Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam u mnie tak jak u wszystkich mroz na dworze mamy na te chwilke -13...a ja korzystajac z tego umylam dzisiaj zamrazarke w piwnicy uff i jest mi cieplo...na szczescie przy wynoszeniu tego co bylo w srodku pomogl maz wiec w godzinke bylam gotowa...i teraz mam zasluzony odpoczynek przy herbacie...moge poczestowac ,bo na mrozy to chyba lepsza niz kawa... a tak poza tym to wsumie zycie wrocilo na normalne tory...dzieci poszly do szkoly i jakos tak smutno i cicho w domu sie zrobilo,chociaz tak szczerze to tych dwoje lobuziakow co zostaly daja mi tyle zajec ,ze nie mam czasu na nude...czego Maly nie wymysli to pies...:ptworza naprawde udana spolke...przez ten wypadek pies troszke wiecej przebywa w domu i dba o to zebym sie nie nudzila....juz mi brakuje starych zabawek zeby mogla jej wykonczyc ,ostatnio udalo jej sie zjesc polowe buta od swojego pana :P...po wypadku juz tylko male rany jej zostaly i na nowo zaczyna pokazywac co potrafi.... Kaszubko🌻 moja corcia nie chciala isc na studniowke,to byla jej decyzja i chociaz troszke mi szkoda to w sumie jest dorosla i ma juz prawo do wlasnych wyborow.... Erato🌻 bardzo cieplo sie ubierz przed wyjsciem i dasz rade:P...ja przed wyjsciem to obowiazkowo uzywam taki krem dzieciecy ochronny na twarz ,bo inaczej to mnie sora boli:):):),no i oczywiscie czapka to odstawa!!!!co prawda potem mnie znajomi nie poznaja ale co tam przynajmnij mi cieplo nie wiem tylko jak przegadac do mojego starszego syna,bo on nawet w taki mroz tylko spodnie nosi,a dzisiaj na w dodatku na basen i boje sie zeby sie nie przeziebil... Rebeko🌻 ja tez jestem za tym ze zima ma byc zimno zeby to wszystko poginelo,tylko nie wiem jak nasze zboza to przezyja:(przydaloby by sie choc troszke sniegu na kolderke... bardzo mi sie podoba nowy sprzet Ali i tez planuje taki zakup,tyle ze chyba przez internet bo w sklepach czegos takiego nie ma ....chyba jeszcze za malo rozpowszechnione,a ze u nas spore podworko to bedzie gdzie poszalec:P... no nic to chyba na tyle ,bo znowu popoludnie a ja dzisiaj musze obiad od podstaw zrobic:(a tak mi sie nie chce:(....no to posylam promyczki slonka ,bo u nas mimo mrozu swieci i do zas....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tak jak u wszystkich mroz na dworze mamy na te chwilke -13...a ja korzystajac z tego umylam dzisiaj zamrazarke w piwnicy uff i jest mi cieplo...na szczescie przy wynoszeniu tego co bylo w srodku pomogl maz wiec w godzinke bylam gotowa...i teraz mam zasluzony odpoczynek przy herbacie...moge poczestowac ,bo na mrozy to chyba lepsza niz kawa... a tak poza tym to wsumie zycie wrocilo na normalne tory...dzieci poszly do szkoly i jakos tak smutno i cicho w domu sie zrobilo,chociaz tak szczerze to tych dwoje lobuziakow co zostaly daja mi tyle zajec ,ze nie mam czasu na nude...czego Maly nie wymysli to pies...:ptworza naprawde udana spolke...przez ten wypadek pies troszke wiecej przebywa w domu i dba o to zebym sie nie nudzila....juz mi brakuje starych zabawek zeby mogla jej wykonczyc ,ostatnio udalo jej sie zjesc polowe buta od swojego pana :P...po wypadku juz tylko male rany jej zostaly i na nowo zaczyna pokazywac co potrafi.... Kaszubko🌻 moja corcia nie chciala isc na studniowke,to byla jej decyzja i chociaz troszke mi szkoda to w sumie jest dorosla i ma juz prawo do wlasnych wyborow.... Erato🌻 bardzo cieplo sie ubierz przed wyjsciem i dasz rade:P...ja przed wyjsciem to obowiazkowo uzywam taki krem dzieciecy ochronny na twarz ,bo inaczej to mnie sora boli:):):),no i oczywiscie czapka to odstawa!!!!co prawda potem mnie znajomi nie poznaja ale co tam przynajmnij mi cieplo nie wiem tylko jak przegadac do mojego starszego syna,bo on nawet w taki mroz tylko spodnie nosi,a dzisiaj na w dodatku na basen i boje sie zeby sie nie przeziebil... Rebeko🌻 ja tez jestem za tym ze zima ma byc zimno zeby to wszystko poginelo,tylko nie wiem jak nasze zboza to przezyja:(przydaloby by sie choc troszke sniegu na kolderke... bardzo mi sie podoba nowy sprzet Ali i tez planuje taki zakup,tyle ze chyba przez internet bo w sklepach czegos takiego nie ma ....chyba jeszcze za malo rozpowszechnione,a ze u nas spore podworko to bedzie gdzie poszalec:P... no nic to chyba na tyle ,bo znowu popoludnie a ja dzisiaj musze obiad od podstaw zrobic:(a tak mi sie nie chce:(....no to posylam promyczki slonka ,bo u nas mimo mrozu swieci i do zas....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tak jak u wszystkich mroz na dworze mamy na te chwilke -13...a ja korzystajac z tego umylam dzisiaj zamrazarke w piwnicy uff i jest mi cieplo...na szczescie przy wynoszeniu tego co bylo w srodku pomogl maz wiec w godzinke bylam gotowa...i teraz mam zasluzony odpoczynek przy herbacie...moge poczestowac ,bo na mrozy to chyba lepsza niz kawa... a tak poza tym to wsumie zycie wrocilo na normalne tory...dzieci poszly do szkoly i jakos tak smutno i cicho w domu sie zrobilo,chociaz tak szczerze to tych dwoje lobuziakow co zostaly daja mi tyle zajec ,ze nie mam czasu na nude...czego Maly nie wymysli to pies...:ptworza naprawde udana spolke...przez ten wypadek pies troszke wiecej przebywa w domu i dba o to zebym sie nie nudzila....juz mi brakuje starych zabawek zeby mogla jej wykonczyc ,ostatnio udalo jej sie zjesc polowe buta od swojego pana :P...po wypadku juz tylko male rany jej zostaly i na nowo zaczyna pokazywac co potrafi.... Kaszubko🌻 moja corcia nie chciala isc na studniowke,to byla jej decyzja i chociaz troszke mi szkoda to w sumie jest dorosla i ma juz prawo do wlasnych wyborow.... Erato🌻 bardzo cieplo sie ubierz przed wyjsciem i dasz rade:P...ja przed wyjsciem to obowiazkowo uzywam taki krem dzieciecy ochronny na twarz ,bo inaczej to mnie sora boli:):):),no i oczywiscie czapka to odstawa!!!!co prawda potem mnie znajomi nie poznaja ale co tam przynajmnij mi cieplo nie wiem tylko jak przegadac do mojego starszego syna,bo on nawet w taki mroz tylko spodnie nosi,a dzisiaj na w dodatku na basen i boje sie zeby sie nie przeziebil... Rebeko🌻 ja tez jestem za tym ze zima ma byc zimno zeby to wszystko poginelo,tylko nie wiem jak nasze zboza to przezyja:(przydaloby by sie choc troszke sniegu na kolderke... bardzo mi sie podoba nowy sprzet Ali i tez planuje taki zakup,tyle ze chyba przez internet bo w sklepach czegos takiego nie ma ....chyba jeszcze za malo rozpowszechnione,a ze u nas spore podworko to bedzie gdzie poszalec:P... no nic to chyba na tyle ,bo znowu popoludnie a ja dzisiaj musze obiad od podstaw zrobic:(a tak mi sie nie chce:(....no to posylam promyczki slonka ,bo u nas mimo mrozu swieci i do zas....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki:P...tak chcialam Wam duzo napisac,ze kafe mnie zle zrozumialo i poslalo 3 razy....ale niemusicie 3 razy czytac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich :) Zimno na dworze ale przeciez luty mamy i zima :) co prawda tutaj bez sniegu,wczoraj posypalo 5 min i suchutko dzisiaj.U nas 1+ Rebeko - Tak,tak mamy mieszkanko,moge smialo powiedziec,ze tak,tylko dzisiaj elektrycy robia tam nowa instalacje,jeszcze malowanie i sie przeprowadzamy. Najgorsze,ze teraz wszystko musze kupic,czyli jakies meble,jakies lozka,szafki,pierdolki,wiadomo od podstaw. Juz wczoraj szukalam lozka,znalazlam,takie w miare dla wszystkich jakies 500F musze dac.,,brrrr a reszta?No coz powoli,nie od razu Rzym zbudowali :) Wesola - dzieki za kawke z imbiremnie pilam ale sprobuje. Kaszubko ❤️ Gratulacje moje. Na tarasik nawet nie wolam bo zimno,mozemy kawke w domku wypic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich :) Zimno na dworze ale przeciez luty mamy i zima :) co prawda tutaj bez sniegu,wczoraj posypalo 5 min i suchutko dzisiaj.U nas 1+ Rebeko - Tak,tak mamy mieszkanko,moge smialo powiedziec,ze tak,tylko dzisiaj elektrycy robia tam nowa instalacje,jeszcze malowanie i sie przeprowadzamy. Najgorsze,ze teraz wszystko musze kupic,czyli jakies meble,jakies lozka,szafki,pierdolki,wiadomo od podstaw. Juz wczoraj szukalam lozka,znalazlam,takie w miare dla wszystkich jakies 500F musze dac.,,brrrr a reszta?No coz powoli,nie od razu Rzym zbudowali :) Wesola - dzieki za kawke z imbiremnie pilam ale sprobuje. Kaszubko ❤️ Gratulacje moje. Na tarasik nawet nie wolam bo zimno,mozemy kawke w domku wypic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 No widzisz? u mnie tez dubel hihi,masz racje zimno ale wracajac do dzieci,wiesz,moj mlodszy odkad pamietam zawsze w PL chodzil bez szalika,rozpiety,dopiero wszystko sie zmienilo jak wrocilismy z Italii,teraz zimno mu doskwiera,juz sam wola rekawiczki,szalik,czapka.Mysle,ze do wszystkiego trzeba dorosnac.Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie... Widze ze u wszystkich zimniutko :) u mnie dzisiaj w pracy strzenilo ogrzewanie i trzeba było siedziec w plaszczech do 09-00 az dyrektor laskawie przyjedzie do pracy i pozwoli jechac do domu,nikt bez niego nie odwazy sie na podjecie decyzji ,a zadzwonic 0 07-00 ze złą wiadomoscia to samobujstwo hehehe...u mnie -10 dzisiaj a jutro -12 w dzień ,co to w porównani np . z Wa-wą ;) pozdrawiam jutro w dzień -17*brrrr strach z domu wyjść. Erato❤️szczerze gratuluje ,wiem jak to cieszy swoje mieszkanko,teraz tylko maly remoncik i raj,wedle wlasnego uznania :D👄jak skonczysz mam nadzieje ze pokarzesz troszke ...hihi... REBEKA❤️ dziekuje za pozdrowienia 👄-ki przesyłają i uściski ,bardzo podoba nam sie Wasza kochana Alice i wydaje sie coraz bardziej podobna do Ciebie :D Treningi są ostre i wyzwalają :D:D:D Goja❤️daje rade i mam nadz\ieje ze wytrwam i strasznie mi cięzko ale sie staram ,troszke juz jestem poobijana ale co tam ...:D lubie to i nie stękam hihi... Wsobote byliśmy na urodzinach naszego trenera w bubie...(chyba tak to sie pisze):D i takiego śpioszka jaki trener dostała jeszcze nie widziałam hihi...ogromnyyyy.... jak bede miala fotki to podeśle kilka;) Dobrze ,uciekam ,troszke coś to naskrobała i mam nadzieje że się ździebko ucieszycie a teraz juszcze musze poczytac do snu. Pozdrawiam i WSZYSTKIE WAS BEZ WYJĄTKU ściskam i 👄 z 🌼przesyłam... ps.Wesoła !!! Ja trż nie chce śniegu nie lubie go bo spokojnie bod blokiem nie można parkować...hihi 👄 Dobranoc [👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za te kilka błędów znowu za szypko klika :d hehe sorkiiiii........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio przychodzi do taty i pyta: tato co to jest polityka? Tato mówi:polityka synku to: -kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam -twoja mama to rząd bo rządzi pieniędzmi -dziadek to związki zawodowe bo nic nie robi -pokojówka to klasa robocza bo sprząta i pracuje - ty synku jesteś ludem bo tworzysz społęczeństwo -a twój mały braciszek to przyszłość Jasio mówi: tato ja się z tym prześpie i ...może zrozumie Jasio poszedł spać.w nocy budzi go płacz małego brata który zrobił w pieluszkę.Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej obudzić więc poszedł do pokoju pokojówki. Wchodzi a pokojówka zajęta z tatą,a przez okno zagląda dziadek, Jasia nikt nie zauważył bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju uspokoił braciszka i poszedł spać.Rano Jasio wstał i zszedł na dół tato mówi do niego: -no i co jasiu już wiesz co to jest polityka ? -tak tatusiu wiem -Kapitalizm wykorzystuje klasę roboczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość leży w gównie. To jest polityka tatusiu. Nie mogłam się powstrzymać hahahaha........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Czwartkowo :) Spac nie moglam,wiec kawke postawie (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? prosze bardzo,pyszniutka ...smacznego... Rzena - Az momentami zazdroszcze Wam tego sniegu :) czasami az tesknie za taka wlasnie zima.Pamietam jak jeszcze mieszkalismy w PL to lubilismy w nocy okolo 3-ej 4-ej na spacery wychodzic,ach sama radosc,ten puszek padal i tak bylo bialutko ......rozmarzylam sie. Milych treningow zycze 🌼 Powoli pakowalam wczoraj co nieco bo nie chcialabym niepotrzebnych rzeczy targac ze soba a jak tak spojrzalam,to tyle niepotrzebnych rzeczy sie wala,ktore zawsze sa potrzebne,choc nieuzywane :) pewnie tez tak macie ale coz ,,kobietki,, Milego dzionka zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zimnej aurze :) Dzisiaj jest -18* auto M odpalilo bez trudu(diselek hehe) ,moje powiedziło "NIE"(bensynka hihi) i M zawiozł mnie do pracy :D W pracy juz ciepło piec działa :) ku zadowoleniu szefa hihi... Eraruś❤️u mnie nie ma śniegu na szczęście ,hihi...ja go nie lubie od czasu jak sama mam auto. Nie cierpie parkowania w śniegu :D,no ale obiecują że będzie jeszcze w LUTYM :(nie stety.No wiem egoistka ze mnie ,dzieci pewnie by sie cieszyły,ale u nas jeszcze nie ma feriizimowych i może za poltora tygodna coś im napada,hihi..;). Apropos pakowania ,sprawdz przed wyjściem wszystkie zakamarki,ja zostawiłam w piekarniku wszystkie foremki i blaszki do pieczenia,a w łazience w szafie kilka ręczników(były takie podręczne ,by już kartonów nie rozklejać).Jak pojechałam po to wszystko, nowy lokator już mnie nie wpuscil i powiedzial ze tam nic nie było i straty miałam. Ok moja wina ,ale mogl mi chociaż blaszki oddać takie nowiutkie były:( DZIEKI ZA KAWUSIE ...CHYBA DOBRZE WIDZIAŁAM...A ja stawiam dzisiaj (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?gorącą czekoladę...mam nadzieje że rozgrzeje hihi...👄ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 👄 Nie Kochanie,napewno nic nie zapomne bo to mieszkanie zdaje landlorce i oczywiscie (norma) wszystko bedzie sprawdzac :) foremki juz spakowalam :) Dzieki za czekolade ❤️ i uwazaj jak parkujesz,przy takiej pogodzie nie trudno o stluczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 🖐️ Ja siedzę, a właściwie leżę w domu. Mam zapalenie krtani i tchawicy. Biorę antybiotyk i tak mnie osłabia, że nie mam siły chodzić. Moje sprawy w toku, trochę się pogmatwały. Jak już coś się wyjaśni, to napiszę do was @. U na też mroźno, dzisiaj rano było -19 st. Życzę Wam miłego dnia i wskakuję pod kołderkę. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich :) Goja 🌼 W domku lezysz bidulko,na sama mysl o tych mrozach az mi zimno,brrr,zdrowka zycze Kochana i odezwij sie na FB. 👄 No Kochane,dostalam dzisiaj telefon z mieszkaniowki,we wtorek ide zobaczyc mieszkanie i podpisac dokumenty.Z jednej strony sie ciesze ale z drugiej troche mnie martwi to cale zapotrzebowanie do tego mieszkania,hmmm,cos musze na biegu wymyslic. Kawke stawiam bo w dobrym humorze jestem :) (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sobotnio :) zimno,brrr a ja czekam na snieg,bedzie dzisiaj padac,tutaj to nowosc 10cm hihi. Milego WEEKENDU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 W dalszym ciągu mróz. Była także awaria w dostawie netu - dostęp na kafe miałam bardzo utrudniony. Erato - ale za to jak już urządzisz mieszkanie, to dopiero będzie frajda. Goja - tak podejrzewałam - nic łatwo nie przychodzi. Zawsze wyskakuje jakieś "ale" Annapo - pewnie w tym roku ciężko będzie ze zbiorami - śniegu za mało. Moje niektóre roślinki w ogródku pewnie w tym roku już nie pokażą się. Szkoda mi lawendy. Rebeka - Basia nie myśli o studiach, a jej plany poznam dopiero po zdaniu matury, Rzena - u nas jest teraz -18 brrr podobno od poniedziałku ma być ciut cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam herbatą z imbirem i miodem na rozgrzewkę :) Ale mróz daje czadu już po południu a tu -15 st.masakra :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Wtorkowo 🖐️ Kaszubko - 👄 dla Basi,na zachete :) Kochane moje,moze nie byc przez kilka dni.dzis odbieram klucze od mieszkania,zaraz jade do sklepu po wykladziny i lozko dla nas,wczoraj bylismy w DSF na zakupach,kupilam dzieciom sofa-bed rozkladane,dopiero w czwartek mi przywioza a dla nas zamawiam piekny naroznik do salonu,ale dowioza nam do 10-u tygodni,hmmm,przeprowadzka pelna para w tym tygodniu. Neta przenosze dzisiaj a z telefonu nie bede pisac bo to drazni,zreszta bede miala co robic. Pozdrawiam caly sklad i do zobaczenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ 20 C Grecy zakładają swetry (jeśli je tylko mogą znaleźć). + 15 C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają). + 10 C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki. + 5 C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora. + 0 C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje. - 5 C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa - 15 C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwegowie zakładają swetry. - 17 C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze. - 20 C Amerykańskie samochody nie zapalają. - 25 C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy. - 30 C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie - 35 C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody. - 40 C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa. - 42 C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy. Witam 👄 - 45 C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych. - 50 C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli. - 60 C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe. - 70 C Zamarzło piekło. - 73 C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki. - 80 C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki. - 114 C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkur...eni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka❤️ Erato❤️ słonko TY zawsze coś wymyślisz i dasz rade ,na poczekaniu zawsze najlepsze pomysły....JUŻ JEST KO !!!![:D:D:D kochana jesteś!!!! Goja❤️kochana jak mi smutno :( zdrowia dużo dużo ....❤️ Annapo❤️ Wesoła❤️ Rebeka❤️ DEA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczne przedpoludnie :D To dzisiaj ja stawiam \_/>\_/>\_/> cafe latee... Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to jak kuleje frekfencja to ja obowiazkowo sie zglaszam ,zeby choc raz na nowej stronce sie pokazac:P:)... ja wiem ze zima i niby powinnam miec wiecej wolnego ,ale niestety tak nie jest...mamy rozne zebrania i miedzy innymi wczoraj na takim bylismy,no a potem w domu przy takich mrozach tez inaczej wszystko funkcjonuje,jak pomysle ze musze isc do biura a tam zamarzniete szyby to uwierzcie ze nie mam ochoty,ale coz te zwierzaki w tym czasie tez musza dostac jesc i to nawet wiecej.... caly czas przymierzam sie do odnowienia kuchni i tez troszke czasu spedzam w sklepach szukajac tapet ,wykladziny itp,ale najgorsze jest to ze nigdzie nie sprzedaja "checi do roboty" a tego mi najbardziej brakuje....:P mam nadzieje ze w koncu sie zmobilizuje,bo juz naprawde by sie przydalo... i to tyle .... reszta po staremu,dzieci w szkole,Maly w domu dokazuje,pies wszystko niszczy,maz ostatnio grzeczny a ja zyje posrod tego wszystkiego no to 🖐️pozdrawiam calutki sklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to ja ta frekwencje poprawie moje panie :) jeszcze jestem na starym mieszkaniu,bylam wczoraj,popatrzylam,zauwazylam niedociagniecia,kazalam poprawic i tym sposobem klucze dostane we wtorek,haha. Dlugo ale jak mam pozniej miec wszystko na wierzchu to lepiej poczekac tydzien i miec zrobione. Mieszkanko ladne,przede wszystkim slonce z dwoch stron,salon na pierwszysm pietrze,kuchnia rowniez,na drugim pietrze 3 sypialnie,lazienka i toaleta osobno,ladne.Wszyscy domownicy wzieli wolne wczoraj zeby zobaczyc :) Ok to na tyle,lapie kawke z dobrym humorem i ide robic obiad. Annapo ❤️ Ale sie usmialam z tego Twojego posta....dobre to bylo,nawet do M powiedzialam podobnie,hihi a reszta po staremu. Wesola - dzieki za kawke :) Rzena - dobre to,dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam wlasnie telefon z DSF tam kupuje lozka i naroznik do salonu,dzisiaj jade po poludniu sfinalizowac transakcje :) ciesze sie bo ladny komplet narozny sobie upatrzylam,tylko mam dylemat,czerwony,pomaranczowy czy zielony,wszystkie sliczne. .http://www.dfs.co.uk/sofas/corner-sofas/?p=all wkleilam linka,mozna zobaczyc jakie maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła dzieki za poprawienie Latte;) Erato kup pomarańczowy :D bedziemy miały równe hihi...i duuuże pufy do tego :D Bardzo dobrze że zagoniłaś ich do poprawek ;)ja wiem jak sie mieszka w trakcie remontu 9 miesięcy tak koczowaliśmy :Pmasakra... Anapo,przyjdzie czas to rosjanie wymyślą chęci do pracy w kapsułce i też da sie kupić hahahaha... alkochol w kapsułkach jużwymyślili :D Biedne te stworki w te mrozy:(.Ja widzę że mimo wszystki i tak świetnie sobie radzisz ,bardzo mnie to cieszy 👄 DOBANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×