Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

😍 Tak szybciutko sie tylko zamelduje... wrocilismy 3 godziny temu od rodzicow, bylo FANTASTYCZNIE :-), tylko troche zmeczeni wszyscy jestesmy po tym swietowaniu ;-)... Postaram sie zagladnac jutro obszerniej ... a narazie mocno Was wszystkie sciskam i moc 😘 posylam ! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wola!!!! Juz po swietach Kochane, koniec leniuchowania! ;) :p Ja jeszcze w pizamie :D:D:D:D do kawki podaje makowca bo nam zostalo :) A moze ktoras sie poczestuje sledziami na czerwono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, jest kawa :-) ... to chetnie sie dosiade :-) i poczestuje sie kawka i makowcem a w zamian moge poczestowac sernikiem :-) ... zostaly 3 kawaleczki. Dea 🌻 - a jakie to "sledzie na czerwono" ... bo moze sie skusze :-P ...? Dziekuje za sliczne zdjecia !! Fajna z Was rodzinka :-) 😘 My dzisiaj wypoczywamy po Swietach :-D... nawet Ala dzisiaj spala rano do 10h00 i teraz bylo ja ciezko na pierwsza drzemke polozyc :-D, dopiero kilka minut przed 14h00 zasnela ... jak sie obudzi to wybieramy sie na maly spacer...maly, bo troszke zakatarzona jest a mamy dzisiaj spory wiatr... Pozdrawiam seredecznie i zycze udanego niedzielnego popoludnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy dzionek 🌼 Dzień leci bardzo leniwie.... wielki odpoczynek po "nic nie robieniu" hihihi Dea ❤️ dostawiam jeszcze śledzie w śmietanie i ciasto cytrynowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ❤️ nie zauważyłam Ciebie 👄 Obejrzałam z Baśką śliczne fotki i od Dea i od Rebeki.... Basia ma pytanie do Rebeki - wypierzesz, czy wyrzucisz ubranko, które Ala miała na sobie w trakcie jedzenie jagódek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosadorn.bloblo.pl
zapraszam do mnie na zabawę makijażem. mam39 lat i prowadze bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhi, no wlasnie Rebeko, zdolalas doprac ubranko? Sledzie na czerwono to takie w sosie pomidorowym z cebulka i przyprawami, nie dodalam tylko ostrej papryczki (a szkoda) gdyby Mysz chciala tez jesc. M nie podchodzily, ale za to zjadl te w smietanie :) A makowca mam jeszcze ponad polowe - albo duzo go zrobilam albo nie ma chetnych na niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne czesc 🖐️ 😍 Swieta, Swieta i po Swietach... wszystko co dobre to sie szybko konczy :-(...A naprawde bylo super : spokojnie, rodzinnie i wesolo. Dziadkowie byli zachwyceni ze mieli Ale przez 3 dni 24 godziny na dobe, Ala sie swietnie bawila, zostala przez te 3 dni rozpieszczona przez dziadkow na maksa :-D (no ale taka juz rola dziadkow :-P), siedziala z nami przy wigilijnym stole jak gosciowa ;-), rybke wcinala(tata specjalnie dla niej zrobil w piekarniku :-) ) i nie miala zadnego problemu ze spaniem na nowym miejscu (czego sie troche obawialam) ... I tylko zostawilismy u rodzicow aparat fotograficzny, ale jak go odzyskam to tez Wam fotki ze Swiat posle :-) A dzisiaj wieczorem, na ukoronowanie Swiat znalazlam u Ali wybita gorna dwojeczke :-) i druga juz tuz-tuz pod dziaselkiem :-) ... a ja jej dzisiejszy brak apetytu kladlam na karb swiateczengo przejedzenia :-D :-D :-D :-D Kaszubko 🌻 - masz szczescie ze sie po Swietach czuje objedzona do wypeku :-O, bo za te sledzie to bym Cie... ;-) :-D U nas tez dzisiejszy dzien l e n i i i i i w y ;-)... tylko M, bidny, juz do pracy musial dzisiaj wieczorem jechac :-(... Dea - sledzie brzmia zachecajaco (tez mowie ze szkoda ze bez papryczki ;-) ) a makowiec nie zginie, jutro do porannej kawki chetnie zjem :-) wiec zostaw na stoliku :-D A borowkowe ubranko dopralam :-D... ale powiem szczerze ze w pierwszym odruchu rzeczywiscie mialam zamiar go wyrzucic :-D. Ale i bluzeczka i spodenki czerwone, to nawet jak zostaly jakies plamy to i tak nie widac :-P a przyda sie na nastepne kulinarne doswiadczenia :-P, bo sie malej baaaaaaardzo to samodzielne jedzienie spodobalo :-D No dobra, zmykam... trzeba sie do powrotu do pracy psychicznie nastawic :-O... a tak sie fajnie w domku przez ten tydzien siedzialo :-(... Dobrze ze przed nami 4-dniowy tydzien pracy to szybko przeleci :-) Zycze milago wieczoru i zapraszam jutro skoro swit na kawke :-D DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałek :D stawiam kawę hihihi śledzi teraz nie dam... skończyły się buuu a tak za mną chodzi dorsz po grecku :D Za to na początek dnia ... kawał: Czterech żonatych mężczyzn w niedzielne przedpołudnie gra w golfa. Przy 3-cim dołku jeden z nich mówi: - Nie macie pojęcia co musiałem przejść, żeby dzisiaj z wami zagrać. Musiałem obiecać żonie, że w przyszły weekend pomaluję cały dom. Na to drugi: - To jeszcze nic, ja musiałem obiecać, że wykopię w ogródku basen... Trzeci: - I tak macie dobrze... ja będę musiał przejść przez całkowity remont kuchni... Czwarty z graczy nie odezwał się ani słowem, ale oczywiście pozostali nie dali mu spokoju: - A ty czemu nic nie mówisz? Nie musiałeś nic obiecać żonie żeby cię puściła? - Nie - odparł czwarty - ja po prostu nastawiłem budzik na 5:30 rano, gdy zadzwonił, to szturchnąłem żonę i spytałem: "Seksik czy golfik?". W odpowiedzi usłyszałem: "Odpie*dol się, kije są w szafie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świetach.... No ,i nygustwa czas sie skończył,czas do pracy.Pewnie wiele z was dziewczyny siedzicie w ciepłych domkach:),Ja dzisiaj od rana mam już za sobą odśnieżanie auta,hmm jakie to nie sprawiedliwe,w święta bez śniegu a dzisiaj moje miasto zasypało,jechało sie paskudnie,bardzo ślisko na drodze,no i jesli nie musicie to nie polecam jazdy autem:) U mnie w domu szpital,dziw ze mnie nic jeszcze nie wzieło.MM ma zapalenie płuc a mały zapalenie oskrzeli ,wczoraj wieczorem znalazłam wszystkie apteki 24h w miescie by wykupić wszystkie zapisane leki ,troszkę tego jest...aż 11 pudełeczek.A sylwester w domu i moze dobrze nie bede musiala szukac taxi:)jak co roku...hihi... Kaszubko❤️świetny dowcip:D:D dzieki za kawusie ,ja moge posłać śledziki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, porywam kawke, posylam po 😘 i wracam do pracy... zapowiada sie spokojny tydzien ale musze przynajmniej na maile z zeszlego tygodnia poodpisywac :-D Zycze milego dnia, kochane 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Śnieg sypie wielkimi płatami,biało się zrobiło i mroźno,ale co tam w końcu zima jest nie ma co narzekać ,nic tylko bałwana ulepić;) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczął padać śnieg - duże płaty lecą... obym za wcześnie tylko nie pochwaliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 ja to taka szybka dziewczyna jestem ,ze od momentu gdy wlaczylam kompa i otworzylam kafe ,to juz conajmiej ze 4 razy inna pogoda na dworze byla:)...aktualnie snieg stopnial,deszcz ze sniegiem zdążył wsiaknac,wiatr sie uspokoil i teraz zaczyna byc mrozno...mam nadzieje ,ze uda mi sie napisac to co chce zanim znowu sie aura zmieni na dworze...:) u mnie tez juz po swietach:(...co prawda jeszcze je odczuwam gdzie niegdzie np. na bioderkach :)...i w szafkach troszke slodkosci zostalo ,ale tez juz szara codziennosc zaglada przez drzwi...jakies pranie ,prasowanie itp...dobrze ,ze jeszcze co nieco na obiad sie znalazlo i tylko Malemu swieza zupke zrobilam... ostatnio ma dobry apetyt i to co naszykuje zjada,wczoraj nawet sie obawialam ,ze bede musiala wieczorem jeszcze cos gotowac ,bo sie najesc nie umial,ale w koncu po trzeciej dokladce mial dosc.... Rzeno🌻 wspolczuje tego odsniezania,bo to nic przyjemnego:(...znam ten bol,co prawda autko stoi w garazu i raczej nie trzeba go odsniezac ,ale za to mam pole do popisu na podworku i drodze...jak sie konkretnie czlowiek przylozy to 2 godzinki jest co robic...a nasza droga dzieci chodza do szkoly ,no i ludzie po mleko przychodza takze staramy sie miec odsniezone,a i posypac piaskiem trzeba...dlatego ja osobiscie to wole taka zime mniej sniezna:);) Rebeko🌻 no to czekam na fotki ,a za Borowkowa Ale slicznie dziekuje....na marginesie to ja chyba sie nigdy nie przyzwyczaje do tej czuprunki...szczegolnie jak patrze na te skromne uczesanie mojego malucha:)... Kaszubko🌻 dziek za dowcip,ja to na miejscu tej pani to bym tego chlopa nawet zawiozla na pole golfowe ,byle miec spokoj:):)... Dea🌻 U Ciebie to nie wiadomo ,ktora ladniejsza a i fotogeniczne jestescie..... to chyba na razie tyle...zycze milego wieczoru ...pewnie sie niedługo zamelduje ,jak tylko znajde chwilke...🌻 i 👄 wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraca aromatyczna kawa : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... U nas znow tutejsza typowa zimowa pogoda : cieplo, deszcz, wiatr :-O ... az sie z domu rano nie chcialo wychodzic :-(... mam nadzieje ze u Was troszke lepiej... ja sie przygotowuje do przespania calego dnia;-), bo na picie nie mam szans :-D Zycze milego dnia !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dzieki za kawusie juz siadam i sie czestuje...👄 Cos to kafe mnie nie lubi ,pisalam wieczorkiem i jak zwykle odrzucilo:(co ja mu zrobiłam że mnie nie chce... Rebekadzieki w ich imieniu ,na razie nic sie nie poprawia,nawet mam podejrzenia ze małemu sie pogarsza ,mocniej kaszle,nos natkany.Poczekam do jutra na wizyte pani doktor i sie okaże co sie dzieje. U mnie pogoda sie unormowała nie wieje ,nie pada,da sie wytrzymac:) Annapo❤️teraz to ja Tobie bardziej współczuje,odśnieżyć auto to pikuś w porównaniu z Twoim terenem:(szkoda że nie moge pomóc 👄. Wesoła❤️Tylko co ten Nowy Rok przyniesie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w słoneczny dzień 🌼 Kilka dni temu zjadłam coś, co popsuło mi wszystko :D to znaczy ślicznie rozwaliło żołądek... dziś już dużo lepiej, ale wciąż dieta. Jak ja tego nie lubię. Rzena ❤️ kafe głupieje ostatnio codziennie wieczorem... można jeszcze odświeżyć stronkę... ale zrobić wpis - makabra. Przed chwilą przyłapałam Kotkę - siedziała sobie na stole i próbowała posmakować świeże igiełki z gałązek :D a niby jest dobrze wychowana i taka grzeczniutka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez wiele godzin nie można było wejść na kafe... a i teraz dalej jest dość trudno... Dobranoc ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Mam nadzieje że teraz się uda wpisac:) Kawe stawiam:D(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>...no.chyba dla karzdej pani starczy:D Kaszubko❤️masz racje z tym kafe mozna oszalec,wczoraj nawet strona nie chciala mi sie otworzyc:( ale jestem dobrej mysli ze z Nowym Rokiem sie poprawi. Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco i życze👄👄👄👄 👄👄👄👄 SZCZESCIA ,POWPDZENIA,UDANEGO BALU DO BIAłEGO RANA ABY SZAMPAN LAł SIE LITRAMI BY HUMOREK DOPISYWAł I ABY KARZDY TUTAJ CZESTO BYWAł...👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Miłego Dnia:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, kawa juz jest, jak milutko :-) Przeczywiscie ostatnio mozna oszalec :-O... albo wogole sie nie da wejsc, albo wpisy znikaja, albo pojawiaja sie podwojnie, potrojnie :-O... No nic, trzeba przeczekac... z Nowym Rokiem napewno wszystko sie naprawi :-D Zycze milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazilam sie troche na kafe za zzeranie moich wpisow 😡 pewnie maja za duzo aktywnych forumowiczow i serwer nie wyrabia .... Kaszubko, ojejku :o ale wiesz co, to pewnie twoj organizm sie oczyszcza z trucizn tego parszywego 2009 roku i przygotowuje na swiezy start w 2010. Ja juz sie nei moge doczekac kiedy ten rok w koncu sie skonczy i jakas odmiana nastapi, ale sie ludze co? Coprawda tak do konca to nie moge narzekac bo 2009 przyniosl mi, i wam, sliczne, zdrowe dzieciaczki, i przyjemny czas na macierzynskim, ale .... odmiana bedzie mile widziana! U nas pada :o dopiero na Nowy Rok ma sie troche wypogodzic .... Aniu, dzieki za komplement, mysle ze dziewczynki jak podrosna to beda bardzo do siebie podobne! Tak nie skromnie powiem ze wyszla nam niezla mieszanka M i moja, i to dwa razy! :D:D:D Ach, gdyby mozna bylo do trzech doprzec!!!! Ale nie teraz, moze za 2-3 lata jesli nie bede za stara! :D za 4 tygodnie wracam do pracy, buuuuuuu, i zaczynam miec problem z przejsciem na butle :o Olenka nie chce slyszec, nawet jesli w cycuszkach juz coraz mniej :o co noc wstaje chyba ze 4 razy bo jej nie starcza :o A teraz ide sobie kawke strelic zeby jakos dzien przetrwac - stawiam espresso i pierniczki z nadzieniem sliwkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę wyruszam na ostatnią włóczęgę [w tym roku] po mieście... razem ze starszym synem :D Odezwę się po powrocie... a teraz jeszcze 👄 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam 🌼 nie zrobiłam żadnych fotek - nie zdążyłam .... tyle znajomych na mieście spotkałam :D pogaduszki, życzenia noworoczne... czas szybko zleciał. Kupiłam dwa szampany... bezalkoholowe :D i masę krzyżówek... na miesiąc mi wystarczy. I jeszcze krówki hihihi musiałam i fajne ciasteczka maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wpis :D i nie ma go - ale heca. W wybranych tematach jest... a tu pustka.... no nic... robię drugi, bo zapomniałam wkleić fajny wierszyk :D Być kobietą po czterdziestce, to jest ulga i nagroda. Jesień życia bywa piękna, chociaż lata trochę szkoda. Być kobietą po czterdziestce, niezależną, wolną , śmiałą. Trzeba wreszcie się odważyć pójść na całość. Być nareszcie po pięćdziesiątce, na to czekam , o tym marzę, po sześćdziesiątce się rozkręcę i dopiero wam pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - od 4 stycznia lista obecności będzie wystawiana codziennie :D Zawsze można chociaż pomachać łapką lub przesłać buziaka. Moje zwierzaczki przytuliły się do mnie - przy mnie czują się najbezpieczniej... chyba już wiedzą co będzie sie jutro działo - biedaczki... żal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z reka na sercu przyznam ,ze wczoraj probowalam do Was dotrzec ,ale w koncu sie poddalam ....złosliwosc rzeczy martwych:(:(:( mam nadzieje,ze dzis bedzie lepiej ... Dea🌻 moj mlody to w ogole z flaszka na stopie wojennej,a w nocy mam to samo ,tyle ze jak jest cieplo to nawet 6 razy ...jedno dobrze ,ze lezy kolo mnie i nie musze nigdzie wychodzic...tyle ze boje sie co bedzie jak w koncu bede chciala przetrasportowac go do jego lozeczka ,to moze byc booooooollll:(... Rzeno🌻jak tam zdrowko rodzinki,lepiej juz...a odsniezaniem sie nie przejmuj,bo u nas to juz sila przyzwyczajenia jedziemy ...takze nie jest tak zle,a przy okazji troszke kalorii sie spali;)... Rebeko🌻 chyba masz sporo pracy?...bo jakos skromne te Twoje wpisy...no ale jak sie caly tydzien baluje :)...macie juz z Ala kreacje na sylwka?... Kaszubka🌻ja tez bylam na ostatnich zakupach w tym roku:)...jutro juz mnie nigdzie nikt nie wyciagnie...nie dam sie ,bo wiem jak to potem wyglada,nie ma gdzie zaparkowac i cala masa szybko biegajacych ludzi...przez co nie patrza gdzie wchodza na jezdnie i roznie bywa... U mnie sylwek zapowiada sie na czuwaniu,dlatego zrobie jaka s salatke ,ciacho ....corcia z kolezankami i kolegami ida na imprezke ,a ja jako ,ze nie pije obiecalam ich przywiesc i odwiesc...nie wiem tylko czy uda mi sie doczekac do konca ich imprezy?... Nie wiem czy jutro kafe bedzie grzeczne dlatego juz dzisiaj zycze Wam udanego Sylwka i samych dobrych dni w Nowym Roku...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×