Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Obecna! 🖐️🌻 u nas juz sloneczko stapia szron :) Kaszubko, gratulacje dla Kasi! Swietny poczatek!!! A mowilam ci juz ze bedzie studiowac dzie moj M zaczynal? Moze i ona skonczy na robieniu doktoratu w Londynie? ;) Goja, juz prace znalazlas? Swietnie!!! Trzymam kciukasy na wtorek! Ruda, zlituj sie, wez urlop, przyjedz do mnie i wyzyj sie i na moim ogrodzie!!! Aniu, oj za malo rak na to wszystko, prawda? a ten placek jeszcze jest? bo mi slinka leci :) Ja z Duza pieklam placek czekoladowy na przylot Babci, nawet niezly wyszedl, ale juz sobie poszedl ... Wesola, macham tobie tez ;) dzieki za otworzenie nowej sronki, ty czajniku ty! Dobrego poniedzialku wszem! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ no slow rzeczywiscie brak ... Sluchaj, a twoja mama jest zatrudniona na czarno, czy legalnie i dostaje swiadczenia? bo jesli legalnie to te lata jak najbardziej licza sie do emerytury, sa nowe ustawy Unii na ten temat, laczenia lat pracy gdziekolwiek na terenie unijnym. Wlosi niestety tacy sa, im bardziej ignoranci tym bardziej staraja sie ponizac innych, a juz przede wszystkim obcokrajowcow - jesli nie pochodza ze Stanow, to przyjechali z trzeciego swiata. Tez to przeszlam ... Smutne ze twoja siostra tak do tego podeszla, mam nadzieje ze mama ma odpoczynek na jaki zasluguje, a jak nie to zabieraj ja do siebie! Ale najwazniejsze, dowiedz sie na jakich warunkach jest zatrudniona i czy moze wymagac chorobowego! Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki dziewczyny ale dzisiaj rano moja mama odeszla,w coagu trzech lat stracilam oboje rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ myślami jestem z Tobą. Moja mama odeszła do krainy wiecznego snu gdy miałam 22 lata... a tata - gdy miałam zaledwie 13 lat. Dea ❤️ Kaśka ma ogromne marzenia - chciałaby poznać Japonię... chociaż trochę pomieszkać. Język angielski zna bardzo dobrze - może i będzie później Londyn :D Rebeka ❤️ listę podpisałam :D stawiam potężny kawał sernika. Też miałam maleńką wojnę z mężem :D wygrałam bitwę - do następnego razu. Goja ❤️ zawsze w biegu - kiedy zwolnisz? Wesoła ❤️ ale pilnujesz pierwszego wpisu na stronce :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jest lista no to wypada sie podpisac:):P Erato...trzymam mocno kciuki za Ciebie i posyłam moc dobrych mysli...ciezkie chwile przed Toba ...ale pamietaj ,ze masz kolo siebie dobrych ludzi i nie boj sie prosic o pomoc...ja przynajmiej myslami lacze sie w bolu... nie bede wiecej pisac bo jakos przy tej wiadomosci wszystko inne jest nic nieznaczy... pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 😍 - nie potrafie znalezc slow :( :( ... zreszta zadne slowa nie sa w stanie Cie pocieszyc :(... Calym serduchem z Toba, kochana ! Pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc dziewczyny,dzieki,juz jakos lekko sie ogarnelam,nic nie widze na oczy,sluchajcie mam pytanie,chyba barzdiej do Rudej ale moze wy cos wiecie,tylko,ze o 12-ej wyjezdzam,mam samolot,u was 1-sza,jesli moja siostra podpisala bez sekcji zwlok a lekarz sam twierdzil,ze sekcja potrzebna....czy ja moge to wycofac-my z bratem domagamy sie sekcji-blad lekarzy,wypisali mam eze szpitala zdrowa a po dwoch dniach zmarla,cos nie tak!!! Dzwonilam do konsulatu,pomoga..ale ja musze byc na miejscu,tylko Dea -czy ja musze tego zadac na policji?prosze jakbyscie mogly o szybka odpowiedz-bo czas mnie goni-w Rimini brat nas odbiera,wracam we wtorek. Dzieki za slowa otuchy,trzymajcie sie i myslcie o mnie,ciezko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - qrde, niestety Ci nie pomoge bo nie mam pojecia :( ... mam nadzieje ze sie dziewczyny pojawia i cos Ci poradza. Jasne ze o Tobie mysle i sciskam za Ciebie mocno kciuki !! 😍 Trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko -dziekuje,mam nadzieje,ze Ruda sie odezwie,biore komputer,moze hdzies sie podlacze,jak nie to sprobuje w kafejce internetowej-siostra sie wstrzymala ze wszystkim bo pozniej chcemy skremowac mame a zanosi sie na pozew sadowy bo pracodawcy nie wyplacili jej naleznych pieniedzy+ 13 -stka,urlop i m-c biezacy-do tego w kontrakcie miala ustawowe dwie godz.wolne codziennie a oni jej tego nie dawali i powinna pracowac 8h dziennie a nie 24h.niech to sie ciagnie ale nie popuszcze tego,juz to nie zwroci mamie zycia . Pa Kochane,jak sie uda zajrze. Jestem skonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Erato.... ja tez nie dam rady pomoc,w dodatku wydaje mi sie ,ze to chyba tez zalezy od prawa w danym kraju...w kazdym razie trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po Waszej mysli,choc jak pisalas to juz mamie zycia nie zwroci ,ale moze nastepnej osobie uratuje ,a Wam przynajmiej finansowo troszke pomoze... mialam dzisiaj bliski kontakt ze straza miejska ,ale jakos udalo mi sie uratowac tyłek i portmonetke:P...prawko mam juz 18 latek i az wstyd sie przyznac ale stanełam sobie autkiem na zakazie postoju:(w dodatku maz mi przełozyl prawko do innej kieszonki i musialam cala zawartosc portmonetki wywalic,zeby je znalesc...na szczescie trafilam na jakiegos pozadnego goscia...no chyba bede musiala jakas modlitwe za niego zaniesc do niebios:P... tak poza tym to moj Brian wczoraj zrobil kilka kroczkow SAM...hip,hip hura...długo to u niego trwało ,ale jego brat tez sie nie wyrywał z chodzeniem,takze sie nie martwiłam,no ale łezki mialam w oczkach jak tak tuptal do mnie... a teraz juz koncze bo brzuszek mi burczy...no to 🖐️Imilego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,spoznilam sie na samolot,stracilam 300F-Nstepna platnosc wlasnie robiona bukuje nastepne bilety,200F-MILIONERKA JESTEM. Zla,zla,i jeszcze raz zla. Dzieki,rano o przed 8 wyjezdzam,normalnie zamkneli mi drzwi przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ sciskam cie bardzo i myslami jestem z toba ❤️ co do sekcji zwlok, tak, musicie zglosic na policji ze chcecie wyjasnic powod smierci mamy. Nie wiem ile sie z tym czeka, bo potrzebny bedzie papierek z prokuratury .... Mozecie tez zaczerpnac informacji i moze nawet pomocy w Tribunale dei diritti del malato. Dobrze ze i konsulat sie wmiesza w sprawe, a ty pomysl nawet o pojsciu do gazet, na pewno to przyspieszy akcje! I na pewno postraszy tez pracodawcow twojej mamy i w koncu wyplaca naleznosc! Ale czemu twoja siostra podpisala bez sekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Erato 😍 - normalnie nie wierze wlasnym oczom :O... strasznie masz "pod gorke" dziewczyno :( Trzymaj sie !!! Ania 🌻 - WIELKIE GRATULECJE dla Twojego "chodziaczka" 😘 ... no to teraz juz nic Go nie zatrzymie :) U nas znow Alice nam strajk glodowy robi :(... od 2 dni nie je nawet polowy tego co zazwyczaj, zastanawiam sie czy sie nam " piatki" nie kluja, bo zabkow tez nie chce myc :O... bede jej musiala do dziobka przy okazji zagladnac ;)... Stawiam kawe bo Dea 🌻 zapomniala :P ... \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry nawet nie wiem co napisać jakoś tak smutnoo jesiennie i trochę depresyjnie i melancholijnie............jedyne co mi przychodzi do głowy to śpieszym się kochać ludzi tak szybko odchodzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szybko sie melduje,bo robota mnie sciga a chwilowo udalo mi sie schowac... Rebeko...moj Maly to taki cwaniaczek i leniuszek za razem ,jak chce gdziesz szybko dotrzec to sie nie wysila i laduje na 4 i zapierdziela po staremu,takze chyba nie bedzie tak zle...a i dzieki za fotki...a jedzeniem sie za bardzo nie przejmuj,Ala przeciez tez ma prawo do odchudzania jak kazda kobietka:)...moj Maly czesto nie je tyle co ja uwazam ,ze powinien ,ale moje dzieci tak robiły i jakos sa zdrowe...nigdy na chama nie namawiam do jedzenia,bo to do niczego dobrego nie prowadzi...nic sie nie martw niedlugo napewno jej apetyt wroci... Erato...no siła zlego na jednego...wychodzi na to ze musimy bardziej kciuki zaciskac...trzymaj sie mocno👄 no a teraz zmykam posyłajac moc promykow ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato - wciąż myślami jestem z Tobą i tak jak wszystkie dziewczęta - trzymam kciuki. Annapo - to masz synka wygodnego i myślącego :D taki był mój starszy syn - kiedy nie musiał - nie przemęczał swoich nóżek. Rebeka - coś mi się wydaje, że córeczka ma w sobie dużo Ciebie... wcześniej wydawało mi się, że więcej podobna jest do swojego taty. Śliczna dziewczynka. Dea - to kiedy będzie trzecie? Wesoła - mi już nie jest smutno - dostałam buziaka od młodziutkiego [18 lat] chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Kaszubko, troszke musze odczekac i, jesli nie bede jeszcze "za stara" to moze uda mi sie przekonac M na chlopczyka :D:D:D ale nic na sile, bo wtedy najmniej wychodzi ;) Ola tez mi nic wczoraj nie jadla. Dzis juz ponoc lepiej. Zeby? cisna sie trojki, wiec nic nie wykluczone :o ide zadzwonic do tesciowej, bo teraz jest sama z dwojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka? (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> herbatka? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? jak zwykle, nie mam nic do dokladki - czekam na Wesola ;) Ola zarwala nam nocke, co mnie przejmuje to ze caly czas lapala sie za ucho i nie dala go dotknac :o chyba znowu mamy problem 😠 Dobrego czwartku zycze 🌻 Erato ❤️ daj znac jak sie sprawy ukladaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie kawke w Waszym towarzystwie wypije :) ... tez nic slodkiego nie mam, ale moze to i lepiej bo obiadek mi sie znow w mojej ulubionej "suszarni" ;) zapowiada :) Ania 🌻 - Oj, te nasze maluchy to rzeczywiscie wygodne sa :D... ale moze to i dobrze :P.. ? A to "niejedzenie" u Ali to taka moja mala obsesja ;) ... Wiesz jak to mowia : jak czlowiek nie ma problemow to sobie je sam stworzy :P... I chyba u mnie dziala ta zasada :D, bo oprocz jedzenia zadnych problemow z Ala nie mamy (tfuuuuuu, tfuuuu !!!!) :) Staram sie wyluzowac i nie przejmowac sie, ale za kazdym razem jak sie pojawia "spadek formy" w tej dziedzinie to u mnie sie zaraz alarmowe swiatelko zapala :D, choc wiem dobrze ze to minie :) Uprzejmie prosze o wybaczenie... bede Wam napewno od czasu do czasu tym tylek zawracac ;) Dea 🌻 - no to chyba teraz juz wiecie skad ten spadek apetytu :(... Szkoda Olenki, te uszka to najwyrazniej jej "slaby punki" :(... mowia ze jak w niemowlectwie dziecko na uszka choruje to bedzie sie to pozniej powtarazc i chyba niestety u Was sie ta zasada sprawdza :( :(... DUZO ZDROWKA DLA NIEJ !! 😘 No i dla Was 🌻 za zarwana nocke :( ... przydal by Ci sie teraz wolny piatek, prawda :O ...? Kaszubko 🌻 - dziekuje :) Ala ma od taty kolor wlosow i oczy... a reszta to juz mieszanka (wybuchowa ;) :D ) ... Ja wczoraj zaliczylam zakupy :O... jak zwykle wrocilam do domu wymeczona i zla na caly swiat 😠 ... Za kazdym razem zakupy doprawadzaja mnie prawie do szalu :O... do tego stopnia ze sprawdzilam oferte internetowa sklepow... i niestety z ciezkim sercem ;) musialam zrezygnowac z tej opcji ... niby przywoz do domu gratis ale nie dosyc ze wiekszosc artykulow srednio 10% drozej to jeszcze wybor ograniczony i wielu rzeczy ktore mamy w zwyczaju kupowac po prostu u nich nie ma :(... Niestety jestem skazana na tradycyjne zakupy... na szczescie tylko 2 razy w miesiacu :) :D No nic, wracam do pracy... zyczac milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 u mnie dzisiaj slonko ,wiec trzeba było na spacerek uderzyc...a potem obiad ugotowac,nakarmic i teraz dopiero mam chwilke na kawke... Kaszubko🌻 masz racje to taki cwaniak warszawski wszystko robi ,zeby Mu dobrze było :)..mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko ok,bo jakos malo Cie ostatnio...z reszta :przyganiał kocioł garnkowi:P...no coz samo zycie... Rebeko🌻 jesli o mnie chodzi to mozesz nam codziennie zawracac głowe takimi problemami,a tak przy okazji to sobie obejrzałam Ale w kapieli i naprawde nie jest z niej chudzinka wiec chyba wie co robi ...mnie sie wydaje ze jest taka akurat...chociaz rozumiem Cie z ta "obsesja",bo u mnie chociaz ja raczej nie choruje,to moja tesciowa ciagle twierdzi ,ze Brian nie ma biedactwo fałdek na nozkach:P...a ja tam sie ciesze,bo wiem ze bez tych faldek sie duzo lepiej zyje... no nic zmykam teraz i moze jutro cosik wiecej mi sie uda napisac,ale chyba tez dopiero po południu...tyle dni wolnych ,ze czeka mnie koszmar zakupow i zapchanych parkingow,juz dzisiaj mi skora cierpnie jak o tym mysle... posylam wsiem buziole zycze miłego wieczoru i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Annapo - u mnie wszystko ok :D serio... tylko jakoś czas przelatuje zbyt szybko :D może dlatego, że mąż więcej jest w domu - a on lubi być ten najważniejszy... a i nie wiem sama o czym pisać - moje dni są takie same - jeden od drugiego mało się różni. Nie lubię pisać elaboratów... wygodniej dla mnie byłoby częściej wpadać na topik... ba, ale wówczas chyba musiałabym pisać sama ze sobą. No i trochę pomarudziłam :D Dobranoc. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatkowe 🖐️ 😍 :) Witam kawka : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... powinno wystarczyc :) a jak nie to dorobie ... Ania 🌻 - 😘 :) Moze lepiej uwazaj z tym "warszawskim".... hehe, jeszcze sie nam Wesola pogniewa ;) i kto nam bedzie stronki otwieral i slodkosci stawial :) ? :D :D Kaszubko 🌻 - nie jest tak zle, ja osobiscie dosyc czesto na podgladzie jestem i tez tylko stronke desperacko odswiezam w nadziei ze sie ktos pojawi ;)... A z tymi dniami to niestety :(... jeden podobny do drugiego, choc musze przyznac ze dzieci jednak troche urozmaicenia i atrakcji wprowadzaja :P... Przed nami dlugi week-end :)... 3 dni + 1 godzina ;) :D ... tylko nie wiem jeszcze jak Ali wytlumaczyc ze w niedziele wypadalo by godzine dluzej pospac :P... :D Zycze wszystkim MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 Wesoła🌻 no mam nadzieje,ze Cie nie obraziłam,a tak gwoli usprawiedliwienia to moja mama z Warszawy i dlatego jej wnuk moze miec cosik z warszawskiego cwaniaczka,no nie? :P :) Rebeko🌻ja musze wszystkim moim krowkom wytłumaczyc ,ze jedzonko bedzie godzinke pozniej ,a to dopiero wyzwanie ,bo one bardzo uparte i jak na mnie rykna ,to nie ma ze boli.... :D Kaszubko🌻 no ja niestety nie daje rady czesciej,choc uwiez ze naprawde bym chciała...przy tym moim maluchu,to nawet nie probuje,bo po co sie denerwowac milego dzionka dziewczyny ...postaram sie zajrzec jeszcze dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×