Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam u mnie taki upal ,ze sie nie da wytrzymac a ja jeszcze sobie w kuchni dogadzam rozgrzanym piekarnikiem...uffff,najpierw zrobiłam kruche ciacho ze sliwkami a potem lasagne ,na koniec jeszcze papryke w sloikach na zime,ale teraz juz klapnelam i musze choc chwilke poleniuchowac,bo przeciez do konca dnia daleko... tak sobie mysle ze do tego ciacha to jakas kawe postawie moze sie skusicie hmmm:P... Rebeko🌻 to przede wszystkim milego urlopu a jako ze nigdzie chyba nie jedziesz (z tego co pamietam) no to zajrzyj czasami tez do nas....niestety N znowu nie zaliczyła :( pocieszajace jest to ze to norma na dzien dzisiejszy...wlasciwie z jej rocznika to chyba tylko jeden kolega zdal za pierwszym razem atak wszyscy przystepuja po kilka razy...no coz nie pozostaje mi nic innego tylko trzymac za nia kciuki i moze za ktorym razem zda,a co potem to wole nie myslec:Ppewnie bedzie "potrzebowac"jakies autko zeby korzystac z tych ciezko zdobytych uprawnien...:P Erato🌻 dzieki za papu:Pw ramach wdziecznosci to moze dzisiaj dasz sie do mnie zaprosic:P... no i wena mnie opuscila:(:( i nie wiem co chcialam napisac...oj chyba poczatki sklerozy:P...no to poczekam moze jeszcze wroci a jakby tak nie to juz dzisiaj zycze milego weekendu wsiem...:) i do uslyszonka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Witaj She 👄 Annapo - i u mnie potworny :D upał - w dzień dochodziło do 45st. :D pod wieczór zjechało do 30...a w mieszkaniu pomimo otwartych drzwi, okien i włączonych wentylatorów temp w granicach 29st. Teraz zrobiło się ciut chłodniej i w końcu coś zjem :D Nie uważam, że to skleroza :D :D to wina upału :D 👄 dla Was... a jednak też uciekły mi myśli :D zagapiłam się telewizor. Zajrzyjcie do Garnka - są następne [i chyba ciekawe] fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Dzieci spią i moge zajrzeć w okienko świeta:D ja nie wiem co tym dzieciom jest ,one stale sie nudzą nawet jak sie z nimi bawisz wymyslasz zajecia 5 min.i sie nudzą .Tylko przy kompie jakos sie zachowują masakra.Bylismy dzisiaj w Rogalinie,w muzeum Raczyńskich no i tam im sie podobalo,ale jak juz trzeba bylo wpacerowac po parku to juz "przesada"ile można ciociu... Jutro zabiore je do Kurnika na zamek z Białą Damą może tam też będzie dobrze:D ok.uciekam i całuje bo dwoje budzą mi się o 8-30 i mnie budzą hihi pierwsza niedziela będzie jak bede musiala tak wczesnie wsać 👄dla wszystkich pań i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Jedziemy dzisiaj do Lichenia:D w szoku są dzieciaki i nawet sie ucieszyły że będą mogły zdobyć wode świeconą:D pozdrawiam i miłego dnia życzę .U mnie dzisiaj 20 * wreszcie troszkę chłodniej...papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :(:(:(:(:(:(:(:( tak mi smutno ,a moze jeszcze bardziej .....dzisiaj w nocy moja kochanka suczka odeszla do psiego nieba:(chorowała w ostatnim tygodniu i lekarz przygotowal nas na to ze chyba jej dni sa policzone ale ja i tak liczyłam ze wyzdrowieje....miala dopiero 10 lat....i tak mi sie zaczal dzien...a po południu jeszcze jakby tego było malo ,jedna z naszych kotek poszla za nia uffff... i tak ten tydzien nieciekawie mi sie zapowiadal ,bo w piatek mija 10 lat jak Moja Ukochana Babcia,ktora byla mi bardzo bliska odeszla z tego swiata ...i tak co chwilke na to wspomnienie lzy mi do oczu lecialy no a teraz to juz mi ich zaczyna brakowac.... ja wiem ze Wesołej pisalam zeby kupili nowego psa jak od niej odszedl i pewnie utez tak zrobimy ale jak na razie jest mi cholernie zle i ,a jak juz mam isc na podworko ............wydaje mi sie ze ona zaraz przyjdzie wiecej nie dam rady....sorki ze tak wylewam zale ale nie mam komu...,musze trzymac fason na zewnatrmim wszystko zycze Wam milego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ Bozia dała pieskom zbyt krótkie to życie, coś się Jej popsuło w wielkim, boskim planie. Może nie powinnam, lecz zapytam skrycie- czemu mi zabrano me pieskie kochanie ? Czemu nie zobaczę więcej słodkiej mordki uśmiechniętej stale z rana do wieczora? (...) Czemu nie usłyszę już więcej szczekania? Jak można zamienić to mądre spojrzenie na samotne chwile gorzkiego czekania? Może Bóg się jednak nie pomylił w planie i dobrze obliczył kruche, pieskie życie. Gdy zsyła tu dobre, przyjacielskie dusze daje im też tajny plan do wykonania- mają nas nauczyć zapomnianej dawno sztuki bezinteresownego kochania. Daje Bóg im więc kilka tylko lat, by nauczyć ludzi kochać tak po prostu i cudowne oczy, których krótki blask roztopi serc wielu lodowe komnaty, a do tego przecież wielu nie potrzeba lat, by uczynić człowieka wewnętrznie bogatym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak na dzien dobry kawka ? Annapo ❤️ Oj przytulam Cie Kochana,wiem,ze ciezko,nawet jesli to zwierzak,jak zyje z nami jakis czas to juz jak domownik,nic nie mozemy poradzic. A wracajac do Niki,w Pl to norma,tak slyszalam,ze ludzie podchodza po 10 nawet razy,trzymam kciuki za corcie,nastepnym razem zda :) Kaszubko 🖐️ Zapraszam na tarasik,caly weekend byl zimny to moze w tygodniu uda sie nadrobic czas na swierzym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, na tarasik sie zalapalam :) I kawka jeszcze za bardzo nie wystygla :) ... Fajnie :) Przyjmiecie mnie, marnotrawna ;) ? Aniu 🌻 - :( przytulam Cie bardzo mocno 😍 ... Przykro mi bardzo i wierze ze Ci smutno :( 😘 ... po prostu musisz przez to przejsc, bo w takiej sytuacji chyba zadne slowa Cie nie pociesza... Za Niki bedziemy znow trzymac kciuki ... moze bedzie "do 3 razy sztuka" ;) :) .. i bedziesz mogla do kieszeni siegnac ;) :D Rzena 🌻 - no i co, przezylas ? :D 8h30 to calkiem przyzwoita godzina :)... chociaz ja tez nie narzekam, Ala tak ok 7h30 sie budzi (znam przypadki ze maluchy juz o 5h00 na nogach sa :O ) .... a dzisiaj mi do 8h00 pozwolila pospac :) A ze poszalm wczoraj spac przed ponoca, to moje 8 godzin mialam :)... i, qrde, nie ma bata, czlowiek od razu inaczej funkcjonuje :) :D Z linkiem sobie juz sobie poradzilam :) ... niech zyje google ;) :D Niezla gromadka, widac ze sie dobrze bawili :) Kaszubko 🌻 - 🖐️ garnek wieczorem... tam zawsze jest cos ladnego i ciekawego :) She 🌻 - jak zmiany na lepsze to tylko sie cieszyc :) Na urodzinyjeszcze jednego 🌻 dostaniesz ;) wraz ze spoznionymi ale szczerymi zyczeniami milosci, szczescia i radosci :) Erato 🌻 - u nas tez od wczoraj poprawa :), slonko sie wprawdzie troche za chmurami chowie od czasu do czasu, ale przynajmniej juz nie pada :) .... az nie moge w to wierzyc, bo przeciez ja mam wolne.... :P Ja dopiero dzisiaj sie melduje, bo przez WE znow u rodzicow i nad jeziorem bylismy :) a wczorajszy dzien i dziejszy poranek poswiecilam na odgruzowanie domu.... po tych kilku WE spedzonych poza domem (czytaj bez generalnego sprzatania) baaaaaaardzo tego potrzbowal :D Postaram sie juz teraz meldowac w miare regularnie.... a teraz juz zmykam, bo moja Gwiazda wlasnie mi gromko oznajmia : "mamusiuuuuuuuu, jus sie wyspaaaalaaaaam !!" :D :D :D :D Milego popoludnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywituje sie Annapo, sciskam ci mocno ❤️ ja po urlopie zmeczona jestem a tu nie ma mocnych i do roboty trza isc :o na dodatek dzis jes ponoc oficjalny koniec lata w UK po przylocie z upalnego Gdanska wlaczylismy ogrzewanie :o bez innych komentarzy stawiam kawe (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O witam,widze,ze na kawke sie zalapalam :) milo,dziekuje. Rebeko - a ja zapomnialam,ze Ty na urlopie,to wypoczywaj Kochana ile sie da nad tym jeziorkiem,ja w tym roku to tylko wiedzilalam,ze jest lato :) Wesola - 🖐️ Dea 🖐️ U mnie tez juz ogrzewanie od czasu do czasu chodzi,wieczory sa zimne -brrrr... Ja chce do Italii-siostra codziennie dzwoni i pokazuje mi jak goraco a tu co? angielskie lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) 🖐️ Oooo, Dea 🌻, :classic_cool: tak sie wlasnie zastanawialam kiedy wracacie.... Erato 🌻 - w tym roku chyba niewielu szczesliwcow prawdziwe lato ogladalo.... zaliczaja sie do nich moi rodzice :)... odkad Mama do Pl pojechala maja non-stop cieplo, slonecznie i od ponad 3 tygodni tylko 2 dni deszczu :) My sobie wczoraj fajny wieczorek zrobilismy, wpadla kumpela ... a ze przyszla ze swoim psem to Ala cala zachwycona byla, bo zywego pluszaka w domu miala :D :D Spac poszlismy juz dobrze po 1h00 wiec moj zapas snu znow sie ulotnil :P... ale bardzo fajnie bylo wiec nie narzekam :) Na tarasik jeszcze zapraszam jak ktos chetny ;) .... i ide sie wkoncu uczesac :P ... moze w plener gdziec wyruszymy, bo "dzieci w domu sie nudza" :D Pozdrawiam 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Wpadam tylko pomachac 🖐️ i pozegnac sie do niedzieli :P... znow do rodzicow nad jezioro wybywamy, bo slonko nam na WE zapowiadaja :) MILEGO WEEK-END'U MOJE MILE PANIE !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Wpadam tylko pomachac 🖐️ i pozegnac sie do niedzieli :P... znow do rodzicow nad jezioro wybywamy, bo slonko nam na WE zapowiadaja :) MILEGO WEEK-END'U MOJE MILE PANIE !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez 🖐️ macham i zycze milego weekendu,do zobaczyska,sciskam mocno :) Rebeko 🖐️ Milego -ach jak Ci zazdroszcze tego jeziorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Ciepło... jakby znów lato było. Mad zatoką prześlicznie :D tyle, że bez wczasowiczów... a więc nie ma tłoku. Wykorzystuję na maxa ostatnie ciepłe dni [podobno ostatnie, bo ma być także deszczowa jesień] :D Na ścieżce rowerowej spotykam coraz więcej rowerzystów :D są w różnym wieku - gdzieś od 4 do 70-75 lat :D Niektórzy długie trasy pokonują - bo z Trójmiasta do nas i z powrotem :D ławeczki między przystanią jachtową a portem oraz na molo są zajęte :D o dziwo, albo się opalają, albo czytają książki, czasopisma. Maciek był trzy dni [jego mama była razem z nim] w szpitalu... jedno z jajeczek przełożono we właściwe miejsce i zrobiono porządek z przepukliną pachwinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek :) Kawka czestuje > Kaszubko 🌼 To prawda,ostatnio slicznie bylo,wczoraj u mnie padalo do poludnia ale ogolnie ciepelko,oby tak dalej. Wiesz,pamietam,moj brat mial to samo,rodzice byli z nim w szpitalu ale nie trwalo to kilka dni,na szczescie jest po wszystkim i ma juz corke 9lat,zycze zdrowka i 👄 -bedzie dobrze. Milego dnia wszystkim zycze i zapraszam po poludniu na kawke i serniczka :) na tarasik oczywiscie bo sloneczko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kawe to litrami dzis bede pila Wesola pewnie w Sopocie sie wygrzewa wiec nic slodkiego nie podrzuci, no to ja sie podziele po ciasteczku z pomaranczowa skorka, o dziwo pyyyycha ;) ostatnie wesele tego roku (juz czwarte) zaliczylam w piatek. I na okazje pogoda ladna sie zrobila wiec bylo cudownie i romantycznie. jak zciagne zdjecia od psiapsiola to wam przesle :) a teraz niestety do pracy moje drogie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wam tylko 🖐️ zeby nie bylo ze o Was zapomnialam :).... Nic z tych rzeczy, tylko moja pociecha nie daje mi w ciagu dnia chwili wytchnienia ;) (w sumie to sama sie o to prosze ;) ) a dzisiaj caly wieczor spedzilam nad moim CV :O..... normalnie padam na pyszczek, znow krotka nocka przedemna, a jutro wieczorem jeszcze na grila do kumpeli jedziemy i tez sie pewno nie wyspie :P.... Strsznie meczacy ten urlop mam :D :D Macie tu kawe na jutro : \_/> \_/>\_/>\_/>\_/> ... i obiecuje ze zamelduje sie znow w jakiejs wolnej chwili.... choc szczerze mowiec nie mam pojecia kiedy takowa bede miala ;) ... chyba jak do pracy wroce :D :D :D :D :D Buziole kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgrzewam kawke od Rebeki, ale jak macie ochote na swieze expresso to prosze mowic ;) Rebeko, CV? zmiana ci w glowie? mnie tez zaczal cos tyleczek swedzic, moj naturalny cykl 4 i pol roku da sie odczuc ... :o Jutro Duza zaczyna znow szkole :) oj nudzilo jej sie juz nudzilo. Zobaczymy jak bedzie w tym roku, ponoc jej klasa ma najsurowsza nauczycielke w szkole :p no i dobrze, hehehe a u nie pracy po pachy 😭 sciskam was mocno w bardzo jesienny, mokry u nas dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chyba fiola w koncu dostane:P..tyle sie ostatnio dzieje i juz nie wiem jak te dobe ponaciagac zeby na wszystko czasu starczylo.... widze ze mojego postu z soboty nie ma :( i w szoku jestem bo wydawalo mi sie ze powinien byc,ale tak to jest jak wszystko w biegu... Rebeka ma teraz podobnie do mnie ,niby nie pracuje a tez czasu jakby mniej,ale to tak wlasnie jest w domu,zawsze cos wazniejszego do zrobienia a dzieci tez caly czas chca byc wcentrum uwagi... serdecznie Wam dziekuje za slowa pociechy,jak zajrzycie na poczte to zobaczycie ze juz mamy zastepczynie....a ja mam nowy obowiazek,ale jak juz troszke odrosnie to bedzie latwiej... na razie tyle...a jakby bylo za dobrze to jeszcze tesciowie w przyszlym tygodniu jada na urlop i znowu wiecej zajec dla mnie... a teraz posylam moc caluskow i zycze milego dzionka i jak tylko mi sie uda to sie zamelduje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wychodzi na to ze na mnie kolejka wypadła zeby kawe postawic...no to pełen termos postawie i do tego bulki z dzemem i nutella ,zeby troszke baterie doladowac:)... wybieram sie dzisiaj do szwagierki zeby cosik zrobiła z moimi wlosami,a przy okazji B tez musze skrocic,bo powoli bedzie wygladal jak dziewczynka... mam nadzieje,ze czaka nas wszystkie mily dzien ,pomimo tego ze to robocza sroda ,i tego nam zycze ,a teraz uciekam poszukac B.i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda jeszcze spi to korzystam ;) ... mialam wprawdzie tez sobie komarka przyciac ;), ale jakos mi nie wyszlo :P..... a teraz juz za pozno. Cos mi sie wydaje ze dzisiaj zaraz po Ali grzecznie do lozeczka powedruje .... qrde, przeciez nie moge z urlopu wrocic bardziiej zmeczone i niewyspana niz bylam przed :O !!! :D :D Ania 🌻 - dziekuje za fotki :) sliczna ta Wasza pocieszycielka :) Alice sie w niej zakochala po uszy :) nic tylko pieska chce ogladac :D ... na zmiane z kotkiem. Ja tam z przyjemnoscia ogladam wszystkie fotki :) Dea 🌻 - w glowie i owszem ;) .... ale cicho sza !!! Na razie tylko prosze o zacisniecie kciukow :) Jak Duza po pierwszym dniu ? Moze sie tym razem na fotki doczekamy ... bez kiltu wprawdzie :P ale i tak chce !!!! Nam sie wczoraj imprezka udala :).... gril wprawdzie s domu byl konsumowany, bo wialo jak w Kieleckim i nie dalo sie w ogrodzie siedziec ale i tak bylo bardzo fajnie :) Ale dzielnie z nami urzedowala do polnocy ale zasnela jak tylko ja do fotelika w aucie posadzilismy :D .... dzisiejszy dzien troche "trudny" bo oczywiscie pobudka byla jak zwykle :O wiec od rana walczymy z humorkami i niewyspaniem ;). No i mam maly problem ... urodziny M zblizaja sie wielkimi krokami, mialam dla Niego wybrany prezent(zegarek) i wlasnie sie okazalo ze ten ktory mu sie juz od wielu miesiecy podoba jest wycofany z produkcji i raczej juz nigdzie go nie kupie :( .... mam 2 tygodnie na wymyslenie czegos innego. Czarno to widze :O .... No ale nie bede Wam glow zawracac moimi glupimi problemami... ide sobie jeszcze kawke od Ani 😘 podgrzac ... i wracam na plac boju ;) :D Buziole !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj teraz zauwazylam ze i mojego wpisu z 1go wrzesnia nie ma ... Aniu, przykro mi ze straciliscie towarzyszke, ale widzisz juz nowa pocieche macie :) Buziole! A teraz kawa, u nas jesien pelna geba :o wiec kawka aromatyczna i herbatka imbirowa na stol :) (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? o o o o o o o o o o o o i czekoladki na doslodzenie w tak ponurym dniu. ja juz dzisiaj w kozakach ;) mam nadzieje ze ktoras z was cieszy sie jeszcze latem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dea🌻...dzieki za wsio>>>kawke jak najbardziej i to chyba podwójną porcje sobie dzisiaj zaserwuje...u nas tez jesiennie za oknem i jak to przy deszczu z dzieckiem bardzo ciezko wytrzymac w domu...a co do pociechy to teraz mam dwie ...i musze sie z oboma dogadac,a to nielatwe,oj nielatwe:P:)...B jeszcze tez wielu rzeczy nie rozumie i czasami bywa niewesolo:P...ale mysle ze w koncu wszystko sie samo pouklada i bedzie ok... jutro bardzo ciezka sprawa przede mna i prosze trzymajcie kciuki ,zeby mi nerwy nie pusciły...jak bedzie juz po to dam znac o co chodzi:)...moze Was ciekawosc gnebic i zajrzycie na kafe...:P Acha i jeszcze mam na koniec super wiadomosc>>>Niki zdala egzamin na prawko...sama byla w szoku ,ze zdala,ale cieszymy sie wszyscy:)... no a teraz zycze wsiem udanego dzionka i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimny deszczowy dzionek :D Maciek już wrócił do swojego domku :D mam labę :D tylko na jak długo? Dziś chyba już nikt do nas nie przyjdzie... chyba :D Jutro lub w niedzielę będzie Michaś [ze swoimi rodzicami] Michaś dziś zrobił pierwszy "spacerek" trzymając się poręczy łóżeczka doszedł do swojej ulubionej zabawki. Łobuziak za kilka dni skończy dopiero 9 miesięcy. Annapo - daj ode mnie córce dużo buziaków 👄 zasłużyła na to. Kasia i Paweł zdobyli prawko za pierwszym podejściem, a Basia... wolę nie pisać za którym :D ale palców u jednej ręki to nie starczyłoby - była strasznie nerwowa i za każdym razem popełniała jakiś głupi błąd - za każdym razem inny. Będę pamiętać o jutrzejszym trzymaniu kciuków. 🌼 Dea - podobno jeszcze jakieś lato ma u nas być :D dziś jest zaledwie 14st. Rebeka - ja też nie lubię wymyślać prezenty :D :D to najgorsza pokuta dla mnie :D Coś mi dziś net strasznie mułowaty... wszystko idzie w ślimaczym tempie. Aaaa - już wiem dlaczego - mój antywirus pobiera jakąś aktualizację - też sobie wybrał na to odpowiednią porę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no i jak poszlo? bo juz mam cale kostki u rak biale od cisniecia kciukow! Gratulacje dla Niki! zuch dziewczyna! ja natomiast dzis wypozyczylam samochod na pare godzin i bede jezdzic, pierwszy raz sama :o zobaczymy czy mam to we krwi czy nie ;) Duza zaczyna jutro polska szkolke i mam tylko nadzieje ze sie nie przerazi. Ona prawie nie mowi po polsku wiec mam nadzieje ze nie bedzie tym oniesmielona no i ze nauczycielki tez jakos dobrze do tego podejda. A jak nie, no to bedzie chodzic na balet :p dobrego piatkowego popoludnia, kawka na rozbudzenie i przywolanie (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jejku przepraszam za to ze nie odwolalam trzymania kciukow:Psprawa jeszcze nie jest roztrzygnieta i chyba dosyc wody uplynie zanim dojdzie do roztrzygniecia...powiem tylko tyle ,ze sasiad korzysta z naszej drogi i i wystapil o jej zasiedzenie...na razie ma sie odbyc wizja 26 i potem pani sedzia podejmie jakies kroki...duzo by pisac,ja dostalam przy tym tylko taka nauczke,ze nie warto na tym swiecie byc dobrym :Pbo potem czlowieka ciagaja po sadach... i to tyle ...moze jutro zajrze na dluzej ,bo dzisiaj musze juz polozec B spac a i sama marze o lozeczku...milej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam wpadam pomachac 🖐️ .... zaraz jedziemy po 2 babcie :).... oj, bedzie sie dzialo :D :D :D :D Ania 🌻 - wielkie gratulacje dla Niki !!!! Tak jak mowielam : do trzech razy sztuka :) Dea 🌻 - mam nadzieje ze sie Duzej w szkolce spodoba :) Kaszubko 🌻 - wycaluj mocno Maciusia przy okazji ! dzielny chlopak !! :) Dla nieobecnych po 🌻 ;) Pewno bede miala przez te 2 najblizsze dni troche malo czasu :P, wiec zycze wszyskim milego week-end'u... zamelduje sie prawdopodobnie dopiero w poniedzialek ... jak mi sie uda spod roboty odkopac :O BUZIOLE WIELKIE !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×