Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam :) Wsłałam zdjęcia do Kaszubki :) O kurczaki ale ciemno, chyba jakaś ulewa się zbliża :O Nawet kawa już nie pomaga,tak się spać chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wysłałam... ale nasze dziewczyny zrobią wielkie oczy hihiihihi... z radości - to mur-beton pewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... zaczynamy nowy dzien :-) Wesola 🌻 - przeslodki ten Twoj psiak !!! No i widze ze nareszcie zaszczycilas nas Swoja fotka ;-). Dziekuje !!! Laska z Ciebie ze hej !!! Zadnych rurek z bita smietana po Tobie nie widac wiec juz traz sie przestaje dziwic ze codziennie jakimis pysznosciami czestujesz :-) Kaszubko 🌻 - duza 😘 za przesylki !! Dzisiaj znow masz jakies odwiedziny ? Pewno tak, bo u Ciebie zadko pusty dom ;-) U nas dzisiaj znow ponuro :-(ciezko oczy otwarte utrzymac a tu niestety mala nie pozwala nawet na chwile nieuwagi bo zwiedza na czworaka caly dom ;-)... ale przynajmniej nie pada wiec raczej spacer zaliczymy ... ZYCZE MILEGO DNIA, kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko ❤️ nigdy nie wiem, co będzie...i czy ktoś będzie :D to są niespodzianki, które bardzo lubię.... Wczoraj była jeszcze Kasia i Basia :D Basia rozmawiała ze mną o tatuażach... w styczniu kończy 18 lat i ma zamiar machnąć sobie jakiś obrazek :D wspólnie doszłyśmy do wniosku, że jedyne dobre miejsce na to, to okolice nadgarstka. Spałam dziś aż do 9.30 :D co chwilę pada, jest szaro i buro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim ❤️ Dwa ostatnie dni zaliczylam na plazy,super,goraco i woda ciepla,ludzi co prawda nie za duzo ale dla mnie lepiej,m/c temu bylo juz chlodniej a tu taka niespodzianka. Wesola zaskoczylas mnie 👄 naprawde super laska z Ciebie a psiak swietny,masz rozrabike w domu hihi. Dea Kochana wspaniala pogode wybralas na ten pobyt,wypoczywaj ile mozesz. Rebeko szkoda,ze u Was z pogoda tak kiepsko,tez Cie urlopik trafil,buziak dla Alice. Kaszubko masz super filmiki na You Tubie kilka ni temu ogladalam. Annapo nie nudzisz sie Kochana,dzieci potrafia zaskakiwac. wszystkim posylam sloneczko a ja ide robic obiadek,bo dzis spalismy do pozna....wykorzystujemy ostatnie dni urlopu,pod wieczor bedziemy wiedziec,kiedy wyjazd.. Milego dnia zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i tyle na teraz ,bo wysłanie fotek troszke mi zajelo i slychac donosny ryk z obory,ale jak tylko wydoje i bede wydojona;):D to jeszcze sie zamelduje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów musiałam wykonać "czarną robotę" przygotowywałam jabłka, gruszki i śliwki na dżemy... teraz mam zasłużony odpoczynek, a naczelny kucharz jest w kuchni i gotuje :D Jutro będzie Piotrek - i już powiedział, że musi koniecznie nasze dżemy w innej wersji hihiihihi wypróbować. Annapo - Twoja córa ma szczęście, że mieszka tak daleko ode mnie - oj, usłyszałaby całą litanię hihiihi maja te dzieciaki pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Znowu biorę udział w konkursie Nivea, proszę o pomoc w klikaniu;) Do niektórych z Was wysłałam link do tego konkursu i proszę o pomoc w stworzeniu fajnej muzyczki- bo na tym polega konkurs, wierzę że mi pomożecie😘 pozdrawiam oto link http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/strefa_young/konkurs#/TR-161690 Potem dodam go do swojej stopki, konkurs trwa do 26 października chyba;) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze zapomniałam napisać że mój syn dostał z przyrody 4+ z klasówki i trener wybrał go na pierwszy wyjazdowy mecz koszykówki do Warszawy;) Więc, po prostu nic innego nie pozostaje jak siedzieć i uczyć się razem z nim;) Wesola🌻 fajnie Cię widzieć;) Dziekuje wszystkim za fotki, fajnie się ogląda:) Dobra, zmykam bo obiecałam synkowi troche pograć na kompie;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno:P Nie wystarczy kliknąc na link tylko trzeba skopiować cały z numerkiem i wrzucić w przeglądarkę;) Właśnie mąż mi powiedział jak nowo przyjęta studentka podpisała zabawkę na etykiecie" łuć podwodna" :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ She 🌻 - "luc" hehe :-D ... Cos mi ten twoj link nie dziala... nawet z numerkiem i usunieta spacja :-(... Ta 4+ i wyjazd to super sprawa dla syna... Moze wlasnie sport Go zmotywuje do nauki :-)...? Kaszubko 🌻 - przetworow czas... :-) Ziola w tym roku tez suszysz ? Ania 🌻 - jakie Brianek ma sliczne oczy !!! Normalnie cudo 😘 !! Wydaje mi sie ze coraz bardziej do Ciebie podobny :-) A corka... no coz, my tez bylismy mlodzi I gniewni... teraz juz jestesmy tylko mlodzi :-P Sama to zrobila czy mimo wszystko dostala Wasza zgode ? Ja dzisiaj raczej przy kompie nie posiedze bo chce troche domek oganac zeby miec juz spokojny WE... cos za cos :-P ... ale jutro sie na kawe zamelduje :-) MILEGO WIECZORU I SPOKOJNEJ NOCY !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - w tym roku było kiepsko z ziołami - tylko część ususzyłam - ale i tak te najważniejsze, które trudno dostać.... np. hyzop. Usunęłam tymianek i macierzankę... na wiosnę wysieje się znów nowe. Lawenda się zmarnowała,za to kocimiętka wciąż wspaniale rośnie...mięta i melisa też pogłupiały - na wiosnę weźmiemy nowe rozsady od sąsiadów. Z ziołami bawiłam się w sierpniu. She - ja już się nie dziwię widząc takie błędy... znam osoby po studiach... a piszą hiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,ale chyba nie na długo,bo moj syn spi juz od 18.30 i pewnie niedlugo sie przebudzi... od czasu jak zaczełam chodzic wieczorem do obory to musiałam zmienic pore kapieli na 17.30,bo inaczej moglabym dopiero ok.21,a to mi za pozno,tyle ,ze maly po kapieli najlepiej sypia,co jak najbardziej zrozumiałe,dla niego zaczyna sie noc a matka do pracy i potem rano ledwie zywa,maly robi w nocy jeszcze trzy pobudki a o 5 lub 7 juz jest wyspany.....ale jakos ciagne,przynajmniej na razie.... Kaszubko🌻 nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem,ja tylko poprosilam,zeby juz wiecej sobie nie robiła takich ozdob,bałam sie zeby jakies zakarzenie jej sie nie przyplatało,ale przez kilka dni tylko troszke jej spuchło i teraz juz jest ok...mnie sie to za bardzo nie podoba,ale staram sie zrozumiec ,ze ona jest w takim wieku ,ze chce sie odrozniac w tłumie.... Rebeko🌻 moj syn rzeczywiscie ma sliczne slepka i umnie to wykorzystac:)ale Alice tez ma piekne oczka a do tego super czuprynke,a w ogole wszystkie takie maluszki sa sLodkie a potem widzisz ,jakie niespodzianki potrafia sprawic,moja cora tez była kochanym i bardzo slodziutkim maluszkiem a teraz ?...no ale tak to juz jest,kazde kiedys dorasta,popełnia rozne głupoty,sprawia rodzicom i te miłe i czasami niezbyt miłe niespodzianki,a nam pozostaje tylko je kochac w kazdej sytuacji... Wesola🌻 zebym ja wiedziała ,ze trzeba poprosic o fotke pieska,zeby zobaczyc tez Twoja buzke,to nie czeka łabym z tym tak dlugo... She🌻no widzisz z Twoim synem nie jest tak zle... Erato🌻 wiesz,ze zycze Wam jak najlepiej ale podejrzewam,ze znowu z ta przeprowadzka wiąże sie to iz przez jakis czas bedziesz bez kompa i znowu bedziemy opuszczone:);) niestety maly nie daje mi wiecej popisac,a jeszcze odnosnie bioderek,to wszystko ok,ale i tak mamy za miesiac znowu przyjechac ,wydaje mi sie ze za tym stoi kasa,bo to badanie trwa raptem 5 minut ,a lekarz dostaje zapłacone,ale co mi tam najwazniejsze,ze mały zdrowy.... no nic musze konczyc .....dobrej nocy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 No to ja sie kawa i ciachem poczestuje ;-)... dzieki Wesola 🌻 :-) Ania 🌻 - rzeczywiscie duzo tych badan u Was... no coz, co kraj to obyczaj... Ja tam nie jestem za przesadnym lataniem po lekarzach a widze ze w Pl bardzo duzo mam jezdzi po roznych specjalistach (neurolog, kardiolog...) w sumie bez zadnego specjalnego powodu... Zauwazylam ze czesto pediatrzy "strasza" rodzicow... a rodzic, wiadomo, zrobi wszystko zeyb dziecko zdrowe bylo... i jak pediatra mowi ze powinna to jedzie... Kaszubko 🌻 - ja sama czasami bledy wale takie ze mnie pozniej zeby bola (jak ostatnio "Zadko" :-O )... Zapominam powoli jak sie po polsku pisze :-D Zycze milego dnia i uciekam mala troche porozpieszczac ;-)... 😘 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest słoneczna, lecz chłodna sobota :D Nareszcie w domu cisza - od rana co chwilę ktoś do nas pukał... mąż jest jedynym facetem na naszym mini osiedu potrafiącym wiązać krawaty... Rebeko - był i u mnie taki czas, że popełniałam błędy - mało wówczas i pisałam i czytałam. Muszę kończyć pisania - Piotrek już wysiada z pociągu - za parę minut będzie u mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 ja dzisiaj znowu pieke,szykuje salatki itp....jutro nastepni goscie takze niestety tylko tyle na teraz,moze jak wieczorem jeszcze jakos bede sie czuła to cos wiecej skrobne....na razie zycze miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :-) 😍 Postawie dzisiaj kawe w termosie ;-) bo week-end ma swoje prawa i przypuszczam ze duzego ruchu to dzisiaj nie bedzie ;-) Ania 🌻 - widze ze ostatnio sie u Ciebie drzwi nie zamykaja :-)... moze dzisiaj zostanie troche ciasta dla nas ...? Kaszubko 🌻 - mojem M przed slubem Jego ciocia pod kosciolem wiazala krawat :-P... :-D Wczoraj przezylismy chwile grozy :-(... na mala spadlo krzeselko do karmienia :-O... Na szczscie nic sie nie stalo, Ala plakala wiecej ze strachu niz z czegos innego, ale oczywiscie w tych nerwach poklocilismy sie z M ... i dalej ze soba polgebkiem gadamy :-P Po obiedzie jedziemy podlac kwiaty wyciagnac listy ze skrzynki u rodzicow, wiec jak pogoda dopoisze to moze przy okazji spacer nad jeziorem zaliczymy ... Tym co do stolu siedaja zycze smacznego ;-)... a calej reszcie MILEGO NIEDZIELNEGO POPOLUDNIA !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele.❤️ Rebeko ❤️ wielki 👄 dla Alice,takich przypadkow jak najmniej zycze jak i klotni z M ...na szczescie wszystko dobrze. Panie moje wpadlam sie z Wami pozegnac bo niedlugo wyjezdzam,trzymalam to w tajemnicy ale niestety to juz dzis,postaram sie zajrzec szybko w miare mozliwosci ocz\ywiscie,zyczcie mi szerokiej drogi. Pozdrawiam wszystkich i milej niedzieli zycze. papapapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato.... jak mogłaś tak długo trzymać w tajemnicy hihiihihi żartuję :D Życzę szczęśliwej i szerokiej drogi oraz dobrego rozwiązania wszelkich kłopotów ❤️ Kochana - masz mój nr tel - wyślij SMSa jak już dojedziecie... ja, niestety, nie będę mogła Ci odpisać... nie mam włączonego roamingu... Rebeko - te krawaty też były na tą imprezę - to byli krewni pana młodego :D Jeszcze wiele razy zaistnieją u Ciebie podobne sytuacje... Ala jeszcze wiele razy przyprawi Was o drżenie serce, ale nie wyładowujcie potem tych nerwów na samych siebie - szkoda czasu i życia... Za dwie godziny będzie Patryk z rodzeństwem. Wczoraj był u mnie Paweł - dostałam od niego piękną różę i bardzo dużo zdjęć... dał mi również pozwolenie na wrzucenie tych zdjęć do mojego Garnka. Paweł był przez tydzień w Bieszczadach - fotki są kapitalne - mam ciężki wybór - jest ich ponad 400 sztuk - w tej chwili wrzuciłam tylko 3... będę je wrzucać [już poprzebrane] partiami... dziś wieczorem powinnam już się uporać z pierwszą częścią. Planuję też zrobić z części zdjęć filmik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyjemy od piatku walczyłam z choroba u Konradka i chyba sie udalo ale kibluje caly czas w łóżku.Za to niunie wieczorem dopada kaszel wrecz mega kaszel suchy w nocy wymiotuje flegmą:OW dzien nic sie nie dzieje niunia bawi sie w najlepsze jest pogodna ,usmiechnieta i nie ma kaszlu a godzine przed spaniem wieczorem sie zaczyna koszmar;( Za oknem plucha i humor mam do d..y wiec sie wyrzywam mimo ze niedziela nad zelazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, a próbowałaś dawać sok z cebuli z cukrem ? Na wiosnę pozbieraj kwiatki mniszka i zrób z nich syrop - jak będziesz chciała - to prześlę Ci na @ jak to się robi... to najlepszy lek dla dzieci na taki kaszel. Już mam w Garnku część fotek: http://www.garnek.pl/kama13/a wrzuciłam 28... a fotki są dziełem Pawła: http://www.garnek.pl/kama13/7422532 ja tylko je obrobiłam i dodałam ramki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Pamiętacie mnie jeszcze? :-) Przeczytałam tylko to co na tej tronie, bo jak zacznę nadrabiać zaległości, to ni starczy czasu na napisanie. Erato gdzie się wybierasz???? Życzę szczęśliwej podróży i żeby wszystko ułożyło się pomyślnie. Rebeko dobrze, że Ali nic się nie stało, teraz musicie mieć ją na oku, bo będzie jej wszędzie pełno :-) Kaszubko nie musisz mieć włączonego roamingu, żeby napisać lub zadzwonić do Erato. Czekamy na wieści, jak już Erato do Ciebie się odezwie. Rudamaxi ja też przez tą pogodę mam kiepski nastrój, a oprócz tego czasami reaguję na zmiany ciśnienia bólem głowy i właśnie dzisiaj tak było. A co do niuni to może jest na coś uczulona. Tak było z moim synem, kaszel miał taki aż się dusił i tylko jak położył się spać. Jak się później okazało to chomik, który mieszkał w klatce obok jego łóżka był sprawcą zamieszania. Annapo podziwiam Cię kochana, że znajdujesz na to wszystko czas. Ciekawe jaką sałatkę jutro będziemy jadły ;-D U mnie jakoś nie może się poukładać. Coraz mniej czasu mam na wszystko, nie wyrabiam fizycznie i psychicznie z tym wszystkim. Zbyt dużo mam na głowie, ale chyba muszę się z tym pogodzić i znaleźć jakiś sposób na takie życie. Póki co to nawet nie mam czasu, żeby nad wszystkim się zastanowić. Rozpoczął się sezon i w dalszym ciągu jeździmy na mecze. To jest taka odskocznia od wszelkich problemów, jak jestem na meczu, to świetnie wszyscy się bawimy, nasz klub kibica działa coraz prężniej. Zaraz kładę się spać, żeby rano jakoś przytomnie wystartować. Znowu czeka mnie bardzo pracowity tydzień. Życzę Wam wszystkim dobrej nocy i miłego, krótkiego tygodnia :-) Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×