Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ooooo wegierki! Super! bo tu ich nie ma a ja uwielbiam! :) Wesola, kiedy tylko chcesz :) ja dzis mam rajstopy i jesienny komplecik na sobie :) niby pozniej ma byc 22 stopni ale na razie buro i zimno :o i tak ma ponoc juz zostac juz do jesieni 😠 Wczoraj wieczorem mialam wyjscie na kolacje z kumpelami, fajnie bylo, tylko ze podroz do domu mialam troche nieciekawa :o gdybym byla po wiecej niz jednej lapce wina to by mnie to tak nie przeszkadzalo ;) ale zem byla trzezwa, wiec sie tylko nerwow najadlam ... a Ola mnie obdarowala tylko jedna pobudka o 2 rano, wiec nawet w miare wyspana dzis jestem :) tylko kiecka i lata dookola - ale mam juz wyjscie, odbieralam dzis rano spodnie w pralni i byla pani ktora robi poprawki, podwijanie i takie inne drobiazgowe szycie. Polka! :) no i chyba znalazlam sobie krawcowa :) dobrego wtorku kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no, dobra krawcowa to skarb :) Wierze ze jeszcze do Was lato wroci :) ... a wiara czyni cuda ;) 😘 dla Olenki za nocke :) Ania - ja powoli mam w domu to samo, Ala mnie przy kompie mormalnie podsiada :D Jakas czarna seria u Ciebie... obiecaj mi ze juz niczego dzisiaj nie bedziesz dotykac... chyba ze bedzie to ksiazka :) Wesola - obiecuje poprawe ;)... ale wiem ze w razie czego dasz sobie rade i nowa fuche sobie znajdziesz ... trzeba rano okiennice potwierac, lozka poscielic, a wieczorem sprawdzic czy gaz zakrecony, drzwi zamkniete i swiatlo pogaszone ;) ... roboty Ci u nas nie brakuje :P :D Na tarasik juz chyba nie zdaze... no nic bede zdrowsza :) Narazie sie zegnam ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - deszczowo coś u mnie - w nocy padało, grzmiało - ranek pochmurny, parny. W południe rowerem przyjechał dziewięcioletni Patryk - wyruszyliśmy na wędrówkę... ponad 2 godziny. Teraz wnuk wrócił do siebie.. ja muszę trochę odpocząć... potem wrzucić zdjęcia do kompa :D Rebeka - Ala, to aniołeczek - szykuje mi się śliczna panna dla Maćka :D Dea - węgierki u nas [w mojej okolicy] w tym roku nie znajdziesz - niestety.. inne owoce też nie obrodzą - nieurodzaj. W górę poszły ceny chleba, mięsa, wędlin, cukru itp - ludzie już klną w sklepach.. a to dopiero początek podwyżek. Wesoła - u mnie dalej i upał i duszno :D może podeślesz mi ciut chłodu? Annapo - kłopoty lubią wędrować parami... uważaj. Erato - a ja stawiam popołudniową kawę i zapraszam na tarasik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! albo dzis slodkie spioszki jestescie albo kafe znowu swiruje ;) tak i siak, stawiam kawke ;) (w duzych kubkach) I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> ciasteczka dorzuci pewnie Wesola ;) :p dobrego dnia, u nas dzis sloneczko choc tylko 20 stopni - moge sie podzielic promyczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wita Was moje Panie ZDROWA na calego babka :D Tylko przez dwa lata mam brac tabletki a rok w rok badania ale te nie wykazaly zadnych nierownosci-dziewczyny pokonalam to !!!! Stawiam Champagne -kto chetny w srodku tygodnia? taka nowina. Nastawilam obiadek-zeberka z ziemniaczkami-zapraszam. Dzis i jutro mam wolne,wiec bedzie mnie tu troszke widac. Milego dnia zycze. Kaszubko 🌼 Jak zazdroszcze lata,podeslij slonko. Dea 🌼 U mnie rano bylo slonko,teraz juz zachmurzone niebo. Rebeko 🌼 Wesola 🌼 Annapo 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato!!! No pewnie ze przy takiej nowinie tylko najlepszym szampersem trza lac!!!!! 🌻🌻🌻 ale nowina!!! ja juz po obiadku, wiec dzieki a slonko u mnie tez juz ucieklo, pewnie komus za duzo poslalam, eh???? przyznnac sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato!!! No pewnie ze przy takiej nowinie tylko najlepszym szampersem trza lac!!!!! 🌻🌻🌻 ale nowina!!! ja juz po obiadku, wiec dzieki a slonko u mnie tez juz ucieklo, pewnie komus za duzo poslalam, eh???? przyznnac sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadam,tadam......spóźniona wpadam i zziajana;) ale co tam lecę pędzę co sił w nogach i mam dużo słodkości jest do wyboru: jagodzianka,bułka z serem i rodzynkami,bułka z makiem i pączki a wszystko to nie tuczące i dla smaka :D:D:D:D:D:D: Dea dziękuje będę pamiętać i może któregoś dnia zapukam do Ciebie z wielką chęcią :) A teraz moje drogie gerlsy kawę poobiednią do frykasów stawiam, albo nie włączę exspres i same się poczęstujcie;) nie ma to jak samoobsługa :P Zaszalałam dzisiaj hi,hi,hi,hi na maxa!!!! A i szampan jest no to oby nam się dobrze działo,a że działo to armata, żeby nam się armaciło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola 🌼 Frykasow dolozylas-nic tylko impreza :D Ja juz Kochane po obiedzie,czekam na M- nagotowalam,zrobilam dodatkowo bigos i wlozylam w sloiki,bede miala na sobote,mamy imprezke w domku,jutro MM ma urodziny a w sobote imprezka. Jutro wstawiam galarete z kurczaka a w piatek pieke torta. Dzis juz sie zegnam z wami ale jutro bede. Milego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, jeszcze nikogo nia ma ? No to szybciutko kawa na otwarcie oczu ;) : % % % % % % ... Erato 🌻 - ale wiadomosc !!!! Rrrrany, normalnie ciesze sie jak dziecko, zdrowko kochane zdrowko :) !!! 😘 dla Ciebie za te wszystkie nerwy !! Wesola 🌻 - ales nam wyzerke zrobila :D. Jak jeszcze zostalo cos z tych frykaswo to poprosze o jagodzianke.... dieta nie zajac ;) Mnie sie od rana pyszczysko smieje bo.... slonce do nas wrocilo :) ... wiec rozsylam promyki na 4 strony swiata :) MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane . Witam czwartkowo - widze,ze kawka juz jest i to w jakich super filizaneczkach? Rebeko 🌼 Dzieki Kochana,sama chodze zadowolona odkad doktorka do mnie zadzwonila,najpierw dostalam telefon od lekarki u siebie,ze wyniki i recepta leza w recepcji,wynik dobry ale to nie byl ten wynik-bo te akurat przychodza poczta- ale o dziwo na drugi dzien rano,dostaje poczte i co widze? Jest Super!!!! Sloneczko u mnie wyszlo zza chmur,oby bylo milo bo taka rozdrazniona sie obudzilam i jeszcze szatana sobie zafundowalam a teraz chodze rozdygotana,brrrrr. Ide zaraz do miasta na male zakupki,musze kupic kilka rzeczy do galarety i na torta. Milego dnia Kochane i jak wroce bede na podgladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy dzień - mąż marudzi od kilku dni - nie może wyskoczyć do ogródka, a tam nie ma krasnoludków - sam musi wszystko uporządkować :D Już koniec [tak jakby] sezonu - ma czas... teraz tylko deszcz przeszkadza w realizacji jego planów. Ja nawet rzadziej włączam TV - ciągłe "nadawanie" męża rozprasza moją uwagę :D w robieniu wpisów również :D teraz jest w kuchni - jaka ulga... ciut ciszej - nie licząc jego gwizdania :D Erato ❤️ cieszę się razem z Tobą - czekałam na taką właśnie wiadomość. Rebeka ❤️ jeśli kafe dalej będzie takie kapryśne - to może namówimy dziewczęta na przejście do innego portalu... tam nie ma żadnych kłopotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ slonko jest :) kawka tez :) suche jagodzianki pewnie tez :) humor ... pewnie ze jest :) no i dzis moj ostatni dzien w pracy w tym tygodniu :) dobrego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - w razie potrzeby wiemy gdzie mozna uciec ;) ... na szczescie u nas spokoj i mam nadzieje ze tak pozostanie, bo w sumie to ja kafete lubie :) ... A co do tego TV to nas przez wakacje to czasami nawet nie ma po co wlaczac :O... najlepszy film jaki ostatnio ogladalam (po raz n-ty zreszta ;) ) to "Moj tesc i ja" (nie wiem czy taki dokladnie jest polski tytul) z De Niro i Stiller'em... niecierpliwie czakam na wrzesien i jakies nowe filmy :) Dea 🌻 - no to masz juz wszystkie skladniki na dobry week-end :) :classic_cool:... mnie brakuje jednego ;)... ale nic to :) i tak mi dzisiaj wesolo :) Erato 🌻 - zakupy zrobilas ? To moze na tarasik sie skusisz ;) ... ? Cala reszte (zarowno te palace jak i te niepalace ;) ) tez zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem! Ufff,zakupy zrobione,prezenty kupione,tylko zostalo mi nastawic reszte w kuchni. Kaszubko ❤️ Dziekuje Ci bardzo,rowniez sie ciesze.Wiesz ja tez bardzo lubie nasza cafe,przyzwyczailam sie a pomaranczki nam nie szkodza. Dea ❤️ Ja jutro ostatni dzien pracy i dopiero wolne.Pogoda u mnie raczej barowa ale nie pada-dopiero po 19-ej. Rebeko ❤️ Powiedz,czy jedna czesc tego filmu to nie jest ,,Poznaj moich rodzicow,,? czy to moze ten sam. W sumie fajna komedia. Teraz skocze z wami na tarasik i spadam do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też lecę na taras :D poczekajcieeeee :D Nie chodzi mi o przejście z powodu pomarańczek - z tym mamy tu spokój... lecz coraz częściej są kłopoty z wejściem, z wpisami... nawet z odświeżaniem stronki. No, ale ważne jest, że w razie czego mamy gdzie od razu przejść 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - wiem ze jest druga czesc tego filmu, wlasnie w tytule cos z rodzicami wiec to chyba to :) ... Lubie De Niro :) Lece do domku :cool: ... moze sie jeszcze na maly spacer zalapie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje miłe Panie 🖐️ Erato 🌻 bardzo się cieszę, że jesteś zdrowa jak ryba :-) Przekaż życzenia urodzinowe dla M. Rebeko 🌻 dzięki za zdjęcia. Moja Martusia nie mogła się napatrzeć na Alę, stwierdziłyśmy, że jest bardzo słodziutka :-) Kaszubko 🌻 ja z tym nadawaniem też tak mam w domu, tylko, że to nie M ale moja córcia cały czas gada, że buzia jej się nie zamyka. Wczoraj wieczorem musiałam skończyć pracę i niestety nie mogłam się skupić, bo ona cały czas musiała mi coś ważnego powiedzieć :-) Ale fajnie, że komuś się chce z nami gadać :-D Annapo 🌻 oj, widzę, że Ty faktycznie nie masz czasu na nudę :-( Mam nadzieję, że ta kumulacja atrakcji już się wyczerpała i teraz będzie już tylko dobrze ❤️ Dea 🌻 ale masz fanie, zaczęłaś już weekend, zatem życzę miłego wypoczynku i dużo słońca :-) Wesoła 🌻 widzę, że dostałaś te bułki w promocji, bo bez kalorii :-D A tak swoją drogą, to Ty kochana tak nie dźwigaj, tyle zakupów na raz. Dziewczyny ja już mam dość mojej (niezbyt lubianej) pracy. Od rana do wieczora pracuję, wpadam do domu, nastawiam pranie, sprzątam, czas dla rodziny, a jak wszyscy idą spać, to siadam do komputera i dalej pracuję :-( Już chyba podjęłam decyzję, że do końca września tak pracuję i szukam coś innego. Mój syn znowu wyjechał na obóz. Teraz jest nad morzem, bardzo ostro trenują przed sezonem, ale z niedzieli na poniedziałek w nocy wraca, a we wtorek jedziemy do Chorwacji na 10 dni. Pierwszy raz zarwiemy dzieciom szkołę. Nie będzie ich na rozpoczęciu roku i 2 pierwsze dni nauki. Syn jest bardzo zadowolony z tego, natomiast córcia bardzo to przeżywa, ale widzę, że zaczyna się cieszyć, że jedziemy, to jakoś to będzie :-) Pozdrawiam Was i jadę po M do pracy. Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, wpadam po długiej nieobecności i otwieram stronkę :-D To może cosik postawię z tej okazji? Proponuję amaretto, gin z tonikiem i zimne piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ❤️ Czesc babeczki w piatek,kawka na stoliku abyscie mialy jeszcze ciepla to zostawilam w termosie.Ja juz po kawce i po porannej przejazdzce,zaraz ruszam do pracy a pozniej jestem bardzo zajeta.Na dzis w planach pieczenie torta i salatka. Goja 🌼 M serdecznie dziekuje za zyczonka,nie ukrywam,ze byl zdziwiony.Goja,kurcze Kobieto zwolnij troszke,jak tak czytam co piszesz,to widze siebie-no oprocz tej pracy na kompie-ale obowiazki te same.Fajnie,ze jedziecie na urlop,wreszcie wypoczniesz.Dwa dni szkoly to jeszcze nie tragedia,dadza rade a ile przyjemnosci,z niecierpliwoscia juz czekamy na fotki.Milego urlopu i Pozdrowionka. Milego Dnia wszystkim,postaram sie wpasc na kawke popoludniowa jak wroce.Pa,pa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, takie moje zezowate szczescie, jak Goja gin stawia to mnie nie ma :(... a taka mialam wczoraj ochote na cos mocniejszego... Goja 🌻 - :(... tak jak ostatnio pisala Dea, praca ktorej sie choc troche nie lubi to masakra :O... a jeszcze jak musisz w domu o pracy myslec to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac... Zycze Ci powodzenia, bede trzymac za Ciebie kciuki !! Ale najpierw jeszcze ucaluj dzieci 😘 i zycze Wam wszystkim udanych wakacji !! A co do Ali... dziekuje w jej imieniu za komplementy ;) ... pisalam Kaszubce (w tym poscie co zniknal :O ) ze rosnie mi kobitka z charakterem ;) ale te rozki ktore pomiedzy wlosami przeswituja mi nie przeszkadzaja... :D Erato 🌻 - przyganial kociol ...;) Mam nadzieje ze po kawaleczku torta dla nas zarezezrwujesz ;)...? Wczoraj jednak na spacer nie poszlam bo M Ale do parku zabral, jak wrocilam do domu to ich nie bylo... wiec skorzystalam z okazji i przelecialam po domu z odkurzaczem.Wrocili o 18h30 i troche sie zdenerwowalam jak zobaczylam Ale z zakrwawionym czolem :O ... Spadla w parku z drabinki, niby jest tam to miekkie podloze ale pech chcial ze lezal kamien :(... Sliwe ma na pol czola, ale na szczescie rozciecie nie jest duze... Wiem ze takim wypadkom nie da sie calkowicie zapobiec, ta nasza alpinistka wspina sie wszedzie i coraz trudniej ja upilnowac a nie mozemy jej tez wszystkiego zabronic i caly czas za raczke ja trzymac ... ale to pierwszy taki powazniejszy "wypadek" i troche sie zdenerwowalam.... porzytek z tej calej histrorii taki ze jak M do pracy pojechal to stwierdzilam ze musze sie troche odstresowac ;) i jeszcze podlogi, kuchnie i kibelki umylam :D :D ... i dzisiaj mam juz WE :) Moze jaks bibke wieczorem zrobimy ;) :P :D ...? No dobra, koncze juz te moje wywody... porywam kawe i zycze MILEGO, RADOSNEGO I SLONECZNEGO DNIA !!! A, jeszcze jedno !! Bylam swiecie przekonana ze szef w poniedzialek wraca, cala "zadana" robote zrobilam... a tu sie okazuje ze jeszcze przez tydzien Go nie ma :) ... hehe, przedemna jeszcze tydzien luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jak Wesoła🖐️ale postaram sie po wieczornych obowiazkach wpasc na chwilke,bo potrzbuje jakiegos oddechu:)...kolo21.30 zbiorka dziewczyny:).. <stopka>🌻miłością jest....przemierzenie pokoju w nocy,aby kołysanką i ciepłymi słowami utulic Ciebie płaczącego wtedy,kiedy cale moje ja pragnie odpoczać....M.Stroud 🌻</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie,wpadlam na obiecana sobie kawke :D:D:D Nie mam sily,latam dzisiaj jak przeciag,syn ma przeprowadzke,jeszce bidulek nie spal a dzis znowu ma nocke,nie mam pojecia jak on to wytrzymuje ale mlody organizm wszystko zniesie. Rebeko 🌼 Oj biedna nasza Alice,a poskarzyla sie na Tatusia? pamietam jak u mnie tak bywalo to dzieciaki zawsze pokazywali palcem -to Dziadzius byl na ,,pacerku,, z nami :D 👄 dla niej. Wesola 🌼 Co tak dzis marnie-humorek podsylam. Annapo 🌼 Oj nie wiem Kochana,taka zaganiana dzis jestem a jeszcze wieczorkiem mamy probe,na drugi tydzien gramy maly koncert i trzeba sie przygotowac :D Ale zajrze jak sobie piszecie. A teraz lece Kochane po M bo juz czas. Tylko jescze skocze na tarasik-kto chetny? Milego Wieczoru. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×