Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A tak przy okazji tej pomylki odkrylam o co chodzi z tymi kodami :-)... one sa tylko dla pomaranczy :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Ja sobie siedzę na zwolnieniu. Byłam w piątek u lekarza, dobrze, że M mnie wygonił, bo pan doktor powiedział, że tchawica jeszcze niedoleczona i nad lewym oskrzelem słyszy szmery. Dostałam antybiotyk i już dzisiaj jest prawie dobrze. Liczę na to, że wreszcie porządnie się wyleczę. U mnie dzisiaj piękne słoneczko za oknem świeci. Jest lekki mrozik, ale ja i tak już czuję wiosnę w powietrzu :-) Życzę Wam kochane miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Musze zaczac od wielkich 👄 i 🌻 dla naszej Kaszubki...Kaszubko naprawde bardzo dzieki za przesylke...piekne te rzeczy i sprawiaja z,ze mimo ciezkiego dnia usmiech mi sie pojawia na gebie;)... wczoraj jednemu panu sie udalo mnie polozyc na lopatki...tak mi "przywalił" ze az usiadlam z wrazenia...:)ja sie wcale nie dziwie ,ze zastoj w gospodarce,jak beda takie ceny ,to niedlugo nikt nie bedzie nic budowal...2 lata temu montowalismy 3 duze okna i z montazem ich koszt nie wyniosl tyle co wczoraj sobie ten gosc zazyczyl za drzwi i to takie calkiem normalne ... dzisiaj dzwonilismy do innej firmy i na szczescie tam jakos inaczej rzecz wyglada... troszke mnie to podnioslo na duchu ,bo juz myslalam ,ze bede musiala zrezygnowac z osobnego wejscia,a tak chyba bedzie mnie stac na ten luksus...:);) Rzeno🌻dzieki za @ i mile slowa,moja szwagierka niedawno stwierdzila ,ze macierzynstwo mi sluzy,bo odkad jest Maly to mnie jeszcze nie widziala wkurzonej:).. Rebeko🌻Tobie tez dziekuje za @...chociaz mimo iz Mala cieszy moje oko,to tak szczerze jeszcze bardziej bym sie ucieszyla jakbys tez na jakiejs fotce sie pokazala...:).......................................................................... Nie wiem dokladnie ktorego dnia to pisalam ,ale skoro napisalam to przeciez nie zmarnuje :):)... A teraz ciag dalszy... Widze ,ze jakis chorobska Was mecza,wiec zycze sporo zdrowia wsiem ... U nas na szczescie pod tym wzgledem nie narzekamy... W ogole nie jest zle ,bo za oknem piekne slonko i mimo strachu przed podtopieniami cieszy ten topniejacy snieg... Moj Maly zaczal sie powoli poruszac roznymi sposobami,nie dosyc ze do tylu ,to juz tez siedzac na pupie podskakuje i tym sposobem porusza sie do przodu,ale i tak najbardziej preferuje poruszanie na rekach u mamy:)...a mama juz powoli odczuwa ten slodki ciezar w kregoslupie... No ok zameldowalam sie ,a na wiecej znowu nie mam czasu ,bo przy poniedzialku ,to pranie ,prasowanie itp,z utesknieniem na mnie czekaja.... a krasnali jak nie bylo ,tak dalej nie ma :(... Zycze wsiem milego dzionka i postaram sie jeszcze zajrzec ...🌻 wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - nooooo, bo juz sie zaczynalam martwic ;-) Brawa dla Brianka za "mobilnosc" :-), A co do fotek.... hmmm, ostatnie moje podobizny to te ze stycznia ktore Wam chyba poslalam... od tego czasu jakos unikam obiektywu :-D Goja 🌻 - jak to milo w Twoich ustach uslyszec slowa "SIEDZE SOBIE" :-) Popoludniowa kawa... dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham z domu 🖐️ M znowu chory i dzis dostal anybiotyki na zapalenie gardla - wiecie jak to jest z chorym chlopem, tyle tylko ze tym razem zamknal sie w goscinnym (na poddaszu) i spi :p a mial on z Ola dzis w domciu zostac bo malenstwo jeszcze wczoraj raz zwymiotowala i biegunke miala. W przedszkolu regula ze jak cos takiegp sie dziecku przydarzy to 24 godz min musza z dala byc :o Ale odstawilam Malej anybiotyki i widze ze lepiej :) ja to wcale nie mam przekonania do antybiotykow no ale trzeba bedzie jakos to ucho wyleczyc :o narazie niech jej zoladeczek sie polepszy! Aniu, no to gratulacje, teraz wiecej ruchu miec biedziesz jak za Briankiem latac bedziesz :D U nas pod tym wzgledem cisza .... Mala skonczyla 8 miesiecy w piatek a tu ani siasc sama, ani raczkowac ... porusza sie po salonie turlajac sie, ona chyba z tych co u Pana Lenia sie ucza :o jeszcze sie alarmuje ale powoli zaczyna mnie to wnerwiac :D A ja mam chyba problem z kolega w pracy :o otoz dzis rano wchodze na maila pracy i widze ze mamy jedna wyciagnie gazu z awaria. wiec zaczelam troszke dzwonic i zalatwiac ale komunikacje mailowa myslalam ze on moglby wyslac, ale ... on chyba sra wyzej niz siedzi, za przeproszeniem 😠 podczas macierzynskiego frma sie rozwinela i mamy mase nowych ludzi i on do tych nowych nalezy. wczesniej nie bylo mowy o hierarhii nawet jesli szef zawsze byl szefem ale jak trzeba bylo to i raczki tez sobie chetnie "brudzil" praca innych, a ten panicz (na dodatek siedze z nim w pokoju, brrrrr) nie ma w ogole pojecia zespolu kiedys mu sie odplace :p no to sobie ulzylam, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dea 👄 wszystko możliwe, że Ola ma "lenia" ale nie koniecznie. Jako ciekawostkę podam, że mój najstarszy syn zaczął chodzić mając 1,5 roku i tylko dlatego, bo w inny sposób nie mógł dostać się do ciekawych rzeczy. Rebeko 👄 ja też unikam aparatu hihiih jak diabeł św. wody. Annapo 👄 postaram się wirtualnie podesłać Ci krasnoludki :D Ceny nowych okien i drzwi podrosły i zamontowanie ich również... tylko nam w portmonetkach kasy nie przybywa. Goja 👄 dobra wiadomość - szybko teraz wyzdrowiej... bo wiosna się zbliża :D Kody - wszystko możliwe - może ilość pomarańczy się zmniejszy hihiihi Przez te pomarańcze właśnie rozpada się jeden z najstarszych topików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Z oknem szaro, buro i ponuro :-(, nie ma tam ktors troche slonca na zbyciu ;-) ...? Dea 🌻 - kolega... hmmmm, z takimi ludzmi sie ciezko pracuje :-O, jak bedziesz tylko miala okazje to go wstaw na jego miejsce !! Niech wie ze nie dasz sobie w kasze dmuchac !! A co do Olenki... sama wiesz ze kazde dziecko jest inne... Ala ruchowo ok, jak miala 6 miesiecy to zaczela siadac i prawie rownoczesnie raczkowac, teraz juz biega po domu :-) ale za do nie jest gadula :-P... dopiero teraz zaczyna sie odzywac a i to wiecej narazie "muczy" i piszczy niz mowi :-D ... ale ostatnio nauczyla sie mowic "ciesc" :-) Kaszubko 🌻 - pomarancze to naprawde zmora kafeterii :-O Stawiam kawe... a obok tak niesmialo liste obecnosc podsuwam ;-) Rzena, She, Rudamaxi - dawno juz Was nie bylo :-(... Wesola - Twoja rola tutaj to nie tylko otwieranie stronek ;-) ... Ellisa, Rybko - wiem ze Wy tylko "z doskoku" alez pomachajcie od czasu do czasu ... :-) Czekam na slonce... i zycze milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tylko przelotem.mamy dużą awarie w pracy i nie zaglądam do kąpa ,wczoraj spałam w zakładzie na mieszkaniu służbowym,by pilnowac z portierem czy nie pogarsza sie sytuacja:(,ale dzisiaj juz do domu.Dzisiaj przywożą mi nowy narożnik do domu jak,dam rade to pośle fotki.Jeszcze mały zabiera mi duzo czasu z nauką,bo postanowił wystartowac w olimpiadzie matematycznej i musimy duzo ćwiczyć,a potem to juz jestem zmeczona i nic mi sie nie chce. Rebeko❤️w piatek mam ciąg dalszy pogaduszek z kumpelą:( Annapo❤️ szwagierka ma racje pomaga Ci macierzyństwo:D👄 Kaszubko❤️ to tak juz mam jak nie wiem czego szukam,bardzo podoba mi sie pewna poisenka Roda i nie znam tytułu no i mam pecha bo na ytubie jej nie ma:(,to nic kiedys znajde. Pozdrawiam wszystkich i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - zdecydowaliscie sie jednak na ta biala skore ;-) ? Plotek z kumpele zazdroszcze ...ale z TA kupmela akurat nie :-( A Dawidkowi pogratuluj checi :-)... napisz kiedy ta olimpiada, bede za Niego kciuki trzymac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Rozsyłam piękną słoneczną aurę :):):):):):) I wyśmienity humor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w pracy, chwala Bogu! ciesze sie cisza ;) :p liste podpisuje i zmykam, bo za pare minut mam "pogadanke" z szefem pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Robię wielkie porządki wokół siebie :D to znaczy obok mojego kompa. Syn robi dla mnie śliczny mebelek...z półkami... a mi kazano hihihi wszystkie moje rzeczy doprowadzić do ładu. Znalazłam już moje bursztyny :D może jeszcze coś znajdę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - to znaczy ze Ola juz dobrze :-) ? Kaszubko 🌻 - hehe, mnie by sie tez przydalo troche ladu na biurku zrobic :-P... i to zarowno w domu jak i w pracy :-O Na dzien czisiejszy postanowilam znalezc do domu zamkniety mebel ... przynajmniej tego bazau widac nie bedzie :-D Wesola 🌻 - zadzialalo :-) ... slonce przez chmury sie przebija na koniec dnia ... dobre i tyle :-) Spadam do domku :-) MILEGO WIECZORU !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pyszczek Rebeko, tak Olus juz dobrze sie czuje, mysle ze dobrze zrobilam przerywajac antybiotyki. fajna mialam pogadanke z szefem, ocena zeszlego roku, tzn pieciu przepracowanych miesiecy ;), i plany na terazniejszy rok. Szykuje mi sie ciekawy rok :) ale musze tez i rekawy zawinac :o koniec przyjazni z Panem Leniem :p Kaszubko, jak ten mebelek wyszedl? No i jakie jeszcze skarby odnalazlas? Mowie dobranoc i slodkich snow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Dea |kwiat] - poleniuchujesz w domu ;-) Dzisiaj do kawy croissant'y ... kolega ma urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, lapie lapczywie ;) dzien dobry 🌻 dzis oddalam moje skarby opiekunkom z przedszkola juz o 7.15 - podjechaly samochodem i dzieci w szose ;) ale serce mam ciagle w gardle, bo chociaz ufam umiejetnosciom prowadzenia Lauren, ale inni kierowcy mnei martwia :o czekam na telefon ... taaa, Rebeczko, poleniuchuje ale dom mi kurzem zarosnie :o M coraz bardziej unika robot domowych a na pania do pomocy dluuugo mnie nie bedzie stac :o no ale, ja przeciez schudnac mam :D :D :D Przystawiam sie ciagle do diety nielaczenia.... ide cos tam zrobic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki ❤️ Macham ze zyje 🖐️ ale checi ogolnych brak z przepracowania i na dodatek jakas grypa mnie dopadla,zle sie czuje i na nic niemam ochoty,ani pracowac,ani jesc,najchetniej rzucilabym wszystko w diably,doslownie nic mi sie nie chce. Musze sie troszke podkurowac i odzyskac sily witalne,wtedy dolacze,jak na razie to przychodze z pracy i wiadomo dzien jak codzien + nowe obowiazki. Pozdrawiam wszystkie panie bez wyjatku i zycze milego dnia....u mnie pada................... dziekuje za fotki i wszystkie @ buziaki Kochane. -dzieciaczki juz super 👄 dla nich i naszych mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jak dobrze, że za kilka dni skończą się ferie :D chłopcy przychodzą prawie codziennie... dziś nie zgodziłam się na nocleg. Nic dziś specjalnego nie robiłam.. wczoraj znalazłam słuchawki do telefonu :D a myślałam, że je zgubiłam. I jeszcze coś znalazłam.... całe, niepoczęte opakowanie z krówkami. Błyskawicznie je schowałam... aby nie kusiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea 🌻 - pociesze (?) Cie... u nas tez cos ostatnio M raczki umywa :-(... Wczesniej bralismy sie do pracy we dwoje to 2 godzinki i byl spokoj, a teraz, odkad jest Ala, "pomoc" M przy sobotnich porzadkach ogranicza sie do zajecia sie mala (o ile jeszcze jest w domu) ... No coz, dobre i to ;-) w sumie ktos sie musi Ala zajac, ale szkoda ze to zawsze ta sama osoba :-P Czasami mam serdecznie dosyc i na sama mysl ze zbliza sie week-end zamiast sie cieszyc to mi zeby same zgrzytaja :-O... O "pani do pomocy" tez narazie moge zpomniec :-(... przynajminej dopoki nie kupimy nowego mieszkania... Eh, zycie :-D Erato 🌻 - mnie tez jakas chandra ostatnio dopadla :-(... To chyba ta aura ;-) tak na nas wplywa, brak slonca.... Jak tam Twoj kregoslup, kochana ? Zbliza sie koniec miesiaca ... i Twoje badania :-) Duzo zdrowka zycze !! Kaszubk 🌻 - poczestujesz krowka :-) ? Odwiedziny to fajna rzecz ale czasami potrzeba tez troche spokoju ;-) ... Stawiam kawe : (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? ... mam zamiar dzisiaj sobie humor poprawic... czesc ekipy do japonczyka juz zmontowana :-) MILEGO DNIA kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kusisz japonczykiem juz od samego rana Rebeko :) Erato, oj ty nasza kochana! Mam nadzieje ze wizyta u doktora w koncu sie uda i dadza skierowanie! Duzego 😘 na odejscie bolu! Kaszubko, ja tez mam schowane w domu krowki, ale wiem tez ze jak sie je za dlugo tak trzyma w schowku to one sie psuja i sa niesmaczne ;) dawaj, czestuj!!! :D:D:D Rebeko, rozgladacie sie juz za nowym mieszkaniem? Domyslam sie wiekszym :) w tej samej dzielnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladalam sobie Pudziana przy obiedzie :-) Zajal 2 miejsce :-) Dea - przynioslam Ci zupke (_) i sashimi //////////// ... 12 wystarczy ? :-) A mieszkanie... najchetniej w tej samej rezydencji :-P... ale to dopiero plany, najpierw chcemy splacic to zeby na nowe (wieksze) juz nie brac kredytu... albo tylko malutki ;-) ... Ale to jeszcze kwestia kilku lat, niestety :-( Tak wiec jeszcze duuuuzo sprzatania przedemna :-D :-D Ktos sie skusi na poobiednia kawe ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko 👄 kawą mnie przywołałaś :D Dea 👄 podrzucam też krówki http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Cukierki-lizaki-drazetki/Krowki-Kakaowe-produkowane-maszynowo-38429-big.jpg http://entelepentele.files.wordpress.com/2007/11/tofi.jpg Erato 👄 zwolnij.... zacznij pamiętać o sobie. Dla wszystkich 👄 i 🌼 Położyłam na kanapie moje świeżo wyprane [już suche] rzeczy.... i Kotka już na nich leży - mała łobuziara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrrrrrrrany, Kaszubko 🌻, jak to apetycznie wyglada... zaraz zaslinie klawiature !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla polepszenia humorów: Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czarnobyla: - Buraki. - Nie, bo krowy pozdychają. - No to może ziemniaki. - Nie, bo się ludzi potruje. - No to posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy: MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA PO RAZ OSTATNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poqtnica 👄 świetny kawał hihiihih a ja akurat palę :D Rebeka - nic na to nie poradzę... ale mam radę - noś w torebce sliniaczek hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Rebeko❤️Dawid dziekuje i wstępny termin na 19.03:) OK. Pochawale sie że już kupilismy nowy narożnik ze skóry:)ale ...uwaga:D pomarańczowy...hihi...odwiodłam MM od białego koloru bo powtarzałam bez końca że ja go czyścić nie będę hihi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - pomaranczowy to badzo optymistyczny kolor :-) Wprawdzie na kafe nie kojarzy sie dobrze, ale ja tam uprzedzen nie mam :-D Poslij jakas fotke przy okazji :-) Kaszubko 🌻 - zaraz jednego sliniaka Ali podprowadze i do plecaka spakuje :-D Ma ktos ochote na lody ...? Wlasnie palaszuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczka 🖐️ :-) - dolaczaj :-) ... tylko sie nie zrazaj bo tutaj czasami cicho jak makiem zasial a czasami gwarno :-) 74 to twoj rocznik ? Po mailu wnioskuje ze mieszkasz w Niemczech ? Napisz kilka slow o sobie :-) Najwyzsza pora na sen 😴 ... zapraszam jutro rano na kawe :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Kawka gotowa,dzis ja stawiam ale do kawki nic niestety nie mam. Dziewczyny jak tu mozna miec chandre,jak nawet na nia czasu niema... Kilka dni temu mojego syna ugryzl pies i meczy sie biedulek w nocy bo spac nie moze,przedwczoraj bylismy u lekarza sprawdzic bo dostal dwa zastrzyki ale bedzie dobrze,blizny zostana na ramieniu i brzuchu ale na szczescie nic powazniejszego. Rebeko 🌼 W poniedzialek mam luzniejszy ranek to zadzwonie do lekarki i umowie sie z nia na spotkanie,dzieki za pamiec ale musze dodac ze wczoraj dostalam wyniki badan ktore juz de facto powinnam zrobic rok temu,pamietacie na co? czy sa jakies nawroty czy nie i mam kolejne badanie w sierpniu,po tym badaniu porownaja dwa wyniki i dopiero stwierdza,jak na razie ten wynik jest dobry,tyle dobrego.Dzieki za fotki,Alice juz duza i widze ze smiga po mieszkaniu jak burza 👄 dla niej. Dea 🌼 Jak widzisz skierowanie to juz kwestia czasu i chwala za to,tyle lat czekania. Dea podrzuc jakies fotki dziewczynek jak sie zmieniaja bo dawno ich nie widzialam,jak sie odnajdujesz w pracy? zaskoczylas? Pozdrawiam. Kaszubko 🌼 Masz jeszcze te smakolyki? hihi..do lata jeszcze duzo czasu..dzieki za przesylki lubimy z synem ogladac te wszystkie filmiki,buziaki. Rzena 🌼 Swietny kolor,podeslij fotki,nie mam pojecia jaki termin ma twoj syn ale trzymam kciuki,dzieki za gg. Porzeczka 🌼 Witaj 🖐️ Lece do pracy Kochane M juz odwiozlam a ze mialam chwilke to przy kawce napisalam troszke,zycze wszystkim milego dnia i pozdrawiam cala ekipe,,,a dzis juz ostatni dzien pracy jak dobrze... Pa,pa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×