Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ 😍 Wpadlam tak na chwile kawe Wam postawic ;) : > > > > > > .... tak na szybko bo szef pojechal na wakacje i koope roboty zostawil :O... ale mysle ze jak 2-3 dni troche podgonie to pozniej bede miala looz :) She 🌻 - kiedys musi byc pierwszy raz ;), dobrze ze uszkodzenia niewielkie i obylo sie bez ofiar ;) ... A co do corki.... tak sobie mysle ze (z tego co piszesz) rozsadna jest i chyba wie "z czym sie co je" i czym pachnie dorosle zycie.... No i tak jak piszesz, podstawa to zaufanie :) Goja 🌻 - na wlasnie juz kiedys mialam zapytac, bo nie bylam pewna czy dalej ciagniesz dwie prace... Szkoda za nie trafilas dobrze :(... nie masz opcji powrotu do tej poprzedniej pracy ...? Ziele 🌻 Kaszubko 🌻- poczestowalam sie malinkami ;) Wysciskaj tego slodkiego szkraba !! :) Wesola 🌻 - masz jeszcze te lody ? Bo ja dzisiaj chetnie ;)... U nas ok, Ala w sobote miala bardzo marudny dzien :O ale na szczescie w niedziele juz je przeszlo :)... wiec babcia sie cieszyla a ja odpoczelam ;) ... A w czoraj po pracy na zakupy sie wybralam i przelalo mnie do suchej nitki... spacer po stoisku z mrozonkami nie nalezal do przyjemnosci :O a jak M po mnie przyjechal to mialam powazne obawy ze mnie do smochodu nie wpusci ;) ...na szczescie wpuscil nie musialam za samochodemna piechote leciec :P ... choc tak prawde mowiac to dobrze by mi to zrobilo :D :D No i to by bylo na tyle...zostawiam podglad ;) i wracam do pracy...... milego dnia, kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... od wczoraj pada i od wczoraj nie ma mojej Kotki. Dziś już niby nie płaczę... ale co chwilę oczy robią się mokre. Nie mam nastroju do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, oj kochamy te nasze male istotki czasami bardziej niz ludzi ❤️ bardzo mi przykro :( Kawa ode mnie dzisiaj :) z ciasteczkami migdalowymi ;) tylko dla was! Ja mega zmeczona, niedospana i cos nie tak sie czujaca ... chyba przechodze jakies przesilenie psychiczne :o Musze kupic/skompletowac mundurki dla Duzej ale nie mam kiedy :( i strasznie mnie nogi bola .... no a teraz ide zakopac sie w robocie 😭 acha, Goja, nie ma nic gorszego jak praca ktorej sie nie kocha, ba, nawet troszke nie lubi. Musisz zmienic! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ i do domu biegne ;) ... dzisiaj znow sie z M tylko w drzwiach mijamy :(.... Zagladne wieczorem ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko 👄 dla Was - wieczorem będę sama... i tak jak Rebeka - zajrzę na topik :D Dziś znowu dobre 2 godziny jeździłam z Maćkiem - tym razem nad zatoką :D byliśmy nawet w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 👄 teraz wysłałam... nie zaglądałam na pocztę w ciągu kilku ostatnich dni - tak jakoś wyszło. Dea - ja ostatnio wciąż bym spała - możliwe, że powodem są te skoki temperatury - od 18 do 38 st ... nasze organizmy takiej huśtawki nie lubią :D Dziś byłam z Maciusiem na ponad dwugodzinnej przejażdżce... był szczęśliwy - ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica jestem :)... na chwilke :) Dea 🌻 - przesilenie letnie ;)...? Ja tez ostatnio jakas "niedorobiona" jestem i mam wrazenie ze wygladam jak moja wlasna SP babcia :O... Chroniczny brak snu, zmeczenie i chyba troche znuzenie ... marza mi sie wakacje, wystarczyl by i tydzien, ale taki z prawdziwego zdarzenia, gdzies na plazy albo w gorach, a nie poswiecony na odwiedziny i obzarstwo :O... Marzenie scietej glowy :P Kaszubko 🌻 - bardzo Cie, a wlasciwie to Macka ;) przepraszam za uzycie ostatnio zwrotu "szkrab" ;)... Zapomnialam ze to przeciez juz duzy facet :).... ale wciaz tak samo slodki 😍 !!! Mam zamiar dzisiaj isc wczesniej spac... zobaczymy co mi z tego postanowienia wyjdzie, bo jeszcze pralke na jutro trzeba zapelnic, ubranie do pracy przygotowac, prysznic... A w dodatku burze nad nami caly wieczor kraza, wiec nie wiem jak to z tym snem bedzie... No i Alice znow na homeo jedzie, bo wrocily nocne pobudki z placzem :(... Eh, nic to ;)... jutro bedzie lepiej :) Buziole dla wszystkich !!! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - Maciek dla mnie jest wciąż szkrabem :D :D :D przecież w lutym skończył dopiero 3 latka. Jeszcze niedawno mówił o sobie: to ja, Misiu.. potem: jestem Maciuś, później: mały Maciek, a teraz: duży Maciek :D Szkoda, że Maciek nie lubi, gdy robi się mu zdjęcia - odziedziczył to chyba po swojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kaszubko 🌻 - dziekuje za przesylke :) Rudamaxi 🌻 - piekne widoki (i nie mowie tu tylko o przyrodzie ;) ) tylko pozazdroscic :) Ja sie wczoraj polozylam nieco wczesniej ale i tak kompletnie nieprzytomna dzisiaj jestem :O ... rano do kawy zamiast mleka wlalam sobie sok grejfrutowy ...i tak go lalam, lalam i dziwilam sie ze mi sie kawa nie zabiela... :D :D :D A pozniej wylaczona prostownica probowalam sie uczesac... Mysle ze lepiej bedzie jak dzisiaj do zadnej delikatnej pracy nie bede sie zabierala ;) ... chyba sobie troche odpoczne :P ...niech sobie zajaczek pohasa ;) :D kawa na stol : > > > > > > > ... a po slodkosci to juz musicie do kogos innego sie zwrocic... ja "uwazam" ;) :D MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja znowu tylko na chwilke ,bo moc roboty dookoła i na wiecej nie mam czasu...zniwa,przetwory i w dodatku maluszek ktory tylko u mamy sie dobrze czuje::(...jak tylko troszke sie obrobie to zajrze na dluzej a teraz pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko szybko pomacham bo zaraz wybywam na festiwal piwa :) Buzka i dobrego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w piatek ❤️ Witam po przerwie i przepraszam za nieobecnosc ale same klopoty.... Caly tydzien zwariowany,z corka bylam w szpitalu,zabralo ja pogotowie,od 5-ej rano przedwczoraj na nogach...wczoraj odsypialam i niestety musialam czuwac nad nia-lekarze rozkladaja rece i kazdy stawia inna diagnoze,jedni zapalenie pecherza,drudzy torbiele na jajnikach,inni jeszcze cyste peknieta a jeszcze inni twierdza,ze jest zdrowa...a ona krwawi -goraczkuje i zwija sie z bolu-kto ma racje? Moj syn ma teraz taki napad migreny,ze az mu krew tryska z nosa co godzine-mowie wam zyc nie umierac.....aj jak zmeczona jestem. W sobote dostalam w prezencie od MM nowego laptopa,mowie wam co za radosc,poznaje program windows 7 - i na dodatek po angielsku,zawsze mialam wszystkie po polsku i musze sie uczyc niestety na nowo. Dzis postawie wam kawusie i zmykam do pracy,troszke odespalam a teraz trzeba sie zabrac do pracki,moze dam rade wskoczyc na popoludniowa kawke i tarasik a na razie Milego Dnia i do uslyszenia. papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Ja dzisiaj wyjatkowo na obiad nie poszlam ;)... bo zrobilismy sobie w pracy wspolne sniadanie, kazdy cos przyniosl i w rezultacie tyle tego bylo ze polecieli dokupic kilka rzeczy i mamy burnch ;) ... No i wlasnie jem, jem, jem ... i zastanawiam sie kiedy pekne :) Dea 🌻 - jak tam po festiwalu ? Jest kacyk ;) ? Jaki week-end, kochana, u mnie jeszcze caly dzisiajszy dzien ... no ale rano pilnie popracowalam i juz zajaczka zlapalam ;), popoludnie powinnam miec spokojne ... a i najblizsze 2 tygodnie tez w miare (tfuuu, tfuuu !!) bo niezle z praca "zadana" przez szefa podgonilam :) Erato 🌻- ech, kochane zdrowko :/ Wiadomo ze szkoda dziewczyny :(, wiadomo ze syn Ci e potrzebuje ale zadbaj tez troszke o siebie !! Ania 🌻 - tesknimy za Toba ;) ale moze, przy takiej bieganinie, zamiast przed kompem to lepsza bedzie dla Ciebie mala siestka ;) albo pol godzinki z ksiazka... Pojadlam :)... taras wzywa ;) ... Erato, Kaszubko, Dea ... ;) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Erato, jak widać bardzo kochają Ciebie różne kłopoty... a może lekiem na to byłaby zmiana adresu? Dobrze, że nowiutki laptop trochę umila Ci życie. Rebeko - w chwili, gdy wołałaś mnie na topiku - ja podjeżdżałam z Mackiem akurat pod jego mieszkanie :D byliśmy na przejażdżce... tym razem krócej, gdyż krople deszczu zmusiły nas do powrotu. Teraz to już rozpadało się na całego... w ciągu 2 godzin z kropel zrobiła się ulewa. Dea - i jak tam było na piwnym festiwalu? napisz troszkę o tym. Annapo - jak zwykle o tej porze roku masz dużo roboty... przydałyby się krasnoludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawe stawiam : > > > > > > >... i spadam ... Ala spi to i ja stare kosci musze na kanapie troche rozprostowac i oczy na chwile zamknac... Dzisiaj mi Ala pobudke o 7h30 zrobila :O a wczoraj do po 1h00 po domu ze sprzataniem bieglalam :(... Powoli nie wyrabiam, jutro nie ma bata, spie do poludnia !!! Zagladne do Was wieczorem a narazie zycze MILEGO WEEK-END'U !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... tak pomiedzy wszelkimi sjoikami i sloma,ziarnkami itp.zagladam do Was na chwilke i widze ,ze jakos beze mnie sobie dobrze radzicie :P:)...no to moge z czystym sumieniem dalej pracowac :)... Kaszubko :( wlasnie tak oczami tylko z grubsza przelecialam ostatnie wpisy i jakos nie potrafie dojsc do tego co sie z Kicia stalo???.. Rebeko...jakie stare kosci,dziewczyno dojdziesz do mojego wieku to zobaczysz :):)..mi juz nawet prostowanie niewiele pomaga...ale jutro niedziela to moze chociaz troszke odsapiemy... no coz pozdrawiam wszystkie panie baardzo goraco i musze leciec do łaciatych...acha jeszcze zeby mi za dobrze nie bylo to dostalismy 3 dzieci na wakacje...:):)...dobrze ze juz takie troszke odrosniete:P..no to zyjcie i miejcie sie dobrze , aja postaram sie kiedys zajrzec...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko dziekuje za rozesłanie poczty Rebeko dziekuje i tobie, a które widoki ładniejsze?;) Wczoraj o 15 przywieźliśmy ze S. Konradka teraz nadaje cały czas o przezyciach obozowych. Powiem tak. Szkoda ze za moich czasów nie było takich obozów:) Mam płyte ze zdjeciami z obozu ale chyba wezme sobie urlop by obejrzeć ponad 7200 zdjęć ale potem wieczorem S. już wyjechał;( A ja teraz piorę to co Konrad przywiózł z obozu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Czas mi za szybko ostatnio ucieka... gdy zostaję sama i nikt mi nie przeszkadza. A wszystko przez książki - co rusz znajduję tak ciekawą, że muszę koniecznie ją przeczytać :D i to zanim wrzucę ją do Chomika. Annapo - moja Kotka już powędrowała hen, hen... za tęczowy most. Miała 12 lat... 👄 dla Was i Dobranoc - słodkich, spokojnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemrawe 🖐️ i kawa szatan : > > > > > > > ... Jestem dzisiaj kompletnie nie do zycia :O... wstalam ze straszliwym bolem glowy i jak narazie tabletki nie dzialaja :(... A tak w ramach ciekawostki ;)... snila mi sie dzisiaj nasza Ania ze swoim M :) Wyslalam jej SMS-a ze bedziemy w Krapkowicach i oczywiscie stawili sie na spotkanie :) ... i taka strasznie zadowolona bylam :) ze jak mi rano budzik zadzwonil to myslalam ze go ukatrupie :P :D Buziole dla wszystkich... ide sobie troche pocierpiec w ciszy i w spokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez niedospana ... i taka niewyprasowana sie czuje .... dobrego poniedzialku wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poniedzialkowo. Uff,odespalam,cieszylam sie w sobote,bo corka wczoraj wyprowadzila sie o 18 km,do innej miejscowosci,...a to oznacza mniej klopotow dla mnie. Ale juz wczoraj wieczorem stesknila sie i chciala wpasc z chlopakiem na herbatke,tylko pory lekko pomylila bo byla juz 10.30 a wiadomo M wczesniej rano wstaje i o dziwo sam stwierdzil,ze to juz troszke za duzo.......owszem zadowolony,ze odzyskal corke ale nie jak za duzo jej wszedzie.hmm,punkt dla mnie. Dzis od rana probuje nas czarowac swoimi bolami ale ja powiedzialam,zeby na mnie nie liczyla,bo niemam czasu na jej brednie i klamstwa,kiedys dojdzie do tego,ze naprawde bedzie ja cos bolec i nikt nie uwierzy.Sama juz niewiem,czaruje czy nie? Dyis mam wolne i spryatam w domku,poyniej posle do Kaszubki zdjec ia torta,ktory zrobilam dla syna na 19-stke-super...jak mowilam tak zrobilam,ocenicie same. Rebeko 🌼 No popatrz,myslami przenioslas sie na spotkanie,widze,ze milo wspominasz i z checia spotkalabys sie jeszcze raz. Kaszubko 🌼 Wlasnie teraz troszcze sie juz o swoje zdrowko,wczoraj tak mnie serce bolalo wieczorem,ze musialam wziac tabletke,normalnie rozdygotana bylam,nerwy daja znac o sobie a ze zmiana adresu na razie niemozliwe. Jak juz zmienie to panstwo i automatycznie adres hihi. Dea 🌼 A fotki obiecane? czy chcesz sie nam pokazac jako laska na zdjeciach i czekasz. Wesola 🌼 Co tak ponuro? She 🌼 Mieszkanko super,dzieki za fotki a na Fceboku jak cos to Cie znajde,mam Twoje gg.nie ma problemu.Wiesz moj syn rowniez pakuje sie zawsze w starsze zwiazki ale to kwestia gustu,1.5 roku byl z kobieta o 6 lat starsza,wyjechala na rok do Australii,rozeszli sie bo nie ma sensu czekac,czas pokaze a teraz od dwoch m-cy spotyka sie z polka o 5 lat starsza,wlasnie maja zamieszkac razem,chca sprobowac i twierdza,ze pokochali sie,coz,znam ja dziewczyna fajna i bardzo dobrze podchodzi do zycia.mysle,ze uda im sie. Ziele 🌼 Annapo 🌼 Oj Ty biedna,zapracowana,nie potrafie zrozumiec jak sobie radzisz z tym wszystkim. Pozdrawiam wszystkie panie i ide pod prysznic,skorzystam poki jestem sama.......laba...... Jutro do pracy i dwa dni wolnego :D Pozdrawiam i zycze Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×