Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dziekuje wszystkim za zyczenia 😘 jak mowi Wesola 🌻 - kazdy dzien jest dobry na mile zyczenia :-) Kaszubko 🌻- ja zgadne ;-) : przyszla Para Mloda :-) Spoznilam sie na te pysznosci ? Moze choc jedna gruszka zostala ...? Erato 🌻 - za powodz 🌻 Tak to jest jak sie jest w domu gosciem ;-) Rzena 🌻 - tymo golabkami to mi smaka narobolas !! Jak sie impreza udala ? Mam nadzieje ze zdrowko dzisiaj OK :-P ...? :-D Ania 🌻 - tez sie czasami ciesze ze za duzo sily nie mam :-D Mam nadzieje ze znalazlas dzisiaj znow troche czasu na odpoczynek ... Goja 🌻 - to ja dzisiaj wypije za wygrana :-) Rudamaxi 🌻 - niezle zamieszanie mieliscie ! Tez sie juz zaczynam zastanawiac nad upominkami... ale jak znam siebie to kupowac bede znow w ostatniej chwili :-O Troszke Was zaniedbalam ;-), ale wczorej bylismy tate odebrac a pozniej cale popoludnia u rodzicow spedzilismy. Ala na poczatku troche z ukosa na dziadka patrzyla :-P ale po godzinie juz do Niego rece wyciagala :-) i za wasa ciagla :-D... A dzisiaj znow troszke dluzej pospalam, obiad, spacer... teraz Allice sobie drzemie a M sie do pracy wybiera :-(... Zaczyna sie nowy tydzien... Moze troche pomimo niedzieli porasuje bo mi sie nazbieralo... ale najpierw jeszcze totolotka sprawdze ;-) ... jak wygralam to zapraszam wszystkie na 3-tygoniowe wakacje na Karaiby :-D Milego wieczoru kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w niedzielny wieczór. Kaszubko 🌻 ja się poddaję. Zresztą muszę przyznać, że mam problem kto jest kim u Ciebie :-) Pojawiłam się później na topiku i wiem tylko kim jest Piotrek i Danusia, domyślam się czyją córką jest Basia, jest chyba jeszcze Małgosia, która jest siostrą Basi (?), jest Maciuś, który jest synkiem Twojej drugiej córki (?) Wybacz kochana, kiedyś sobie miałam wszystko spisać na kartce i pewnie bym zapamiętała, bo mam dobrą pamięć wzrokową, ale ciągle czasu brak :-) Rzena wysłałam do Ciebie @. Na razie taki króciutki, ale zawsze coś :-) Erato 🌻 mam plan, że w tym tygodniu do Ciebie zadzwonię i się umówimy. Nie wyobrażasz sobie jak bardzo się stresuję, że nie zdążę zanim znowu zmienisz miejsce zamieszkania :-D Rudamaxi 🌻 widziałam zdjęcia na NK. Bawiłyście się chyba bardzo dobrze i fajnie. Tak trzymać. A te Twoje nogi..... :-D Rebeko 🌻 daj zna, czy mam się już pakować na te karaiby. Ale znowu się rozmarzyłam, super byłoby się tak wybrać razem. Może kiedyś.... Moje dzieci trochę chorują. Syn bierze drugi antybiotyk, córka dzisiaj miała podwyższoną temperaturę 37,7 st. więc coś się zaczyna dziać. Chciałam dzieciom zrobić przyjemność, więc upiekłam jabłecznik, później pokroiłam marchewki i jabłka na sok (a przy tym przekroiłam kawałek palca) zaczęłam robić sok i..... zepsuła mi się sokowirówka. No więc zrobiłam im budyń, an niby, że to sok. A teraz nalałam sobie lampkę wina i właściwie już ją wypiłam i zastanawiam się nad drugą. Tylko troszkę mocne to wino. Ale chyba jednak sobie nalej :-) i Wam też. Pozdrawiam Was gorąco. Później jeszcze zajrzę, a teraz włączę sobie jakiś film, bo mam duuuuże zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - zgadłaś :D Goja, no to masz łamigłówkę hihihi Małgosia jest siostrą Maciusia i Pawła... Basia jest siostrą Kasi i Oli.... Martynka jest natomiast siostrą Patryka i Bartka :D Ania, Danusia, Mirek i Piotrek - to rodzeństwo :D 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko już chyba łapię. Wypisałaś w takiej samej kolejności dzieci i ich rodziców (mamy i tatę) :-) Rozbolała mnie głowa na wieczór i zaraz kładę się spać. Życzę Wam dobrej nocy i miłego (mimo wszystko) poniedziałku. Już na jutro stawiam kawę, bo nie będzie mnie od rana przy komputerze. Jadę juto do 3 :-D Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jestem pierwsz więc kawę parzę pyszną :) i dostawiam naleśniki z serkiem waniliowym i polewą truskawkową :) Miłego dnia dla wszystkich :) Dziewczyny a co za spotkanie organizujecie ? i w jakiej części Polski ,może się wybiorę :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) ...witam poniedzialkowo :-) Z przykroscia zawiadamiam ze z Karaibow niestety nici ;-) .. moze nastepnym razem :-) :-D... Tak sie zastanawiam co bym zrobila z taka kasa... Jakbym wygrala tak z 300 tys to bym nie miala problemu ale kilka milonow to juz lamiglowka :-D ...wiec moze to i lepiej ze nie wygralam :-D Goja 🌻 - zaczyna sie sezon chorob :-(Jak przyjde porzadne mrozy to sie troche uspokoi... 😘 dla dzieci. Kaszubko 🌻 - no to ja tez sie troche podszkolilam przy okazji bo tez czasami sie zastanawialam kto od kogo i z kim ;-)... Jedyne co nie mialam watpliwosci to Martynka, Patryk i Macius... teraz jestem madrzejsza :-) Wesola 🌻 - mmmm, nalesniki :-) Nie przyzwyczajona jestem do takich sniadan... ala co mi tam :-D Zycze milego dnia... 😘... bede zagladac w miare mozliwosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wesoła - naleśniki - pychota... Dla chętnych dostawiam jeszcze świeże mleczne bułeczki z masłem :D Ponury, mglisty dzionek..... i tylko z oddali słychać głos karetki... znów jakiś wypadek. Psotka przytulona do mnie pochrapuje - była tylko chwilkę na dworzu... Kotka drzemie nieopodal... czeka na przysmaki... zapowiada się senny dzień.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie szok ale super jest na dworze swieci słonko i jest 14 stopni Ja sie tak martwiłam a niunia mnie dzis pozytywnie zaskoczyla przy pobraniu krwi,troszke zaszlochała i potem juz luzik bo pani zaczela wyciagac naklejki,malowanki;) Odprowadziłam juz maluchy moje do przedszkola i do szkoly bylam w urzedzie gminy by wziasc akt urodzenia Konrada i zlozylam monit do gminy bo w kwietniu zlozylam pismo i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi.akurat jak skladalam to wyszedl burmistrz przywital sie i pyta co sie stalo wiec mu powiedzialam ze nie dostalam od paru miesiecy odpowiedzi na pismo a na pismo oni musza odpowiedziec nawet jesli by chcieli mi odpowiedziec bym spadala na drzewo.Pismo zabral pani i powiedzial ze to wyjasni. Powiedzialam ze licze na to bo na kazdym pismie ja mam ich pieczatke z podpisem kiedy pismo do nich wplynelo. Teraz przygotowuje sie do sprawy bo jestem dzis swiadkiem w sadzie i wyszukuje swoje zdjecia ktore chce dolaczyc do sprawy mam nadzieje ze pozwanego te zdjecia rozloza na lopatki;) A ze bede w sadzi to przy okazji zloze wniosek o podwyzszenie alimentow na Konradka;) Kto pije ze mna kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 szybko sie melduje,bo niebawem moje dziecie zjedzie ze spacerku i znowu nie bedzie jak klapnac na pupe:).... wczoraj tesciowa wydawala obiad z okazji urodzin tescia,wiec objadlam sie okropicznie takze dzisiaj powinnam miec scisly post ale na obiad kaczka wiec raczej sobie nie odmowie,najwyzej w tym tygodniu nie bede wchodzic na wage:)...nie wiem jak u Was ale u mnie jakies takie cyferki wyskakuja ,ze az sie boje patrzec....:) Kaszubko🌻 dzieki za przesyłke,fajna z nich para :)...a za sciage tez dzieki ,bo ja czasami tez sie gubilam ,ale terazjuz chyba zapamietam.... Rebeko🌻 ciekawe czemu te dzieci tak lubia rozne owlosienie,moj maz tez ma i brodke i wasa i na razie Mały daje im spokoj ale za to strasznie lubi wyrywac wlosy z reki:)... Mnie sie tez nie udalo nic wygrac....:(ja juz nie mowie ze Karaiby,ale wystarczyloby gdzies blisko Kaszubki w koncu tam tez pieknie.... Rudamaxi🌻 ale obrotna z Ciebie dziewczyna ;)...tyle spraw w jeden dzien zalatwic,jakby tak urzednicy zalatwiali to byloby o duzo lepiej.....ja w tym roku nie mam problemow z prezentami ,bo dostalam instrukcje co ma byc pod choinka ,teraz tylko musze postrac sie zeby strczyło budzetu :)... Goju🌻duzo zrowka dla chorujacych i szybkiego powrotu do zdrowia....mam nadzieje,ze glowa juz ok i jakos dojechalas do tych 3:) Wesola🌻 no jak takie pysznosci tu ciagle beda to ja niedlugo bede drzwi poszerzac :)... Erato🌻 Ty to jednak nie umiesz leniuchowac,no ale coz na zywioly nie ma rady:)a powodz to nic milego.... mmm757🌻 🖐️......a moze bys sie skusila na cos wiecej? ok koncze na teraz i chyba dopiero jutro zajrze ,bo dzisiaj jeszcze sporo obowiazkow przede mna...maz musi jechac na wywiadowke a jego robote musi ktos zrobic i chyba padnie na mnie :(.....pozdrowienia dla wszystkich pan i miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w necie.... "Na ławce przy drodze, niedaleko sklepu siedzą cztery babcie w sędziwym już wieku Ta najbardziej światowa, ma w ręku laptopa komputer jest online, na chat-cie ma chłopa Dopisz, żem młodziutka- ta najstarsza mówi i zęby jak perły - ta szczerbata doda. Figurę modelki i cerę jak jedwab, wtrąca XXL-ka, której rośnie broda Powiastki tej morał? Już chyba to wiecie? Nie wierzcie we wszystko, co piszą Wam w necie!" /Eryk Maver/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Wreszcie dotarłam do kompa:D Impreza była aż za dobra i za długa.Zlądowalismi nad ranem i całą niedziele przeleżałam w luzku (no w trojke);)hihi...i losowlismy kto ma zrobic jakikolwiek posilek...jesli to tak mozna nazwać:D Annapo❤️w sumie nie bez powodu o tej kobiecie"słamej"klikłam bo właśnie to samo miałam ze swoim slubnym humorki jak kobieta w ciązy...i tylko trzasnąć i zapomnieć...:)a gołąbki zrobiłaś?👄 Erato❤️ja nie jadam żadnych tzw.wnetrznosci...typowa miastowa zw mnie i obrzydliwa jestem,wiele potraw nie probowalam bo najpierw przechodz to przez moją psychke i wyobrażam sobie danie 100%dosłownie tak jaką nosi nazwe...np.żoladki,serca i juz po mnie nie rusze ,hihi...takie mam dziwactwa,a jak widzialam kiedys na wsi jak zabijali świniaka a potem powiedzieli mi ze ta kielbasa jest na stole to nie jadlam bo widzielam zaraz jak to robili i koniec:D Rebeka❤️sorki za gołębie,ale moze Cie troszke zmotywuje i w jakis wikedzik upichcisz jakieś ptaszki hihi👄a z imprezką jak wyżej ...no i w pracy dzisiaj było cięzko jakas zaspana chodziłam,dopiero po parzadnym obiedzie zaskoczyłam;) Goja❤️ślicznie dziekujeza @ zawsze...coś👄a jak dzieci już sie lepiej czujA?Ja teżlubie buuudyń...hihi...:D:D:D 🌼no to miłego wieczorku ...zycze...kochane...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowe 🖐️ Ania 🌻 - ja juz na wage dawno nie wchodze... oceniam tylko po ubraniach :-D... dalej ciasne :-D :-D... a tu jeszcze Swieta przed nami :-P Rudamaxi 🌻- widze ze dzisiaj masz dzien "walki o swoje" :-) Kaszubko 🌻 - no i jak ...? Wyspana ? :-D Rzena 🌻 - ale fajna niedziela :-) A flakow tez nie jem z takiego samego powodu jak Ty... sama nazwa mi wystarczy :-D Tyle na dzisiaj... Ala przez caly dzien nie chciala spac i po powrocie do domu mi dala popalic :-O... ale i tak kocham moja kruszynke nad zycie :-) DOBRANOC kochane 😍 !! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - jak ja nie lubię poniedziałków buuu teraz znów jestem śpiąca :D Dobranoc ❤️ i 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Dzisiaj juz wtorek wiec powinno byc lepiej ;-)... witam serdecznie i na otarcie oczu goraca, aromatyczna kawa w kuflowatych kubkach :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Zycze milego, slonecznego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Częstuje się kawą dzięki :) Uła.....ale szaruga za oknami nic tylko do łóżka lub do .........baru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez nie lubie poniedzialkow:( Dzisiaj bezkrolewie:Djupi jupi jej:D:D:Di moge wczesniej wyjsc i pojechac do miasta poszukac sobie i synusiowi buciki:D Rebeko❤️tak to juz jest z tymi flaczkami:Dhihi...u mnie dzisiasj piekna pogoda nawet 11 stopni ...no co to sie porobilo z ta pogodą ,a moj synus czeka na śnieg i sanki.Dzisiaj wieczorkiem jade z nim na sztuczne lodowisko pośmigac na wyżłach...hihi...mam nadzieje że pupcia za bardzo nie ucierpi na tym...;) Wesoła❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa........... DZIEKI ZA KAWUSIE !!!!!!!!!!!...HIHI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, pomacham Wam bo sie z-tesknilam ;) labuje sie na calego :) jem w ilosciach dowolnych najlepiej lody albo ciasta ;) na zas ;) o diecie bede myslala kiedy indziej. Rebeko, oj przegapilam, ale teraz z calego serca zycze duzo duzo duzo zdrowia da Was a co za tym idzie sil na bycie szczesliwym!!!! ❤️😘 Wesola, spotkanie baaaardzo chetnie, najlepiej w okolicach Pucka, bo raz ze tam pieknie, a dwa ze tam nasza Ukochana mieszka!!!! A jak nie to na "roboty" do Annapo ;) Kochane, ja spadam bo zaraz trzeba sie szykowac do znajomych. duze 😘 dla Kazdej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 no na poranna kawe to ja sie juz nie zalapie,mimo ze wstaje nawet wczesniej :(....ale caly czas mysle ,ze kiedys jeszcze wroca dobre czasy;) nie wiem czy ktoras z Was by sie domysliła gdzie dzisiaj byłam:D bylismy uzupełnic braki w nasieniu:) byczym:):):).....mam takie cosik w domu ,fajnie nie?.... Rzeno🌻jak poszukiwania bucikow?..........a pupa ?mam nadzieje ,ze nie bedzie tak zle i dasz rade zasiasc przed kompem;)... Wesoła🌻u mnie tez i szaruga ,ale niestety ani do baru,ani do lozia nie dam rady:(...ale kawy tez nie odmowie w koncu jak juz tak sie czlowiek poswieca to przynajmiej tyle mu sie nalezy... Rebeko🌻 skromnie dzisiaj,czyzby sporo pracy?...a jak tam dojazdy?lepiej juz?...... Kaszubko🌻teraz juz nie dam rady niestety nic obejrzec,ale jak tylko mi sie uda z przyjemnoscia poogladam,jak zwykle z reszta... Dea🌻 fajnie ,ze zagladasz mimo urlopu.....ja tez na razie folguje zachciankom tylko boje sie jak juz bedzie trzeba sie zaczac ograniczac............caluski dla dziwczynek......... a teraz juz sie pozegnam ,bo laciate mnie wołaja ...........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou a ja postanowiłam wieczorem z zaskoczenia po topiku pograsować i może imprę zapodać.....hi,hi,hi,hi......może być i w Pucku czemu nie ? Ja w sumie mobilna jestem ;) :P To na frasunek najlepszy trunek......hi,hi,hi,hi.....wino białe i czerwone na zachęte :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Może wywołam wilka z lasu ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale Wam tu mądrości popsiałam hi,hi,hi,hi,hi.......... Miłego wieczoru :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki i powód się znalazł nowa stronka :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wasze zdrowie kochane nie dajcie się grypie......Grypie mówimy stanowcze nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powtórzę - Grypie mówimy stanowcze NIE. Tyle teraz o tym piszą, mówią... wywołują panikę... lecz prawie każdy mądry lekarz woła - nie szczepić się i według mnie ma rację. Szczepionki nie są skuteczne, bo każdego roku jest zawsze inna odmiana wirusa... niby ta sama, lecz zawsze czymś się różni. Dobranoc dziewczęta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ależ ja zapracowana jestem, zapomniałam, że to dopiero jutro środa ;-) W nocy do 1:15 walczyłam z gorączką córci, ale dałyśmy radę. I wiecie co? Nawet dzisiaj śpiąca nie byłam. Wniosek z tego taki, że ja powinnam sypiać po 4-5 godzin :-D Muszę zmykać, jutro postaram się na dłużej zaglądnąć do Was. Pa ❤️ D 👄 O 🌻 B ❤️ R 🌻 A 👄 N 🌻 O ❤️ C 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Narazie tez bedzie skromnie ;-)... bo mam duzo pracy z znow spozniona do pracy przyjechalam :-O... Stawiam kawe, pozdrawiam i zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×