Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam oj widze ,ze humorek dzis nie za bardzo,no to moze jakis pocieszyciel do kawy ...ptasie mleczko np.:P.... ja od rana gruba kase wydaje na oplaty takze tez nie jest za dobrze,ale coz zrobic,jak trza to trza:):) no dobrze,obejrze jeszcze domek Ani i ide pobudzic starze dzieciaki milego dzionka,a jak mnie ziemniaki nie zasypia to moze sie potem jeszcze odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻 no nieladnie :P:) do Garnka zagladam w poszukiwaniu domku Ani ,a tu psinco...jakos tak przywyklam ,ze Twoje fotki od razu w garnku no coz....jak mozesz to podeslij na @,jesli to nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj odebrałam nominacje a dzisiaj mialam zz rana telefon z pracy i mnie juz podkurzyli bo w ramach zem juz urzednik to jak przyjde do pracy (po zwolnieniu) w poniedzialek to podpisuje umowe na czas nieokreslony tyle ze bede pracowac na rejonie. Mam mieszane uczucia bo tu juz wszystkich znam, ale kierowniczka mnie wkurza i jedna z zastepczyn szefowej tez wiec chociaz od nich bede miala spokój bo wiem ze od poczatku im nieleze. Juz zadzwonilam do swojego wydzialu i wszyscy bardzo "szczesliwi" ze mnie zabieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 no widze ze humorek trza poprawic :) wirusisko sobie poszlo - jeszcze wczoraj mnie niestety meczylo - i czlowiek odrazu kocha zycie :) Rebeko, oj znam znam ten bol :o ja w zeszlym tygodniu jeszcze kare zlapalam bo jechalam 'bez biletu' w dniu kiedy byl strajk metra ... mam nadzieje ze zabkow sobie nie spilujesz i szybko sie do nas usmiechniesz :) Aniu, ja juz o kasie nawet myslec przestalam, po co sie denerwowac. Przychodzi i od razu odchodzi. Nawet jej przelotnie nie widze :o a tu jakies plaszczyki dziewczynkom na jesien trzebaby kupic .... ehhhh. Ruda, zmiany zazwyczaj wychodza ludziom na dobre :) Zobaczysz ze bedziesz miala dobre towarzystwo i w nowym miejscu :) ide popatrzec sobie na buciki jakich i tak sobie nie kupie .... do kawki i herbatki dorzucam ciasteczka orzeszkowe, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba sobie poprawie humor dopiero druga kawa by nie myslec wzielam sie za sprzatanie , pranie i przeglad w szafach a potem powystawiam cos na allegro;) dea oby tak bylo jak mówisz co do butów ostatnio kupilam dwie pary kozaków i jedne półbuty a juz mialam nie kupowac butów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 ja już piję trzecią kawę - ponuro i zimno u mnie.. co chwilę pada deszcz. Annapo - fotki posłałam w @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - Ty wiesz co mi humor moze poprawic :) 😘 Pomachaj wiczorkiem zebysmy widzialy kto gora : ziemniaki czy Ty ;) :D Dea 🌻 - dobrze ze juz dobrze :) Specjalnie dla Ciebie ;) : :) :D :D :D Butow nie ogladaj, po co sie niepotrzebnie stresssowac :P Kaszubko 🌻 - 😘 ;) ja mysle ze Ania jeszcze bardziej sie nie moze doczekac :) Rudamaxi 🌻 - nowa praca = nowe mozliwosci :) Poobiednia kawa : \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> ... i tarasik ;) ... ktos reflektuje ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry piatkowo ❤️ Dzis Kochane to ja Wam kawke postawie |_|? |_|?|_|? Wrzucilam troche na luz i leniuchowalam,nareszcie piatek. Zycze milego dnia i do uslyszenia. Lece do pracy. Week -End !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry piatkowo ❤️ Dzis Kochane to ja Wam kawke postawie |_|? |_|?|_|? Wrzucilam troche na luz i leniuchowalam,nareszcie piatek. Zycze milego dnia i do uslyszenia. Lece do pracy. Week -End !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Erato 🌻 do week-end'u jeszcze kilka godzin... ale jak tylko przeczytalam to od razu mi sie lepiej zrobilo :) Ania 🌻 - wylaz spod ziemniakow ;) :D Ja mam dzisaj po pracy wizyte u zebologa :O...strajkow ciag dalszy wiec az sie boje o ktorej do domu dotre... No nic... porywam kawke i zycze MILEGO DNIA !! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aaaaale sie obzarlam :D:D:D Szef nam robi piatkowe slodkie niespodzianki, i dzis przyniosl do pracy czekoladowe muffiny i tradycyjne angielskie scones, ktore sie je z bardzo gestym kremem smietankowym (100% tluszczu na pewno!!!) i dzemem .... ahhhhhh, brzusio boli :o piatek mowicie? :) Dzis wieczorem disco w szkole Duzej, jutro moze z kumpelami na balety sie wybierzemy a niedziela chyba na sprzatanie zostanie, chociaz niewypada. No ale tesciowa w przyszlym tygodniu przylatuje, wiec trza okazac ze jakas kontrole nad pajeczynami sie ma ;) dziewczynki, jak sie juz nie uslyszymy to was juz teraz 😘 i zycze udanego weekendu. Dzis wieczorem nie wiem czy wpadne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam🌻 no,dopiero teraz jestem...ziemniaki wykopane ,a tyle ich ze nie wiem co z nimi zrobic ,podziwiac czy jesc:P... jakos w tym roku niczego nie ma ...ani owocow ,ani warzyw ,ani zboza...no kleska zywiołowa i nie dziwne ze ceny zywnosci tak rosna.. Rebeko🌻 mnie sie wydaje ,ze cosik ciekawego teraz w niedziele u Ciebie ,bedzie sie dzialo,szkoda ze tak daleko :)chyba bedzie okazja wyprobowac jakis przepis na ciacho w nowym piecu? Dea🌻 podziel sie mufinka Kaszubko🌻dzieki za przesyłke,bardzo fajny domek taki akurat,nie za duzy nie za maly...pozdrowienia dla Ani... chyba teraz na tym skoncze ,bo dookoła ma takie larmo ,ze mysli mi sie mieszaja ale postaram sie wieczorkiem zajrzec ,moze ktos zajzy na lampke wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pomacham teraz bo niedlugo wychodzimy,dzis gramy w pubie,bedzie dosc rockowo :D Rebeko 🌼 Jak u zebologa? ja jeszcze nie bylam ale niedlugo musze isc,na razie niemam czasu hihi.... Dea 🌼 Milych baletow zycze a smaka tym zarelkiem narobilas,ze na wieczor robie krewetki. Annapo 🌼 Kurcze to faktycznie pracy a pracy mialas,wiesz - u mnie wykopki kojarza sie tylko z jednym-bylam raz i zaszlam w ciaze-teraz w domu smiech. Ok na tym koncze i zycze Milego Wieczoru a ja zmykam bo juz mnie poganiaja. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tez sie dzisiaj na posiadowke nie pisze :(... do domu dopiero przed 20h00 wrocilam :O Sil nie mam wcale, ale a dzisjaj juz musze koniecznie dom ogarnac, chocby tak "po lebkach" ;), bo mam wrazenie ze tajfun przeszedl :P.... hehe, tajfun imieniem Alice :D Kiedy ja w koncu sobie tak porzadnie i na spokojnie mieszkanie wypucuje to nie mam pojecia :O... pewno nigdy ;) Ania 🌻 - cos mi sie wydaje ze bedzie tak jak miesiac temu ;) : strzelimy korkiem od Lansona, pizze i winko na slol i na tym sie skonczy... Ale za ciasto sie zbieram w najblizszym czasie... M ostatnio stwierdzil dopoki nie zje "murznka" to piekarnika nie zatwierdzi ;) :D Erato 🌻 - u zebologa ok tyle ze sie wysiedzialam w poczekalni ponad 1.5 godziny :O... po to zeby a na fotelu spedzic 5 minut 😠 To bardzo dobra dentystka (wrocilam do Niej skruszona po 2 wizytach u innego dentysty :P), ale niestety jest ofiara swojego sukcesu : ludzie do Niej wala drzwiami i oknami ... wizyta niby umowiona na godzine a i tak ZAWSZE trzeba sie nasiedziec :O Dea 🌻 - Ty lakomczuchu !!! :D :D Baw sie jutro dobrze a pajeczyny srebrna bomba spryskaj... bedzie juz dekoracja swiateczna ;) :D Zycze wszystkim mielgo wieczoru.... wsiadam na mopa :O ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze,ze dziesiaj nikogo nie bedzie wiec tylko pomacham🖐️ i zycze milej nocy ,bo ja tez niedawno z obory przyszlam i marze tylko o lozeczku ,ewentualnie moze uda mi sie kilka linijek przeczytac.....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 dziewczyny - ja nie pracuję, a wciąż mam za mało czasu :D dziś na spacerze spotkałam swoją najmłodszą siostrę... jeśli nikt i nic mi jutro nie przeszkodzi - poślę Wam fotki - jesteśmy do siebie podobne - rożni nas jedynie kolor włosów i sześc lat :D Maciek ma śliczne fotki z pasowania na przedszkolaka. Sam burmistrz był na tej uroczystości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy sobotniej kawie Ja jak na sobote przystalo jestem w ferwrze porzadkow, potem upieke jakies ciasto a jutro tak na wszelki wypadek, jakby ktos chcial do mnie przyjsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) A ja dzisiaj opdoczywam :) Wczoraj domek z grubsza ogarnelam, troche sie wkurzylam bo mi halogen wysiadl 😠 i podloge w salonie w polmroku, praktycznie tylko przy swietle TV mylam :O... ale jak dzisiaj rano zobaczylam rezultat to nie jest tak najgorzej ;) ... Ala spi a ja czekam na M... dzisiaj po poludniu mamy dwie opcje : albo do Paryza wyskoczymy na "randke w ciemno" ;) albo do Ikei po nowa lampe... Stawiam popoludniowa kawe : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... i uciekam obiad wykanczac :P bo M juz do domu jedzie :) ... MILEGO DNIA !!! [kiss)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to tez pomacham przy sobocie🖐️...w sumie to nic ciekawego sie nie dzieje,to nie bede przynudzac... milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Rebeko🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻przyjmij ten bukiecik wraz z nareczem najlepszych zyczen,niech kazdy dzien bedzie niezapomniany ,pelen dobrych zdarzen,milosci i spelnianych marzen,a bliscy niech Cie nigdy nie zawioda szczegolnie w ciezkich chwilach...moc caluskow od calej rodzinki... my wlasnie przy kawie siedzimy i odpoczywamy,bylismy na gieldzie ,mialam zamiar kupic sobie i Niki kurtke lub plaszcz na zime i bylo tego troszke ale raczej jesienne niz zimowe,a ja jestem taki zmazluch,ze w zimie patrze zeby miec cos cieplego na sobie a nie ladnego... no nic nie zanudzam ,odpoczywajcie i do zobaczenia jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rebeko ❤️ w dniu urodzin życzę Ci zdrowia, radości, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń. Zadowolenia z córeńki i M oczywiście :-) Przyjmij bukiet kwiatów i moc całusów od całej mojej rodzinki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 Ja od czwartku miałam gości, przyjechała kuzynka z mężem i córką, było wesoło. Dzisiaj pojechali, więc trzeba szybko odpocząć i przygotować się na nadchodzący, nowy tydzień. Nie odespałam jeszcze poprzedniego, a tu już następny :-( Życzę Wam miłej reszty niedzieli. pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wszystkiego naj.. naj 🌼 ❤️ 👄 Zdążyłam jedynie rano złożyć Ci życzenia na NK... i zajechał mój najmłodszy syn... zabrał nas na małą przejażdżkę bo znaleźliśmy się u młodszej córki... chwilę potem przyjechała druga córka :D to była wspaniała niespodzianka. Łącznie było nas 14 osób :D Jestem zmęczona i bardzo szczęśliwa. Kaśka zrobiła mi parę fotek - potem Wam je prześlę - cześć z nich spodobała mi się - jakoś możliwie na nich wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko bys była zawsze zdrowa jak rybka,usmiechnieta od ucha do ucha by najbliżsi zawsze potrafili docenic to co robisz🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 I czestuje imiennowym ciastem, co kto chce sernik, jablecznik, babka i piernik amerykanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ dla Ciebie również serdeczne życzenia imieninowe. Spełnienia marzeń, zdrowia, radości, dużo uśmiechu na każdy dzień. Bukiet kwiatowo całuskowy 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry deszczowo,na oslode kawka latte na stoliku,ciacho musicie dolozyc. Rebeko 🌼 Serdeczne spoznione Zyczenia Urodzinowe 🌼🌼🌼 Ruda 🌼 Tobie rowniez Zyczenia Imieninowe 🌼🌼🌼 Zlapalam zawieche i nawet do kompa nie zagladam,wybaczcie ale to chyba ta jesien.Nic mi sie nie chce a wczoraj niespodziewanie corka nas odwiedzila i tak cisnienie mi podeszlo,ze z nerwow wysprzatalam cale mieszkanie,coz poradze,ze tak na mnie dziala,znow namieszala ale dla mnie to ostatni raz,teraz jest jak powietrze,widzi,ze jak przychodzi to mnie to rybka. Milego dnia zycze a ja lece do pracy,pozniej robie paluszki krabowe,solenizantki dostawia szampana i bal sie zacznie :D Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem mile panie 😍 Bardzo Wam dziekuje za sliczne zyczenia :) 😘 Jak mi sie chociaz polowa spelni to juz nic wiecej nie bede potrzebowala ;) ... Kochane jestescie 😍 !!! Wczoraj ciacha Wam nie postawilam wiec stawiam dzisiaj do Kawy od Erato ;) : torcik malinowy : http://comps.fotosearch.com/comp/FDC/FDC001/framboise-creme-gateau_931165.jpg i macaons : http://3.bp.blogspot.com/_RF635LPwpSA/ScKyunjE-YI/AAAAAAAADZA/x0rs0oJEF9E/s400/macaron1.jpg ... moze byc ? :) Skladam spoznione ale NAJSZCZERSZE zyczenia naszym Malgorzatkom ;) : 🌻 duuuuzo zdrowka, usmiechu na codzien, milosci bez granic i przynajmniej 48-o godzinnej doby :) 😍 Prosze o wybaczenie nieobecnosci ... tak mi jakos trasznie szybko ten WE zlecial, nie mam pojecia kiedy :O... Myslelismy ze moze uda sie nam spotkac przez ten WE z Ellisa 😍 ktora do P zawitala :) ale niestety taka biedna zabiegana byla, ze nic z tego nie wyszlo :( Juz mialam nadzieje ze sie nowej lampy dorobie ;) a tu ku mojej rozpaczy M lampe jednak naprawil ... prowizorka ma twarde zycie :D, aktualna miala TYLKO do remontu po zakupie mieszkania sluzyc, a sluzy do dzisiaj ;) ... chyba bede sie musiala nia porzadnie zajac :P ... No ale wybralimy sie mimo wszystko na male zakupy bo Ali podusie, kolderke i posciel chcielismy kupic.... zbuntowala sie nam ;) i w spiworku juz nie chce spac, odpina go, bawi sie i za kazdym razem zanim zasnie wylazi z niego i pozniej marznie. Wrocilismy z zakupow z rozwiamym wlosem :O i wsciekli 😡 ... tyle chociaz dobrze ze kupilismy co chcielismy ale nigdy wiecej zakupow w sobote po poludniu !!!! A w niedziele w poludnie M pojechal po mame i razem dzien spedzilismy :) ... byl szampan i tort i "macarons"... bylo milo i rodzinnie i oczywiscie stanowczo ZA KROTKO ;) A dzisiaj znow powrot do szarej rzeczywistosci, strajku ciag dalszy :O, w drodze do pracy nie wsiadlam do trzech kolejnych pociagow :O.... znow spozniona i w dodatku zmarznieta do pracy dotarlam :(... zima do nas zawitala, wczoraj po poludniu bylo bardzo zimno, tylko 8 C i przenikliwy wiatr, a dzisiaj rano tylko 3C... brrrrrr !!! Wprawdzie widzialam dzisiaj w metrze babke w japonkach ;)... ale ja tak jak Ania zmarzluch jestem ;) .... jutro juz plaszcz i zimowe buty wyciagam !!! Pozdrawiam mocno i zycze wszytkim milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ Z opoznieniem, ale wiesz ze niemniej szczere, zyczenia cokolwiek dusza I serce twoje sobie zazycza!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×