Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość rzena
Witam 👄 Się dzisiaj dowiedziałam .....że za tydzień w piątek albo w czwartek będę ściskać RENEKĘ,ALIS,I B.... . O jesu,jak się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawę i herbatkę zostawiam w termosiku,bo zimno dzisiaj....pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam mile panie :) Piatkowa, poobiednia kawka stawiam... sa chetne : > > > > ... Rzena - ja tez sie ciesze !!! :) Juz sie nie moge doczekac !! :) Ania - podesle CI jeszcze raz przy okazji maila do Wesolej. Fotke posle, ale pewno bedzie to juz fotka z Rzena ;) ... bo sama jakos nie mam refleksu zeby sobie fotki robic ;) .... Mam nadzieje ze przeskoczysz te wszystkie biurokratyczne schody i w koncu odetchniesz... Goja - jak w nowej pracy Ci sie podoba ? Erato - ja fotek zadnych ostatnio nie wysylalam :P... Omlet z truflami smakowal ? ;) :D Wesola - dzieki za trzymanie strazy :) Ja tez urodziny naszego topiku przeoczylam :O... tak mi ostatnio dni prze palce przeciakaja.... Obiecalam ze napisze maila ale i na to czasu nie moge znalezc :O ... Tata sie w tym tygodniu wprowadzil do swojego lokum : kawalerka , droga jak diabli :O ale w koncu jest "u siebie". Za 2 tygodnie nastepna wizyta w szpitalu i zobaczymy co dalej. W pracy podwojna robota bo koleznka na urlopie i wraca dopiero 20/10.... ale nikt nie obiecywal ze bedzie latwo :P :D :D Moze teraz bede miala troche wieczj czasu zeby sie domem zajac ... jak wyjezdzalismy do Pl to mieszkanie zostalo z golymi scianami, bez karniszy, firan, dywanu ... i tak jest do dzisiaj :O bo nawet nie mialam jeszcze czasu ani glowy zeby na zakupy jechac :O... Na szczescie Ala ok, do przedszkola chodzi chetnie :), M tez w porzadku wiec jakos sie wszystko kreci. Ja tylko potrzebuje jednego SPOKOJNEGO week-end'u, bez latania po lekarzach, szpitalach, urzedach i agencjach ... widze swiatelko w tunelu, moze juz niedlugo...? Pozdrawiam serdecznie, zycze mielgo week-end'u ! Bede znow ... wkrotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 👄 Rebeka,mam nadzieję że troszkę Was zresetujemy...hihi ja te wszystkie rzeczy Ci zrobię nawet te karnisze przywiercę....wszystko,byle Cię odciążyć troszkę 👄❤️ A resztę pań ściskam gorąco i trzymam kciuki za WASZE powodzenie kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dea Erw
oj mnie tez czas szybko leci ... dzien zaczynamy tutaj bardzo wczesnie, wstawanie o 5.30, w pracy juz o 7.30. O godzinie 18.30 juz ciemno za oknem... no i wczesniej chodzimy spac bo rano trzeba sie z lozka sciagnac. ostatnie piec miesiecy mialam nawal pracy, poluzowalo troszke ale tylko prowizorycznie, wiec nie moge sie jeszcze zbytnio relaksowac. Erato, u nas wszystko leci bardzo spokojnie. jezyka dzieci sie nie musza uczyc bo angielski jest tu wszechobecny i one chodza do angielskiej szkoly. Maja dwe godziny tygodniowo arabski w szkole i mam wielka nadzieje ze sie czegos tam naucza, ale wielkiego nacisku nie ma. Annapo, wytrwalosci zycze! i dotarcia do celu! Rzena i Rebeka, fajnie wam takie spotkanko! Ja od dawna nie spogladam na moja @, musze sprawdzic czy otrzymalam fotki bom ciekawa :) no i skonczyla sie moja przerwa, caluje i sciskam was wszystkie mocno! i do nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Hej Dea 👄 taj jakoś nam się co dwa lata udaje spotkać mam nadzieje że jeszcze nie raz tak będzie......A w sumie gdzie Ty teraz jesteś??? Bo coś nie łapie...przeprowadziłaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Już nie pamiętam co naklikałam,ale coś o szczęściu możliwości że mogę być na Aifla.. ERATO {usta}j ak Ty się czujesz kochana i jak sobie radzisz ,Dawno mi nie pisałaś a ja się tu zamartwiam... Annapo gorące buziaczki👄 Goja ❤️ co u Ciebie miałaś mi @ kliknąć...ppewnie zapracowana jesteś 👄 Pozdrawiam kochane i do usłyszenia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cos sie nasze cafe daje ostatnio poznac ze zlej strony,mam nadzieje ze znowu bedzie lepiej... Erato prosiła mnie na FB by Was wszystkie pozdrowic i poinformowac ze juz nie ma sił na walke z cafe,wpisy jej traktowane sa zawsze jako spam ,chyba przez jakis czas jej nie bedzie ... Szkoda ale co ja poradze,mnie sie to tez zdarza...ale jakos tak jako ze to zalozyłam to czasami sie znowu pokusze o wpis i nawet mi sie udaje go przesłac,wiec na razie bede pisac... Dea🌻 dzieki wielkie ! I powiem Ci szczerze,ze podziwiam iz dajesz rade...caluski dla dziewczyn... Rzeno🌻 no jak tam ?Juz w domu?Mam nadzieje ,ze jakies fotki poslesz:P Wszystkie Panie bardzo serdecznie pozdrawiam i zmykam ,bo jak zwykle sporo na głowie a dopoki fajnie na dworze to niestety na przyjemnosci czasu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam. Wykończona po podróży,ale zachwyceni ze spotkania...focie będą,prześlę Rebece,ale nie obiecuje że już ogarnę temat i poślę. Alice cudowna ,kochana.. już za Wami tęsknimy kochani no ale B. Obiecał hihihi.... Pozdrawiam i całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem moje mile :) Nie, nie zapomnialam o Was tylko .... jak zwykle :O Rzena - my tez tesknimy :) ale mam nadzieje ze teraz nie bedziecie 1,5 roku czekac z kolejna wizyta i chociaz w drodze na wakacje o nas "zahaczycie" :) Ania - kafeteria, jak na typowa kobiete przystalo, ma swoje fanaberie ;) ... trzeba pokochac "z calym dobrodziejstwem inwentarza" :P Dea - pozdrawiam serdecznie Ciebie i dziewczynki ! Caly czas jeszcze jestescie same, bez M ? Erato - pozdrawiam.... mam nadzieje ze wkrotce wrocisz do nas :) A u nas po staremu. Poprzedni WE przelecial jak z bicza strzelil (wiadomo, wszystko co dobre to sie szybko konczy :)...) Posle wam fotki tylko jeszcz czekam na reszte od Rzeny 😍 Jutro przylatuje mama :) A u mnie w pracy roboty po pachy, inni zawalaja i nie dotrzymuja terminow a my ponosimy konsekwencje :O W rezultacie zostalam poproszona zeby jutro przyjsc do pracy :O .... niestety to taka prosba ktorej sie nie odmawia, wiec bede miala week-end o jeden dzien krotszy :(... Rzena, macie szczescie ze to nie bylo tydzien temu ;) No nic, zmykam na obiadek a Wam wszystkim milutkiego week-end'u zycze !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam czwartkowo... Brzydka pogoda w mym mieście,zimno,opady,przygnębiebie i apatycznie...jeśli TV nie kłamie,jest szansa na słoneczko od niedzieli...oby bo szaruganie ogarnia,a pan leń mości sobie gniazdko,brrr hmm tak wcześnie? Moi panowie poprzeniębiani,młodszy na lekach,starszy jeszcze się opiera. Ja pewnie niedługo od nich coś złapię :-( och ta jesień... Rebeka ❤️ dziękujemy za wszystko...też mam taką nadzieję,ale....B....n obiecał hihihi za rok w lipcu hihi 👄 :-D Dziewczynki,co u WAS ??? Pozdrawiam 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Droga Solenizantko! Kochana Rebeko w dniu dzisiejszym skladam Ci najlepsze zyczenia wszystkiego najlepszego :duzo zdrowia ,pomyslnosci ,radosci kazdego dnia ,spelnienia marzen oraz 100 latek wraz z bukiecikiem 🌻🌻🌻🌻🌻icala masa 👄...........posłałam rano sms ale nie wiem czy dotarł,a tutaj kiedys mam nadzieje zajrzysz:P U mnie tez szaro,buro i do d...tak jak sie spodziewałam znowu problemy,no ale coz wiadomo jak to jest jak maja cos zapłacic firmy typu ZUS....no coz bede sie odwoływac,nic mi innego nie zostało... Dobrze chociaz ze na razie jeszcze mam siłe do walki:P... A na poprawe i doładowanie poziomu dobrych fluidow jutro wybieram sie do fryzjera,no to troszke sie posmiejemy troszke poplotkujemy przy kawie z ciachem i myle ze niedziela tez jakos milo minie a potem z nowym zasobem sil powalcze z biurokracja.. No nic teraz to tyle...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przepraszam że nie wpadłam na kowę urodzinową,Rebeko zdrowia i wytrwałości kpchana ❤️ Mam problwm jak Daniel w Paryżu...tyle że ja jeden a on dwa :-( Co poradzić kamica nie odpuszcza buuu boli dobrze że mam podusię elektryczną. Pozdrawiam. [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Hej. No to byłm u urologa :-( na lewej ma ma 5 diamentów , a prawa boli i nic nie ma,musze zrobić rendgena może jest w przewodzie :-( mmm to mi sie porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziekuje Wam, moje mile za pamiec i zyczenia :)😍 Wstyd mi bo nawet urodzinowej kawki Wam nie postawilam... to moze tak na przeprosiny po kieliszecku szampana ;) : Y...Y...Y...Y...Y :) Ania - no, niestety, zalatwic cos za jednym zamachem to rzadkosc.... mam nadzieje ze w ostatecznym rozrachunku jednak wygrasz ! Trzymam kciuki ! Rzenko - oj, no to Cie dopdadlo, kochana :( ... to te rollercastery Was tak wytrzepaly Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, Duzo zdrowka i trzymam za Ciebie kciuki !! U nas po staremu, Alice ma od pomiedzialku dwa tygodnie ferii, siedzi w domu z M, troche babcia ja tez odwiadza ... a ja niestety praca.... dopiero w grudniu mysle kilka dni wolnego wziac. W poprzedni week-end wybralimy sie do parku Asterix, udalo sie nam bo wyjatkowo bylo otwarte do 22h00, super dekoracje i spektakle na Haloween ... no i okazalo sie ze moja corka, tak jak mamusia ;), uwielbia rollerkastery... wyszalalysmy sie obie na maksa, narazie jeszcze nie zawsze na tych samych atrakcjach ale wszystko przed nami :P :D Postaram sie wkrotce podeslac kilka fotek :) ... jak w koncu uda mi sie usiasc w domu do komputera... A teraz juz zmykam do domku :) ... pozdrawiam serdecznie i wzywam zaginione owieczki ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam... Jeju jak zimno się zrobiło :-( Jesień w pełni zawitała, Już o lecie zapomniała, Rozpycha się wszędzie...w sklepie,w ogrodzie, Kolory rozpięła i przypomina o modzie... Czerwono w lesie,w szafi,na głowie... Oj jesień,jesień...przypomina o sobie.:-D :-D :-D Hahaha poetka się przebudziła bo żółte liście zobaczyła ;-) Troszkę mi przeszło(troszkę),ale bez poduszki elektrycznej nie daję rady :-) REBEKA❤️ tak mi przykro że nawał pracy psuje zacisze ogniska domowego...Alusia pewnie tęskni. Nooo...ale w Asterixie to jeszcze nie byłam hihi...może te rolkostery wytrzepały by mi moje diamenty ;-) to mamy kolejny preteksy na Pariss hihi 👄och to taka malusia mrzonk...na razie się najeździłam :-D Dziewczyny...nie wiem czy Rebeka już WAMjakieś foty posłała,ja może w wikend znajdę troszkę spokoju ,to jakiegoś Disneja poślę 👄 Pozdrawiam cieplutki z podusią prądową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam hop hpo.... Jest tam ktoś??? Tak tylko pytam z tęsknoty ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rzenko 😘 :) Ja jestem :) :P Rzeczywiscie pusto tu ostatnio, mam nadzieje ze to tytlko chwilowe ;) Nostalgiczna ta Twoje poezja :) ale calkiem, calkiem :P Wyjatkowo dzis mam troche luzu w pracy ;) to sobie do Was na kawke wpadam :) moze sie ktos ze mna napije ? Prosze sie czestowac : > > > > U nas za oknem piekne slonko, od razu sie buzka smieje i swiat piekniejszy sie wydaje :). Po brzydkim lecie jesien nas w tym roku rozpieszcza :) temperatury wprawdzie juz nie te same ale nie wymagajmy za wiele, w koncu mamy juz listopad. Lada moment trzeba bedzie myslec o przezentach pod choinke, Alice juz zaczyna zabawki do listu do Mikolaja z katalogow wycinac. Musze ja troche przyhamowac, bo jak tak dalej pojdzie to do Swiat sama katalog z zabawkami bedzie mogla zrobic :D a my bedziemy musieli skok na bank zrobic :P Reszta powolutku, nie ma lekko ale jakos sie kreci. Zaraz skorzystam z okazji i na maila wskocze to moze kilka slow do Was skrobne, nie mam przy sobie fotek z Asterixa ale to moze innym razem :P Narazie pozdrawiam wszystkie mile panie i milego dnia zycze !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN KCHANA SOLENIZANTKO Z FR. 🌼🌼🌼❤️❤️❤️ sto lat szczęścia i radości mnustwo słońca i miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Rzenko kochana :) 😍 Milo ze pamietasz :) Na imieninowa kawke i eklerka z czekolada zapraszam ;) : V> V> V> V> ="= ="= ="= ="= ... :D :D Qrde, ni wiem jak Wy to robicie ze pamietacie o roznych okazjach, , mnie taka doopa wolowa ze o wszystkich datach zapominam :O i szczerze mowiac dzis tez zapomnialam :D Hehe, Dobrze ze mi przypomnialas, bo jutro imieniny mojego taty ;) U nas po staremu, w sumie nic sie wielkiego nie dzieje, w sobote bylismy w Muzeum Historii Naturalnej, Alice troche poszalala, zwierzaki i kamienie poogladala :P :D Teraz krotki tydzien przed nami :P wiec mam nadzieje ze jakos przeleci :) :P Pozdrawiam serdecznie milego dnia zyczac :) 🖐️ 😘 PS : HOP, HOP !!! Jest to jeszcze ktos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Hej Rebeko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jakos tak ostatnio nie umiemy sie zgrac,jak jest jedna to tych pozostalych nie ma ...a ja ...no coz ...troszke mam spraw na głowie i dnia brakuje na przyjemnosci...jedno co ostatnio mi dobrze wychodzi to przespane nocki...tak jak Mały przez pierwsze 4 lata nie dal mi pospac tak teraz godzina 21 i idiemy do lozeczka ...i nieraz sobie obiecuje ze jeszcze wstane ,moze jakis film obejrze lub na kompa zajrze ale na obietnicach sie konczy ,bo jak juz skoncze czytac bajki to moje cialko odmawia opuszczenia ciepłego lozka....ale przynajmiej odsypiam wszystkie zaleglosci....a poza tym .... No coz z Malym jak przyjdzie z przedszkola to tez tylko mama ,a do tego trzeba lekarzy poodwiedzac,fryzjera itd. 11 listopada bylismy na festiwalu piosenek ochronek...i chociaz ja nie przepadam za takimi imprezami ale musze przyznac ,ze fajnie bylo... Rzeno i Rebeko ...bardzo Wam obu dziekuje za @ i fotki ...obiecuje ze jak tylko znajde dluzsza chwike to posle cos na skrzynke,ale to chyba dopiero w przyszlym tygodniu najszybciej... A teraz wszystkie Panie pozdrawiam serdecznie i do kiedys:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam czule... No,to wikend za na i,mąż wrócił po Chorwackich zawodach do domku,sam zwiedzał stolicę no,ale wykupił swoje siny prezencikami :D p.przewodniczący dostał zaproszenie od federacji,no i jak mógł odmówić ??? hahaha i...temperaturka 25*,czego więcej chcieć ...istny raj jesinny :D no mam nadzieje że spodobało mu się na tyle , ze da się namówić na tamtejsze wakacje ups, pewnie REBEK Abędzie zawiedziona zmianą kierunku hihi...ale to tylko moje mrzonki...trasa samochodem mu się strasznie nie podobała ;) U mnie zimniutko się zrobiło ,czas na zakupy zimowe,ale co to kupić ,jak w sklepach same brzydoty hihi A dla dzieci wszystko drogie. I jeszcze święta za pasem,czas prezenty szukać,co prawdam mam już kilka z Disneya ;)dla dziewczynek ...tylko chłopcom zawsze mam problem bo stale nudzą się wszystkim w 5 min.hihi... Byłam zrobić badania ,które zlecił mi urolog,wszystkie są SUUUPER i bądź tu mądry ma mi wyjść coś żle by zaradzić boleściom a tu nie wiem co p.doktor powie,bo jak mu tłumaczyć ,gdy ma czarno na biały że wszystko gra? no w lewej 5 brylantów mam ale cóż jak nie chcą wykść :( oki nie zanudzam...bo mąż mnie rozprasza peplając przez tel.same opowieści i peple brrr.... boziaczki kochane i trzymajcie się ciepłych kocyków :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cos mi sie zdaje ,ze niedługo przyjdzie nam zamknac nasz topik...ale ja mam nadzieje ,ze Panie przynajmiej czytaja i dlatego jeszcze pisze ... u mnie wszystko w miare ok...zaliczyłam w tym tygodniu nastepna komisje lekarska i ...i nic nowego...pan doktor twierdzi ,ze moge pracowac ale na pewno nie w gospodarstwie ...nie bede sie na forum wyrazac ,bo to i tak nic nie da...mam tylko nadzieje a w sumie to juz nawet tego nie mam ... no nic trzeba zyc dalej,bo szkoda mojego zdrowia tracic na te cala polityke itp. u nas za oknem tez juz szaro sie zrobilo ...i wcale nie tesknie za sniegiem mnie sie podoba tak jak jest... a co do swiat...to my juz uzgodnilismy glowny prezent...skromnie w tym roku ale coz...matka {czyli ja} nie pracuje:P mleko co miesic coraz tansze wiec pieniedzy mniej w portfelu i oczywiscie na poczatek roku najwiecej opłat....ale pod choinka cosik bedzie.... i tym optymistycznym akcentem pozegnam sie dzisiaj,milego dzionka i weekendu zycze wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Jestem 👄 Annapo,wiesz że zdrowie najważniejsze,jeszcze długie lata jesteśmy rodzinie potrzebne. Co by zrobili bez tych mam :-) ale przykro że lekarz wyprowadza z równowagi,zamiast szukać sposobu na wyleczenie :-( Ja też już byłam u urologa i nie ma żadnej poprawy i na dodatek moje bóle w 60% związane są z kręgosłupem i czas na ortopede. Ale ja nie mam czasu na chorowanie,a wiadomo ile czasu zajęła by rechabilitacja...no i praca :-P tak że jakoś dam rade do puki nie padnę gdzieś po drodze....oj tam ,życie hehehehe:-D Pogoda też mi się podoba, tak jak Ty Annapo nie lubię śniegu i modły prawię by go nie było,już wolę tą mrzawkę z wiaterkiem (przeżyję) ;-) . Dziewczyny pewnie zabiegane...praca zajmuje większość dnia,już chyba nieliczni pracują do 07-00 do 15-00,w do domku...wieczne konferencje raporty ,sprawozgania,czy kontrole zapędzają w ślepy róg....i gdy poza pracą nie robimy nic innego stwierdzamy że coś przez palce nam uciekło ,lecz co z tym począć? Teraz ludzie sami się poganiają i w superexpres wsiadają myśląc że to tylko na chwilkę ...jedna stacja i na hulajnoge,tylko że tak się nie da :'( :'( :'( Sama czasem szukam swtecznego a potem stwierdzam że i ręczny urwany... Ojciu...ale mnie refleksja naszła i chyba właśnie tak to widzę bo inaczej bym na to nie wpadła. 👄 całuję bardzo mocno mije kochane i nie zatracajmy kochanego topiku ❤️❤️❤️ MIŁEGO WYPOCZYNKU 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×