Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wszystkich słonecznie:D Reato❤️dzieki że wczoraj wyslalas slonko widze ze prawie w całej Europie świeci...HURAAA!!!!:D:D:D:D Rebeka❤️ma sie rozumieć że damy znać:D ...ale mi dałaś z tą Katedrą hahaha:D:D:Dno i mam nadzieje że faktycznie ją ominiemy:DBardzo bym sie cieszyła gdyby doszło do slutku maże tym razem w komplecie;)a bilety owszem...młody by sie ucieszył ....ale juz o tym konie by nie zapeszyć👄👄 dzieki za kawe a ja stawiam"szneke z glancem"hihi...kto wie co to?;) MIŁEGO DNIA:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Rzena nie gniewaj sie ;) ... ale tak mi to utkwilo w pamieci :D:D :D :D A szneke bardzo chetnie bo bardzo lubie ;), ale na deser sobie zostawie :)... nie, nie ;), nie znam gwary poznanskiej tylko mam internet :P :D :D ... i dlatego pozwole innym tez poszukac ;) Wesola - zbuduj nam nowa Warszawe ;) :D Popracowalam uczciwie :P, teraz a obiad lece bo mi to miesko z zurawina i szneki ;) strasznego apetytu narobily .... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka;)ja sie nie gniewam:D i zjec spokojnie byle bez pospiechu hehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poamcham na szybciora bo strasznie mnie czas pogania i Ola zaraz sie obudzi, i juz czas wychodzic po Duza Mysz :) Przezylismy pierwszy dzien szkoly! Na nk zdjecie Myszy w mundurku :) dzis rano byla cala w skowronkach jak uslyszala ze i dzis pojdzie .... ciekawe kiedy jej ten entuzjazm przejdzie ;) robimy tez przyswajanie w przedszkolu domowym - ale to bardziej jak niania bedzie, bo narazie babka ma tylko swojego syna plus Ola ... i tu mam wieksze zmarwienie bo Ola fajnie sie tam czuje ale jest ze mna i jak tylko znikne z jej pola widzienia to marudzi i mnie szuka :( jutro proba ognia bo zostawiam ja na godzinke sama :o Ola ma straszna infekcje obydwoch uszkow :o jutro idziemy do laryngologa i zobaczymy co dalej ... goraczki nie ma, ale ja strasznie wysypalo, i co gorsza wyglada to na ospe, ale ze na drugi dzien kropki znikaja, wiec wnioskuje ze to nie ospa .... ja ciagle diety unikam, ale jak tylko skonczy sie ten strasznie stresujacy urlop to wracam, bo znow doszlam do 66kg :o no coz, przy dzieciach nie ma czasu na jedzienie, lapie co najszybsze, a to sa wlasnie tosty z angielskiego, strasznie tuczacego chleba :o ok, pralka sie skonczyla, wiec wywiesze. U nas dzis ostatni dzien lata, 25 stopni, wiec juz trzecia pralke zrobilam :) ale mam radoche nie? ciesza mnie te male robotki ktorych normalnie nie wyrabiam zrobic :) pa pa 😘 zdrowka i sloneczka wszystkim!!!! Aha, witaj znowu Rzena 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznym :D ŚWIECI i jest ciepło:D (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? K A W A !!! Dea❤️dzieki👄...szkoda tylko że Myszka tak cierpi:(dużo 👄dla niej i powiec pozniej co laryngolog powiedzial.Jestem dobrej myśli i mam nadzieje ,że im częsciej mala bedzie zostawala sama bez Ciebie,przyjdzie czas że sie przyzwyczaji.Moj jak byl taki malutki nie dawal chwili wytchnienia wyl(bo to nie byl placz)tyle godzin ile mnie nie było...ale on bez rodzicow do dzisiaj nie czuje sie NIGDZIE dobrze.Wierze ze Olcia jest bystrzejsza i da sobie świetnie radę,córka mojej siostry też ma naimie OLCIA :Di ma problem kiedy ma iść do domu,w tedy zaczyna sie istny dramat...hihi... Wczoraj po obiedzie oglądałam teleexpres i tak jakośdziwnie sie poczulam bo jak znowu spojżalam w tv to byla juz pogoda...hmm jakimś cudem uciekły mi prawie 3 godzinki i moje prznie suszylo sie w pralce hehe:D ale je jeszcze raz wypłukałam i powiesilam na noc:D MILEGO SLONECZNEGO....DNIA...I ...(_)? czeka👄dla WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam! u mnie pada ale juz jest 19 stopni-lapie kawke w locie i do uslyszenia. Rzena 🌼 Dzieki za kawke i Witaj. Pozdrawiam Mile Panie i zycze Milego Dnia - ja oczywiscie wczoraj padlam przed M - biedaczek -za mnie musi wylaczac kompa,ale wychodzi na to,ze ja bardziej zmeczona jestem :D Dzieki za fotki-Goja 🌼 Ale laska z Ciebie. Dea 🌼 Myszka swietnie wyglada i zadowolona na zdjeciu. Rebeko 🌼 A piekarnik juz wyprobowalas? Kaszubko 🌼 Dzieki za przesylke. Wesola 🌼 Annapo 🌼 oki babeczki ja spadam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Dea 🌻 - przesliczna masz uczennice 😍 !!! Coraz bardziej do mamusi podobna !! Napewno jestes z Niej strasznie dumna ;) ... i masz calkowita racje :) Powodzenia dzisiaj dla Ciebie i Olenki ... melduj co u laryngologa, cos Twoja malenka nie ma szczesie do uszek :(... Erato 🌻 - piekarnik wyprobowany :)... w piatek robialam fliety z lososia z jarzynkami w papilotach :) ... Moze nie bardzo ambitne, ale na poczatek nie chcialam siebie za bardo komplikowac :P... no i wyszly calkiem-calkiem :) ... i zachecona tym pozytywnym doswiadczeniem ;) ... M sie o "murzynka" dopomina :D Rzena 🌻 - hehe, mials "przerwe w zyciorysie" ;) ? Skad ja to znam :D Ania 🌻 - HOP ! HOP ! Kaszubko 🌻 - HOP ! HOP ! Goja 🌻 - HOP ! HOP ! Rudamaxi 🌻 - HOP ! HOP ! She 🌻 - HOP ! HOP ! Isa 🌻 - HOP ! HOP ! LATO SIE SKONCZYLO !!! WRACAJCIE !!! :) Ja dzisiaj do pracy 2 godziny jechalam :O, ale szczerze mowiac nastawialam sie na gorzej ... w poludnie bedzie obiad przy kompie, bo chce wczesniej wyjsc... zobaczymy co mi z tego zamiaru wyjdzie. A wczoraj wieczorem dostalam wiadomosc ze kuzyna corka urodzila synka :) ... a dzisisiaj rano dostalam fotki :)... od razu mi sie humor po przeprawach w transporcie poprawil :) Zycze wszystkim milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja fotek nie dostalam:( wiem,wiem ja nie posylam to nie dostaje ...rozumiem:( Dea🌼:(ja nie mam nk Rebeka🌼masz nowy piekarnik?Ja też i się czajeżeby go wlaczyc hihi...strach ze mi sie nie uda,za gruba książka instrukcji obsługi hihi... Wspolczuje Ci tej drogi do pracy,ja jak jeździlam 40 min.autobusem to juz mi sie wydalo za daleko i zmienilam prae blizej domu:Da teraz autem to jakieś 10/15 mni....i kolejny dzidziuś na świecie :D 🌼dla dzidzi👄 Annapo 🌼jak zdrówko Twoje i dzieciaczków? Kaszubko👄 Wesila🌼 Goja👄 TIARAMISU...na stoliku ...czestujcie sie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - oj, kusisz, kobieto, kusisz ;) :D ... ale nie odmowie :D Fotki wyslalam do Ciebie skarbie, nigdy o Tobie nie zapominam :) ... ale dostalam zwrot od Ciebie i Goi :(... Bede sie musiala chyba do kogos usmiechnac, bo cos Twoja skrzynka moich adresow nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja stawiam kawke w poludnie :) Ola poszla spac, ja wstawilam zupke i zrobilam salatke sledziowa na wieczor, i klaplam. Wiec szatan z imbirka wloskiego czeka :) Dzis rano gonilismy wszyscy czas i tak wyszlo ze ja Ole babce na rece przez prog oddawalam i nawet nie mialam czasu jej pocalowac 😭 Plakala ponoc tylko 5 minut, dzielna moja corcia :) A jak ja odbieralam, godzinke pozniej, to jak fajnie piszczala! No latwo nie bedzie, ale widze ze lubi sie z synkiem babki i fajne zabawy tam ma. Wczoraj mnie szalenie zaskoczyla - poszlysmy tam na obiad, Ola byla bardzo glodna i sama juz sie domagala zeby siasc w krzeselku, potem miala podany talerzyk i widelec i sama pieknie jadla :) Moja duza panna! zjadla prawie wszystko, a potem na deser jeszcze truskawki ze smietanka wsunela :D Dzis wieczorem mamy laryngologa, dam wam znac jutro jak poszlo. A Duza ... niesamowite jak ja juz te dwa dni szkoly zmienily. Jej gadki zrobily sie jakby dojzalsze, poprostu urosla :) Ach! Tak, jestesmy z niej strasznie dumni ❤️ Musze powiedziec ze BBC ostatnio spisuje sie doskonale co do prognozy pogody :o dzis pada i padac bedzie, temp. 20 stopni a jutro juz 15. Mamy jesien! Rebeko, gratuluje osiagniec piekarniczych ;) ja lososia w papilocie uwielbiam i dziewczynki tez! a jakiez to latwe i szybkie :D Aha, Ola okazala sie byc sledziara :D:D:D kroilam matiasy i dalam jej sprobowac kawalek, i jak sie domagala wiecej :) Zdecydowanie ma to po mamie! dobrze mi jest w domu, ale jednak tak mam dni rozlozone ze nic nie moge zrobic co sobie postanowilam :o moze dzisiaj uda mi sie troszke posprzatac? Poza tym, jestem tak padnieta, bo do szkoly chodzimy na pieszo (to jakies 20 minut z Evelyn, bez niej 15) czyli cztery razy dziennie mam spacerki ;) Ale rezultat taki ze o 21 padam na pysk! :D Dzis wydalo mi sie ze Ola powiedziala swoje pierwsze zdanie .... ale po angielsku. No coz do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Tak ślicznie i głośno wołasz Rebeko, że usłyszałam :D A serio - dziś mąż musi być od rana w ogródku [chodzą elektrycy] więc jestem w domu. Niby mam wiele czasu :D ba - tak się tylko mówi - dostałam od mojej Ani śliczne zdjęcia z wczorajszej wieczornej i nocnej imprezy w naszym mieście :D już mam zgodę na wrzucenie je do garnka - teraz tylko trochę korekty i.. potrzebny czas na zastanowienie się jakie fotki wrzucic [mam duży wybór] Dalej też siedzę w Chomiku - wrzucam i ebooki i opisy - zajrzyj Rebeko - zobaczysz jaka robotę odwaliłam :D :D :D Dea - dostałam wielkie oczy widząc Myszkę na NK - jak urosła! i jaka śliczna! Wysypka u Oli może byc z kilku powodów - 1] uczulenie na jakiś pokarm lub proszek do prania 2] na tle nerwowym - stres - bo przedszkole Albo jeszcze coś i innego Mój następny wnuczek [mały Michaś] przyjdzie na świat 21 XII - to już dokładna data zaplanowanej cesarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - piekna data :) Bedziecie miel radosne Swieta :) Dea - super, nie wazne ze po angielsku :) wazne ze bylo :) !! U nas narazie tylko pojedyncze slowa... po Pl i po Fr tez ;) W sumie to nawet sporo tego, ale narazie sie jeszcze zdania nie doczekalam ;) ... wszystko przed nami :D A ja prace w sumie juz na dzisiaj skonczylam :) ... teraz sie jeszcze troche poobijam ;) pol godzinki i do domku uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo, jest moj ziec ;) 😍 :D Kaszubko 🌻 - ja jeszcze pamietam fotki z bananami :) ... taki maly szkrabek z Niego byl a teraz juz chlopak jak sie patrzy :) !! No i dziekuje za Twoje fotki :) ... dawno juz Twojej buzki nie ogladalam i troszke sie stesknilam :) ... Stawiam kawe : \_/* \_/* \_/* \_/* \_/* \_/* \_/* .... i chyba nie mam wyjscia ;)... LISTA OBECNOSCI, bo sie nam towazystwo po swiecie rozpierzchlo ;)... trzeba wprowadzic troche dyscypliny :P :D MILEGO DNIA !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Podpisuje liste i uciekam dzisiaj :) Miłego dnia...pa Acha łapie kawe w locie dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam piatkowo,...Oooo Rebeka liste wystawila,podpisalam i lapie kawke,dzis mam na 10-ata do pracy i o 12-ej juz koniec,wczoraj wieczorkiem dostalam telefon,ze tak wyjdzie.,..hmmmm,wczesniejszy weekend mi sie szykuje. Rebeko 🌼 Ales mi smaka narobila,az musialam sprawdzic co to jest bo jeszce tego nie robilam ale brzmi apetycznie,sprobuje,dzieki,dzieki.Teraz to bedziemy sie wymieniac sie przepisami :D Ciesze sie,ze jestes zadowolona.Powiedz co to u Was sie dizeje z tymi terrorystkami,matko jak to wszystko czytam to az wlos sie jezy. Kaszubko 🌼 Nie moge sie napatrzec na Maciusia 👄 taki slodki z niego chlopak...a te oczy to ma zabojcze :D Serdecznie dziekuje za Twoja fotke az milo popatrzec.super wygladasz i tryskasz usmiechem.Jesien u nas jest fantastyczna. Kaszubko 👄 Zapomnialam,wspaniala nowina z dzidzia,Gratulacje dla rodzicow 🌼 Rzena 🌼 Tiramisu jeszcze zostalo? kusisz mnie,kusisz :D Teraz Twoja kolej na piekarnik,co nam zaserwujesz? :D Dea 🌼 Same nowiny nam przynosisz - dziewczynki zadowolone,smaki nowe wyprobowane,pierwsze slowka wypowiedziane,nic tylko pozazdroscic..od razu wspomina sie swoje dzieci jak to byly male.Moj mlodszy chyba polubil gotowanie i pieczenie,w szkole wybral w zeszlym roku cattering i teraz czestuje mnie swoimi pysznosciami,wczoraj zrobil cisteczka francuskie z dzeme m,dobre byly,teraz pyta sie jak zrobic pierogi i zaoferowal swoja pomoc.Myszki obie Ci beda pomagac.👄 dla nich. Pozdrawiam wszystkie Panie i zycze milego dnia-do uslyszonka-u mnie dzis imprezka,przychodzi kumpel z dziewczyna,niewidzielismy sie dwa m-ce a mieszkamy tylko ulice od siebie :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato❤️niestety nie ale dzisiaj juz zagodzinke,no góra dwie będzie rafaello;) specjalnie dla CIEBIE ogromny kawał zostawie ,a jak nie zdążysz to do lodówki i na pozniej bedziesz miala:D👄 Laseczki!!!Miłego WIKENDU wam życze👄ja juz dzisiaj do domku uciekam:D...szefa nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam-ja juz po pracy i po zakupach i echo w portfelu,na dodatek zdenerwowalam sie,zlamala mi sie gorna jedynka,normalnie pol zeba mi od[padlo.....i co?teraz musze do dentysty,nerwa mam na wierzchu a tu weekend....wstepny koszt 200F.zgroza. Rzena ❤️ Kochana jestes,wsadze do lodowki,skosztuje jak zabka wstawie :D Milego Weekendu zycze...ale jestem na podgladzie. To moze tarasik? co prawda u mnie pada ale mam parasol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pada :(.... przyszla burza, mam nadzieje ze szybko przejdzie :O... Erato 🌻 - no to z zabkiem rzeczywiscie klopot :( Milej imprezki mimo wszystko ;) ! Do plynow zabek nie potrzebny :D Rzena 🌻 - moj szef sie wlasnie do domku zmyl... ja tez jeszcze troche posiedze i przed 16h00 tez sie zmywam :D W sumie to juz zaczal sie WE :) Dzisiaj znow M do pracy zawoze, pozniej male sprzatanko i jutro rano zakupy i moze do mamci na chwile podskocze :) ... tak w ramach relaksu :D Postaram sie zagladnac na chwilke jeszcze dzisiaj wieczorem... ale nic nie obiecuje... Pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam🌻 widze,ze lista lezy,no to wypada sie podpisac:P sorki ,ze mnie troszke nie bylo ,ale naprawde mam sporo teraz na glowie i nawet kompa nie dotykam ...mysle jednak ze jak sie nic nie zepsuje i nie wyskoczy nic niespodziewanego to ,to jeszcze przyszly tydzien taki obładowany apotem moze bede miec troszke luzu... Rebeko🌻 tez mnie skusilas tymi papilotami i poszukalam przepis,no i pewnie kiedys wyprobuje,tylko nie rozumiem czemu nie zrbilas fotki tego dziela:(... Dea🌻 chcialam zobaczyc Mysz w mundurku,ale nie mam konta na NK i nawet staralam sie poprzez konto Kaszubki zajrzec ,ale sie nie udalo....wiem jednak ,ze napewno ladnie wyszla ,bo przy takich genach nie ma inaczej :)... Erato🌻 mam podobny problem z gorna jedynka,ale na razie nie mam kasy i modle sie zeby mi ta stara jeszcze troszke wytrzymala... Kaszubko🌻 sorki ,ze tak bez pytania skorzystalam z Tojego konta na NK,ale to ciekawosc winna,mam nadzieje ,ze wybaczysz,a w garnku jeszcze nie bylam ,ale fotke z @ widzialam i widze ,ze fajnie wygladasz ...dzieki bo tez juz sie troszke stesknilam...:) No nic musze znowu konczyc ,bo obiad mi sie przypali,a dzieci juz baaaardzo glodne i pewnie by mi uszy natarli jakby w koncu na talerzu jakies wegielki byly zamiast pysznej ryby... Milego dzionka wsiem... Acha miedzy innymi bylam z Malym na kontroli i wszystko ok.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz po obiedzie,pochlipalam troszke zupki a na drugie papka jak dla niemowlaka.:D Rebeko 🌼 Tak zdecydowanie masz racje,znieczulenie bedzie dzialac,hihi,do tego zab niepotrzebny.Ale wiesz co? przykleilam te pol na super glue-jak ja bym chodzila bez zeba,nerwa juz wypalilam,przypuszczam,ze nie nadaje sie do zrobienia bo od korzenia mi czarnieje,coz wszyscy u mnie w rodzinie maja klopot z zebami,jak juz wczesniej pisalam moj mlodszy syn od 4-tego roku zycia ma sztuczna jedynke a mi juz polecialy po pierwszej ciazy. Zycze Ci Milego Weekendu z Ala u mamci. Annapo 🌼 Oj Kochana zabki mamy tylko dwa razy - reszta to sztuka :D Ja juz sztuke zaliczylam,dwa lata temu wstawialam na NHS i powiem Ci,ze wcale nie jestem zadowolona - 400 F dentystka wziela a w sumie az tak ich nie widac,bo sa z tylu i tyle razy pilowalam,ze jeszcze troche a zostalabym bez :D Moge Ci powiedziec,ze Myszka naprawde ladnie wyglada i cala mamusia-jak pokazywalam zdjecia M to mowilam,chodz zobacz mala Dee hihi,chociaz myslalam,ze moze przez przypadek Dea umiescila swoja fotke ale jednak echo. Ok,teraz szybkie sprzatanko i trzeba bedzie jechac po M - moj synus wraca dzisiaj do domku,cos sie poklocil z dziewczyna bo zadzwonil po pracy i stwierdzil,ze to niema sensu,on lubi miec spokoj i wszystko poukladane -widze,ze teskni za swoja byla dziewczyna ale ona wraca w maju,hmmm.zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D większość dnia spędziłam poza domem - zakupy na peryferiach miasta... troszkę nad zatoką i dość długo w ogródku. To wczorajsze fotki: moja Psotka i łabędzie http://www.garnek.pl/kama13/a Znów zrobiłam sporo zdjęć - jutro je wrzucę go garnka... jeśli nie zmienią się moje plany - podobno tak ciepło i słonecznie ma być jeszcze tylko kilka dni... szkoda - moja psinka polubiła wędrówki ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ ... sprzatanie :O, kibelki :O i mop :O zaliczony :D :D :D :D ... zaczynam week-end :) Ania - zagladnij na poczte ;) A fotek nie zrobialam bo... calkiem zapomnialam :O... przy gosciach, w tym zamieszaniu, zupelnie mi z glowy wylecialo :D. Ale nastepnym razem jak bede cos piekla na spokojnie to zrobie ;) ... co by to nie bylo :D Erato - szukaj tego dobrych stron ;)... moze przy okazji na tej "niemowlecej diecie" jakis kilogramek ubedzie :) :D Kaszubko - widze ze Psotka i Ala maja cos wspolnego ;)... obie lubia w suchych lisciach buszowac ;) :) Wesola - noooo, widze ze powrocilas do obowiazkow ;)... tak trzymac :D Spadam bo ledwo na oczy patrze :O... teraz juz tylko kolderka mi sie marzy... :) DOBREJ NOCY i MILEGO WEEK-END'U !!! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Witam niedzielnie,zapewne wszyscy odpoczywaja ale ja stawiam kawke i serniczka-wczoraj pieklam. Sobota minela na odpoczynku-piatek imprezka. Zycze milego dnia i czekam az ktos podrzuci mi slonko bo zimno i pada..... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... no to ja do tego sernika dostawie jeszcze ciacho z owocami(z Twojego Erato przepisu,chociaz z moimi innowacjami:)).... wczoraj nareszcie udało mi sie dojechac do fryzjerki i moge powiedziec ,ze zaraz lepiej sie czuje:)ostatnio juz wygladalam strasznie ,jakies takie reszki pasemek,grzywa jak u lwa,wszystko za dlugie i nie dawalo sie nic ulozyc.... cos mnie ostatnio bierze na rozne porzadki hi,hi...najpierw umylam wszystkie okna ,popralam firany itp,teraz zrobilam porzadek na glowie hmmm...ciekawe co jeszcze wymysle:P... w przyszlym tygodniu ,jak sie pogoda nie zepsuje musimy zrobic silos z kukurydzy a dla mnie to oznacza ,ze musze nakarmic cos ok.10 chlopa :P...to spore wyzwanie tylu mezszczyzn zadowolic:P...najgorsze ,ze musze to robic na raty,kazdy z nich kiedy indziej zjezdza z pola i musi wtedy cos wrzucic na ruszt i przy tym niektore dania odpadaja...w tamtym roku z Malym Brianem dalam rade tylko leczo z ryzem zrobic,ale chyba im smakowalo ,bo ani ziarenko ryzu nie zostalo,a teraz mysle ,ze chyba fasolke po bretonsku zaserwuje...tyle ,ze nie wiem czy czasem nie bedzie ich potem przeganiac na tym polu:P:)... dzisiaj zbieram sily przy kawce i dobrej lekturze ,udalo mi sie dopasc w biblitece nowa ksiazke J.Chmielewskiej i nawet fajna...takze na razie chyba sie z Wami pozegnam, ale zycze udanej niedzieli i jak przezyje to około srody sie zamelduje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×