Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea a na pospinane wlosy te weszki nie wchodza:P...qurcze widze ,ze to u Was spory problem,juz Erato cosik pisala ,teraz Ty.. Ja tez poprosze o taka opiekunke:(...dlaczego ja sama musze wszystko:P...szanuj sobie te kobitke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta pania jak najbardziej wyjdzie :) ale nie chodzi tak o czystosc (bo tak prawde mowiac to zdarza mi sie tez i sprzarac) ile o balagan :o mysle ze powywalam wieksza czesc zabawek, bo naprawde u nas w domu to przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ja nie mowie ze ,Ona problematyczna ,ale umie zalesc za skore czasami:P...szczegolnie jak nam sie obu trafia takie dni ,gdzie hormony atakuja,och to roznie bywa,a z R nie ma takich problemow:P..ale ogolnie to rzeczywiscie ,nie chwalac dzieci raczej mi fajne sie trafiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no jestem w szoku jak tutaj do tej plagi podchodza! kazdy w pracy mi mowi ze to normalne i ze oni tez mieli ... ja w zyciu nie mialam! i mam tak mala misje zeby i Evelyn nie dostala :p skrapiam jej specjalna odzywka wlosy i zawsze robie warkocze i spinam grzywke, ktora teraz zapuszczamy. I rozmawiam z nia zeby sie nie "tulila" glowkami z innymi .... okna od zewnatrz mam juz dzis umyte (przychodzi taki pan co miesiac za dyche ;) ) tylko od wewnatrz trzebaby sie machnac. Tesciowa nie z dowcipu, nie :o 25 zaczyna sie tu przerwa szkolna (tylko tydzien) wiec babcia do wnuczki przyjezdza. Ja juz nie mam urlopu niestety do konca roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea no to zaczynamy impreze :) Z tego co widze to to "domowe przedszkole" to prawie to samo co u nas " assistante amternelle"... babka siedzi w domu ze swoimi dzicmi (najczesciej ale nie koniecznie) i przyjmuje do opieki jedno albo dwojke dzieci ... Jest to u Was pod kontrola, prawda ? Musi tez miec specjane szkolenia i zezwolenia... odpowiednie warunki w domu...? Myslelismy zeby Al dac do czegos takiego gdyby sie nie dostala do ogrodka... tylko ze ciezko znalezc opiekunke ktora sie zgadza na maly wymiar godzin ... raczej wola zeby to bylo cale dnie i 5 razy w tygodniu... a ja nie chce absolutnie mamy "zwolnic" ;) :P Ania - masz tego pecha (albo szczescie;) ) ze pracujesz w domu ;) Tez momentami miala bym ochote na cos takiego ... masz kontakt z dziecmi i sama je wychowujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mysle ze chlopcy latwiej sie chowaja (i zawsze marzylam zeby miec trzech chlopcow!) wlasnie z powodu tych nieobecnych hormonow ;) biedny ten moj bedzie jak nam trzem sie te dni zejda ... sam z samicami, hahaha Rebeko, jak tam twoje Francuzki? Pozdrow je serdecznie ode mnie. Nie odwiedzam was w nowych stronach bo nawet na nasze forum rzadko mam juz chwile ... ale przypadly mi bardzo do gustu te twoje psiapsiuly, babki z klasa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - aaaaaaaa, no tak, okna na zewnatrz otwierane, prawda ? Dobrze Wam chociaz ten pan te okna umyje ? Moje wolaja o pomste do nieba :O.... moze jutro.... a, nie, jutro przeciez mam ODPOCZYWAC ;) ... no to moze za tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie ciekawe podejscie...widocznie lubia takie zwierzatka:P...u mnie nawet pies i koty nie przepadaja za takimi lokatorami....mam nadzieje ,ze uda Ci sie uniknac tej przyjemnosci... :D ale mnie ubawil ten pan co od zewnatrz okna myje...ciekawa metoda ...musze wyprobowac:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, tak, to cos w tym stylu, tylko ze babka moze miec do piecioro dzieci w pewnym rozdziale wiekowym. Jak narazie Ola jest u niej jedyna "klientka", jej mlodszy syn (o tydzien mlodszy od Oli) jest z nia, a starszy (w wieku E.) chodzi do przedszkola trzy dni w tygodniu, albo jest z babcia ktora mieszka na przeciwko ;) Fajna rodzina! Poznalam tez jej siostre i siostrzenice, naprawde przyjemni ludzie. Sa muzulmanami, ale od pokolen tu, a ja do sunni czesci islamu mam wielki szacunek. No i mam nadzieje ze to nie okaze sie tylko poczatkowe zauroczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - pozdrowie i przekaze ;) dziekuje w ich imieniu :) A z wszami to tutaj niestety to samo :O... co rok na poczatku roku szkolnego ostra walka :O... wszedzie na szkolach afisze, w TV reklamy plynow i preparatow... szalenstwo :O Ale z tego co zauwazylam to po 2 miesiacach sie uspokaja... Brrrrr !! Jak sobie pomysle to mnie otrzepuje :O... Macie racje ze dmuchacie na zimne, u Evelyn, przy takich gestych i dlugich wlosach nie bylo by latwo sie tego pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no ludzie sobie nawet niezly interes robia. Te cholerne okna tutaj sie otwieraja na zewnatrz i, uwierz bo juz probowalam, samemu od wewnatrz troche trudno to zrobic. Ja leku przestrzeni nie mam ale akrobatka tez nie jestem ;) oooo, winko sie skonczylo ... no to jedziem z ginem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...no moj slubny to juz ma przechlapane,bo corcia lubi uzywac jego maszynki do golenia nog,albo pianki i nie wazne ze ma swoje ,od taty jakos blizej reki... a wiesz ile podpasek idzie,czasami ciezko nadazyc z zakupami ,hi,hi Rebeko...czasami mysle ,ze byloby dobrze jakbym pracowala poza domem,moze bardziej by byly samodzielne,bo teraz to mnie wykorzystuja jak pania do wszystkiego...i jakos nie rozumieja ze mnie tez sie nalezy chwila odpoczynku,bo przeciez nie chodze do pracy,to po czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu .... chyba taka dola matki :( ja tez tak mam, a przeciez pracuje na dwa etaty ... ale odpoczac i tak nie dadza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie okna mam pomyte ufff...teraz chyba dopiero przed swietami nastepny raz sie skusze...firany geste ,to moze szybciej nie bede brudu widziec:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie że na tym cholernym forum po napisaniu kilku postów jż nie można założyć tematu . planuję bunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - hoho, ale nam tu nastroje wprowadzasz ;) ... Ania -z ta samodzielnoscia to moze i racja... ale qrde, ja sobie tak czasami mysle ze nie widze jak Ala rosnie :(... a to tak szybko mija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...no to musimy sobie same zrobic wolne ,bo inaczej padniemy jak kawki:P R...widze,ze bajki Cie naprawde wciagnely ....:P:) fajne,bylam na tym w kinie z dziecmi,ale piosenki nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja po tych trzech dniach nieobecnosci zauwzylam potezne zmiany u Oli - no poprostu dorosleje :) Qrka, masz racje, ja tez wolalabym w domu moc byc. Gralas dzis w Euro Lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gralam :( .... jak byla pula ? Ja sie juz nie moge doczekac az mieszkanie splacimy :O... i bede sobie mogla pozwolic na kogod do pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ja juz kiedys pisalam ,ze to chyba najwiekszy plus tego mojego zajecia ,to ze mam dzieciaki na oku....widze co sie dzieje z dziecmi ,gdzie rodzic pracuje za granica i przyjezdza tylko od swieta....co z tego ,ze maja fajne ciuchy ,drogie zabawki itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie mam wyjscia ;)... ale tak szczerze mowiac nie nerzekam ;) bo sama bajki uwielbiam :) I chyba nie jestem sama ;)... dzis wlasnie gadalismy na ten temat w pracy... co w tym jest ze bajki podobaja sie dzieciom a i dorosli tez chetnie ogladaja :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojego jeszcze nie ma ,ale chyba juz pojde zobaczyc czy mnie nie ma w lozeczku,bo oczy mi same sie zamykaja,a pewnie jeszcze ze dwa razy bede musiala wstac....:(...fajnie bylo poklikac chociaz te chwilke,moze niedlugo znowu sie nam uda...teraz zycze juz milej ,spokojnej nocy i kolorowych snow🖐️ dziewczyny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no to to juz wogole jest horror :(... nie wyobrazam sobie :(... Qrde, wiecie co, popatrzylam na zegarek... i chyba sobie juz dzisiaj te podlogi podaruje :P... Zrobie rewolucje :D, najwyzej mi sie Ala do podlogi przyklei i nie bede musiala za Nia tyle biegac :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Dea, wygralas ;) :) Ja tez uciekam... bo rewolucja rewolucja ;) ale jutro rano "budzik zadzwoni";) Milych snow !!! A Ty Ania Briankowi powiedz zeby sie nie wyglupial i dal mamie w nocy pospac ;) MILYCH SNOW !!! 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×