Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 poczytałam i ... uciekły mi myśli - od kilku dni szukam ładnych fotek... obrazków... kolędy w języku kaszubskim już mam... też zabrało mi to sporo czasu, dopiero wczoraj - gdy przyszła Ania z mężem i z Maciusiem - nagle sobie przypomniałam, że mam te kolędy na płytce :D Wybrałam dwie piosenki... i teraz dalsze poszukiwania - nic mi się nie podoba... co chwilę zmieniam zdanie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pytania dotyczyly mojej pracy dla mnie poniekat dziwne bo przeciez wszystko w moim CV jest. Dea Eweline znam z forum Marcowek 2009. Jka narazi widzialysmy sie osobiscie jeden raz, ale codziennie piszemy, na forum o nas o naszych smykach. Swiat jest maly teraz z Toba mam wspolna znajoma, jakis czas temu okazało sie ze moj znajomy Sylwek tu na forum tez ma dwie znajome;) Mojej niuni masakrycznie ropieje prawe oczko a lewe jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :-) Przez te nasze "grube ryby" dzisiaj godzine pozniej z pracy wyszlam i lecialam do domu jak kot z pecherzem zeby M do pracy zdarzyl :-O... ale zdarzyl :-) Teraz na Dr House'a czekam ... i postanowilam do Was na dwa slowa zagladnac :-) Dea 🌻 - do trzech razy sztuka :-) Przyznaj sie, pewno nie wzielas ze soba Oli na egzamin...? ;-) To wszystko dlatego :-D ... Nastepnym razem juz napewno bedzie dobrze, ja sobie paluchy tasma klejaca zakleje :-D A co do psiapsiolek... taka przyjazn warta jest tego zeby o nia dbac :-) She 🌻 - bardzo mi sie podoba :-) ... a ze wolno idzie...? Nie od razu Krakow zbudowano :-D... Finansami sie nie przejmuj, nas tez podatki ostatnio wyssaly :-O... ale przeciez Swieta nie musza byc bogate, byle byly rodzinne, zdrowe i radosne :-)... a co do tego ze beda radosne nie mam najmniejszych watpliwosci :-) Kaszubko 🌻 - dla Ciebie specjalnie 😘 😍 😘 😍 😘 ... Ty wiesz za co ;-) Wesola 🌻 Oooo, zaczelo sie .... spadam na kanapke :-) ... zyczac wszystkim spokojnej nocy 😘 !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sloneczkiem sie moge dzielic bo dzis u nas pod dostatkiem :) chociaz tutaj nigdy nic nie wiadomo i za dwie godziny moze byc juz po sloncu. jestem jeszcze bardzo zmeczona zeszlym, pelnym emocji, weekendem :) nie moge sie odespac :o co do mojego testu, no wlasnie Oli nie wzielam :o nerwy mnie zdradzily i wpadlam w poplatanie mentalne podczas wykonywania zakretu wstecz, a ze tutaj test sie wykonuje na normalnej ulicy to i samochodow wiecej.... nic, pozyczylam tylko sraczki temu panu co podczas egzaminu byl taki miluski i gadatliwy, a nastepnym razem wezme jakies ziola na nerwy i juz :) Ruda, ale swiat maly :) co prawda ja Ew. spotkalam wlasnie przez kafe :) ale jej musi teraz w uszach dzwonic :D:D:D ide zajac sie kupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Najpierw robiłam filmiki - czas szybko mi uciekł, a potem nie mogłam wejść na kafe buuuu Filmiki wrzucę później na YouTube i oprócz tego poślę Wam w @ Z takimi piosenkami jeszcze chyba nie słuchałyście hihiihi ale nie będę tłumaczyć z kaszubskiego na polski :D Mam nadzieję, że ten wpis teraz wejdzie - juz kilka razy próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troszke niesmialo 🖐️bo was wtrasznie zaniedbalam:(...przepraszam!!!👄👄👄👄👄👄 Chorobsko trwalo strasznie dlugo w moim domu najpierw ja,potem MM,no i na koniec maly:(jakos dolek rodzinny mnie nie opuszcza i pewna sprawa ma swoj ciag dalszy (w negatywnym koerunku):(ale juz nie mam sily na spory i walki...poza tym moze byc,mimo ze w pracy kicha i szykuja sie kolejne redukcje ,jakos sie trzymam jeszcze w kupie Annapo❤️ Rebeka❤️dzieki za herbatke z miodzikiem👄 Erato❤️ dzieki dziewczyny...👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Wczoraj syn zdal na niebieski pas w TEAKWOONDO:)jest strasznie dumny z siebie ,bo strasznie sie bał i byl pewien ze nie zda,a udalo sie.To juz szósty pas z kolei do czarnego zostały jeszcze cztery ,no ale na czarny to jeszcze kilka lat nam zostało ...hihi...no i nie mam pojecia czy wytrwa do konca, wysylam go w styczniu na oboz i juz ma stresy bo nie bedzie mamy i taty...groza z tym jego ciecianiem,ale mam nadzieje ze tym razem juz da nam spokoj i nie bedzie dzwonil po 15 razy w ciagu dnia ...jak to mialo miejsce jeszcze 2 lata tem za pierwszym razem.Chyba mam za słabe nozyczki i pepowina jeszcze mu sie trzyma:) Dziewczyny ...POZDRAWIAM was wszystkie bardzo serdecznie i mam nadzieje ze moj dolek pozwoli mi czesciej zagladac . 🌼Kaszubko👄dzieki za @👄 She👄 Dea👄 Goja!!!👄❤️nic sie nie zmienilo:(:(:( Rudamaxi👄 Wesola👄 Miłego wieczoru pewnie jeszcze tu zajrzycie ...całuski👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wycalowana czuje ;) dzieki Rzena i odwzajamniam!!! Dzisiaj glowe gdzies zapodzialam i ciagle jej nie moge znalezc - wyszlo na to ze zeby dojechac do puntu A jechalam przez caly alfabet wydajac potrojna kase ... a przed wyjsciem sprawdzalam mape na necie :o prosciej by bylo samochodem :p Ide dokonczyc kolacje dla M, a sobie moze jakas salatke bo mam ochote zajze pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! no,no czyzby Wam sie kawa skonczyła;)...bo jakos nie widze:).... no to poznajcie moje chamskie serducho....stawiam na stliku w termosie swiezo zaparzona a obok swiezy chlebek ,buleczki i te inne pierdołki do sniadanka typu serek zolty,pomidorek,wedlina ....:) smacznego Ja juz cosik wrzucilam na ruszcik,bo dzisiaj Maly chcial sobie rano pogadac i poogladac swiat skoro swit....;)...w koncu wyciagnal mame do sklepu i stad te pysznosci...w sumie to dobrze sie stalo ,bo teraz zaczal padac deszcz i nie wiem czy udalo by sie nam zaliczyc spacer....ale teraz to ja najchetniej wrocilabym do lozia ,ale o tym to chyba tylko moge pomarzyc... ok z samego rana wystarczy...posylam lopaty do zakopywania dolkow:) i cala mase dobrego humorku wsiem i moze jeszcze mi sie uda zajrzec....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na dwa slowa, naszej dzisiejszej solenizantce zyczenia zlozyc :-) Dea 😍 - z okazji Twoich urodzin tez Cie wycaluje wirtualnie ;-) i zycze Ci : 😘 ZDROWIA... ...życzę dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza. 😘 SZCZĘŚCIA... ...życzę Ci również takiego, jak Ty sam pragniesz, bo dobrze, gdy będzie przy Tobie, a Ty - czym ono jest - odgadniesz. 😘 MIŁOŚCI... ...życzę Ci szczerze, bo ona filarem jest życia. Śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. 😘 STU LAT... ... w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście. Twój bagaż życiowy - mądrość- przykładem dla innych niech będzie. 😘 SPEŁNIENIA MARZEŃ... ... najskrytszych, niech będą realne i jasne. Marzenia spełniają się często, niech spełnią się też Twoje własne. 😘 RADOŚCI... ... też życzę Ci tyle, by Twoją twarz uśmiech zdobił. A jeśli się czasem zasmucisz, to tylko na krótką chwilę. 😘 WYTRWAŁOŚCI... ...życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwym bądź i odważnym, by rzeczy dokonać wielu Cala reszte milych pan pozdrawiam i zagladne pozniej na dluzej.... teraz mam troche ( ;-) ) pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,w imieniu mojej sklerozy bardzo wielkie dzieki;).... Myslele,ze juz nic fajniejszego dla Dei nie wymysle wiec dołaczam sie do zyczen Rebeki i posyłam bukiecik🌻 i 👄 znaprawde najlepszymi zyczeniami...100 lat....!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea 😘😘😘 z okazji urodzin oraz spełniania marzeń, zdrowia i szczęśliwego każdego jutra. Dla reszty też malutki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dea ❤️ podpisuję się pod życzeniami Rebeki... lepszych nie zdołam Ci złożyć 🌼 .... i nich się spełnią wszystkie Twoje marzenia ❤️ Rybka ❤️ wpadaj częściej... brak tu Ciebie :D Annapo ❤️ dołek już powoli się zmniejsza :D pokazuje się słoneczko... jeden potężny kłopot już powoli ucieka... jeszcze nie potrafię w to uwierzyć... a jednak :D Całe pół dnia moi panowie jeździli do rozmaitych sklepów... załatwili wspaniale - rozwaliły się akumulatory - trzeba było poszukać takie same lub bardzo podobne - w każdym sklepie inna cena - własciwie co sklep - to więcej chciano buuu na końcu pojechali do hurtowni znajdującej się na peryferiach miasta :D cena o połowę niższa i za tydzień już będą... i co ważne - można na raty - nawet odsetki nie są duże - lepiej już nie można było załatwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie sie klaniam i przeogromnie dziekuje Kochane Wy Moje!!!!! i Rybko! Tobie dziekuje jeszcze piekniej! Rebeko, dzieki tez za sms'a!!!! Cieplo mi teraz na serduchu :) Do 23.30 jestem jeszcze trzydziestoparolatka, hihihi, ale pozniej to juz mi chyba spowazniec wypada, co? Eeee tam, w innym zyciu :p Dzis wieczorem ide na imprezke firmowa, szef sie troszke zmieszal jak sobie przypomnial ze dzis moje urodziny. Ale mu powiedzialam ze i tak zadnej imprezy nie robie a z rodzinka to ja sobie imprezuje codziennie :D Tylko czy M sobie poradzi sam z dziewczynkami? z Duza na pewno ale z Olenka? ..... Na dwoje babka wrozyla, w razie czego od placzu jeszcze nikt nie umarl .... :o Jak narazie to tylko u fryzjera bylam, ale juz sie lepiej czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea aby slonko zawsze mocno ci swieciło a bliscy zawsze okazywali jak bardzo cie kochaja.Zdrówka i pomyslnosci z okazji dzisiejszego Twojego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA❤️i ja jeszcze 100 LAT zycze by płyneło wszystko obficie👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA❤️i ja jeszcze 100 LAT zycze by płyneło wszystko obficie👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam kawe Wam postawie : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> .... W pracy duzo pracy, a jak mam chwile wolna to buszuje po necie za prezentami, wybieram zdjecia, zamawiam kalendarze i takie tam duprerleki bo Swieta za pasem a ja w lesie ... co ja mowie !! W DZUNGLI tropikalnej !!! :-O... Jak znajde chwile to obiecuje ze zagladne na dluzej.... narazie uprzejmie prosze o wybaczenie :-( ... Wszystkie serdecznie pozdrawiam i posylam po 🌻 i 😘 dla wszystkich !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09.12.2009 Dea ❤️ dla Ciebie serdeczne życzenia urodzinowe!!!! Życzenia radości i słońca, bukietu szczęścia, pogody ducha, spełnienia wszelkich pragnień i realizacji zamierzeń. Dla Ciebie bukiet kwiatów 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę miłego dnia 🌻 Ostatnio sporadycznie tylko zaglądam, ale wciąż o Was myślę. Jeszcze trochę i może wszystko mi się jakoś poukłada i będę częściej zagląda. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ostatnio trudno wejść wieczorem na kafe... Dziś trochę na wesoło :D "Przykazania dla mężczyzny" 1. Nie będziesz traktował kobiety jako istoty równej. Jej wypukłości zauważał i doceniał będziesz, bo inaczej na srogą zemstę się narazisz. 2. Tłuc kobiety swojej ręką twoją nie będziesz, ani rózgą, ani innym rekwizytem mogącym służyć biciu. Siły swe męskie ku zdobywaniu innych kobiet zachowaj. 3. Winy swoje wobec kobiety twojej zawsze sobie odpuszczaj. Pierwej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niźli doczekasz się tego od niej. 4. Nawet w alkowie ze szwagierką ujrzany, zaprzeczać będziesz. Flirtu i romansu w każdej sytuacji się wyprzesz. 5. Nigdy nie będziesz kłócił się z kobietą twoją. Nie będziesz bowiem języka strzępił nadaremno. 6. Komórkę swoją przed obcowaniem cielesnym zawsze wyłączał będziesz. 7. Jeśli kobietę swoją pragniesz rozpalić, o zapałkach zapomnij. 8. Jeśli kobietę swoją należycie rozpalisz, los ci w dzieciach nagrodzi. 9. Żadnej kobiecie która warta tego jest, przepuszczać nie będziesz, bo skurczu prostaty się nabawisz. 10. Nigdy nie będziesz kłamał kobiecie swojej, chyba że dla dobra publicznego. 11. Kuchnię kobiety twojej chwalił będziesz, nawet gdy zupa przypalona i słona jest. 12. Jeśli zupę takową kobiety swojej po dwakroć pochwalisz, na zbliżenie cielesne zasłużysz, piwo dostaniesz, i pokój będzie z tobą. 13. Nie pozwolisz utrzymywać się kobiecie twojej. Chyba że praca tobie nie służy. 14. Łysiny swojej nigdy wstydzić się nie będziesz. Zważ wszak że księżyc także odbitym światłem świeci. 15. Nie będziesz obcował cieleśnie z dwiema i więcej kobietami naraz. Chyba że sam los tak ci poszczęści. 16. Nie posadzisz kobiety twojej za kierownicą samochodu twego, chyba że źle życzysz kobiecie, i jeszcze gorzej samochodowi twemu. 17. Ciepłego piwa nigdy pił nie będziesz, bo się kataru kiszek i hemoroidów nabawisz. 18. Do alkoholu nieletnich, członków AA i chorych przymuszać nie będziesz, bo grzech to, na honorze plama i trunków marnowanie. 19. Dyskretnym będziesz. Gdy do basenu nasiusiać zechcesz, na trampolinę wchodził nie będziesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie🌻 Kaszubko🌻 dzieki za te dawke humoru....i piekna przesylke na skrzynke...zdolniacha z Ciebie...a dolki to tak szybciutko zakopuj ,bo teraz to juz coraz blizej swiat i trzeba sie cieszyc,a nie smucic,wiem ze czasami nie ma za bardzo z czego ale i tak trzeba chocby dla samej siebie,zeby sie lepiej czuc.... Rebeko🌻u mnie kalendarzy dowyboru do koloru,bo wszyscy u ktorych kupujemy jakies preparaty ,czy inne pierdolki dla krowek w tym roku poglupieli i wreczaja po kalendarzu:)...jak tak dalej pojdzie to chyba zaczne je rozdawac w rodzinie....a ja i tak musialam kupic do obory ,bo potrzebuje tam taki w ktorym jest sporo miejsca na notatki... Dea🌻 mam nadzieje ,ze mezowi sie udalo i dal rade z dziewczynami...ja tez sie zawsze martwie czy sobie poradzi ktos komu zostawiam Malego,bo przeciez jego najlepiej w nerwowych momentach to uspokaja biuscikhi,hi...no ale coz czasami nie ma ze boli i trzeba zaufac ze bedzie ok.... Przy okazji to witam w klubie 40....;)wiesz jakie to mile uczucie ,ze nie jestem tam sama;):D... Ok...bylam dzisiaj na szczepieniu ,wazeniu,mierzeniu itp..z Malym i wcale sie nie dziwie ,ze mnie lapki bola jak troszke go ponosze....blank golusi wazy 7500,mierzy 70 cm... Dostalam juz zalecenie ,zeby wprowadzac zupki i raczej ze swoich warzyw,oj to sie zacznie....:)mysle jednak e czasami skusze sie na gotowe w sloiczku i nie bede miec wyrzutow sumienia:)... Wczoraj byłam tez u pani doktor na profilaktycznych badaniach dot.chorob serca....zrobiono mi badanie krwi,cholesterol ,zbadano cisnienie itp. i okazalo sie ze wszystko ok...takze same dobre nowiny...;) czego i Wam zycze a teraz pedze troszke nadrobic zaległosci w praniu i prasowaniu...milego dzionka wsiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni są kłopoty na kafe - i to zawsze po południu - jedynie rano kafe dobrze działa. Mam nadzieję, ze ten wpis dotrze - 👄 dla Was i Dobranoc - do jutra. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Jako "slomiana wdowa" mam dzisiaj wolne :-D i przede wszystkim mam nastroj i ochote, to do Was dwa slowka napisze... :-) bo w pracy ostatnio jakos nie mam czasu... a jak wracam do domi i juz Ala idzie spac to ja najczesciej w postaci zwlok ;-) na kanapie zalegam :-D Tak prawde mowiac to teraz tez korzystam z chwili na reklamy :-P Ania 🌻 - widze ze Brianek wiekszy niz Ala :-)... a przeciez jest miedzy nimi ponad 3 miesiace roznicy !! Widac ze Mu mamusi mleczko sluzy :-) A co do tych kalendarzy... u nas tez tego zatrzesienie :-P, bo i od strazakow, i z Czerwonego Krzyza i z banku... ale ja co roku zamawia taki kalendarz "osobisty" ze zdjeciami :-)... w tym roku sobie rodzice zazyczyli ze zdjeciami Alice, wiec mialam troche zajecia zeby z tych kilku tysiecy (!) zdjec wybrac te do kalendarza :-D A co do sloiczkow to nie miej zadnych wyrzutow sumienia... ja sie skusilam kiedys, kupilam zdrowe jarzynki, miesko i owoce i zrobilam Ali SAMA obiadek i deserek... i musialam sobie to pozniej sama zjesc :-O :-D Juz wiecej nie eksperymentuje :-D, jeszcze troche i bedzie jadla z nami :-) wiec... :-) Goja 🌻 - pozdrawiam Cie cieplutko !! Wesola 🌻 - trzymaj reke na pulsie z tym humorem, bo nigdy nic nie wiadomo ;-)... a u Ciebie zawsze go pod dostatkiem to najwyzej podrzucisz :-) Kaszubko 🌻 - za ta dawke usmiechu, dobrego humoru i optymizmu dostaniesz 😘 :-) Rzena 🌻 - no cos ty, nie przepraszaj, ciesze sie ze jestes znow :-) !! Najwazniejsze ze chorobsko sobie poszlo, reszta klopotow tez sie wkrotce skonczy !!! Posylam duuuuuza koparke do zakopania dolka i trzymam za Was mocno kciuki !!! No serdeczne gratulacje i buziaki 😘 dla Dawidka !!! Dea 🌻 - jak sie udala impreza ? O M nie pytam bo napewno sobie swietnie poradzil ;-)... nie myle sie, prawda ? ;-) Wracam "Ocean Twelve" ogladac :-P .... MILEGO WIECZORU !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×