Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No to sie dowiedzialam ze godzine przesuwamy w ten WE ;) Sprawdzian medyczny mialam z samego rana :o Aniu, nie dosc ze stronke otworzylas to jeszcze taki komentarz! nic dziwnego Wesola jeszcze nie pomachala ;) :D:D:D no to ja lece na ten terasik, ciekawe czy Rebeka jeszcze tam jest? Hmm, mysle jak tam u Erato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Znów coś kafe głupieje :D mam na podglądzie Wybrane tematy... wiem, że są dalsze wpisy, lecz widzę jedynie wpis Rebeki z 08:39. Przypomniałam mężowi, że trzeba inaczej zrobić zakupy - w poniedziałek wszystkie sklepy przecież będą zamknięte :D Jutro chce nas odwiedzić starszy syn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie juz na szczescie po zakupach ...uffff....niestety po poludniu jeszcze raz musze sie przedrzeć przez korki w miescie bo mam wizyte u kosmetyczki...... Dea🌻 ja mam nadzieje,ze Wesoła mi wybaczy,po starej znajomosci:P...jak tam uszko Olenki? no to zmykam teraz jakies papu naszykowac:P bedzie ktoras wieczorkiem?mozna by troszke poklikac w milym towarzystwie,Dea raczej nie da rady,bo gosc w domu ,ale moze inne panie sie skusza....ja zajrze,ale ok 21.30,predzej nie dam rady wiadomo z jakich przyczyn.... a teraz na oslode ostatnich godzin pracy posle ciacho,ktore jutro bede robic,mowie Wam pycha a nie jest skomplikowane...moze Rebeke jakos skusze:):)i w koncu ruszy swoj piekarnik na słodko:Phttp://oliwka.przepisy.net/ciasto-3-bit-na-biszkopcie/ no dobra na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej dzisiaj nie dam rady ale na jutro wieczorem chetnie sie umowie :) Weim, Wesola rowna babka jest to na pewno problemow sobie nie bedzie robic ;) Kaszubko, tutaj nie obchodzi sie 1go. Troche szkoda, bo brakuje mi tego dnia, zapachu planacych swiec i chryzantemow (ktore tak a propos sa moimi ulubionymi kwiatami). Ja za piec minut spadam :) Z Duza ide na imprezke urodzinowa jej nowej kolezanki z klasy, trzeba sie troszke zapoznac z innymi rodzicami :) Dobrego poczatku weekendu! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmm, Ania, apetycznie wyglada :) !!!! Hehe, Ty naprawde nazywasz to ciasto "nieskomplikowane... !? Bo dla mnie to wyzsza szkola jazdy :D :D No ale w koncu bede musiala cos upiec, zeby piekarnik "zatwierdzenie o uzytecznosci " dostal :D...tyle ze chyba poczekam na urlop, narazie robie tylko to co znama na pamiec, nie mam czasu na eksperymenty :P... Jeszcze 2 tygodnie bez ciasta M przezyje :D.... Postaram sie wieczorem na chwile zagladnac... ale nic nie obiecuje ;) Wesola 🖐️ :) Kaszubko - jak sie przyszla mama czuje ? Dea - bawcie sie dobrze na imprezce :)... i Duza i Ty :) U nas tez nie ma zniczy na grobach... ale my i tak, jak jedziemy na groby rodziny to palimy :P W tym roku nie pojedziemy :(... sa problemy z paliwem (strajki i blokady rafinerii :O ) a poza tym szykuje sie nam naprawa samochodu :O... niby nic wielkiego ale przy hamulcach lepiej nie zartowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - przyszła mama ma dobry humorek - to najważniejsze... oraz ważne jest również to, że jest w domu, a nie w szpitalu. Może jutro ją zobaczę...to zależy jednak od jej samopoczucia. Zostały już niecałe dwa miesiące. Była Baśka ze swoim chłopakiem - Sebastian to przyszły informatyk [za rok ma maturę] uczy się w tej samej szkole co wcześniej Kaśka. Basia i jej młodsza siostra - Ola - też w tej samej miejscowości... w tym samym budynku szkolnym.. ale to Technikum Gastronomiczne. Seba trochę porządził dziś w moim kompie - kochany chłopiec. Następnym razem wrzuci mi innego antywirusa.. powiedział, że ten co jest w tej chwili, to nie zdaje egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam Wam tylko powiedziec ze przed chwila wyciagnelam ze skrzynki pisemko i ..... MAMY REZERWACJE I JEDZIEMY W MARCU NA NARTY !! :) Jupiiiii !! Bede pozniej ;)... narazie Myszka wola ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy co oblewac:P w koncu jakies dobre wiesci.... Rebeko jestem na podgladzie ....odloz tego mopa !!! Moj Maly jeszcze biega,ale postaram sie klikac choc moze to potrwac...maz pojechał kopac pilke i zostałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko przy tym ciachu to tyle co upiec ten biszkopt,a to naprawde nie jest trudne,ja tego mleka co do kremu idzie nie gotowałam tylko wlewałam z prosto z puszki malym strumieniem ,dopiero po jakims czasie doczytalam ,ze powinno byc ugotowane,ale cala rodzinka jadła i smakowalo wiec jutro tez nie bede gotowac........takze odwagi,a nie pozałujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spozniona :(.... ale jestem :) Wcale na mopie nie latalam :P tylko z psiapsolom na kablu wisialam :)... mopa sobie zostawiam na jutro, bo po czwartkowych zakupach i wczorajszych wieczornych szalenstwach przy dracenie i w kuchni dzisiaj ledwo zyje ... M na spacer wysle a ja sie bede wyzywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ciastem bede probowac na urlopie... moze sie we mnie milosc do kuchni narodzi... ? kto wie :D :D ... A nawet jesli nie to moze sie milosc M do mnie odrodzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brian juz spi takze nareszcie mam chwilke wolnego...dzisiaj zaliczyl pierwszego guza :( jakos nie umie powoli chodzic tylko jak juz wstanie to pedzi i niestety dzisiaj zatrzymal sie na kaloryferze,dobrze ze tylko na tym sie skonczyło,jednak na czworaka bezpieczniej...no ale coz inaczej sie nie nauczy:(On nawet długo nie plakał i po pocieszeniu w ramionach mamy ruszył dalej ,ale ja :( szkoda gadac:P musze poszukac czegos na allegro ,ale bede zagladac... bo juz sobie ze soba pogadałam wiec czekam na kogos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ruszyl dalej to dobrze :)... guz nie zniechecil Go do dalszych eksploracji to znaczy ze twardziel z Niego :D Czego na all szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R:no to motywacja nie lada:P...a mopa dzisiaj zostawiasz w spokoju?...jakos nie moge uwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz doczytałam:P,bo balam sie ze uciekniesz:P...a szukam takich skarpetek z ABS-em ...moje dzieci mialy i tak jakos mi sie wydaje ,ze mniej sie slizgaly a teraz na panelach tym bardziej sie przydadza,tylko nie wiem czy cos takiego jeszcze jest w handlu... Qurcze ,nie mow ze juz musisz na nowo rozpalac milosc Meza ,ja na razie zyje nadzieja ,ze na to jeszcze czas,tak np.po 30 latach pozycia:(...a my w tym roku dopiero pełnioletni...ale moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko witam:) fajnie ,ze jestes...ja na laptopie klikam i jakos powoli mi sie otwiera ta piosenka ,ale sam tytuł znam i lubie w orginalnym wykonaniu ...fajny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ania, az tak zle nie jest ;)... ale powiedzial ze piekarnika nie zatwierdzi dopoki "murzynka" nie zje :D Skarpetki napewno sa... to dosyc popularny "sprzet" ... i baaaaaardzo przydatny bo pantofle na nogach takiego amlucha maja bardzo krotka zywotnosc... po 10 minutach juz ich na nogach nie ma, bo przeciez te rzepy takie fajne do odpinania :D... no, teraz juz troche lepiej :P Kaszubko - i de posluchac ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt późno wrzuciłam defragmentację dysku :D muszę teraz czekać, aż się skończy. No i oczywiście zajrzałam na topik - przecież dziś piątek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej Farny ,nie znam i az boje sie co pomyslisz:P a teraz nie dam rady posluchac innych jej piosenek,bo moja szybkosc sciagania doprowada mnie do szalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te baby :D ... samo zycie :D ... Ania - mnie sie ta pierwsza tez powoli otwiera... wiec to chyba nie laptopa wina :P... Kaszubko - to moze bedziesz sobie co piatek o tej porze defragmentacje wlaczas ...? Bedziemy sobie mogly troche poplotkowac... w sumie kazdy pretekst jest dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie narzekam na powolność netu - od czasu gdy przeszłam na kablówkę jest ok. W tej chwili mam 13500 k/s, a płacę za 8000 k/s - zawsze wieczorami dodają więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no to przynajmiej w milym towarzystwie doczekasz konca tej defragmentacji:P...a ta 2 pioseneczka to moim zdaniem do chlopow tez pasuje R: nic dodac ,nic ujac...a w dodatku moje dzieci maja awersje na jakiekolwiek obuwie w mieszkaniu ...ile ja sie naprosiłam ,zeby papcie wkladali,a w koncu odpusciłam i nawet nie kupuje ,bo i tak nie wloza....twierdza,ze naczyms musza oszczedzac....tylko sie nie pytaj jak te skarpetki wieczorem wygladaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Rebeko, że to dobry pomysł :D będę mieć doskonały powód :D Te "baby" są facetom bardzo potrzebne, więc i wiele łykną :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz koniec mojej laby - defragmentacja zakończona - w następny piątek później to włączę :D dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja nie odpuszcze bo pozniej skarpetek nie dopiore :D ... No i co ... znalazlas ? Kaszubko - a tak wogole to dziekuje za przypomnienie... wieki defragmentacji nie robilam ... moze jutro wlacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R po 1 to ja juz po kolacji ,a teraz jak to zobaczyłam to zaczeło mnie ssac:(...a po 2 to zdradz co to takiego lody?,bo z obrazka to tylko tenkarmel jakos poznaje...przynajmiej tak mtsle :P K: ja mam 512 kb/s i na wiecej nie mam szans ,mimo usilnych moich prob zalatwienia ...moze kiedys ale na razie to ponoc i tak mam szczescie ze mam dostep do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×