Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! Ale u mnie jest dziś pogoda, padało przez całą noc i nadal pada, na szczęście mieszkam w miejscu gdzie nie płynie żadna rzeka i nie zaleje mnie ale jak słyszę co woda może uczynić to smutno się robi Jesteśmy po wizji lokalowej;) Jakie to dziwne wrażenie, takie oglądanie, mąż miał zmierzyć ściany czy zgodne są z planem ale z wrażenia nie mógł znaleźć miarki:P Dzieci, szczególnie córka zawiedziona, że taki mały pokoik będzie miała, ale myślę, że jak już zacznie urządzać to zmieni zdanie- w końcu będą mieli oddzielne pokoje a nie jak do tej pory łóżko piętrowe ich tylko dzieliło:) Prawdopodobnie do października wszystko będzie gotowe a potem będziemy czekać aż nadzór budowlany odda do użytkowania, czyli moze już listopad;) a w najgorszym wypadku koniec grudnia. Erato🌻 dziękuję za fotki i podziwiam, że tak często przemieszczacie się po świecie:) Dea erw🌻 kurcze, nie doczytałam gdzie lecisz? Ale życzę Wam spokojnej podróży i Tobie wypoczynku:) Rebeka🌻to co widziałyście na zdjęciach to fotomontaż:D wystarczy odpowiednio stanąć i już wydaje się, że jest co najmniej 5 kilo mniej:P kaszubka🌻a jak u Ciebie przy tak dużych opadach deszczu? Nie zalewa Cię? wesola anka🌻 Annapo🌻 Ty ciągle w biegu a jeszcze masz siłę by tu wpadać i pisać, jaka ja leniwa jestem:P rzena🌻 a Ty gdzie się podziałaś? rybka🌻 o ile dobrze pamiętam to robiliście remont łazienki, podeślij mi proszę zdjęcia co udało wam się zrobić? Szukam inspiracji i nie mogę nic znaleźć co by mi się podobało ellisa🌻odleciałaś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam sobotnio 🌻 oj,wczoraj nie podpisałam listy,bardzo nieładnie:(:(;),ale niestety nie miałam wczoraj nic wolnego czasu do południa,a po południu zaserwowałam sobie bardzo czeste odwiedziny w łazience :)....no powiem Wam ,ze to nic wesołegohi,hi... dopiero po 2 dawce wegla jako tako sie poczułam,a wszystko przez skapstwo ;)....w tym roku mamy sporo fajnych owocow i tak jakos bezmyslnie najadłam sie gruszek i sliwek ,a potem jeszcze tesciowa zaproponowała ze zrobi nam obiad i wiecie co było?........kluski ze sliwkami :D bardzo pyszne ,ale moj zoladek chyba juz mial dosyc:).... Dea🌻 zycze miłych i udanych wakacji ,jak najwiecej słonka i odpoczynku,a po powrocie czekamy na wrazenia i moze jakies fotki;)... u nas tez juz jesien,pada deszczyk ,ale temperatura jeszcze znosna,a deszcze sie przydadza,bo sucho na polach,a trzeba pomyslec o sianiu... Rebeko🌻 tak zeby zakonczyc temat krzeselka ,to rzeczywiscie podobne,no oczywiscie do tego co na tej drugiej stronce ;)mam nadzieje ze zakupy,beda udane.... Erato🌻 wiesz ,ze ja tez przeszłam podobny bol,tyle,ze na poczatku nie umiałam zaskoczyc co jest jego przyczyna ;)...i dopiero przez przypadek przeczytałam ,ze przy obrobce peperoni nalezy miec rekawiczki...człowiek sie uczy całe zycie :) co do wynikow,to tak jak przypuszczałam wszystko ok,objawy ustapiły i czuje sie dobrze i mam nadzieje,ze bedzie tak dalej,bo w tak krotkim czasie juz dwa razy łykałam antybityk i czas by było odpoczac, jak w pracy,mam nadzieje ,ze Ci sie podoba Wesoła🌻 wiesz w moim wieku ,to juz troszke przygłuchawy czlowiek,a jeszcze jak wokol hałasuja,to tylko porzadny łomot ma szanse sie przebic hi,hi.... Kaszubko🌻miłej pracy przy fotkach.... wczoraj moj maluszek skonczyl 2 miesiace ....leci ten czas no ,nie... posyłam wsiem po 👄 i 🌻 i lece ku mojej rodzince.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mw domu szczesliwego 3-cio klasiste i dzielnego zakolczykowanego nieplaczacego przedszkolaka Ja juz spakowana o 14.35 mam pociag do Pily.trzymajcie za mnie mocno kciuki jutro o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ❤️ za chwilę będzie Patryk ze swoim pieskiem... tak juz za chłopcem tęskniłam. Na dworze brzydko... a w domu będzie słoneczko :D Potem Was poczytam.. dziś późno odpaliłam kompa... nocne hałasy u niektórych sąsiadów nie dały spać... jeszcze ziewam...kiedy ja to odeśpię hihiihi chyba nigdy. 🌼 http://www.yazgulu.com/Guller/146.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam wsiem Aniu u nas panują motylki, zielone motylki na kafelkach. Qrcze a 2/3 łazienki zajmuje kabina z cudami natryskami i takimi tam. To już pomysł mojego męża ( cholender nier ma się jak obrócić ) Zaglądam do Was czasem i Pozdrawiam wsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Dzisiaj tylko tyle bo padam :-O... caly dzien latania po sklepach za nami i ja wysiadam :-O... Ala u babci urzedowala i podobno byla grzeczniejsza niz w domu... przez 3 godziny bez mialczenia, sama sie na matce bawila, pieknie jadala :-) ... i tylko malpiszonek spac prawie wogole nie chciala :-P... za to w domu po kapieli zasnela na odcinku 3 metrow miedzy lazienka i lozeczkiem :-D Jutro juz sie nigdzie nie wybieramy wiec postaram sie zagladnac. Dla wszystkich po 🌻 i 😘 !! Spokojnej nocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem. Widze,ze nie tylko ja pozno dzis zagladam...ufff koniec na dzis,wlasnie zawiozlam mame do domu,miala dzis dluzej wolne bo festyn byl w miasteczku i bylismy popatrzec a ze MM z lekka mi sie skul to nie byl w stanie jechac...coz fajna taka odskocznia,bylo swietnie. Dea juz napewno dolecialas i jutro polezysz na slonecznej plazy,zycze milego leniuchowania. She ciekawa sprawa z tym przemieszczaniem,my po prostu jestesmy podroznikami..nie,nie zartuje,ale wlasciwie to i tak to lubimy..ciesze sie,ze jestes zadowolona z mieszkanka a corcia przywyknie,powoli oswoi sie z mysla,najwazniejsze,ze swoje.Pozdrawiam Annapo buziaki dla Briana,juz duzy czlowieczek z niego,aby byl zdrowiutki a reszta sama szybko przeleci..ciesze sie,ze Twoje wyniki sa ok,ale ile to nerwow kosztuje,sama wiesz najlepiej..a wracajac do owocow,tutaj w tym roku jest ich bardzo duzo,obrodzily ale w robaki,rozmawialam z wlascicielem i on mowi,ze u kazdego tak samo,nawet moje pomidory zzera...brrrr a byly pryskane...aaa pytalas jak w pracy,powiem Ci dopiero za tydzien bo ja swoja zaczynam od poniedzialku a teraz tydzien robie za mame jak juz pisalam miala 8 dni wypowiedzenia aby mogli znalezc sobie kogos nowego na jej miejsce.. Rudamaxi kciuki mocno zacisniete,trzymaj sie. Kaszubko jak minal dzionek,mysle ze milej atmosferze,nie nudzilas sie chyba. Rybko Pozdrawiam Rebeko widzisz jak Alice lubi czas spedzac z babcia hihi,mysle,ze zakupy sie udaly.. ok a teraz uciekam kochane bo musze sie w koncu wyspac a rano niestety do pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele🌻 obiecuje,ze bede cichutko klikac,bo moze niektore z Was jeszcze korzystaja i nie opusciły jeszcze lozeczka,ale u mnie akurat teraz troszke wolnego i postanowiłam poklikac...;) jestem sama z Brianem,ktory po jedzonku chwilowo slodko drzemie,a reszta rodzinki pojechała do Gliwic ,po drodze maja wstapic cosik wrzucic na ruszta ,wiec nie musze gotowac ,a ze przy niedzieli nie wypada nic innego robic ,no to napawam sie cisza i spokojem...;) o mały juz slepka otworzył....:(.....to zajrze za chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke podjedlismy i znowu jestem:) Rebeko🌻 mam nadzieje,ze przy okazji tego latania udalo Wam sie kupic to co zaplanowaliscie,a co do Alice,to Ona dobrze juz wie gdzie i na co moze sobie pozwolic hi,hi...no wiadomo przeciez ze nie bedzie spac u babci i tracic cenne chwile ,jak moze pospac w domu....;)...co do spania to ja mam powoli obawy ,ze ciezkie przejscia mnie czekaja w niedługiej przyszłosci...:(Brian do tej pory jada w nocy przynajmiej ze trzy razy i jakos tak mi wygodniej jak spi koło mnie,niz wstawac za kazdym razem i zanosic ,go do łozeczka i boje sie co bedzie jak juz bede chcia la go od tego odzwyczaic,moze byc ciezko...ale szczerze powiem ,ze jak na razie to taki układ bardzo mi pasuje,a reszta bede sie potem martwić:) Erato...🌻 u mnie tez zdarzaja sie robaczki ,ale mimotego nie pryskam niczego,bo to sie mija z celem,pryskane to sobie moge kupic w sklepie,a ja chce miec jak najzdrowsze,a nie ładne...w koncu takiego robaczka zawsze idzie wykroic i wyrzucic,a moja mam sie smieje,ze jesli robak przezył to znaczy ,ze owoc nie trujacy ;)... a co do Twojej pracy,to ja pamietam ,ze Twoja dopiero rozpoczniesz,a teraz pracowałas w zastepstwie ,ale to przeciez tez praca,o ile zrozumiałam w podobnym charakterze... no,dobra nie bede juz wiecej przynudzac,moze sobie w cos zagram,skoro mam i kompa i laptopa do własnej dyspozycji...milej nedzieli kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś wielkiego Pana Lenia u siebie... nie ma słońca... dzień mija jakoś głupio - czuć nadchodzącą jesień... jestem meteopatką.. często moje nastroje zależne są pogody :D Już wolę słońce - nawet takie hihiihi http://smyki.pl/cardimages/slonko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psotka wczoraj zobaczyła jak Czaruś [piesek Patryka] potrafi skutecznie wyżebrać dla siebie smakowite kąski i teraz ta mała psinka robi to samo hihiih musiałam podzielić się z nią naleśnikami. She - ostatnio nas nie zalewa... jakoś pamiętają i częściej zaglądają do nas na podwórze - przepychają studzienki... tuż za ścianą mam sąsiadów z niepełnosprawnymi dziećmi [dziećmi specjalnej troski].... ich mama również nagłośniła tą sprawę. Przydał się atak z dwóch stron. 🌼 Annapo - robisz to samo co ja wyczyniałam z Piotrusiem... ze starszymi dziećmi nie zawsze tak mogłam - mąż pracował wtedy na trzy zmiany... ale bywało, ze rano wstawałam pozostawiając maleństwo przy jego tacie. Rebeko - Ala wie co robić.. wie jak podbijać serce swojej babci... a zupełnie serio - maluchy od samego początku instynktownie wyczuwają co mogą robić... na co mogą sobie pozwolić... Pamiętam jak Baśka rządziła swoją mamą z pomocą krzyku i płaczu, a u mnie była kochanym aniołkiem :D Erato - to było wielkie spotkanie - jednocześnie 15 dziewcząt... i już planują następne - w jeszcze większym gronie.. zajmując się tymi fotkami przeżywałam to samo, co one - jakie były rozradowane, szczęśliwe... przy kilku zdjęciach moje oczy zrobiły się mokre - dziewczyny się witały... to według mnie są najpiękniejsze zdjęcia. Wesoła - a nic dla nas nie masz ? zapomniałaś ??? :D 👄 dla Was i dobranoc... jutro musi być słońce... koniecznie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam Ale, zjadlam kolacje i wpadlam sie zameldowac... Dzien nam minal nawet nie wiem kiedy, mala prawie wogole w ciagu dnia nie spala... nocki sobie ladne robi, te 12 godzin snu ma ale jak w dzien sie przespi 2 razy po godzince to juz uwazam ze jest niezle ... nie wiem czy to nie za malo na takiego polroczniaczka, ale za choinke nie chce wiecej spac i co jej zrobie :-P...? Erato 🌻 - troche protein w owocach nie zaszkodzi :-P Powodzenia na jutro ! Dea 🌻 - hehe, rebekowskie kubki :-D Wypoczywaj, kochana, ile tylko dasz rade... a moze w drodze powrotnej o Paryz zahaczysz ...? :-P Ania 🌻 - dla Brianka 😘 z okazji 2 miesiecy ! Niech szkrabek rosnie zdrowo i na pocieche rodzicom ! A z tym spaniem ... U nas mala od pierwszej nocy spala w swoim lozeczku, wstawalm do Niej zazwyczaj 2 razy, po miesiacu juz tylko raz, lozeczko pod nosem mialam, wiec nie bylo tragedii, ale napewno spanie razem jest wygodniejsze. Ja sie balam ze wlasnie jak sie przyzwyczai to moze pozniej byc ciezko...ale dopoki taki uklad pasuje i Tobie i Maluszkowi (no i M :-P ) to przeciez nie ma problemu ... no i Brian to facet wiec niech sie od mlodych lat uczy w damskim towarzystwie sypiac :-P :-D She 🌻 - ciasny ale wlasny :-) Mysle ze nawet najmniejszy wlasny pokoik lepszy od wielkiego wspolnego ... napewno corka bedzie zadowolona. Moze na Swieta juz na wlasnym bedziecie :-) Rudamawi 🌻 - ja pamietalam date a nie pamietalam o ktorej ten konkurs. Pisz tu zaraz jak poszlo ;-) !! Rybko 🌻 - 🖐️ Wesola 🌻 - ja na chrzcinach nie bylam a tez pekam... siedze pol dnia w domu i co chwile do lodowki zagladam :-D kaszubko 🌻 - u nas tez dzisiaj jesiennie bylo :-(... ale od jutra lato jeszcze wraca, ma byc przez caly tydzien ladnie i cieplo... czego i Tobie zycze ! I Pana Lenia prosze przegnac w sina dal !!! :-D+ A jesli chodzi o wczorajsze zakupy to... kupilismy ale nie to co chcialam wiec mam niedosyt :-P... bo albo za duze, albo za male, albo nie taki kolor, albo jak juz mebel taki jak powinien byc to cena z kosmosu :-O... meble od designer'ow sliczne ale nie dam za bufet 4 tysiecy :-O ... wiec kupilismy takie byle co, zeby tylko bylo ;-) i na kilka lat do przeprowadzki wystarczylo... Pocieszam sie ze przynajmniej jak mi sie znudzi to nie bedzie mi zal wyrzucic :-D Zaplacilismy zaliczke i po 15/09 bedzie do odbioru ... tylko ze 13/09 M jedzie do Polski :-O... aaaaaa, zla jestem ogolnie 😠 ale nic na to juz poradzic nie moge... A teraz sie odmelduje bo jeszcze musze conieco przeprasowac zeby miec w czym do pracy isc ... :-O Spokojnej nocy... jutro sie melduje rano z kawa ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroilam do domu zla jak nigdy ,nie zmiescilam sie w czasie na tescie sprawnosciowym,mialam minuta i 46 sekund a dopuszczalny czas to 1.45😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kawa na stole : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> .... prosze sie czestowac :-) Rudamaxi 🌻 - sciskam Cie, nie martw sie 😘, nastepnym razem pojdzie lepiej, widocznie tak mialo byc ;-) Stawiam Champagne :-) ... na pol roczku Ali :-) i zabieram sie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Rebeko dzięki za kawę :) Niech mała zdrowo się chowa :) wszystkiego dobrego :) toast !!!!!!!! Macie racje dziewczyny już jesień czuć w powietrzu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kawa, kawa... to ona mnie przyciągnęła - śpię na stojąco i na siedząco hiihihi wciąż nie ma słonka... To Ala już ma 0,5 roczku - jak to szybko minęło. Rosną nam dzieciaczki ❤️ w szybkim tempie. Ruda ❤️ to tylko 1 sekunda... następnym razem będzie już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Dzis juz jestem w domku,zapoznalam sie z nowa praca i jest ok,reszte zobaczymy jutro.Szczesliwa jstem bo zaraz bedzie moj synus,wlasnie szczesliwie dolecieli,latam teraz jak w ukropie bo zrobilam golabki i teraz sprzatam. Dzieki serdeczne za kawke,lapie w locie i uciekam.Pozdrawiam wszystkich i do uslyszonka. Buziaki dla Alice niech zdrowo rosnie i dla Mamusi za wytrwalosc.👄 Annapo musze Ci powiedziec,ze to nie my prysamy ale wlasciciel,pryska swoje to i nasze przy okazji,wspanialy facet jesli chodzi o wlasciciela domu idzie na wszelkie ugody i pomaga. Kaszubko swietnie,ze dziewczyny mogly sie poznac i spotkac zarazem,wierze ze myslami bylas obecna z nimi. Rebeko dzieki za wsparcie,dzis jest dobrze a jutro zobaczymy ale ludzie mili jak na razie. ok zmykam bo nie zdaze....papapaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki wygląd topiku nam się zmienił........rano jeszcze było po staremu,a teraz proszę,nowy wystrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieslik - 🖐️ dolaczaj :-) ... Ania sie napewno zgodzi ;-)... tutaj sie pisze o wszystkim wiec sie nie krepuj i zagladaj do nas regularnie :-) Kaszubko - ZA szybko, kochana ... nie wiem kiedy ten czas leci :-O Slonko UPS-em pojechalo :-D, na jutro powinno byc :-) Erato 🌻 - mmmm, ale mi narobilas smaka tymi golabkami :-) Wesola - u mnie caly czas to samo : ING albo Randki we Francji :-D... ja sie na to nie pisze :-D ...Ale za to pisze sie na popoludniowa kawe.... ktora postawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załapałam się popołudniową kawę :D Za to stawiam teraz wieczorną herbatkę. Wyskoczyłam na krótki spacer... niestety :D wciąż spotykałam znajomych i zrobił się długi hihihi Zajechałam też do Ani... machnęłam również zdjęcie Pawłowi 🌼 http://www.garnek.pl/kama13/7009887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem🌻 Cieslik🌻 witam serdecznie i wpadaj ile dusza zapragnie,troszke swiezej krwi bardzo nam sie przyda :)....to zart,a na powaznie to naprawde bedzie nam bardzo miło jak sie przyłaczysz i nie zrazaj sie ,nawet jesli na poczatku czegos nie załapiesz,jakby co to pomozemy... Rebeko🌻a czemuz taka zła jestes ,nie wiem czy dobrze kombinuje,ale jakos tak pokojarzyłam ten wyjazd meza ,ze po tesciowa jedzie?jestes zła ze zostawia Cie sama ,czy ogolnie nie za bardzo Ci pasuje wizyta ?....albo w ogole jakis inny powod tej złosci?...pamietaj jednak ,ze zlosc pieknosci szkodzi:)... a co do mojego syna i meza w jednym łożku,to jednemu to bardzo odpowiada,a drugiemu bardzo nie....:);) Rebeko wycałuj ode mnie Alice,na te jej połrocznice...duzo zdrowka ,zeby sie Wam dobrze dalej układało Erato🌻 oj,gołbki,jak mozesz,mnie nie wolno teraz apusty:( a ja tak lubie ,ale czego sie nie robi dla dzieci,z reszta sama wiesz jak to jest...naciesz sie synem ile mozesz,zeby starczyłona potem,o ile to mozliwe... Kaszubko🌻 ja cały czas marze pocichutku ,ze kiedys uda nam sie tez spotkac....a co do Piotrka i mojego Braiana to mnie sie wydaje ,ze poprostu czujemy,ze to chyba ostatnie nasze dzieciatko... Wesoła🌻sorki,alem chyba slepa,bo nie widze zadnych zmian: (pomoz o co chodzi ,bo inaczej chyba bede musiała znaleść jakiegos okuliste.... ok,tyle na dzisiaj,miłej nocy i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola...juz widze,boprzetarłam slepka i dopiero teraz porzadnie obejrzałam nasza szate graficzna :D...takze chyba jeszcze nie musze oszczedzac na okulary;) Rebeko🌻 a tak a propos okularow,to kiedys wspominałas ze chyba bedziesz kupowac ,i co kupiłas juz? Chyba wypada postawic cosik na te nowa sronke,to moze jais soczek....:D🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ co chwilę są dziś zmiany - co włączę kompa to coś nowego widzę :D A wiesz, że masz wielką rację - to ostatnie maluchy hihihi i chowane w inny sposób... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 !! Ania 🌻 - ja zla nie jestem na przyjazd tesciowej, wrecz przeciwnie : bardzo sie ciesze ze przyjezdza, bo juz od tylu lat ja namawiamy na odwiedzieny i wiem ze nigdy by sie chyba nie zdecydowala na przyjazd gdyby nie Alice :-) Smialismy sie juz ze ja chyba chlebem i sola w drzwiach witac bede :-D :-D To chodzi o zakupy... jestem z tych "narwanych" ;-) i jak juz sie na cos zdecyduje to chcialabym to miec NATYCHMIAST :-P (bo wiem ze dopoki cos nie jest definitywne to ciagle mam watpliwosci czy dobrze zrobilam, a tak to juz "klamaka zapadla" :-D ) No i myslam ze jak tesciowa przyjedzie to juz bedzie z tym spokoj a tu trzeba czekac... A wizyte u okulisty mam na 22/09 bo dlugie terminy... cala Francja w okularach chodzi :-D Kaszubko 🌻 - widze ze na calego korzystasz z ostatnich dni lata :-)... No i jak tam slonko ...? Dojechalo na dzisiaj ? ;-) Wesola 🌻 - widze zmiany !!! Jednak ten okulista jak najbardziej wskazany :-D Stawiam kawke : {_]> {_]> {_]> {_]> {_]> {_]> {_]> ... prosze sie czestowac :-) RZENA 😘 !!!! GOJA 😘 !!! GDZIE JESTESCIE !!!! WRACJCIE DO NAS :-( !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ od rana jest słoneczko hihihi mam w planie mały wypad... jeszcze nie wiem gdzie ruszę, ale w domu siedzieć nie będę. Aparat jak zwykle zabiorę... Moja teściowa przyjeżdżała do nas kilka razy w roku... 2-3 razy i rzadko zostawała na dłużej. Największą radość Jej sprawiłam, gdy usłyszała, że znów zostanie babcią [była już wtedy prababcią :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - moja sie poplakala ;-)... mam nadzieje ze byly to lzy szczescia :-D Wesola 🌻 - tak tez bywa ;-) Stawiam kawe i wracam do pracy ... dwie godzinki i do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×