Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Tak na dwa slowa... Aneczko - mnie dzisiaj nie bedzie bo mamy gosci... wlasnie dzwonila kumpela ze juz jada :) Biedny Brianek :( duzo zdrowka dla Niego!! teraz taka pora ze chorobska sie paletaja :(... Goja - pozowanie pozowaniem, ale mojego sadla na udach nie da sie wciagnac jak brzucha :O :D :D Bede trzymac kciuki za B no i udanej imprezki :) !! Erato - zrobie fotke, zrobie :) ... jak nie zapomne... Lece Ali kolacje zapodac... Milego wieczoru !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kawa-szatan na stole : > > > > > > ... Goja, jak tam po imprezce ;) ? Bo u mnie masakra :O... nie nadaje sie dzisiaj do niczego a juz najmniej do opieki nad dzieckiem :O Imprezka sie udala super, Ala miala dodatkowa atrakcje ;) bo mily psiak u nas tez goscil :), ale jak kladlam glowe ne poduszke to budzik wskazywal 3h57 :O a o 7h15 obudzilo mnie "mamus !!" ;) Narazie gnijemy w domu, je jeszcze w pidzamie :P... nie wiem czy sie na spacer wybierzemy bo najnormalniej w swiecie mi sie nie chce :P... choc z drugiej strony przydalo by sie troche dotlenic.. Wszytkim zycze milego dnia zycze :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Rebeko 🌻 miałam trochę ciężki poranek. Wstałam, doszłam do kuchni i stwierdziłam, że to falstart. Musiałam wziąć tabletkę od bólu głowy i położyłam się jeszcze na 40 min. Ale już jest ok. Mój syn dziękuje za trzymanie kciuków. Pomogło, zajęli pierwsze miejsce i wrócił ze złotym medalem :-D Teraz szykujemy się na mecz seniorów, a po meczu zaś imprezka :-) Życzę Wam miłego wieczora i miłej niedzieli 🌻 Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Goja - to jednak 2KC nie pomogło? lepsza jest mleczna czekolada :D Annapo - dla maluszka 👄 👄 niech szybciutko zdrowieje. Rebeko - i tak bywa :D ja nie miałam imprezki, a ubrałam się koło południa :D Erato - ja przekornie następnego dnia po imprezce zawsze jadłam śledzie marynowane :D i miałam piękne wytłumaczenie - chce mi się pic, bo to wina śledzi :D Dziś zrobiłam niespodziankę Mackowi - zajechałam do niego z Psotką.. fotki na Garnku http://www.garnek.pl/kama13/a Resztę fotek z dzisiejszej mojej włóczęgi z psinką dam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba pozostane ta 'marnotrawna' ... :o jak ja moglam na nasze urodzinki sie zglosic? 😡 jedyne usprawiedliwienie, w czwartek, moj pierwszy dzien urlopu przepizamowalysmy caly dzien ;) jakos tak smutno bylo a ze Ola zakatarzona i mnie cos po kosciach lazilo, to wypadalo w cieple siedziec ;) Erato, ja rano juz ogrzewanie wlaczam :o natomiast w piatek zabralam dziewczynki do biura, dzien byl ladny i skonczylysmy tez w przefajnym parku, radochy bylo po pachy :) wczoraj wyprawa na nieudane zakupy, potrzebowalam tylko podkoszulki dla Myszy ale wszystko wykupione... zjedlismy w Burger King i wrocilismy do domu :o Ola ciagle zakatarzona, az jej katar z jednego uszka leci, znow wyprawa do laryngologa sie szykuje :o na szczescie nie ma goraczki i zbytnio nie marudzi, choc ma dzis humorki ... moje przeziebienie tez daje sie odczuc, i oby jak najszybciej sie rozwinelo bo tak to tylko glowa i kosci bola .... Evelyn zaczyna szkole we wtorek, eh ... a dzis zaczela marudzic ze nie chce i ze chce wracac do przedszkola. Oj zdrowka dla tych naszych maluszkow potrzeba, prawda Aniu? no ale zima idzie, latwiej o przeziebienia bedzie ... M bedzie mi przeprogramowywal laptopa, nie wiem ile to zajmie, wiec nie wiem kiedy bede miala mozliwosc znow wam pomachac, wiec narazie 😘🖐️ duzo zdrowka wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na dwa slowa... Goja 🌻 - noooo, to przynajmniej wiadomo z jakiego powodu glowka bolala ;)... gratulacje dla syna ! :) Kaszubko 🌻 - Psotka jest ale nie widze Maciusia... o przepraszam ;) Macka . :D Prosze o wyciskanie Go przy najblizszej okazji :) Dea 🌻 - :( cos Olenka nie ma szczescia do tych uszek :( duzo zdrowka Niej 😘 !! A Ty na urlopie jestes i masz ZAKAZ chorowania !! ;) Wesola 🌻 - 🖐️ :) Ja powoli przychodze do siebie ;) ... popoludniowa siestka w sobote, 9-cio godzinna noc i jeszcze jedna siestka dzisiaj zrobily swoje :) Dzisiaj tez zaraz spac ide... zarwana noc niby nadrobialm ale snu nigdy za duzo ;) No, jeszcze tylko posle Wam czekoladowa Ale ;)... Zapraszam jutro na kawe :) DOBRANOC 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szień dobry❤️ Witam wszystkie milutkie panie...❤️❤️❤️...długo mi zeszło aby wrocic do was,sory ze przez cale wakacje sie nie odzywalam...ale przy takim remoncie to prawie jak budowa nowego domu ...wszystko od podstaw,no i ruterka nie było:(--------------- -------------------------------------------------------------------------- Stawoam WAM duzą kawe i pączki...(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>\_/ -------------------------------------------------------------------------- Remoncik jeszcze nie skończony,ale 95% juz za nami,jeszcze w kuchni sie stolarze grzebia i brakuje jeszcze pare mebelkow:) Wakacje w Bułgarii moge zaliczyć do nieudanych...:to nie to co Paryż czy Hiszpaniia,Portugalia...ale cóż nie zawsze dokona sie właściwego wyboru.Po Bulgari pojechaliśmy do Zakopanego na tydzień i jakoś nam smutki mineły:) ❤️👄❤️👄 ❤️👄❤️👄 Bardzo SERDECZNIE pragnę podziekowac WAM kochane za @ i pamięć o mnie,mimo nieobecnosci nie wiem czy zasłużyłam, ale strasznie sie ucieszyłam oglądając wszystkie fotki...wasze dzieciaczki są wspaniałe rosną niesamowicie szypko ,no co ja sie dziwie jak to dzieci...to dopiero po nich widze jak sie starzeje...dzieci rosną a ja juz "babusia" hihihi:D:D:D:D i ciesze sie ze wasze wakacje były upalne i udane. ❤️👄❤️👄 No nie będę już was na wstępoe zanudzać...miłego dnia kochane... ❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To ja tez tylko Dzien Dobry - reszta pozniej. Z nowinek,zmienilismy auto,weekend zdecydowanie za szybki. Dzis mam kontrole z councilu,sprawdzanie takich pierdolek....wiec,po pracy sprzatanko. Rzena ❤️ Milo Cie widziec,wreszcie wrocilas. Pozdrawiam wszystkie Panie i zycze Milego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo, RZENA 🌻 !!!!! :) Ciesze sie ze wrocials, juz sie martwilam bo tak dlugo nie dawalas znaku zycia... No ale najwazniejesze ze juz jestes... i ze juz nas nie opusicsz, prawda ;) ? Buziaki dla Ciebie 😘 ... no i pozdrowienia dla chlopakow !!! Erato 🌻 - jakie autko kupiliscie ? Zycze zeby sie dobrze spisywalo :) Ja po WE na diecie ;)... ale kawy i paczka od Rzeny nie odmowie :D MILEGO DNIA, kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...:D Nie Rebeko tarez juz z WAMI bede:D też tęskniłam i nie opuszcze ...hihi...👄i dla Twojej rodzinki 👄👄 Erato👄 ciesze sie ze jesteś:D dzieki a toety chetnie bym skosztowała:D mniam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Rzena 🌻 miło Cię widzieć. Fajnie, że remont już zbliża się ku końcowi. Ja chciałabym w przyszłym roku u siebie też zrobić, ale zobaczymy jak będzie z kasą. Erato 🌻 ja również uważam, że weekendy są zdecydowanie za krótkie :-). Pochwal się jakie autko kupiliście. Rebeko 🌻 posłałaś już czekoladową Alę? Ja nie dostałam, a chęnie popatrzę na śliczną buźkę i jeszcze w dodatku słodką :-) Ja miałam weekend obfitujący w imprezki, wczoraj przyszli do nas znajomi. Rano wstała i trochę bolało mnie gardło, a jak tylko znajomi wyszli wieczorem, to zaczęła smarkać, kichać. Ogólnie mówiąc smarkata jestem :-) Ale to są uroki tej pory roku. Życzę Wam miłego dnia. U mnie dzisiaj słonecznie, ale zimno. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja👄 Kochana mam nadzieje ze jeśli już dojdzie do Twojego remontu,to nie będzie to trwało tak długo jak u mnie 6 miesięcy! zgroza...u mnie też wyszło słoneczo ale jest 9*:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - wydawalo mi sie ze wysylalam tez do Ciebie, na @ "interia " ... powtorze wieczorem, bo nie mam fotek w pracy ... chyba ze mnie ktos uprzedzi i Ci wczesniej podesle :P Rzena - szkoda ze Wam wakacjr sie nie udaly :(... wakacje sa raz w roku, czlowiek na nie czeka a tu taki zawod :O .... jednak ten Disney w tym roku chyba bylby lepszy ;)... nadrobicie to za rok :) Poobiednia kawka : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Druga marnotrawna sie melduje po weekendzie:)...jakos tak sie zlozylo ,ze nawet chwilki nie mialam spokoju ,zeby przyklapnac przed kompem...a i dzisiaj nie za bardzo czasu,no ale cosik musze juz napisac ,bo mnie wyrzuty sumiena zagryza:P.. Brian zdrowieje i pluje sobie w brode ,ze od razu nie dalismy zastrzykow,troszke to poboli,a w sumie chyba lepsze efekty...goraczki w ogole i po pierwszym zastrzyku od razu poprawa ...wlasciwie wyglada i zachowuje sie juz jak zdrowy,no ale wiadomo takiej kuracji sie nie przerywa... W sobote mialam sobie w planie odpoczac w milym towarzystwie zjesc grila i potanczyc ale nic z tego nie wyszlo:(:(😠Maly po wielu probach zasnal dopiero o 23.20 i ja juz mialam ochote tylko na to zeby pojsc do lozia...Maz poszedl i nie mogl sie na mnie doczekac,rano powiedzial ze chyba sie rozwiedzie bo juz nawet nie chce z nim nigdzie wyjsc no to chyba go juz niekocham...:):)...jednak udalo mi sie go przekonac do zmiany planow... W niedziele za to pojechalam na urodzinki i wszystko byloby ok,tyle ze towarzystwo takie tematy poruszalo ,ze nic tylko siasc i plakac... I tym sposobem zamiast odpoczac,to ja jakas taka niezadowolona jestem...blee Rzeno🌻 no ale jak widze Ty sie postaralas i poprawilas mi humor samym pojawieniem sie...witaj z powrotem i ani mi sie waz znikac znowu:) Rebeko🌻 moj Maly przy kazdym jedzeniu podobnie wyglada :P...Ala to juz panienka jak sie patrzy...oj bedziecie musieli oganiac sie niedlugo od kawalerow:)... Goju🌻 glowa juz ok...gratulacje dla syna...a dla Ciebie tez za wytrwalosc i sily do takiej ilosci imprez:P...acha dzieki a fotki,oj piekne plenery a Ciebie w tej bialej sukience i kapeluszu to normalnie nie poznalam ,dobrze ze dzieci staly bo inaczej dalabym glowe ze to jakas gwiada filmowa ,czy cus!:P:) Dea🌻 no to chyba Mysz ma treme?ale jak pochodzi kilka dni to pewnie szybko zapomni o przedszkolu ... 👄 duze posylam zebyWas te chorobska opuscily... no dobra musze konczyc,bo poki maly spi chce jeszcze cosik na obiad naszykowac ACHA Erato🌻 ciacho mi wyszlo tak dobre ,ze juz tylko wspomnienie po nim zostalo,tyle ,ze chyba moj piekarnik jakos mocniej grzeje ,bo po 40 min juz mi lekko spod przypalilo,ale odkroiłam i wszystko zniknelo w brzuszkach rodzinki i moim,a ciacho napewno bede robic jeszcze nie raz no a teraz juz naprawde 🖐️milego dzionka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jak tylko powiedzieli w tv,że ostatni dzień lata to natychmiast słońce świeci i jest bardzo ciepło ;) Hi,hi,hi,hi.....podżeram krówki ciągutki:P ale mogę się podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!!! Witam po pracy,dzis wczesniej bo jak juz mowilam,mam troszke robotki w domku....dobrze,ze wczoraj juz zrobilam obiadek,golabki-jak ktos chetny zapraszam.Wystarczy dla wszystkich. Rebeko 🌼 Jak to na diecie? Ja raz na diecie,raz podjadam,coz,juz nie bardzo mi sie chce,az tak zle nie wygladam hihi,ale przydaloby sie zrzucic te 5kg nadprogramowych. Autko kupilismy wlasciwie trafem,dziewczyna mojego syna szukala cos z mala pojemnoscia a ze my mielismy skromna Asterke wiec ona wziela nasze a my od amerykanow Forda Scorpio Ultima,hmmm,wreszcie komfort,wiesz ciezko sie przezucic na mniejsze jak przez cale zycie mielismy same wielkie fury. Mowie Ci niemoge sie najezdzic,tylko zal mi bo w baku az furczy,dzis je wyprobowalam na trasie,wrzucilam sport i poszlam,co prawda za godzine na CPN ale sprawdzone.Jestem zadowolona. Rzena 🌼 Szkoda,ze wakacje nie wypalily ale mam nadzieje,ze w nastepnym roku odbijesz sobie.Ciesze sie,ze wrocilas i jestes na biezaco,brakowalo nam Cie...a remoncik,coz,powoli. Goja 🌼 Imprezka za imprezka ale przynajmniej wiesz,ze zyjesz,jak to Rebeka ma w stopce ...tego powinnysmy sie trzymac :D autko juz wiesz jakie mam.Podsylam Ci troszke slonka bo u mnie o dziwo ciepelko,w czwartek ma byc 25 stopni,juz sie ciesze,a od nastepnego czwartku bede miala kazdy jeden wolny,dogadalam sie z babka z pracy i bede dluzej w poniedzialki,hmmm,fajowo!!:D Goju-duzo zdrowka ❤️ Annapo 🌼 Wlasnie wiesz,ja raz tez mialam juz gotowe po 40-stu min. ale to zalezy,mysle,ze od tego jak dlugo jajka mixujesz,zauwazylam to na innych ciastach,ale ciesze sie,ze Ci wyszlo i smakowalo,proste nie? Wracajac do do Twojego wypoczynku,to Tatus nie moglby raz uspic Brianka a Mamusia troszke odpoczela? Przeciez Ty rowniez potrzebujesz oddechu. Wesola 🌼 Daj krowke,tak je lubie,smaka narobilas a Rebeka o diecie - ja skosztuje z checia. Dea 🌼 Powodzonka jutro zycze i 👄 dla szkolniaka. 👄 dla naszych dzieciaczkow i Pozdrowionka dla naszych Mam. Do uslyszonka Panie - ja zmykam bo musze...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, ale nie wiem o czym tu pisać - pusta łepetyna :D odpoczywam po niespodziewanych gościach - wczoraj przyjechali synowie ze swoimi żonkami, a dziś młodsza córka z mężem. Rebeka - Maciek jest na fotkach w garnku - zajrzyj jeszcze raz - pewnie nie weszłaś na druga stronę archiwum :D http://www.garnek.pl/kama13/a/?p=2 Rzena - dobrze, że o nas nie zapomniałaś :D Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... komu, komu, bo ide do domu :D... oj, chcialo by sie ;) :O... Ania 🌻 - ja bym i tak na grila poszla, nawet o 23h30 :P... a pozniej znow bym caly dzien dogorywala :D Ciesze sie ze Branek lepiej :) Kaszubko 🌻 - fotki Macka na garnku widzialam...chodzilo mi o to ze nie ma SWIEZYCH, z ostatniego spaceru :) Erato 🌻 - no to bedziecie teraz jezdzic konfortowo ale od stacji do stacji ;) ... Fajnie tak jeden dodatkowy dzien w tygodniu miec wolny :) A ja o tej diecie tak z przekory :P, kochana, bo co i rusz "grzesze" na calego :D ... najchetniej to bym sobie zrobiala taka diete na ktorej mozna i frytki i carbonare i pizze ... ;) :D :D :D Dea 🌻 - powodzenia dla Myszki 😍 na ten pierwszy dzien w roli ucznia !! Jak tam uszka Olenki ? No i jak Twoje zdrowko ? Wesola 🌻 - mnie sie wydawalo ze w tym roku ostatni dzien lata jest 22/09... ale moge sie myslic :P ...do sprawdzenia ;) Dzisiaj urodziny M a ja nie mam dla Niego nic... cos ostatnio u nas te okazje jakos bez echa przechodza :P... zlozylam mu rano zyczenia... wyrwanie ze snu o 6h00 jako prezent wystarczy ;) ... :D To by bylo na tyle narazie .... Aaaaa, Kaszubko, moge poprosic o przeslanie fotek Goi ? Wczoraj nawet kompa wieczorem nie wlaczalam, w pracy fotek nie mam... Z gory bardzo dziekuje 😘 !! Zycze wszystkim milego dnia :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Dziekuje dziewczynki za tak cieplutkie przywitanie jest mi bardzo miło i strasznie sie ciesze że tu jesteście i moge zawsze do was bez obaw wrocić:D👄👄👄 Rebeko❤️cos mi sie wydaje że nie wystarczy,mi byloby milej jakbym dostala na urodzinki "coś" wiecej ...prosze wysil sie...;) DLA MM 🌼🌼🌼:D i sto lat szczęćcia i miłości...hihi... Dzieki za kawusie ,właśnie miałam ochote na wirtual...:D Annapo❤️ciesze sie że synuś zdrowieje ,za to mój zaczyna nieźle katarzyć ,ale juz wczoraj podalam mu rerie leków i dziś rano też:D Erato❤️ ale szalona kobieta z Ciebie :D tylko uważaj z tym "sport" no i gratuluje:D🌼🌼🌼...też tęskniłam za Tobą;) i za Twoimi TORTAMI,a co do tych nieszczęsnych wakacji to masz racje za rok do Portugalii (zapraszam wszystkich chetnych) no i MM ma ochote jeszcze w tym roku na Paryż...ale czy damy rade?- nie wiem może... Rebeka:D co Ty na to?hihi... Kaszubko❤️nie potrafię o was zapomniec:D często sie zastanawiam co u was i waszych pociech słychać,zawsze pomagacie i właśnie mam prośbę ...hihi...dostałam od koleżanki żurawine i nie wiem jak ją przetwarzyć ,bym mogła używać ja do herbatki;) Wesoła👄:d dokładnie u mnie też od rana świeci i jest nawet 18*:Dmasz jeszcze te krówki? Wczoraj nie zdążyłam;( Dea❤️i jak Myszka? powiec coś dała rade? Mam nadzieje ze mamcia dumna:d👄ki dla dzieciaczków:D Goja❤️zazdroszcze Ci tych imprez👄dawni sie (dobrze)nie bawiłam...a wczoraj był koncert STINGA słysząc w domu hałas pojechaliśmy z MM na stadion Lecha :D nie widzialam prawie nic ale i tak było fajnie:D ok.pa miłego dnia ...narazie...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wesoła...:D...wiedziałam że jesteś kochana i sie podzielisz...mniam...dzieki:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po pracy i dzieki za kawke,co prawda zimna ale przyda sie.U nas dzis tak cieplutko a jutro jeszcze wiecej.Posylam do was slonko. Wczorajsza kontrola pozytywna,...a na dzis zaplanowalam odmrozenie lodowki bo juz sie ciezko zamyka,hihi-ale to 15 min-bo ja suszarka rozmrazam :D Rebeko 🌼Ja tez grzesze i to nawet czesto :D i przy moim ruchu waga spadla ostatnio tylko 1kg.....coz zrobic laska to ja juz na wybiegu nie bede.. Wracajac do auta,masz calkowita racje ale za luksus sie placi.Dzieki za fotki czekoladowej Ali 👄 dla niej,zawsze wychodzi ladnie na zdjeciach. Zyczenia dla M i spelnienia marzen a prezent coz-ma Ciebie :D Kaszubko 🌼 Macius juz taki duzy a te jego spojrzenia i usmiechy,hmm,nic dodac nic ujac.Fajny z niego chlopak rosnie,laski beda sie krecic.Kaszubko czy ja tez moge prosic o fotki Goi bo bylam na poczcie ale echo-dziekuje 👄 Rzena 🌼 No widzisz,niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo-urlop juz masz zaplanowany i pewnie z Rebeka sie zobaczysz.Pozdrowki i ciesze sie naprawde,ze juz jestes.👄 Wesola 🌼 I stronka otwarta i krowki jeszcze sa-coz wiecej,moge dorzucic kawke popoludniowa :D Milego Dnia Kobietki - zaszaleje z lodowka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór 🌼 początek jesieni, to i mnie zaczyna ścigać jakieś brzydkie jesienne choróbsko... od rana byli u nas elektrycy - drzwi od mieszkania szeroko otwarte [bo tak chcieli] to i mnie przewiało :D za późno wymusiłam zamknięcie drzwi - to jacyś głupio myślący faceci - bo co do gniazdek i kontaktów mają szeroko otwarte drzwi :D Rzena - nie znam przepisów na wyroby z żurawiny. Wiem jedynie, że z jej czerwonych i kwaśnych owoców robi się konfitury, soki, syrop, napój żurawinowy, kisiel i galaretkę. Z liści można przyrządzać herbatkę. Jednak najwięcej własności leczniczych ma sok. Żurawina to naturalny antybiotyk. - Sok jest niezastąpionym domowym lekiem na anginę, grypę, zapalenie oskrzeli. - Obniża gorączkę, łagodzi chroniczny kaszel, nieżyty gardła i jamy ustnej. - Usprawnia trawienie, poprawia apetyt. - Przynosi ulgę w stanach zapalnych dróg moczowych, schorzeniach wątroby i lekko obniża ciśnienie. Erato - Maciek to mądry chłopiec :D i rośnie jak na drożdżach. Fotki już Tobie wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:D Erato❤️naprawde jesteś kochaniutka:D👄dzieki Ci serdeczne jeszcze raz👄 Kaszubko ❤️jestem pod ogromnym wrażeniem ,jaką masz niesamowitą wiedze na temat tej żurawinki ...niezmiernie mi miło że aż tyle sie od C iebie o nij dowiedzialam ...niesamowite nia ile żeczy i chorubek jest pomocna...dostałam 2 kg.ale skoro jest taka dobra to w sobote pojade na targ i kupie wiecej.Mam nadzieje ze nie dostane zawału jak mi cene podadzą ,bo widze że warto ją MIEĆ👄 przepis już poszukałam i potwierdziła mi koleżanka,bo jest ich tak strasznie duzo i trodno wybrać właściwy....bardzo mocnoCię👄i MACIUSIA jest słodziutki o cudownym uśmieszku:d no i te oczka figlarne...hihi...pozdrawiam i dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - a jak wysmienicie konfitura z zurawiny smakuje z pieczonym mieskiem ;) ... mmmmm :) Juz sie glodna zrobilam :D Rzena 🌻 - co ja na to ?!? Kochana, nawet nie pytaj :) tylko pakujcie walizki i wsiadajcie w samochod !!! Adres znacie, moze juz tym razem bez jezdzenia w kolko wokol Notre Dame traficie ;) :D !!! Jak sie zdecydujecie to daj znac... wezme Wam z pracy bilety do Disneya ;), mamy sporo tansze niz normalnie :) Erato 🌻 - u mnie tez czasami suszarka idzie w ruch :D U nas dzisiaj znow pieknie :) ... po poludniu ma byc 26C :) ... wiec slonko do wszystkich rozsylam... Trzeba korzystac bo od jutra juz przychodzi jesien... ta kalendarzowa (Wesola 🌻 - sprawdzilam ;) ) i niestety ta meteorologiczna tez :( ... Kawka na stol stawiam : [_b [_b [_b [_b [_b [_b ... i do pracy sie zabieram... jutro znow strajk :O... musze troche nadgonic... Narazie !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×