Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam z reka na sercu przyznam ,ze wczoraj probowalam do Was dotrzec ,ale w koncu sie poddalam ....złosliwosc rzeczy martwych:(:(:( mam nadzieje,ze dzis bedzie lepiej ... Dea🌻 moj mlody to w ogole z flaszka na stopie wojennej,a w nocy mam to samo ,tyle ze jak jest cieplo to nawet 6 razy ...jedno dobrze ,ze lezy kolo mnie i nie musze nigdzie wychodzic...tyle ze boje sie co bedzie jak w koncu bede chciala przetrasportowac go do jego lozeczka ,to moze byc booooooollll:(... Rzeno🌻jak tam zdrowko rodzinki,lepiej juz...a odsniezaniem sie nie przejmuj,bo u nas to juz sila przyzwyczajenia jedziemy ...takze nie jest tak zle,a przy okazji troszke kalorii sie spali;)... Rebeko🌻 chyba masz sporo pracy?...bo jakos skromne te Twoje wpisy...no ale jak sie caly tydzien baluje :)...macie juz z Ala kreacje na sylwka?... Kaszubka🌻ja tez bylam na ostatnich zakupach w tym roku:)...jutro juz mnie nigdzie nikt nie wyciagnie...nie dam sie ,bo wiem jak to potem wyglada,nie ma gdzie zaparkowac i cala masa szybko biegajacych ludzi...przez co nie patrza gdzie wchodza na jezdnie i roznie bywa... U mnie sylwek zapowiada sie na czuwaniu,dlatego zrobie jaka s salatke ,ciacho ....corcia z kolezankami i kolegami ida na imprezke ,a ja jako ,ze nie pije obiecalam ich przywiesc i odwiesc...nie wiem tylko czy uda mi sie doczekac do konca ich imprezy?... Nie wiem czy jutro kafe bedzie grzeczne dlatego juz dzisiaj zycze Wam udanego Sylwka i samych dobrych dni w Nowym Roku...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - wpisy skromne bo albo weny brakuje ;-) albo kafe szaleje :-O, w pracy narazie laba ;-), od poniedzialku sie zacznie ... Pytasz o kreacje ... na "biala sale" nie potrzeba, wystarczy wyjsciowa pizamka :-P :-D, trzeba troche odpoczac po tych Swietach :-D... A tak powaznie to nigdzie sie nie wybieramy bo M wraca jutro pozno z pracy i w Nowy Rok znow wieczorem wyjezdza wiec wiele tego wolnego miec nie bedzie :-( ... Zycze Tobie milego czuwania a corce udanej zabawy ! Dea 🌻 - ty powaznie o trzecim myslisz ? Ja sie ciezko nad drugim zastanawiam :-D i narazie jestem wiecej na "nie" niz na "tak"... 4 tygodnie mowisz ? To duzo i malo rownoczesnie... ale wierze ze bedzie dobrze i Olenka sie z butelka pogodzi. Do zlobka ja bedziecie odprowadzac czy macie kogos do opieki w domu ? Kaszubko 🌻 - ja dopiero jutro po pracy musze wstapic do sklepu po szampana bo jeszcze nie mam :-D a M, jak nigdy szampana nie wola, tak wczoraj stwierdzil ze szampan musi byc, bo rok byl udany i trzeba go odpowiednio podsumowac :-)... zeby ten nowy nie byl gorszy :-) Mam zamiar sie dzisiaj wczesniej polozyc spac... zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;-) Dobranoc kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane 🖐️ Zaglądałam ostatnio na kafe, ale nie pisałam, bo albo czasu mało, albo nastrój niewyjściowy. Cieszę się, że ten rok już się kończy, bo końcówka nie była dla mnie zbyt radosna. Wierzę, że nowy będzie lepszy. Ja jutro na bal się wybieram, a dopiero przed chwilą przymierzałam sukienkę i sprawdzałam, czy buty do niej pasują. Ja bym widziała do niej inne ale M mówi, że pasują idealnie (wiadomo o co chodzi) :-D na upartego mogą być, tylko rajstopki jutro muszę kpić i będzie ok. Od kilku dni boli mnie noga, więc nie wiem na ile będę w sanie tańczyć, najwyżej jak nie dam rady, to będę siedziała przy stole i sobie pojem do syta ;-D A teraz się z Wami pożegnam, muszę się trochę wyspać :-) już dziś składam życzenia, bo jutro mam bardzo napięty dzień i pewnie nie zdążę. Kochane życzę Wam aby nadchodzący rok przyniósł same radosne dni, aby zdrowie dopisywało, w Waszych rodzinach panowała miłość, wzajemny szacunek, spokój. Życzę aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia i żebyśmy razem mogły przywitać kolejny rok. Wszystkim życzę miłej zabawy, tym bawiącym się na białej sali i tym na kolorowych :-) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Do zobaczenia w przyszłym roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane 🖐️ Zaglądałam ostatnio na kafe, ale nie pisałam, bo albo czasu mało, albo nastrój niewyjściowy. Cieszę się, że ten rok już się kończy, bo końcówka nie była dla mnie zbyt radosna. Wierzę, że nowy będzie lepszy. Ja jutro na bal się wybieram, a dopiero przed chwilą przymierzałam sukienkę i sprawdzałam, czy buty do niej pasują. Ja bym widziała do niej inne ale M mówi, że pasują idealnie (wiadomo o co chodzi) :-D na upartego mogą być, tylko rajstopki jutro muszę kpić i będzie ok. Od kilku dni boli mnie noga, więc nie wiem na ile będę w sanie tańczyć, najwyżej jak nie dam rady, to będę siedziała przy stole i sobie pojem do syta ;-D A teraz się z Wami pożegnam, muszę się trochę wyspać :-) już dziś składam życzenia, bo jutro mam bardzo napięty dzień i pewnie nie zdążę. Kochane życzę Wam aby nadchodzący rok przyniósł same radosne dni, aby zdrowie dopisywało, w Waszych rodzinach panowała miłość, wzajemny szacunek, spokój. Życzę aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia i żebyśmy razem mogły przywitać kolejny rok. Wszystkim życzę miłej zabawy, tym bawiącym się na białej sali i tym na kolorowych :-) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Do zobaczenia w przyszłym roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wstawac spioszki, kawa na stole !!!! Szkoda czasu na sen ;-), dzisiaj ostatni dzien na "posprzatanie" swoich spraw zeby w Nowy Rok wkroczyc na czysto :-D Goja 🌻 - bedzie lepszy, Rebeka Ci to mowi !!! :-D Zycze zeby nozka nie bolala i zebys sie wybawila na tym balu za wszystkie czasy 😘 Zycze milego dnia 😘... ja mam dzisiaj troszke pracy... ale zostaje na podsluchu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az trudno uwierzyc, ostatni dzien roku .... :o jejku jak ten rok szybko zlecial! Ale ile sie nadzialo :) Mamy az trzy nowe ludki na tym swiecie ❤️ !!!! Rebeko 😘 uwerz mi, przy drugim dziecku jeszcze bardziej czlowiek cieszy sie macierzynstwem, przede wszystkim bo wszystko bardziej na luzie sie przechodzi :) Nawet nocne wstawanie przeszlam o wiele lepiej tym razem ;) no i fajnie byloby miec tez chlopczyka .... no ale bedzie to co bedzie :) A ty masz mi sie teraz nie zapierac, ze juz nie! Za dwa lata o tym pomyslisz :D :p bo perspetywa zmienia sie bardzo (sama jestem takim przykladem). Goja 😘 wspanialej zabawy! Oby nozka nie bolala i obys sie mogla za nas wszystkie pozostajace na bialej sali wytanczyc!!!! A do dobrej zabawy wazne zeby buty byly wygodne ;) Rzena 😘 tobie tez swietnego balowania zycze! Tancowania do samego rana! A ja zaczynam rozmyslac jaka diete zaczac stosowac od pojutrza bo cos mi sie przytylo na tym macierzynskim i w ciuchy do pracy wlezc nie moge :o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mi też ten rok szybko zleciał... wiele się wydarzyło i dobrego i niezbyt dobrego... teraz zaczyna się dużo zmieniać - na lepsze :D widocznie potrzebny był na to czas, spokój, czekanie i cierpliwość :D Cóż mogę Wam życzyć w tym nadchodzącym Nowym Roku... 👄 żeby ten Nowy Rok był dla Was najlepszy, żeby przyszły same jasne dni, żeby sny były kolorowe, wieczory pełne nadziei, a poranki beztroskie! 👄 *.*´¨) SZCZĘŚLIWEGO ,•*´¨)¸.•*¨)*⋰ NOWEGO ROKU .•´,•*´¨)¸.•*¨)* _$$$$$___$$$_____$$$__ $$$ $$__$$__ $$$$___ $$$$__$$$$ $$__$$__$$_$$_$$_$$$_ $$_$$ ____$$__$$_$$_$$_$$$_ $$_$$ ___$$___$$_$$____$$$_ $$_$$ __$$____$$_$$____$$$_ $$_$$ _$$_____$$_$$____$$$_ $$_$$ $$$__$$_ $$$$____ $$$__$$$$ $$$$$$$__$$$_____$$$__ $$$ (.•´`*¸.•* .•´,•*´¨)¸.•*¨)* ´¸"⋰.•*´¨)*I SZAMPAŃSKIEJ *.)*ZABAWY DO BIAŁEGO RANA Będę na podglądzie [jeśli się uda] do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam Wam posta i mi go zezarlo :-O... no nic, w takim razie jeszcze raz ....tak na szybko :-P Wyslalam Wam fotke ktora M zrobil Ali wczoraj na spacerze i dopiero dzisiaj dotarla do skrzynki ... chyba przez Australie ten MMS szedl i to na piechote :-D Dea - Moze sie razem podchudzamy ? Bo moje ubrania tez sie zrobily ciasne :-O... A Ala nam narazie ZADNYCH problemow nie przysparza (bo przeciez wychodzace zabki to nie problem tylko norma :-D) wiec nie mam zadnych uprzedzen/obaw w tym kierunku... Tu chodzi wiecej o sprawy organizacyjne typu mieszkanie, zlobek, przedszkole, nasza dyspozycyjnosc... No ale jak mowisz, pomysle o tym za 2 lata :-D Kaszubko - niech tak bedzie !! Uciekam do domu... nie wiem czy jeszcze sie pojawie w tym roku ;-)wiec zycze Wam wszystkim Szampanskiej Zabawy ;-) ... a na nowy rok samych slonecznych dni, zyczliwych, kochanych i kochajacych ludzi wokol i spelnienia wszystkich marzen !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Witam jeszcze w starym roku. Przede wszystkim pozdrawiam cala ekipe i w nadchodzacym Nowym Roku zycze samych slonecznych dni i usmiechu na codzien aby kazda z Was kochane dostala to o czym zawsze marzyla.Duzo 👄 dla naszych malych istotek,niech zdrowo rosna i dla mam kochanych aby mialy sile w nowym roku. Wszystkiego Najlepszego w 2010 Roku. Dla mnie rok byl szalony jak wiecie i ciesze sie ze juz koniec,mieszkamy sobie w Anglii,mamy prace,kupilismy auto,nie pytajcie prosze jakie,bo wazne ze jezdzi a reszta zajmiemy sie jak juz troszke sianka wpadnie,dzieci mam przy sobie na oku i najwazniejsze rodzinka ze mna a reszta sie nie liczy,brat moj po tygodniu zatesknil za polska i zjechal do domu a teraz spedzaja sylwestra w Italii u mamy.Aj mowie wam nic nowego i zadnych milych wiadomosci,dzis spedzam sylwestra z mezem w domku,postaram sie byc juz z wami na biezaco. Dziekuje za wszystkie przesylki i maile i duze buzki za fotki aaa sorki ale od Dei nic nie mam. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze szampanskiej zabawy do bialego rana. Kaszubko ❤️👄 Rebeko ❤️ 👄 Dea ❤️ 👄 Annapo ❤️👄 Goja ❤️👄 Rzena ❤️👄 Wesola ❤️👄 Rybka ❤️👄 ..i wszystkim nie wymienionym 👄 🌼👄 papa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej Dziewczyny, z okazji zbliżającego sie Nowego Roku chciałabym Wam podziękować za ten rok, że bylyście ze mną i prosić abyście w następnych też tak wspierały jak do tej pory;) Szczęśliwego Nowego Roku!!! Aaaa, i od rzeny pozdrowienia i życzenia bo wywala ją i nie moze tu wejść żeby Was pozdrowić i złożyć życzenia:) Trzymajcie sie ciepło, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?*´¨) ¸.???*´¨) ´ (¸.???` * ¸.???´¸.???*´¨) ..\~~~~~/.....\~~~~~/... ...\~~~~/.......\~~~~/... ....\~~~/.........\~~~/... .....\~~/...........\~~/... ......\~/.............\~/... .......||.............||... .......||.............||... .......||.............||... ..../****\........../ ****\ ... Szczęśliwego Nowego Roku... _____???(-)(-)(-)(-)(-)(-)??? ____???(-)(-)_____ ___(-)(-)??? __???(-)(-)______XII____(-)(-)??? _???(-)(-)______\_|______(-)(-)??? ???(-)(-)________\|__ _____(-)(-)??? ???(-)(-)_IX______O____III_(-)(-)??? ???(-)(-)_________________(-)(-)??? _???(-)(-)_______________(-)(-)??? ___???(-)(-)_____VI____ (-)(-)??? SZCZĘŚCIA I POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZY RZENA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena🌻 to są te nasze kieliszki z których razem pijemy? (wirtualnie ale razem) ;) Wypijmy za błędy.... eeee to nie ta piosenka:P I jeszcze jeden i jeszcze raz:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 She❤️ świetnie załapałaś dokładnie te same ,tylko uważaj kochana by ię nie wylało...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║ ╔═╝║║║║║║║╚╝║ ║╔═╣║║║║║╠═╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║ ╚══╩══╩══╩══╝ STARY ROK się kończy, Jego blask już mija!!!! Nowy 2010 do brzegu dobija!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jeszcze Wam tylko Champagne postawic... http://www.garnek.pl/rebeka/8248516/szczesliwego-nowego-roku Jeszcze tylko 3,5 godziny i bedzie 2010 :-)... A teraz juz wracam do M... o polnocy wypije za Wasze zdrowie i pomyslnosc i za ten fantastyczny topik ... i za to zebysmy jeszcze wiele Sylwestrow razem spedzily :-) SZAMPANSKIEJ NOCY, 😍 KOCHANE !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Zegnamy ten zwariowany, troche dobry, troche zly, 2009 rok!!! A w Nowym oby nam nigdy czasu nie zabraklo na nasza przyjazn!!! I ja lampke o polnocy wypije ;) :classic_cool: Dla Was wszyskich pieknego noworocznego poranka i poobdzieranych od tanczenia butow!!!! 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze szcze was tu i wznosze toast ....YYYYY... teraz takie małe kieliszki zostało 7 mniut i ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porannek i nas piekny :) swieci sloneczko i jest mrozno - jak na noworoczny poranek przystalo (w polnocnej polkuli ;) ) A M wyzlopilismy cala butelke szampana, pol na pol, Ola cos za bardzo krzykliwa i rozrabiara dzis rano ;) Mam nadzieje ze te ktore balowaly odsypiaja a potem beda pielegnowac obolale stopki ;) :p Wszystkim innym porannym ptaszkom, dobrego perwszego dnia roku!!! Kawa, herbata i sernik na zimno na stole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyga witaj 🖐️🌻 widocznie w szalenstwie sylwestrowym umknelas nam jakos :o Ty do tych mlodszych 30latek nalezysz :D napisz cos wiecej o sobie, skad klikasz, rodzina itp Erato! 😘😘😘 no ty to mialas szalony ten 2009! Ale najwazniejsze ze co nas nie zabije to nas wzmocni, pojechalas zobaczylas, teraz wiesz ze nie zawsze trawa za plotem bardziej soczysta ;) Ciesze sie ze w UK sprawy szybko sie poukladaly, zycze Wam zeby w tym roku z dnia na dzien bylo coraz lepiej. A i autko fajne z czasem przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) W pierwszy dzien Nowego Roku u nas śnieg od rana pada,całe miasto zaśnieżone i zaspane......... Częstuję się kawą dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku!!! ciesze sie ze juz jesteście i kierwsza kawa na pulpicie :)wymienam kubeczki (_)>(_)>(_)>(_)>i serniczkiem sie czestuje...DZIEKUJE!!! Dea❤️i 👄dla Ciebie i dzieciaczków:D Wesoła ❤️ i 🌼 jak na wesołą przystało witasz Rok z uśmiechem i jeszcze jeden🌼dla Ciebie za to👄 Annapo❤️Tobie miłości i wytrwałości życze👄 Kaszubko❤️ dużo zdrowia i pociechy z kochanych wnuków życze:D ERATO❤️👄 tobie kochana miłości i udanego kolejnego kroku w tym Nowym miejscu ,może ostatnim dla was:D Rebeka❤️ powoszenia i drugiej dzidzi WAM życze hihi👄 She❤️🌼...:D Życzena sie spełniają i wierzę że te co masz najskrytsze napewno się ziszczą i szczęście na zawsze u was zagości:D👄 Goja❤️;)Mam nadzieje że nowy Rok przyniesie do Ciebie to o czym już od dawna marzysz...hihi...👄 Szczyga🌼witaj i bywaj czsciej ,tu zawsze ktoś jest:d no ...chyba już wszyskim naklikałam ,jesli o kimś zapomniałam do przepraszam i po 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 napisałam się i wszystko przed przypadek mi uciekło... nawet kopii nie zdążyłam zrobic buuuuu Zyczę Wam spełnienia Waszych marzeń... bądźcie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w tym nowym roku !!! Serniczkem i kawa sie chetnie poczestuje :-) Kaszubko [kwiat) - jak zwierzaczki przezyly sztuczne ognie ? Wesola 🌻 - widze ze w tym nowym roku jestes sobie wierna : caly czas usmiechnieta i w dobrym humorze... i tak trzymac !! :-) Erato 🌻 - nie samochod zdobi czlowieka :-D. Zycze Wam w tym nowym roku troche stabilizacji, bo chyba juz macie na jakis czas dosyc przeprowadzek :-D She 🌻 - j juz sie nie moge doczekac tej Twojej przeprowadzki... to bedzie wydarzenie roku 2010 :-) Normalnie ciesze sie tym mieszkaniem jakby to moje bylo :-D Rzena 🌻 - hehe, widze ze mi dobrze zyczysz :-D :-D:-D:-D Jak sie maja chlopaki ? Lepiej juz sie czuja ? Dea 🌻 - my tez wypilismy we dwoje cala butelke... tylko ze M wypila lapmke a ja reszte :-P Spalam dzisiaj do 11h30 :-D :-D Szampan ? Zmeczenie ? Chyba i jedno i drugie ;-) Goja 🌻 - jak tam nozka po zabawie ;-) ? Ijak zoladek ? Szczyga 🖐️ - klikaj z nami kiedy tylko masz ochote :-)... Ania 🌻 - no i jak, doczekala tego konca imprezy ? mam nadzieje ze Was nie zasypalo inie spedzasz dnie na odsniezaniu :-D My sobie dzisiaj zrobilismy dzien lenia :-) ja pospalam sobie prawie do poludnia :-), pozniej zjedlismy obiad (hehe, pizze :-P ... no jak ma byc dzien lenia to juz na calego :-D ) bylam z mala na krotkim spacerku (krotkim bo mrozno a Ala ciagle zakatarzona :-( ) a teraz mala z M drzemke sobie robia a ja ... dopoczywam po meczacym dniu :-D Jutro odpoczynku ciag dalszy :-D a w niedziele maja nas odwiedzic rodzice :-)... trzeba "galette de rois" zjesc ( http://www.countryspiritfaulquemont.com/Images%20de%20travail/galette%20des%20rois.gif ) i krola wybrac :-) Zycze wszystkim milego, spokojnego, rodzinnego wieczoru !! Buziaki !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - Kotka ma wszystko dosłownie gdzieś hihihi poszukała sobie nowe miejsce do leżenia i drzemie :D gorzej z Psotką - biedulka - żal mi jej... wciąż się tuli do mnie... na dwór boi się wyjśc... siedzi tuż za moimi plecami i jednym oczkiem gapi się na kompa :D A to Ola... dawno żadnej jej fotki nie dawałam. http://www.garnek.pl/kama13/8253396/olenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej...:D Rebeka👄Chlopaki troche lepiej nadal na antybiotyku mało co sie poprawiło no ale mm jeszcze w poniedzialek na przeswietlenie pluc jedzie a mały mimo wszystko chce isc do szkoly. Kaszubko👄szkoda że nie pomyslałaś aby weterynarz dał Psotce środek na uspokojenie ,ja dawałam mojemu ,jak miałam i zawsze przespala spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×