Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A nas jakies cholerstwo znowu lapie, wszystkie trzy mamy stan podgoraczkowy, mnie po starych kosciach cos lazi, Ola marudna a duza sie poklada ... fajn weekend mi sie szykuje, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, nie bede miala wyrzutow sumienia ze chaty nie posprzatam :D:D:D a co do sprzatania, babka z domowego przedszkola ma kogos kto moglyby mi sprzatac dom za polowe tego co ja dawniej placilam .... na 99% sie skusze ;) nie wiem czy bede wieczorem, wiec juz was teraz caluje i sciskam mocno i weekendowo 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - ja już doszłam do siebie :D jakiś dziwny wirus...zaledwie dwa dni, ale miałam już tego dosyć :D jednocześnie i żołądek, i katar, i kaszel... koniec użalania - było i nie ma :D mąż jeszcze się kuruje... faceci aż za bardzo użalają się nad sobą. Już wiem, że to będzie chłopczyk... będzie równowaga wnucząt. Zobaczcie moje miasto w inny sposób http://www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start=36976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro ,ale naklikałam piekny post i niechcacy go skasowalam i teraz jestem😠 ...i nie mam ochoty go pisac od nowa....sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Ja dopiero zasiadłam. Miałam dzisiaj ambitny plan wysprzątania mieszkania i prawie się udało, ale jak weszłam do pokoju dzieci, to przypomniałam sobie, że trzeba wykombinować miejsce na nowe książki i muszę to zrobić dzisiaj, bo po powrocie to już szkoła będzie :-) Erato 🌻 jak Ci idzie praca przy torcie? Moja Marta ma jutro urodziny, a Bartek 26.08. więc wymyśliłam, że zrobię im wspólne urodziny w poniedziałek, przyjdą nasi rodzice i mój brat z rodzinką. I tak się zastanawiam nad tortem. Chcąc zaoszczędzić kasy postanowiłam im sama zrobić, tylko ten brak czasu mnie przeraża. Mam takiego znajomego cukiernika, który robi pyszne i piękne torty. W ubiegłym roku zamawiałam u niego dla dzieci, dla mojego M na urodziny, mojej kuzynce i wszystkie były takie na last minute :-D Tak to jest z moją pamięcią, za każdym razem dzwoniłam do niego dzień wcześniej wieczorem i pytałam: "Witek, dasz radę?" no a Witek dawał :-) powiedział, że na wszelki wypadek będzie do mnie dzwonił od czasu do czasu z zapytaniem czy torta mi nie potrzeba :-) Kaszubko 🌻 dzielna kobieta z Ciebie, pokonałaś choróbsko. A tymi chorującymi facetami, to chyba taki standard. Jak mój M się przeziębi (na szczęście rzadko się to zdarza), to zawsze powtarzam, że już wolałabym żebym to ja była chora. Annapo 🌻 też nie cierpię, jak mi się niechcący skasuje pościk :-( Życzę Ci, żebyś znalazła trochę czasu na odpoczynek przez weekend. Dea 🌻 nie poddawajcie się dziewczyny. Jakieś witaminki, herbatka z cytrynką i będzie dobrze. Trzymam kciuki ❤️ Rebeko 🌻 buziak dla Ali w to biedne czółko 👄 pewnie M był przerażony. Tatusiowie zawsze bardziej przeżywają takie wypadki. Życzę jak najmniej takich awarii. Wesoła 🌻 a cóż to tak skromnie. No tak, dzisiaj zaczęłaś weekend. Trzeba wykorzystać, bo to podobno ostatni taki ciepły weekend tego lata. My jutro idziemy do znajomych na gilla. Chcą się z nami pożegnać przed naszym wyjazdem :-) Każdy pretekst do spotkania jest dobry :-D Oki, spadam pod prysznic i do łóżeczka, bo jutro muszę skończyć sprzątanie. Miłego weekendu życzę i dużo zdrowia ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - 🖐️ co tak skromnie ? ;) Wypisalas sie czy zakupami podzwignelas :P :D Erato 🌻 - Nie poskarzyla... hehe, jeszcze ;) :d :D Wszystkiego najlepszego dla M no i udanej mmprezki :) ... a po torta sie i tak zglosze :P nie pojdzie ci ze mna tak latwo :D Dea 🌻 - kurujcie sie wszystkie, szkoda by WE zmarnowac...sprzatac i tak nie musisz, ale o wiele przyjeniej bedzie w ogrodku niz w lozku !! Duzo zdrowka dla Was !! A tak na marginesie... myslisz ze i do mnie ta pani zgodzilaby sie dojezdzac ;)...? Kaszubko 🌻 - nastepny sliczny kawaler bedzie 😍 ...trzeba by sie dla niego teraz o panienke postarac... no, dziewczyny, ktora chetna ;)...? :D Ania 🌻 - nie zlosc sie, zlosc pieknosci szkodzi ;)... Mimo wszystko ciesze sie ze Cie widze :) ... odpocznij :) A tak na serio to ja tez dzisiaj nie poklikam, normalnie tak po kolacji oklaplam ze i kawa nie pomoze :P... adrenalinka opadla i wychodzi chyba zmeczenie z calego tygodnia. Zaraz ide spac. Jutro M dopiero pod wieczor wraca :( wiec z Ala na caly dzien do mamy wybywamy :) ... wiec zycze Wam wszystkim spokojnych snow i milej soboty :) ! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - tatus 3 razy wczoraj wieczorem dzwonil (przeszkadzajac mi w pracy :P ), zeby sie upewnic czy wszystko ok :D Najlepsze zyczenia odemnie i najslodszy buziak od Ali dla Martusi 😘 ... ale dla Was wszystkich milego grilla !! A teraz juz naprawde spadam... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to dzisiaj dopiero {wsciekly] jestem,bo myslalam ze juz Was nie bedzie i zaknelam laptopa ...brrr i w dodatku i tak sobie nie pospalam ...oj chyba musze czekac na nastepny weekend,a tak mialam ochote na mila pogawedke... U mnie dzisiaj zbieramy slome,takze zero nudy i balagan w niedziele....bo nie ma sensu sprzatac ,jak za chwilke i tak slome poprzynosza na ubraniu......ale za to jak juz wszystko z pola zniknie ,to czeka mnie mycie okien i takie troszke pozadniejsze porzadki ,juz sie ciesze:(... teraz siedze w sloikach i zaprawiam,zaprawiam i zaprawiam,a w piwnicy juz wiecej pelnych sloikow niz pustych.... ide teraz przeczytac ,co tam wczoraj naklikalyscie i niestety musze sie dac do jakiejs konkretniejszej roboty...pozdrawiam i posylam moc promykow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato33
🖐️ Witam Panie sobotnio,znalazlam chwilke aby sie przywitac,zaraz wraca M -zrobilam mu prezent urodzinowy i pozwolilam wziac gitare na raty,co z tego wyjdzie,zobaczymy.Jak na razie wiem tyle,ze koszt to 1000F. Tort zrobiony,na wszelki wypadek zrobilam drugiego miniaturke bo M nie lubi za slodkiego a moze byc -drugi to taki prosty,posle wam fotki mojego cuda,sama jestem w szoku,co jeden to lepszy. Zaraz tylko salatka i szykuje sie na wieczor.Musze sie zrobic na bostwo. Dea 🌼 Duzo 👄 dla Was,pokonajcie chorobsko.Swoja droga ile ta przyjemnosc sprzatania u was stoi? Ty chyba myslisz o prywatnej pani do sprzatania a nie przez agencje bo tutaj agencja bierze 38F miesiecznie a pani za godz.6.50F.PRYWATNIE 8F. Kaszubko 🌼 Ciesze sie razem z Toba,bedziemy miec Mezczyzne dla naszych Panien :D - a z mezczyznami tak juz jest,oni choruja dluzej. Annapo 🌼 Oj Ty biedna,kiedy znajdujesz czas dla siebie,ale przyganialam co? Ja tez nie mam tego czasu,od wczoraj od 18-ej robie tego torta i dopiero skonczylam,hihi....a sloiki wiesz lubie robic,nie ma to jak zima wlasne wyciagasz,w tym roku robie tylko kolorowa papryke....i wspolczuje sprzatania..ale trzymam kciuki. Goja 🌼 No prosze,mowisz zrobisz cudenko sama,gratuluje samozaparcia :D Serdeczne zyczenia dla dzieci i duzo 👄 A Wam milego urlopowania...i dzisiejszego grilla,jak mowisz,kazdy pretekst jest dobry do spotkania sie i bibkowania.To dzis razem pijemy i bawimy sie? Rebeko 🌼 Dobrze,dobrze-nie ma sprawy-torcik bedzie czekal na was wszystkie,jak bym mogla nie poczestowac,hihi. Jak Twoj spacerek z Alice? Ja tez wczoraj padlam i nawet nie wylaczylam kompa bo zasnelam,coz tydzien nerwowki wyszedl.Dzieki za zyczonka jak wroci -przekaze. A teraz skocze na tarasik,moze ktoras bedzie to zaplimy :D a pozniej kuchnia wzywa. Milego Dnia Moje Panie A i zapomnialam Wesola 🌼 🖐️ papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato33
A co ja taka pomaranczka dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ i pod kolderka uciekam... dzien super :) ale slonce mnie wykonczylo :P... a jutro znow sie w plener wybieramy, tym razem juz z M :) Buziam wszystkie 😘 i zamelduje sie pewno jutro wieczorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez pomacham,imprezka super,wszyscy zadowoleni-juz posprzatane a teraz spac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, przyjmiecie mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Qrde, czemu WE zawsze tak szybko mija z a tydzien sie wlecze jak flaki z olejem :(...?!?! U nas dzisiaj burzowo, strasznie duszno, normalnie nie ma czym oddychac... przydal by sie porzadny deszcz... Ka32 - pewno ze przyjmiemy :) ... tylko ze tu zostaja tylko najwytrwalsi, bo czasami i przez dwa dnio cisza.Moze kilka slow o sobie ...? Erato - no to niezle pobalowaliscie ;)... pewno cala niedziele odsypialiscie ;)...? U mnie dzisiaj chyba troche kawy pojdzie /P wiec stawiam i dla Was :(_)% (_)% (_)% (_)% (_)% ... MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad sie wziela ta smutna mina ;) ... przeciez kawe radosna postawilam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam ;) Dzięki za kawę Rebeko jesteś niezastąpiona na posterunku :D Nie pozostaje mi nic innego jak łakoci dorzucić :P hi,hi,hi,hi no to tradycyjnie : w-ztka i jagodzianki :D:D:D:D:D:D Miłego dnia dla wszystkich :) Posyłam pozytywne fluidy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na cały pracowity tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam na W-Z i Jagodzianki-Wesola 🌼 Dzieki i pycha,....ale sprostuj :D co to te 30 kg.mniej? Rebeko 🌼 Pobalowali to goscie razem z moim M - ja niestety na oriencie,ktos musi fason trzymac i pilnowac towarzystwa bo jak za duzo popija to pozniej ciezko ich uspokoic,dra sie na przemian-niespodziewanie wpadli do syna koledzy i zostali na imprezie-bylo 19 osob-wyobrazasz sobie? imprezka skonczyla sie o 3-ej w nocy ale M nie mial juz sily :D wiec wyslalam go spac a sama wzielam sie za sprzatanie-widzialas o ktorej skonczylam,furore zrobil tort i bigos :D Wszyscy milo zaskoczeni i zadowoleni. M dostal tyle whiskey w prezentach,ze starczy nam na m-c hihi-napomne,ze dwie 18-letnie i dwie 15-letnie-hmmmm,takie to lubie tylko drogie cholerstwo-okolo 50F.Sam koszt torta wyniosl 50 F ,reszta nie tak tragicznie,wydalam okolo 150F. Ale do grudnia mam spokoj.Uffff. Masz racje,cala niedziele przelezelismy w lozku ogladajac Gwiezdne Wrota,dzis juz 7 sezon jeszcze 3 i Atlantyda. Ok,ide pomoc synowi sprzatnac pokoj,bo mamy goscia na tydzien lub dwa,przyjezdza moj kuzyn 18 lat,i zostaje byc moze zalatwimy mu prace.okaze sie ale bedzie dopiero dzis w nocy,wiec musze jechac o polnocy na lotnisko,brrrr,jutro o 6-ej wstaje do pracy,musze wiec dzisiaj wypoczac -hihi,obym za duzo nie polezalaa. Dobrze a teraz lece i wpadne pozniej na kawke,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 od kilku dni burzowo u mnie. Wczoraj musiałam wezwać strażaków - jeszcze trochę, a miałabym wodę w mieszkaniu - tak zalało podwórze... był również grad - u nas w miarę mały - wielkości ziarnka grochu, za to 15 km dalej [w kierunku Trójmiasta] grad był wielkości kurzych jajek. Gdy zaczynają się coraz głośniejsze pomruki burzy - tracę net. Znów pada - jest także bardzo gorąco i duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Erato 🌻 - dobra whisky nie jest zla ;) ... dzieki za przypomnienie, musze uzupelnic zapasy :) Tyle ze ja nie przepadam za tymi starymi, jak dla mnie maja troche za mocny smak... wyjatek robie dla Chivas'a ... ta akurat im starsza tym mi bardziej smakuje :P :) Wesola 🌻 - ja nie widze zadnego tylka :P :D ... ale jakbym widziala to tez by mnie wkurzal :D :D :D Moj sie jakos lzejszy nie chce robic :O :D :D Kaszubko 🌻 - u Was to naprawde macie niewesolo, za kazdym razem jak troche mocniej popada to Was zalewa :(... A gdyby tak wladze wpadly na genialny pomysl i raz na zawsze kanalizacje poprawili i udroznili ...? Oj, chyba marzenia scietej glowy, co ;) ...? Kawa na stol : > > > > > > ... i dobry humor tez stawiam :) bo dzisiaj u nas bezchmurne niebo :) ... normalnie az sie buzka smieje :) MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam rankiem,...u mnie ranek ale swoje juz przejechalam,kawka uzupelniona ..Rebeko 🌼 dzieki,druga nie zaszkodzi,mam oczy na zapalkach,do domu dotarlam na 2 w nocy a o 6-ej juz z M jechalam,brrr,troszke zmeczona jestem ale to nic,dzis za to klapne wczesniej. Zycze na razie Milego Dnia i spadam do pracki,papaaaa. Wesola 🌼 U mnie tej reklamy nie widac :D Rebeko 🌼 Ta jest dobra o ktorej mowisz ale my to koneserzy Whiskey - nie pijemy nic innego oprocz piwa i Cognacu,wiec to jest dla nas,dla mnie na poczatku rowniez byla za ostra ale teraz jest normalna. Sorki za nieskladnosc ale juz spozniona jestem,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌼 Czytalam co tam u Was sie stalo-wspolczuje i trzymam kciuki,...u nas juz tak jesiennie sie robi,rano normalnie zimno jest,brrrr a to juz koniec lata,zazdroszcze Wlochom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ale mi zorbilyscie smaka na jakas dobra szkodzka jednomaltowke ;) Kaszubko, jak dzis, sloneczko wyszlo? u mnie swieci, od czasu do czasu lunie, ale potem znowu swieci :) za to w biurze klima na maxa i ja marzne ..... 😘 stawiam po-obiednia (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi slonce ukradl ?!? Przyznawac sie prosze, obiecuje ze nie bede bila, ale chce wiedziec !! :D :D :D :D Na poobiednia sie pisze bo mi sie oczy zamykaja ;) Dea 🌻 - wpadnij wieczorem, mam otwarta butelke Knockando ;) .. moze byc ? :D Erato - Ciebie chyba na zaprosze :P... Ty dzisiaj wieczorem grzecznie po bajeczce do lozeczka masz isc ;)... no niech bedzie, mala szklaneczke dostaniesz zeby Ci sie lepiej spalo :D Ja juz chce zeby szef wrocil ;)... musze za niego na posiadowkach siedziec a on sie na plazy byczy :P :D Nie ma na tym swiecie sprawiedliwosci :D Jeszcze pol godzinki i do domu :) ... dzis mama zostaje, bedzie "babski wieczor" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko🌻dobrze,ze u Was te kulki troszke mniejsze ,ale i tak nie zazdroszce... Erato🌻 ze mnie taka sierotka ,ze jeszcze do tej pory nie pogratulowałam pokonania tego chorobska ,ale uwierz ,ze ciesze sie razem z Toba... a ze bigos smakuje to normalka :P szczegolnie jak juz sie ma ku koncowi :) przynajmiej u mnie tak jest...niedawno znalazlam przepis na taki bigos z kapusty pekinskiej i mi sie bardzo spodobal ,bo szybko sie go robi ale rodzinka stwierdzila ,ze oni wola taki tradycyjny,no i coz bede robic tradycyjny mimo ,ze to troszke pracy,ale w koncu jak juz sie meczyc to niech im przynajmiej smakuje... acha i wycaluj ode mnie M na te urodzinki,bo i z tym mam spore opoznienie:P.. Rebeko🌻 ja tam bym wolała te posiadowki,a jak szef wypocznie pozadnie to moze lepszy humor bedzie mial... a jak Twoje gotowanie dla Alice? ja z moim maluchem to juz czasami mam ochote poslac go na dietke,to moze jak pozadnie zglodnieje,to bedzie jadl to co mu matka w pocie czoła naszykuje:):)...jakos tak sie nauczyl ,ze kilka lyzek zje i najedzony,a jak chce wcisnac chociaz jedna lyzeczke wiecej to zaraz mnie nia opluje...tylko picia nie odmawia nigdy...ostatnio policzylam ,ze w czasie doby wypija ok2,5 litra plynow,glownie herbatki ale i 2 butle mleka... milego wieczoru... Wesola🌻 u mnie tez nie trafialam na te pupe ,ale dzisiaj juz jej tez mam powyzej uszu...ciekawe czy ludzie sie na to nabieraja? U mnie zniwa juz zrobione i mialam w planie wielkie sprzatanie ,ale jak na razie w planach zostało:P...bo mi sie najzwyczajniej w swiecie nie chce:P Koniec wakacji sie zbliza nieubłagalnie to korzystam jeszcze i ciesze sie z dzieciakow,a posprzatac jeszcze zdarze .....kiedys;)... Wczoraj bylismy w Aquaparku i wymoczylismy sie za wszystkie czasy,co prawda ja prawie cale dwie godziny przesiedziałam w brodziku ,ale za to Maly sie napluskał za wszystkie czasy... no dobra tyle na dzisiaj ...zycze wsiem milego wieczoru i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - dziś było znacznie lepiej - i słoneczko i ciepło :D Wszystko widać na fotkach http://www.garnek.pl/kama13/a Sporo czasu spędziłam na świeżym powietrzu - teraz tylko ziewam i ziewam :D chyba szybciej pójdę spać. Rebeko - ja Ci słońca nie ukradłam - samo do mnie przyszło :D Annapo - bigos to bigos - żadna inna kapusta nie zastąpi naszej :D Dea - jutro podrzucę Ci troszkę ciepła i ładnego słonka - już dziś po cichutku ze słoneczkiem rozmawiałam o tym... obiecało zajrzeć na dłużej w Twoje strony :D Erato - jesień... no cóż, taka kolej rzeczy - ale ja wolę lato. 👄 dla Was... nie piszę więcej, bo znów zgubiłam wątek... Śpiący pan stoi za moimi plecami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hi,hi,hi,hi......ja dzisiaj pierwsza :D kawa jest proszę się częstować i sernik waniliowy na zimno z polewą malinową ;) Miłego dnia :) Tyłek nadal straszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie, nie musze kawy robic :P I jeszcze w dodatku sernik :) mniam, mniam :) Dzieki Wesola 🌻 !! Kaszubko 🌻 - masz szczescie ;) :D :D Ania 🌻 - rzeczywiscie Brianek sporo pije... Ala tak ok 200ml wody na dzien + rano butla 240ml mleka i to wsio :P... Moze wlasnie dlatego ze tak duzo pije to mniej je ...? A moje gotowanie powolutku :)... narazie sie ograniczam do omletow, gotowanych warzyw i jakiegos prostego mieska ;)... od czasu do czasu :P Jeszcze 3/4 posilkow to talezyki... Ale jak wszystko pojdzie dobrze to w sobote jedziemy po piekarnik :)... to sie dopiero bedzie dzialo :D :D :D :D :D Zycze wszystkim milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×