Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

O ,kawka:) No nie mogę za czesto ze wzgledu na faceta co mi żebrami wychodzi ale raz się z Tobą Rebeko napiję.Zmykam zaraz do tesciowej by jej Gadiszona podrzucic i potem jade ustalic sprawe porodu z ginem. trochę się denerwuję. Trzymajcie się Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak znalazly sie chetne :) .... no to z najwieksza checia z Wam kawke wychlipce :) Wesola 🌻 - zalapalas sie :) Asia 🌻 - specjalnie dla Ciebie bezkofeinowa :) Powodzenia u gina :) Wlasnie dzwonila mama ze za chwilke bedzie i sie do nas na kawke wprasza ;) A przy okazji wypadl mi z reki telefon i ekran poszedl w drobny mak :O .... nastepny wydatek 😠 Narazie sie zegnam 🖐️ .... odezwie sie jeszcze pozniej, jak juz do pracy dotre.... MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i dziekuje na kawke,taki mam dzionek spiacy,ze kawka sie przydala. Rebeko - to nic,to tylko ekran,w nagrode zapraszam Cie na tarasik :) Wesola - no prosze jak dawno Ci nie widzialam,poczestuje Cie ciastem za to wlasnej roboty,smacznego. :) Asia - napisz cos o sobie bo troszke sie domyslilam z Twojej stopki ale to za malo,powodzenia u gina i zdaj jakas relacje jak i co? :) Kaszubko - dzisiaj wejde na garnek troszke sie wyluzuje Twoimi fotkami. Nie wiem ale taka troche zdenerwowana jestem jutrzejszym dniem,oby juz cos wiedzieli,bo chce przestac brac tabletki a bez nich ani rusz. To co? tarasik przed obiadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznilam sie na taras ? Szkoda :(... moze jeszcze pozniej wykoczymy, co ;) ? Erato - zacisne za Ciebie jutro mocno kciuki. Narazie Ali telefon podwedzilam ;) mam nadzieje ze nie bedzie sie gnewac :D wyeksploatowany na maksa :D, dziala tak na 30 procent ale lepsze to niz calowicie nieczytelny ekran :D Dziewczyny, to jest straszne :P..... NIC MI SIE NIE CHCE !!!! :D :D Siadlam przed kompem i stwierdzilam ze nie mam wogole ochoty za prace sie zabierac :O..... i co ja mam z tym zrobic ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebekooooo - nie rob nic,jak ci sie nie chce :) chodz na taras,mam jeszcze 20min i ide wyciagac sernika.W razie czego,telefon juz masz,zawsze moga zadzwonic :) Zapraszam-kto chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK - serniczek wyszedl przepyszny,dorzucam do tego winko 2005r,mam pod dostatkiem. To teraz ZAPRASZAM na balange. Ostatnio mam konika (czyt.hobby) gdzie nie pojade to przywoze pare butelek wina,a mam sprawdzony sklep,gdzie sprzedaja wlasnie rocznikowe i w miare tanie.Barek zapelniony. Rebeko -jeszcze jedna rundka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie ;) ..... :D Dea, Kaszubko; Wesola .... i kto tam jaszcze ma ochote dolalczyc ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to ja juz spadam do domku,czas zajac sie domownikami,do uslyszonka moja mile,nie wiem jak jutro,czy dolacze,bo MM w domku. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 dziś było tak cudnie, że sporo czasu spędziłam poza domem :D a teraz ziewam i ziewam :D pewnie szykuje się znów zmiana pogody. Od pewnego czasu doba jest dla mnie za krótka :D a tu jeszcze książka kusi, krzyżówki czekają :D a co ja robię? nic :D palę papierosa, gapię się w TV i zastanawiam się, dlaczego nie mam sobowtóra, który za mnie zrobiłby to, na co ja nie mam ochoty lub czasu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Od rana nie było kawy :( skandal pora nadrobić ;) Ale piękna pogoda aż żal pomyśleć ,że za chwilę znowu będzie szaro-buro i ponuro................. Na tarasik zapraszam z kawą w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja bardzo chetnie na tarasik z kawa od Wesolej 🌻 wyskocze :) ... tak na minutke bo na wiecej czau brak.... Kcoiuki za Erato od rana zacisniete trzymie a sama tez uprzejmie prosze o zacisniecie kciukow dzisiaj ok 16h00... i trzymanie tak przez godzinke, poltorej ;) .... Postaram sie zagladnac wieczorem :) MILEGO POPOLUDNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymie kciuki i trzymac bede :) ja na taras ale z kubkiem ogorkowej :D:D:D Kaszubko, jak znajdziesz jakis sposob na sklonowanie sie, daj przepis, co? jestem zawalona w pracy :o nie lubie 😭 oj, slonko wyszlo! a ja wlasnie na pogaduszke o mojej przyszlej emeryturze sie wybieram :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, Dea 🌻 za trzymanie kciukow :) ...chyba pomogly :) Zmykam zaraz pod kolderka bom dzisiajszym dniem wykonczona :O a jutro ciag dalszy negocjacji :P ... wiec znow uprzejmie prosze o pozytywne fluidki na jutro ;) DOBRANOC !! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam dobrym humorem, sloneczkiem za oknem i aromatyczna kawa ;) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ..... MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam czwartkowo :) Rebeko - dzieki za kawke,troszke zimna ale to nic,dostawiam ciacho :) Bylam dzisiaj w pracy moje panie,zauwazylam,ze jak pracuje to nawet wiecej w domu zrobie hihi. Ok-bylam wczoraj w szpitalu na rozmowie z Profesorem od mojego schorzenia,czyli,mam przepukline na kregoslupie,wyniki mam swietne,15.12.11. ide na maly zabieg,ten sam profesor bedzie mi wstrzykiwal jakies sterydy w kregoslup.Mowil cos okolo pol dnia w szpitalu,jesli to nie pomoze,wtedy dopiero operacja.Hmmm,swietnie,tylko znowu czas,najgorsze to czekanie,ale juz wiem na czym stoje. Najwazniejsze,ze zrobili rozpoznanie i wiemy co mi dolega :) Zapraszam na tarasik,jesli jeszcze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez poprosze o przepis na klona a nawet dwa,bo juz ostatkiem sil robie co musze,co nawet moj organizm zauwazyl i w koncu sie zbuntowal i odmowil wspolpracy i tak nie mialam wyjscia tylko dwa dni w domu siedzialam z goraczka ,wymiotani itp...ale dzisiaj znowu na pelnych obrotach:(... chyba polubilam literke "I" :)...jutro rano juz tesciowie wracaja no to moze choc troszke odsapne...najgorsze ze mimo tych wysilkow i tak wszedzie jeszcze cos jest do zrobienia i to mnie dobija:).. a tak troche ponarzekalam ,no to wystarczy:P...dluzej nie bede marudzic:P zycze wsiem milego popołudnia i do "znowu" :P...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki 🖐️ Melduje sie z rana z pyszna kawka i sliwkami w czekoladzie :) .... M wczoraj wieczorem z Pl wrocil i same pysznosci poprzywozil :) Jak ktos ma ochote to i sledzikiem moge poczestowac ;) ..... snily mi sie po nocach juz od kilku miesiecy i wreszcie mam :) ... do wyboru do koloru : w sosiach smietanowym, jogurtowym, koperkowym, musztardowym, czosnkowym .... prosze sobie nie zalowac :D :D Ja sama mam zamiar sie nimi objesc, i nawet mam cicha nadzieje ze mi sie przejedza :P i bede miala spokoj na kilka miesiecy .... bo na nowa dostawe w najblizszym czasie nie ma szans.... :D Erato 🌻 - grudzien daleko :(... ale jesli tylko interwencja pezyniesie porzadany skutek i bedziesz mogla skalpela uniknac to bedzie super :) Wiesz tak sobie mysle .... po co Ci byly te lata meczarni i cierpienia ? Czy naprawde trzeba swoje "odchorowac" zeby sie czlowiekiem porzadnie zajeli ....? :O Ania 🌻 - buziaki i mnostwo pozytywnych fluidkow !!!! Zbiory juz zakonczone ? Teraz pewno czeka Cie przygotowanie przetworow....Buziaki dla Twojego slodkiego juniora 😘 Ja dzisiaj znow plywam :O, bo M dopiero przed sama polnoca do domu dotarl, trzeba bylo jeszcze przynajmniej lodowe rozpakowac i w rezultacie spac poszlam znow dobrze po 1h00 :O.... ale dzisiaj juz piatek, week-end'u poczatek :) a w dodatku domek mam juz posprzatany wiec dzisiaj wieczorem juz naprawde bede odpoczywac :).... i psychicznie przygotowywac na sobotnie stanie "przy garach" bo wieczorem gosci mamy :) No nic.... juz nie marudze :P. Wszystkim milego dnia i slonka w serduchu zycze :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki 🖐️ Melduje sie z rana z pyszna kawka i sliwkami w czekoladzie :) .... M wczoraj wieczorem z Pl wrocil i same pysznosci poprzywozil :) Jak ktos ma ochote to i sledzikiem moge poczestowac ;) ..... snily mi sie po nocach juz od kilku miesiecy i wreszcie mam :) ... do wyboru do koloru : w sosiach smietanowym, jogurtowym, koperkowym, musztardowym, czosnkowym .... prosze sobie nie zalowac :D :D Ja sama mam zamiar sie nimi objesc, i nawet mam cicha nadzieje ze mi sie przejedza :P i bede miala spokoj na kilka miesiecy .... bo na nowa dostawe w najblizszym czasie nie ma szans.... :D Erato 🌻 - grudzien daleko :(... ale jesli tylko interwencja pezyniesie porzadany skutek i bedziesz mogla skalpela uniknac to bedzie super :) Wiesz tak sobie mysle .... po co Ci byly te lata meczarni i cierpienia ? Czy naprawde trzeba swoje "odchorowac" zeby sie czlowiekiem porzadnie zajeli ....? :O Ania 🌻 - buziaki i mnostwo pozytywnych fluidkow !!!! Zbiory juz zakonczone ? Teraz pewno czeka Cie przygotowanie przetworow....Buziaki dla Twojego slodkiego juniora 😘 Ja dzisiaj znow plywam :O, bo M dopiero przed sama polnoca do domu dotarl, trzeba bylo jeszcze przynajmniej lodowe rozpakowac i w rezultacie spac poszlam znow dobrze po 1h00 :O.... ale dzisiaj juz piatek, week-end'u poczatek :) a w dodatku domek mam juz posprzatany wiec dzisiaj wieczorem juz naprawde bede odpoczywac :).... i psychicznie przygotowywac na sobotnie stanie "przy garach" bo wieczorem gosci mamy :) No nic.... juz nie marudze :P. Wszystkim milego dnia i slonka w serduchu zycze :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj do kawy mamy sledzie...ojej:):):)...ale przy piatku ,czemu nie:D.... Moi tesciowie tez juz wrocili i koniec z cisza:(... Rebeko🌻 obiecuje ze jak kiedys do Ciebie przyjade to z wlasny prowiantem ,zebys nie musiala siedziec przy garach serdecznie pozdrawiam cale towarzystwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 mąż jest w ogródku - nie boi się deszczu :D w końcu jest przecież altanka - ma się gdzie schronić, gdy znów zacznie padać, a pada co chwilę :D Zabrałam się za wpis i jak zwykle przeszkodzono mi - przyszedł najstarszy bratanek i tak zleciała cała godzina :D Dlatego między innymi wcześniej napisałam o sobowtórze... klon również by mi wystarczył... albo ze dwa :D kurczę, nie znam jeszcze metody klonowania - szkoda :D każdej z Was natychmiast podałabym ten sposób. Znów pada... wrzuciłam do Garnka zdjęcia z ostatnich dni lata :D Oooo i koniec pisania :D mąż wrócił :D ale mokry :D deszcz drapnął go po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - jak mi tylko powiesz ze przyjedziesz to Ci nawet ciasto upieke !!! :) Wprawdzie nie moge obiecac ze bedzie to cos ponad "murzynka", ale .... ;) :D :D Kaszubko 🌻 - sloneczka potrzeba ? Prosze bardzo, sluze :) Ktos na tarasik chetny ...? Zapraszam !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac wieczornie 🖐️ :) ... widze ze jak zwykle przez WE za duzego ruchu tu nie ma ;).... Ja dzisiaj odsypialam wczorajsza imprezke ;), pozniej sie troche z Ala po parku powloczylam :).... generalnie fajny dzionek :) Pod kolderka zaraz uciekam, wiec spokojnej nocy zycze i .... zapraszam jutro rano na kawke :) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica z poniedzialkowa kawka sie melduje : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> .... Prosze sie czestowac :) U nas piekne "babie lato" caly tydziem mamy miec po 24-26C.... zyc nie umierac :D Wszystkim milego dnia zycze.... ide poszukac motywacji do pracy :P :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica z poniedzialkowa kawka sie melduje : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> .... Prosze sie czestowac :) U nas piekne "babie lato" caly tydziem mamy miec po 24-26C.... zyc nie umierac :D Wszystkim milego dnia zycze.... ide poszukac motywacji do pracy :P :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale ta kawka pieknie wyglada ;) hmmmm, az zapaszek czuc :) no u nas tez ma ponoc babie lato zawitac, dobrze ze jeszcze letnich ciuchow nie schowalam. Weekend byl uroczy, Duza juz coraz lepiej 'klimatyzuje sie' w szkolce polskiej, ale jak tylko wyjdzie to od razu po angielsku nawija. Zadzwonila babcia i Duza telefon odebrala, i tylko slyszalam 'tak ..... fajnie ........ tak .............nie ......... tak ..... do widzenia ....... mummy!' :D:D:D:D:D ja do kawki podstawiam pierniczki, mniam Rebeko, qrka, nie pomyslalam, przeciez ja ci moglam cos przywiezdz nie? Nastepnym razem sie lepiej zorganizuje Dobrego dzionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam poniedzialkowo i dziekuje za kawke,mile wskazana bo jeszcze zyje weekendem. Wiecie co?az teraz jak pomysle,to az mnie ciarki przechodza. Mam sasiada 26 lat,fajny chlopak ma 2 dzieci,w sobote rano mial wylew i jest w spiaczce,lekarze mowia,ze zmiany w mozgu mu wyrzadzily duza szkode i nie wiadomo co bedzie jak sie obudzi,normalnie zal mi chlopaka bo znam go osobiscie,przychodzil do nas co tydzien sluchac muzyki.Nic tylko czekamy na dobre wiesci. Rebeko - Dea - jak milo Was widziec i ciesze sie,ze dzieciaczki zadowolone 👄 dla nich. Ja lece do sklepu po sos do spagetti i niedlugo wracam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×