Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Hehe, widze ze i Goja zaczyna z filizankami kombinowac ;-)... Dzisiaj pewnie nie zagladnie bo przeciez dzisiaj sroda to pewno w koncu pracuje :-D, wiec ja Wam kawe postawie w kuflach :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Dea 🌻 - uwielbiam takie pogaduszki i wspomnienia po latach :-)... pamieta i wspomina sie tylko mile chwile :-) Caly czas czekam na obiecane fotki ;-)... Ania 🌻 - my tez tesknimy ... naprawiaj szybciutko kompa i wracaj do nas ! Kaszubko 🌻 - dzieki za wiadomosc 😘 ! Dzisiaj jeszcze nie dojechalam do pracy a juz zmeczona bylam :-O... od rana grzeje, po poludniu ma byc 36°C i dziura ozonowa nad nami :-O i chyba zadzwonie do domu zeby Alice moze lepiej po poludniu w domu zostala... w domu o wiele chlodniej :-)... tyle ze nudniej :-P Zycze milego dnia... i prosze o podpisywanie listy :-) PS : Ruda nam gdzies przepadla... tak ciezko pracuje, cy cus ...? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja zaraz na rower zmykam;) kaszubka🌻no właśnie, tylko ja urodziłam się w Gdyni, mój tato w Niemczech ale to było pod koniec wojny-rodzina mojego taty pochodzi ze Szczecina, a mojej mamy z Poznania, mimo że moja mama urodzona w Gdyni, ja zawsze mówię, że jestem Gdynianką;) pozdrawiam i zmykam bo chłopaki czekają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś w szpitalu.... niby jest już lepiej i gorączka sporo opadła ... ale uspokoję się dopiero wtedy, gdy już znów będzie w domu. W nocy tam się znalazł - dostał nagle bardzo wysoką gorączkę, drgawki i szczękościsk - lekarze szukają przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 nareszcie...:P...juz sie tak stesknilam ,ze szkoda slow,z reszta co tu tlumaczyc wszystkie nalogowiczki wiedza co to znaczy dzien bez naszego topiku hi,hi... i tak trzymac... niestety nie mam zbytnio czasu,ale przynajmiej poczytalam i jestem na biezaco... u nas zniwa jeszcze trwaja,bylo troszke deszczu i dlatego tak sie to przeciaga...ale zblizamy sie juz ku koncowi...alleluja... co do mojej awarii ,to syn razem z gra pobrał jakiegos wirusa i na szczescie nic bardzo groznego ,ale i tak musial powedrowac do naprawy ,przy okazji przystosowalismy go do podlaczenia laptopa i jak tylko bedzie po zniwach to moze w koncu kupimy jakis sprzet... dzisiaj wybieram sie na sczepienie z Brianem i troszke sie boje jak to zniesiemy,mam jednak nadzieje,ze maly nie bedzie mial zadnych dolegliwosci,prosze jednak o trzymanie kciukow... Kaszubko dzieki za przekazanie wiesci ;)... sorki ,ze nie pisze do kazdej z osobna ,ale naprawde nie mam czasu ,postaram sie teraz juz w miare regularnie zagladac a teraz zycze sporo slonka i dobrego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jak ja sie zameldowalam ,to nikogo nie ma :(...no to kto trzymal kciuki za nasze szczepienie?:P...ale jestesmy juz po i jak na razie wszystko ok... Kaszubko daj znac co u Maciusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Daje znak ze zyje i juz jestem po moich klopotach,na szczescie wszystko sie ulozylo pomyslnie,dziekuje dziewczyny za slowa otuchy,byly potrzebne,pozdrawiam wszystkie i skrobne wiecej jak bede sama,wiecie ze mam ja i cala moja rodzina duzo czasu ale jak to wtedy bywa wszyscy wisza sobie nad glowa i o prywatnosc raczej trudno. Duzo slonka zycze i pozytywnej energi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzień mija bardzo przyjemnie, mam nadzieję, ze jutro tez będzie fajnie kaszubka🌻co u Maciusia, może to trzydniówka? Mój Dawid przechodził ja też w szpitalu, daj znać. Podesłałam Ci trochę fotek, roześlij dziewczynom pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dalsze wiadomości o Maciusiu... Ania teraz śpi - a u Maciusia jest jego tata. She - zdjęcia zaraz roześlę... Erato - nareszcie - już się martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Jak wdać,środa i dużo pracy...ale jutro czwartek...hihi... Rebeka👄ja mam czas poczekam:D She👄i Gdynia ładna ,ale wole Hel ...sentyment i wspomnienia hihi... KASZUBKO❤️jesteśmy zachwyceni Twoją @ Nawet MM zaniemówił :D👄👄👄a dopiero co mówiłyśmy o zaskakiwaniu hihi🌼i strasznie DZIEKUJE ;):D Erato❤️pamiętaj...;)o... Goja 👄dzieki za kawusie sporo sie napracowałaś i filżaneczki sie udały...hihi... Annapo ciesze sie że tak świetnie radzicie sobie (nawet dzieci)👄 Ruda👄 Dea👄;)no i sie doczekałaś gości ...fajowo i malutka imprezka sie udała super...:D MILEOG czwartku życze kobitki👄🌼 Wesoła👄skrobnij jakiś poemacik👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane. Jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy,wiecie o co chodzi. Wlasnie skonczylismy z MM imprezke pt.mam urodziny i zaczynamy ogladac film,troszke pozno ale jutro wybieramy sie nad morze,mysle ze nie zapozno,chociaz ktoz kto wie...siedzielismy sobie we trojke z mlodszym synem ale teraz syn poszedl do siebie a my nadal tkwimy w sobie i zamucamy...szukamy na youtubie starych melodii .... Rebeko dziekuje .wiesz za co,u mnie juz ok,przynajmniej teraz,chcialabym aby to trwalo zawsze,zycze zdrowka dla ciebie i malutkiej,jak pogoda bo u nas az strach wychodzic,50 na sloncu nie schodzi,wrrrr,fajnie ale nie az tak ,hihi,najlepiej jest w morzu na materacu,wtedy to wiaterek tak fajnie chlodzi,zaluje ze nie dojechaliscie na plaze ale czytalam o tym ze u was takie korki,wspolczuje i mysle ze ndrobicie...dzieki za kawke przdala sie..buziaki dla was. Rzena kochana jak sie ciesze ze jestes,dbasz o mnie i o moje samopoczucie,tak juz ok,dziekuje ci z calego serca i pamietam o ....tym.... Kaszubko kochana moja,dobrze ze jestes,oj dlugo moglabym wymieniac za co ci dziekuje,a tak faktycznie dziekuje za wszystko...jak z Maciusiem daj znac bo martwimy sie wszystkie,wiesz jak to jest przeciez. She dziewczyno fajnie wygladasz,figurki tylko pozazdroscic i M rowniez,wiedzialas o co walczyc,trzymam kciuki aby tak bylo zawsze,i dla corci rowniez,biedna wakacje i praca,zdrwka zycze i jeszce jedno mieszkanko we wspanialej okolicy,wiem jak to jest czekac i cieszyc sie,oby jak najszybciej. Annapo kurcze kochana,nie dosc ze masz tak malo czasu to jeszcze stac cie na meila do mnie,dziekuje ci za to za wszystko,myslami jestem z toba i jak wiesz gdybym mogla to pomoglabym ci w tych pracach,posylam moc buziakow dla ciebie,rodzinki i maluszka,aaaa wlasnie jak maly,jak sie czuje i wogole,ciesze sie ze twoj komp juz chodzi normalnie ja z moim synem mam non stop te same problemy,najpierw gra a pozniej mamo ratuj...Pozdrawiam Dea oooo jak fajnie z masz odrobine dla siebie,wiesz musze ci powiedziec ze tak narzekalam na Anglie,a teraz czasami tesknie,tak tesknie za Anglia,za tym beztroskim zyciem i za moim synem,ktory tam jest,ale pocieszam sie mysla ze juz tylko dwa tygodnie i go zobacze,aj chcialabym juz a mowia ze to tylko dzieci hihi tak mowia,,..ale to ednak ciezkie dla mnie.Jak Twoje maluszki sie czuja,jak najmniejszy skarbek,czy juz zdrowa,wpadnij na chwilke na kawke juz dzis stawiam,chociaz sama niewiem czy bede ale milo poczytac co u was.Pozdrawiam. Wesola powsylam Pozdrowienia,bo co jeszcze moge przeslac,hihih,chyba ze chcesz jakis prezent w postaci warzywek z ogrodka..Pozdrowki Goja kochana znowu wolne masz,kurcze nastepnym raze jade z Toba,co Ty na to.....fajnie tak zwiedzac co,widze ze to lubisz,przyznam sie ze a tez,czekam na twoje wolne..pozdrowki Rudamaxi tak sie spalilas ze cie nie widac,zartuje skoro mozesz to wypoczywaj,ja dzieci,Wiki juz zdrowa,glowa do gory,czekamy na ciebie. pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia jutrzejszego,ja zajrze dopiero wieczorkiem ale kawke stawiam juz teraz aby odciazyc troszke Rebeke,a niech ma na rano kochanajuz zrobiona... do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwe i niemrawe 🖐️ :-O Jestem po koszmarnej nocy :-O... cieplo jak diabli, wczoraj o 22h00 bylo 33°C, dzisiaj bladym switem "tylko" 25°C, a ile w tak zwanym "miedzyczasie" to nie wiem... wiem tylko ze cala noc plywalam po lozku, obudzilam sie zlana potem, Alice sie budzila co chwile bo tez jej cieplo bylo ... koszmar !!! Dzisiaj znow sie zapowiada ciekawy dzien :-O... ale podobno jutro juz ma byc nieco chlodniej... oby !!! Kaszubko 🌻 - duze 😘 dla Maciusia... biedny malutki :-(, mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej... Dziekuje za przesylke :-) Ania 🌻 - powodzenia na finiszu zniw... Udalo Ci sie kupic te plastry znieczulajace do szczepienia ? Erato 🌻 - hehe, dziekuje za wyreczenie mnie w kawie ;-)... jakos tak dzisiaj jak najbardziej na miejscu ta Twoja kawa, bo ja moglabym porozlewac :-D :-D Rzena 🌻 - 😘 She 🌻 - ho ho, widze ze prace postepuja :-) Kiedy lkucze dostajecie ? Fajne fotki ...a za to twoje gadanie o tluszczu to Cie musze ochrzanic, bo niegdzie zadnego tluszczu u Ciebie nie widac !! Figurka jak zloto :-) !! ZYcze wszystkim milego dnia... o 9h00 mam posiadowke...mam nadzieje tematy beda na tyle gorace ze nie zasne :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Erato❤️i jak na plaży było? dało się wyleżeć na słonku...;)no i dzięki ...:)👄🌼 Rebeka[usta ❤️no to niexle grzeje,taka temperatura w nocu? t o sie nie dziwie że Alice nie mogła spać.A nie zmieniłaś czasem łużka???,na wodne(przypadkiem hihi...)👄 Umnie dzisiaj słonko świeci ale nie grzeje jak o was hihi..a szkoda,szkoda,bo lubie ciepełko i to bardzo:D 🌼Miłego dzionka życze...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Maciuś pozostanie w szpitalu tak długo, dopóki nie minie cała doba bez podwyższonej temperatury - nie jest sam - jest przy nim jego mama... przychodzi również jego tata i rodzeństwo. She - podpisuję się pod tym, co dziewczęta już napisały do Ciebie. Rebeko - u mnie ostatnio nareszcie ciut chłodniej wieczorem i w nocy.... Erato - dla mnie 35 st to już koszmar, a Ty piszesz o 50 :D Rzena - robię to, co lubię.... a jeśli innym się podoba - cieszę się. Najtrudniej jest zawsze dobrać odpowiednią melodię... potem to już z górki. Annapo - może Twój antywirus jest za słaby ???? mój od razu alarmuje i stara się nie wpuszczać wirusów... nie narzekam na niego. Dla wszystkich 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 chyba jakiejs cholerki dostane z tym kompem brrr...:( dziala ok ,ale jakos nie umiem wyprostowac literek ,wygladaja jakby byly po kilku glebszych :)wszystkie przechylaja sie w prawa strone ,ale chyba nie moge nic glosno mowic ,bo ponoc moj komp i tak bardzo sprawny jak na swoje lata...mamy go juz 7 lat i do tej pory zaspokajał nasze potrzeby i nie widzialam potrzeby wymiany,ale przy tej ostatniej naprawie dali mu jeszcze tylko kilka miesiecy...no coz jak juz padnie to trzeba bedzie pomyslec o czyms nowym....... Kaszubko...dzieki za fotki i wiadomosci;) tak jak mowilam postaram sie kiedys zadzwonic,ale nie moge niczego konkretnego obiecac,po prostu zrobie Ci niespodzianke;)...caluski dla Ani i Maciusia... jesli chodzi o ochrone antywirusowa,to u mnie tez bylo ostrzezenie i nawet powiedzieli co zrobic ,zeby nie dopuscic do zarazenia,ale na tym koniec ,bo nie szlo wykonac tych polecen,teraz mam inna ochrone ,ponoc lepsza,zobaczymy?... Rebeko...u mnie upały nie sa takie złe ,ale nocki tez niespokojne za sprawa komarow,dopiero wczoraj kupilam konkretny odstraszacz i rano budze sie bez bąbli... takich plasterkow u nas nie dostalam ,ale nie bylo tak najgorzej,jakos przezylismy,najgorsze ,ze za 2 tygodnie znowu nas to czeka...mam nadzieje,ze nie zasypiasz na tym posiedzeniu;)...caluski dla Alice... Erato...dzieki za @,ciesze sie ,ze wszystko sie poukladalo i zycze by dalej tak bylo...dzieki za oferte pomocy przy zniwach,w tym roku juz nie skorzystam ,ale kto wie moze kiedys :)... co do Briana nie moge narzekac,chowa sie dobrze tylko ostatnio powoli przekonujemy sie ,ze to On zaczyna nami rzadzic:D,z niego taki maly pieszczoszek i najlepiej mu u mamy przy cycusiu(a wlasciwie to czego sie spodziewac w koncu to chlop hi,hi) niestety jakos nie daje sobie powiedziec ,ze ta reszta rodzinki tez ma swoje prawa ... She...widze ,ze juz niedlugo przeprowadzka ,tylko pozazdroscic,mam nadzieje,ze w srodku tez tak dobrze to wyglada,a zlew tez przypadl mi do gustu tylko cena nie za bardzo ;)... Sorki,ale tyle na razie,bo maly spi i musze w tym czasie zrobic reszcie jakies papu...pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po obiedzie :-)... objadlam sie do wypeku bo wzielam sobie bufet i oczywiscie niczego sobie nie odmowilam... ta moja oponka nigdy nie zniknie :-O :-D Rzena (kwiat] - no prawie wodne bylo :-D Ania 🌻 - no to rzeczywiscie Brian to typowy facet :-D... CIekawe czy jak dorosnie to dalej bedzie taki pieszczoch ...? Na zebraniu nie zasnelam :-P... ale chyba tylko dzieki temu ze sie klocili... troche za glosno bylo :-D :-D Ale za to teraz oczy mi sie same zamykaja :-O... wiec teraz ja kawe-szatana stawiam... : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Annapo ❤️ przeżywam właśnie to co Ty parę dni temu. Tyle się u mnie dziej, że nie mam nawet czasu do Was zaglądnąć :-( straszny ten nałóg ;-) Ja zaraz spadam na imprezkę, takie spotkanie ze świetnymi znajomymi z klubu kibica. Jutro moja córcia ma urodziny, piekłam więc na biegu ciasto, robiłam zakupy, musiałam zawieźć syna do fryzjera, później na trening, jak wróciłam to zrobiłam masę do ciasta i szybko po M do pracy, później zawiozłam córkę do dziadków, wróciłam ostrzygłam M (a wszystko to między 15 a 18:30). Teraz piszę do Was kochane i już ubolewam, bo w niedzielę wyjeżdżam na tydzień i będę bez internetu. Ale wezmę na wszelki wypadek laptopa ze sobą, może do kogoś się podepnę :-D W niedzielę mój syn jedzie na obóz, a ja biorę córkę i jadę na przepiękną wieś na podkarpacie. Wreszcie będę prawdziwie odpoczywać. Erato wpadnij do mnie. Przyleć do Rzeszowa, a ja Cię odbiorę z lotniska. Zresztą wszystkie wpadnijcie, ale byłoby cudnie. Dobra na razie kończę, M się ubiera i idziemy. Jak wrócę o przyzwoitej porze i w przyzwoitej formie :-P to do Was napiszę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Nad morzem super,w samej wodzie jak najbardziej nawet z lekkim wiaterkiem,jutro jedziemy okolo 10ej,bo dzisiaj na 6 km plazy nie bylo gdzie auta zaparkowac. Powiem wam ze dzis pojechalismy na kamienista plaze,zawsze wybieralam piasek,ale o dziwo bylo super,teraz maly poscik do was i zmykam ogladac film,jak czytalam moj wczorajszy wpis to sama sie smialam,chcialm szybko i dlatego takie cudo wyszlo.Zycze wszystkim milego wieczoru. Rebeko widzialam w telewizji jaka macie pogode,niezazdroszcze bo u mnie to samo,najbardziej szkoda Alice,biedna nawet w nocy musi sie meczyc,ja sprawdzalam u nas i na 10 dni nie zapowiadaja zadnego ochlodzenia ani deszczy,uuuu,,rekordowe temperatury w tym roku. Rzena dzieki,dzieki zapamietam na przyszlosc,w razie W mam twoje gg i meila,a na plazy jak na plazy,goraco,woda goraca tylko juz pod koniec dnia byla brudna,smierdziala ropa,wrocilismy ale jutro powtorka. Kaszubko dla mnie tez to za duzo,w Polsce 35 to juz duzo,nic tylko zamknac sie w domu i nie wychodzic,trzymam kciuki za Maciusia,oby szybko wszystko wrocilo do normy. Annapo o zniwach na drugi rok juz pamietam hihi,moze wtedy zjade do domu a wtedy do ciebie juz blisko,a z Briana faktycznie maly pieszczoch ale dlaczegoz sie dziwic,jeden maly osesek w rodzinie,niech sie dobrze chowa. Wesola Pozdrawiam Goju milej imprezki zycze a co do wyjazdu to badz gotowa za dwie godzinki juz wpadam,hihi,netem sie nie przejmuj zawsze to odpoczynek. ok teraz ide cos zjesc,i film,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 czytam ale w biegu bo ciagle z kumpelami jestem :) co prawda teraz nocuja u naszej drugiej kumpeli (podzielilysmy obowiazki ;) ) ale w ciagu dnia staram sie dolaczyc gdzies w centrum, no i dzis padlo na Camden :) padnieta jestem, wiec pomacham Wam tylko, posle mnostwo buziaczkow i promyczkow an szybkie wyzdrowienie dla Maciusia i obiecuje za niedlugo byc mniej bierna 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór http://www.youtube.com/watch?v=-5ZR17lRK7E&feature=fvsr To dla wszystkich mi kochanych aniołków :D Halinko❤️zgadzam sie;)z tą muzą...🌼 http://www.youtube.com/watch?v=62Y_OArMGOk Rebeka👄❤️Mam nadzieje ze sie nie gniewasz za to "wodne"wiem ze za duzo czasem jajcuje ale wiesz czasem mosze...hihi❤️ja dzisiaj nie jadlam obiadku ,bo bylam sama w domu i mi sie niechcialo robic ,panowie od rana kursują ,nawet mnie w pracy odwiedzili i pojechali potem nad"Malte"(jezioro)pojeździć na rowerach tam poszli do knajpki na obiadek a ja...:(zapomnieli że też mosze jesc...(żartuje):Dmialam spokuj i czas na relaks👄🌼 Wesoła 👄;) Goja👄🖐️ Erato👄🌼;)no to sie bardzo ciesze.Troszke mnie dziwi ze taki zapach nam morzem...ale to nic wazne ze do poludnia jest super no i wiesz i tak Ci(eam)troszke zazdroszcze hmmcodziennie na plaży ...marzenie ,och ale sie rozklejam i juz plyne obłoczkiem w Twoją strone by sie zanuzyc choc na moment w tej cieplej morskiej odchlami....hmmm....bajka👄 Dea nie spiesz sie nadrobisz jak wszystkie ..naciesz towarzystwem👄i pozdrów je hihi...baw sie dobrze👄a która córunią sie zajmuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja:(ale chcialam wyslac cos innego a tu znowu to samo no szkoda ...moze innym razem pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, coś tam poczytałam, nie wiem na ile będę w stanie zapamiętać :-D Spotkanie było super, a teraz idę spać. Pa kwiatuszki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 nawet sie nie pokusze by takie ladne filizanki zrobic jak co niektore panie ;)ale kawke w termosie i swieze buleczki na sniadanie postawie a obok niesmialo liste połoze,chociaz ostatnio to sama czesto jej nie podpisuje :);P nareszcie skonczylismy zniwa,teraz tylko kiszonka z kukurydzy i zwierzatka beda mialy pelna spizarnie na zime....gorzej z nami ,bo moja spizarnia to raczej w puste sloiki w tym roku obfituje,ale w koncu sa sklepy,a w przyszlym roku moze sie uda powrocic do normalnosci i sloje pozapelniac,a teraz rodzinka jak bedzie zmuszona jadac kupne ,to moze docenia mamina prace...czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...;P niestety rodzinka juz okupuje kuchnie i musze do nich dołaczyc,ale postaram sie jeszcze dzisiaj zajrzec...na razie zycze milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×