Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wieczorkiem Erato👄 wsiadaj i nie oglądaj sie za siebie ,rowerek wzywa hihi... Wsumie troszke przeforsowałam na rowerku i dołożyłam sobie jeszcze treningiem,ale dam rade mała kuracja u masarzysty i (mam nadzieje)że bede jak nowa hihi... Wesoła 👄dzieki za humor :D:D:D:D:D:D:D Sory ze nie wpisalam sie ,ale czasu mi braknie w taką pogode ,podobno jeszcze tylko jutro i u mnie sie popsuje :( mam nadzieje ze u was nie i bedziecie mi słoneczko przesyłać . Boje sie soboty i niedzieli,juz w sobote ma byc śnieg z deszczem :( a w niedziele 1* masakra,a ja ujż pochowałam wszystko co zimowe.. Annapo❤️Strasznie współczuje tyle pracy na marne:(i kasy. Trzymam kciuki za powodzenie i pomyśl o mnie ,że jestem ❤️-em z Tobą w trudnej chwi :( :* Biedna tak kuchnia ,no ale wierze że wkrutce przyjdzie jej czas ;) ja nie mam ogródka ,a lubie w nich pracować,kurcze jakie to wszystko dziwne ty masz za dużo roboty a ja w pewnym sęsie chciałabym tak popracowac...no oczywiście troszke ,bo nie jestem nauczona takiej pracy.Wydaje mi sie ze nie dałabym rady na dłuższą mete;) A dla dzieci można zaproponować doradcę zawodowedo,pomyśleć co ich inspiruje...👄 DZIĘKUJE ZA MUFINKI mmmjakie to pyszne heheh...też kupie takie foremki 👄dzieki za pomysł ...:D:D:D To ja sie przegnam i życzę pogody ducha ,słoneczka i wytchnienia w pracy...👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc Kobietki,wpadlam tylko sie przywitac bo zaraz wybywam.Musze pojezdzic dzisiaj troszke i pozalatwiac sprawy a wczoraj tez bylam caly dzien poza domem. Pogoda sliczna,az sie chce spiewac :) razem z ptaszkami. Kawka podana (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? prosze sie czestowac Annapo - Nie przejmuj sie remontem,wypoczywaj,kiedy mozesz a reszta sama sie jakos zrobi :) Wiem,wiem-fajnie sie mowi a robic nie ma komu . Rzena - Ciesze sie,ze jestes zadowolona,tak trzymaj :) Przepraszam was kochane ale glowe mam zaprzatnieta innymi myslami.Wczoraj zmarl tata narzeczonego corki a nasz dobry znajomy i tak mi szkoda i jednego i drugiego,chlopak juz zostal sam w wieku 27lat,zycie jest smutne ale toczy sie dalej i obiecalam,ze mu dzisiaj pomoge pozalatwiac te sprawy bo chlopak roztrzesiony,nie dziwie mu sie-ja to juz mam za soba ale wierzcie mi,bylam przy tym wszystkim i same lzy sie kreca w oku.Szkoda,gdy ktos odchodzi. Nie zasmucam,do uslyszenia papa. Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rowerek ciąg dalszy :D Ojj kawusia to już chyba ostygła ;) ale coby nie było to i zimną wypije hihi... Erato❤️ boli po stracie bliskiej osoby i nie jest łatwo,ale życie toczy sie dalej i trzeba pamiłtać najlepsze chwile spędzone z tą osobą 👄 Ciekawe jaka bedzie jutro pogoda...pozdrawiam papa...dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No i u mnie 7* wiatr i zaraz bedzie lało ,jest ciemno jak w piekle :( Kawe robie ...kto ma ochote??? \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> i szneki z glancem do tego hihi...👄👄👄👄👄 Dzisiaj w pracy pomor i nudy,dwoje emerytów robią pożegnanie ,więc imprezy na całego . Jedna w knajpie na 12-00 ,druga u nas na sali i hałas od ich radosnego śmiechu :D..a niech sie bawią i nagadają...hihi...ciekawe czy ja sie doczekam emerytury i czy w ogule jeszcze bedzie taka instytucja co bedzie płacić takie rzeczy hihihi... Pozdrawiam i miłego dnia ...dzisiaj trening :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie na podworku tragedia brrr...zimno,szaro ,buro i rzeczywiscie tylko sniegu brakuje,a ja tak jak Rzena wszystkie cieple kurki i buty do szaf gleboko pochowalam ,zeby wiosny nie straszyc i co?... nie pomoglo,zima jeszcze pokazuje co potrafi...najgorzej ze Maly ciagnie na podworko i nie chce isc z powrotem do domu...wczoraj poszedl z nami do "biura" i dopiero o 21. 20 przyszedl do domu,potem jeszcze obejrzal mecz w telewizji i dopiero po przerwie padl na pyszczek:P...to dziecko jest niezmordowane:P Rzeno...mysmy juz zaliczili i doradce zawodowego i tylko potwierdzila to co juz wiemy:P...mysle ,ze przyjdzie nam sie zdac na los :P... Erato...tego co spotkalo tego chlopaka to ja sie tez bardzo boje,jesli idzie o moje najmlodsze dziecie,a z drugiej strony nic na to nie poradzimy,kazdy z nas musi kiedys odejsc i zostawic tu na ziemi bliskich...duzo dobrych fluidkow zycze na te ciezkie chwile... a u mnie tak poza tym to wszystko jakos leci ...znowu odwiedza na straz miejska :P i znowu trzeba tlumaczyc ,ze mieszkamy na wsi i niestety ale czasami "pachnie" obornikiem"....powiedzcie czy moze to ja sie myle i nie powinno byc takich zapachow na wsi,moze powinno sie trzymac bydlo i swinie w miescie?...wszyscy chca zeby w brytfance pachnialo dobre miesko,ale jakos niektorzy nie umia tego polaczyc z zapachem obornika....nie dosyc ze to naprawde nie jest latwa praca inie zaplacona ,bez chwili urlopu to jeszcze musza mnie wkurzac takie jednoski :(...oj pozalilam sie troszke i sorki ale juz czasami nie daje rady na te glupote... mimo pogody za oknem zycze Wam milego dzionka i do jutra (mam nadzieje)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Czwartkowo :) Pospalam dzisiaj do 10-ej :) wczoraj padlam wieczorem z takim bolem glowy - ale mysle,ze to jednak ostatnie wiadomosci sa z tym zwiazane.Wczoraj bylam z chloapkiem czyli D w szpitalu pozalatwiac sprawy i w mieszkaniowce bo teraz mieszkanie jest do przepisania na niego. Tak to trudne dla niego,Annapo,Rzena - macie racje,zycie trwa dalej,tylko nas ma teraz i sie wczoraj rozkleil wieczorem.Wspolczuje mu i wiem co przechodzi ale wiecie co? mam dosc uczestniczenia w tych sprawach,myslalam,ze mnie to juz nie rusza ale jednak bylam w bledzie.Wczoraj mialam cisnienie 160 na 120 az sie wystraszylam,po prostu wrocilam do domu juz z bolem glowy a wieczorem bylo tylko gorzej,co sie dzieje? Juz wiem jak tu sie zalatwia takie sprawy i powiem wam,ze tez trzeba miec pare zlotych na koncie aby tu kogos pochowac.Na ubezpieczenie koszt to 700F ale wszystko najtansze a kremacja 2000F ufff,duzo. Dzisiaj poszla mi krew z nosa ale to dobrze,bo wylew mi nie grozi hihi :) Zrobilam sobie kawke bo ostatnio pije codziennie i moze tez to wina kawki co? od smierci rodzicow nie pijam kawy a jak juz to rzadko.Wiem jedno,juz nie chce nikogo ogladac w takim stanie,to byl ostatni raz ale zdaje sobie sprawe z tego,ze teraz takie rzeczy beda sie dzialy czesciej,niestety lata leca nie mlodniejemy a starzejemy sie i co tu poradzic takie jest zycie. Dobra koniec tego-jeszcze kilka dni i po wszystkim,oby bo zle znosze takie sytuacje,nawet jesli bezposrednio mnie nie dotycza. Wczoraj D mowi do mnie,pamietasz jak ci powedzialem,ze nie wiem co bym zrobil ani co bym powiedzial na zaistniala sytuacje,teraz wiem jak Ty sie czulas,hmmm,smutne ale prawdziwe.Szkoda mi chlopaka ale co ja mu moge poradzic,nie cofniemy czasu. Rzena - slonko poslalam do Ciebie u mnie dzisiaj znowu pieknie 20 C Annapo - no to juz zgroza,hodowac i pryskac perfumami,ja osobiscie lubie takie zapachy i zreszta chca jesc to niech nie narzekaja. Ludzie sa wredni wiesz :) krotko mowiac olej to,przepraszam za slowa ale nic innego nie przychodzi mi do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mowilam o 700F a tu okazuje sie 3350F I to najtaniej bez ksiedza ale znalezli wyjscie z sytuacji,ojciec D byl na wyspach krolikiem doswiadczalnym lekarzy,podpislam kilka lat temu papiery,ktore umozliwialy ludziom,lekarzom,studentom testowanie medykamentow na sobie i tym sposobem znajda sie pieniadze na wszystko. Kraj pokryje wszystko,tyle dobrze. Sprawa zamknieta. Kawka popoludniowa na stole (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Piatek 🖐️ Piekny dzien,sloneczny,wiec zapraszam na kawke (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Straszna pogoda ,ja już przeprosiłam kurtkę i buty zimowe :( Masakra. O d dzisiaj godzi.05-30,jestem słomiana wdowa:( M pojechał na wikend do Belgii,na zawody w zastępstwie za trenera:(...jak ja nie cierpie spać sama!!! O 08-00 przekroczyli jużniemiecką granice,no i Niemcy pewnie przeleci jak burza hihihi na tyle go znam,nie bez powodu był we Wrocławiu z autem hehehe... troszke mi szkoda że Dawid z nim nie pojechał ,ale co zrobić. Jakby nie złamał znowu palca to by jutro miał walki :) a tak z matka w domu:( Na treningu była masakra ,po dwoch godzinach na zbiurkę szłam już po czworakach hahaha... wykończ mnie ten trener ;)jest młodziak i myśli że teka emerytka da rade jak on hehehe:D Anapo👄masz racje ,ze jak sie nie mieszka na WSI to się krowe czy świnie widzi tylko u rzeźnika,niestety. Ja jako "wielka miastowa"(bo tak to można nazwać) też nie lubie talich aromatów ,ale jak już zajade z wizytą to ani na myśl mi nie przyjdzie narzekać. Czy ta "osoba"co narzeka nie jest czasem o coś zazdrosna? Może jej się gorzej powodzi ... w tą wstrętną pogode to mi żal dzieci bo faktycznie tęsknią już za charcami od rana do nocy na dworze a tu taki ziąb ze trzyma sie je w domu by sie nie poprzeziębiały...ja tylko nie moge zrozumieć co ci faceci widzą w tych meczach😠nie cierpie piłki :P bllleee...hihihi Erato👄 Ojj ty nygusku ,ale Ci zazdroszcze,juz nie pamiętam ,kiedy tak długo spałam,ostatnio stale coś sie dzieje i trzeba wstac wcześnie... No ceny za pochówek macie ogromnie,w prawdzie nie jestem nabierząco w tych sprawach u nas ale chyba nie aż tyle .... jeju a co ten tata D za paiery podpisał? Testował leki na sobie za życia? Nieprawdopodobne rzeczy tu piszesz szok to dla mnie. Aaaa i widze że już jestes przemęczona dziewczyno , o dpoczywac miałas 👄 Ja wiem że TY jesteś "MATKA TERESA" , ale zajmij się troszke sobą ,bo szarpiesz swoje zdrowie kochana❤️ I co dalej??? Córka się do D przeprowadzi?? Tak tylko luźno pomyślałam;) Dzisiaj moja kawa(_)?(_)?(_)?(_)? a propos kawy ERATO może faktycznie ostatnio jej za dużo pijesz? co? Zamień troszkę na soki naturalne z warzyw i owoców ;)👄 Miłego...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze podziękuje za przesłanie słoneczka ERATO👄coś się lekko przedziera prrzez chmury ;)...ni i nie zdążyłam z kawą heheh...byłaś pierwsza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - Podpisal papiery bo nie stac go zaplacic 30.000 F za zastawke,mial problemy z sercem a tak to leczyli go za darmo,teraz ta wlasnie instytucja zajmie sie wszystkim i tylko mamy czekac na telefon,kiedy pogrzeb. Przypuszczamy z M,ze beda chcieli to wyciagnac z niego bo przeciez to duzy koszt a kto wie co oni jeszcze zrobia.Nie mowimy nic,nie spekulujemy bo po co,najwazniejsze,ze D nie musi ponosic kosztow i w sumie mieszkanie mu zostalo po tacie. Rzena - Widze,ze z Ciebie laseczka jest,nie sadze,ze az tak zle masz na tych treningach-skoro chodzisz :) trnuj,sport to zdrowie pod warunkiem,ze nie wykonuje sie go zawodowo. Trzymam kciuki i slonko poslane :) Kiedy syn wraca do zawodow? Zmykam na zakupy,moj synus juz od dzisiaj w domu,skonczyl szkole,normalnie koncza w pazdzierniku ale,ze on juz zdal wszystkie testy z wyroznieniem z matematyki i angielskiego to nie musi chodzic :) dumna jestem ale jeszcze bardziej z tego,ze chce isc dalej podnosi sobie porzeczke,hmmm,po mnie tego nie ma :) Milego dnia zycze i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato🌼do czego ta drozyzna doprowadzi? Zjednej strony pomagają ,a z drogiej nie wiadomo co CI zrobią i jakie poniesiemy tego konsekwencje:(Boje sie pomyslec że moze przez to czlowiek cierpiał. Ta... jasne laseczka hehe(ale mi pojechałaś) nie nabijaj sie tak bardzo ;) że źle to nie powiedziałam ,ale ciężko i nie wszystko daje rade,no i nerki sie odzywają,częściej biegam do..... bo nie daje rady:(W sumie lubie to co robimy,tyle że nogi- mięśnie bolą i przez kręgosłup nie moge sie rozciągać tak jak powinnam i jak bym chciala, a potem to jest przyczyną że mnie bolu. Ojj tam ,puki nie padne się nie poddam hahahaha...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie tez zimowo,pada snieg ,ale czasami zaswieci tez slonko,kurtki na razie jeszcze w szafie chociaz synowi kazalam wyciagnac bo dzisiaj idzie na droge krzyzowa i na pewno za cieplo mu ne bedzie... sluchalam prognozy i zapowiadaja ze taka pogoda ma sie utrzymac tylko do niedzieli,no zobaczymy... w sumie to chcialam przede wszystkim zlozyc zyczenia naszej dzisiejszej solenizantce... Rzeno🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 wraz z bukietem tych skromnych kwiatow przyjmij najlepsze zyczenia;duuuzo zdrowia,pogody ducha ,optymizmu ,przyjacol w trudnych chwilach i radosci na kazdy dzien... a tak poza tym to niewiele ciekawego sie dzieje,ten sasiad chyba rzeczywiscie z zawisci to robi,albo z zemsty,bo moj slubny kiedys nie podpisal jego petycji...no coz prawa nielamie,wiec raczej nic mi nie grozi,a ze jest nieprzyjemnie to chyba nie pierwszy raz i nie ostatni...jakos przezyjemy... zycze Wam milego dzionka i do zas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Niedzielnie 🖐️ Rzena 🌼👄🌼 Wszystkiego Najlepszego Kochana 🌼 Niedziela leniwa ale kawke postawie (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? moze sie skusicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :D:D:D:D:D:D:D DZIEKUJE moje Kochane torta i szampana stawiam świeczki zdmuchne o 23-35 hihi...zapraszam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry w Poniedzialek :) Mialo byc pochmurno a tu prosze niespodzianka :) sloneczko swieci? tak to ja lubie. Dzisiaj maja przyjsc z mieszkaniowki zrobic ostatnia rzecz,hmm,mianowicie niemam cisnienia w lazience i nie moge brac normalnego prysznica ale juz dzisiaj wszystko wroci do normy. Fajnie ale strasznie dlugo im to zeszlo-juz ponad m-c. Rzena - swieczki zdumchniete :) roczek juz wiecej ale najwazniejsze,ze czujesz sie mlodo,tak trzymaj 🌼 Dzieki za szampana ja wczoraj wieczorem otworzylam sobie butelke winka Blossom Hill i tak popijalam az poczulam jak mi sie w glowie kreci :) taki mieli ze mnie ubaw bo to u mnie rzadkosc ale sama przyznam,ze nie wiem jak mi to tak szybko poszlo. Ok milego dnia zycze wszystkim i jestem na podgladzie i kawke za to stawiam :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Tu starsza o roczek ;) ERATO👄 Mam nadzieje że to już ostatnia "rzecz"jaką mosieli u Ciebie wykonac.Bez prysznica to masakra....pamietam czasy jak wcale nie milam i w miseczce trzeba bylo hihi :D:D:D A jak sie czujesz? Wydaje mi sie ze przy takiej pogodzie idealnie :D👄 Starsza ale jak mowisz w formie hahaha.... szampana też sama wypiłam ;) Byłam u przyjaciół w sobote na kawie z synkiem,bo mąż był w Belgii a oni obsypali mnie tulipanami i takiego ogromnego torta koleżanka mi upiekła że jeszcze dzisiaj go jem :D OK. dzieki za kawusie Eratko KOCHANA i do jutra 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Rzena - Niestety,lazienka nie bedzie zrobiona,problem jest w tym,ze mam bojler w jednym z pokoi na gorze i nigdy nie bede miala cisnienia w lazience no chyba,ze kupie terme do lazienki i co? kupie ale nie teraz,brak siana :) Pochmurno dzisiaj ale sloneczko widze,ze sie przedziera,mysle,ze po poludniu zajrzy na dobre,wtedy posle do was :) U mnie nic ciekawego,zmiana pogody,kosci zaczynaja rwac,nic nowego. Zapraszam na kawke w milym towarzystwie i na tarasik. Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) 🖐️ Marnotrawna sie melduje :P .... widze ze mnie impreza ominela, no coz bywa i tak :(... Rzena, kochana 😍 - wszystkiego najlepszego !!! Ty juz nawet z tymi kilkoma kg wiecej laseczka bylas to teraz juz sobie nawet nie wyobrazam :) !! Erato 🌻 - zal chlopaka, serdecznie mu wspolczuje :(... Ania 🌻 - "te zapachy nas zywia".... szkoda ze niektorzy nie potrafia tego zrozumiec i zatruwaja zycie innym... Moge zrozumiec ze ktos takich zapachow nie llubi ale przeciez w takim wypadku nie decyduje sie na zycie na wsi, prawda ...? Oj, ciezko czasami ludzi zrozumiec :O... A mnie nie bylo bo dopadlo mnie grypsko :O.... caly WE w lozku przelezalam, w poniedzialek poczulam sie lepiej i zamiast do doktora to do pracy pojechalam.... i to byl blad : dostalam po poludniu takich dreczczy ze mnie kolego musial do domu odwiezc, bo nie bylam w stanie auta prowadzic :O, zaraz lekarz i od razu spowrotem lozeczko i dopiero przed chwila z niego wylazlam :P Zobacze jak sie bede do wieczora czula ale normalnie jutro juz do pracy powinnam wrocic. Poczytalam Was dokladnie moje mile ale nie mam czasu zeby sie rozpisywac, po lebkach pisze tyle co pamietam, bo zaraz moje slodkie szalenstwo wstanie ;) i bedzie do zabawy ciagnelo.... to sobie jeszcze z tego "luznego" popolunia skorzystam i troche ja porozpieszczam :P bo przez ostatnie dni mame tylko z daleka ogladala :P Swieta za pasem a ja mam w domu nic nie zrobione :O i chyba juz nic nie zrobie bo nie mam kiedy :O... W piatek po poludniu na spozniona kontrole na 3 latka do pediatry jedziemy, zaraz pozniej spotkanie z dyrektorka przedszkola... Bede sie musiala chyba w piatek wieczorem troche zakrecic bo wprawdzie sobote i niedziele u rodzicow spedzamy, ale w Wielki Poniedzialek prawdopodobie oni do nas wpadna to minimum bede musiala przygotowac.... No i prosze, Ala juz sie odzywa :)... postaram sie jeszcze przed Swietami odezwac. A narazie buziole wielkie dla Wszyskich !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie pochmorno,zimno deszczowo a czasem nawet gradowo.Takiego zimnego kwietnia nie pamietam. Wczoraj skończyłam odświerzanie mieszkania :D(ale to ładnie brzmi hihi...),bo o generalnym sprzątaniu na ś. nie ma mowy... czasu nie mam. Na urodziny synuś kupił mamie twistera na mięśnie brzucha i walcze hahaha puki mam ochote i trenera.... Erato👄to nie dobrze z tym bojlerem,dziwna konstrukcja że na piętrze ,zamiast w łazience. No ale jak terme kupisz to hihi...świetnie bedziesz się czuła jak ja na basenie :D nazywają się "TERMY MALTAŃSKIE" :D.... poza tym życze zdrowia;) Rebeka❤️ Ty moje DZIEKUJE za życzenia 👄 ....-----------------------------a pisałam "zwolnij z tą pracą bo sobie nagrzebierz" i prosze 😠. Mam przeczucie, że i tak Ci jeszcze nie przeszło i taka niedoleczona do pracy:( już ciągniesz... Wiem ,wiem takie czasy,ja nie kracze ,ale tak nie można a ALIS potem nie bedzie miala z kim sie bawic ,jak mamcia w łóżku !!! DBAJ O SIEBIE NA MAKSA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAaaaaaaaa.....:) 👄(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?👄 Zapomniałam takiej z roana na stole postawić...hihi.... tylko z serkiem:D mi dzisiaj śniadanko prosze hihi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka...dzisiaj to już 4 raz wysyłam fotki do Ciebie 3 razy nie doszły ,ciekawe czy dzisiaj dojda :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zimno buro i ponuro ja chce slonca ................. Kiedy ta wiosna nas zaskoczy jak drogowcow zima ;) A tak ogolnie to bez zmian......... Milgo dnia dla wszystkich, dokladam niesmialo mazurek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Czwartek u nas juz ostatni dzien pracy przed swietami i 4 dni wolnego :) Rebeko - Mam nadzieje,ze choroba odpuszcza u Ciebie,u nas odpukac w niemalowane nikt nie choruje,wiec i ja trzymam sie normalnie :) zawsze z kazdym i po kolei cos przechodze.:) Rzena - Terma to mam na mysli,przeplywowy podgrzewacz do wody,juz spotkalam takie mieszkania tutaj,ze bojler jest w jednym z pokoi,jest zamocowany w takiej osobnej szafie i nie da rady tego przeniesc. Dodatkowo jest zrobiony tak,ze my mamy tutaj prad i gaz na karte,ile zaladujesz,tyle masz i jak braknie Ci gazu to automatycznie sie przelacza na prad i grzeje ten baniak :) Ja swoj od razu odlaczylam od pradu bo po co komu grzac wode 24h Wesola - 🖐️ Witaj po przerwie. Dzieki za kawke,wypije w milym towarzystwie i uciekam do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) Wesoł 👄 u mnie dzisiaj świeci ,wię posyłam Ci połowe słonka :D:D:D Erato❤️ hahahaha wiedzialam o jaką terme Ci chodziło u nas tez juz takie zakladają ,bo wygodniej i ponoć taniej ...hmm ale czy napewno??? Ja na TERMY ide w drogie św. Jakaś promocja bedzie i za cały dzień dla trzech osób 120 zł. :D to jak w raju hihi... (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? KAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba tyle wystarczy hihihihi :D:D:D:D POZDRAWIAM👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak na szybko bo zaraz do domu jade i zapowiada mi sie szalone popoludnie i wieczor.... Troche sie nam plany pokrzyzowaly, tata dzisiaj w nocy na pogotowiu wyladowal :( : na szczescie jak narazie nic powaznego nie znalezli (uffff!!) ale jako "sercowca" profilaktycznie go zatrzymali na dokladne badania...moze wyjsc jeszcze dzisiaj, moze jutro, wiec prosto po wizycie w przedszkolu jade z Ala do rodzicow, troche mamie pomoc to wszystko ogarnac. Wiec juz teraz skladam Wam wszystkim serdeczne zyczenia : zdrowych, pogodnych Swiat Wielkanocnych, pelnych wiary, nadziei i milości, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkan w gronie rodziny i wsrod przyjaciol oraz Wesolego Alleluja! No i oczywiscie smacznego jajka i mokrego Dyngusa ;) Wielkie buziaki kochane 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no u mnie slonka dalej nie ma ,ale nie narzekam i tak w wiekszosci w domu jestem moje plany na swieta tez sie juz wyklarowaly,zaprosilam na niedziele rodzicow i stal sie tak malutki cud -zgodzili sie przyjechac:P ciesze sie ,bo moja mame naprawde ciezko z domu wyciagnac,co prawda teraz musze troszke bardziej przylozyc sie do obiadu i jakies fajniejsze ciacho zrobic ale,przynajmiej raz spedze swieta z rodzicami u mnie,w zwiazku z tym na pewno jutro bedzie nerwowo i nie bede miala czasu zeby Wam zlozyc zyczen , dlatego juz dzisiaj posylam zyczenia : Zdrowych,spokojnych, wesolych Swiat Wielkiej Nocy;smacznego jajka i fajnego zajaczka Rzeno🌻 fajnie ,ze chce Ci sie cwiczyc ,ja nie za bardzo mam na to chec,ale tlumacze to tym ze juz swoja dawke potu to w oborze zalicze iles sklonow,podnoszeniaa ciezarow itp,:Ptakze na nic wiecej nie mam ochoty,chociaz niektore partie mojego cialka pewnie by nie pogardzily wieksza dawka...:P Rebeko🌻 no to nieciekawie,dobrze ze to nic powaznego,ale i tak troszke wypoczynku tacie sie przyda i pewnie ucieszy sie z Twojej pomocy....no coz najpierw rodzice nami sie opiekuja a potem my nimi jak trzeba,takie zycie...duzo dobrego Tobie i usciskaj swoich bliskich Wesola🌻 witam po dluzszej przerwie:Pbrakuje Twojej dawki dobrego humoru na naszych stronkach takze prosze o poprawe:):):) Erato🌻 ja mam wlaczony bojler przez caly dzien,niestety co chwilke ktos potrzebuje cieplej wody,w dodatku maz mi tlumaczyl ze wlasnie w momencie "rozruchu" bierze najwiecej pradu i u nas taniej wychodzi jak jest wlaczony niz co chilke od zimnego nagrzewac,ale nie wszyscy maja takie zycie i rzeczywiscie czasami nawet w ten sposob wiele mozna zaoszczedzic,ja np.wylanczam wszystkie te urzadzenia typu telewizor ,radio itp z funkcji czuwania na noc i caly dzien,bo nikt z tego nie korzysta,wiec po co i mam nadzieje ze tez jakis grosz wiecej dzieki temu w portfelu zamiast dla zakladu energetycznego:P... no nic naczynia po obiedzie jeszcze nie posprzatane i domagaja sie mojej uwagi takze jeszcze raz Wesolego Alleluja !!!! i do zobaczenia po swietach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×