Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rzena - Psotka dostaje - ale to i tak nie pomaga... ona ma chyba coś w sobie zakodowane, ze w tym dniu musi dygotac i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w nowym roku 🖐️ Jestem śnięta po imprezie, ale było super. Wróciliśmy o 5:40. Ok.6 poszłam spać i o 7 już nastąpiło pierwsze otwarcie oczu :-D, później jeszcze trochę zasnęłam i w końcu wstałam o 9:30. Zawsze tak mam, że nie mogę się porządnie wyspać i cały dzień chodzę i ziewam. Ale zaraz idę spać i jutro się wyśpię ile wlezie :-) Teraz Was gorąco pozdrawiam, jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego i zmykam do łóżka. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko szkoda mi tej Psotki biedula strasznie to przezywa ,ale wazne ze ma Ciebie i ją utulisz:D👄 Goja 👄słodkich snów...hihi...fajnie ze sie dobrze bawiłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku i zycze wam by byl to specjalny rok Dla mnie stary zakonczyl sie dobrze a nowy rozpoczal sie rewelacyjnie. Sylwestra mialam spedzac w domu a spedzilam go w bardzo szczegolny sposob przy boku S. Narazie wykorzystujemy kazda chwile by byc razem dlatego wybaczcie moja nieobecnosc na forum. Buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Już południe:)kawusia podana(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>no i pierniczki.Udało mi się dzisiaj je kupić:D Ludzi na ulicach nadal mało i auta wszystkie zasypane śniegiem:)pada i pada...a niech sobie pada przynajmniej ładnie za oknem :) 🌼miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do Was na popoludniowa kawe... :-) U nas sniegu oczywiscie nie ma, ale jest mrozno ... najwazniejsze ze slonce niesmialo zza chmur przeblyskuje to i humorek dobry. ZYCZE MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam noworocznie🌻 (lepiej pozno niz wcale) juz nie zlicze ile razy zasiadalam do kompa w ciagu ostatnich dni i co chwilke mi cos przeszkadza w dokonczeniu posta:(....kiedys mi nie przeszkadzalo jak ktos byl w poblizu,a teraz trace wene :(...dzieci maja wolne i caly czas cosik ktos ode mnie potrzebuje... chwilowo Maly spi ,wiec poki moge to pisze ,a poczytam w nastepnej wolnej chwili... u nas ogolnie nic ciekawego...sylwester na czuwaniu :(...pierwszy dzien Nowego roku na odsypianiu;)...bardzo zle sie umowilam z corka bo bez konkretnej godziny odbioru z imprezki...poprostu dzieciaki powiedzialy ,ze jak juz beda mieli dosc to beda dzwonic ....i tym sposobem spalam jak zajac...zla na siebie:(...rano jak zobaczylam jaka mgla ,to chcialam im powiedziec niech tam siedza gdzie sa ,bo jak w takim mleku ich bezpiecznie dowiesc,ale jakos mi sie udalo ...ale nie bylo to ciekawe doswiadczenie,szczegolnie ,ze dalam sie namowic zeby jakimis skrotami jechac:(:(... jutro moja mamcia ma imieniny i mielismy w planie jechac w odwiedziny ,ale nie wiem co z tego wyjdzie ,bo dzis tata zadzwonil ,ze dopadlo ja jakies powazne przeziebienie i chyba lepiej nie przyjezdzac,bo mozemy sie zarazic.... a ja juz ich tak dlugo nie widzialam i tak sie cieszylam na to spotkanie...no ale chyba jednak poslucham glosu rozsadku:(...najgorsze ,ze mam na poniedzialek ma sie zglosic na zabiek do szpitala i nie wiem co z tego wyniknie...wiecie jak w polsce ciezko z terminami w szpitalu ,a z drugiej strony z goraczka chyba i tak nic z tego nie bedzie... no tak nie ma tak zeby zawsze bylo dobrze ,no nie...? jakos tak malo optymistycznie na ten poczatek wyszedl mi ten post w takim razie nie bede tego przeciagac ...mam nadzieje,ze u Was wszystko ok,czego zycze z calego serducha...posylam moc cieplych fluidkow dla kazdej z Was i moze jeszcze uda mi sie poczytac ,to juz bedzie pelnia szczescia ...no to 🖐️ jak tylko dam rade to sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 Odwiedził mnie dziś Maciuś 🌼 był z Mamą, potem doszła Małgosia. Chłopca tym razem interesowały głównie samochodziki. Maciuś już niedługo skończy trzy latka - jak ten czas szybko leci :D Ten filmik zrobiłam na jego dwa latka: http://www.youtube.com/watch?v=9RJB4hMf9pw Poczytałam wszystko... ale wybaczcie - nie mam dziś talentu do pisania... powód prosty... zobaczcie ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=_l-QykdGj3c Mam już tą piosenkę w kompie i chcę zrobić mężowi filmik [ taki prywatny :D ] zastanawiam się... myślę... i to właśnie spowodowało, że nic więcej nie napiszę - głowa zajęta jest czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Za chwilę będą: Patryk, Bartek i Martynka.... znów moje plany muszą poczekać... coś nie mam czasu na nudę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Dzisiaj dopiero odespałam te wszystkie wolne dni,obudzilam sie o 11-30..hihi.. RUDA❤️śniadanko było dopiero o 12-20 hihi...a jak samo poczucie? lepiej👄 Ale mogłam sobie na to pozwolic bo u mnie cisza w domu... a nie jak u kochanej KASZUBKI❤️dom pelen gosci.Troszke zazdroszcze bo u mnie nadal szpital a i nigdzie nie jade z obawy by jakis dzieci nie zarazic.Znudu juz jadlam budyn,kisiel i jakies batony...nuda dzisiaj ,mały uczyl sie angielskiego ze słownikiem ,wreszcie wpadlam na pomysl jak go poprawnie sprawdzac,no ale jak to młodzierz zawsze ma cos do powiedzenia tak dla zasady by miec odmienne zdanie SHE❤️jak było w lerua...??:);) Annapo❤️ przykro mi że mamcia zachorowała ,ale tatko ma racje nie ryzykuj,popatrz MM mial na początku katar a choruje do dzisiaj:(,no ale syn juz ok:D i to mnie pociesza...Aniu bedzie dobrze trzymam kciuki za zdrowie mamci i posylam troszke wiecej optimizmu👄👄 ja tez nie cierpie skrotow bo zawsze jakies niemile niespodzianki:( a dla mamci dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego z okazji imienin,fajnie tak na początku roku:) Pozdrowiena dla reszty składu i 👄ki ;) Kaszubko 🌼nie moge zobaczycTwoich filmikow bo laptop nie obsluguje tego programu a duzy komp stale MM zajmuje na zmiane z mlodszym:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko fotki ładniutkie:) a chlopakow sie nie da wygnac bo nadal chorzy:(niestety...wlasnie dzwonil do lekarki i powiedziala ze juz nie powinien kaszlec a MM saszke jakby mial pluca wypluc i kazala na przeswietlenie kolejne jechac i przyjedzie jutro w poludnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica :-) ... Ania 🌻 - mam nadzieje ze mama juz lepiej ? Rzeczywiscie lepiej nie wywolywac wilka z lasu, szczegolnie przy maluszku w domu... Kaszubko 🌻 - jak zwykle drzwi sie u Ciebie nie zamykaly :-) Piekne te zimowe pejzaze !!! Tak mi tego tutaj brakuje... :-( Rzena 🌻 - wygnajcie w koncu to chorobsko !! Trzymie kciuki zeby sie okazalo ze wszystko u M w porzadku !! Goja 🌻 - odespalas juz tego Sylwestra ;-) ? Ruda 🌻 - podobno "jaki Nowy Rok taki caly rok" ;-) My w sobote po poludniu bylismy na dlugim spacerze a wczoraj mielismy odwiedziny rodzicow :-) wiec bardzo mily week-end spedzilismy :-) A teraz to juz naprawde "Swieta, Swieta i po Swietach..." Nastepne wolne pewno dopiero na Wielkanoc :-(... no nic, trzeba sie psychicznie nastawic i bedzie OK :-) Stawiam kawe i wracam do pracy... skonczyla sie miedzyswiateczna laba :-D 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
Dzień dobry :) Mroźny i śnieżny..... Kawa z likierem na rozgrzewkę ;) Ojojoj........chyba listę tzreba zacząć wykładać do podpisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ To ja ten likierek poproszę ;-P i zmykam do pracy. Miłego dnia wszystkim życzę 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, w końcu mi się przypomniało jak się robi te buźki ;-) A dziękuję za likierek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to ja likierek tez poprosze na rozgrzewke ;-)... do nas zima wrocila, wczoraj rano bylo -7°C a dzisiaj -5°C ... Ciesze sie bo przynajmniej wybije wszystkie paskudne wirusy :-P Szkoda tylko ze nie ma sniegu... Zycze wszystkim milego dnia !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×