Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam ojejku chyba bedzie trzeba naszemu Topikowi karte urlopowa wypisac....no ale w koncu sezon urlopowy tuz tuz,pogoda tez no to nie ma dziwne ze tu cicho i spokojnie... u mnie nic nowego sie nie dzieje ot szara codziennosc...chociaz czasami jakas mila wiadomosc sie tez trafi,np. pani ktora ze mna na sali lezała urodziła niedawno chlopczyka,to zawsze mile jak nowe zycie jest na swiecie ,no nie? no to nie bede przeciagac i sobie pojde:P...milego dzionka zycze wsiem i oczywiscie stawiam kawe i truskawki z bita smietana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po przerwie i jak ktos chetny moge wyslac troszke deszczyku,u mnie od wczoraj pada ale jest dosc cieplo :) Annapo - karte urlopowa mowisz :) no tak przesilenie wiosenno-letnie i czlowiek taki rozleniwiony. Musze sie pochwalic,ze juz dzis jestem miesiac na diecie i efekty widac,zadowolona jestem i jak na razie nie ciagnie mnie do slodyczy ani do chleba i ziemniakow :) narzucilam sobie tempo,sama nie myslalam,ze wytrzymam.Alkoholu nie pilam tak samo m-c hmmm,sama jestem dumna z siebie. Rebeko -Milego wypoczynku i duzo zabawy :) a i dziekuje za fotki 👄 dla Alice za te jej malunki. Rzena - no to juz szkola z glowy a plany wakacyjne jakos sie uloza. Kaszubko - sorki ale rowniez doczytalam po lebkach i nawet nie wiem,ktory to malec sie rozchorowal,mam nadzieje,ze juz wszystko ok-tyle teraz pisza 👄 dla niego. Annapo - jak u Ciebie? dzieciaczki juz sie ciesza na wakacje? jakies plany? Wesola - wpadniesz na serniczek? dzisiaj ja stawiam,wyjatkowo dobry wyszedl,szkoda,ze nie wtedy jak ja jem :) Dea - Jak tam Evelyn w szkole sobie radzi? Moj syn ma teraz spotkanie w poniedzialek w nowej szkole,takie zapoznawcze a on juz nie wie,czy uda mu sie wstac,to leser jesli chodzi o wstawanie. Dziewczyny goraco Was pozdrawiam od Rudejmaxi,biedulka chora lezala w lozku,chyba sie przeforsowala. Ruda - duzo zdrowka i wpadnij od czasu do czasu na kawke. To co zapraszam na tarasik ale u mnie z parasolem,no chyba,ze ktos podrzuci mi slonko :) Pozdrawiam caly sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Karta urlopowa :D może i dobry pomysł :D ale taka karta to tylko nas rozleniwi :D ja i tak mało piszę... wiem, wiem... stanowczo mało, ale u mnie dzień za dniem szybko mija i dni są do siebie bardzo podobne :D Wczoraj byli u nas synowie [każdy osobno przyjechał... o innej godzinie - nie spotkali się ze sobą] czas z nimi bardzo szybko przeleciał. Dziś byłam i nad zatoką i w ogródku :D mąż moją wizytę w ogródku nazywa inspekcją :D :D :D fotki jutro wrzucę do Garnka. Erato - to Maciek troszkę chorował - już jest dobrze. Wrzuciłam taki sobie filmik na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=XacpsxX-Xvc chciałam złapać szum fal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Week-endowo :) Kaszubko ❤️ Masz racje,te dni takie naprawde podobne do siebie a dla Maciusia 👄 na oslode,tak myslalam,ze to on ale wolalam byc pewna,na szczescie niebezpieczenstwo zazegnane,uff. Ja teraz ucze siostre na skypie obslugi komputera i wciaga sie dziewczyna a jaka zadowolona jak cos zrobi sama-hmm-teraz ma za zadanie sciagnac antywirusa i wyczyscic komputer :) U mnie coag dalszy deszczyku,wiec tarasik z parasolem-zapraszam na kawke :) Milego Week-endu zycze wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac 🖐️, karte urlopowa podbic ;) :D ... i widze ze sie przy okazji na tarasik zalapalam :)... nawet sie nie spodziewalam ze mi sie uda chwilke wygrzebac, bo program mamy bardzo napiety ;), ale goscie dzisiaj w Disnaylandzie, Ala sobie siestke robi to mam chwilke dla siebie ... no i dla Was :) Czas nam mija bardzo szybko i bardzo milo :) ... w srode zaliczylismy wesole miasteczko, takie typowo przystosowane dla dzieci od 2 do 10 lat ... i bardzo sie nam wszystkim podobalo, maluchy z obledem w oczach biegaly od jednej atrakcji do drugiej :D, oczywiscie po 7 godzinach zabawy non-stop jeszcze im bylo malo :P :D i "wcale nie byli zmeczeni" ;) .... po czym obydwoje zasneli zanim jeszcze wyjechalismy z parkingu :D :D Wczoraj troche po Paryzu polazilismy i pewno jeszcze pojedziemy, bo dobrego nigdy za wiele ;), planujemy tez maly wypad nad morze, ale tu nam aura troche figle plata :( i na WE deszcz zapowiadaja :( wiec nie wiadomo czy cos z nam z tych planow wyjdzie.... Nie pisze do wszystkich, ale wszyskie serdecznie pozdrawiam .... no i kawke jeszcze tak na szybko z Wami chlipne :) i jak jeszcze zdaze to moze jakas fotke Wam posle.... a jak nie to nastepnym razem ;) .... Papa moje mile :) i do nastepnego !!! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Sobote :) Kawke postawie jak ktos bedzie chetny i kawalek ciasta z bananami,prosze sie czestowac. Dzien pochmurny u mnie ale w sumie siedzimy w domku to moze byc. Rebeko 🌼 To fanie,ze czas milo spedzacie,tych dni przydaloby sie wiecej w roku ale nie ma co narzekac :) 👄 dla dzieci i dla Was rowniez.Pozdrawiam :) Milego Week-endu zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzisiaj sennie za oknami deszcz oko spada więc szatana na stoliku stawiam i bułeczki drożdżowe z truskawkami :) Miłego dnia i dużo pozytywnej energii :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a to tak na poczatek tygodnia ja tez doloze taki mix urodzinowego ciacha...moja cora w tym roku skonczy 18 i juz od dłuzszego czasu w czasie weekendu ja robie za taksowkarza, a ona imprezuje na kolejnych 18 kach ,w ten weekend zaliczyla 2 imprezki i tak sie zmeczyła ,ze jak wczoraj zasnela po południu to wstala dzisiaj o 9 tej...:Pnormalnie chyba jej sie dni pomyliły i zapomniała ze w poniedziałek jeszcze musi isc do szkoly:0...no ale jak sie imprezuje to potem sa skutki:)...dobrze ze juz koniec roku szkolnego to troszke odpoczniemy :P... a tak poza tym to niewiele sie dzieje....zimno sie zrobili i czasami cos tam z nieba spadnie,ale to wszystko jak dla mnie stanowczo za mało i chyba jako jedyna na naszym topiku to ja poprosze o podesłanie deszczu ile sie da ...ciezko uwierzyc ale na naszych polach ziemia peka i jak tak dalej pojdzie to znowu rzad bedzie mial wymowke zeby ceny poszły w gore,a tego chyba nikt z nas nie chce.... Dea bukiecik🌻 🌻 🌻 i mnostwo 👄 dla naszej kolejnej dwulatki oczywiscie sporo zdrowka i usmiechu na codzien przez kolejne lata i tak az do conajmiej 100... Erato🌻 powiedz jak to robisz,ze wytrzymujesz na diecie,ja to na razie tylko w marzeniach sennych chudne:P...a przydałoby mi sie zrzucic co nieco,ale co ja zrobie jak mi smakuje i to bardzo... Wesoła 🌻 dzieki za pozytywna energie ,tego nigdy za malo:)...a deszczowe chmury zdmuchnij na południe ,to obie bedziemy zadowolone:P Rebeko🌻 taka "pogoda" to potrafi czasami szyki pokrzyzowac :P ale chyba w tym caly jej urok ....milej zabawy mimo tego i oczywiscie z niecierpliwoscia wyczekuje na fotki Kaszubko🌻 no ja juz pierwsza partie susze ,ale nie wiem czy potem oberwac same listki ,czy razem z galazkami uzywac...cos mi sie kojarzy ,ze Ty obrywasz...ja nowicjusz :P,to moze pomozesz? a poza tym jak zdrowko w rodzinie i u Ciebie ,chyba nie za bardzo te zmiany pogodowe dobre dla Ciebie? no nic tyle na dzisiaj...pozdarwiam cały skład i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek,nowy tydzien sie zaczal i nowe wyzwania przed nami :) Duzo slonka posylam bo u mnie goraco dzis i na jutro tez zapowiadaja piekna pogode. Wesola - dzieki za przysmaki a slonko poslalam. Annapo - a kiedy corcia ma 18-stke? Oj jakie przezycie dla niej a imprezki-coz taka jest mlodosc,u mnie juz mlodszy tez imprezuje i coraz wiecej slysze o dziewczynach a to strojenie sie wieczorne-prawa mlodosci. Pytalas sie o diete? hmm,najtrudniej jest zaczac,pozniej juz z gorki,nawet M prosi mnie abym juz przestala,bo buzia mi schudla a to u mnie pierwsze,na sniadanko jem kromke ciemnego chleba z pomidorem,rzodkiewka i serki ale chude,obiadki jakies miesko z grilla albo gotowane,chude zupy,robie sobie rozne ciasta i ciasteczka z diety Dunkana,jest w czym wybierac,nie powiem,nie ciagnie mnie do niczego innego,przyzwyczailam zoladek ale nadal nie jem ziemniakow i bialego chleba -to tyle. Ok a teraz lece do sklepu i banku i jak wroce zapraszam na kawke :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Wtorkowo i kawusie na stoliku stawiam,moze ktoras sie skusi :) Mialo byc pieknie na dworze a jest pochmurno ale to dobrze bo dni kobiece mnie dopadly i cos duzo bolu tym razem ale pewnie jest to troche zwiazane z dieta,my kobiety ;) Zapraszam wszystkich na maly spacerek -najlepiej do Kaszubki bo tam jest gdzie pospacerowac :) Kaszubko ❤️ Hop,hop,mozemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a u mnie chmury i zero deszczu:(Mały teraz drzemie ,no to szybko sie zamelduje...kawa jest a to moze jakies ptasie mleczko hmmm... Erato🌻ja wiem ze to taki okres w zyciu i ciesze sie ,ze moja corcia ma takie towarzystwo z ktorym dobrze sie czuje i lubia sie bawic,tym bardziej ze jak na razie na drugi dzien wygladaja normalnie...palic nie pala ,z piciem nie przesadzaja itd.poprostu pogadaja ,potancza albo robia sobie jakiegos grilla albo pieka kielbaski na ognisku,albo same sobie jakies ciacho zrobia...raczej nie przepadaja za dyskotekami,wola pojechac np.na koncert Dzemu...dzisiaj np.z imprezy przywiozła kleszcza brrr,staralismy sie go w domu usunac ale sie nie dalo i musiala jechac do osrodka,teraz mamy obserwowac czy sie nic nie dzieje a w razie czego przyjsc po antybiotyk.. no i tak to juz jest ...samo zycie... a co do diety to i tak podziwiam.. a teraz na razie zmykam ....oczywiscie zycze milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam tylko pomachac 🖐️ bo po tym urlopie ledwo zywa jestem :D :D :D .... goscie pojechali :( wolne sie skonczylo :(, jutro juz powrot do pracy :O ... wszystko co dobre to sie szybko konczy, niestety.... ale bylo SUPER !!! Chyba stane na srodku pokoju i jak Ala powiem : "jescie tylko laz, mamusiu, plosie !!" :D Wpadne jutro na kawke jak sie troche spod roboty odkopie... Buziaki dla wszystkich !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, slodka Alice! witam i ja - z przeprosinami za nieobecnosc i smaczna kawka :) Ola miala zoladowke w zeszlym tygodniu, po dwoch dniach ja, w poniedzialek M i teraz tylko zaciskam kciuki zeby Duza nie zlapala bo w weekend jedziemy na weselicho - M bedzie w kilcie! Super sexy wyglada w kiecce! w pracy ciagle mam zawirowania, w domu - klada nam nowy dach ... pogoda do pupy i jedyne co mnie jeszcze trzyma w nadzieji to nadchodzace spotkanie w Paryzu!!!! :) dobrej srody kochane i buzka dla kazdej z was po kolei! 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dea ❤️ żołądkówka i u nas co chwilę jest,a najgorsze, że jeden od drugiego łapie - wystarczy małe osłabienie organizmu :D a to przecież już lato i niby grypy nie powinno być :D ale jakie tam lato, gdy na dworzu to późna wiosna, to wczesna jesień :D Rebeka ❤️ zazwyczaj wszystko co dobre nie lubi długo trwać :D ale pozostają piękne wspomnienia. Erato ❤️ to wpadnijcie do mnie :D tu jest spokój i tak ślicznie :D Annapo - listki trzeba oberwać - koniecznie [przed lub po wysuszeniu] Każdy fragment co innego leczy [tak jest z wieloma ziołami]... listki, łodyżki, korzenie, kwiaty :D Masz rację - te zmiany pogodowe są dla mnie bardzo niedobre - samopoczucie jest do kitu :D najlepiej się czuję, gdy jest słońce i oczywiście gdy jest ciepło :D Nasze topikowe maluszki szybko rosną :D ucałujcie ode mnie kochane brzdące 👄 Wesoła ❤️ senna pogoda to u mnie jest od kilku dni i co chwilę pada deszcz. Dziś znów nie ma słońca - jest ciepło, ale i niesamowicie duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Latem :) Lato a u mnie leje -brrr,pewnie przejsciowo bo zapowiadaja 20C ale co jak teraz tak barowo. Jak milo Was widziec drogie Panie :) Annapo 🌼 No widzisz,same bylysmy mlode a tu juz niedlugo trzeba sie szykowac na bycie babcia :) hihi,latka leca,dzieci rosna,moj starszy ma juz jakies plany zyciowe,oj!!! Dziewczyna mojego syna dostala w spadku dom po babci i juz zamierzaja w niedalekiej przyszlosci jakis slub cywilny,cosik przebakuja o dzidzi,jejku nie tak szybko bo ja jeszcze mloda jestem a moj syn zakochal sie po uszy,ona ,,Jenna,, ma na imie rowniez zakochana,byla u mnie na kawce wczoraj i zapewniala mnie,ze to milosc obustronna i jak na razie swiata poza soba nie widza,mowie Wam,czuje sie jak szkolniak :) Aniu-swietnie,ze starasz sie to zrozumiec bo rodzice z regoly zapominaja jak to bylo w tym wieku a bylo tak samo,, dla cory,niech sie bawi,poki mloda,ja nie zaluje ale twierdze,ze bawic trzeba sie z glowa,tylko wymagam krotkiego telefonu,jestem tu i tu i wracam mniej wiecej o tej porze albo jutro-wtedy jestem spokojna a dzieci szaleja. Co do kleszcza,pamietam,jak moj mlodszy poszedl z dziadkiem do lasu na grzyby,wrocili i nikt z nas nie zauwazyl,ze maly ma kleszcza w policzku,myslelismy,ze to pieprzyk,tak wygladal-ale po pol roku moj tata z bratem tak to ogladali,ze jednak zauwazyli kleszcza,wyciagneli go i z malym poszli d lekarza,mielismy go obserwowac - nic nie bylo ale to od tamtej pory Daniel ma regularne bole glowy,lekarz powidzial,ze to migrena-coz jak na razie ta migrena jest u nas 14 lat,jakos z tym zyjemy,chociaz ciezko czasami.Uff,koniec na tym. Rebeko 🌼 Wszystko co dobre,szybko sie konczy,myslalam,ze jeszcze tydzien jakis urlopujesz ale Ty juz do pracu jutro,oj,ciezko sie ruszyc po labie co? Tak myslalam nad powrotem do pracy juz,nie moge tak siedziec w domu,troszke teskni mi sie za ruchem,nie powiem fajnie ale na dwor wychodze raz na tydzien,juz blada cere mam ale jak cos znajde ciekawego to koniec z lenichowaniem.👄 dla Alice za to,ze taka dzielna jest. Dea 🌼 Teraz same klopoty z zatruciami,grypami,cos nie tak z tym wszystkim.Mysle,ze Evelyn nic nie zlapie i bedziesz mogla na dluzej do nas zajrzec.Trzymam kciuki i 👄 dla dziewczynek. Kaszubko 🌼 No wlasnie,na to czekalalam,dziekuje za zaproszenie,tam masz racje,jest gdzie spacerowac i okolica cudowna.Ach rozmarzylam sie :) Wesola 🌼 A Ty gdzie sie podziewasz? Czyzbys urlopowala? Zapraszam do Kaszubki na taras bo u mnie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica :)... Kaszubki 🌻 jeszcze nie ma to nie bedziemy sie Jej na glowe bez zapowiedzi zwalac ;).... moze do mnie na taras wpadnicie, przejasnilo sie i nawet miejscami slonko przeswituje :)... Przyznawac sie ktora wczoraj Kwiat Paproci znalazla ? ;) :D Ja niestety nie mialam sily na poszukiwania wyruszyc :D Przez ten tydzien zaliczylismy wesole misteczko, 2 razy Paryz, Zoo, w poniedzialek caly dzien w Wersalu spedzilismy, dzieci poszalaly przez ten tydzien na maxa, a my troche poplotkowalismy :).... Nad morze sie nam jednak nie udalo wyrwac, jakos nam sie nie usmiechalo po plazy w deszczu spacerowac ;).... u nas jakos sie nam udalo nie zmoknac, miedzy kroplami przebiegalismy :D :D Dawno nie mialam tak tak intensywnego a rownoczesnie tak fajnego urlopu spedzonego w domu :) Dea 🌻 - hehe, kilt mowisz ;) ... no, no.... ;) :D Zaciskam kciuki za Duza, no i czekam niecierpliwie na tego 19-go :) Erato 🌻 - zebys Ty wiedziala jak ja Ci tej dietki zazdroszcze ;) .... oj, przydalo by mi sie teraz troche pasa zacisnac, bo czuje po ubranich ze mi przez ten tydzien znow troche przybylo :O Nie wiem czy to atawizm ;), czy jakis instynkt stadny :D, ale zawsze jak mamy gosci albo jak sami gdzies jedziemy to jem 3 razy wiecej niz zwykle :D :D ... i pozniej musze sobie w pierwszej kolejnosci zoladek kurczyc :D :D Ania 🌻 - pozdrow, prosze, corke serdecznie, bardzo fajna z Niej dziewczyna, wierze ze tak jej zostanie :) Juz dawno mialam zapytac i ciagle zapominam.... Brianek ma juz "piatki" ?? Bo tak mi sie na jednym zdjeciu wydawalo....? Pisalas ostatnio o nowej fryzurce.... moze fotka ;) ...? Wesola 🌻 - troche podeschniete te buleczki ;)... ale humor i pozytywna energia dalej swieze :) :) Kaszubko 🌻 - 😘 za "inspekcje" :D .... moj M tak mowi na wizyte tesciow :P :D :D Rzena 🌻 - gdzie w tym roku na wakacje wyruszacie ? Nie bedziecie nas mieli czasami po drodze ....? :P Narazie tyle, bo mnie czas goni, niedobry ;) ... o zdjeciach ciagle pamietam ale ciagle jeszcze czasu nie znalazlam :P Buziaki dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ?!? Nikogo ?!? Moze Was kawka zwabie ;) : \=/? \=/? \=/? \=/? \=/? \=/? .... prosze sie czestowac :) U mnie za oknem klebia sie czarne chmury (ale nie te z pulkownikiem Dowgirdem ;) :D ) ale na szczescie nie pada ... podobno od soboty wraca lato :) ... oby !!! (kiss] i MILEGO DNIA dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 Rebeko🌻 u as dzisiaj Boze Ciało i troszke taki inny dzien w zwiazku z tym ...rano szybko do koscioła potem szybko trzeba było w biurze porobic ,bo bardzo niezadowolone te nasze laciate byly...no ale coz sie dziwic i pełne mleka i w dodatku glodne i przy okazji powiem ,ze to nieprawda ,ze zwirzeta nie mowia ,nasze nie tylko mowia one sie dra:P jak im cos nie pasuje i nie ma zmiłuj:):)...no ale teraz juz zaopatrzone ,takze troszke spokojnego popoludnia przede mna... co do zabkow ,to Mały ma juz chyba pełen zestaw,tyle ze niestety gorne 1i2 zepsute i to chyba jakies geny winne,bo Roger mial tak samo nasze dzieciaki juz maja wakacje i az im zazdroszcze,bo ja to znowu tylko pomarzyc moge,a w dodatku nie tylko nie mam wolnego ale jeszcze przede mna najgoretszy okres:(..no coz powinnam juz przywyknac ale i tak czasami mi smutno z tego powodu...:( co do fotki,to kto wie????nic nie obiecuje ,ale cora ma teraz wiecej czasu to moze namowie ja na jakas sesje... Erato🌻 no troszke mnie postraszyłas,w sumie niki bardzo szybko tego kleszcza wyjeli,ale czy to czlowiek wie co on w tym czasie zdarzył namieszac,nic nie zrobie musimy obserwowac i miec nadzieje ,ze nie bedzie zadnych powikłan... a co do jej 18 tki to ona ma urodziny 30 lipca i tak jej sie zlozylo ze w tym dniu idzie jako druchna na wesele ,takze nie wiem czy bedziemy robic jakas imprezke,raczej nie... o tym weselu wie juz od roku i nawet juz sie nie złosci ,ze mlodzi ja tak załatwili:P:)... a co do Twojego syna to z calego serca zycze Mu jak najlepiej ,a jesli zdecyduje Cie zrobic babcia,no coz nie wiem ale wydaje mi sie ze to ich decyzja ,przychodzi taki czas ze juz nie do nas nalezy kierowanie zyciem dzieci i choc nie jest łatwo nie ma wyjscia trzeba sie pogodzic,wazne ze sie kochaja i byle im tak zostanie:P Kaszubko🌻 ja te miete potrzebuje na poprawe trawienia ,to co mam zbierac listki ,czy lodyszki:P,bo mnie teraz zastrzeliłas:)...na razie mam jedno i drugie,wiec nie ma bolu...nawet sloiczek juz sobie naszykowałam:P Dea🌻 jak nie poslesz fotki z tej imprezy gdzie bedzie Twoj Pan w kilcie to bede sie gniewac:):):):P...no przeciez nie bedziesz nam załowac takiego widoku:P... a tak powaznie to jakos czesto Was nekaja te dolegliwosci,moze cos z dietka zmiencie? na razie to posyłam moc dobrych fluidkow i duzo zdrowka no chyba wystarczy ,bo juz mi paluszki spuchly (albo spuchneły) zycze wsiem miłego dzionka i do zas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Panie - jak na razie tylko sie przywitam i szybko nastawie obiadek bo spozniona jestem,bylam na miescie i troszke mi zeszlo. Niedlugo wskocze poplotkowac ale najpierw obowoazki :) Milego Dnia zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To jestem na dwa slowa :) Rebeko 🌼 No to Kochana w pracy juz jestes i kawka kusisz :) chetnie sie napije bo dzisiaj mam takiego leniuszka a pracy jeszcze troszke. A co do dietki sprobuj a zobaczysz,ze to nie takie straszne,tez tak myslalam ale musialam sprobowac-nie zaluje,da rade wytrzymac.Powodzenia. Annapo 🌼 To Twoja corcia ma 30-ego a moj syn 31-ego-kurcze jak ten czas leci. Wiesz,tak myslalam,masz racje,sami decyduja o swoim losie juz ale jakos tak sie martwie,ze tak szybko,dopiero co wyrosl a tu prosze jakie plany.Wiem on jest rozsadny i z tego co widze,bardzo zakochany,tylko martwi mnie to,ze ona jest duzo,duzo starsza od niego,on twierdzi,ze wie,ze niedlugo juz bedzie widac ta roznice ale dogaduja sie i nic na to nie poradzimy.Coz,wystraczy mi zyczyc im Wszystkiego Najlepszego i czekac az bede babcia hihi,:) jakos dziwnie sie z tym czuje. To co tarasik teraz moje Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) 🖐️ Nie nadaje sie dzisaj do niczego, kupela wczoraj wieczorem wpadla i troszke sie zasiedzialysmy :P ... spalam 2.5 godziny i padam na pyszczek :D Dobrze ze piatek, week-end'u poczatek :D Ania 🌻 - to dobrze widzialam ;)... nie mowie o zapsutych, bo tego nie widac, tylko o "piatkach". U nas sie narazie jedna wybila, reszta jeszcze w dziaslach siedzi i troske nam zycie utrudnia :O .... Szkoda ze tak wczesnie Briankowi sie problemy z zabkami zaczynaja :(....slyszalam ze niektore dzieci tak maja, i najczesciej nic na to nie mozna poradzic :( A co do wakacji... bedziemy z Toba, kochana, przez cale lato duchem, moze Ci to troszke egystencje oslodzi ;) Erato 🌻 - moze sie na pizze skusze... ale ciasto chyba jednak gotowe kupie :P nawet jesli piszesz ze kazdemu wyjdzie, mam bardzo ograniczone zaufanie do moich umiejetnosci :D .... no i, nie ma co ukrywac, leniuszek ze mnie znow wychodzi :P :D :D Do pracy chcesz wrocic ? Hehe, szczerze, to ja sie i tak dziwie ze tyle wytrzymalas !! :D A co z planami wyjazdu, narazie odlozone ? Normalnie nie nadaje sie dzisiaj do pracy :O ... wies stawiam kawe-szatana : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... przy odrobinie szczescia moze mi sie uda dzisiaj troche "pobyczyc" ;), w piatek u nas zazwyczaj spokojnie :) MILEGO DNIA kocahne !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) 🖐️ Nie nadaje sie dzisaj do niczego, kupela wczoraj wieczorem wpadla i troszke sie zasiedzialysmy :P ... spalam 2.5 godziny i padam na pyszczek :D Dobrze ze piatek, week-end'u poczatek :D Ania 🌻 - to dobrze widzialam ;)... nie mowie o zapsutych, bo tego nie widac, tylko o "piatkach". U nas sie narazie jedna wybila, reszta jeszcze w dziaslach siedzi i troske nam zycie utrudnia :O .... Szkoda ze tak wczesnie Briankowi sie problemy z zabkami zaczynaja :(....slyszalam ze niektore dzieci tak maja, i najczesciej nic na to nie mozna poradzic :( A co do wakacji... bedziemy z Toba, kochana, przez cale lato duchem, moze Ci to troszke egystencje oslodzi ;) Erato 🌻 - moze sie na pizze skusze... ale ciasto chyba jednak gotowe kupie :P nawet jesli piszesz ze kazdemu wyjdzie, mam bardzo ograniczone zaufanie do moich umiejetnosci :D .... no i, nie ma co ukrywac, leniuszek ze mnie znow wychodzi :P :D :D Do pracy chcesz wrocic ? Hehe, szczerze, to ja sie i tak dziwie ze tyle wytrzymalas !! :D A co z planami wyjazdu, narazie odlozone ? Normalnie nie nadaje sie dzisiaj do pracy :O ... wies stawiam kawe-szatana : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... przy odrobinie szczescia moze mi sie uda dzisiaj troche "pobyczyc" ;), w piatek u nas zazwyczaj spokojnie :) MILEGO DNIA kocahne !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) 🖐️ Nie nadaje sie dzisaj do niczego, kupela wczoraj wieczorem wpadla i troszke sie zasiedzialysmy :P ... spalam 2.5 godziny i padam na pyszczek :D Dobrze ze piatek, week-end'u poczatek :D Ania 🌻 - to dobrze widzialam ;)... nie mowie o zapsutych, bo tego nie widac, tylko o "piatkach". U nas sie narazie jedna wybila, reszta jeszcze w dziaslach siedzi i troske nam zycie utrudnia :O .... Szkoda ze tak wczesnie Briankowi sie problemy z zabkami zaczynaja :(....slyszalam ze niektore dzieci tak maja, i najczesciej nic na to nie mozna poradzic :( A co do wakacji... bedziemy z Toba, kochana, przez cale lato duchem, moze Ci to troszke egystencje oslodzi ;) Erato 🌻 - moze sie na pizze skusze... ale ciasto chyba jednak gotowe kupie :P nawet jesli piszesz ze kazdemu wyjdzie, mam bardzo ograniczone zaufanie do moich umiejetnosci :D .... no i, nie ma co ukrywac, leniuszek ze mnie znow wychodzi :P :D :D Do pracy chcesz wrocic ? Hehe, szczerze, to ja sie i tak dziwie ze tyle wytrzymalas !! :D A co z planami wyjazdu, narazie odlozone ? Normalnie nie nadaje sie dzisiaj do pracy :O ... wies stawiam kawe-szatana : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... przy odrobinie szczescia moze mi sie uda dzisiaj troche "pobyczyc" ;), w piatek u nas zazwyczaj spokojnie :) MILEGO DNIA kocahne !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I od razu sloneczkiem sie dziele bo nareszcie mamy I nie chce byc skapa Aniu, fotek to ja obowiazkowo narobie kilkaset bo chyba juz nie bedzie okazji widziec M w kiltcie. A skromnie powiem, ze widok niezly ;) Aniu, czy wy kiedykolwiek mozecie pojechac na jakis urlop? Przeciez wasza praca chyba nie jest na cale 365 dni roku, prawda? Wierze ze by ci/wam sie przydalo! Wiesz, ja chyba rzeczywiscie malo pisze bo mnie sie wydaje ze my tak malo chorujemy .... ;) U nas, tzn w paszczy Oli piatek jeszcze ani widu ale chyba cos zaczyna sie dziac bo cosik Mala niespokojna w nocy bywa. Rebeko, ja chodzilam jak cma wczoraj bo z M o 1ej spac poszlismy, sami winni, dosc pozno zaczelismy ogladac odcinek serialu ktory nagrywamy co srode a potem okazalo sie ze jest to epizod podwojny .... za to wczoraj w lozku juz o 22ej A 19go o ktorej zaczynasz prace? Moj pociag dojezdza o 10.20 bedziemy mialy szanse na dluzsza kawke? No i musisz podpowiedziec miejsce spotkania zeby i tobie bylo po drodze, prosze! Najlepiej cos nieturystycznego bo ja z tych co lubia zyc wsrod miejscowych ;) Wesola, bedziesz w Sopocie w sierpniu? My od 15 do 27, usmiecham sie na spotkanko! Dzis ide na opalenizne w spayu, trzymajcie kciuki zebym nie wyszla pomaranczowa!!!! Aaa, i poza tym wygladam jak ministrant bom kupila bluzke w Zarze i taka obszerna i biala jak suknia ministranta :D:D:D:D Erato, gratulacje zrzucenia kiloskow. Jakas pokrecona ta dietka? Bo mowisz ze gotujesz potrawy z Dukana ale jesz i chleb? Wazne ze jestes zadowolona ze straty ;) ja cierpie w tym tygodniu na psychologiczna odwrotnosc diety wiem ze sie musze wcisnac jutro w sukienke, ale sie nie moge powstrzymac od czekolady, ciasteczek, lodow :o ale o dziwo dzis na wadze mialam najlzejszy resultat, 62kg! Wiec moze ja jednak diete zmienie? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek :) Weekend sie zaczyna moje Panie,co prawda u mnie jest caly czas ale zwyczajowo trzymam z Wami :) Rebeko 🌼 Nie wyspana dzis jestes,ja tez ogladalam filmy do pozna i oczka sie kleja a moj M nie daje mi pospac rano bo do pozna komputer mu za glosno chodzi he,he. Pytasz jak nasze plany wyjazdowe,coz jeszcze trzymaja nas nasze wyniki i sprawa syna,ktora sie ciagnie w sadzie juz od stycznia i nie zapowiada sie na rychly koniec,wiadomo-mama sie martwi. Na 14 .07. ide do szpitala na operacje,nie mam pojecia jak dlugo to trwa ale dzis dostalam papiery ze szpitala a wczoraj telefon,beda mi wycinac kawalek na dole i leczyc dysplazje zaawansowana,wlos mi sie zjezyl jak stwierdzili w sklai 1 do 3 to u mnie jest 5.-lekarka mowi,ze komorki rakowe ale jeszcze jest szansa,poplatane to troche bo nic nie rozumiem z tego,twierdzi,ze ma to powiazanie z macica i to jak sie urodzilam.Pamietam,ze jak bylam mala to nosilam pieluchy dosc dlugo bo musialalm-odgornie ale to rozwijalo sie latami.Poczekamy,zobaczymy. Dea 🌼 Gratulacje tych 62kg-to juz cos! Mam nadzieje,ze w koncu pokazesz nam fotki jak i swoje tak i M z wesela,juz nie moge sie doczekac. Pytasz o diete,to chodzilo o uregulowanie czasu jedzenia,tzn: sniadanko,obiadek i kolacja o normalnej porze,ewentualnie pozniej jakis pomarancz,mandarynka czy jablko,chleba Kochanie nie jem bialego,kupuje czarny ze slonecznikiem albo z ziarnami,obiadki to dla siebie gotuje osobno-zupka obowiazkowa bez smietany,jogurcik,tak samo z salatkami,rzadko gotowana amrchewke,wole swierza,miesko albo z grilla albo gotowane w rosolku i tak staram sie zmieniac cos innego kazdego dnia,bardzo duzo ryb jem i pod kazda postacia,duzo cebuli,chociaz nie wskazana.Z diety Dukana wzielam kilka przepisow bo ma fajne niektore,ogolnie jestem zadowolona. Zycze Ci wspanialego weselicha i duzo usmiechu.:) Annapo 🌼 Zapomnialam zyczyc corci wspanialej zabawy i z usmiechem wkroczenia w ten nowy inny dorosly swiat,reszta sama sie jakos ulozy,zreszta corcia jest madra Kobieta,wiec da rade ze wszystkim. Kaszubko ❤️Rzena ❤️ Wesola ❤️ Goja ❤️ Rudamaxi ❤️ Hop-Hop!!! Tarasik czeka i lista do podpisania :) To co mala kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie sobie Virgin Mojito sacze ;) .... "virgin" bo boje sie ze by mnie takie prawdziwe zcielo z nog dzisiaj :D Dea 🌻 - 🖐️ ministrant, hehe :D :D Po pracy na to "opalanie" idziesz czy w przerwie ? Pochwal sie jaki rezultat !! A co do 19-go to prace normalnie zaczynam ok 12h00, ale pogadam z szefem ;) i mysle ze tak do 14h00 bede mogla zostac... wiec i na kawke i ewentualnie na sushi bedziemy mogly sie zalpac ;) Mowisz ze wolisz cos "tubylczego" :D ...? Qrde, ja myslalam o Dzielnicy Lacinskiej ... wprawdzie tez troche ;) turystyczna, ale mniej nie Eifelka i Louwre :D no i bardzo przyjemne klimaty :) Musze rzucic okiem gdzie wygodnie i szybko mozna dojechac z Gare Du Nord, zebys sie niepotrzebnie po miescie nie wloczyla ... :P Affaire a suivre ;) :) Milej zabawy na weselu ! Erato - no tak, w koncu sa rzeczy wazne i wazniejsze, a zdrowie nalezy do tych drugich..... qrde, mocno za Ciebie kciuki 14-go zacisne !! Bedzie dobrze, bo MUSI !!! Kawka mowisz ...? Hmmmm, nie odmowie.... a co powiesz na tarasik ;) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - tarasik mowisz? dlaczego nie,ja bardzo chetnie,tym bardziej,ze pogoda taka ladna a na niedziele zapowiadaja nam 30cC. Zaczytalam sie troszke na temat tego kregoslupa i mnie wciagnelo-ale juz wiem wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 u mnie piatek to przede wszystkim zakupy na weekend bo w sobote nie ma czasu ....dzisiaj jeszcze dodatkowo wlokłam ze soba syna:(co za meka :P niestety R jedzie na kilka dni do Zakopanego i trzeba było kupic buty ,koszulki ,skarpetki itp.horrror... Rebeko🌻 widze ze załatwiłas nam nową stronke :P:):) i dobrze bo tamta juz mi sie opatrzyła:)a na zeby sie doczekasz nie boj zaby...a teraz przynajmiej na pascie zaoszczedzicie :)... Dea🌻na pocieszenie powiem ,ze ja dalrj jeszcze nie przespałam ani jednaj nocy i az sie boje co bedzie jak w koncu mi sie to uda:p... Erato🌻 no to trzymam kciuki za zdrowko i badz dobrej mysli,bo to bardzo wazne a na pewno bedzie wszystko ok... jeszcze wracajac do diety to wlasnie to gotowanie osobno,mnie najbardziej chyba powstrzymuje nie bardzo mam kiedy.... pozdrawiam wszystkie panie i chyba klapne chwilowo na pupe,bo Maly drzemie to musze skorzystac z chwili dobroci...🖐️ jakby ktoras miala ochote to postaram sie dzisiaj zajrzec ok 21,30 moze pogadamy o starych Polakach hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×