Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam:( Strasznie sie czuje :(mam nadzieje ze to nie grypa ,madal boli mnie gardlo i katarek,troszke powyzej 37* ,,no lyzwy odpadają w sobote. Pozdrawiam was wszystkie 🌼i zdrowia zycze❤️papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek ❤️ Sloneczko,hurra,piekna pogoda,wyglada na wiosne hii. Dzis myjemy okienka,szkoda nie wykorzystac takiej pogody. Rebeko ciezka sprawa z tymi szczepionkami ale sama zrobilabym to samo,👄 dla Alice aby byla zdrowa,a co do tych dojazdow,masz racje,jesli krocej wychodzi metrem,hmm. Kaszubko ciekawy artykul i czekam na fotki..milego spacerku. Goja milego spedzenia wolnego czasu. Rzena oj kochana,moze polez troszke w lozku i wykuruj sie,wiesz jakie to komplikacje pozniej wychodza,zycze zdrowka. Ellisa mam pomysl,podrzuc zdjecia do Kaszubki a ona juz nam rozesle,dzieki bardzo. Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dzionka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - oj przykre :-(... zycze zdrowka !! Ellisa 🌻 - rozmarzylam sie po tych Twoich fotkach :-) Sliczne sa, dzieki !! Kaszubko 🌻 - Ala miala dostac ta szczepionke bez adjuwantow, ale mimo wszystko... My z M i rodzice jestesmy zaszczepieni na sezonowa wiec to juz jedno ryzyko mniej a Ali nie wloczymy niepotrzebie miedzy ludzmi, na spacery do parku a nie do centrum handlowego chodzimy :-P... Wierze ze bedzie dobrze... bo musi !! :-) Erato - planujesz wyjazd a generalne porzadki robisz ;-) ? Ty jednak spokojnie na tyleczku tez nie posiedzisz :-D Spadam do domu .... Week-end czas zaczac :-) !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam wrzuciłam do garnka, ale nie wszystko - tym razem to peryferie miasta od strony wschodu - trochę dalej znajduje się InterMarche w którym lubię robić zakupy. Jeśli jutro dalej będzie ładnie - znów wyjadę... ale tym razem z Psotką... to moje maleństwo polubiło takie eskapady - nóżki się nie męczą, a i świat widzi nareszcie z wysoka :D Dziś odwiedził mnie Maciuś - przyprowadził ze sobą tatę... chwilę później przyjechała Danusia... a jeszcze później zjawiły się Kasia z Basią... oj, miałam wesoło :D Kaśka była wczoraj na urodzinach koleżanki i wypiła trochę piwa hihihi ale miała dziś minę, gdy Baśka mi o tym donośnym szeptem powiedziała... hihihi szkoda, że akurat aparatu pod ręką nie miałam :D Odurzyło mnie świeże powietrze... a wieczorem chcę obejrzeć dwa filmy z moim ulubionym aktorem - Steven Segal... będzie "Nico- ponad prawem" - kilka razy już go widziałam i "W morzu ognia" też obejrzę po raz któryś. Wesoła się nie pokazuje... co się stało ??? przyzwyczaiłam się, że jest codziennie buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko juz widze mine Kasi,musiala bosko wygladac,zaraz wpadne na ,,garnek,,poogladac fotki. Rebeko wyjezdzam to swoja droga ale kto mi zrobi porzadki w domku,na bratowa raczej nie licze bo ma na glowie swoje mieszkanie i corcie 6-letnia,brat prawdopodobnie jedzie z nami,zobaczymy jeszcze,mama w Italii,wiec sama widzisz,...melduje ze okna sie blyszcza i ponadprogramowo salatka jarzynowa w lodowce hiii. Milego Weekendu kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 mam chwilke i szybciutko sie melduje,bo nie wiem kiedy znowu bedzie taka okazja ;).... ciesze sie ,ze dzisiaj sobota ,bo troszke zalatany byl ten tydzien....przede wszystkim znowu choroba zawitała pod nasz dach :(,tym razem dopadło starszego syna,cosik grypopochodnego,3 dni goraczki,bol glowy itp,syn jednak stwierdzil ,ze mimo tego i tak dobrze sie stało ,bo choruje 3 dni a do szkoly nie pojdzie przez 5 dni,ja tylko sie martwie zeby malego nie dopadlo..... z Małym bylismy znowu skontrolowac bioderka ,troszke sie nastalismy na korytarzu ,ale na szczescie pan doktor uznal ,ze juz nie musimy wiecej przyjezdzac,bo wszystko jest ok....a jak wrocilismy do domu to okazało sie ,ze mamy okazje do malego swieta .....Małemu przebil sie pierwszy zabek !!!!!!!!!!!! niestety sa tez i niezbyt przyjemne sprawy ,dla rownowagi chyba:(...moj stacjonarny komp ma awarje ,prawdopodobnie zdechł:):):) monitor ale cora twierdzi ,ze moze to byc tez wina karty gaficznej,w kazdym razie i tak oznacza to dodatkowy wydatek:(... a tak poza tym wszystkim to jakos zyjemy ...przepraszam ale nie bardzo mam teraz mozliwosc dostepu do kompa,bo starszy syn sie nudzi chorujac;)takze nie przejmujcie sie moja nieobecnoscia,jak tylko mi sie uda to bede zagladac,w koncu ja tez jestem nalogowcem- topikowcem i jak sie znam to dlugo nie wytrzymam ,na razie jednak zycze wszystkiego naj wszystkim paniom i do zas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Trochę czasu spędziłam dziś nad zatoką :D było tak ślicznie. http://www.garnek.pl/kama13/a Zrobiłam fotki - na zapas... powolutku, co jakiś czas coś tam wrzucę do Garnka :D Annapo - zastanawiałam się z czego mogłabym zrezygnować bez wahania - komp, czy telewizor - a jednak komp i net są dla mnie ważniejsze hihiihi Czy robiłaś już jakieś zakupy na Allegro ??? tam można dostać taniej [ale nie wszystko] i mimo to na gwarancji. Erato - zapraszam teraz Ciebie do mnie - moje okna też czekają na umycie hihihi a jeszcze kusisz sałatką... i co teraz mam zrobić buuuu Rebeko - z tymi wszystkimi szczepionkami jest różnie - nie wiem co o tym sądzić - poczytałam wczoraj dużo na ten temat - są bardzo różne opinie... jedno wiem, po każdym szczepieniu dzieci nie czują się najlepiej.... więc czy muszą być szczepione... czy to faktycznie zapobiega różnym chorobom ???? nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania. Identycznie jest ze szczepieniami zwierząt.. znajomy [stary, już na emeryturze] weterynarz powiedział mi kiedyś, że jeśli mój piesek nie ma kontaktu i z innymi psami - takimi tzw tułaczami - to nie ma sensu, aby szczepić.... no ale gdybym z pieskiem chciała jechać np pociągiem, autobusem - bez ważnych dokumentów o zaszczepieniu psa - nie ma co marzyc o jeździe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Paweł sprawił mi wczoraj wielką frajdę - przywiózł książki... za oknem znów szaro, buro - ale mam zajęcie :D 👄 dla Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wystawiam listę i na stoliczku w olbrzymim termosie czeka kawa :D a do kawy tym razem chlebek razowy z dżemem wiśniowym oraz waniliowy twarożek :D Poniedziałek.... za oknem słoneczko... jeszcze zastanawiam się co robić... ostatnio po każdej sobocie i niedzieli nic mi się nie chce... jestem wypalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O kurczaki widzę,że motywator by się przydał na poniedziałki ;) Dzięki za kawę :) przyda się bo za oknem pochmurno....... Za miesiąc już prawie święta :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek 🌼 Prosze,prosze,mowa juz o swietach,tak,juz niedlugo. Wesola tak sie zastanawiam i widze ze Ty chyba lubisz kabarety co,te kurczaki kojarza mi sie z Halama hihi. Kaszubko,mowisz i masz,na kiedy okna maja byc gotowe? Annapo u mnie tez grypa panuje,mnie jakos omija ale mysle ze to tylko chwilowo,wczoraj juz M meczyl sie caly dzien,syn tylko jeden dzien tak sie zapowiadal,dzis lepiej,ale wiesz co,wieczorkiem robie ten numer z cebula,zobaczymy.Trzymam kciuki aby maly nic nie zlapal. Rebeko taka zapracowana dzis jestes? zwolnij na kawke. Wszystkim milego dnia zycze,ide robic obiad,za oknem szaro i ponuro. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 No i mialam sie zameldowac wczoraj wieczorem i nie wyszlo... a dzisiaj od rana zebranie za zebraniem :-O... Teraz zasiadlam w koncu nad salatka i do Was mam czas zagladnac :-) Kaszubko 🌻 - takie drobne grzeszki jak ten Kasi to sie chyba kazdemu zdarzyly ;-)... dopoki sie tego wstydzi to nie jest jeszcze zle :-P Ania 🌻 - gratuluje zabka :-) ! Podobno jest zwyczaj ze ten kto znajdzie zabka dostaje prezent ;-)... ale nie wiem kto u Was znalazl. W kazdym razie ja prezentu nie dostalam :-( ... :-D...Ale idzie nam druga gorna jedynka, to moze tym razem swoje prawa wyegzekfuje ;-) Wesola 🌻 Erato 🌻 - widze ze aure mamy podobna :-O... U mnie tak ciemno ze musialam lampke na biurku wlaczyc... Stawiam popoludniowa kawe... mamy od dzisiaj w biurze ekspress senseo :-) ... moze kawa nie taka dobra jak z nespresso ale zawsze to lepsze niz "zalewajka" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w mojej rodzinie sa pierwsze przypadki swinskiej grypy:O kuzynka sie rozchorowala i jej corki a teraz jej maz gada ze go w kosciach lamie... ja jej nie odwiedzam na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - koty tez maja sobowtorow... nasz sasiad ma sobowtora Miki od naszej Rybki ;-) ... juz tyle razy sobie obiecywalalm ze jak go zobacze to mu fotke strzele... ale to nie mam aparatu pod reka, to juz za ciemno ... ehhhh.. ;-) Isa - dobrze ze nie mozna sie zarazic prze internet ;-) :-D DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(czesc] {love] Stawiam kawe : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... wstawac spioszki !! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D chyba naprawde spie :-D :-D Cos mi to serce nie chce wyjsc to dostaniecie po 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Pada i pada buuu oooo, teraz trochę przestało... widać deszcz nie lubi, gdy się skarżę hihiihi Tuż przy kompie kawa - jak ślicznie pachnie... to najlepszy napój na świecie :D http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje i pada rebeka - przez internet moze nie, ale ja musze sie z nia spotkac 😭 milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie bo zaraz zasne !!!!! Za oknem czarno, na biurku od rana lampka wlaczona... mam wrazenie ze dzisiaj wogole dnia nie ma :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka hihihi ja Ci nie pomogę :D sama mam włączone światło, bo inaczej klawiszy bym nie widziała. Przed chwilą przyszedł Patryk... dostałam buziaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo. Rebeko,Kaszubko u mnie tak samo,pochmurno,wrrr,ja tez z checia poszlabym spac ale co tu robic wieczorem,dzis zasnelam okolo 6-ej rano,wieczorkiem jedziemy po auto wiec czas jakos tak leci. Elisa 🌼 Kawka popoludniowa na stoliku na otrzezwienie umyslu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko - niestety musze, ma dla mnie materialy ktorych musze sie wyuczyc:( jakbym wiedziala co konkretnie potrzebuje to bym ją poprosila o skany, ale ponad sto stron, to ona mi przy skanerze umrze.. z nudow;) i moze sie zejsc jej z tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa ❤️ dziekuje za fotki.Jestem pod wrazeniem,cos niezapomnianego,wspaniale zdjecia i niezapomniane przezycia.Gratuluje doswiadczen i odwagi.Kolory cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej a ja po prośbie do Was;) Mój syn w styczniu jedzie pierwszy raz na narty i muszę go zaopatrzyć w jakieś odpowiednie spodnie i kurtkę, przydałyby się też gogle i rękawice, ciuchy kupuję mu na 140-146, jeśli macie do odsprzedania za nieduże pieniądze to chętnie przygarnę ;) pozdrawiam Może podeślę w niedzielę Wam jakieś fotki mojego nowego M, prace nadal trwają i nie wygląda to jeszcze imponująco:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×