Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wciąż pada śnieg i jest coraz większy wiatr...robią się zaspy... mróz również nie ma ochoty ustąpić... oby tylko był prąd. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczuór. Rebeko❤️jak Alicja sie czuje❤️co się dzieje? przeciez juz było lepiej...martwie sie :(Dawid przesyła buziaczki dla ALICJI👄👄👄 Kaszubko❤️oj cos mi sie zdaje ze posprzatasz dopiero ma wiosne hihi...👄 u mnie podniosla sie temperatura ,ale tez strasznie sypie i wieje ,az sie boje jutro do pracy jechać. Słodkich snów i dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko ok,tyle ze czasu brak ,ale moze jutro dam rade wiecej napisac.......Dobranoc....... Przede wszystkim zycze duzo zdrowia Alice 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo :-) Kawe stawiam : > > > > > > > ... i tak niesmialo obok klade liste obecnosci... Wiem ze macie wszystkie malo czasu... Dea korzysta z ostatnich :-( dni w domu, Ruda siebie i dzieci kuruje, She meble przewozi :-), Goja pod kolderka lezy ;-) a Erato dzisiaj do pana doktora idzie :classic_cool:... ale pomachajcie chociaz bo sie troszke martwie :-(... Rzena 🌻 - Ala ma zapalenie krtani :-( a do tego pozostalosci kataru... pluca, oskrzela i zatoki czyste wiec nie ma sie o co martwic, ale dobrze ze poszlismy do pediatry bo takie infekcje nieleczone moga sie przerodzic w cos powaznego. Kaszubko 🌻 - wiem ze na dluzsza mete mroz i snieg moze denerwowac (hehe, jeszcze pamietam stanie na przystanku przy 25-cio stopniowym mrozie :-O )... ale taka ostra zima ma swoje plusy : po pierwsze dla ludzi bo mroz wybije wszystkie bakterie i wirusy :-P, a po drugie dla natury : szkodnikom tez dobrze takie temeratury nie robia i owoce powinny pieknie w tym roku obrodzic :-) ... bedziesz mogla oko (i nie tylko ;-) ) w ogrodku nacieszyc :-) Ania 🌻 - u mnie z czasem niestety to samo :-( ... ... mam tyle zalaeglych spraw, ze przydal by mi sie tydzien wolnego tylko na ich zalatwienie...bo niestety nie da sie zalatwic wszystkiego wieczorem przez internet ... :-O U nas juz troszke lepiej... Ala dostala kortyzon i wg slow pediatry za 2 dni powinna byc wyrazna poprawa. Wczoraj polozylam sie troche wczesniej, bo nie wiedzialam jaka noc mnie czeka ale na szczescie noc juz troche spokojniejsza byla :-), prawdzie kilka pobudek mimo wszystko bylo, ale juz bez placzu i bez tych strasznych atakow kaszlu ... wystarczyl smoczek i przytlulenie sie do kocyka :-) Apetytu dalej nie ma, ale tu sie okurat nie ma co dziwic bo boli i gardlo i dziasla, bo zabki juz sie wprawdzei przebily ale jeszcze nie wyszly do konca... W pracy cos pogaduja o tym ze maja mam odciac internet :-O... kompletny bezsens, ciekawe jak bedziemy pracowac nie majac dostepu do pomocy, dokumentacji i serwisu technicznego Oracle i naszego Help desk :-O No nic, zobaczymy co "wymiskuja" ;-) Wracam do pracy... zyczac wszystkim milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Stawiam kawę i do tego bułeczki maślane :D Nasypało śniegu... zawiało... dziewczynki zostały w domu... nawet prądu u nich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeczko nawet nie wiesz jak moja geba jest podobna ostatnio do tej :( i do tej :o i do tej 😭 wiesz, bo sama to przechodzilas .... dzis Olenka przespala od 20 do 5.45 no i wtedy ja ja cap do lozeczka ze mna, jak ona sie fajnie smiala i mnie obejmowala. Jak mi bedzie brakowac tych demonstracji radosci co ranka :o no coz, beda za to weekendy! Kaszubko, a ty to po prostu jestes Wielkim Skarbem!!!!!! 😘❤️ Piekna przesylka!!!!!! Jak znalazl na moje nowe biurko w pracy!!!! spadam polatac troche na odkurzaczu a potem po Mala do zlobka, potem do sklepow, potem po Duza, potem do fryzjera, potem do domu cos upichcic .... postaram sie zajrzez wieczorkiem :) Dobrego dnia a chorowitkom duzo duzo zdrowia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 oj ten czas to leci jak zwariowany;) i ciagle go malo szczegolnie na przyjemnosci:(... koniec polrocza,to u nas trzeba zaliczyc wywiadowki i powiem Wam ,ze mam coraz gorsze zdanie o naszych nauczycielach,no bo jak nauczyciel nie jedzie z dziecmi na wycieczke przede wszystkim dlatego ,ze z gory zaklada ,ze sobie nie da rady z 13 latkami no to o czym to swiadczy...po co te studia ,skoro oni tylko sucha wiedze wbijaja dzieciom do glowy w dodatku jak te dzieci czegos nie rozumieja to oczywiscie wina lezy po stronie ucznia a nie wykladajacego przedmiot...wiem ,ze teraz mlodziez bardziej sobie pozwala,ale mnie sie wydaje ze to tez w duzej mierze zalezy od nauczyciela ,na ile sobie pozwoli...dobra koniec tego marudzenia ,bo to i tak nic nie zmieni... na szczescie moje dzieciaki w miare inteligentne to jakos sobie radza,ale i tak dostaje gesiej skorki jak mam uczestniczyc w wywiadowce... jak sobie pomysle ze jeszcze mnie czeka od nowa cala podstawowka itd to juz w ogole plakac sie chce....;) Brian ma juz ostatnie szczepienie za soba ,takze kolejny etap z glowy ,teraz nastepne dopiero w sierpniu...pewnie pojde w miedzy czasie sobie go zwazyc ,zmierzyc i sprawdzic czy sie dobrze rozwija ,ale juz przynajmiej nie bedzie klucia...na dzien dzisiejszy ma 7960 g i 73 cm. Jedno co mnie martwi,to ,ze bardzo malo na jedno posiedzenie zjada,ale coz u mnie tak dzieci jadaja,malo za to czesto....a on jeszcze dodatkowo w nocy:( Kaszubko🌻bardzo dziekuje za wszelkie przesylki ,jak tylko daje rade to ogladam,ale za kazdym razem naciesze oko i zaraz humorek lepszy;) Rebeko🌻ja proponuje urzadzic strajk ,jak beda chcieli Was odlaczyc od internetu:) ciesze sie ,ze z Alice juz coraz lepiej i posylam moc ciepelka i dobrych fluidkow ,zeby bylo tak dalej...no a Tobie tez ,zebys jakos przetrwala te zarywane nocki....;) Dea🌻 ale masz zatloczony dzionek,ale za to ile rzeczy zalatwione;)mnie tez juz sciga fryzjer,ale chyba najszybciej podczas ferii mnie dogoni,a przydaloby sie cos zrobic ,bo juz nawet opaska nie wiele pomaga,dobrze chociaz ze zima to na ulicy ludzi nie strasze bo wkladam czapeczke i juz jest ok:):)... Rzeno🌻 no jak nacieszylas sie juz synem?...u nas ferie od 1 lutego i tez zamierzam na kilka dni pozbyc sie starszych dzieciakow z domu,troszke do babci ,troszke do cioci,a potem przyjada kuzyni do nas na kilka dni i jakos to zleci.... no to chyba na tyle na teraz,na pozegnanie zostawiam ciasto czekoladowe ...takiego mialam smaka ,ze sobie upieklam ,a co se bede zalowac,zima na razie nie odpuszcza i dobrze przynajmiej nie widac ze cialka wiecej a do wiosny moze sie uda co nieco spalic tluszczyku,ale o tym pomysle jak juz sie ciacho skonczy;)....milego cieplego dzionka wsiem zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Tak po krotce...synek juz dokazuje i nawet na nerwach juz gra ,ale i tak sie ciesze ze juz jest u nas juz w poniedzialek do szkoly ,wiec biegam na zakupy z nim ,bo rośnie i do kina...pisze jeszcze pomiary elektryczne MM i to strasznie monotonne no i czas mi ucieka.No i jeszcze obiadki wymyslone ,urwanie glowy... Jutro na spokojnie klikne👄ki dla wszystkich... ANNAPO❤️...nie bierz dzieci do siebie ...!!!!wyslij swoje na cale 2 tygodnie hihihi:D:D:D mowie ci kochana jak odpoczniesz ...przecierz wiesz ze tego potrzebujesz:D👄......zartuje :D:D:D👄 papa Dobranoc ...jeszcze musze pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA NA STOLE !!!! WSAWAC SPIOSZKI 😍 !!! :-) Dea 🌻 - oj, jak ja Cie rozumie :-( !!! Wydaje mi sie ze mnie bylo nawet troche latwiej bo jak ja wracalam do pracy to Ala miala 4 miesiace i jeszcze nie byla taka "wylewna w uczuciach"... Bedzie dobrze, kochana !!! W ciagu dnia rzucisz sie w wir pracy, do Nas na chwile zagladniesz ;-) i jakos przeleci ... a do domu bedziesz biegla jak na skrzydlach :-) Ania 🌻 - zawsze jest jeszcze opcja ze bedziesz mogla corke na wywiadowki wysylac ;-) ... zanim Brianek do szkoly pojdzie to juz pelnoletnia bedzie :-) Widze nasze maluchy, pomimo ponad 3 miesiecy roznicy, maja IDENTYCZNE wymiary i wage :-D Dla calej reszty posylam po 🌻 ... i zycze milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zasypało śniegiem i wciąż pada :D Cześć szkól zamknięto - zawodowe, licea - uczniowie maja kłopoty z dojazdem. No to mamy śniegową zimę hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O kurczaki ale upał ;) tylko -3 st :P Ale pada nadal:D:D:D:D:D:D:Dzasypało wszystko swoją drogą ,to dawno nie było aż tyle śniegu hi,hi,hi,hi .....miejscami tunele są wyryte..... Słońce nieśmiało zza chmur wygląda nie jest źle;):D:D:D:D:D:D:D Dzisiaj piątek i WE się zaczyna:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 U nas tez wszystko zasypane na nowo ....:)znowu ladnie i czysciutko,ale klopot z dojazdami,z reszta jak w calej Polsce,ja to sie boje co bedzie jak w koncu ten snieg zacznie topniec,bo kiedys musi;)a u nas przy mniejszej ilosci byly klopoty i zalewało laki i uprawy,a nie ktorym nawet woda do domow podchodzila...:( Rzena🌻pewnie ,ze najlepiej to wyslac zdomu i niech przyjada po 2 tygodniach ,to i one odpoczna i ja z tym ze ja mieszkam z tesciami i do nich i tak wnuki przyjada ,to wole jak moje sa ,bo przynajmiej sie nimi zajma:)...a co do syneczka jak dokazuje to znaczy zdrowy;)....teraz sie wyszaleje i jak dorosnie to bedziesz miec juz z glowy ....moje raczej spokojne zawsze byly i nigdy nie narzekałam za to Brian to chyba da nam popalic ,juz sie zapowiada ciekawie... Rebeko🌻dziewczynki juz takie sa ,ze od poczatku dbaja o linie:)...a swoja droga,to czasami czuje te jego wage w kregoslupie...juz nawet sprowadzilam od siostry nosidelko zeby sobie ulzyc,ale nie za bardzo przypadlo malemu do gustu... Wesola🌻 milo Cie widziec w dodatku w dobrym humorze:) no to tyle na teraz....milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, widze ze to ja dzis stawiam kawke :D (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> a do kawki swiezutkie i jeszcze cieplutkie racuszki wg przepisu od Ani :) wyszly pyyyyyycha!!!!! Rebeczko, ja je zrobilam na angielskim cottage cheese bo mi sie nie chcialo jechac do polskigo sklepu macie cos takiego we Fr? ricotta? tez dobrze by bylo Ola nam, tzn mnie 😡 , urzadzila nocke, chyba nastepny zebol sie pcha, ja ledwo co noge za noga szuralam bo jestem ciagle niewyleczona i sil mam malo. Nie moge sie wyleczyc, wiecie jak to jest, potrzebowalabym choc jednego porzadnego dnia w lozku i kogos o by mi kolo pupy chodzil .... nikogo na horyzoncie :o Wczoraj wieczorem dostalam sms'a od kierownika wydzialu (przelozony mojego szefa) ze bardzo sie cieszy ze od poniedzialku znowu bede "codziennym meblem" w biurze ;) a ja im chyba numer wykrece i nie zaloze zadnego pasa sciagajacego, jak mnie zobacza o pomysla ze znowu w ciazy jestem i ktos pewnie zawalu dostanie hihihi wredna jestem, wiem :D:D:D Na dodatek dzis musze tez pobiegac dokladniej ze scierka, chyba zjem jeszcze pare tych racuszkow to moze energia przyjdzie ... milej soboty Kochane! 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....MIŁEGO WIECZORKU I ... __...--~~~-. _ _.-~~~--...__ ....// __...MIŁEJ,,._ !_.-~~--...__ \\ ..// __...--~~~- ._ !_.-~~~--...__ \\ // ___.....---~~._\ ! /_,NOCKI,,___. \\ ♥♥♥===========\\!//========== ♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale monologi piszecie
nie lepiej krótko i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam............ wpadlam w okropny dolek,w dodatku w poblizu zadnej lopaty i tak sobie juz w nim siedze caly dzien........jak jutro mi sie uda wydostac to sie odezwe.............. Dea.....ciesze sie ze Ci smakowaly,tylko uwazaj bo mozna wpasc w nalog:) milego wieczoru i dobrej nocy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ostatni dzień stycznia :) o kurczaki ,ale ten czas szybko mija ...................... Mam łopatę i do wykopywania się szykuje ;) Proszę z dołka wychodzić :) szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Już mam lepszy humorek :D Wesoła 👄 dołek był płyciutki – szybko wyszłam hihiihi teraz też biorę się za łopatę :D Annapo 👄 wyłaź z dołka !!!! i to szybko 🌼 Powrzucałam fotki do Garnka: http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie od dolka dzis bronie .;drlxgobglojy./;=/epito4fii778777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777778777777877777777kkkkkkkkkkkkkkkkkk o prosze, macie wiadomosci od Myszki :) poszlam polozyc Olenke spac a Duza wykorzystala okazje, spryciara ;) wiec, ze ja w ten moj ostatni dzien labowicza w dolek nie wpadam to tez sie za lopate biore, Aniu wylaz!!!! http://www.youtube.com/watch?v=Tkrrrwow8Bs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! serdeczne dzieki za lopaty,Duzej tez posylam 👄za wiadomosci;)...jeszcze troszke mnie trzyma,ale chyba zdarzam w dobrym kierunku....jakos tak wszystko mnie denerwuje i sama ze soba nie umiem dojsc do ladu... i dlatego nie bede wiecej marudzic...dzieki z wsparcie.... zycze Wam milej niedzieli... Dea... trzymaj sie jutro cieplo ...zycze by jutro bardzo szybko mijaly Wam godziny ... Kaszubko...ja sie postaram ,ale wiesz sama ze czasami same checi nie wystarczaja... Wesoła...ja sie ciesze ze juz luty za pasem ,bo styczen kojarzy mi sie z oplatami i podwyzkami ...no i do wiosny blizej... no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Niedzielne szybkie 🖐️ ... dzis mamy dzien nic nierobienia :-)... postaram sie zagladnac wieczorem na dluzej ... Buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaczęłam czytać zaległości, ale doszłam do wniosku, że lepiej coś napiszę, bo zanim skończę, to późno się zrobi i będę śpiąca :-) U mnie zaczęły się ferie, ja jestem na półmetku urlopu. Przeziębienie przebiegło w miarę łagodnie. Trochę mi się plany pozmieniały, ale nie było źle. Ubiegły tydzień obfitował w zebrania (3 sztuki) i mecze. Od jutra zaczynamy z dziećmi tydzień pełen wrażeń :-) mam nadzieję, że się uda. We wtorek mamy zamiar wybrać się na lodowisko, to będzie pierwszy raz po moim złamaniu nogi, trzymajcie kciuki, żebym dała radę :-) a jak dam radę, to może wybierzemy się na narty. Widziałam, że coś o dołach pisałyście. Mam nadzieję, że to już nieaktualne, ale w razie czego posyłam łopaty i jutro proszę się meldować z uśmiechami na twarzyczkach. Posyłam 👄 dla każdej i życzę miłego wieczora i dobrej nocy. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Dea 🌻 - zycze Ci duuuuuuzo sily ducha na jutrzejszy dzien !!! Mam nadzieje ze ci wspolpracownicy urzadza fajne powitanie i nie bedziesz miala czasu rozmyslac ! Mam nadzieje ze zabki Oli szybko wyjda i noce wroca do normy... u nas niby juz mamy komplet (8 szt :-) ) ale widze ze Ala dalej zawziecie wszystko gryzie i jezyczkiem po dziaslach jezdzi... i tak sie zastanawiam czy nam nastepne nie ida... qrde, a mialam nadzieje choc na kilka tygodni spokoju :-O ... A ricotte u nas widzialam .. moze wyprobuje ten przepis od Ani :-) Ania 🌻 - mnie sie z kolei luty kojarzy z pierwsza rata podatku :-O... No ale jak mowisz, przynajmniej do wiosny juz coraz blizej :-) ... i dni coraz dluzsze :-) Goja 🌻 - kciuki bede trzymac :-) Bawcie sie dobrze ! Kaszubko 🌻 - oj, widze ze dzieci maja raj przy tym sniegu ;-) Wesola 🌻 - dla Ciebie dodatakowy 🌻 za codzienna dawke dobrzego chumoru ! Ala dalej kaszle jak sztan :-O ale katar jej bardzo ladnie schodzi i mam nadzieje ze to juz koncowka ... lekarstwo mamy tylko do jutra, chyba bede musiala zadzwonic do pediatry i zapytac co robic gdyby nie przeszlo do konca ... nie chcialabym zostawic tego zapalenia niedoleczonego :-(... Dobra, pod kolderke uciekam bo znow caly tydzien przed nami :-(... ZYcze wszystkim spokojnej nocy i melduje sie jutro z kawa :-) 🖐️ 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybciutko kawe stawiam... i uciekam.... zagladne pozniej, teraz mam troche pilnej pracy ... 😘 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 ja do kawy dokładam jabłecznik, a teraz zmykam na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek pierwszy kroczy Ciągnąc Wtorek za warkoczyk. Środa biegnie zadyszana, Bo przez Czwartek jest łapana. Piątek sunie wolnym krokiem, Ma Sobotę tuż pod bokiem, Jest okropnie niecierpliwa I do przodu się wyrywa. Ciągle wierci się i gada, A Niedziela temu rada. Lubi, kiedy coś się dzieje, Kiedy Tydzień nie gnuśnieje. Wszystkim pracującym i nie tylko Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste :) jestem padnieta! Myslenie boli :o a nic nie robie tylko przegladam stare rzeczy i rozmawiam z ludzmi .... M spisal sie dzis rano na medal, Olenka w zlobku tez ponoc zadowolona sie bawi. szykuje mi sie wczesna nocka, bo taaaaak zmeczona to dawno nie bylam! Wszystkim po 😘 i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×