Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam... w tym Swiatowym Dniu Uprzejmosci :-) Dla mnie dzisiaj trasport nie byl uprzejmy 😠 ... dobrze ze mam wyrozumialego szefa, bo juz bym chyba dawno z roboty wyleciala :-O... Juz o nic mi nie chodzi ale tak mi strasznie zal tych godzin ktore trace bezsensownie w metrze , zamiast spedzac je z Ala... :-( No ale Wesola 🌻 juz dobrym humorem dzieli wiec reszta dnia powinna byc udana ;-) Goja 🌻 - nie ma nic lepszego na poprawienei humoru jak dobra kawa... wiec porywam kubeczek :-) Rzena 🌻 - Twoj @ juz mam od naszej niezastapionej Kaszubki 😍 ... wyslalam Ci wczoraj wieczorem w formie testu przesylke ;-) Praca czeka... hmmmm, moze ja tez dzisiaj zastrajkuje :-P ...? Milego Dnia kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 I ja przegapiłam buuu gdybym zapisała sobie w telefonie - pamiętałabym :D Rebeka 👄 spóźnione, ale szczere - wszystkiego naj... naj 👄 👄 👄 O szpitalach i lekarzach mogłabym wiele pisać - ja sama jestem przykładem wielkiej ignorancji i znieczulicy naszej służby medycznej.... gdyby nie najbliższa rodzina - nie dałabym sobie rady - to dzięki nim żyję. ❤️ Dziś trzynastego i piątek 🌼 czarne kotki na przekór przesądom... i piosenka "Trzynastego" - Katarzyna Sobczyk http://www.youtube.com/watch?v=IbzjScBve8U http://www.garnek.pl/kama13/7788706 Jest słonko - chyba wyruszę na spacer... i aparat też wezmę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszne pomidorki z mozzarellą serwuję. Kto chętny? A na deser jeszcze pyszniejsza naleweczka malinowa. Zarąbiście mocna jak na nalewkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, kochana, wlasnie od japonca wrocilam i prawie sie tocze :-D wiec z pomidorkow nie skozystam... ale na naleweczke reflektuje ;-) ... tyle ze jak mowisz ze mocna, to odrobinke, bo musze do domu trafic :-D Kaszubko - dziekuje :-) Po pracy musze wstapic wyslac lotka... dzis 20 milionow do wygrania :-) tylko jeszcze by mi sie przydalo, na szczescie, marynarza w pompon dotknac :-D... mozesz jakiegos tam od Ciebie podeslac ? :-D Poobiednia kawa na stol wjezdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Ja juz po pracy:D Rebeko❤️przeoczyłam wpisy ,ale to nic przynajmniej eski poslalam i sie dowiedziałam...hihi...malutka Alusia juz..."sięgam brodą ponad stół...":D dzieki jeszce raz,a ,i za kawusie dzieki Kaszubko❤️dziekuje za poslanie @ Rebece...👄,psinka jak zwykle usmiechnieta...a u mnie słonka brak:(A ja sie ciesze ze masz takie oparcie w rodzinie i że jesteś tu z nami i cieszysz sie z życia👄 Goja?❤️..a tan naleweczka tak w pracy? czy masz wolne;) ja poprosze te pomidorki tylko ciepłe poprosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zakupach z mężem - nie zrobiłam więc z tego powodu ani jednej fotki... ale mam nadzieję,że jutro też będzie ładnie - wtedy zabiorę ze sobą Psotkę i zdjęcia będą. Przed chwilą dzwoniłam do Basi... odebrała Ola.... a rozmawiałam z Kasią hihihihi Kupiłam krówki - nie wytrzymałam :D i smaczne czekolady z nadzieniem kokosowym 🌼 i jak tu się odchudzać buuuu ale potem zjadłam parę jabłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kaszubko👄ale smaka robisz tymi krówkami;) chyba jutro i ja kupie jakies ciągnące...eeetam z odchudzaniem...zaczniemy na wiosne,może zdązymy przed wakacjami hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - kup również toffi :D O godz.22 zacznie się Domino Day - czekam cierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Dzis to juz tylko zycze milej nocy i udanego weekendu. U mnie dzien minal na porzadkowaniu dokumentow a jutro porzadki na strychu,brrr ale kiedys trzeba sie tym zajac. Wszystkim posylam buziaki i dobre fluidki,do uslyszonka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie Kaszubko jutro ...hihi az mi ślinka cieknie...;P Erato 👄dobranoc...słodkich snów...❤️ Rebeko👄na dobranoc... Modlitwa kobiety... ❤️Panie Boże!!! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć swojego mężczyzne, o miłość-bym mogła mu przbaczyć, o cierpliwosc-bym mogła znieść jego humory. Nie proszę Cię o siłe, bo bym go zabiła... Jeśli jesteś pracowity jak pszczółka, silny jak niedzwiedz, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idz do weterynarza!!! PRAWDOPODOBNIE jesteś OSŁEM!!! No to już się dzisiaj pożegnam...jutro ide na impreske to po 19-00 napewno mnie nie będzie... aaa kotki dwa...śpij już szypko ,bo ide papa...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę łapię i dorzucam śniadanko jajka w majonezie ;) na odchudzanie hi,hi,hi,hi........... Pogoda brzydka....słońca brak ale cieplo jest🌻 No i zaczęlyśmy weekend który to już wspólny ? A może dzisiaj na drinia się umówimy jak za dawnych weekendów ;) Humor dalej dpoisuje :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki jak mówię ja ;) Rebeko z calego serca :) umówmy się,że dzisiaj też przyjmujesz życzenia uściski i buźiaki👄 🌻 przecież każdy dzien dobry jest na miłe życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie...;) Dzieki za kawke:D Dzisiej u mnie jest ładna pogoda,ale nie moge wyjść bo synus uczy sie matmy i straszny chałas w domu... bo niechce mu sie...hmm zycie... Zapraszam o 13-30 na gołągki z kapustąi grzybami:D... Kaszubko👄:Dkrówki już w miseczce przy kompie stawiam ...dla wszystkich,śmiałam sie w sklepie bo o tofi mi sie przypomniało a pani tak jakoś dziwnie na mnie spojżała...hihi... Wesola👄od jajek sie chudnie? Amowili ze bialko szkodzi ,to moze samo żółtko? jak myślisz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane❤️ Witam w ta sloneczna pogode. Jajka,cukierki,kawka hmmm,to moze ciasteczka doloze na stolik i zyczonka dorzuce dla Rebeki,dlaczego nie hihi... Wesola jak milo Cie slyszec w dobrym nastawieniu od rana 🌼 Kaszubko podobalo mi sie bardzo wczorajsze domino i ten rekord 🌼 Rzena ja z checia prosze o krowke,wyobrazam sobie o czym pomyslalas pytajac o cukierki hihi,hmm dlaczego nie,jeszcze jedna ciocia na topiku 🌼 Zycze wszystkim milego dnia a ja ide pic kawke i poczytam wiadomosci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato❤️częstuj sie czym tylko chcesz, moje gołąbki juz gotowe...;)no i jaka ty domyslna złotko jesteś hihi...:D:D:DPozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam,kawke wypilam a teraz bede gotowac obiadek. Rzena ❤️ golabki gotowe powiadasz,to ja dzis czestuje flaczkami na rosole,moze byc..dzieki bardzo hihi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato👄wybacz kochana ale flaczki nie dla mnie ,moj m owszem nawet przepada ,no to zrobie mu w poniedziałek;).Przyznam sie ze nawet nigdy nie próbowałai i raczej tak zostanie...wile sam rosół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wczoraj zmarł w szpitalu zakaźnym w Gdańsku 37-letni mieszkaniec Pucka, był zakażony wirusem A/H1N1. To ostateczne wyniki drugiego testu przeprowadzonego u mężczyzny. Badanie nie wyjaśniają jednak, czy to wirus grypy był przyczyną śmierci. Ostatecznie przyczynę śmierci mężczyzny ma ustalić sekcja zwłok. Jest to pierwsza ofiara śmiertelna świńskiej grypy w Polsce." Znałam go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 cholerka zezrało mi wpis,a tak sie starałam :( Rebeko🌻 z nareczem 🌻 i 👄 od najmlodszego mezszczyzny na naszym topiku przyjmij prosze cala gore najlepszych zyczen,duzo zdrowia,miłosci i jak najmniej kłopotow.... co do naszej sasiadki ,to jej maz postraszyl policja ,telewizja i czym tylko umial ,a dodatkowo cora ruszyła znajomosci(jest niepraktykujaca pielegniarka)i na razie przeniosa ja do innego szpitala,mam nadzieje ze tam jej pomoga ..... Kaszubko🌻szkoda tego mezszczyzny w koncu to jeszcze bardzo mlody czlowiek ,ja sie staram nie myslec o tych wirusach ,bo patrzac na nasza sluzbe zdrowia to strach pomyslec,co by bylo gdyby bylo wiecej zachorowan Rzeno🌻ale kusisz i slodkie i gołabki i jeszcze jakies flaczki ktos wspomniaj ,a mnie w brzuszku burczy a nic z tych rzeczy pod reka i przyjdzi mi chlebem sie zatkac:( ta modlitwa to u mnie bardzo na czasie,moj slubny ma taki humorek ,ze rzeczywiscie dobrze ,ze "słaba" kobietka ze mnie:) Erato🌻 jak tam stryszek posprzatany?... chyba przyjdzie mi sie odmeldowac ,wiec za wczasu posylam moc cieplutkich promykow na jutro(nalapalam na spacerze:))i🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Annapo stryszek posprzatany a nawet wiecej,wlasnie skonczylam sprzatac pokoj,nie dlatego ze,mialam na to ochote ale musialam hihi,jakis rok temu brat wymienil u mnie pralke i dzis robilam pranie a odplyw byl nie zrobiony i puscilam szlauf do ubikacji tylko zapomnialam cos na nia postawic,caly dywan mi zalalo w pokoju bo mam w mieszkaniu lekki skos na podlodze,hmmm,wystarczylo,widzisz jak to jest,nie bylo mnie troche i teraz mam same niespodzianki,sama jestem sobie winna a nie ja dama przyzwyczajona do wygod haha.... Buziaki dla Brianka 👄 Kaszubko tak czytalam o tym mezczyznie i mowia o tym w tv,to straszne co sie dzieje na tym swiecie. Rebeko jak tak bardzo przepraszam ale Ty naprawde obchodzilas swoje swieto duza spozniona 👄 dla Ciebie i buiket 🌼 Rzena nie kazdy lubi flaczki,ja przyznam jak bylam mala,nigdy mi nie smakowaly,nawet raz tata mnie zabral do baru na flaczki i narobilam mu ,,siary,,bo zwymiotowalam,pozniej polubialam,a teraz mialam dwa lata przerwy bo raz kupilam i sie zawiodlam,MM przepada za tym,widzisz gusta sa podzielone. Wesola gdzie ta bibka sobotnia..HALO hihi. ok,ogladam teraz program na discovery world a zaraz zaczyna sie mam talent,wiec chwilowo milego wieczorku. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wieczorkiem. U mnie dzisiaj był piękny dzień, było bardzo ciepło i to słoneczko. Ale i tak z rana sprzątanie, później byłam na pogrzebie mojej sąsiadki i tak mi zleciało przedpołudnie. A wieczorkiem byliśmy na meczu. Nasi panowie pięknie zagrali, później my wypiliśmy za wygraną :-) Jestem śpiąca (czyt.królewna) :-D i zaraz wskakuję pod prysznic i do łóżeczka. Życz dobrej nocy i miłej niedzieli 👄 Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko spóznione ale szczere z serducha płynace najlepsze zyczenia duzo zdrowka i milosci ogromnej w rodzinie Ja w poniedzialek chyba puszcze juz niunie do przedszkola. Konrad w tygodniu byl na wycieczce klasowej w Bardzie Śląskim i w Dusznikach Zdrój,troche pogode mieli nie teges ale dzieciaki zadowolone. Ja w srode spotkalam sie mamusiami forumowymi cztery zdjecia z tego spotkania na NK a w czwartek byłam 2 godziny wczesniej w domu ,porobiłam pranie i bylo cool. A byłam wczesniej w domu bo nas ewakuowali ale korki od razu we Wrocławiu potworzyły sie masakryczne:O a przez to ewakuowali nas wczoraj z pracy prosze o wczorajszej bombie http://www.tvn24.pl/12690,1628357,0,1,wielka-bomba-wywieziona,wiadomosc.html http://www.efakt.pl/Ewakuacja-we-Wroclawiu-,artykuly,57005,1.html ja wyjechalam z parkingu prokuratury po 14 ale tez tak stalam w korku http://www.mmwroclaw.pl/6690/2009/11/13/bomba-sparalizowala-wroclaw-video?districtChanged=true Jutro mam dzien wolny bo bede w sadzie na rozprawie z moim "troche innym" sasiadem i zaplanawoalam tur de latanie po urzedach zaczelam juz gromadzic prezenty na grudzien ja mam jeszcze dodatkowo imieniny Viki i urodziny Konradka w Grudniu pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×