Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam u nas nieciekawie ...wlasnie sie dowiedzielismy ,ze zmarla jedna kobieta ....nie miala latwego zycia....uciekla ze wschodu z 2 malych dzieci i obloznie chora mama,jedno z dzieci niepelnosprawne,poznala faceta i pewnie myslala ,ze w Polsce bedzie lepiej,moze i troszke lepsze zycie ,ale facet jest alkoholikiem,w dodatku czeka na miejsce w wiezieniu i w sumie dostala jeszcze wiecej roboty,ale sie nie poddawala,z ta niepelnosprawna dziewczynka autobusem jezdzila na rechabilitacje,a czasami jak nie miala pieniedzy to ponoc na rekach ja niosla... ostatnio jakos chyba lepiej jej sie finansowo zaczelo powodzic ,bo i auto mieli i wozek dla tej dziewczynki....tylko ten chlop nic sie nie poprawial... a teraz w sobote sie dowiedzialam ,ze znalezli ja kolo samochodu nieprzytomna,do wczoraj byla w spiaczce a wczoraj ponoc sie obudzila,a dzisiaj juz nie zyje:(:( do tego jeszcze byla w 5 miesiacu w ciazy i to dziecko zylo kilka dni w inkubatorze ...a teraz beda chowac i te mame i to dzieciatko:(.... pisze o tym ,bo czasami tak narzekamy na nasze zycie ....a takie historie ucza pokory .... no nic mimo tej smutnej historii zycze Wam milego dnia.... a w dodatku moja siostra tez w szpitalu:(...moze jutro bede miala lepszy humor to sie odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - :( az mi serce scisnelo i lezka sie w oku zakrecila :( :(:(:(... zycie jest czasami naprawde okrutne :(... masz racje, odrobina pokory :( ... Pozdrowienia dla siostry, mam nadzieje ze to nic powaznego !! :( Dea 🌻 - tez czekam az Ala w koncu do tego ogrodka pojdzie ( nikt mi nie umie powiedziec kiedy to nastapi :O ) i tez chce sobie 2 tygodnie wolnego wziasc ... ale porzadkow na te 2 tygodnie nie planuje :P... Popoludniowa kawa : |=|? |=|? |=|? |=|? |=|? |=|? ... i moze tarasik ;) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeka - lecę na tarasik - kawa :D kawa :D dziś wciąż bym ją piła. Annapo - pokora... owszem, aby nie za dużo. Dea - już straszą, że tym razem ma być zima tysiąclecia - oby to się nie sprawdziło. Delikatny żołądek :D trudno - do jutra będzie w normie. Wesoła - u mnie też niebo zakryte chmurami i co jakiś czas pada. Rebeka - bez komórki i bez kompa już nie wyobrażam sobie życia :D to zjadacze czasu, ale i świetna, szybka komunikacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje sie zakatarzona :O... chyba mi Alice katarek sprzedala ;)... ale w sumie to juz wole sama troche pocierpiec, niz Ja biedna z zapchanym nokliem widziec ... Mam tylko nadzieje ze nie bedziemy sie teraz nawzajem na zmiane zarazac :D Dea 🌻 - zoladek przyszedl do siebie ;) ? To moze do japonca dzisiaj w poludnie "razem" sobie wyskoczymy... A tak a propos "razem" ... wasze plany przyjazdu do Paryza odlozone na "kiedys" ...? Kaszubko 🌻 A tak po cichutku przypominam ze jutro wszystkie mamy swieto ;) .... 3 LATA ISTNIENIA TOPIKU :) wiec trzeba bedzie o jakims szampanie pomyslec :) ... qrde ale ten czas leci !!! A ze dzisiaj jeszcze nie swieto ;), to tylko kawe stawiam : ? ? ? ? ? ... i nestety ale praca czeka :O ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O kurczaki faktycznie czas szybko leci........ Trzy lata razem kto by pomyślał hi,hi,hi,hi powoli jak stare dobre małżeństwo ;) Dokładam tradycyjnie słodkości :) Nie powiem ja w podróż też bym się wybrała........wsiąść do pociągu byle jakiego.................. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajac w reku, kamyk zielony ... :) no to trzeba nad tym planem troszke popracowac co? ❤️ Ja kawe lapie lapczywie, zoladek o niebo lepiej ;) ale za to gardlo zawalone, katar mi sie zablokowal :o Ola mnie zarazila. A ja juz po mojej pierwszej sesji placzu dzisiaj - ostatni dzien w przedszkolu dziewczynek ... Rebeka, na japonca sie pisze i owszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 deszcz na dworze ,no ale nic dziwnego - sasiadka pranie zrobila:)...a ja mam wolna chwilke,(o dziwo)...maz jechal do ksiegowej,malego udalo mi sie jakos ululac ,tesciow nie ma -zyc nie umierac,dzieci jeszcze w szkole.. :P no to chyba zrobie dobrej kawy i troszke poczytam przed obiadem... Dea🌻 wszystko sie kiedys konczy,ale nie placz w koncu cos nowego sie zaczyna...na te smutki posylam 👄... Rebeko🌻 wlasnie mialam zapytac co z tym Twoim przedszkolem,nie masz okreslonej daty?...Ty zazdrosnica jestes katarku dziecku pozazdroscilas:):)...W sumie jak sie jest chorym to ta reszta jakos tak milej nas traktuje,wiec czasami dobrze tak lekko pochorowac...:P no chyba sie moja siostra czula nie kochana:P...jest juz z nia lepiej i jak sie nic nie zmieni to w piatek idzie do domu...trzustka jej sie zapaliła:P... Wesoła🌻stre malzenstwo ,ale za to dzieci mamy małe:P...no ja tez nie przypuszczalam ,ze sie to tak dlugo utrzyma,ale mam nadzieje ,ze nie tylko sie utrzyma nastepne trzy lata,ale moze i dluzej... no to tyle...milego dzionka wsiem🖐️ 🌻miłością jest....przemierzenie pokoju w nocy,aby kołysanką i ciepłymi słowami utulic Ciebie płaczącego wtedy,kiedy cale moje ja pragnie odpoczać....M.Stroud 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 no to jutro czas na wspomnienia :D szybko ten czas przeleciał. Annapo - to o 16:28 powinien pojawić się Twój wpis... w ten sposób rozpoczniesz czwarty roczek :D Ja powinnam dać wpis 10 min później :D U mnie też sąsiadki prały - pada od samego rana. Dobranoc - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ❤️ Witam z rana i kawka czestuje,do kawki dokladam gruszkowca,hmmm,az pachnie. Wreszcie dzisiaj wstalam lekko odespana,od kilku dni zasypiam jak tylko do lozka wchodze a to dlatego,ze doszly mi nowe prace i z M zaczynam i razem konczymy-pozniej obiadek,sniadanko na nastepny dzien-jakies pranko i juz wiecej nie pamietam -bo odpadam. Zajrze jak wroce z pracy-jak tu z takiej okazji nie wypic toastu. Wszystkiego Najlepszego Kochane 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) w tym jubileuszowym dniu :) Mamy piekne, sloneczne przedpoludnie :) .. podobno po poludniu ma sie zepsuc :( ale narazie cieszmy sie tym co mamy ;) Ania 🌻 - no wlasnie nie wiem kiedy Ala bedzie ten ogrodek zaczynac :O... Dzwonilam do nich, jest przyjeta, ale grupie jest 12 dzieci i biora je po jednym i robia adaptacje... i nastepne dziecko biora dopiero jak z poprzednim juz nie ma wiekszego problemu... A ze jest to tylko 2 razy w tygodniu to moze to troche potrwac :O... A ja chcialam sobie wzaisc wolne, troche odpoczac, mama chciala w tym czasie do Pl poleciec, tate troche przy budowie wspomoc bo biedny caly zestresowany :P sam musi wszystko wybierac i o wszystkim sam decydowac ... niestety musimy sie wszyscy uzbroic w cierpliwosc :) Dea 🌻 - to dzisiaj pierwszy dzien szkoly dla Evelyn ? Czy dopiero w poniedzialek zaczyna...? Tak czy inaczej dla Niej : http://www.bonbonsconnexion.com/images/easter/EC1x_easter_candy_cones_cornets_bonbons.jpg :) A dla Ciebie duzo zdrowka 😘 Erato 🌻 - az mi tutaj zapachnialo ;) Dzieki :) Kaszubko 🌻 - wiele sie przez te 3 lata wydazylo :) ale bilans przeciez ogolnie pozytywny :) Wesola 🌻 Kawa wypita, ciasto zjedzone ... no to nie pozostalo mi nic innego jak... pozegnac sie narazie ;) ... MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dziendoberek🌻 tak sie chyba powitalam za pierwszym razem hmmm...ale to zlecialo... nie wiem czy dam rade sie wpisac o 16:28 ale napewno bede o Was myslec...a juz teraz wielkie dzieki ,ze jestescie 👄 Rebeko🌻 no nie powiem dosyc ciekawy sposob maja w tym przedszkolu...mam nadzieje,ze sie przed zima zalapiesz :P...a Tata to ten domek dla nich buduje w PL ? Erato🌻 dzieki za ciacho,pierwszy raz slusze o gruszkowcu,moze jakis przepis podrzucisz,jak dasz rade... Kaszubko🌻 no powiedz sama myslalas ze tak dlugo pociagniemy?,bo ja nie ? ale cieszy sie moje serducho ,ze taksie to powolutku kula do przodu...byle tak dalej... a teraz zmykam na razie ,bo musze byle co jeszcze zrobic a i ksiazke mam fajna,no to moze uda mi sie troszke odpoczac psychicznie ... milego dzionka dziewczyny....👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D ale dostałam nudną pracę - mąż ślicznie o mnie dba :D ostatnie zioła przygotowuję do suszenia - muszę się pospieszyć z robotą, aby po południu już mieć czas dla siebie i spokojnie wejść na topik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - w PL... z kilka lat chca wrocic na stale... Co czytasz ? kaszubko 🌻 - moze i nudna :P ale za to pozniej bedzie jak znalazl :) O 16.28 to ja w metrze bede :O... ale tez o Was bede myslec :) Dzisiaj mnie czeka odgruzowywanie chalupki :O bo jutro maja wpasc znajomi ... ale postaram sie choc na chwilke wpasc ... naewt jersli bedzie to tylko po to zeby toast z Wami wzniesc :) ... jakbym sie spoznila to szampan sie w lodowce chlodzi, szampanki w bufecie a truskawki w koszyczku w kuchni :) Czujcie sie jak u siebie w domu ;) :) Buziole kochane !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie uda.....WSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO NA NOWY ROCZEK !... przede wszystkim ,zeby dalej nam tak dobrze tutaj bylo i coby :) powrocily piatkowe pogaduszki:)...no to zdrowko!!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej 🖐️ Ja też zaglądam w tym jubileuszowym dniu 🌻 Pamiętam dokładnie ten dzień urodzin topiku, bo dzisiaj mój M ma również urodziny, tylko, że on jest troszkę starszy :-P Ja również dziękuję Wam za to, że jesteście i życzę Wam i sobie, żeby nasz topik był przepełniony radością i samymi dobrymi wiadomościami :-) Kochane, u mnie w sobotę zaczyna się sezon piłki ręcznej, więc już gorąco się robi. Dzisiaj byliśmy na spotkaniu z nowym zarządem, a w sobotę po meczu robimy małe przyjęcie urodzinowe mojego M i naszej koleżanki, która miała wczoraj urodziny. Jutro z kolei mam spotkanie z koleżankami i kolegami z klasy ze szkoły podstawowej. Chyba niedługo będę musiała się sklonować :-D Wreszcie się zmobilizowałam i wysłałam Wam trochę zdjęć z urlopu. Postanowiłam się troszkę wysilić i wysłałam do każdej z Was. Zawsze angażowałam Kaszubkę :-) Jeśli do której z Was nie dotarł mail, to proszę o info. Oczywiście pod warunkiem, że chce Wam się oglądać moją facjatkę :-D Idę pod prysznic i do łóżeczka, jeszcze sobie poczytam troszkę. Dobrej nocy, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej 🖐️ Ja też zaglądam w tym jubileuszowym dniu 🌻 Pamiętam dokładnie ten dzień urodzin topiku, bo dzisiaj mój M ma również urodziny, tylko, że on jest troszkę starszy :-P Ja również dziękuję Wam za to, że jesteście i życzę Wam i sobie, żeby nasz topik przepełniony był radością i samymi dobrymi wiadomościami :-) Kochane, u mnie w sobotę zaczyna się sezon piłki ręcznej, więc już gorąco się robi. Dzisiaj byliśmy na spotkaniu z nowym zarządem, a w sobotę po meczu robimy małe przyjęcie urodzinowe mojego M i naszej koleżanki, która miała wczoraj urodziny. Jutro z kolei mam spotkanie z koleżankami i kolegami z klasy ze szkoły podstawowej. Chyba niedługo będę musiała się sklonować :-D Wreszcie się zmobilizowałam i wysłałam Wam trochę zdjęć z urlopu. Postanowiłam się troszkę wysilić i wysłałam do każdej z Was. Zawsze angażowałam Kaszubkę :-) Jeśli do której z Was nie dotarł mail, to proszę o info. Oczywiście pod warunkiem, że chce Wam się oglądać moją facjatkę :-D Idę pod prysznic i do łóżeczka, jeszcze sobie poczytam troszkę. Dobrej nocy, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowko !!! :) Widze ze nikogo nie ma ale to nic, przy takiej okazji to nawet samemu mozna wypic ;) Bedzie mi sie lepiej na mopie latalo :D Tez podpisuje pod zyczeniami ;)... te piatkowe posiadowki MUSZA wrocic !! Szczerze mowiac to nie przypuszczalam trzy lata temu ze tak sie to rozwinie :) Na kafe trafilam przypadkiem kilka dni wczesniej szukajac czegos na necie... ostatnia rzecz o ktorej wtedy myslalam to zawieranie internetowych znajomosci ... a dzisiaj uwazam ze to jedna z najlepszych rzeczy jaka mi sie w zyciu przytrafila :) ... Cudowne z Was kobietki 😍 , wszystkie jak jedna !! Ide cos na ruszta wrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze, nie zauwazylam Cie Goja :) Najlepsze zyczenia dla M 🌻 ... podobno facetom sie kwiatkow nie dale ale co mi tam ... :D To tak specjalnie ;) czy przypadkiem te urodziny macie zgrupowane ;) ..? Dziekuje ze piekne fotki :) ciesze sie ze chociaz tak moge Was zobaczyc :)... wszyscy usmiechnieci i zadowoleni, krajobrazy dech w piersiach zatykaja... a z Ciebie to taka smiga ze szok !!! I jak tu w kompleksy nie wpasc :O :D :D Nie posiedze dzisiaj ... kolacje zjadalam a teraz wiadro mnie wola :O... musze do niego isc, bo sie boje ze mi Ale obudzi... ;) Spokojnej nocy, kobietki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weszłam na kafe jakieś dwa tygodnie wcześniej - wskoczyłam do pewnego topiku [jeszcze na pomarańczowo, bo nie wiedziałam jak się zaczernić] tam... na tym topiku trwała akurat wojna między dziewczynami, więc wycofałam się. Przez następne dni zaglądałam do kafeterii [zdążyłam się zaczernić w tym czasie] i nagle zauważyłam wpis Annapo - wpadłam i zostałam :D http://www.youtube.com/watch?v=UO6bSz-ycw8&feature=related ciekawy filmik - najlepiej się ogląda na pełnym ekranie. Goja - na pocztę wskoczę rano - dziś już woła mnie Śpiący pan. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i kawka czestuje. Smacznego. Wczoraj oczywiscie padlam i obudzilam sie w nocy jak moj antywirus krzyczal,ze baza wirusow zostala zaktualizowana-5.15.hmmm,dobre co? nareszcie dzisiaj piatek i ostatni dzien. Goja 🌼 Na poczte zajrze pozniej ale juz z gory dziekuje,no chyba,ze nie dostalam hihi,a dla M szczere Zyczonka Urodzibowe 🌼 Annapo 🌼 Ja Kochana gruszkowca wumyslilam sama,po prostu tak jak robie inne ciasta z owocami tak i z gruszkami wyszlo. 4 jajka,szklanka cukru i torebka cuktu waniliowego razem mixujemy,dodajemy 1,5 szklanki maki i duza plaska lyzke proszku do pieczenia -mix- do tego na oko wlewam niecale pol szklanki oleju i mixuje,na wierzch ukladam gruszki lub inne owoce.Piekarnik nagrzewam do 180 .C - tortownice smaruje i obsypuje maka,wylewam ciasto i pieke od 50 do 60 min.w piekarniku-zawsze wychodzi.Smacznego. Ryubko 🌼 Fajne fotki na NK. Pozdrawiam Rebeko 🌼 Kiedy proba piekarnika? Masz przepis to moze cosik upieczesz? Kaszubko 🌼 Widze,ze co roku sie nie nudzisz,ja na topik trafilam chyba dwa m-ce pozniej.sprawdze jak wroce.Fotki sliczne na garnku. Dea 🌼 Milego urlopowania. U Ciebie tez tak jest zimno rano? Ja dzisiaj juz wystapilam w kurtce bo zmarzlam a w nocy wstawalam przymknac okno tak mi zimno bylo,brrrr,ja chce lato!!! Wesola 🌼 Co dzis serwujesz? Zmykam Kochane bo musze przywiezc syna z nocki i sama zaczac swoja,do uslyszonka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo :) do kawki rogaliki na maselku dokladam :) ... tak z okazji piatku ;) no i zeby nam ten dzien milo i prze wszystkim SZYBKO ( ;) ) przelecial :) Erato kwiat] - inauguracja jak znajde czas... prawdopodobnie przez ten WE :) ale raczej nie na slodko na poczatek ;) Kaszubko 🌻 - hehe, klotni na kafeteri nie brakuje :D Dea 🌻 - HOP HOP !!!Pomachaj chociaz !! Od nas urlopu nie bralas !! ;) MILEGO DNIA mile panie :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 a u mnie znowu Maly chory...i nawet sama pani doktor byla zdziwiona ,bo caly rok nic a teraz w tak krotkim okresie drugi raz ...tym razem dostal zastrzyki domiesniowe i mam nadzieje ,ze beda skuteczniejsze...szkoda mi tego Brzdaca,sama nie wiem od czego to chorobsko... Erato🌻 przepis wyprobuje ,bo wyglada ,ze szybki do zrobienia ,a jeszcze notatka;zawsze sie udaje....wiec nie ma ze boli...tyle ,ze chyba nie jutro bo jak maly chory to najlepiej mamie z rak by nie schodzil... Rebeko🌻nie wiem czy uda mi sie dzisiaj zajrzec,ale sie postaram..a jak bedziesz piekla miesko to tez mozesz nas poczestowac,ja tam nie pogardze:P...no i pamietaj zanim zjecie zrob fotke!!!!!! Goju🌻caly bukiet 👄 dla meza z okazji urodzin,duzo zdrowka i spelnienia marzen...a fotki dopiero obejrze... Kaszubko🌻no popatrz jak to minelo,a co do Rybki to dalej nie wiem ale moze She bedzie bardziej uswiadomiona :P... no nic tyle na teraz bo glodomory mnie zaganiaja do garow .....milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ M dziękuje za życzenia, szczególnie,że to od tylu fajnych kobiet ;-P Rebeko dzięki za miłe słowa, ale wiesz, do zdjęć prawie zawsze się pozuje :-D Annapo 🌻 dużo zdrówka dla maluszka 👄 Ja zaraz biegnę na spotkanie, więc wieczorkiem mnie nie będzie. Jutro mój syn ma turniej, dobrze, że na 10:30, to zdążę się wyspać, 2 mecze mojego dziecka, jakieś bardzo szybkie sprzątanko i znowu mecz, a po meczu imprezka :-) Dzisiaj M robił zakupy i zadzwonił do mnie zapytać co ma kupić, powiedziałam, żeby kupił tabletki 2KC, skoro taki weekend nam się szykuje :-D Buziole dla wszystkich 👄 miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po pracy,korzystam bo M w lazience i siadamy do obiadu-spagetti czestuje-ktos chetny? Rebeko 🌼 No od czegos trzeba zacza-Annapo ma racje -najpierw fotki :D Annapo 🌼 Oj szkoda Brianka duza 👄 dla niego - jak go tyle ciotek wycaluje to choroba szybko przejdzie. A wracajac do ciasta,naprawde szybki przepis i naprawde zawsze wychodzi :D Goja 🌼 A co to te tabletki? pierwszy raz o nich slysze- ....a swoja droga -ja fotek nie dostalam i trzymam kciuki za syna a Tobie zycze - BAW SIE DOBRZE- :D Wszystkim zycze Milego Wieczoru a ja lece nakladac,papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - Juz wiem :D ale ja mam inny sposob-co prawda malo ludzi to uzywa a mi pomaga i czuje sie jak nowo narodzona hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×