Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Zeby nie bylo ze na tych nartach przepadlam :P to choc na dwa slowa do Was ... * Goja 🌻 - dziekuje Ci za wsparcie i dobre slowo, kochana :) Ciesze sie ze wiesci sa niezle a mam nadzieje ze dalsza czesc bedzie jeszcze lepsza :) Bede do Was zagladac, bede... tylko sie troche spod pracy odkopie ;)... narazie ciezko :O ;) * Rzena 🌻 - spoznione ale szczere zyczenia 😍, kochana !!! .... toast, mam nadzieje, wzniesiemy w najblizszym czasie ;) * Ania 🌻 - przyjedzcie do nas zrobic przeglad... nasz 19-latek dostal "wize" na 2 lata to i Wasz "mlodzik" napewno by dostal ;) :D Duzo zdrowka zycze ... a bata na Pana Lenia nie podesle... to taki rzadki gosc u Ciebie ze niech sobie troche posiedzi :P * Dea 🌻 - podaj mi Twojego nowego maila na moj @ z pracy... masz ? Zycze udanych wakacji !! Korzystajcie ze wspolnego czasu !! Buziaki dla dziewczynek ! * Wesola 🌻 - 🖐️ * A u nas .. no coz... Wrocilismy z nart cali i zdrowi :), wymeczeni na maksa ;) ale szczesliwi :) !! Alice zrobila swoje pierwsze kroki na nartach, rano w szkolce a po poludniu z nami po trasach smigala :) a w dodatku zdobyla swoj pierwszy dyplom i medal z ktorego jest dumna jak paw :) :D * Ja od wtorku w nowej pracy :), skonczylo sie blogie lenistwo :D Oczywiscie, jak to zawsze na poczatku, wracam do domu kompletnie wypluta :P i z rozgotowanym mozgiem :D :D, ale praca zapowiada sie ciekawie. Pracuje dla Ministerstwa Edukacji Narodowej i od wczoraj mamy nowego "big boss'a" ;) ... mam nadzieje ze na nasz nowy Pan Minister zadnych oszczednosci budzetowych nie wymysli ;), kontraktow nie poucina i ze troche sobie tam popracuje :P * Reszta bez zmian czyli : zdrowko dopisuje, Ala dokazuje a M wiecznie niewyspany :P :D W domu mamy Sajgon, bo po przyjezdzie zdarzylismy sie rozpakowac i wyprac te wszystkie kurtki, kombinezony, rekawiczki, czapki, getry, skarpety .... ale popakowac i do piwnicy powynoscic juz nie zdarzylismy ... za oknem ponad 20 stopni a mnie sie po domu welniane skarpety i polarowe bluzy poniewieraja :D :D ... dobrze ze week-end za pasem :P * I to by bylo chyba na tyle .... Jak nie zasne przy kompie to posle Wam jeszcze male conieco ;) ... Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie :) i zamelduje sie znow ;) ... wkrotce :) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ❤️ Dziękuję 👄 już niedługi wypijemy niejeden TOAST. :-D. Pozdeawiam i czekam na małe co nie co ;-) Trzymaj się i wdrażaj się w miarę czasu ,nic na wariata Boss zrozumie ;-) miłwgo wikendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam unie zimno ,dopiero w Kaliszu wyszlo slonko o bylo troszke cieplej ;-) Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Niedziele :) Nie moge spac,to chociaz napisze dwa slowa..probowalam zasnac ale sie nie da,wiec nie ma sensu na sile drazyc poduszki :):) U mnie ok,wlasnie nalozylam farbe do wlosow bo jutro idziemy na wesele znajomych...tak,tak w Poniedzialek..tutaj tak jest,dla mnie tez to bylo dziwne na poczatku ale juz nic mnie dziwi :) Juz w Grudniu obiecalam,ze bede kierowca bo jak wiadomo plany byly inne,wiec nie moge sie wycofac,chociaz,co to za wesele na trzezwo? :) i wlasnie,bede kierowca jutro i cale auto nietrzezwych ludzikow hehe...ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze.Mialam problem z prezentem ale ostatecznie dajemy koperte.Tradycyjnie i mysle,ze trafione bardziej,niz prezent. Goja -🌼 Trzymam kciuki abys szybko znalazla wymarzona prace dla Siebie. :) Rzeno 🌼 Dziekuje. :) Annapo 🌼 Mam nadzieje,ze juz lepiej u Ciebie? Napisze @: ale po Wtorku dopiero :) Rebeko 🌼 Gratulacje z powrotu do pracy...Co za odpowiedzialne stanowisko? Przynajmniej zadowolona jestes? Super,ze urlop sie udal i najwazniejsze,ze Alice zadowolona a reszta sie ulozy.Pozdrawiam :) Wszystkim zycze Milego Dnia a ja zmykam pod prysznic juz bo farba do zmycia a ciekawa jestem co za kolor wyjdzie..powiem wam,ze pierwszy raz cos z rudego robie :):) Pozdrawiam wszystkie Panie z osobna i posylam moc fluidkow i buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak ja lubie jak tu sie cosik dzieje...zaraz mi lepiej:P A u mnie samopoczucie nawet ok,to chyba to słonko za oknem tak na mnie wpływa...A i tez troszke ruchu na swiezym powietrzu...Jakos tak ciezko mi nic nie robic,a ze w "biurze"nie moge to wyżywam sie w domu i ogrodku...Mam juz okna pomyte i firanki czyste i pierwsze kszenie trawy za soba,ale jeszcze cosik mi zostalo takze nudzic sie nie bede... Erato...mimo tego ze bez % to i tak baw sie dobrze...no i oczywiscie pokaz co tam Ci na gowce wyszlo,bo mnie ciekawosc zżera... Rzeno...dzieki za @...widze ze korzystacie z pogody pełna para i tak trzymac... Rebeko...szybko ten czas leci oj szybko a szczegolnie jak sie odpoczywa ,no nie? Serdecznie pozdrawiam cale grono i ide doładowc akumulatory...czyli na sniadanko:P...(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą hi,hi,hi,hi nie brunet a blondynka:) Winkiem bym Was poczęstowała ale towarzystwo coś niepijące się zrobiło;) To w takim razie pozdrawiam tylko serdecznie........a propo s ja żadnych maili o ,których piszecie nie dostaje,więc mało zorientowana jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brrr...u mnie zimno powiało i w domu mnie zatrzymalo:P...na szczescie na podworku mozna powiedziec ,ze z praca jestem na biezaco no to tak sobie pomyslałam ze nie ma powodu zeby sobie nie poleniuchowac w domu np. z ksiazką...jutro konczy mi sie chorobowe ,wiec trzeba wykorzystac ostatnie chwile wolnosci... Powiem Wam ,ze teraz widze ile mi to moje "biuro"czasu zabiera i ile rzeczy mozna w tym czasie załatwic...i dalej twierdze ze kobieta nie ma czasu na nude i jesli tylko chce to zawsze znajdzie zajecie... Wesola...sorki za pominiecie i juz naprawiam błąd,tylko nie wiem czy mam dobry adres takze jak nic nie dotrze to daj znac... a teraz pozdrawiam i lece łapać ostatnie chwile wolnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze ze i u Was cosik powiało ,bo jakos nie ma nikogo:)...no coz u mnie do tego zimna doszedł jeszcze deszcz i jest naprawde nieprzyjemnie a w dodatku boli mnie brzusio i jeszcze jak to koło 10 wydalam mase kasy na rachunki takze humor mam kiepski i mysłałam ,ze jak tu zajrze to mnie ktos pocieszy :P.....a tu nic... no to w takim razie posyłam Wam same dobre fluidki i zmykam...(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ :) Przyszlam wam pomachac w ramach ciezkiej pracy ;) ... i kawke postawic : > > > > > ... Troche zaczynam dostrzegas swiat wokol siebie ... tyle ze w przyszlym tygodniu zostane z calym balaganem sama bo kolezanka z ktora dziele obowiazki bedzie na szkoleniu i . hehe, bedzie wesolo :D :D :D :D * Erato - moze nie az takie "odpowiedzialne" ile po prostu "nowe" .. i trzeba sie sporo nauczyc ;) Jak sie udalo wesele ? * Ania - 5 miesiecy w domu "siedzialam" a wydaje mi sie ze to ledwo kilka tygodni bylo :P ... U nas 20 na termometrze i bezchmurne niebo wiec posylam Ci troche sloneczka :) Ucaluj najmlodszego od "ciotki Rebeki" ;) * Wesola - ja dalej pijaca :P ... chetnie bym sie z toba winka napila, tylko ostatnio sie jakosc zejsc nie mozemy ;)... * Rzena - dziekuje za fotki :) Ciekawa okolica :) * A moje "Male conieco" dla Was jeszcze czeka na wyslanie :O.... moze mi sie uda wyslac przed letnimi wakacjami ;) :D Musze sie troche od nowa zorganizowac, bo mi sie znow troche doba skurczyla ;) Moja praca fajna, ekipa sympatyczna, troche daleko, ale na szczescie jezdze samochodem, nie musze sie pchac do centrum, wiec nie narzekam ;) Jak bedzie dalej to sie zobaczy ;) No nic wracam do obowiazkow :) Pozdrawiam serdecznie caly sklad 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie wiatr,deszcz ale czasami kilka promykow słonka tez wiec nie narzekam... A co do reszty to nie wesoło:(...byłam u pani pulmolog prywatnie ,zeby na spokojnie mi wyjasnila o co chodzi z ta moja choroba i troche mnie załamała ta wizyta...chyba grozi mi renta ....ja jeszcze cały czas zyje nadzieja ze nie ale szanse mam marne i nie wiem co dalej...na razie jestem caly czas na tzw diagnostyce i prawdopodobnie musza mi zrobic biopsje,ale az sie boje o tym myslec wiec staram sie nie myslec... Wczoraj byłam u szwagra na urodzinach i tam byla taka znajoma piguła ktora bardzo mi pomaga jesli chodzi o chorobska...wie ddo kogo isc i kto jest dobrym lekarzem i powiedziała :Aniu to i tak dobrze ze to nie rak... no i trudno sie nie zgodzic ,no nie?... I to tyle dobrych wiesc na poczatek tygodnia....:)Nie wiem kiedy dam rade zajrzec ale postaram sie przynajmiej z zyczeniami sie zameldowac a teraz zycze wszystkim milego tygodnia i uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Srode :) Kawka na stoliczku Moje Panie-Juz dawno jej nie pilysmy!! A moze tak na tarasiku posiedzimy? Pogoda super.... Annapo ❤️ Kochana Moja,mam nadziej***a! nawet przekonana jestem,ze kto jak kto ale Ty napewno nie bedziesz chorowac! :) Ty jestes Kobieta ze stali,wiec musisz byc dobrej mysli.Trzymam kciuki tak na powaznie aby sie dobrze wszystko skonczylo. 🌼 Wesola 🌼 Ja z mila checia wysle do Ciebie @@ ale Ty nigdy nie wysylasz do mnie,wiec mysle,ze to dziala w dwie strony! :) Pozdrawiam Rebeko 🌼 Oj tam,oj tam-Praca to praca :) odpowiedzialnosc jeste hehe......Dzieki za fotki -Super -Alice urodzona w nartach hehe :) a swoja droga to ja tych filmikow nie moge otworzyc!! Pozdrawiam Kobietki-Milego Dnia zycze-szkoda i pogody. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Aniu ja również zaciskam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Strasznie zmęczona jestem, dzisiaj od wczesnego rana na nogach. Dzień spędziłam w podróżach. Dziękuję za trzymanie kciuków, mój wynik ok, teścia niestety nie. Jutro napiszę do Was maila, bo dziś już nie mam siły. Kładę się spać, muszę odespać zmęczenie i stresy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Uprzejmie informuję, że @ został posłany :-) Wesoła nie ma Twojego adresu. Dea Twój chyba też nieaktualny Życzę Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt. Wiosny w sercach i za oknem. Miłego świętowania! Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja!!! Z usmiechem na ustach witam Was wszystkie w pochmurny ale fajny dzionek... Zycze Wam razem z moja rodzina wspanialych ,radosnych swiat,pełnych błogosławienstw i nadzieji ,ktora niesie to swieto... Dziekuje za dobre fluidki i Wasza wiare ,ale jak na razie nic nie wskazuje na to ze tej choroby nie ma....wrecz przeciwnie...ale powiem Wam ze powoli sie z tym oswajam i jakos tak nie mam zalu...bedzie co ma byc....a ja chcialabym cieszyc sie dalej z tego co mam .... Rzeno....wiem kochana ze cos posłałas ale jakos nie potrafie tego otworzyc,ale co tam i tak licza sie intencje ,no nie?... Rebeko....i znowu wyznam jak na spowiedzi ze troszke Ci zazdroszcze tego wolnego ...a po filmikach to stwierdzam ze chyba nam jakas mistrzyni rosnie:P... Goju....przykro ze u tescia tak wyszło,w Bogu nadzieja ze jakos da sobie z tym rade...czego z calego serducha zycze... Erato...z Ciebie tez silna babeczka i tez w koncu ze wszystkim sobie poradzisz...a jak bedzie wpadała w jakis dołek to klikaj do nas,poslemy Ci sporo ciepłych mysli ,a czsami nawet same nie zdajemy sobie sprawy jaka one maja moc... oj czas konczyc bo juz powoli głupoty gadam,ale ja dzisiaj od 5 tej na nogach wiec moge troszke bredzic:P:)....jeszcze raz wszystkim Wesołych Swiat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kochane :) Zdrowych,Wesolych Swiat Wielkanocnych od calej mojej rodzinki..aby Swieta uplynely Wam w zdrowiu i milosci Kochane,z reszta same sobie poradzimy :) Annapo 🌼 Swiete slowa,nawet te nasze pisanie tutaj czy na @ ma zbawienny wplyw na nas...duzo zdrowka a ja ide zobaczyc co Goja podeslala.. Milego Dnia Kochane @@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i jak po swietach,dochodzicie juz do siebie,bo ja powolutku:P:) Małego posłałąm do przedszkola,wiec jest szansa ze jakos mi sie uda ....a tak powaznie to czeka mnie latanie po urzedach,czego nie lubie...no ale jak mus to mus:( Zycze Wam miłego dzionka i zmykam na sniadanko ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem moje kochane Babeczki :) 😘 Melduje sie z kawka :) , moze sie ktos poczestuje : > > > > ... ja w kazdym razie chetnie wypije, bo mi sie strasznie dzisiaj oczy zamykaja ; burze nam zapowiadaja i ja oczywiscie juz te burze od poludnia w glowie czuje :O ... * Ania - moze nie az mistrzyni, ale tez uwazam ze niezle sobie radzi :) ... dzieci to jednak szybko sie ucza :), kilka godzin z instruktorem i prosze :) Podoba mi sie optymistyczne podejscie Twojej znajomej :) ... wierze gleboko ze bedzie dobrze, a renta to tez nie koniec swiata, kochana ! * Erato - u mie juz teraz tarasiku nie ma.... ale na taki wirtualny zawsze wyjsc mozna :) * Goju - ciesze sie ogromnie ze Twoje wyniki dobre !! Za tescia kciuki zacisne i wierze ze tez sie wszystko dobrze skonczy. * Wesola - 🖐️ :) * Mam nadzieje ze milo spedzilyscie Swieta :) Ja nawet nie mialam za bardzo kiedy coklwiek przygotowac, w piatek wrocilam z pracy po 20, w sobote stroche chatke ogarnelam, koszyczek przugotowalam .... i zaczelismy swietowanie :)Bylo bardzo spokojnie, co wcale nie znaczy ze "delikatnie" ... Ala nazbierala caly wielki koszyk czekoladowych cudow ;), wiec teraz trzeba to wszystko zjesc ;) ... staralismy sie jak moglismy :P ale i tak jeszcze sporo zostalo ;), bedzie na caly tydzien :D * A tak poza tym to sie nam zachcialo Ali nowy pokoj zrobic .... to znaczy mnie sie zachcialo :P a M jest, chcac-nie chcac (a raczej "nie chcac" :P ) wykonawca :P. i wlasnie dzis rano zaczal dzialac ;) Wszystko z pokoju trzeba wyrzucic i rozebrac szafe wnekowa, bo wymieniamy tez podloge i szczerze powiem az sie boje co dzisiaj zastane po powrocie do domu :O Z gory sie nastawiam ze przez najblizszy tydzien bedzie w domu kamping :D :D :D... bede szczesliwa jesli bedzie to tylko tydzien :D * No nic, na mnie czas ;) .... wiec zegnam mile grono, do nastepnego :) BUZIAKI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Witam i ja po świętach :-) Rebeko 🌻 ja uwielbiam wszelkie remonty, zmiany, przemeblowania itp. Ostatnio powiedziałam mężowi, że chętnie bym już nasz pokój lekko zmieniła :-) Ten jego wzrok czuję na sobie do dziś :-D Remont mieliśmy 1,5 roku temu, to przecież wystarczająco, żeby nanieść drobne zmiany :-P Ale ok, jak nie to nie, będę musiała trochę poczekać. Rzena 🌻 Twój syn pisze dzisiaj egzamin? Już się trochę pogubiłam i nie mam pewności, ale jeśli tak, to oczywiście zaciskam kciuki. Annapo 🌻 też nie lubię bieganiny po urzędach, załatwiłaś wczoraj wszystko? Erato 🌻 Ty pewnie teraz z "psiaczkiem" wykorzystujesz ładną pogodę. Ostatnio jak zobaczyłam zdjęcie Twojego psa, to stwierdziłam, że Ty to jednak musisz czuć się baaardzo bezpiecznie. Nie dość, że otoczona mężczyznami, to jeszcze taki psiak u Twego boku, normalnie kobieta nie do ruszenia :-D Dzisiaj u mnie słoneczko tak nieśmiało wygląda zza chmur, zastanawiam się jak go zachęcić żeby zostało na dobre. Może ciastem poczęstuję :-) Ok, ruszam szanowny tyłeczek i idę jakiś obiad gotować i trochę mieszkanie ogarnąć, żebym zdążyła zanim młodzież zacznie się schodzić. Pozdrawiam i buziaki posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o ! i znowu ,mi sie sprawdziło przysłowie ,ze co drugi głupi ma szczescie..:Pcora miała jeszcze wolne i w ramach zaciesniania wiezi z ojcem wybawili mnie z biegania po urzedach...szkoda ze nie czesto sie to zdarza ... chociaz z drugiej strony to jakby nie te urzedy ,banki i zakupy to nie byłoby okazji z domu wyjsc,takze nie bede narzekac... i zrozum tu czlowiecze kobiete,no nie? Goju🌻 a ja nie lubie remontow ,ale bardzo lubie jak juz jest po remoncie i sprzataniu po nim i jakbym mogła, to chetnie ominełabym ten pierwszy etap...:P...a tak w ogole to jak Ty mozesz myslec tak skoro swit:P o obiedzie u mnie dopiero sniadanko wjezdza na stoł:P... no i coby tu jeszcze ??? acha cora w koncu doczekała sie innego auta (i stad te urzedy) tyle ze teraz nowy problem,bo trzeba jakis "garaz" postawic...to stare i tak juz rdza zjadała i nie było szkoda jak stalo na podworku ale teraz troszke zal i znowu wydatek...bleee... a poza tym jutro czeka mnie kolejna wizyta u lekarza,tym razem zeby potwierdzic diagnoze...ciekawam co powie...ponoc to jakis doktor z Wrocławia i sama nie wiem czy sie mam bac:).. no coz to chyba tyle nowosci....ide pogadac z cora i moze jakis sniadanko szamnąć... Zycze Wam milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki 🖐️ O Prosze-Cieplo-Slonko grzeje-dziewczyny remonty zaczynaja hehe....az milo poczytac :) Goja 🌼 He-he ja tez lubie przemeblowania i remonty..a najbardziej lubie malowac :) tak-malowac-urodzony malarz jestem :):) lubie sie bawic olejna farba :):) smieja sie w domu,ze raz na rok lubie sobie ,,powachac,,:) a z przemeblowaniem to prosza abym robila to w dzien bo jak sie klada wieczorem w jednym miejscu to budza sie w drugim hehe :):) Zart oczywiscie ale lepiej sie smiac. Wracajac do cielaka :):) Oj nikt mnie nie ruszy,zebys wiedziala....skacze do kazdego,kto jest przy mnie a nie daj boze jak ktos reka machnie - musimy miec go non stop na oku-do domownikow jest ok-czasami jak jestesmy na otwartej przestrzeni,to instynkt mu sie walcza i probuje sie mierzyc z mezem (zazdrosny o mnie) tak myslimy,ze walczyc chce ale poniewaz jestem z nim 24h slucha sie - przed mezem ma respekt bo wiadomo-chlop jak powie podniesionym glosem-pies staje jakj wryty ale jesli juz przegina to ja musze wkroczyc-mam przylozenie na niego ale cieszymy sie,ze kogos sie slucha-Oj temat morze :):) To juz nie jest maly piesek-to juz bydlak wielki,czasami jak zaryczy to widze,ze kto jest u nas to az odskakuje,hehe-wiecie ja tego nie widze bo dla mnie to on nie jest straszny-ja sie go nie boje,nawet przeciwnie,sprawdzam go-denerwuje,podkladam rece i prowokuje bo ja tez musze byc go pewna,wiec musimy to robic...ale ogolnie jest posluszny i madry.Tak go nauczylismy,ze przychodzi z dworu za kazdym razem,przychodzi,zeby mu tylek umyc i lapy po spacerze-heheh-a taki duzy nie??? Annapo 🌼 Gratulacje dla corki (nowa fura) wiem jak to jest-corka pewnie zadowolona co? ah ta mlodosc...Czekam z niecierpliwoscia na wyniki badan i trzymam kciuki Kochana. Daj nam znac jak juz cosik bedziesz wiedziala.Buziaki.. Rebeko 🌼 Oj tarsiku nie masz??? to nic-wirtualny tez jest dobry-pogoda w sam raz.....Dzieki jeszcze raz za fotki i filmiki jak juz pisalam wczesniej,filmikow nie otworzylam...ale to cos z programem,zauwazylam,ze te,ktore smigaja na windows 7 niektorych plokow otworzyc nie moga jak i druga strone -- moj syn napisal CV na wordzie ale nie wszystkie instytucje je otwieraja heheh-nowy system :):) Buziaki dla Alice i czekamy na fotki z nowego pokoju malej :):) Pozdrawiam was babeczki-ja ide zrobic gyros na obiad-i pierogi na jutro-ktos chetny???? Pozdrawiam i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem 😍 🖐️ Z poniedzialkowa, poobiednia, kawka sie melduje, prosze sie czestowac :) : > > > > ... tak na mile rozpoczecie tygodnia ;) * U nas dalej w domu plac budowy :O, bo przeciez nigdy nie moze byc tak jak sie zaplanuje i zawsze cos wyjdzie nie tak jak powinno :O ... jedyny plus to to ze nie musialam na WE sprzatac :P Lubie zmiany, remonty (choc tak jak Ania, wolalabym ominac etap balaganu i sprzatania :P) ale niestety M juz nie za bardzo :P.... a raczej nalezaloby powiedziec ze serdecznie tego typu prac nie znosi :P Udalo mi sie go namowic, bo po 8 latach to juz sie samo prosilo :O... chyba jednak narazie ograniczymy sie do pokoju Alice i moze przedpokoju a reszte zrobimy przez wakacje jak Mloda u dziadkow bedzie, bo takie mieszkanie z rownoczesnym remontem to masakra :O .. no, chyba ze sie mieszka w zamku i mozna sie, na czes remontu wchodniego skrzydla, do zachodniego skrzyla przeniesc ;) :D * Goju - no, 1.5 roku to rzeczywiscie troche przesada :D :D ...ale sprobowac zawsze mozna, prawda ? :D :D :D Cos nowego sprawie tej pracy o ktorej pisalas ? Ja caly czas kciuki zaciskam ! * Aniu - jak wyniki badan ? Jakie autko cora zarobila ? * Erato - mozesz mi poslac jakies fotki Twojego psiaka bo ja nie FB-kowa jestem :P :D * Widzialam i czytalam na @ wiadomosci ale nie mam za bardzo czau nic szkrobnac... mam nadzieje ze wybaczycie, doba dalej nie chce sie naciagnac i uparcie 24 godziny pokazuje :( * No nic, wracam do pracy. Na szczescie ten tydzien ma tylko 4 dni to nie powinnam sie za bardzo przepracowac :P ...zreszta caly miesiac maj taki polatany ;) :) :D A co do filmikow to sprobujcie"VLC Media Player", ten program raczej wszystkie pliki czyta :) * Pozdrawiam serdecznie caly sklad i ucieeeeeeeekam.... !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moze mi ktos troszke slonka podesłac,bo u mnie po burzy i nie ma ani jednego promyka:(...ale co tam deszcz sie przydal a ja nie z cukru wiec sie nie roztapiam,takze jakos daje rade... dzisiaj kupiłam sobie pelargonie,na razie nie kwitna ale zawsze bardziej zielono na podworku bedzie a to cieszy oko...no ale zeby cieszylo to najpierw musze je posadzic,czyli bede sie bawic w ziemi i nawozie,hi,hi ...a ze mam naturalny ,to sobie wyobrazcie jaka mnie uciecha czeka :P:)... * Reniu🌻 nasz golfik juz 21 latek sluzył i chyba nawet u Was by nie przeszedł badan,dlatego trzeba bylo juz cos innego kupic...ale moim ludziom to ciezko dogodzic,szukali ,szukali...no i w koncu kupili opla astre w takiej wersji jakby sportowej...mam nadzieje ze troszke pojezdzi...jak na razie Nikoli sie podoba a dla mnie wazne ze sie nie musze bac ze cos sie zepsuje...w koncu czasami tym autem jada dwa moje najwieksze skarby:)... a co do badan to coz ,nic nowego w sumie...na razie biore leki ,jakies wyniki badan powinny byc okolo 18 maja,a potem mam na koniec maja kolejna tomografie ,zeby zobaczyc czy to co biore daje jakies skutki,a jak nie to biopsja i ona juz ma ostatecznie zdiagnozowac co to za chorobsko,bo ponoc jeszcze jakies 2 inne chorby daja podobne objawy i dopiero teraz widze ze to AzPP nie jest wcale takie najgorsze...a le na razie nie mysle tak daleko,staram sie w ogole nie myslec o tym co mnie czeka ..... no i tyle na dzisiaj zycze Wam wszuystkim milogo dnia i zmykam na jakas kawke,zeby podniesc cisnienie ....no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Ktos na kawke reflektuje ? Prosze sie czestowac : > > > >... Ania - hehe, moj slubny juz od kilku miesiecy szuka dla mnie nowego auta i tak srednio co miesiac zmienia zdanie :D ... przeszlismy juz przez faze VW, Opel, Renault i Honda... az jestem ciekawa co wymysli w przyszlym miesiacu :D :D Astra fajne autko dla mlodego :) Niech sie corze dobrze jezdzi ! * Widze ze za duzego ruchu tu nie ma... czyzby sie aura poprawila i wszystkie w plener ruszyly ...? ;) Ja sie ciesze na ten jutrzejszy dzien wolny bo moze troche nasze prace remontowe podgonimy... :O ... trzeba przeciez dobrze uczcic Swieto Pracy, no nie ? :D No nic, zmykam jeszcze troche popracowac ... buziaki 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mam nadzieję, że to tylko weekendowa absencja :-) Pogoda nam nie dopisała, ale dzisiaj już całkiem ładnie na dworze. Świeci słońce i temperatura rośnie. Ja dzisiaj jestem we wrocku. Przywiozłam teścia na badanie. Do 12 mam czas, zaraz podjadę z synem na zakupy, bo jak twierdzi wszystkie ciuchy mu się pokończyły :-) Życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ! czas zaczac tydzien pracy,dosyc leniuchowania... Goju🌻mam nadzieje ze z tesciem bedzie coraz lepiej... a co do zakupow to ja juz dzisiaj tez sklepy zaliczyłam niestety tylko spozywcze:( a to srednia przyjemnosc :P...mojemu synowi tez nie tak dawno szafe uzupełniłam,temu mlodemu co nieco zajaczek po krzaczki podrzucił a cora sama sie zaopatruje chociaz w wiekszosci za moja kase:P...no coz studentka:P Rebeko🌻 jak tam remoncik:) macie juz z gorki? no i tyle...kawke zostawiam i narazie znikam...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Kobiety :) Chetne na kawke??? Pada u mnie i taki zimny wiatr wieje-wrrr!"!! Chcialam sie tylko zameldowac,ze zyje hehe :) i zyczyc Milego Dnia Moje Drogie :) Pozdrawiam wszystkie Panie i mam nadzieje,ze ze drowkiem wszystko wporzadku!! Wpadne na dluzej po weekendzie - dzisiaj mam troszke robotki bo goscie mi sie jutro zjezdzaja na imprezke i byc moze moj synus zawita do mamusi hehe :) terz bedziemy sie widze,spotykac na dorocznych okraglych urodzinach tylko :) Rebeko 🌼 Zajrzyj na @ poslalam Ci fotki - dziewczynom nic nie slalam bo maja mnie na FB a tam jestesmy na biezaco hehe.... Buziaki i do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja poprosze te kawke od Erato,ale z jakimis dodatkowo procentami...wlasnie przeszłam batalie z nasza NFZ...i powiem tylko tyle naprawde trzeba miec sporo zdrowia i nerwow zeby to wytrzymac...rejestrowałam sie do tej placowki 2 m-ce temu,kazali mi dzien przed potwierdzic wizyte telef,potwierdziłam miałam na dzisiaj na 9,bylam tam o8.30 i na miejscu sie okazalo ze musze ponownie sie zarejestrowac...czyli odstac swoje w kolejce,wyszłam 10.15 i dowiedziałam sieze pani doktor wypisała mi stary druk skierowania i na taki mnie nie przyjma i od nowa cala polka....ach...jak ma to człowieka nie denerwowac,jeszcze ta pani powiedziala ze mam sie cieszyc ze blisko mieszkam ,bo niektorzy z daleka przyjezdzaja...cyrk istny cyrk i potem sie dziwia ze kto moze to ucieka z tego kraju.... Erato🌻🌻🌻 i do tego bukieciku jeszcze cala mase 👄 z najlepszymi zyczeniami ...szkoda ze tak daleko jestesmy ...ale coz ja mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy i tego sie trzymam .... zmykam juz ,bo w domu dodatkowo mam jakas wirusowke i tez nie wesoło...Maly od piatku "haftuje" po nocach i biegunka przez dzien ,z nim juz lepiej i dzisiaj poszedł do przedszkola ale za to starszy syn przejał pałeczkę....oj !!! zycze Wam miłego tygodnia i tyle...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×