Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Szepcie, już się wyłonił... Jesiennt lasek przy mojej pracy Czasem rano wsród mgły śmigają tu zające, pod wieczór przeleci bażant, wieczorem zalśnią slepia lisa i mignie rdzawa kita. Często spotykam też myszki- są urocze! Kiedyś poznałam pewnego zaskrońca, małomówny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry nie poczytam znowu... ale milego dnia zycze:) musze jakas stopke sobie zrobic zeby bardziej kolorowo bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam fajny fragment z książki " Potęga podświadomości" " Nie pozwól, żeby na twoje decyzje wpłynęły czyjeś krokodyle zły albo scena, którą ktoś ci zrobił. Uległość nie popłaca. Nie rób z siebie cudzego podnóżka. Trzymaj się swoich ideałów, bo tylko pozytywna wizja świata gwarantuje spokój, szczęście i radość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) znów dużo do czytania zanim wysłałam moich uczniów do szkoły i po japońsku ogarnęłam mieszkanie wy już napisałyście tyle stron. Przeczytałam tym razem sumiennie :) i lece sprzątać dalej jak moje dzieci idą do szkoły to moje mieszkanie wygląda jak po przejściu tajfunu :O. Jak tylko posprzątam , wracają i ten tajfun z nimi ;) Wszystkim życzę miłego dnia, posylam każdej 👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 Tobie również życzymy, masz piekną pogodę , więc korzystaj. Tylko wróć :D:D Owieczka ...hm..czyli pieknie..włąśnie takie widoki mnie rozbrajają. Mnie sie wciąż marzy zamieszkać w bieszczadach...Możę kiedyś... Przecież marzenia się spełniają.....:) ellisa ...siemanko...twórz stopkę :) Wesoła...kongratulejszyn dla córy :classic_cool::classic_cool: De beściara ;) Bajka 🌻...niestety, dzieciaki "pozwalają" nam mieć swoje obowiązki...co byśmy za dużo czasu nie miały na czytanie np. kafe ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko [🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie....cytat niesamowicie budujący...:D:D:D Słońce świeci mi prosto w oczy, Wy jesteście choć wirtualnie, ale na wyciągnięcie dłoni do klawiatury... Już lepiej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła...to tylko pogratulować urodzonego kierowcy w rodzinie - ja zdawałam 4 razy, a teraz i tak nie jeżdżę, bo się boję po stłuczce (trauma) :o robi się jaśniej, wychodzi słoneczko, to może wszelkie dołki wydadzą się nam mniejsze...? oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry powiedzcie mi dziewczyny czy Wy pracujecie zawodowo czy jestescie w domu? Bo ja mam coraz większego doła czytając Was, ja nie mam na nic czasu a Wy tu wszystkie takie zorganizowane jesteście😭 az mi głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 🌻 witaj, ja klikam z pracy w przerwach na odpoczynek ;) wełniasta owieczko, ale Ci zazdroszczę widoków :) ellisa rób stopkę, ja poczytam i pomyślę jaką by tu sobie sprawić ;) wesoła anka GRATULACJE 🌻 ja też zdałam za pierwszym razem, ale to było 11 lat temu :) a wiem, że teraz jest to nieosiągalne, więc Twoja córa osiągnęła nieosiągalne, brawo, brawo 🌻 bajka dzięki za całuski i kwiatuszki, a dla Ciebie ❤️ 👄 hrapina---> i co na piechotę chodzisz :( podobno, po takim przeżyciu jak Twoje, nie można przestać jeździć, tylko od razu na żywioł... ale łatwo powiedzieć, trudniej zrobić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se :) witamy...ja też klikam z pracy, dziś troche wolniejszy dzień. Ale ogólnie ma duży dostęp do netu w pracy, i ostatnimi czasy mało dokumentów. Stąd moja częstotliwość. Ale też brak mi zorganizowania...Czasem ileś rzeczy na raz rozpoczynam...nie wszystko udaje sie zakończyć... ;) Basiu... Dziś idąć do pracy...liście już szeleściły kolorowe u stóp. Nie tylko zatem kalendarzowa...Ale humor zaczyna mi sie poprawiać :) Kaszubko...czym sie zajęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorka...b.ładna stopka. Optymistyczna. Tego nam trzeba :) Ide na filiżankę cappuccino śmietankowej. Czy ktos ma ochotę :) Zrobie z dużą słodką pianka :D:D Szukamy właśnie prezentu dla koleżanki z pracy na parapetówę. Idziemy w środę na oblewanie :) W sobotę mam tez taka małą parapatówę połączoną z wódką weselną. To koleżanka z uczelni. A..odnośnie pytania o moją uczelnię : studiuję 3 rok administracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaeka72
Witam reszte !!! 😘- nie wymieniam bo duzo Was ... :-D I super !!! Ania - gratulacje dla corki. Bajka - jak to jest "ogarnac mieszkanie po japońsku" ? She - wiekszosc siedzi w pracy... ja w domu tez nie mam nigdy czasu ! Lece na obiad !!! Smacznego dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka....miód na me serce...dziekuję ❤️ Autor nieznany: A ja kocham Cię jeszcze... Jesień już liście z drzew postrącała, już błotem czarnym ziemia się klei, Lata horyzont zniknął już dawno - a ja kocham Cię jeszcze... Po naszych ścieżkach nikt już nie chodzi, liście zielenią oczu nie pieszczą I złota plaża nie jest już złota - a ja kocham Cię jeszcze... Kto odmłodzi pusty las, kto z chmur słońce oswobodzi, Kto mi zwróci ciepło dnia, kto samotność wynagrodzi. Niebo nad miastem w chmurach już tonie, jakby je przykrył ktoś białym płaszczem Skowronki dawno już odleciały - a ja kocham Cię jeszcze... W wieczór jesienny pusto za oknem, po szybach płyną smutne łzy deszczu Wiatr się zabawia liśćmi w kałuży - a ja kocham Cię jeszcze... Kto odmłodzi pusty las, kto z chmur słońce oswobodzi, Kto mi zwróci ciepło dnia, kto samotność wynagrodzi. Zmorka bierz w łapkę (_)> pychota, taka cieplutka :) Rebeka ...odpwiem za bajkę...po japońsku to...jako tako :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×