Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rudamaxi 🌻 - Jeszcze chyba nic straconego z tym weselem....? A w tym Wrocku to do Rybki podskocz i nam Ja tutaj przyprowadz ;-) Kaszubko 🌻 - wiadomo : kaszubska rodzinka :-) Wesola 🌻 - niewidzialna reka to Ty...? :-D :-D Glodnam ;-)... aaaa, juz poludnie ? No to nic dziwnego :-) Ide mniamac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie podpisac liste! No i chyba juz po raz ostatni przez nastepne 4-5 dni ... Dzis rano musialam wpasc do szpitala na ktg, nawet nie wiem czemu jesli i tak cc robia, no ale nic polezalam sobie na lozeczku, nawet pochrapywalam :D:D, i nagle zaczely mnie brac skorcze! Nawet maszynka sie zorientowala, ale niestety nie byly one za silne, no i jak narazie od czasu do czasu sa, ale to chyba nie to. Nic, Mala jutro i tak wychodzi! Rebeczko, nie mam pojecia o ktorej godzinie mnei beda cieli, zalezy czy beda mieli jakies nieprzewidywane i pilne cesarki, to wtedy ja \"spadam\" na drugi plan ... Dam znac jak bede wiedziala wiecej, moze juz nawet dzis wieczorem, bo spedzam juz nocke w szpitalu. Serce mi tylko placze bo Mysz zostaje sama z tatusiem! Wiem ze bedzie wszystko dobrze, ale my tak rzadko sie roztajemy 😭 Ide troszke poprasowac, zafarbowac wlosy na spotkanie z Mala, i cos przekasic bo w brzuszku mruczy. Pa pa kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, kochana, calym 😍 z Toba i malenstwem !!! Qrde, chyba w nocy spac nie bede :-) !!! Czekamy na wiesci.... i na WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ sercem o myślami będę przy Tobie 👄 Przy trzecim porodzie miałam podobnie - skurcze pojawiały się .... a potem jak kamfora znikały. Na końcu zdecydowali się na podanie mi kroplówki - dziecko pojawiło się w błyskawicznym tempie :D Już po odwiedzinach....... dziewczyna kwitnie - drugie małżeństwo dobrze jej służy. Troszkę jej pomogłam w sprawach kompa i załatwiłam jej dobrego fachowca - pomoże, poduczy... jeszcze dzisiaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienka sprawa
Witam serdecznie i dziękuję za przywitanie! ...ups, dobrze ze wpisowe mnie ominęło,- bedę trochę spokojniejsza !. Ale za to mam sie przedstawić? Hm,... jestem Iza, ..już stara zresztą,- '72 rocznik, mam 2 córy 14 i 9 -latkę, 2 świnki morskie , ... acha i męża jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz w domku jestem :-) Alice spi to mam chwilke ... bo w domu zastalam porzadek... wczoraj, po bawieniu Alice przez tatusia jak weszlam do domu to nie wiedzialam do czego rece wlozyc :-O... Tatus sie mala ladnie zajmuje ( co oczywiscie jest najwazniejsze ) ale wtedy cala reszta lezy odlogiem ... zawsze wiedzilalam ze faceci jednak nie sa \"multi-task\" Po powrocie czekalo na mnie w domu pobojowisko w postaci porozwlekanych po calym domu zabawek, ciuszkow, lezaczkow i matek, z przeproszeniem obs**nych ochraniaczy na przewijak :-P i innych podobnych sympatycznych rzeczy :-O... Sama slodycz macierzynstwa :-D Cienka sprawa 🌻 - ... moge sie do Ciebie zwracac, ze tak powiem : pieszczotliwie ;- ) po prostu \"Cienka\" ? Jaka stara, ja tez rocznik 72 i wcale sie stara nie czuje :-D !! Fajnie ze chcesz z nami zostac, my tez mamy dzieci w podobnym wieku (pisze \"my\" bo ja sie czuje jak conajmniej ciotka wszystkich topikowych dzieciaczkow :-) ) wiec \"szkrobaj\" o czym tylko masz ochote, chocby o pogodzie ;-) 😘 Tylko mala prosba : zaczern sie ... bo z pomaranczowym nickiem to roznie bywa a szkoda ryzykowac ze ktos sie pod Ciebie podszyje... to zajmuje minutke, wystarczy wejsc do preferencji na gorze strony ... Kaszubko - nie moge sie nadziwic jak Macius szybko rosnie... sliczny chlopczyk z Niego !! Mam malego gloda ;-)... ide cos na ruszta wrzucic... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Was kobietki. Moja córcia znowu ma anginę. Kurcze ona jest do mnie bardzo podobna i nawet anginy po mnie odziedziczyła :-( Dostała już jeden zastrzyk mam nadzieję, że ta noc będzie już lepsza. Dea ❤️ trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i czekamy na Ciebie i malutką Myszeczkę ❤️ Kochane wybaczcie, że tak króciutko, ale jestem strasznie śpiąca. 👄 dla wszystkich. Kolorowych snów i do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeko nie ma szans jade tylko z dziecmi dea trzymam mocno kciuki jak trzeba to my pomozemy w parciu;) kaszubko ty dobra duszyczko Iza witaj na pokladzie malolato:) Annapo😘 goja😘 errato hello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ... Goja 🌻 - biedna corcia :-(... Duza 😘 dla Niej i zybkiego powrotu do zdrowia !! Chyba dzisiaj zwariuje ;-) ... nie dam rady byc myslami w 3 miejscach na raz... :-P ZYCZE WSZYSTKIM MILEGO DNIA 😍 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam i ja 🌻.... oj ostatnio jak sobie cos zaplanuje ,to przewaznie cos innego wychodzi...liczylam wczoraj troszke powpisywac na kafe ,a tu psinco :( corcia wrocila szybko ze szkoly i jakos tak dobrze sie nam dzien spedzało,a potem ona siadła do kompa a ja zrobilam papu a potem juz przytuliłam sie do poduszeczki przed tv i tak mi zostalo....:) dzisiaj miałam isc na rozdanie swidectw,ale bardzo niewyraznie sie czuje i jakos nie mam odwagi za daleko od domu odchodzic...takze wstyd sie przyznac ,ale spedzam dzien w lozeczku z nowa ksiazka Chmielewskiej ... Dea🌻 przylanczam sie do dziewczyn i trzymam kciuki ,głowa do gory....bedzie dobrze 👄 ,a mnie troszke smutno ,bo juz niedlugo sama zostane;)... Rebeko🌻taki balaganik to chyba Cie teraz coraz czesciej bedzie spotykał,ale nie martw sie idzie przywyknac :) Cienka🌻 milo Cie znowu widziec i mam nadzieje,ze zostaniesz na dluzej,a z tym wiekiem to nie przesadzaj toc to srodek mlodosci,patrz niektore z nas dopiero mamusiami zostana :) Kaszubko 🌻 Goju🌻angina to tez moja \"ulubiona\" przypadłosc...zdrowka dla corki .... Wesoła🌻 jakos tak tez mi weny brak,to nie bede niepotrzebnie przynudzac...pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i wracam do łozeczka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Już odwiedziły mnie moje kochane dziewczynki :D Na garnek dałam teraz tylko trzy zdjęcia... reszta później 🌼 http://www.garnek.pl/kama13/5898094 Zrobiło się bardzo zimno.. dosłownie z minuty na minutę... chyba w tym roku nic nie będę mieć z ogródka.. za zimno dla warzyw... za zimno dla owoców. Truskawki gniją na krzaczkach - nie zdążyły dojrzeć. Angina to też moja ulubiona "przyjaciółka" hihihihi i jeszcze chrypka bardzo mnie lubi. Moje myśli dziś krążą wokół Dei ❤️ Annapo ❤️ to już czytaj książkę i uważaj na siebie - jeszcze na Ciebie czas.... chcę dostać od Ciebie prezent na swoje urodziny :D czyli 13 lipca 🌼 Rebeko ❤️ nie wariuj hihiihhi masz przecież córeczkę :D Ruda ❤️ a może tam spotkasz kogoś interesującego ??? Goja ❤️ a co z płukaniem gardełka ??? to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! dopiero teraz zajarzyłam, co znaczy \"zaciemnić\". ok. zrobię to ! A zdrobnienie Cienka - hm, ,,,podoba mi się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaaaa !!!!! nadeszła wiadomość od Dea ❤️ "Urodziła się 👄 przyszła na świat o godz. 13, popłakała, possała cycusia i teraz smacznie śpi ❤️ imię wybierze starsza siostra. Całuski dla kochanych cioteczek - Dea" No dziewczyny - już wiemy - teraz mogę być spokojniejsza - czekałam na tą wiadomość od rana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko , uprzedzilas mnie, ach to metro nie mogloby szybciej jezdzic :-P ... ale przy takiej wiadomosci Ci wybacze ;-) :-) Tez czekalam jak na szpilkach :-) HURA !!! MAMY DRUGIE TOPIKOWE MALENSTWO !!!! Rrrany, poplakalam sie ;-) :-D :-D !! Dea 😍, kochana : 🌻 GRATULACJE !!! Niech Wam kruszynka😍 dostarczy samych radosnych chwil i aby jej zycie platkami roz bylo uslane !! Wycaluj od ciotki Rebeki te slodkie stopki, a Ty wypoczywaj i czekamy na Ciebie (nie)cierpliwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ napisałam zaraz, jak tylko otrzymałam SMSa. Jak ja czekałam... siedziałam jak na szpilkach hihihiihi Teraz Dea ❤️ szybciutko wracaj do zdrowia i .... czekam na zdjęcia naszej najmłodszej.... wiem, że to potrwa - ale jestem bardzo ciekawa :D jak to ja hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ serdeczne gratulacje. Dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa. Bardzo się cieszę. Całuję i również czekam na zdjęcia. Kaszubko 🌻 dziękujemy Ci kochana za przekazywanie miłych wieści :-) Rebeko 🌻 u mnie też się łezki szczęścia pojawiły. Annapo 🌻 ja 4-go lipca wyjeżdżam na urlop więc będę miała prośbę o sms-ka, no chyba, że się wyrobisz do mojego wyjazdu :-D Gratuluję Twoim dzieciaczkom świadectw. Mój synuś co prawda nie miał czerwonego paska, ale niewiele brakło więc też jestem szczęśliwa. Cienka 🌻 witam na pokładzie. Zainteresował mnie Twój nick, czy jest adekwatny do Twojej figurki :-P? Rudamaxi 🌻 a może będziemy na tym samym weselu :-D? Wszystkie gorąco pozdrawiam i życzę miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea gratulacje niech dziewczynka dobrze się chowa 🌻 Witam łeb mi pęka gardło boli......jak ja nie cierpie być chora😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No to z brzuszkiem tylko ja zostalam na pokładzie,ale tak miało byc:).... Dea🌻 ode mnie tez duzo 👄 dla Ciebie i malenstwa,zdrowka ,szybkiego powrotu do domciu i wszystkiego naj naj ,naj..... Kaszubko🌻wiesz ,ze ja cie naprawde lubie ,ale chyba za wiele wymagasz hi,hi ;)...ja juz teraz mam problemy z poruszaniem,a termin mam na 28 czerwca ,wiec raczej nie dam rady.... Cienka 🌻 witamy na czarno wiec,teraz mozesz spokojnie bardziej sie ropisywac.... Rebeko🌻Ja tez sie splakałam ,ale przy takiej okazji to chyba zaden wstyd,no nie?... Goju🌻zagladaj moze zdarze....a co do dzieci,to kazde zasluguje na gratulacje ,czy ma pasek ,czy nie w koncu to nie jest najwazniejsze tylko ,to ile sie wysilku włozylo ...mojej corci sie pierwszy raz udalo a mimo tego jestem z niej dumna co roku,bo jak na razie jest madra osobka(ale tak zyciowo) ma dosyc poukladane w glowce i dobre serducho ,a to dla mnie wazniejsze niz jakis pasek na swiadectwie... Wesoła🌻 no to nie zazdroszcze,ale weekend ,to moze zaserwuj jakas aspirynke i do lozeczka,odpocznij i moze bedzie lepiej,czego zycze z calego ❤️... Ksiazki jeszcze nie skonczyłam ,za to troszke ogarnelam domek z kurzu i marasu ;) ,no to teraz ide po cos słodkiego i wracam do lektury....milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo ❤️ poddaję się hihihihi to w takim razie znów podsuwam dwie daty - albo 29 czerwiec - to dobry dzień - Piotra i Pawła - mój najmłodszy ma wtedy swoje podwójne imieniny hiihihihi i jest tego dnia u nas [jedyny taki w Polsce] odpust Piotra i Pawła. Tego dnia rybacy na swoich kutrach przypływają do nas z półwyspu... w porcie odprawiana jest msza św. A druga data - no cóż - moje imieniny - 1 lipca - ale wymagająca jestem hihihihi Raz udało mi się spełnić życzenie mojej najmłodszej siostry i urodziłam córkę w dniu jej urodzin... to był fuks :D Dla wszystkich 👄 nic dziś nie robię... mam okropnego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jestem , zyję... ale co to za życie;) Dea😍wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej dzidzi;) Rebeka🌻 chyba za stara jestem na naukę bo nic mi do tego zakutego łba nie chce wejść, a obrona tuz, tuż :( Kaszubko🌻chętnie podjechałabym do Ciebie na rowerze ale muszę troche poćwiczyć jazde bo na tak długa trasę wole sie nie porywać bez rozgrzewki:) annapo🌻akurat pogoda sie zrobi jak urodzisz i na spacerki bedzie jak znalazł;) Mam do Was prośbę, próbuje cos wygrac (nawet nie wiem co tam mozna wygrać, ale obojetnie mi bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam) :P dlatego proszę klikać w ten link ok? :) z góry dziekuję http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-161690 pozdrawiam i jestem obok;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Są dzieci starszego syna, a za chwilę będzie Piotrek... wesoło i gwarnie zaczął się dla mnie dzień... 👄 dla wszystkich - zajrzę wieczorem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ❤️ Piotrek już jeździ do mnie na rowerze - też wcześniej trochę trenował... nabierał sił... ma podobną ilość km - jak Ty... no może ciut mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) 🖐️ Wczoraj nas mama z domu na caly dzien wydzwonila... zepsuly sie jej drzwi do szafy sciennej i nie umiala sie dostac do ubran ;-)... wiec M jezdzil po sklepach i naprawial a my spacerowalysmy nad jeziorem ;-), po powrocie jedzonko, kapiel Alice nasza kolacje i juz jakos nie mialam za bardzo sily na kompa... Ania - zaden wstyd :-) Teraz dla Ciebie odliczam dni... Ja Ci proponuje 30 czerwca... imieniny mojej Mamy :-) She - kliknelam ;-)... jestes pewna ze to nie tego faceta chcesz wygrac ? ;-) :-D O Twoja obrone sie nie martwie wogole, bedzie dobrze, wszystkie tu za Ciebie kciuki trzymiemy !!! I zobaczysz jak odetchniesz z ulga jak juz bedzie po wszystkim... BEZCENNE UCZUCIE :-)... nagle bedziesz miala baaaaardzo duzo wolnego czasu... na chwile, bo pozniej sie czlowiek szybko przyzwyczaja ;-) :-P Kaszubko - milego dnia w milym towarzystwie :-) Wesola - tez wstalam wczoraj z bolem gardla :-O... i dzisiaj dalej boli i pokaszluje troszke... mam tylko nadzieje ze malej nie zaraze :-O Strasznie jestem ciekawa jak tam Dea 😍 i malenka 😍 ... jak Myszka znosi rozstanie, jak przyjela siostrzyczke.... no ale nie bede jej przeciez teraz tylka zawracac... Hihi, do konca nas z imieniem wytrzylmala ;-) :-D Ide obiadek zapodac... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - bardzo duzego szpaka przylapalas na goracym uczynku ;-) :-D Gratulacje dla Basi i Kasi !! Po kolacji, po kapieli i Alice wlasnie zasypia... cos jej to dzisiaj ciezko idzie ;-)... co chwile trzeba jej smoczek do dziubka wsadzac bo jakos tak ... sam wypada :-P Szybko te Week-end\'y mijaja... :-(...Jeszcze do pracy trzeba sie przygotowac... Zycze milego tygodnia i ... do juterka ;-), kochane !!! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z termosem goracej, aromatycznej kawy :-) Zaczynamy nowy tydzien :-(... ale jeszcze tylko 5 dni i znow bedzie week-end ;-) :-D MILEGO DNIA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z domu kochane!!!!! Prawie sama sie wypisalam, bo juz nie moglam w szpitalu wytrzymac, wiedza poloznej ktora sie man opiekowala doslownie wykluta na pamiec i tak powtarzana jak jakas katarynka, zero poczucia humoru, i ciagle guma do zucia w, za przeproszeniem, gebie .... no ale system zdrowia w UK tez ma swoje problemy .. wiec jak tylko ktos tam podpowiedzial ze moze moze mnie wypuszcza wczoraj, ja od razu siup i pakowac sie :) byl problem z pediatra, bo babka miala strasznie duzo dzieci do przebadania a tu nie lubia wypuszczac bez tego swistka, i o godz 19 mi mowia ze jest problem bo pediatra jest teraz na pogotowiu i musze jeszcze jedna noc zostac .... eeee, hehehehe, nie wiedzieli z kim maja doczynienia. Porozmawialam z szefowa poloznych, uspokoilam ja ze wiem gdzie sie konczy odpowiedzialnosc szpitalna a zaczyna moja w wypadku kiedy wyjde ze szpitala bez zezwolenia lekarza, i wszystko bylo oki, a po 15 minutach zjawila sie pani pediatra z przeprosinami :) no i zbadaja szybciutko mala, wiec na koniec nas wypisal szpital :) !!! Ale po powrocie do domu troszke zalowalam :o bo bylo nam spokojniej w szpitalu ;) Biedny M, musialam go lagodnie \"wyprosic\" z sypialni, Mysz tez przylazla o polnocy i musialam ja odprowadzac do lozeczka... a mala kicia potem chciala tylko z mamusia w lozeczku i przy cycu.... ale smoczka nie chce 😠 dzis M kupuje inny model to moze sie przekona. Cyce mam obolale bo mala ma nieslychanie mocne ssanie a mleko dopiero wczoraj w nocy mnie naszlo, a teraz wiem ze bedzie go tyle ze starczyloby dla calej topikowej trojki ;) Co do imienia, decyzja nalezala do Myszy, miala dwie propozycje, wybrala Alexandra (w skrocie Baby Alex) Theodora - to po naszych babciach, tzn prababciach. A ja cigle sie myle i do Kici mowie Evelyn .... sa identyczne!!! Jak tylko sie poukladam to przesle fotki z pierwszych dni :) Aniu, hihihi, ale masz naganke, mnie sie natomiast podoba 27.06.09 :D:D:D ciekawe co sobie twoja dzidzia o tym wszystkim mysli. No to teraz wszystkie kosteczki zacisniete dla Was!!! She, nie marudz, i tak zdasz i to z dobra ocena! Buziaki dla wszyskich Kochanych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×