Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry wieczór - jestem już coraz bardziej zmęczona tymi upałami, błyskawicznymi zmianami temperatury itp. Dziś nadaremnie szukałam cienia, odrobiny wiaterku... a jeździłam ponad 2 godz. Na ulicach coraz częściej korki... dziś kilka razy widziałam akcję policji... nie rozumiem jak można w takim upale pic alkohol. Piją w parku, na dzikiej plaży... potem awantury, krzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Dea 🌻 - ale mi narobilas smaka z ta pizza :D.... chyba sie dzisiaj skusze ;) Tak patrze na Twojego straznika i widze ze masz idealna wage :) !! Rany Julek, normalnie nia moge wyjsc z podziwu, serio !!! Kaszubko - ... i niejednokrotnie tragedie, bo po alkoholu kazdy odwazny a woda blisko :O... No to kawe stawiam : ) ) ) ) ) ) ) ... cobysmy dzisiaj nieklapniete (choc niekoniecznie w krawatach ;), hehe, jasne ze pamietam :) ) Wczoraj rano koledzy wyczyscili express, bo byl taki zawalony kamieniem ze juz prawie woda nie leciala :D Miarka sie przebrala jak sobie kumpel kawe zrobil i mu nawet poziom kawy kostki cukru nie przykryl :D :D :D No i jeszcze slonce na caly dzien dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Kaszubko, przyjedz do mnie, odpoczniesz od tych waszych tropikow, u mnie tylko 20 stopni dzis ma byc :o wstajac z Ola rano o 6.30 dom na dole byl tak zimny ze musialam (!) wrecz wlaczyc ogrzewanie na godzinke 😠 i to ma byc lato? ehhh Rebeko, ja nigdy nie zaprzestane spiewac chwaly tej diety!! to co mnie nieslychanie zadziwia, to to ze od miesiaca stosuje ja tak 'na pol' - w PL wcale a po powrocie tylko w pracy ;) i waga stoi w miejscu! normalnie przeciez powinna isc w gore ... ale waga, moze i idealna, lecz figurka jeszcze nie, bo sadelka to mam jeszcze i to duzo :D Tyle tylko ze teraz na glowach tyle wydatkow ze nie moge schudnac bo wtedy garderobe musze wymieniac :o teraz wchodze we wszystkie stare ciuchy :) Naprawde, polecam te diete :) no to dzis rano nareszcie poznalam zeba rozbojnika co nam spac nie daje! dolna prawa dwojka! a lewa strona nawet nie opuchnieta ... po jednym cholera rosna :o Dzis ide do kliniki na badanie piersi, tzn ide sie obmacac :D:D:D ostatnio cos mnie za bardzo boli :o ale ponoc bol to dobrze, ponoc jak cos zlego tam sie robi to nic a nic nie boli ... Dobrego dzionka wam dzis zycze, u nas ostatnie chwile suche bo za moment ma lac i to przez caly dzien :o samochod bylby baaaardzo przydatny dzisiaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawę :) Dea bardzo proszę,ze szczegółami nam rozpisać co i kiedy jadłaś jak dużo,pójdziemy za Twoim przykładem w końcu masz doświadczenie i efekty :) Będziemy miały gotowy wypróbowany plan jedzenia. Z planem w ręku,możemy zaczynać ;) Już się cieszę na wyniki :P Miłego słonecznego i udanego dnia już ostatniego w tym tygodniu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas znowu sloneczko wyszlo :) ktora mi przeslala? Dobra Wesola, napisze co kiedy i ile jadlam jak sie pozbieram, pewnie dzis wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nareszcie od wczoraj jestem na nowo szczesliwa posiadaczka dostepu do internetu na laptopie,wczoraj jeszcze dzieci okupywały sprzet ,ale teraz powinno juz byc coraz lepiej...dzieci szwagierki wrociły do domu i automatycznie sie kolejka do kompa zmiejszyła:):P jeszcze tylko tego cazsu ciagle brak:( dzisiaj wieczorkiem mozna by na chwilke poklachac ,bo piatek no ale chyba nie dam rady....zapowiedziała nam sie druga szwagierka z wizyta uff,to trzeba szybko posciel wymienic kurze poscierac ,uzupelnic lodówke i na nowo goscinny nastroj powitac... a u nas do tego wszystkiego jeszcze caly czas zniwa:(... wczoraj juz nie moglam patrzec na Briana i urwałam sie szybciej z obory,zeby go wreszcie umyc,mowie Wam wygladal juz jak 7 dziecko stroza,ale za to po kapieli....nie wiem czy jest jeszcze jakies takie male dzieciatko co sie kapie o 22,20... no nic chyba tyle na teraz ,bo odkurzacz mnie woła:(...zycze milego dzionka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak obiecalam to sprobuje to moje jedzenie jakos wam okreslic ;) Sniadanie: jajka w jakiejkolwiek postaci :) zazwyczaj jadlam w weekendy bo z rodzina no i my wszyscy jajcarze jestesmy. tak w dzien powszedni, na samym poczatku zanim mnie to zupelnie po kieszeni nie zabolalo (bo niestety jedyna wada tej diety jest ze troche droga ...) i zanim mi sie potrzeby zoladkowe zmienily, to jadlam wedzonego lososia z serkiem wiejskim (mniej niz 5% tluszczu), lub wedzona makrele. Kiedys powalilam kolegow w pracy jak sie zajadalam marynowanymi matjasami :) Teraz moje sniedanie to 0% tluszczu jogurt grecki wymieszany z espresso i dodatkiem otrebow. Objad: piers kurczaka z grila lub piekarnika plus serek wiejski albo wedzona makrela i serek wiejski albo pieczony losos i serek wiejski albo tunczyk z puszki i jajka jak mozna sie domyslec mnie bardzo smakuje serek wiejski ;) Kolacja: jesli w ciagu dnia nie jadlam jajek, to jajka, sadzone lub jajecznica z cebula plus w zaleznosci od glodu, plasterki szynki chudej lub szynki z kurczaka lub indyka. Albo ryba, na parze lub z piekarnika, a jesli na obiad mialam rybe to wieczorem kurczaka. i jadlam do woli, na poczatku bardzo duzo bo balam sie byc glodna. Po kilku dniach apetyt zmalal wiec i porcje tez. Nigdy nie chodzilam glodna. To wszystko mozna doprawiac dowolnie, jedyne co to trzeba ograniczac do minimum sol. ja czosnkowalam ile sie dalo, bo raz ze czosnek uwielbiam dwa ze wzmacnia organizm. Taka byla moja faza uderzeniowa, nastepna faza to ta przemienna, gdzie do tego wszystkiego moglam tez dodawac jakie tylko chcialam warzywa - ograniczenia sa tylko do ziemniakow. Ja znalazlam przepyszna surowke z buraczkow, no i oczywiscie moim widzom w pracy buraki uszami juz wychodza ;) Do tego trzeba baaardzo duzo pic. Ja pije conajmniej 2 litry wody dziennie, plus herbatki, kawa i od czasu do czasu coca zero. no i to by bylo na tyle :) Specjalista w szpitalu obmacal mi cycki i uznal ze nie znalazl niczego przejmujacego :) uffffff. Na bole zalecil ibuprofen .... no zobaczymy jak to dalej pojdzie. a teraz czekam az Duza w koncu sie zmeczy i pojdzie spac, juz mam prawie odkrecona butelke gin'u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc trochę fotek... resztę wrzucę jutro :D http://www.garnek.pl/kama13/a Dziś było bardzo skocznie nad zatoką - jak zwykle w piątek koncert naszej orkiestry. Jutro znów są jakieś imprezy - na starym rynku i na zielonej plaży.. może zajrzę... jeszcze jestem niezdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Narazie nie pisze bo prawie mnie nie ma w domu, zorganizowalam pomoc dla Bogatyni i codziennie po pracy wlatuje do domu by cos zjesc a potem lece na dyzur i odbieram to co przynosza ludzie i spisuje do protokołu dzisiaj ostatni dzien przyjmowania darów a jutro zbieramy jeszcze pieniadze i musze niestety jeszcze zorganizowac transport bo ten co mial byc na szczscie okazal sieza maly, dzisiaj rozmawiam z burmistrzem wiec moze on cos pomoże. No to na tyle buziaczki moze jutro wieczorkiem cos skrobne, bo dzisiaj musze cos posprzatac w domu a jeszcze mam dzis klientów umówionych do napisania pozwu. Całusy od dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jesteście zabiegane... brak Wam czasu :D ale i tak podaję stronkę, gdzie jest bardzo wiele audiobooków - wystarczy tylko włączyć komp... wybrać jakąś książkę - włączyć... i słuchając zając się domową pracą :D http://chomikuj.pl/booo1/Audiobook-Syntezator+mowy-mp3*2b+E-Booki/Higgins+Jack W miarę upływu czasu postaram się te audiobooki ściągnąć do swojego Chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wpadlaam Wam kawe postawic : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/>... bo, dzisiaj, nistety od 7h30 na nogach jestem ... M byl wczoraj na grillu zkumplami z pracy i teraz odsypia nocne szalenstwa ;) :D :D ... a ja zaraz =jade z Ala do kosciolka ... Paryz dzisiaj deszczowy wiec to chyba jedyna forma spaceru dostepna na dzisiaj ... MILEGO DNIA , kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ooooo, widze ze moja kawa zimna :(... no to macie znow swiezutka : (_)$ (_)$ (_)$ (_)$ (_)$ (_)$ .... a do tego bukeczki z czekolada : (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) ... :) Dea 🌻 - hehe, serek wiejski- super star ;) :D... Ja sobie o tej diecie sporo poczytalam i niestety to nie dla mnie... tam nie wolno jesc kaczki ;) :D Ciesze sie ze zdrowko ok :) Ania 🌻 - u nas sasiad ma malucha jakies 2 miesiace straszego od Ali... i czasami jeszcze o 23h00 po ogodku lata :D Przypuszczam ze mama lubi sobie rano dluzej pospac :D Kaszubko 🌻 - wlasnie plusy i minusy mieszkania w turystycznej miejscowosci... imperazy :) i.... w sezonie (za) duzo ludzi :(... Audiobooki fajna sprawa :)... ale sama przyznasz ze nie ma to jak szelest kartek ;) Rudamaxi - przedsiebiorcza z Ciebie osobka :) My wczoraj po poludniu wybralismy sie do Fun Parku Playmobila... ludzi bylo maaaaaaase, bo od soboty caly czas pada :(, ale Ala troche poszalala :)... dzisiaj sie jej zapowiada siedzenie w domku :(... i tak przez kilka najblizszych dni :O... Pod nieobecnosc Waesolej ;) stawiam jeszcze dobry humor : :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .... :) i zabieram sie do pracy, zyczac MILEGO DNIA !!! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry poniedzialek!! :) Rebeko, ty nie 'wkrecaj palca w moje rany', od 7.30 na nogach? Bo ja w sobote od 6.20, a wczoraj w nocy to juz nawet nie pamietam ile razy wstawalam :o no ale udalo mi sie namacac, doslownie, problem. Rosna nam tez I czworki :o trojki zostaly pominiete I nawet dwojki nie w komplecie a te cholerstwa jus sie pchaja z doswiadczenia z Duza pamietam ze to wlasnie te zebole byly najgorsze. Ehh My wczoraj mielismy ponoc ostatni dzien lata w UK - oby nie! We Wloszech upaly, w Polsce upaly a nas tu cholera omija 😡 choc prawde powiedziawszy, nie marzy mi sie dojazd do pracy w 40 stopniach wgnieciona miedzy ludzi. Na szczescie wczoraj udalo mi sie uzyc kilka razy pralke I wysuszyc wszystko na sloneczku :) podcielam tez nasz zywy plot bo juz sie litosci domagal a I mnie bylo coraz trudniej wydostac sie z domu. M chyba to zarastanie nas nie przeszkadzalo bo sie do scinania wcale a wcale nie rwal 😠 no ale zem zjadla az cztery paczki wczoraj to chcac czy nie chcac dobrze mi ten ruch zrobil ;) A teraz porywam kawke bez dokladki :p I leeeece! Trzeba sprawdzic tez loterie, bo moze czlowiek wcale niepotrzebnie w pracy siedzi ;) 😘 dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - no to wszystko w normie ;) bo najpierw wychodza czworki a dopiero pozniej trojki ;) ... tu masz fajna stronke, wystarczy klikac po kolei na te paski z miesiacami : http://www.infobebes.com/bebe/Sante/Prevention/De-0-a-20-dents/Quelles-dents-a-quel-age Wesola 🌻 - chcesz troche deszczu ;) ? Moze sie zamienimy :P ..? Wlasnie wrocilam z obiadu... chyba w ramach pokuty po pracy pojde sasiadom ogrod skosic ;) :D Warto poobiednia kawe stawiac ...? I tak postawie, nie bede swinia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, swietnie ze swinia nie jestes ;) pycha kawa, ja dodaje herbatke lady grey. tarasik????? Wesola, przyjedz do mnie, odpoczniesz i od upalow i od gotowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tarasik :) ... ale jak masz pod reka jakis zadaszony ;) ... Etato !!! Moze dolaczysz ?! Popatrz, macham Ci 🖐️ ... ta pani w bialym sweterku to ja, a ta druga obok to Dea :) ... Poznajesz nas ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - u mnie niesamowity upał po wczorajszej, wieczornej burzy. Już dawno nie słyszałam tak wielkiego i w takiej ilości - huku - wszystko trwało ponad 2,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz nas trzy, Kaszubko 🌻 ... teraz to juz nie ma sily ze nas Erato nie zauwazy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc laseczki,wiecie co? bylam na tarasie i machaly mi jakies trzy babeczki w sweterkach :D tak sobie mysle,ze to Wy co? Na tarasiku spozniona bylam,za to teraz mam juz labe-obiad skonczony,nawet zjedzony,....u lekarza bylam..tablety zalatwilam ale z tego wszystkiego zapomnialam odebrac wyniki.hmmmm!!!! Pokoj dla syna i jego dziewczyny zalatwilam,oczywiscie po znajomosci bo wrzucili by ich na taka nore i za takie pieniadze,ze szkoda mowic.Na szczescie pracowalam dla tej landlorki. Dea 🌼 Dzieki za opis -co mam jesc-chyba sprobuje ale moze od jutra albo pojutrze. Rebeko 🌼Ladny sweterek :D Wesola 🌼 Ty rowniez na tarasiku? Kaszubko 🌼 Oj wspomnialas mi burze,ktora raz widzialam w Italii,dzialo sie ,dzialo.Wspolczuje ale widze,ze przezylas.Ciesze sie,ze Cie widze. Ide pod prysznic,bo mam teraz czas a M juz wraca..... Milego wieczorku Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wtorkowo ❤️ Kawka na stoliczku czeka goraca wraz z dobrym humorem. Zabieram sie do pracki drogie panie,do uslyszonka po powrocie,pewnie niektore z was juz skoncza ale to nic. Milego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sobie chetnie kawe w Waszym towarzystwie wypije :)... u nas dalej aura do bani :O... co chwile kropi i tylko 15C :( LATO WROC :( !!!! Erato 🌻 - dzisiaj prosze biegusiem po wyniki badan ;) i zaraz tu dobre nowiny nam przynos :) Kaszubko 🌻 Dea 🌻 - no i co, wygralas, czy jednak w pracy siedzisz :P ... ? Ja tez w piatek wyslalam ale niestety, moj domek z ogrodkiem narazie pozostanie tylko w sferze marzen ;)... Zycze milego dnia !! 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znowu chyba ogolnego posta wypuszcze:(..moja pociecha chodzi na około mnie i co chwilke mi przez ramie zaglada ,albo myszke porywa,albo cosik kliknie ,a to jak wiecie nie sprzyja milemu klikaniu...:P Nasi ostatni goscie szczesliwie juz pojechali:P i pusto teraz w domu,no ale nudzic sie i tak nie ma czasu...Pisze ,ze szczesliwie,bo mialam obawy ...przyjechali motorami z Niemiec ,ze znajomymi i juz pierwszego dnia tesciu wyjezdzajac z garazu potracil motor tych ludzi,chyba sobie mozecie wyobrazic co sie dzialo:(...ja sie balam tez o tescia ,bo on choruje na serce...na szczescie jakos sie udalo to naprawic na tyle zeby dotarli do domu,peklo lusterko i jakas plastikowa obudowa i cos tam przy rurze wydechowej...niestety teraz musimy postarac sie o nowe,a motor nie byle jaki... ach mowie Wam atmosfera sie zrobila bardzo nie ciekawa:(...no ale coz wypadki chodza po ludziach,takie zycie...tylko czemu akurat jak ja bez kasy brrr...a zeby nie bylo za nudno to w sobote byla suuuuper burza ze wszystkimi atrakcjami,chyba ta sama co u Ciebie Kaszubko:P, i po niej cosik nam zaiskrzylo w kompie i padl glowny zasilacz:(...a zeby bylo malo to w niedziele,zepsul sie totalnie bojler,zalewalajac co nieco po drodze😠....no i powiedzcie :czy ja mam czas na nude? w tym wszystkim ,szwagierka jeszcze robila u nas swoja imprezke urodzinowa,przy ktorej moj slubny bardzo podniosl mi cisnienie teraz jakos powoli dochodzimy do siebie i modle sie zeby juz sie skonczyly te atrakcje musze nmiestety chwilowo konczyc ,bo Roger juz nie wytrzymuje z malym pozdrawiam caluski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rebeko chleb mi odbierasz;) i stronki otwierasz :P Dea bardzo chętnie może jeszcze na resztkę wyprzedaży się załapię ;)hi,hi,hi.....nie myślałam o gotowaniu w sensie jedzenia tylko o gotowaniu się w czasie upału :D:D:D:D:D:D, bo ja normalnie powoli już jestem na twardo :P Dzisiaj na szczęście ciut lepiej upał jakby mniejszy......ale wczoraj okropne burzysko szalało :O Jak chcecie to słońce posyłam :) I poczęstuje węgierkami mniam pyszne :D Miłego dnia i owocnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×