Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aaaa, Ania 🌻 - jaki kurdupel ?!? Przeciez Ty chyba mojego wzrostu jestes, a ja sie kurduplem nie czuje :P :D Kupuj, kochana, kupuj, z doswiadczenia wiem ze jak sie nie kupi to i tak sie kasa rozejdzie a tak przynajmniej jest z tego jakis porzytek ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dea🌻 oj widze ,ze sie nudzisz jak te serwery padniete...:)a ze bez ciacha dzisiaj to i dobrze ,moze w koncu uda nam sie troszke uszczuplic te oponki:P...acha i dzieki za wyjasnienie tego "nitkowania" moja kosmetyczka to chyba jednak lubi pisete,przynajmiej tak to odczuwam,bo oczy mam zamkniete w czasie tej operacji:)...ale efekt jest fajny takze nie bede jej narzucac innych metod.... U tych maluszkow to juz tak jest ,ze nawet sobie nie pozwola noska wytrzec i w dodatku jak choruja to zaraz nie jedza...musimy to przetrwac ,bo niec innego nie pozostaje...a te jedzonko w okolo to tez chyba norma...u mnie to i na scianach czasami np. spagetti wisi,a jak juz pozwole mu samemu jesc to najlepiej by bylo wszystko oslonic taka folia malarska.. Co do tej 4 lotniej kurtki,to troszke za duza byla kupiona to fakt,ale tez Niki juz tak nie rosnie jak kiedys,a raczej jej ubywa:):P...slyszalam ,ze dziewczynki od momentu 1 miesiaczki to tak ok.8 cm najwyzej jeszcze maja szanse urosnac i musze powiedziec ,ze cos w tym jest bo moja corcia wlasnie od tego czasu juz tak szybko nie rosnie... Erato🌻 gratulacje sla cory...a Ty moze w koncu bys troszke tez odpoczela...zaszyj sie na kanapie z dobra ksiazka ,zamknij drzwi ,wylacz telefon i odpocznij bo jeszcze sie jakiegos chorobska nabawisz tfuuu... no nic chyba tyle a dzisiaj bo jakos nic mi wiecej do glowy nie przychodzi...:Pmoze jutro jakis wieczorek sobie zaplaujemy ?... a teraz posylam moc 👄 i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🌻 pamietasz jak na sptkaniu Ci powiedzialam ,ze bylam swiecie przekonana ,ze bedziesz wyzsza ,wlasnie to przekonanie zna tym oparlam ,ze na jednej z fotek stoisz w plaszczu chyba u Was w pracy na tarasie i dlatego jakos tak mi sie ubzduralo ze musisz byc ode mnie wyzsza ...no bo na mnie naprawde plaszcza nie umiem znalesc...a z tym kurduplem to tak tylko :)...ale przyznasz ze do wysokich to sie raczej nie zaliczamy:P... Co do humorkow dzieciakow to Brian tez w tyle nie zostaje:P...Niki to juz teraz straszy mnie scenami z udzialem Briana ...ona stara sie go wychowywac na chama,jak powie nie to nie i doprowadza do takiego placzu ,ze az tesciowa przylatuje z dolu ratowac dzieciatko:)...a ja raczej w takich momentacch staram sie odwrocic jego uwage od tego o co walczy...tak robilam z Nikola i Rogerem i jakos urosli:Pna w miare normalne osobki:P...no to moze teraz mi sie tez uda stare metody zastosowac,chociaz Brian ma jakby wieksze rozki i trudniej je utemperowac.... no i znowu naklikalam...a chcialam juz obiad postawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ania, w kapeluszu to i za wysokie bysmy mogly ujsc :D Mnie sie tez kosmetyczka marzy :)... zarosnieta jak Brezniew chodze :O a wlosy od wyjazdu do Pl nozyczek nie widzialy :O ... musze sie w koncu za siebie wziasc.... Ooooo, zaraz zadzwonie i do fryzjera sie umowie, a co !!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chyba obiadu nie bedzie :P...bo jakos nie umie tylka dzwignac od kompa...:P:)... ja juz nawet mialam termin u fryzjerki zaklepany ,ale Brian sie rozchorowal no i dalej zarastam...ale za to brwi i rzesy mam zrobione...:P nogi chowam pod spodnie to pewnie tez jakiegos buszu sie dochowam :):)..w sumie mi nie przeszkadza ,a maz i tak noce u kumpla spedza takze po co sie meczyc;) a teraz coraz zimniej a z buszem to moze i cieplej mi bedzie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ania chyba jednak obiad ugotowala ;) ... a ja zaraz do fryzjerki lece :) ... pierwszy krok w strone normalniejszego wygladu zrobie :D MILEGO WIECZORU !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wrzuciłam fotki do Garnka... zdjęcia zrobiłam w ciągu ostatnich dni :D http://www.garnek.pl/kama13/a Moja psinka miała wczoraj pazurki obcinane i to przez weterynarza :D w nagrodę [za, że była grzeczna] pojechała ze mną dwukrotnie na dłuższy spacer. Tak się cieszyła :D nauczyła się sama wskakiwać mi na kolana. :D a ja nie lubię wizyt u fryzjera :D z powodu loczków - nie rozumiem dlaczego fryzjerki tak nachalnie namawiają na różne loczki. Depilacja też nie dla mnie - pamiętam do tej pory słowa mojej mamy: że jak raz się zacznie, to juz trzeba stale :D i to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo niemrawo wam macham 🖐️... i na kawe zapraszam : (_)* (_)* (_)* (_)* (_)*... u mnie dzisiaj kawa-szatan wskazana, bo niewyspana jestem masakrycznie :O : Ala zakatarzona :( i nie wiem nawet ile razy do Niej w nocy wstawalam... po 10-tym razie przestalam liczyc :O No i na M zla jestem 😠, bo kilka razy to On sie obudzil pierwszy i zamiast do Niej wstac to mnie budzil :O.... bo, jak tlumaczyl, "Ciebie wolala" Grrrrrrr !!!!!! Kaszubko 🌻 - po takich lesnych drozkach sama sie zapuszczasz ;) ... ale fotki sliczne :) takie swieze :) Ja po kazdej wizycie u fryzjera tez musze sie "przeczesac" bo nigdy nie jestem zadowolona :D ... moje wlosy sie naturalnie kreca, ja lubie gladkie a wszystki fryzjerki tez mi namietnie loki zostawiaja :P :D Wszysrkim MILEGO DNIA zycze... byle do 16h00 ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, chyba zartujecie ze sama jedna przez caly dzien sie tu pojawie !?!? Gdzie sie podziewacie ;) ...? Jeszcze pol godzinki i do domu uciekam... wieczorem sprzatanko :O ale za to jutro znow na caly dzien do mamy wybywam :) Postaram sie zagladnac do Was na chwilke wieczorem, ale nic nie obiecuje, bo po dzisiejszej nocy mam powazne watpliwosci czy na mopie nie zasne ;) ... Narazie 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeko🌻 czasami i tak bywa,ze samotnie trzeba stac na strazy...mam nadzieje,ze jednak na tym mopie nie spisz,bo to chyba niezbyt wygodne...ja jeszcze chwilke bede zagladac takze jak masz chec na pogaduchy to sie melduj... Kaszubko🌻 jeszcze do garnka nie zagladalam ,ale zaraz nadrobie zaleglosci;)... ja dzisiaj po urzedach biegalam...i niestety dopiero teraz mam wolna chwilke i tez nie wiem jak dlugo,bo Brian zasnal ok 18.30 i chyba jeszcze sie obudzi,a jak nie no to chyba dlugiej nocki miec nie bede.... bede na podgladzie a teraz musze poszukac jakis przepis na ciacho ze sliwkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze,ze jednak nie pogadam :P...mowi sie trudno...przepisow znalazlam kilka i nie wiem co zrobie:P...osilkowi w zloby dano....:) zycze wsiem milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero kolacje jem :O a wpadlam na chwilke, bo musze sie pochwalic ;) Zawiozlam dzisiaj M do pracy i po drodze wstapilam do sklepu... i kupilam piekarnik :) Tyle ze nie przywiozlam go bo auto mialam zaparkowane na samym koncu parkingu, a przejscie z Ala do auta, przestawienie go, odebranie i zaladowanie piekarnika za duzo czasu by mi zajelo a spieszylam sie do domu ... no i zreszta sklep juz prawie zamykali i pewno bym nawet nie zdazyla... Ale nic to, odbierzamy jutro wracajac od mamy albo w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, spoznilam sie :(... no to sie jeszcze pochwale ze przy okazji kupilam tez Ali kurteczke na zime :) ... i druga na wiosne :P bo mi sie spodobala... hehe, znow konto czerwone bedzie na koniec miesiaca :D :D Ania - wyprobuj wszystkie po kolei a to najlepsze pozniej ja zrobie :P No nic, nie ma zmiluj sie, ide na tym mopie polatac ;) ... Zycze wszystkim SPOKOJNEJ NOCY 😴 i milej soboty 😍 ! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tu brunet bardzo wieczorową porą :-D Miałam Wam dzisiaj bardzo dużo napisać i zdjęcia wysłać, ale zaczęłam malować paznokcie i takie tam i już czasu zabrakło. Na NK zamieściłam kilka zdjęć, a jutro postaram się wysłać na maila. Teraz zmykam pod kołderkę, bo paluszki mi trochę zmarzły. Cieszę się, że już weekend. Odpocznę sobie wreszcie (szorując kibelek itp.) :-D Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sobotnio. No widze ze weekendowe pustki znowu mamy, Goja usprawiedliwiona bo kibelki czysci, ale reszta? Zartuje, wiem ze zapracowane albo zajete rodzina wszystkie jestesmy. u nas znowu cztery pory roku, sloneczko, deszcz, wiatr, rano zimno, teraz ciepelko ... kawe stawiam bo przy takich szybkich zmianach nie potrafie trzymac powiek otwartych. (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> mocna turecka, a do tego stawiam ostatki ciasta migdalowego, wyszlo pyyyycha :) Evelyn zrobila pod moim nadzorem, mysle ze mala kobitka zlote rece do pieczenia bedzie miala ;) Rebeko, wspolczuje nocek, my juz lekko spokojniej ale i wczoraj ok 1ej musialam wstac. Ja na takie katarzyska to podaje na noc cos na basie paracetamolu i antyhistamin, lzej dziecku wtedy sie oddycha i jakos spia. ide kawe pic 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 no i tak niefajnie wyszlo,ze znowu nie pogadalam ,tylko dlatego ze sie nie doczekalam :(...no coz moze nastepnym razem bedzie lepiej... u nas dzisiaj od rana ruch jak w ulu,ale za to dosyc duzo mamy zrobione a mnie sie nawet udalo z Malym wyjsc na spacer,chociaz to nie byla taka przyjemnosc jakiej sie spodziewalam...Brian nie chcial siedziec w wozku i siedzial mamie na bioderku ,a sam pchal jedna reka wozek i w dodatku jak nie jechal tam gdzie chcial to sie wydzieral niezadowolony:P... ciacho w koncu tez zdazylam upiec i chyba sie juz ajedlismy sliwek bo zostaly i leza spokojnie,a tydzien temu byla bitwa o ostatnia...ciacho niestety dobre wyszlo i ostatkiem sil wyrwalam rodzince kawalek i schowalam zeby na jutro cosik do kawy bylo :P Dea🌻 ...u mnie do kuchennych obowiazkow to przewaznie syna zagonie,Niki jakos woli palaszowac to co my upichcimy :P ale za to ona w tym czasie zajmuje sie Brianem,a to tez nie jest lekka praca:P:) 👄 za wypieki dla Evelin... Rebeko🌻...no to pierwszy krok zrobiony...piekarnik kupiony,teraz czekamy na to co upieczesz...i nawet jesli pierwsze Ci nie wyjdzie to sie nie przejmuj,bo taki piecyk musi sie wyczuc:P a do tego trzeba troszke zakalcow upiec:):)...moj zanim sie dogadalismy to czesto spod ciasta mi palił a na gorze surowe zostawial ,ale jakos metoda prob doszlam do tego o co mu biega:)...i teraz i miesko i ciacho fajne robi,a najfajniejsze wychodza jak sie nie staram:(... Milego dzionka u mamy... Goju🌻 jak tam kibelki?Odpoczelas juz?To moze do mnie wpadniesz co nieco wyszorowac ,jak przy tym odpoczywasz to ja z mila checia Ci odpale moje obowiazki szorowaczki...bo u mnie to corcia posprzata cala lazienke ale kibelek to dla mamusi zostawia,ponoc tylko ja tak porzadnie umiem to zrobic:(... no nic ide jeszcze zajrzec do ksiazki ,moze zanim Maly wstanie troszke mi sie uda odchamic przy czytaniu...:):P...pozdrawiam wsiem i do kiedys🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) W niedzielne przedpołudnie :) Wracam z cukierni z plackiem śliwkowym,parzę kawę i mówie miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wracam na lono i nadrabiam zaleglosci ;) Sobota u mamy super :), bylo slicznie i cieplutko wiec dwa spacery nad jeziorem zaliczylysmy :) Ala potaplala nogi w fontannach :) a w drodze powrotnej pojechalam M z pracy odebrac i wstapilismy do sklepu ... i mamy nasze cudo techniki w domu ;) :D :D :D. M stwierdzil ze jest latwy w obsludze bo juz wyczail guzik "micro-ondes" i "start" ;)... no i nauczyl sie czas ustawiac (to juz wyzsza zkola jazdy :D )... Jemu wystarczy;) , mnie bedzie troche trudniej zeby to usrojstwo rozgryzc :O... no ale moze powolutku do czegos dojde :) Wczoraj sobie pospalam do 11h00 :) pozniej szybki obiadek, F1 :) i po poludniu M poranek odsypial a ja z Ala na spacer wybylam:) ... spotkalam polakow z 22-miesiecznym synkiem, Patrykiem, pobawil sie z Ala a ja sobie troche poklachalam :) A dzisiaj juz znow powrot do obowiazkow :O... nie ma lekko ;) Dea 🌻 - mala gospodyni Ci rosien, gratulacje dla Evelyn 😘 Ja mam dla Ali syropek na bazie mequitaziny (nie jestem pewna czy tak sie po polsku nazywa) ... daje jej na noc to sie jej troche lepiej oddycha... No i czesto plucze jej nosek woda morska zeby nic nie zalegalo... Katarku juz prawie nie ma :) ale i tak sie tej nocy kilka razy obudzila, na szczescie juz bez porwnania z poprzednimi nocami :) Ania 🌻 - cos nam nie dane ostatnio ;) ... Ala tez uwielbia wozek pchac wiec czasami biore jej na spacer zabawkowy wozek z misiem albo lalka:) ... tobie pewno gorzej :P bo obawiama sie ze Brianek takiegonie ma ;) ...? Goja 🌻 - hehe, na ma to jak na wlasnych smieciach :) Chyba zaraz na klase wskocze bo na fotki sie nie doczekalam :P ... Nie wiem czy jeszcze placka od Wesolej 🌻 zostalo... ale kawe i tak Wam postawie : > > > > > > > ... No coz, nie pozostaje mi nic innego jak tylko rozeslac slonko :) i pozyczyc MILEGO DNIA ! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Świeże pączki z jagodami i kawa capuccino :) Jaka piękna dzisiaj pogoda cudne babie lato choć czuć już chłód..... Od razu humor lepszy i nastrój więc dla wszystkich pozytywne wibracje na cały pracowity tydzień :D:D:D:D:D:D:D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 no i po niedzieli:(...niestety jakos tak szybko te niedziele mijaja,wydaje mi sie ze duzo szybciej niz pozostale dni... Rebeko🌻gratulacje i milej nauki obslugi...widze ,ze u Ciebie to od razu rzut na gleboka wode i byle co Cie nie zadowala,to w sumie racja ,bo jak juz opanujesz to cudo ,to pewnie samo bedzie sie wszystko robilo:):P Wozek dla lalek ,oj nie to chyba by jeszcze gorzej bylo...bo Brian jeszcze sam nie chodzi wiec zeby go popychac musialabym chyba na kolanach spacerowac :D to dopiero bylaby atrakcja we wsi:) Wesoła🌻 dzieki za ciacha,wlasnie jestem po obiadku i bedzie jak znalazł...u mnie tez slonko i nawet ciepło...miejmy nadzieje ,ze sie ta pogoda na dluzej u nas zatrzyma... Goju🌻 zlituj sie nad to reszta,ktora konta nie posiada na nk i poslij cos normalna poczta.... musze sie juz zwijac,bo pozno a jeszcze mam co nieco do zrobienia a o 17 tej mam wywiadowke u corci,takze tyle na dzisiaj ,ale starym zwyczajem zycze wsiem bardzo milego dzionka i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zglaszam :) jagodowke z cheeecia japie, oj jak ja lubie! :) u nas juz jesiennie - wczoraj jeszcze mielismy sloneczny dzien, niby cieplo, ale ja przemarzlam na grillu u przyjaciolki i potem wieczorem w domu chodzilam ubrana jak na zime pijac herbate z cytryna i goracy rosol. Jakos obeszlo sie bez kataru dzisiaj. Gratulacje nabytku Rebeko, no to teraz czekamy na popisy i przepisy ;) a z tym ze te najnowoczesniejsze sprzety trudno odszyfrowac to sie zgadzam. Niby maja ulatwiac czlowiekowi zycie, ale sa tak zbudowane, tyle guzikow, przyciskow i migaczy, ze w glowie sie wszystko miesza co do czego ;) hihihi .... Dzis musze sie troche zmuszac do pracowania, zyje juz urlopem, porobilam sobie plany na robienie porzadkow (ciekawe czy sie uda ....) no i glowy do pracy ogolnie juz nie mam bo myslami odprowadzam moja kruszynke do szkoly .... a tu tyyyle jeszcze do zrobienia mam :o no to buzka dla was i sie odezwe jak bede mogla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i okazlo sie ze wywiadowka przeniesiona na jutro,tzn.mojej corci sie zle cosik przeczytalo i na szczescie zdazyla mnie powiadomic zanim wyjechalam z domu(niech zyja komorki:):)) Dea🌻 ja juz jakis czas sie zbieram za porzadki ,takie konkretniejsze i jakos na tym zostaje...zawsze cos wyskoczy niespodzianego....nie szkoda Ci na to urlopu??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - przez kilka dni dużo byłam na przejażdżkach i na zakupach w większych sklepach [znajdujących się na peryferiach miasta] Porobiłam fotki http://www.garnek.pl/kama13/a Dziś na molo pojawiła się młoda para ze świadkami [jeden ze świadków był na boso - buty trzymał w ręce] to była sesja zdjęciowa, a i mnie się udało zrobić kilka fotek :D W parku spuściłam Psotkę ze smyczy - mogła wybiegać się do woli... to był dla niej raj na ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ;) No i qrde, chyba sie nigdy na swieze wypieki od Wasolej 🌻 nie zalapie :(, zawsze musze czerstwe resztki dojadac :O :D :D :D ... Wczoraj mama 😍 wieczorem przyjechala wiec do kompa nie dotarlam ;) Kaszubko 🌻 - ... no i widze ze Psotka znalazla sobie kompana przy okazji tego spaceru ;)... :) Podczas naszego WE nad morzem tez spotkalismy na plazy mloda pare :)... i WSZYSCY (mlodzi i goscie) byli boso z butami reku :D Ania 🌻 - hehe, az sie no glos rozesmialam jak sobie Ciebie wyobrazilam :D :D Tez mowie ze komorki to dobra rzecz... ale zadziwiajaca sprawa, dopoki sie jej nie mialo to jakos czlowiek potrafil sie bez nich obejsc, prawda ...? U nas, pomimo moich namow, M sie bardzo dlugo opieral :P... zlamal sie jak zobaczyl bezdomnego wychodzacego ze swojego kartonowego "apartamentu" z komorka przy uchu... Dea 🌻 - obiecalam Wam pierwsze (tak, tak, pierwsze ;) !) ciasto ... ale nie mam pojecia kiedy to nastapi :D ... A ty z porzadkami nie przesadzaj ;)... a tak na marginesie ... wyszlo cos z ta Pania do pomocy ? U nas po staremu, Ala dalej zakatarzona ale dzisiaj juz ladnie cala noc przespala... chyba idzie na lepsze :) (tfuuuuu, tfuuuuu !!) A dzisiaj po pracy znow dentysta mnie czeka :O... nie lubie :O :O :O ... :D MILEGO DNIA skarbeczki ;) !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale się nacieszyłam :( dzisiaj już norma niebo zasnute chmurami..... Ech....lato wróć byle nie tak upalne jak było ;) Rebeko hi,hi,hi,hi.........jak Ci powiem ,że mam w zanadrzu W-Z-tki to chyba będziesz zła ;) Wiecie co nie lubię takiego przejścia z pogody na pogodę....kurczaki na letnie ciuchy za zimno na zimowe za ciepło.....trzeba sobie przypomnieć ubieranie na cebulkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - MAM CIE !!! :) :D :D I swiezutkie W-Z-tki sobie zaraz wtrzachne :D A w zamian moge Ci troche slonka podeslac... u nas niesmialo przez chmurki przeblyskuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ponoc zima idzie :o w przyszlym tygodniu mamy plaszcze wyciagac z szaf .... ja dzis na zadne slodkosci sie nie pisze bo zoladek cos dzis delikatny ;) bylam na kolacji z kumplem ktorego nie widzialam ze 4 lata, a w barze nie odmierzali gin'u tylko lali lali lali .... no i boli dzis glowka :o mam kare :p a ja urlop biore tak bardziej zeby sobie mama pobyc. Evelyn zaczyna szkole, i chce ja odprowadzac i odbierac przez te pierwsze dwa tygodnie, po potem to ona sie bedzie tylko po swietlicach wloczyla ... a porzadki to w planie, a czy plan wylezie to sie okaze ;) teraz spadam bo za moment mam teleconferencje i trzeba jakos te moje obolale dzis mysli poukladac w miare ... 😘 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ponoc zima idzie :o w przyszlym tygodniu mamy plaszcze wyciagac z szaf .... ja dzis na zadne slodkosci sie nie pisze bo zoladek cos dzis delikatny ;) bylam na kolacji z kumplem ktorego nie widzialam ze 4 lata, a w barze nie odmierzali gin'u tylko lali lali lali .... no i boli dzis glowka :o mam kare :p a ja urlop biore tak bardziej zeby sobie mama pobyc. Evelyn zaczyna szkole, i chce ja odprowadzac i odbierac przez te pierwsze dwa tygodnie, po potem to ona sie bedzie tylko po swietlicach wloczyla ... a porzadki to w planie, a czy plan wylezie to sie okaze ;) teraz spadam bo za moment mam teleconferencje i trzeba jakos te moje obolale dzis mysli poukladac w miare ... 😘 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×