Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Witam w Czwartek :) Uciekl mi jeden dzien,myslalam,ze to sroda a tu prosze,widze,ze moj syn idzie do szkoly i tak mi cos nie pasowalo i zagladam do kompa a tu Czwartek :) Rzena 👄 To nie tak,ze ich zagonilam,po prostu nie odebralam mieszkania,nie podpisalam,za duzo nie maja do zrobienia ale tylko niedociagniecia,czyli,maja dokonczyc malowanie bo zostawili niedociagniecia i pochowac kable z istalacji,wymieniali nowa- i to tyle a,ze zajmuje im to tydzien,hmmm,co zrobic. Mowisz,ze masz pomarancz? ladny,wczoraj ogladalismy jeszcze inne,na razie kupilam lozka do dzieci z wypoczynkiem sie wstrzymalam bo widzialam jeszcze cos innego,do soboty mam czas bo jade jeszcze raz do DSF - wybrac lawe do pokoju,kurcze powiem Ci,ze drogie..600F trzeba dac z a lawe do salonu,zgroza. Ok kawka moje mile i do robotki. Ide do banku bo nie moge sie zalogowac online a musze sprawdzic direct-debety. Milego dnia zycze,zimno,brrrr.czapka na glowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato❤️Nie ma pośpiechu ,z wyborem jakich kolwiek mebli trzeba wszystko dobrze przemyśleć,czy ma być funkcjonalnie ,czy ELEGANCKO:DKarzdy ma inny gust i upodobania ,ale mi osobiście pomarańczowy wpadł w oko już u drzwi SALONU i nie było innej opcji hahahaha Chciałam jeszcze powiedziec że mój SYN jedzie jutro o 03-45 do Szwecji na zawody w TAEKWONDE miszczostwa EUROPY :D mam nadzieje na cud hihihi.... pa kochane ...aaaaaaaaa......DZIEKI KOCHANA ZA KAWUSIE 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ale dzisiaj zimno u mnie -17* auto mi nie odpaliło i musiała wziąć auto M.nie był zadowolony hehe...no cóż takie życie hahahaha Kawe stawiam i pozdrawiam;) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wpadlam sie tylko tak szybciutko zameldowac :) ...ze zyje ;) Poczytalam Was, ale na pisanie juz czasu brak :(... moze wieczorem mi sie uda na chwilke przy kompie przysiasc, to troche wiecej napisze...Teraz tylko dwa slowa do Erato 🌻 - kochana, ja bym wybrala biala :P ale ja mam fiola na punkcie bialej (kremowej) skory :D wiec raczej sie moim zdaniem nie sugeruj :D :D A tak na powaznie to z tych proponowanych kolorow to wybralabym chyba zielony... tradcjonalistka jestem :D :D Buziole wieeeeeelkie dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wpadlam sie tylko tak szybciutko zameldowac :) ...ze zyje ;) Poczytalam Was, ale na pisanie juz czasu brak :(... moze wieczorem mi sie uda na chwilke przy kompie przysiasc, to troche wiecej napisze...Teraz tylko dwa slowa do Erato 🌻 - kochana, ja bym wybrala biala :P ale ja mam fiola na punkcie bialej (kremowej) skory :D wiec raczej sie moim zdaniem nie sugeruj :D :D A tak na powaznie to z tych proponowanych kolorow to wybralabym chyba zielony... tradcjonalistka jestem :D :D Buziole wieeeeeelkie dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wpadlam sie tylko tak szybciutko zameldowac :) ...ze zyje ;) Poczytalam Was, ale na pisanie juz czasu brak :(... moze wieczorem mi sie uda na chwilke przy kompie przysiasc, to troche wiecej napisze...Teraz tylko dwa slowa do Erato 🌻 - kochana, ja bym wybrala biala :P ale ja mam fiola na punkcie bialej (kremowej) skory :D wiec raczej sie moim zdaniem nie sugeruj :D :D A tak na powaznie to z tych proponowanych kolorow to wybralabym chyba zielony... tradcjonalistka jestem :D :D Buziole wieeeeeelkie dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ...ale Rebeka pojechała hihi...3 razy tak bardzo chciala napisac :D No tak biał bo masz taki hihi...a ja wole pomarańcz hihi...POZDRAWIAM. Synek juz od godziny na promie ,ponoć nieźle buja... Ja bym umarła i roztrój żaładka dostała hahaha.... I synek sie śmieje że mama nie dała by rady :D hahaha.... Ciacho FRANCUSKIE z jabłkiem stawiam...a kto kawusie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Syn jest miszczem w Szwecji!! Zdobył złoto!!! HURA!!!!!!!!!! Szampana stawiam YYYYYYY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek :) Rzena 👄 Gratulacje dla syna 🌼 Masz co swietowac Kobieto,wspanialy wynik. Rebeko 👄 Biala ladna,wiesz M tez wspominal o bialej ale przypomnialam mu jak wygladala kremowa skora w audi naszej poprzedniej,jest sliczna,tylko farbuje a ja nie bardzo mam ochote codziennie latac ze szmatkami i scierac to cudenko :) zreszta szkoda skory. Musze wybrac taka aby byla ladna i praktyczna ale Tobie gratuluje gustu :) Kawke stawiam moje panie i dzis to juz musze wszystko pakowac,mam leniuszka ale mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Rzena - ten buziak to dla Twojego synka 👄 a drugi dla Ciebie 👄 Następne buziaki dla Was - kochane dziewczęta 👄 👄 👄 Od piątku do wczorajszego wieczora był u mnie starszy syn z rodzinką :D W sobotę [w dniu urodzin syna] Michaś zrobił piękny prezent tacie - pierwsze trzy kroczki wykonał samodzielnie. W dzień chłopiec bawił się ze mną i zasypiał w moich ramionach, a wieczorem z mężem i z nim spał. Gdy odjeżdżali - Michał zaczął płakać i płakał przez całą drogę do domu - ponad 40km. W sobotę było trochę cieplej i mąż z synem zabrali chłopca na sanki - trochę fotek z tego spaceru dałam do Garnka. Dzisiaj nastąpił nagły skok w temperaturze - w południe było +5st. Śnieg się topi - jest ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :D OJ DZIEKI DZIEWCZYNY Działo sie i świetowalismy na całego.:D YYYY się lał a syn oczywiście Picklo ;) to co trener nam naopowiadal o jego walkach ,to tylko wyobraźnia może nam pokazać,wszyscy w szoku byli ,a trener zaniemówił i jak walki sie skończyły to siedział bezruchu i sie popłakał a potem śmiał się na całe gardło Kaszubka❤️ Takie prezenty powinny wszystkie dzieci robic swoim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich,macham jeszcze ze starego mieszkania,jeszcze nie bylo panow z gazowni,nie podlaczyli jescze gazu,buuu,musze czekac,prawdopodobnie do wtorku. Pozdrawiam caly sklad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) 🖐️ Dlugo mi zeszlo :P ale moze dzisiaj mi sie uda kilka slow do Was wyszkrobac : ) Wyjatkowo dzisiaj troche luzu przy piatku mamy to korzystam :) i sobie kawke w Waszym towarzystwie chlipne ... prosze sie czestowac : \/? \/? \/? \/? \/? ... :) Rzena 🌻 - WIEEEEEEEELKIE gratulacje dla Dawidka !!! Wyobrazam sobie jacy musicie byc z Niego dumni !! Mysle ze to zwyciestwo bardzo Go podbuduje i da mu wieksza pewnosc siebie ... a to bardzo wazne jest :) Kanape biala ze skory to ja MIALAM, kochana :(.... teraz mamy biala (ecru) ale juz z innym obiciem i klne ne czym swiat stoi :P bo brudzi sie to cholerstwo jak diabli :O.... Mamy nauczke... szkoda nam bylo kilka stowek dolozyc i taka sama tylko ze skory kupic to teraz mamy :O :O Nastepnym razem madrzejsza bede .. i przede wszystkim wieksza enerie przeznacze na przekonanie M do moich pomyslow :P Erato 🌻 - troche Wam pod gorke z tym mieszkaniem :O... ale jak juz sie przeprowadzicie i usiadziesz na nowej kanapie (jaki kolor w rezultacie wybralas ?) to powiesz "warto bylo !" :) A co do bialej skory to wbrew pozorom wcale taka trudna w utrzymaniu nie jest :) ... wilgotna szmatka, odrobina plynu i sprawa zalatwiona :) Ania 🌻 - hehe, usmialam sie z tej czapki :) .... u mnie czapki na glowie nie zobaczysz :P... juz i tak mam bez niej taka "piekna" fryzure ze nie wyobrazam siebie jak bym wygladala zejszcze po jej zdjeciu :D :D :D Dobrze ze tutejszy klomat mi sprzyja ;) :D A wracajac jeszcze do rowerka .... szczerze polecam :) My chcielismy po prostu przeskoczyc etap bocznych kolek, mamy nadzieje ze sie Alice nauczy trzymac na nim rownowage i w przyszlym roku kupimy jej juz taki "normalny" rowerek ... i wszystko jest na dobrej drodze bo zaiwania na nim ostro :D :D Goja 🌻 - powodzenia w realizowaniu planow 😘 ... i duzo zdrowka !!! Kaszubko 🌻 - moj tata tez sie martwi jak jego drzewka ta zime przetrwaja :(.... mlode sa i jeszcze bardzo delikatne wiec moze byc roznie... Buziaczki dla dzielnego Michasia !! Wesola 🌻 - my sie zimy nie boimy ;) ... Jak tam warszawska palma sie miewa ? ;) Dea 🌻 - hop, hop !!! Jak Ci dieta idzie ? Bo moja lezy i kwiczy :D :D Aaaaa, tam, do wakacji jeszcze 4 miesiace ;) :D :D U nas wszystko po staremu, czyli ok :) W zeszlym tygodniu w drodze do pracy "zlapalam gume" :O... kolega z pracy pomogl mi wymienic, ale sobote M musial poswiecic na jej naprawienie ... Oczywiscie w pierwszej kolejnosci pojechal tam gdzie opony kupilismy i powiedzieli mu ze trzeba kupic nowa :O... ale pojechal do innego warsztatu i jednak okazalo sie ze spokojnie mozna naprawic :) W srode mielismy firmowa impreze, do domu juz dobrze po 1h00 wrocilam :P i wczoraj przez caly dzien troche ciezko mi bylo oczy otwarte utrzymac ale przezylam :) Alice ok, rozrabia na calego :), troche sie z Niej "placzek" zrobil ;), probuje nas przy byle okazji "rozmiekczyc":P ale ogolnie jest ok :) Taki urok 2-3 latka :) i juz chyba wole to, niz jakby sie miala na podloge rzucac ;) :D :D No to chyba tyle .... jakos nic mi wiecej na mysl nie przychodzi.... w sumie to i dobrze, bo to chyba oznacza ze wszystko w porzadku ;) i zycie sie nam spokojnie toczy :) ... czego i Wam zycze ! Pozdrawiam caly sklad i po 😘 dla wszystkich dzieciaczkow (tych duzych, srednich i tych najmniejszyc) posylam :) 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Palma ledwo się trzyma pod zwałami śniegu............. Śnieg po pachy i odwilż br......fuj plucha belbelucha...... Kawę z faworkami od mojej mamy robi przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich w Piatek :) U mnie balagan na calego,czesc juz mam pochowane a czesc do schowania lezy i czeka,juz w srode robotnicy beda robic to mieszkanie na ktorym jestem,ale nie wiem jak to bedzie wygladac,po prostu sie nie zgodze,jesli jeszcze bede czekac. Rebeko - witaj po przerwie,jak widac,zadowolona jestes i wszystko u Ciebie ok,tak trzymaj.Pytasz o kolor,hmm,w rzeczywistosci kolor mam wybrac jutro,jestesmy umowieni na 11-sta rano,wiec decydujacy glos jutro :) Mysle jednak,ze wybiore czarna,jak juz pisalam,mialam kremowa w aucie,sliczna ale jak sobie pomysle,ze spodnie wranglery oryginaly farbuja,to nie bede sobie robic klopotu w domu,u mnie trzech mezczyzn,wiec spodnie sa powszednie a biala nie bardzo.Dzieki za pomoc. Wesola - 🖐️ Pozdrawiam caly sklad i zycze Milego Weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich,kawke wpadlam wypic w waszym towarzystwie (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Przywiezli mi juz dzis sofy dzla chlopcow do pokoi,w sobote ostatecznie ustalilismy jaka narzna sofe i czerwien wygral,pokaze Wam jak wzielam i do tego fotel..http://www.dfs.co.uk/sofas/corner-sofas/navona-corner/corner-sofa-as-pictured/ prawda,ze sliczne sa,jest w czym wybierac,tylko pieniadze na to wszystko. Jutro juz daja nam te klucze,ale jak je bede miec w reku to powiem,ze juz wszystko zalatwione. Jutro trzymajcie kciuki bo mam komisje lekarska po poludniu,ciekawa jestem co z tego wyniknie. Dzisiaj zaczelam kolejna fizjoterapie,kregoslup jak bolal tak boli nadal,bylo dobrze tylko kilka dni na poczatku,juz sie cieszylam a tu prosze od nowa,za tydzien dzwonie znowu do szpitala,niech cos robia,bo tak juz nie mozna dalej zyc. Pozdrawiam caly sklad i gdybym sie nie pokazala to znaczy,ze mamy juz przeprowadzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich,kawke wpadlam wypic w waszym towarzystwie (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Przywiezli mi juz dzis sofy dzla chlopcow do pokoi,w sobote ostatecznie ustalilismy jaka narzna sofe i czerwien wygral,pokaze Wam jak wzielam i do tego fotel..http://www.dfs.co.uk/sofas/corner-sofas/navona-corner/corner-sofa-as-pictured/ prawda,ze sliczne sa,jest w czym wybierac,tylko pieniadze na to wszystko. Jutro juz daja nam te klucze,ale jak je bede miec w reku to powiem,ze juz wszystko zalatwione. Jutro trzymajcie kciuki bo mam komisje lekarska po poludniu,ciekawa jestem co z tego wyniknie. Dzisiaj zaczelam kolejna fizjoterapie,kregoslup jak bolal tak boli nadal,bylo dobrze tylko kilka dni na poczatku,juz sie cieszylam a tu prosze od nowa,za tydzien dzwonie znowu do szpitala,niech cos robia,bo tak juz nie mozna dalej zyc. Pozdrawiam caly sklad i gdybym sie nie pokazala to znaczy,ze mamy juz przeprowadzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - no i ten stolik do niej wzielam,..http://www.dfs.co.uk/sofas/occasional-tables/strasbourg/coffee-table/ :) Teraz to juz wszystko :) ❤️Nadzieja potrafi być najstraszliwszą bronią, ale też i najmocniejszą uwięzią ❤️ ❤️Nadzieja potrafi być najstraszliwszą bronią, ale też i najmocniejszą uwięzią ❤️ ❤️Nadzieja potrafi być najstraszliwszą bronią, ale też i najmocniejszą uwięzią ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Rebeka 👄dziekujemy z Dawidem za gratulacje :D:D:D masz racje radosc ogromna ,w tym roku jeszcze Budapwsze i Paryż ;) juz sam ma nadzieje że tam też coś osiągnie ;) Ciesze sie że u WAS jest fajnie ;) Erato👄musze przyznac ze czarny to bardzo rozsądny kolor i bardzo mi sie podoba stolik i narożnik baaaaaaardzo wigodny musi być hihi...i jak już mieszkacie? ;)? Byłam zawalona ,chorubsko mnie rozłożyło,zimne dreszcze przerodziły sie w niezłą gorączke ,jakiś kaszel i katar ...dziwne :(i jeszcze lekarz nie chciał mnie przyjąć ,bo tylu pacjętów miał. Dzisiaj na siłę musiałam do pracu,ale już jestem spowrotem w łózeczku i jeszcze troche pojem tabletek i mam nadzieje ze bedzie okej. 39*gorączki to troche dla mnie za dużo dało się odczuć i spałam i spałam...4 dni :( No już nie marudze ,wyłąnczam i się przykrywam wysoko...papa...aaaaaaaaa....może jakaś dobra herbatka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła👄 Dzięki za poczęstunek ;)👄 Nie przejmuj się palmą, fakt ze jedna w stolicy na ulicy ,ale sztywna i da rade hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie zapuściłam ;) Jestem, żyje, dieta Rebeko tez kwiczy trochę sie rozchorowałam I ja odstawiłam a teraz nie chce mi się do niej wracać lubię czekoladę i co mam zrobić? Od Popielca zrobię sobie pokute i odstawie słodycze :D:D:D Na razie sukcesy odnoszę w nie paleniu (choć i to lubię) i to już cos wiec nie ma się co za bardzo katować na razie ;) U nas zdrówko troszkę na bakier ostatnio nie wiem czy to przesilenie czy cos innego ale najbardziej ja na to cierpię :o M wczoraj dostał oficjalne pismo z uczelni ze jest Doktorem no i koniec naszej gehenny, jedne koty za ploty. Teraz musze go popchnąć do robienia prawka! Chociaż i tak nie wiadomo czy w końcu i w tym roku samochód kupimy :o są pęknięcia w ścianie w domu i trzeba będzie to najpierw naprawić. Zaczynam myśleć ze jakiś Anioł Stróż chroni mnie przed możliwością zrobienia jakiegoś wypadku ;) Niech mu wiec będzie :D:D:D Na razie ściskam Was wszystkie mocno! Praca niestety goni :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kawe wam dzis postawie ;) dzis latte w wielkich kubkcha bo sie ciagle obudzic nie moge ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Wesola, tutaj dzis sie robi nalesniki na ostatki ale mi nadsunelas pomysl na faworki - tylko czy mi sie bedzie chcialo pipepsyc??? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich :) Lapie kawke w locie i znikam na komisje,mam o 15.20 -kciukasy zamkniete? Rzena - w sumie juz pislalam,chyba ominelas wczoraj,narzna sofe wzielam ta co na zdjeciu ale w kolorze czerwonym,do tego taki sam fotel i tez czerwony.Wczoraj mi przywiezli tylko sofabed dla chlopcow i tak stoja w foliach w pokoju,musimy wytrzymac do jutra jakos bo umowilam sie dzis z babka,ze dzisiaj nie dam rady dotrzec i jutro na 130sta mam spotkanie i podpisanie umowy :) wreszcie.Tak mam zagracone wszystko bo kupilam w zeszlym tygodniu kilka mebelkow :) i niemam gdzie stawiac. Rzena 👄 Powrotu do zdrowka zycze 🌼 Dea 👄 Gratulacje dla M - i dla Ciebie 👄 na szybkie wyzdrowienie,a sciany,niestety zlosliwosc rzeczy martwych :) lepiej od razu zrobic niz pozniej miec wiecej :) Pozdrawiam sklad i do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.... Co sie porobiło? Ja już zdrowa. Erato ❤️dziekuje👄 No chyba nie doczytałam ,przepraszam.Pojęcia nie masz jak sie ciesze że wszystko kręci się w dobrym kierunku,hihi...zagracone przejścia ,zastawione drzwi.... mebelki już wszystkie dojechaly? Czekolada? Super,nie brudzące apetyczne hihi...No i czy już mieszkacie w nowym gniastku;)i powiec mi jeszcze jak to wszystko przedkłada się na Twoje zdrowie i samopoczucie ...dajesz rade???????Ja jeszcze pamiętam te straszne kłopoty z kręgosłupem:(jak sobie o tym przypomne to już mnie mój boli;) Dea👄ja nie stosuje zadnej diety ,tylo trenuje i od września zgubilam 6 kg.o jest ok.wystarczy mam nadzieje ze wiecej juz nie zgubie ,bo bedzie niefajnie....DUŻO zdrówka życze,raczej zła pogoda tak na ludzi działa i łapią wszelkie wiruski :( BRAWO i ogromne gratulacje dla M :D ,ale musisz być dumna hihi...niedawno Ty a teraz M .Wspaniale👄👄 Przykra sprawa z tym domem współczuje,wiadomo że domek ważniejzy od prawka ,co tam zrobi za rok ;) powodzenia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOJA❤️a co się dzieje u Ciebie? Nigdzie Cie nie widze:( Martwie się troszke:(👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRY WIECZÓR no moze nie pierwszy ale aż 7-my Kurcze rosłł dzisiaj mi nie wyszedł i pomidorowa wyszła. Koniec ferii zimowych,w poniedziałek wreszcie do szkoły i spokoj w domu...hihi... No co się z wami dzieje??? Co wam się tu już nie podoba że odchodzicie tak masowo? Tylko mi nie mówcie że czasu brakuje ,bo już kilka z was ma nowe topiki ,widziałam:(... Pozdrawiem o 👄 dla Tych ,które jeszcze są👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Rzena 👄 dwa lata temu pisałam, że przechodzę na inny portal [tam jestem z dziewczynami w moim wieku]. Tu na kafe jestem jedynie na naszym topiku :D Owszem - mam wolne chwile, ba - ale o czym mam pisać? u mnie wszystko po staremu - czekam na wiosnę :D dużo czytam i oczywiście odbieram telefony od dzieci :D rozmowy na skype :D Od czasu do czasu wpada Maciek - bawimy się, oglądamy różne książeczki, filmiki. Czasem wpadają dziewczęta - jeśli tylko znajdą wolny czas. Basia przygotowuje się do matury, Ola ma chłopaka, Kasia oprócz studiów jeszcze pracuje, a Paweł studia i jest członkiem w Chórze Akademii Marynarki Wojennej :D Synowie i córki często nas odwiedzają - i tak dzień za dniem mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kaszubko❤️ :D szczerze mówiąc nie o Tobie myślałam ,pamiętam to co napisałaś i wiem dlaczego pamiętam hihi...ale inne panie ........... Maciuś oczywiście wspaniały ,ciesze sie że garnuszek Twój mam 👄 Lalunie!!! pozdrawiam👄 Słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×