Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Piękny wieczór wczoraj był,a dzisiaj odpoczynek...jutro praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo.... Z rana wiało i padało temperatura w minusie,psiak nie chciał iść na poranny patrol. Jakoś szyba odmroziła się sprawnie ,ale sąsiad walczył na zewnątrz :-( co mnie zasmuciło,bo wstrętna zima się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a u mnie zimno brrr....ale tak na powaznie to jakos nie chce mi sie wierzyc ze niedlugo juz swieta ,a wrecz przeciwnie zastanawiam sie nawet czy czasem kosiarki nie puscic,bo na podworku jakos tak bardzo zielono ...a w dodatku na parapetach jeszcze pelargonie kwiaty maja,szkoda mi je wyrzucic... Rzeno...wiesz ja tez staram sie za bardzo nie przejmowac ,ale czasami jakos tak mi nie wychodzi i nerwy mi puszczaja...wazne ,ze dobrze sie czuje i tyle a reszte mam gdzies...za te 300 zloty nie warto... Z tym ,ze wszyscy pedzimy a zycie nam przez palce przecieka ...to sama prawda...i w sumie po co??? ale czy mamy wyjscie??? oj...dobra koniec tych smutkow...pozdrawiam Was serdecznie i do znowu...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
🖐️👄 Dzisiaj piesek był u fryzjera i oddali mi łysolka. Przez chwilę było mi go żal,bo zmarznie...w końcu zima idzie,ale mm mnie pocieszył że kupimy mu płaszczyk i przetrwa hihi 👄 pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem ! Z 🌻 witam i goraca kawe i czekolade na rozgrzanie stawiam : > > > > ... Do nas wprawdzie zima tez jeszcze nie dotarla, ale niestety zawitala prawdziwa jesien pod postacia mgly, szarowki i mzawki :O ..... brrrr, nieprzyjemnie :O Dobrze ze "nasze" drzewo liscie stracilo to na pocieszenie mamy blyskajaca Eifelke ;) Rzena - podeslij fotke lysolka :D Mam nadzieje ze ladny plaszczyk mu kupicie :) 😘 Do wakacji jeszcze daleko, jeszcze za Hiszpania zatesknicie ;) Precyzuja sie Wam plany na Sylwestra ? Ania - nie ma sensu sie denerwowac, z wiatrakami nie wygrasz, choc zycze Ci tego z calego serca 😍 I nie martw sie, ja mysle ze topik przetrwa :) .. juz niejedna burze i cisze na morzu przezyl to i ta przezyje :) Buziaki dla najmlodszego ! U nas po staremu. Tata w poniedzialek rozpoczal 5-ta serie zastrzykow, to juz 6 miesiecy jak jest tutaj choc przyjechal tylko na kilka dni :O I droga przed nami jeszcze bardzo daleka choc widac malenkie swiatelko w tunelu. Zaczynam powoli myslec o Swietach i przezentach, wlasnie dzisiaj wyslalysmy z Alice list do Mikolaja wiec Mikolaj juz wie co ma kupic ;) ... czekam tylko az mi wyplata na konto wplynie i wyruszam na lowy :D Na szczescie moje dziecko za duzych wymagan (jeszcze ??) nie ma :) to nie powinnam zbankrutowac. Nasze prezenty beda raczej symboliczne, tez ostatnio sporo wydatkow mielismy bo i nowe auto i Golf u mechanika goscil i nowy rozrzad dostal, wiec szalec nie bedziemy :) No nic, pora mi do pracy wracac. Pozdrawiam serdecznie caly sklad. Uprzejmie prosze choc lapka pomachac bo troszke sie martwie .... Goja, jak tam nowa praca ? Erato, jak zdrowko? Dea, co nowego u Ciebie, jak dziewczynki ? Wesola, jakies ciacho by sie przydalo :) Bye, bye !! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hej dziewczyny! Wpadam tylko na chwilkę dać znać, że jestem i pamiętam o Was. Ja właśnie zaczęłam tygodniowy urlop, więc wreszcie znajdę czas, żeby się do Was odezwać. W poniedziałek postaram się napisać maila. A teraz kładę się spać, bo jestem bardzo padnięta, muszę tydzień odespać :-) Jutro rano jadę do fryzjera, więc za długo nie pośpię, ale i tak wstanę 1,5 godz później niż w tygodniu :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hello 🖐️ Z przyjemnością informuję, że obiecany mail został wysłany. Miłej lektury i dobrej nocy życzę :-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam panie. A życie toczy się dalej... Już czytam małpki i klikam wspólną 👄 Pozdrawiam i życzę powodzenia ,oraz pogody ducha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poczytałam,napisałam i mam madzieje że będzie lepiej. Mrozik zaczyna rysować swoje kwiaty na moich szybkach w aucie ale tego roku ...uwaga...na zewnątrz a nie w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Babeczki ! Tak na szybka kawka w waszym towarzystwie wpadam :) i dwa slowa szkrobnac, duzo sie u nas ostatnio dzieje a doba ma tylko 24 godziny wiec prosze o wybaczenie milczenia. Oprocz pracy i normalnych przedswiatecznych przygotowan mam jeszcze w domu chorego M : zaczelo sie od paralizu polowy twazy (moglby reklamowac kremy na zmarszczki, bo pol twazy ma mormalne a pol gladkie jak niemowle), nie moze normalnie mowic, jesc, pic, bol glowy, bol ucha, bol oka, wyladowalimy na pogotowiu, od tygodnia lekarze i badania i w koncu wczoraj dowiedzielismy sie ze to NAJPRAWDOPODOBNIEJ Polpasiec :O (zlokalizowany na uchu :O ) M jst calkowicie nie do zycia, zawroty glowy, mdlosci, wymioty.... nie wiem co jeszcze z tego bedzie... Sprawy taty tez troche przyspieszyly, tez mamy sporo wizyt lekarskich i badan, ale o tym bede pisac na priva. Goja - dziekuje za mala, postaram sie wkrotce odpisac jak znajde dluzsza chwilke. Rzena - pozdrawiam serdecznie ! Nie martw sie o Sylwestra, przezyjemy ;) Mam nadzieje ze Wy bedziecie sie dobrze bawic :) Moj czas minal, musze uciekac... bede znow wkrotce. BUZIAKI DLA WSZYSTKICH !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hej. Dziewczyny dzięki za @. Ja dzisiaj i jutro w domu leżę. Mam zapalenie krtani :-( Rebeka współczuję Twojemu M i Tobie. Nigdy nie miałam półpaśca, ale słyszałam, że boli i trochę trwa leczenie :-( Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Aniu ja też chyba się obrażę na Erato, może zróbmy zbiorowy bunt, to się odezwie do nas :-) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33
Czesc - Jestem - jestem - juz obecna hehe ......:) Na razie sprawdze czy dostaniecie wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33
Ho-ho- doszlo ale na czerwono-hmm-trudno -wiecie,ze to ja :) Kobietki obszerniejsza wiadomosc wysle na maila...Pozdrawiam caly sklad i zycze powrotu do zdrowia dla chorutkich. Dzisiaj wszystko opisze - u mnie ok - trzymajcie kciuki za MM - dostal sie na Live ....:) W marcu kibicujemy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam ... Hehehe Goja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie cały post czy tylko "hehe Goja?" bo się zdenerwuje,stale mi ucina... :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
No, wystarczyło troszkę postraszyć i Erato się pojawiła :-) Rzena widać tylko hehe Goja :-D ale ważne, że jakiś ruch zrobił się na topiku Ja dalej kaszląca jestem. Najgorsze są noce. Nie dość ,że sama się męczę, to jeszcze M przeze mnie spać nie może :-( Ale za kilka dni wszystko wróci do normy. Dobrej nocy Wam życzę i miłego weekendu. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Goja,a tyle sie napisałam ,a tu lipa. Pisałam chyba psalm pochwalny , iże Goja wywołała Eratko 👄 i tak nie wiem czy mi nie zeźre posta...pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem jak to kafe działa ,dopisałam troche do przedostatniego i jest...po dwuch dniach. Dziwy jekieś czy co? Niedziela mija...bajkę na TVN sobie włczyłam. Nie chciało mi się dzisiaj gotować , wię pokierowała mezem że bardzo chce nas zaprosić gdzieś na obiad...hihi...och jak się ucieszyliśmy że jest taki wspaniałomyślny mmm miodzio ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erato 33
Czesc Kobietki -- :) @@@@ poslalam ale od Goji wrocilo :( Gdyby cosik :) ?? to (czesc) to lapka w gore .... A kto dostal ?? moze tak??? Milej Niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hello 🖐️ U mnie dzisiaj słoneczko nieśmiało wygląda, ale zimno i wietrzenie. Rzena nie dostałam @ może nazwisko źle napisałaś? Ja już prawie 2 tygodnie na antybiotykach. Najpierw miałam zapalenie krtani i dostałam antybiotyk, po 6 dniach czułam się coraz gorzej, poszłam do laryngologa i okazało się, że antybiotyk nie zadziałał, zrobiło mi się jeszcze zapalenie tchawicy i dostałam inny antybiotyk. Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę, jest już lepiej, ale nie czuję się całkowicie wyleczona. Ale pocieszam się tym, że już w nocy kaszel ustępuje i nie duszę się, no i M może się wreszcie wyspać :-) Przez tą moją chorobę nie miałam na nic siły i jutro będę musiała pobiegać po sklepach i dokupić jeszcze kilka prezentów. W pracy też ten tydzień był ciężki, bo wszyscy chcieli się do 19-go wyrobić, żeby mieć dużo wolnego. Ja do biura jadę dopiero 7-go stycznia. Będę pracować we wtorek i między świętami, ale nie muszę jechać do wrocka, będę pracować z domu. Odpocznę sobie od dojazdów i na paliwie zaoszczędzę. Życzę Wam kochane miłej niedzieli, a ja zaraz zmykam do kościoła. Buziaki ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam. I ja nie dostałam. Goja kochama ,ale Ty o mnie myślisz ho,ho....hihi...ale na poważni I CO DALEJ Z TĄ COROBĄ??? Jak oni leczą do jasnej ch..ery !!! Szlak mnie trafi przy takich błędach lekarskich DUŻO ZDRÓWKA KOCHANIE 👄 Ja już prawie wszystkie prezenty mam ,zostały mi 3 męskie skromne. A co to znaczy skromme? Ja kosmetyków nie uznaje. Eratu ❤️ na priv,możesz w FB mi skrobnąć słówko jak nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Obiecałam napisac przed swietami i pisze ,zeby nie było:P Przede wszystkim dzieki za @ od wszystkich...Mam nadzieje,ze mimo wszystkich tych problemow uda sie Wam radosnie i w miłej atmosferze przezyc swieta...No coz ja juz tez na ostatnich nogach,posprzatane (w miare), prezenty pochowane i czekaja na Dzieciatko zeby pod choinke podrzuciło ,duszyczke tez juz oczysciłam ....zostalo jutrzejsze przyrządzenie kolacji wigilijnej i ....mozna swietowac...chociaz a nie nie bede marudzic:O... No nic to teraz juz tak z calych sił sciskam kazda z Was i zycze naprawde fajnych Swiat,niech Wam Dziecie Jezus Błogosławi w kazdej dziedzinie zycia ,niech kazdy dzien Nowego roku przyniesie nie tylko troski ale tez radosci...zdrowie dopisuje,dzieci słuchaja ,mezowie kochaja a kłopoty omijaja... I takie male zyczenie na koniec bysmy wspolnymi siłami dociagneły nasz topik do nastepnych swiat.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Napisałam wczoraj wieczorem do Was i jak już kończyłam, to coś się stało, że wszystko zniknęło :-( Ja dzisiaj cały dzień pracowałam, trochę przy komputerze, trochę w domu. Fajnie się pracuje z domu, w wolnych chwilach panowałam prezenty, posprzątałam kuchnię i dzień minął. Erato 🌻 dziękuję za @. Jesteś bardzo dzielna, wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za M, z Tobą cały czas jestem myślami. Życzę Ci, żeby Nowy Rok przyniósł same szczęśliwe rozwiązania. Annapo 🌻 cieszę się, że znalazłaś czas, żeby na chwilę zaglądnąć. Mam nadzieję, że w święta będzie też czas na odpoczynek, tego Ci życzę kochana. Ja już czuję się prawie dobrze, to znowu moja córka walczy z przeziębieniem. Nie wiem, czy bez antybiotyku się obejdzie, a przed nami święta. No cóż, jak trzeba będzie, to pojedziemy na pogotowie. Kochane życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych, radosnych Świąt, błogosławieństwa Bożego. Wszystkiego dobrego na święta i cały nadchodzący rok. Ściskam i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wieczerzy... Czas Świąteczny czas już zacząć... Życzę Wam Kochane jaknajlepiej, by wszystko zaczęło się układać po waszej myśli. By zdrowie dopisało i smutku było mało By wszyscy WAS cenili i byle dla Was mili. By ten magiczny czas Narodzin Chrystusa, Połczył wszystkie rozsypane ziarnka w całoś . Niech Pan WAM błogosławi ...Wesołych Świąy Bożego Narodzenia :-* 👄 EWUNIU JUŻ 23-58 Jeszcze zdążyłam ,by złożyć ci imieninowe życzenia...siły i wytrwałości ,miłości i zrozumiena :-* Rebeko ❤️ co u WAS ?? Martwi nas ta cisza :-( cołuski od chłopaków. Pozdrawiam goräco :-* :-* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×