej pisac,musialam zrobic maly porzadek w komputerze aby sluzyl dluzej jeszcze tylko dzisiaj zrobie na poczcie i bedzie hulac. Rudamaxi-randkujecie sie dalej :D to milo i zycze tak dalej -dzieki za szybki odzew hihi 🌼 Rzena - rozbawilas mnie tymi lampami :D:D:D - to rozumiem ze auto zarejestrowane na M tak? tak to jest z firma ubezpieczeniowa tutaj na szczescie nie ma takich szopek, TM chyba poniesie teraz wieksze koszty ubezpieczenia co? musisz troche powalczyc a na przyszlosc uwazac ale mysle ze ta stluczka Cie czegos nauczyla,jestem dobrej mysli.Pozdrowki.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Jedzie kierowca nową Beemką, a że auto dobre to jedzie 120... 160... nagle z za zakrętu wyłania się furmanka i rozpierdziuuuu... kierowca nie wyrobił! Wysiada z auta, patrzy - konie zmasakrowane, no to je dobił, żeby się nie męczyły. Podchodzi do bacy ze strzelbą w dłoni i pyta: - Baco, jak z Wami? Na to baca, przykrywając urwane obie nogi: - Nawet mnie k**wa nie drasnęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Defragmentacja - muszę w końcu gdzieś to słowo zapisać, bo zawsze zapominam hiihihihhi a w laptopie jeszcze tego nie robiłam.... :D Znalazłam coś fajnego hiihihihi zobaczcie to koniecznie :D http://www.youtube.com/watch?v=y2tC1PlsKY8&hl=pl Ruda - fotki nadeszły - za chwilę wejdę na pocztę :D Rzena - Goja może mieć rację... poczekamy, zobaczymy :D Piotrek złamał nogę [oby tylko nie było żadnych komplikacji] - wypadek w pracy.... teraz tak szybko go nie zobaczę... żal mi... i znów polały się łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 Kurcze szkoda ze zlamal noge troszke sie pomeczy w gipsie - sluchaj z ta defragmentacja to tak -naciskasz start,wszystkie programy -akcesoria-narzedzia systemowe i defragmentacja-a pozniej defragmentuj i wszystkie pliki ulozy Ci tak jak nalezy-nic trudnego.Powodzenia -hihi fajny ten filmik o tej porze brrrr,.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato❤️MM jest wspól właścicielem i z tego powodu takie wymagania:(a ubezpieczenie kończy się w Marcu i zaraz przepisujemu gdzieśindziej...tak:)teraz jestem ostrożniejsza i juz nie parkuje z tyłu budynku tylko centralnie pod oknami gabinetu szefa:Dhihi...a co niech sobie popatrzy na moją cytrynke:D dzisiaj nieźle zasypało moje miasto i jechałam naprawde (jak na mnie:D)bardzo powoli... Kaszubko❤️płacze razem z Tobą z powodu PIOTRUSIA:( mam nadzieje że szubko nóżka sie zrośnie i szybko zapomni o szkodzie 👄👄👄dla Piotrusia na pocieszenie. A co do flimiku to straszny jak na tą pore roku:)aż sie zimno robi na sam widok...jak ci ludzie mogą to wytrzymać ja bym pewnie zapalenia płuc dostała...:D Wesoła👄a poza tym że jesteś?:Dhihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja taz chce fotki... dzewczynki załujcie ze nie byłyście zemną na gg tak namieszałam na nowym gg ze konferencja mi sie włączyła i kilka z WAS ....POZDRAWOAM SZCZEGULNIE... była przez chwile ze mną razem...w pewnym sęsie mi sie podobało ale na dłuższą mete dla niektórych może uciążliwe....hihi... MM dzisiaj spadł z drabiny i ma stłuczomą miednice i dolne kręgi:( akurat dzisiaj jak nie ma synka w domciu to on wywija na deabce:( ...ale poważnie mtślałam że zwariuje w szpitalu mało że ludzi sporo to jeszcze wonty że wcześniej nie przyjeczał ,tylko akurat teraz jak jest dużo ludzi....wykończe się nerwowo ...wszędzie jakieś ale ,czy ten nasz kraj zwariował? Słyszałam że ma byc potworny kryzys w naszymK. ale juz ...tak odrazu? Nie moge wyjść z podziwu jak to się wszystko naraz dzieje...chyba ktoś nam złowróży bo za wiele sie dzieje złego ...najpierw ja chorowałam ...potem auta ...i teraz MM fakt ze choruje juz jakis czas ale az często...sie coś dzieje... Sory ze narzekam ale mnie naszło i musiałam dobrek nocy moje Kochane p.👄 i ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno juz, wiec nie bede pisac do kazdej z osobna ... jutro juz do zadnych sklepow sie nie wybieramy :-P, wiec postaram sie troszke wiecej do Was napisac... Narazie tylko dziekuje za wszystkie przesylki 😘 ... i zycze stosunkowo udanej nocy ;-) :-) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, co sie tu dzieje? polamane nogi, miednice i kregi? Przeciez rok przestepny sie juz skonczyl!!!! oj sio to wszystkie swinstwo od nas i naszych kochanych!!!! Kaszubko, duzo pozytywnych energii na szybkie wyzdrowienie Piotrka! Rzena, dla Was tez na szybkie wyzbieranie sie MM!! Przepraszam ze tak krotko, ale jestem padnieta po dniu bardzo emocjonalnym w dobrym tego slowa znaczeniu. Jutro odlot do Wloch, mam zamiar odpoczywac, odpoczywac, odpoczywac ... nie bede wiec zagladac :o Trzymajcie sie Wszystkie cieplutko, Rebeko czekaj z porodem chociaz ten tydzien!!!! 😘😘😘😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Znów jest Patryk - od wczoraj :D Rozmawiałam z Piotrkiem - już ból trochę słabszy i nauczył się sam sobie robić w brzuch zastrzyki - zuch chłopak 🌼 za kilka dni będą mu zmieniać gips, wtedy dowiem się, czy wszystko jest ok... Codziennie wypatruję wpisu Rebeki - czekam..... Dea - ten przestępczy rok ma długie macki i jeszcze kąsa. Uważajcie na siebie - bo dopiero od kwietnia prawdziwe rządy obejmie nasz nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj krrociutko...🖐️i uciekam ,mam duzo na glowie na caly wikeny i to bez pomocy MM lezy biedaka i strach go ruszyc by mu nie pogorszyć :( dziekiDEA👄mam nadzieje ze w miare mozliwosci ...bedzie lepiej:( milego dnia i bawcie sie dzisiaj ostatnia sobota karnawalu...mamy zloty medal w narciarstwie!!!HURA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam.... Od razu sie usprawiedliwiam z nieobecnosci...tak mi sie nieciekawie porobiło w domu ,ze nawet nie miałam ochoty kompa dotykac,juz jest troszke lepiej ,ale nie do konca... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i niedługo sie odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___*___*____♥ _*___*_____♥♥♥ __*__*____♥♥♥♥♥*DOBREJ *__* ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ __*__*_♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *___*____♥♥♥♥♥♥♥**NOCKI* ___*_*__♥♥♥♥_♥♥♥♥ _*___*_♥♥♥_____♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w dzień kibli szorowania ;-D Jestem padnięta więc króciutko. Ruda 🌻 i Kaszubka 🌻 dzięki za zdjęcia. Widzę, że ten pan nie tylko teściową ujmuje ale również córcię hihihi. A tak poważnie to fajny gość. Życzę powodzenia. Zastanawia mnie dzisiejsza nieobecność Rebeki, czyżby już? Życzę Wam spokojnej nocy i kolorowych snów, a jutro miłej niedzieli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, z ust mi to wyjęłaś :D musimy jednak biernie czekać i być cierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 niby odpoczywam - wysłałam męża do Piotrka... miałam masę planów na to co będę robić, gdy zostanę sama hihiihihi nic z tego nie wychodzi. Przed wyjazdem pytałam się męża, czy zna drogę, adres Piotrka - powiedział, że tak... tymczasem jeszcze nie ma go u syna.... a powinien być u niego już od od godziny buuuu Teraz czekam na telefon z wiadomością, że już się mąż odnalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po kłopocie - powodem były kłopoty z dojazdem - a to przecież tylko niecałe 30km :D W sezonie raczej nie ma z tym problemu - wiadomo - wczasowicze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eto 33
Dzien dobry Kochane niedzielnie ❤️ Witam mile panie dzis dzien laby i odpoczynku- poza zupka nie robie nic leze i odpoczywam. Tydzien zapowiada mi sie bardzo zabiegany,jak juz wiecie corka bierze slub a ze mama sie na nia wypiela to zostalam jej ja -co zrobic przeciez nie zostawie dziewczyny samej z klopotem-w sobote tak mi biedna plakala bo mama powiedziala ze nie przyjedzie na slub bo jej nie stac na to,hmmm z wlasna prywatka jej na to nie stac. We wtorek jedziemy po suknie i pierdolki do wiazanki i troszke gotowania mamy ale damy rade.Suknia sliczna zreszta posle Wam fotki pod koniec tygodnia bo tutaj sluby odbywaja sie w kazdy dzien. Rezna -ciesze sie ze jestes ostrozniejsza i wierze ze TM da sobie rade z firma ubezpieczeniowa zreszta jak masz autokasco to nie ma problemu.Pozdrawiam 🌼 Rudamaxci - podpisuje sie pod slowami Goi - Sylwek juz sie wkupil do rodzinki.Powodzenia i dziekuje za fotki 🌼 Rebeko ❤️ czyzbysmy juz czekaly na ta wspaniala wiadomosc? trzymamy kciuki i czekamy 🌼 Dea - juz Kochana wypoczywasz w slonecznej Italii hmmm,boski czas dla Was -pogoda sie poprawila wiec zycze udanej zabawy i czeky na Ciebie 🌼 Annapo - co sie dzieje u Ciebie? mam nadzieje ze juz wszystko dobrze i ze Ty dobrze sie czujesz a reszta sie nie przejmuj w Twoim stanie nie wskazane -czekamy na Ciebie i na poprawe 🌼 Goju - u mnie sobota wygladala podobnie -jak w kazdym tygodniu dlaczego chociaz te nasze chlopy nie wezma spraw w swoje rece nie? a moze jakis maly strajk z naszej strony hihi .Pozdrawiam 🌼 Wesola - Dzien dobry - a co u Ciebie tak krotko dzis? jak minal weekend? 🌼 Kaszubko - a juz myslalam ze nasie mezowie nawet trafic do dzieci nie moga bez nas hihi,zartuje oczywiscie - fajnie ze Piotrek czuje sie lepiej i Ty juz tak bardziej ochlonelas -widzisz juz tak mamy male dzieci maly klopot-duze duzy klopot -nawet jak pojda na swoje to i tak zmartwienia nam pozostaja.trzymam kciuki bedzie dobrze.🌼 - a teraz czas na poobiednia kawke -co prawda u mnie dopiero po sniadanku ale dzisiaj pospalismy dluzej a tu dopiero polowa dnia aj jak fajnie . Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×