Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Widze ze Erato juz kawke postawila... a ja sie tak spieszylam :-D Erato 🌻 - ciesze sie bardzo ze wynik dobry :-) 😘 dla syna ! Musial byc niezle pogryziony ze az blizny zostana !?!! A ja dzisiaj wstalam z nosem jak burak... caly zawalony katarem i gardlo tez boli :-(.... no tak zbliza sie week-end :-O Wszystkim milego dnia zycze !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo smaczna kawka od Erato za co jej duzego 😘 posylam! Kochana ja tez to badanie na dniach bede robic ... kilka lat temu mialam niewyrazne wyniki i przez trzy lata badania robilam co 6 miesiecy. Po roku jakos sie wszystko samo oczyscilo. Trzymam kciuki za synka, cholercia a co to za pies byl? Wiesz ze mozecie podac na policje i moga psa uspic jesli jest niebezpieczny dla publicznosci? Duzo sie slyszy o gangach mlodziezowych w Londnie i jak to specjalnie hoduja np pitbule dla walki miedzy psami lub do ataku na ludzi :o Rebeko, no tak, weekend nadchodzi to wszystkie cholirstwa wylaza :o u mnie bol plecow, katarzysko mam od zawsze i nie mam jak sie wyleczyc. Sle ci uzrawiajace usciski! Erato, w pracy tak zalapalam, choc i tak szef, dobry chlop, daje mi trzy miesiace do dojscia do pelnej autonomii :) Duzo sie pozmienialo podczas mojej nieobecnosci, nowe projekty, nowe kontrakty, ale damy rade :) Ide wszystkich poszykowac bo na 9ta do lekarza sie wybieram, bosshhhhe co za pogoda do kitu 😠 na szczescie nie pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - dzieki, slonce :-)...u nas tez bryja za oknem... Wkurzylam sie dzisiaj i wyciagnelam kurtke z kapturem, mam serdecznie dosyc walki z wiatrem, deszczem i parasolem :-O Lekarz to ze soba czy z dziewczynkami ? M juz zdrowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam qurcze,ja juz nie wiem jak z tym czasem walczyc,zeby chociaz chwilke dla mnie wygospodarowac...juz nie mowie zeby tak sobie spokojnie usiasc z ksiazka,ale zeby nawet nie miec czasu na kafe,to juz skandal...:( a moj slubny ,tak ma wszystko zoorganizowane ,ze nawet dwie niedziele sobie w Czechach na nartach pojezdzil,ja tam mu zycze,bo i tak z Brianem na caly dzien Go nie zostawie ,ale chyba mi sie cosik za to nalezy...przynajmiej jakies dwie godzinki tylko dla mnie? u nas ostatnie dni nic nie ciekawe:(...chyba czytajac o chorobskach u Was sciagnelam takie cosik do mnie...:(niestety padlo na meza:(oj ,oj... dzisiaj juz jest na tyle ok ,ze pracuje na podworku,ale mnie sie wydaje ,ze to dlatego zeby moc wieczorkiem na mecz pojechac;)...tyle ze zapowiedzialam ze jak pojedzie to oberwie...sama jestem ciekawa co zrobi;) Dea....cos mi sie wydaje ,ze przeze mnie niedoceniasz Oli:)ja piszac o poruszaniu Briana wcale nie chcialam ,zeby to tak wyszlo;)to jego raczkowanie to nie jest takie super ,zeby Ola miala byc gorsza...on tez leniuszek,no ale czasami uda mu sie pokonac jakas trase hi,hi... chociaz caly czas pupa za ciezka;)zeby ja podniesc...takze sie nie przejmuj,bo jak juz Ola ruszy w swiat to jeszcze zatesknisz za spokojem;) Rebeko...musze stanac w obronir Twojego meza,bo to ze zajmuje sie Ala to i tak sporo,chociaz wcale nie musisz mu tego mowiec;)...u mnie nikomu nie przyjdzi do glowy ,zeby na czas sprzatania zajac sie malym...no jeszcze jak poprosze Niki to chwilke go przypilnuje,ale panowie zapomnij!!!dlatego ja ide po najmiejszej lini i sprzatam tylko to co naprawde konieczne ... Kaszubko...tyle o tych krowkach,ze jakos sie nie oparlam i tez kupilam,chociaz kiedys nie lubialam ,ale teraz nie odmowie i az strach pomyslec co bedzie jak w koncu trzeba bedzie pozdejmowac zimowe okrycia i pokazac oponki:):)... Erato...trzymam kciuki za badania i mam nadzieje ,ze dalej bedzie tez ok...w koncu chyba wystarczajaco dlugo cierpialas ....ja przez ciaze tez odpoczelam pod tym wzgledem ,ale powoli wraca dzwiganie i kregoslup tez czasami pobolewa,ale coz taka praca....z czegos trzeba zyc a u Ciebie tez podobnie.... no nic musze konczyc ,ale moze zajrze wieczorkiem...pozdrowienia wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Odpoczywam hihiihih dziś była fajna niespodzianka - oprócz Patryka i Bartka zjawiły się Basia z Olą i.... chłopak Oli. W poniedziałek przyjdzie do mnie fryzjerka - ale fajnie hihiih nie muszę sama :D Teraz tylko 👄 dla Was...później się rozpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - no i jak, M pojechal na ten mecz ? Ja tam na mojego tak strasznie nie narzekam bo jak jest w domu to i pranie sam z siebie zrobi (hehe, zazwyczaj jak juz kosz przebiera :-D ) tylko mi szkoda tego czasu przez WE... A Ty sie doczekasz :-) ... do lata juz moze Brianek gonic zacznie, to wygonisz cale towarzystwo na podworko i nawet na ksiazke czas znajdziesz :-) Buziaki !!! Kaszubko 🌻 - rzeczywiscie fajnie :-)... Za mna tez juz fryzjer z nozycami goni ... narazie nie zlapal, bo za szybko biegam :-D Wesola 🌻 Goja 🌻 - hop, hop !!! Jak zdrowko ? Z nosa mi sie dalej leje :-O... a tu zaraz za sprzatanie sie musze zabrac :-O... Mama dzisiaj zostala troszke dluzej po moim powrocie :-) to odkurzacz wlaczylam i tak na szybko dom przelecialam... ale jeszcze podlogi umyc musze i lazienke i kibelek chociaz przeleciec :-O ... Juz Mi M zapowiedzial ze jutro ja do Ali bede musiala wstac, bo On sie chce wyspac... Nie zaluje mu, bo ten tydzien mial ciezki : codziennie wracal do domu dobrze po polnocy, wstawal rano z Ala i zajmowal sie Nia az do wyjscia do pracy o 16h00, wiec tego wypoczynku za duzo nie mial... co nie zmienia faktu ze tak bym sobie chetnie jutro pospala :-O.... !!! No nic, moze w niedziele sie uda :-) Zycze milego Week-end'u... bede zagladac w miare mozliwosci... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole : (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? .... J(jr^*r$* To byla wiadomosc od Ali , obie juz po sniadaniu i zaraz chyba pojdziemy na maly spacer... BO DIZSIAJ SWIECI SLONCE !!! :-) Zycze milego dnia !! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas tez slonko takze wszystko poszlo na powietrze i matka ma na chwilke kompa...no to poslalam pare fotek,zajrzyjcie na poczte ,a teraz zmywam sie cos upichcic...bedzie pizza domowej roboty Rebeko...maz jednak zostal w domu...chyba rzeczywiscie chory;)...i nawet popilnowal Briana takze z cora zrobilysmy wreszcie porzadek ze zdjeciami a teraz zycze milego weekendu wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomnialam ze mialam poslac dowcip:D maz wchodzi do domu i patrzy ,ze zona przypalila cos na patelni i zdrapuje to teraz nozem wiec sie pyta: -czemu skrobiesz nozem po teflonie a ona mu na to : - sam jestes poteflon :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... Wyśle wam fotki napewno:D...dzisiaj tylko sie wpisze bo mam dzisiaj imprezke MM 40 urodzinki i wlasnie pozbywam sie dzieciaczka do babuni...hihi...ale ze mnie matka wyrodna co? Ale co tam za duzo ludzi bedzie ,a w czoraj była impreza dla seniorów ,a dzisiaj dla nas...Całuje was gorąco i pozdrawiam👄papa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - sto lat dla Twojego 40-latka !! Bawcie sie dobrze !! Ania 🌻 - No widzisz,a jednak ;-)... Narobilas mi smaka na fotki a tu sprawdzilam na poczcie i nie ma :-( ... pewno wyslalas do pracy. Ale nic to, przynajmniej milo przyszly tydzien zaczne :-) Wesola 🌻 Hehe, bylam z Ala na poltoragodzinnym spacerze, prawie caly czas na wlasnych noziach deptala i... teraz spi juz ponad 2 godziny :-) ... co do Niej niepodobne :-) Chyba ja jeszcze na jeden spacer po podwieczorku wysle ;-).... Oooo, budzi sie :-) Pa, pa !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ze mnie taka gapa ,ze Twojego adresu nie wpisalam,ale juz naprawilam blad i poslalam na wanadoo,mam nadzieje,ze to nie ten biurowy adres;)... A moje dziecie tez dzisiaj nawdychalo sie swiezego pwietrza i tez dzieki temu dluzej spi...a ja jak widac korzystam hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Mam coraz większy zawrót głowy :D a wszystko przez Piotrka - za tydzień na ślub. Niezbyt lubię jakiekolwiek uroczystości... a teraz muszę się przełamać - nie mam wyboru. Po wszystkim spróbuję to opisać... może jakieś fotki zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - 😘 Dziekuje, skarbie !! Widzisz, nadchodzi wiosna, pozniej lato ... takich dni bedzie coraz wiecej :-) Kaszubko 🌻 - gratulacje dla mlodych !! W takiej sytuacji fryzjer jest zrozumialy :-D Ja sobie wlasnie pije winko ;-) ... moge poczestowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już troszkę późno na winko... ale dostawiam następne, bo nasza Kowalczyk zdobyło złoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawa na stole : (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?... wstawac spioszki !!! 😍 Kaszubko 🌻 - nie moglam ogladac ale poczytalam sobie o tym biegu... dzielnie Justyna walczyla i zasluzyla na zloto ! Pierwsze zloto od 38 lat !! Ala mi przeszkadza ile moze ;-) :-D... wiec wracam do Niej zyczac wszystkim milego dnia !! 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 niedziela.. u mnie cisza i senny nastrój :D mąż co chwilę ziewa... a że to jest zaraźliwe, to i ja zaczęłam hihihiih piję trzecią kawę... nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem.... Rebeko ...bardzo prosze,a te oczka to rzeczywiscie wielu osobom sie podobaja,mnie tez;)ale to chyba normalne....;)co do reszty to w pelni sie zgadzam,mam tez nadzieje ,ze nie tylko wyglad nam sie udal ... Kaszubko...ja tez jak Ty nie przepadam za takimi uroczystosciami ,ale czasami nie da sie inaczej...jedno szczescie ,ze nie zdarza sie to codziennie;)chociaz w tym wypadku mysle,ze bedzie tak zle i potem bedziesz milo wspominac te chwile... Rzeno...nie wiem co sie znowu dzieje,ale 2 razy posylalam do Ciebie @ z fotkami na ten nowy adres i dostalam oba razy zwrot... A tak w ogole to najlepsze zyczenia dla kolejnego 40 latka w naszym gronie....mam nadzieje,ze dzisiaj juz wypoczeliscie po imprezkach... Teraz juz posylam duzo usciskow i zycze dobrej nocy....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Aż wstyd mi mówić, ale ciągle jestem niedoleczona. Aktualnie mam katar, leje mi się z nosa od wczoraj, boli mnie głowa, mam już dosyć. Pisałam Wam, że zmieniam pracę, ale póki co, to będę na razie w dwóch firmach pracowała. W związku z tym mam trochę roboty. Do tej nowej pracy muszę się dużo uczyć, a czasu jak zwykle brak. W czwartek jadę na dwa dni na szkolenie i muszę się trochę do niego przygotować. Dziękuję Wam kochane za maile. Dzieciaczki są urocze, jak tak na nie patrzę, to chciałabym mieć jeszcze jedno dzieciątko, ale z powodu permanentnego braku czasu, muszę zapomnieć i czekać cierpliwie na wnuki :-) Życzę Wam miłego tygodnia. Buziaki dla wszystkich 👄.Pa, jak tylko będę mogła, to zaglądnę na dłużej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam poniedzialkowo :-) i goraca aromatyczna kawe szerwuje : (_)?(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? ... mnie osobiscie bedzie dzisiaj potrzebna... Troszke ciezki tydzien mi sie zapowiada, bo prawie wogole nie wypczelam przez ten week-end :-(... W sobote musialam wstac do Ali ... i okazalo sie ze w niedziele tez... M mi ise zepsul :-O :-D... w niedziele wstal dopiero przed 13h00 ... a i to tylko dlatego ze Go obudzilam... chyba rzeczywiscie byl zmeczony i niewyspany ;-) No nic, odbije to sobie przy najblizszej okazji :-P :-D Goja 🌻 - dlugo Cie to chorobsko trzymie :-O Powodzenia i trzymie za Ciebie mocno kciuki !! Ania 🌻 - widze poprawe, czesciej nas odwiedzasz :-) czyzby krasnoludki ;-) ...? Kaszubko 🌻 - ja wczoraj 4 kawy wypilam :-D ... i tez nie pomoglo, wieczorem padlam jak zmiete dwadziescia :-D Praca czeka... nie moge jej dac czakac dluzej ;-) MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 nowy tydzien czas zaczac;)... no to tym razem ,ja stawiam kawke dla pewnosci w termosie i do tego caly talerz slodkosci od mojej corki...wczoraj byla na imprezie i przywiozla ciasto urodzinowe:sernik z kawowa pianka,ciasto 3 bit,karpatki i takie cosik z kokosami jak widzicie mam sie czym podzielic hi,hi... Rzeno...widzisz ,dzisiaj sie wyspalam i zaraz mozg lepiej pracuje...w Twoim adresie namietnie zjadalam jedna literke i dopiero dzisiaj to zauwazylam ...teraz wyslala jeszcze raz i mam nadzieje,ze tym razem dojdzie... Goju...ale ta Twoja choroba uparta,no ale kto z kim przystaje;).... mam nadzieje,ze to juz ostatnie jej oddechy i w koncu da Ci spokoj ,zebys mogla pociagnac te dwa etaty...a co do dzieciaczkow to one rzeczywiscie super,ale na zdjeciach nie idzie niektorych rzeczy przedstawic,to chyba dlatego;) ok lece zrobic jakies sniadanie ,bo mi w brzuszku burczy a Wam wszystkim zycze milego dzionka....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...no popatrz nawet udalo mi sie nowa stronke otworzyc:),to chyba rzeczywiscie ku lepszemu idzie...prawdopodbnie to wplyw sloneczka,a moze rzeczywiscie jakies krasnoludki,chociaz nie sadze,bo jak sie odwracam to za plecami balagan nie zniknal i cala robota tez...:):P...no to teraz juz zmykam ,zeby nie przeszkadzac w pracy .....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam slonecznie I posylam slonko gdzie potrzebne!!! Goju, no to gratulacje I kochana ty to naprawde pare godzin wiecej na dobe potrzebujesz!!! Rebeko, tak sie ciesze ze was ominely sztormy … myslalam o was wczoraj!!! A co do M, to pewnie musial odespac, u mnie tez tak czasami jest :o Dzis rano po prawie dwoch tygodniach choroby M musial wstac juz o 6.40 bo Ola sobie w lozeczku ladnie spiewala, ale byl dzielny I ladnie sie nia zalmowal :) Kaszubko, a toz ci feler, slub w ekspresowym tempie - ale za to piekna uroczystosc!!! Zycze jak najmniej stresowania sie 😘 Aniu, alez ja sie nie zniechecilam do Oli poprzez wiadomosci od Was ;) Jak kazda matka pewnie chcialabym zeby moje dziecie nalezalo do tych co to najszybciej I pierwsze :D:D:D ale … jest tez I bardzo dobra strona tej jej jeszcze niemobilnosci ;) gdzie ja polaze tam ja znajde, choc turlac to ona sie lubi I umie ;) Ale I tak robimy juz postepy, wiec mysle ze za jakies 2 tygodnie bedzie mi brakowalo tych spokojniejszych czasow … Fotek jeszcze nie widzialam, przyznaje sie - dzis wieczorkiem zajze Ja tez dzis zapracowana, wiec biegne bo im szybciej zaczne tym szybciej sie wyrobie ;) :p Dla wsioch, duze 😘 na dobry tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobijam sie do was i dobijam i .... kiepsko mi wychodzi... znow cos rabia na kafe... A dobijam sie tak strasznie bo mi Ania 😘 smaka na ciasto zrobila... a ze wlasnie nadeszla pora na popoludniowa kawe to bedzie jak znalazl :-) Dzieki !!! Dea 🌻 - u Was tez rano arie odchodza ? :-D U nas zaczyna sie od stekania ;-), bo sie malej ciezko w spiworku do pozycji stojacej podniesc tylko sluchac "yyyyych" albo "uuu" :-D... a pozniej sie zaczynaja spiewy :-D Fajna taka pobudka :-) Pracuj szybko !!! Dziki za pamiec 😘 Masz racje, nas ta wichura raczej ominela ... ale obok pracy i tak mamy dwa zwalone bilbordy ... Wesola 🖐️ !! No to teraz kawa od Rebeki i ciasto od Ani :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam wieczorkiem... Poałałam fotki do Kamy❤️ JUZ je dla WAS zmniejsza i prosimy o wyrozumiałość za nieobecność...ale warto poczekać ...hihi...tak mi sie wydaje:D POMARAŃCZOWE SZALEŃSTWO hahaha:D:D:D:D:D Pozdrawiam w imieniu swoim i KAMY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo❤️TY MOJA KOCHANA 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄----------DZIĘKUJE----------!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼---------DOSZŁY------------::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×