Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Tam też mam swoja pocztę, ale jest z moim nazwiskiem więc rzadko z niej coś wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w ponury poniedzialek,brrr 10 stopni na plusie ale zimno-wiatr wieje. Ho,ho prosze,prosze nie bylo mnie przez weekend i co widze :D Witamy nasza malutka istotke na swiecie Alice duzo 👄 👄👄 od netowej ciotki,rosnij duuuza i zdrowa i przede wszystkim duzo 👄 dla mamusi aby byla wytrwala i dzielnie znosila trudy zycia Rebeko 🌼 wypoczywaj Kochana i do rychlego zobaczenia.:D Goju - Ty masz kochana mnostwo zajec jak nie silowania to narty a teraz golf,hihi-kiedy znajdujesz na to wszystko czas? Powodzonka 🌼 Rzena - dziekuje za fotki-super laska z Ciebie 🌼 Annapo - dziekuje za streszczenie mi tego tam,hihi nawet nie potrafie pisac,ale ciekawie brzmi-dopiero co czytalam co ludzie robia z miesem jak podwajaja objetosc,hmmm no coz kazdy robi tak aby bylo mu najlepiej,ale to nic pisz co tam jeszce robicie moze sie czegos wiecej naucze :D-a tak w ogole to jak sie czujesz? 🌼 Kaszubko - powiadasz ze masz limit na poczcie na wysylaniu-pierwsze slysze ale hmmm,poczekam na te przesylki i ciesze sie razem z Toba ze Twoj pojazd juz blizej niz dalej.🌼 Mamuska-powodzonka i szybkiego powrotu do zdrowia🌼 Ellisa - dziekujemy za wspaniale wiesci,a co u Ciebie ze sie u nas tak czesto nie pokazujesz?🌼 Wesola -🌼 Rybko - dziekuje i wzajemnie 🌼 She 🌼 Dea - Hi,hi jak widzisz to swieto tutaj jest nie praktykowane hihi-ja tez dostalam tylko zyczenia ale to nic -kwiatki mam na codzien -wybaczone- Ty tez powiedz Kochana jak sie czujesz? i tradycyjnie 👄 dla Myszki 🌼 Rudamaxi - pamietam ze z moim bratem podobnie ale jemu zdazyli naciac ten jezyczek-wszystko bedzie dobrze Pozdrawiam i buziaki dla dzieci 🌼 Zycze wszystkim milego dnia a ja uciekam do garow-moze mnie nie byc teraz za duzo bo u mnie juz wszyscy bezrobotni czekajacy na ten ciekawy dzien-ktory moze byc w kazdej chwili hihi-czekamy juz tylko na dokumenty i nasze koncowe rozliczenia.pa,pa🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - siedzę jak na szpilkach - kilka razy już myślałam, że będą nici.... teraz chyba dobrze wybraliśmy - w czwartek pod wieczór powinnam skakać z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️] Jestem i nawet juz po obiadku,dzis byly mielone -pycha dawno takich nie jadlam i postanowilam wyprobowac nawet brazylijska przyprawe-fajna i dobra ale tak na moje oko to byly to jakies platki -czulam tam kukurydziane i duzo przypraw typu wegeta,pieprz i papryka...ale na panierke wyszlo w sam raz. Kaszubko -z niecierpliwoscia czekam czwartku na pomyslne wiadomosci ze juz to masz :D bedziemy szczesliwe razem z Toba 🌼 Wesola - to stawiasz kawe mowisz-hihi-ja poprosze z duza iloscia mleczka.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jezyczek tylko wedzidelko bylo u Viki Kaszubko jestes boska:D Kaszubka zrobila mi trzy niespodzianki ze zdjeciami,chyba ci wysle jeszcze pare jak niuni abyla malusia i Konrad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro świt witam kawa? proszę (_)> cisteczko z żurawiną - proszę O ( one są maluśkie okrągluśkie ) dziewczyny drogie życząc miłego dnia Wam zmykam do ciękiej pracy. U mnie piękne słoneczko ( kicia na tapczanie wygzewa swe futerko ) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapie kawke i ciacho - dzieki Rybko 😘 - i tez zmykam. Wczoraj spotkalam sie z kolezanka po 25 latach!!! Nie moglysmy sie nagadac :) jaki swiat jest piekny :) Duze 😘 dla Wszystkich Drogich, u nas dzis pochmurno i mokro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Jedna sprawa mnie zaczyna dręczyć - od piątku znów nie ma Annapo na topiku. Dea - a mnie niedawno na NK odnalazła moja kuzynka - od wielu lat mieszka w Kanadzie :D Rybka - często na Garnku oglądam zdjęcia Twojej kici... jest ładniutka 🌼 Ruda - to czekam na następne zdjęcia :D Erato - ja kiedyś też robiłam różne eksperymenty z przyprawami... teraz bazuję na ziołowym pieprzu i majeranku oraz oregano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Erato🌻rzuciłaś hasło U2 i jestem:P a propos U2 niedawno wyszła ich nowa płyta:) jest świetna, szkoda że nie mogę jechać do Chorzowa na ich koncert- to było by spełnienie moich marzeń:) kaszubka🌻jak już przywiozą Ci skuter to na pewno będziesz często wychodzić, i jak ja Ciebie wtedy znajdę? rybka🌻nie pracuj tak ciężko,wiosna idzie;) wesola anka🌻 rudamaxi🌻oj rozpieszczasz Ty te swoje dzieciaczki no nie?;) Dea erw🌻ja dostałam jednego tulipanka ale prosto z serca;) goja🌻uważaj żeby na tym polu golfowym do dołka cienie wciągnęło;) Annapo🌻zwolnij trochę kobieto,cały czas w biegu jesteś:) Mamuska🖐️witaj ellisa🌻 rzena🌻 No, troszkę się rozpisałam jak na mnie;) Mam cały czas taki ciężki okres, nie mogę się zebrać, ale myślę że do lipca się ogarnę:P Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 przepraszam ,ze nie dawałam znaku zycia,ale nie potrafiłam jakos dostac sie do kompa,tyle sie działo i wiecznie ktos cos potrzebował,corka z kolezankami przez dwa dni robily jakos pilna prace z pomoca internetu i tyle ,ze wybłagałam ,zeby mi zobaczyły ,czy Rebeka ,juz została mamusia...a potem sobie odpusciłam...:( Rebeko...🌻 cała fure 👄 dla Ciebie i Malutkiej,sporo zdrowia ,wytrwalosci i cierpliwosci w wychowaniu,dla Was obojga na nowej drodze zycia...GRATULACJE!!!!! I oczywiscie niecierpliwie czekamy na powrot i pierwsze podobizny szczesliwej Rodzinki... Moje drogie niestety teraz znowu musze Was zostawic,bo jeszcze czeka mnie wizyta w szkole ,ale jak tylko znajde dluzsza chwilke to napewno sie odezwe...Milego dzionka i do uslyszenia....🌻 wsiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czasem slonce czasem deszcz mam za oknem:D tak sobie zajrzalam czy rebeka juz wrocila do topikowego zycia ale chyba dzieciatko calkiem ja pochlonelo:D dostalam od niej smska ze bardzo dziekuje za Wasze zyczenia:) erato - bo ja tak z doskoku, powiedzmy ze lecze uzaleznienie od netu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Dzien jak co dzien - znowu pochmurno ale nawet dosc cieplo,chociaz mi od wczoraj zimno-moze cos mnie lapie hihi,bo tak tylko bokiem mi wszystkie choroby przechodza :D Pisalam wam o mojej wczesniejszej pracy,ze nie mialam kontraktu ani zaplaty za moja prace-wygralam sprawe dzisiaj,nic nie chcialam mowic aby nie zapeszyc -hurrra jeszcze tylko dwa papierki mnie trzymaja i wyjazd :D Rudamaxi - tak wiem o czym mowisz to to samo ale ja inaczej sformulowalam-hmmm teraz wiem wedzidelko :D 🌼 Rybko-dziekuje za kawke i ciasteczka Pozdrawiam i nie przemeczaj sie tak - a kiedy odsapniesz? 🌼 Dea - Wlasnie! Pochmurno i mokro - fajnie tak spotkac sie po latach,jest tyle rzeczy do opowiedzenia,ale zwolnij troszke-a wlasciwie to od kiedy juz nie pracujesz? jak to u was z tym zwonieniem bedac w ciazy.🌼 Kaszubko - no widzisz juz Annapo sie pokazala i She -jest dobrze-wiesz ja z tych przypraw robie sos pomidorowy do pizzy -pycha -nie ma to jak ziola nie? a lubczyk lubisz? bo ja bardzo ale nie moge go tu kupic.🌼 Wesola - hihi,to moze zrobimy przeciag? :D🌼 She - a widzisz jak milo Cie widziec w dobrym humorze,a slyszalas ze U2 bedzie mialo swoja ulice? niewiarygodne -tzn;nazwe ulicy od swojego zespolu,ale sie chlopcy juz dorobili co? szkoda ze nie moge Ci pomoc z tym koncertem,fajnie ze sie pojawilas -a dlaczego to dopiero na lipiec zaplanowalas troszke zluzowac? hihi-🌼 Annapo - przyznam szczerze ze tez juz wczoraj myslalam o Tobie -co sie stalo,hmmm myslalam ze burza hormonow :D ale na szczescie nie-wiesz ja ostatnio przez 4 dni dziele sie ze starszym synem kompem,posprzedawalo sie pare rzeczy w tym syna telewizor i musze sie podzielic ale ciesze sie ze obaj siedza w domu -hmmm starszy ze swoja dziewczyna od kilku dni juz w domu -ale jestem spokojniejsza -przezyje -juz niedlugo....czekamy na Ciebie pa,pa.🌼 -ooo dobrze ze zajrzalam Ellisa masz racje -to jest uzalezniajace -jak przychodze do domu obojetnie skad to musze odwiedzic wszystkie stronki,,,,,zle bardzo zle a godzinki leca,doskonale Cie rozumiem ale mysle ze Ty i tak zagladasz nie? pozdrowki.🌼 Pozdrawiam wszystkie panie i ide jak zwykle zrobic obiadek-hmmmmmm i tak w kolko... 👄 dla wszystkich i milego dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - a od czego jest telefon ???? jak tylko zajdzie taka potrzeba, to podam Ci numer :D Annapo - wydaje mi się, ze również powinnam mieć Twój numer telefonu - przyda się na zaś :D Ellisa - na Rebekę jeszcze trochę musimy poczekać - dzieciątko jest teraz najważniejsze :D Erato - lubczyk mam w ogródku i to sporo - w zeszłym roku dużo go rozdałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dziś tylko kawka. Ciacha zeżarte przez moje laseczki. ellisa 🌻 oj od tego nie można się wyzwolić. Kaszubko 🌻 garnek powoli przestaje mnie bawić. A może nie ma odpowiedniego obiektu do fotek. Przyjdzie wiosna, zobaczymy czy czas pozwoli na cokolwiek. she 🌻 weź urlopik, czy L4 i jedź i to przez Wrocław koniecznie :D Dea 🌻 a ja nie miałam o czym gadać na takim spotkaniu z koleżanką. erato 🌻 gratulacje. U nas nawet nikomu się nie chce zaczynać przepychanki z pracodawcami gdyż końca by nie było. Senna niczym pogoda zbieram się do pracy. Ślę 😘 wsiem i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Widze ,ze o kawe juz Rybka zadbała,wiec moze ja tylko kanapki dorzuce,niestety z sama tylko wedlina,bo sie spiesze :(...Musze zawiesc faktury do naszej ksiegowej ,a potem mam zapowiedziana wizyte mojej szwagierki-fryzjerki i nie wiem kiedy bede wolna dlatego wykorzystałam moment ,zeby sie przynajmiej zameldowac... Posyłam kazdej z Was po 👄 i 🌻 i zycze miłego dzionka pomimo tych chmurek...no coz czasami Pogoda tez troszke nie w sosie:D :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sloneczko pieknie swieci, czyli marcowa pogoda, chociaz po polsku to chyba kwiecien plecien prawda? Erato, ja jeszcze pracuje, na zwolnienie nie ide bo ciaza to nie choroba ;) i ja dobrze znosze (odpukac w niemalowane!) a prace mam biurkowa czyli spokojnie dotre do prewie samego konca. Mam zamiar pojsc na urlop ze 2-3 tyg. przed terminem. A syn juz we Wloszech, bo nie za bardzo zrozumialam? czyli wszyscy sie przenosicie, nawet jego dziewczyna? She, a czemu nie mozesz skoczyc do Chorzowa? Jak ci latwiej do Londynu, to bardzo prosze, hotel Dea ma zawsze miejsce dla Ciebie! Rybko, no wlasnie, niektore spotkania po latach okazuja sie troche rozczarowaniem. Ja mialam troszke takie samo doswiadczenie latem, a byla to moja najlepsza przyjaciolka z lat podstawowki. Po prostu uroslysmy \"w innych kierunkach\", natomiast z ta kolezanka, znajomoscia tylko z wakacji, odnalazlysmy sie bo wyroslysmy na bardzo podobne osoby, podobne spojrzenie na zycie itp. Ale musze przyznac ze przed spotkaniem bylam bardzo nerwowa, bo nigdy nic nie wiadomo jak i co, prawda? Ellisa, no i dobrze ze zagladasz kochana, bo kto inny bym nam sliczne wiesci przynosil? A uzaleznienie od neta i forum to zla sprawa, znam to ja tez. Troche sie ciesze ze kabel do laptopa mi sie spalil i bateria wyczerpana. Wieczory mam dla rodziny i siebie ;) choc musze sie przyznac ze brakuje mi kontaktu ... Kaszubko, jeszcze tylko dzisiaj i jutro juz czwartek!!!! :D A prawko na skuterek masz? ;) Posylam wszystkim duzego 😘 i zmykam na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Robię defragmentację dysków - był już na to najwyższy czas :D spowolniło mi to pracę komputera i to solidnie :d Dea - na ten skuterek prawka nie trzeba :D jak juz go będę miała,to podeślę jego zdjęcia. Od neta to już jestem dawno uzależniona hihihihi ale gdy zrobi się cieplej, to zacznę powoli się od tego uwalniać - jeśli się uda :D U mnie dziś padał grad buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D stawiam "x" kawę:D ciastka nie , bo się odchudzam:D a co do mojego uzależnienia:D moja praca jest tak silnie związana z netem że nie ma siły żeby w nim nie być:D ale można sobie wymyślić jakieś zakazy i nakazy i spróbować się dostosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybka🌻Martyna mnie cały czas wypytuje kiedy do Wrocka i Krakowa pojedziemy ale podejrzewam ,że niestety ale nie szybko:( prędzej ona sama zacznie podróżować, a lipiec dlatego ze będę-mam nadzieję-po obronie pracy licencjackiej i wtedy dopiero odpocznę;) Dea🌻na swoje własne życzenie nie pojadę na U2;)przez co najmniej 30 lat mam z głowy wszelkie wyjazdy i inne tego typu przyjemności- rata kredytu to jedna wyplata a z drugiej w 4 osoby będziemy musieli przeżyć:) ale swój kąt najważniejszy;)i tej wersji się będę trzymać;) Kaszubka🌻nie omieszkam upomnieć się o nr telefonu, tylko niech zrobi sie cieplej bym na rower mogła wskoczyć;) erato🌻z tego co słyszałam to ta ulica już jest;) annapo🌻 ellisa🌻ja tez sie odchudzam dlatego z piwa przerzuciłam się na czystą;) z sokiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiero pare godzin, temu wrocilismy do domu ;-), ( wiec wybaczcie ale nie mam czasu na dokladne czytanie i wielkie pisanie ... tylko melduje sie na posterunku :-) ! Dziekuje slicznie za gratukacje i zyczenia, a dla Ellisy posylam moc 😘 z podziekowaniem za przekazanie wiadomosci :-) Wszystko u nas w najlepszym porzadku :-) i jak juz sie troszke zorganizujemy to obiecuje ze zagladne na dluzej. Narazie pozdrawiam serdecznie 🌻 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka ❤️🌻❤️🌻 kolejna uzalezniona:) tylko do domu weszla i na kafe;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musska........
80% kobiet już nie wychodzi za mąż DLA 60 GRAM KIELBASY NIE OPŁACA SIĘ BRAĆ CAŁEGO WIEPRZA DO DOMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aniu 😘 hi hi hi dokładnie to samo wczoraj powiedziałam Krzychowi - żadnego piwa tylko drineczki ( i wieczorkim po jednym, po czym padłam przed 22. Nie miał ze mnie żadnego pozytku :P ). Jeszcze mi oponka nie przeszkadza, ale już ją czuję miłego dnia wsiem. Na mnie czas Ps; pada śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×