Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hello Podpisuje liste Witam wszystkie i nowa mamusie tez.Oj strasznie sie nie moge doczekac kiedy zostane ta forumowa ciotka:D U mnie przygotowania do komuni ruszyly pelna para wczoraj wybralysmy z mama drzwi i korek do ganku ja mam problem z wyborem tapety do jednego pokoju salon do wytapetowania jeden a mi sie podoba 5 rodzajów tapet;) Zaraz lecimy odebrac firanke co zamowilysmy na Konrada komunie;) Dzisiaj ide sie wypisac z UP juz bylam wczoraj ale jak zobaczylam tlum to wyszlam:) Buziaki kochane wczoraj przegladalam zdjecia dzieci wiec dzisiaj moze cos wam wysle przez Kaszubke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{serce] Dzień dobry 🌼 Za 2-3 godziny złapię oddech :D wtedy się rozpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja juz jestem z powrotem ,musiałam załatwic kilka rzeczy na miescie ,nie wiem czy to cisnienie takie nisko ,czy przesilenie wiosenne ,ale normalnie same oczy mi sie zamykaja,chyba bede musiala wypic jakas porzadniejsza kawe ,bo inaczej zasne na stojaco ;) Rebeko🌻...ja polecam obie metody przyspieszajace;)obie wyprobowałam ,a moja tesciowa pomogła sobie zrzucajac 4 tony wegla do piwnicy i powiedziała ,ze to byl najłatwiejszy z jej porodow...tylko nie wiem skad wezmiesz wegiel ,a seks i okna chyba w zasiegu reki ;) :D Kaszubko🌻...dzieki za pozdrowienia ,a gdzie Macius przebywa jak mam w pracy?U mnie tyle dobrze ,ze nie musze dziecka oddawac do przedszkola ,czy zlobka ,bo umiem pogodzic prace z opieka,a i tesciowa pod reka... Rzena🌻...na ten futbol to jest taka stare porzekadlo:jak nie umiesz czegos pokonac ,to musisz pokochac ...innego wyjscia nie ma :)...a szafe na pewno znajdziesz ,lepiej troche poszukac niz brac pierwsze lepsze ,bo przeciez to na kilka lat i powinno sie podobac...a moze na wiosne wejdzie jakas nowa seria ... Erato🌻...dzisiaj watrobka moze masz ochote? to zapraszam,a te 4 kg to zobaczysz ,ze jak juz zaczniesz urzadzac mieszkanie i prace na pełnym etacie to same znikna,chociaz patrzac na Twoje fotki z wesela ,ja nie widze niczego zbednego;) Ca.ła reszte skladu serdecznie ozdrawiam i milego dzionka zycze a teraz niestety musze zajrzec do kuchni ,bo niedlugo głodomory beda sie domagac pozywienia ,a tam cisza i spokoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku, dzisiaj tez taki nijaki ten dzien, slonca nie ma, sil tez nie ... oko sie zamyka, wiec po kawke lece, komu komu? bylam na kontroli i wszystko w pozadku, serducho bije wspaniale, moje cisnienie tez ok, oh jak bym sobie pospala 😴 ok, do roboty, moze energie jakos sie rozbudza wszystkim Drogim Paniom 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ Obudzilam sie w koncu nawet kawa mi nic nie pomogla dopiero jak na raty sobie pospalam i po przebudzeniu wypilam redbulla to jakos udalo mi sie nastawic obiad. Rzena 👄 tak do sprostowania - Ja nie ukrywam sie przed tymi osobami- Ja po prostu powiedzialam ze nie lubie osob falszywych a oni do takich naleza- zreszta co mialam im do powiedzenia to i tak po alkoholu wywalilam wszystko ale dalej stoje przy swoim zdaniu- niektorzy ludzie za pieniadze dadza sie nawet pokroic nie patrzac na konsekwecje w przyszlosci - przyznali mi racje i ciesze sie ze nie musimy sie widywac 🌼 Rebeko 👄 fajnie ze wszystko dobrze - jutro bierz sie za okna -trzymam Cie za slowo,spiesz sie Kobieto bo niedlugo tylko zostana mi wiadomosci od Kaszubki przez komorke hihi- MM tez nie oglada zadnych meczow poza mistrzostwami -:D wtedy siedzimy razem 🌼 Kaszubko 👄 Cos Ty taka zaspana ostatnio hihi - chyba jednak to przesilenie albo wiosna bo jak widzisz u nas podobnie :D dziekuje za przeslane fotki -jestes cudowna 🌼 Annapo 👄 Hmmm- watrobka jeju,jeju juz nie pamietam kiedy jadlam bo MM nie przepada -tylko kurza a ja wole ta druga -i tak poszlismy na kompromis i nie kupujemy- mysle ze masz racje z tym zrzuceniem kilogramow - czekam az sie bede juz urzadzac i w sloneczku przy plazy -aj juz bym pojechala -buziaki dla ,,brzuszka,, dziekuje 🌼 Rudamaxi 👄 sorki zle sie wyrazilam -ostatnio odpowiadalas jakiejs pomaranczce ale cofnelam sie dzisiaj i widze ze napislas ,,tabsach,, a u nas pol zartem-pol serio - ta nazwa kojarzy sie z czyms innym-jesliCie urazilam to sorki - a swoja droga to kiedy ta komunia u was? Konradek sie cieszy? Pozdrowionka🌼 Wesola 👄 OOO bylas wczoraj fajnie a dzis lazania - i jak tu schudnac jak tu same pysznosci -ale Wesola czestuj a co mi tam hihi 🌼 Dea 👄 Kochana pewnie dzisiaj to ta pogoda - rano u mnie bylo slicznie tak jak wczoraj a teraz deszczyk pada - mysle ze dzis mamy podobnie a moze my tak wogole to zmeczone jestesmy hihi buziaki dla Myszki 🌼 - lece przewrocic w garach bo siekotluje a powoli sie zaczynaja glodomory schodzic jak to Ania mowi :D:D::D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - na poczcie już od wczoraj coś na Ciebie czeka :D Nie jestem zaspana hihihiih tylko czasu wciąż mi brak - nie nadążam... Piotrek często dzwoni na skype, jeszcze telefony do córek i tak czas ucieka..... a i swoje sprawy też muszę pozałatwiać. Jeszcze muszę wejść na pocztę i porozsyłać wszystkie @... znów trochę ich dostałam :D Annapo - gdy córka w pracy - Maciusiem zajmuje się jego tata... on ma nienormowany czas pracy i sam sobie jest szefem :D Wątróbkę miałam wczoraj... dziś natomiast były fląderki 🌼 Dea - cieszę się, że wszystko jest ok :D Wesoła - a ja mam chęć znów na sałatkę ziemniaczaną :D Ruda - czekam na zdjęcia :D Rebeko - mam maleńką prośbę - jak już nadejdzie Twój czas - powiadom nas - wystarczą 2-4 słowa... wszystkie czekamy i denerwujemy się :D Rzena - ja też często wściekam się, gdy mąż tylko sport w TV... teraz mam swojego kompa - ale wcześniej buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato tak myslalam o tabsach ale obstawialam je na 60 % ;) wiec wolalam sie doinformowac:D Ja nie taka obrazalska:) Komunia jest 3 maja dzisiaj zawirowal swiat efekt taki ze mama poleciala z Konradem na pierwsza probe ja mierze cisnienie a tam 112/50 to pikus jeszcze daloby sie zyc ale puls mam 98 . A do lekarza pani mnie zarejestrowala na 11-go :? Czy ja mam sobie cos wziasc na zbicie czy na podwyzszenie cisnienia? Kaszubko wysle jak wystawie kolejna aukcje zostaly mi dwie duze do wystawienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - nic Ci nie poradzę - ciśnienie, puls.... możliwe, ze pogoda również w tym macza palce... no i emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - Kochana jestes - filmik wspanialy -milo sie oglada szkoda ze mialam takiego na swoim slubie hihi,tylko skad wytrzasnelas ta date ?D - to nic dziekuje Ci slicznie 🌼 Rudamaxi - ciesze sie ze dobrze pomyslalas,a z tym cisnieniem nie przesadzaj normalne jest 120/80 - wiec u Cibei nie jest takie zle ale moze jest to spowodowane proba do komuni-moze niepotrzebnie sie stresujesz? masz jeszcze troche czasu do uroczystosci...a ja polecam mala czarna :D 🌼 - lece kochane po M - zycze milej reszty dnia... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato hihihihi nie zwróciłam uwagi na datę - tak bardzo się spieszyłam, aby filmik jak najszybciej zrobić i wysłać ... to data wykonania zdjecia tych serduszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Spacer sie udal, za przeproszeniem, nogi mi do tylka weszly :-D... Po powrocie zjedlismy obiad i... zrobilismy sobie sieste ... 3 godziny :-D. Ciekawe o ktorej dzisiaj bedziemy jedli kolacje i pojdziemy spac bo dopiero przed chwila zjedlismy deser...jakos tak po obiedzie nie zdazylismy :-D Rudamaxi 🌻 - \"osiolkowi w zloby dano...\" :-D... za komuny nie bylo problemu co wybrac, tylko gdzie cokolwiek kupic... :-D :-D Do maja jescze troche czasu, napewno wybierzesz ! Czekam na fotki :-) Kaszubko 🌻 - postaram sie dac znak :-) 😘 Narazie jedno co moge zrobic to meldowac sie w miare regularnie :-)... Ania 🌻 - z tym weglem to dobry pomysl ale sasiedzi maja raczej piece na gaz albo na rope :-D :-D Dzisiaj sie za okna nie wzielam :-(... ale jutro tez jest dzien :-) Wesola 🌻 - jak zostalo to chetnie zjem troche na kolacje :-) Dea 🌻 - super ze wszystko OK !! 😘 A ciaza to przeciez niemale obciazenie dla organizmu wiec masz prawo tez sie troszke bardziej zmeczona czuc ... nie przemeczaj sie !! Erato 🌻 - oj, dziewczyno, tak bardzo bym chciala zeby to bylo juz :-O !!! Powoli zaczynam tracic cierpliwosc :-O... najpierw kazali odpoczywac i lezec a teraz nie chce nic ruszyc... :-( No ale do 8-go jeszcze kilka dni a do konca marca napewno sie wyrobie :-D :-D Zycze milego wieczoru, ale postaram sie jeszcze do Was zagladnac. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probami sie nie przejmuje bo Konrad wszystko w mig lapie wiec i z tym sobie poradzi;) Cisnienie mam zawsze niskie wiec jak mam blisko normalnego to jest problem.Ale moim najwiekszym problemem jest puls zawsze zawysoki i pewnie dlatego dzisiaj mialam taki kolowrot w glowie ktory mi przeszedl po wejsciu do kotlowni chcialam rozpalic w piecu ale ze nas zalalo bo rura pekla wiec nici z rozpalania tylko rozmowa z hydraulikiem mogla nas uratowac a tu sie okazalo ze stacjonarny maja popsuty a komórka nieaktualna ale wreszcie sytuacja jest opanowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) !! No i prosze : obiecalam ze sie zabiore za okna a tu od rana deszcz :-(... wiec ze spaceru tez nici :-O A w dodatku zlapalam katar i jestem \"pociagajacy smarkacz\" :-(... mam tylko nadzieje ze szybko mi przejdzie i nie pojade taka na porodowke ... :-O Ale ja sie tak latwo nie poddaje ;-) : zabieram sie za lazienke, a moze po obiedzie szafki w kuchni posprzatam :-P ...? Stawiam kawe i zabieram sie do pracy :-) !! MILEGO DNIA kochne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rebeko ❤️ trzymam kciuki - będzie dobrze - katar minie szybciutko. :D Ruda ❤️ fotki dziś roześlę :D 👄 dla wszystkich Walczę dzisiaj sama ze sobą - nie cierpię takiej pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Wczoraj zadzwonilam do firmy ktora walczy o odszkodowanie dla mnie po wypadku,a ostatnio nic nie robia i powiedzialam ze albo zmniejsza procent jaki mi zabieraja od wyplaconych pieniedzy z PZU i zaczna dzialac albo cofam im pelnomocnictwo i sama zaczne dzialac w tym temacie bo podpisalam umowe z firma dla nich konkurencyjna.Efekt dzisiaj z rana zadzwonili ze zmniejszaja mi procent i...... dali mi propozycje pracy jako doradca prawny.No i nie wiem czekam na telefon od szefa tej firmy bo narazie powiedzialam ze musimy sie spotkac i porozmawiac o warunkach ale nic nie obiecuje bo ja juz umowe o prace podpisalam.Heh sama jestem ciekawa co bedzie dalej ;) no i nadal nie jestem ciotka,hmmm ciekawe czy przy myciu lazienki,szafek czy przy myciu okien cie zlapie parcie Rebeko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 Dzisiaj od rana na nogach ,ale dopiero teraz \"dopuszczono\" mnie do kompa...maz szukał czesci do naszej Yamahy,bo cosik zaczyna kaszlec :D...a tu wiosna nie dlugo i juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie mozna chociaz po podworku sie przejechac ,na dłuzsze wycieczki to chyba dopiero po porodzie sie zdecyduje,ale bedzie mi bardzo ciezko sie dotrwac :(... W ogole jakos mam dziwne ciagotki zamiast sie cieszyc ,ze nie musze do krowek ,to ja juz troche za nimi sie stesknilam ,jednak wiem ze taki ruch jest raczej niewskazany ,bo to jednak ciezka fizyczna praca i mogłyby byc problemy...ale za to umylam sobie okno w kuchni i dopiero teraz widze jakie bylo brudne;)... Rebeko🌻 az Ci wspolczuje,to czekanie to nic ciekawego ale juz na prawde malutko i szybko minie...ten czas tak szybko pedzi ,ze ani sie obejrzysz a juz bedziesz w domu z mała ...Popatrz niedawno czekałam co moja siostra urodzi ,a za miesiac juz konczy roczek i tez nie wiem kiedy to minęlo.. Dea🌻 bardzo sie ciesze ,ze z \'brzuszkiem\' wszystko ok,ja ide na kontrole w przyszlym tygodniu i mam nadzieje ,ze tez nie bedzie jakis niespodzianek...a te ciagotki do spania ,to chyba i zblizajaca wiosna i hormony ,bo ja tez ciagle bym spała,wczoraj nawet musiałam autem stanac na podworku ,bo tak mi sie oczy zamykały ze bałam sie czy dam rade wjechac bezkolizyjnie do garazu i dopiero jak chwilke posiedziałam z zamknietymi oczami to dałam rade...a o 18 to juz norma ,ze musze chociaz na pol godziny sie zdrzemnac Rudamaxi 🌻 no widze ,ze tez atrakcje Cie czekaja na wiosne ,a i niestety wydatki ,mam nadzieje ,ze rura juz naprawiona i w sumie to dobrze ,ze teraz pekła a nie przy tych mrozach... Erato 🌻 ciekawie u Was wyglada kompromis ;)...u mnie tez kilka dan jest takich ,ze nie wszyscy lubia ,ale czasami trzeba sie poswiecic dla ogółu,ja np.bardzo lubie kasze z maz nie,i jak mam ochote to dla siebie robie kasze a dla niego gotuje osobno 3 ziemniaki,ale ostatnio musial sie poswiecic i zjesc ,bo nie przyniosł mi ziemniakow ,troszke mu to ciezko wchodziło ,ale zjadł i w nagrode dostał dobry deser :) Kaszubko...Fajnie ,ze corce sie udalo tak to zoorganizowac ,a i Macius dzielny chłopak i umie bez mamy wytrzymac te pare godzin... Wesola...zostało jeszcze ,bo dzieciaki bardzo lubia ,a ja nie wiec moze wziełabym troche tylko dla nich...ja dzisiaj zupa jarzynowa i salatka z gyrosem z kurczaka to moze sie wymienimy... Ok ...pozdrawiam cała reszte skladu i chwilowo oddalam sie powiescic pranie ale mysle ,ze uda mi sie jeszcze zajrzec zanim wkrocze do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:(... nie ktorym nie posłałam 🌻 ,wiec juz sie poprawiam ,zeby nie było Wam przykro i posyłam bukiecik 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w srode u mnie piekna sloneczna pogoda chociaz na termometrze tylko +8 -gdyby nie wiatr byloby cieplutko,mam dzis troszke kiepski humor i moja glowe zaprzataja dzis nieco inne sprawy,ale postaram sie byc grzeczna i usmiechnieta 🌼 Kaszubko 👄 To nic i tak Kochana jestes ze zrobilas ten filmik - wszyscy sa zadowoleni i az nie wierza ze tak mozna ladnie obrobic fotki,dziekuje 🌼 Rebeko 👄 Kochana ja tez chcialabym abys byla juz szczesliwa mamusia tej kruszynki,ale masz racje deszcz nie przeszkadza w sprzataniu mieszkanka kto wie - a moze pomoze hihi-trzymam kciuki aby to juz..:D - i tez jak dziewczyny zagladam i czekam az napiszesz -Jade do szpitala :D 🌼 Rudamaxi 👄 to dobrze ze sytuacja opanowana a z komunia masz juz zaprawe do nastepnej- zoabczysz pijdzie jak z platka tylko te wydatki ech zycie .Pozdrawiam i zycze szczesliwie zalatwionej sprawy z praca🌼 Aniu 👄 Ja sobie wyobrazilam Ciebie z brzuszkiem jak jedziesz ta maszyna i az same usta sie smieja hihi,wiesz jaki widok-ale pamietam jadna fotke mojej mamy jak byla w ciazy i siedziala na starej ,,jawce,,pewnie pamietasz jakie one byly i dlatego to moje skojarzenie - ciekawe masz marzenia - Ja tylko chce pojezdzic :D:D:D wracajac do kompromisu to wyobraz sobie ze MM tez nie lubi kaszy ale nauczylam go jesc ta maloziarnista i smakuje mu -raz na jakis czas ale je -rowniez nie jadl groszku zielonego ale juz je -zostal zmuszony bo w wielu potrawach jest -nauczyl sie -zoastalo mi tylko nauczyc go jesc zurek i watrobke,ale to powoli,zalapie sie dzis u Ciebie na obiadek hihi bo u mnie dzis zupka grochowa -moge poczestowac.🌼 Rzena 👄 Postaram sie dzis odpisac albo na @ albo na gg,ale nie obiecuje o ktorej godzinie ,buziaki 🌼 - a teraz nastawiam zupke i zbieram mysli do dzialania;) milego dzionka zycze wszystkim... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...dzieki za fotki od Maxi...miałam fajna przerwe ,ale teraz znowu musze do kuchni ,zachcialo mi sie sałatki to teraz musze troszke pokroic... Maxi...wszystkie te fotki fajnie sie oglada,dzieciaki masz na prawde udane i widac ze jestes dumna mama,a to takie malenstwo z koralami ,to chyba Ty?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...ja na Jawce tez jezdziłam tyle ,ze z kuzynem ,a jednak jak dla mnie to w tej jezdzie bardzo duza frajde daje to ze moge sie z calych sił przycisnac do mojego mezczyzny,a przy tym brzuszku to troszke utrunione,ale bede grzecznie czekac i sie doczekam...Moj M,to w ogole duzo dan musiał polubic ,bo kuchnia jego mamy bardzo rozni sie od mojej ,ale do kaszy jakos nadal sie nie przekonal,chociaz nie ja ponosze wine a wojsko...ponoc tak mu tam obrzydzili kasze ,ze teraz nie umie na nia patrzec... Mam nadzieje,ze slonko za oknem poprawi Ci humor a ode mnie posylam takiego goracego 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie cichutko pomyślałam, ze ja nie nadaję się do tworzenia długich wpisów - wole pisać kilka razy i po troszeczku :D W ciągu ostatniej godziny miałam trzy rozmowy telefoniczne z córkami hiihihihi i za chwilę na chwilę wpadnie do mnie młodsza córka 🌼 Ruda - ja nie walczę o swoje odszkodowanie - w moim przypadku trzeba na to dużo silnych nerwów, kasy, bardzo dobrego prawnika i wiele lat walki w sądach... a mimo to z małą szansą na wygranie.... z lekarzami i ze szpitalami trudno wygrać. Niedawno oglądałam w TV program - sprawa bardzo podobna do mojej - kobieta i jej rodzina walczą juz ponad siedem lat i to w różnych sądach. Annapo - ja przy ostatniej ciąży chodziłam spać z "kurami" a wstawałam jak skowronek hihihihi jeśli chodzi o apetyt - uwielbiałam wtedy ogórki kiszone, kapustę kiszoną i śledzie marynowane oraz pochłaniałam duże ilości jabłek. Erato - można wiele różności wykonać zaledwie z jednego [o dużych rozmiarach i dobrej - w miarę - jakości] zdjęcia... dziś sobie odpuściłam - a ciągnie mnie do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dzisiaj sie chyba pozegnam ,bo i tak mimo najszczerszych checi jakos nie umiem po polodniu siasc do kompa,wiec zycze Wam milego popołudnia ,duzo spokoju i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wyjaśnienia WZ-tka to ciastko czekoladowe przekładane bitą śmietaną hi,hi,hi,hi proszę nie patrzeć na bioderka i się częstować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja chyba zmienię przydomek z bruneta na oszołom :-D bo ciągle na biegu jestem. Przed chwila Was poczytałam, a że gaduły jesteście, to już nie wystarczy mi czasu na długi wpis. Zaraz pędzę do domu, bo dzisiaj muszę iść z synem do ortodonty, później na ćwiczenia, a jeszcze jakieś drobne zakupy przydałoby się zrobić. Wiecie co, tak się zastanawiam czy czasem nie rodzi się dzisiaj jakaś mała Kazimierka :-) bo nie widziałam dziś Rebeki. Trzymam więc kciuki i zmykam. Dla wszystkich 👄, wieczorem zaglądnę i sprawdzę czy sa jakieś radosne wieści. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ Rebeka ❤️ dziś się pokazała - patrz wpis godz. 11.01 Wesoła ❤️ nie kuś hihiihhi bo zaraz wyślę męża do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×