Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Och .......gapa ze mnie...RUDAMAXI sle gorące buzieki i... Gratulacje dla Kaszubki nowej i slicznej synowej i......... podziekowania dla REBEKI....za fotki z Alusi riczku Kochane ja też wam dziekuje za wszystkie @ i gratuluje i zkładam życzenia....pozdrawiam i 👄z ❤️ oraz tuzinem🌼w podziece i na podlizke...hihi... Erato❤️ DEA❤️ ANNAPO❤️ SHE❤️no właśnie a co u CIEBIE??? WESOŁA❤️ ANIA1 witaj my sie jeszcze nie znamy:) GOJA❤️nie mam Twojej @ki :( no to papa do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek [serce Ostatnio tradycyjnie kawka w twrmosie i zycze wszystkim Milego Dnia 🌼 Ja dzis na 9 do pracki ale juz zdazylam swoje przejechac hihii... Dziewczyny ja juz na dietce a jak u Ciebie Rebeko? Dea czekamy po wekendzie. Rzena Witaj z powrotem. Annapo szybkiego powrotu do zdrowka i posylam duzo slonka. Kaszubko serdeczne dzieki za przesylki. Anina,Ruda,Wesola,Rybka 🖐️ Dla wszystkich 👄 na mily poczatek dnia. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Erato - dzieki za kawke :-) Dietka w toku ;-) ... narazie sie trzymie :-) :-D Wczoraj M spagetti bolognaise sobie zazyczyl a ja grzecznie jajka z salatka zajadalam :-D Dzis na obiad dietetyczna rybka przewidziana ;-)... Dea 🌻 - jak tam czekoladki ...? ;-) Ania 🌻 - duzo zdrowka dla Was... taki okres teraz ze chorobska sie po ludziach ( i jak widac na zalaczonym obrazku nie tylko po ludziach ;-) ) plataja :-( Slonko polecialo !!! A porzadkami sie nie przejmuj !!! Tak jak mowisz, to byla by syzyfowa praca !!! Rzena 🌻 - biedna mama :-( Wysciskaj Ja mocno !!! Mam nadzieje ze sie wam wszystko szybciutko "wyprostuje" i bedziesz mogla odetchnac. No i ciesze sie ze jestes spowrotem :-) bo juz sie troszke martwilam. Zycze milego piatkowego, przed week-end'owego ;-) dnia !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wreszcie wiosna !!! Hura :):):) 15 stop. i słoneczko [tańcząca lala] Nadal faszeruje się lekami.. niby lepiej, ale dalej mam zatkane ucho i katar :( kiedy wreszcie, to cholerstwo da mi spokój 😠 .przecież okna trzeba myć, dywany trzepać itp. :-O Wy o dietach, a ja wczoraj spałaszowałam pół pudełka ptasiego mleczka mniam.... mniam..... :D reszta dziś i od jutra mogę zaczynać dietę o ile nie wpadną mi w oko jakieś słodkości ;) Miłego i słonecznegp piątku :) ....teraz zmykam do papierzysk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa 🌻 - to milo z Twojej strony ;-) :-D Anina 🌻 - nic nie TRZEBA :-P.... Przydalo by sie ale jak nie zrobisz to tez sie nic nie stanie !!! Poobiednia kawa : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> .... zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... widze ze kawa na stole i ktos tu o ptasim mleczku wspominal,a ja na to jak na lato:)... Rzena🌻 napisze Ci @ jak tylko znajde wolna chwilke albo jakiegos jelenia co mi dziecie popilnuje...teraz tylko Ci powiem ze trzymam mocno kciuki zeby bylo coraz lepiej i glowa do gory,zle chwile tez mijaja Rebeko🌻 najtrudniejszy pierwszy krok,a ten juz za Toba wiec niedlugo mozesz potrzebowac nowej garderoby,bo Ci bedzie wszystko za duze...;)a mezowi sie pochwalilas ze dietkujesz? ja tam nigdy nic nie mowie o potem mi glupio ,ze nie wytrzymuje ,ale maz po jakims czasie jak mi sie uda cos zgubic ,to zawsze po nogach pozna i sie dopytuje czy czasem sie nie odchudzam...na szczescie jak przybiore to ma na tyle oleju w glowie zeby tego nie komentowac;) Erato🌻 Ty przy Twoim bieganiu i obowiazkach to w ogole nie powinnas miec zadnych wagowych problemow,ale jak uwazasz ze masz ;) no to trzymam kciuki zebys wytrwala w postanowieniu ... Anina🌻ja kiedys chcialam wreszczie sie wyleczyc z ptasiego i zjadlam na chama cale pudelko :( niestety nie pomoglo,dalej je lubie i to wszystkie smaki,ale staram sie z calej sily omijac polki gdzie one sie do mnie tak pieknie usmiecha,bo to jedyna rada ,jak nie kupie to na pewno nie zjem.... u mnie tez slonko nareszcie...a i katarek tez sie trzyma dobrze..:) Jakos tak mnie dzisiaj napadlo i jednak umylam dwa okna ale na tym koniec...w tych dwoch mam bardzo krotkie firanki i jakos tak ten brud bardziej widoczny,razil mnie po oczach ,a ze Maly spal no to sie zmobilizowalam ,przez to nie mialam czasu na zajadanie i to niech bedzie taki moj wklad w nasze topikowe odchudzani ;):) pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i chyba dopiero w poniedzialek sie zamelduje takze zycze udanego weekendu wsiem ...acha trzymajcie kciuki zebym wytrzymala imprezke u tesciowej....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jakoś nie mam weny do pisania buuuu czekam z niecierpliwością na cieplejszą wiosnę, na moje wypady za miasto.... nawet nie mam cierpliwości do książek :D Annapo - ja mogę dość długo wytrzymać bez słodyczy :D ale jak już zaczynam - to jem aż za dużo - do następnego razu. Diety - niby to mądre... a nie wystarczy trochę inaczej: :D regularne posiłki, więcej owoców, warzyw, mniej tuczących potraw ? no i kogoś, kto za nas zajmowałby się kuchnią hihiihi bo to podjadanie pomiędzy posiłkami dodaje nam najwięcej dodatkowych kg. Anina - to Ty trzepiesz dywany? a od czego jest druga połówka hihiihi nigdy tego nie robiłam... 👄 dla wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Erato ❤️👄🌼:D👄ja tez się ciesze że już mam troszkę czasu by zajrzeć do was,ściskam i 👄 Rebeka❤️dziękuję za uściski mama się ucieszyła gdy jej powiedziałam że nawet dziewczyny ,które jej nie znają przesyłają pozdrowienia:D...i,nie martw się słonko czas pokarze co będzie dalej;)👄 Annapo❤️jelonek w drodze ,i dziękuje za kciuki:D.Dzisiaj dowiedziałam się że synek jedzie na zawody do Berlina,i ma chrapkę na złoto...hihi...dużo zdrowia dla Ciebie i cierpliwości dla dzieci życzę👄ja jeszcze nie myje okien a to z powodu @ i sprawy co tam naklikałam:D:Dhihi...no a jak Mały śpi to Ty powinnaś odpoczywać!!! POZDRAWIAM I BYLE DO CIEPLEJSZEJ WIOSNY!!!🖐️👄 Kaszubko❤️a ja nie jem słodyczy,bo jakoś nie czuje potrzeby,jem czasem jakieś dobre ciast,ale i tak jest to wyjątkowe świeto:Dno a poza tym i tak tyję i nie wiem od czego:(...dzisiaj zaczełam czytać"Cyfrowa Twierdza"Dana Browna,ale nie wiem jak długo to potrwa ,bo chyba czasu mi nie starczy...a szkoda bo lubie tego autora. Pozdrawiam i 👄 Ellisa❤️ja Tobie również :D Aniu❤️ z tego co wiem ,leczony katar trwa 7 dni,a nieleczony tydzień hihi...zdrówka życze kochana...i pozdrawiam👄A dlaczego opychasz się sama?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Erato ja tez się ciesze że już mam troszkę czasu bu zajrzeć do was,ściskam i 👄 Rebeka❤️dziękuję za uściski mama się ucieszyła gdy jej powiedziałam że nawet dziewczyny ,które jej nie znają przesyłają pozdrowienia:D...i,nie martw się słonko czas pokarze co będzie dalej;)👄 Annapo❤️jelonek w drodze ,i dziękuje za kciuki:D.Dzisiaj dowiedziałam się że synek jedzie na zawody do Berlina,i ma chrapkę na złoto...hihi...dużo zdrowia dla Ciebie i cierpliwości dla dzieci życzę👄ja jeszcze nie myje okien a to z powodu @ i sprawy co tam naklikałam:D:Dhihi...no a jak Mały śpi to Ty powinnaś odpoczywać!!! POZDRAWIAM I BYLE DO CIEPLEJSZEJ WIOSNY!!!🖐️👄 Kaszubko❤️a ja nie jem słodyczy,bo jakoś nie czuje potrzeby,jem czasem jakieś dobre ciast,ale i tak jest to wyjątkowe świeto:Dno a poza tym i tak tyję i nie wiem od czego:(...dzisiaj zaczełam czytać"Cyfrowa Twierdza"Dana Browna,ale nie wiem jak długo to potrwa ,bo chyba czasu mi nie starczy...a szkoda bo lubie tego autora. Pozdrawiam i 👄 Ellisa❤️ja Tobie również :D Aniu❤️ z tego co wiem ,leczony katar trwa 7 dni,a nieleczony tydzień hihi...zdrówka życze kochana...i pozdrawiam👄A dlaczego opychasz się sama?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - kiedyś czytałam tą książkę :D Dziewczyny - już wiem dlaczego ostatnio całymi dniami jestem śpiąca hihihi moja wina - codziennie na kolację miałam ochotę na dżem [własnej roboty] aroniowo-jabłkowo-gruszkowy :D Od jutra koniec z dżemem - mam nadzieję, że wytrzymam bez niego :D Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Wpadlam Wam tylko milego week-end'u zyczyc.... nie mam juz na nic sily, przed chwila skonczylam sprzatanie.... Wpadne jutro na kawe :-) DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to stawiam ja kawke :) pachnie mocno i czarno, cukier? mleczko? mmmmm moje espreso!!!! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ja natomist wczoraj mialam troche rozmazany dzien - rano bylam na wymazie szyjki macicy i pielegniarka nei mogla jej znalezc .... tak jakby mi mogla zaniknac 😠 potem z wyzu nagle zrobil sie niz i zaczela bolec mnie glowa, potem dolek zem grubaa..... pod wieczor natomiast cos mi zaczelo lazic po kosciach, bylam tak zmeczona ze zasnelam na odcinku Zagubionych .... na szczescie nagrany wiec obejze teraz :) dzis deszczowo, ale juz lepiej, pudelko czekladek zjedlismy wczoraj wiec od poniedzialku diiiiieeeeetaaaaaa!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hehe, wyczulam kawe :-) .... nie ma to jak prawdziwe espresso :-) U nas tez deszczowo (normalne : week-end :-O ) ale moze sie nam uda choc na chwilke przed obiadem wyskoczyc... pseudo-spacer do sklepu bo mi sie salata i pomidory skonczyly. Dalam wczoraj Ali na noc Dolipran, bo mi przez poprzednia noce kwilila przez sen :-( (zabki) ... i pieknie spala do 8h00 ... kochana coreczka dala sie mamusi wyspac :-) Dea 🌻 - Wcale nie jestes gruba, nie opowiadaj glupot !!!! Od poniedzialku start :-) !!! Chcezz troche motywacji ? Wskoczylam wczoraj na wage (choc wiem ze nie powinnam i ze nie jest to wiarygodne ;-) ) i pokazala 0.9 kg mniej :-) ... No to lece :-).... milego dnia kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Was sobota polknela ;) Rebeka pewnie jeszcze rezultat rugby odsypia ;) ale Droga Reszta? Rzena, ja tez podsylam moje zyczenia dla Mamy! No i oczywiscie zdrowka dla wszystkich i wszedzie 😘 Ja dzis chcialabym leniwa niedziele ale ze wczoraj sily na nic nie mialam wiec sie troszke do roboty nazbieralo :o 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 😍 Hehe, Dea 🌻, odsypialam ;-) ale niekoniecznie rugby, raczej caly tydzien .... tak prawde mowiac dopiero sie dzisiaj rano z wiadomosci dowiedzielalam wyniku :-P... Kaszubko 🌻 U nas dzisiaj leniwy dzien :-).... w koncu (chyba po 3 tygodniach !!!) pospalam sobie do woli :-) pozniej Ale na maly spacer wzielam.... Teraz czekam az sie obudzi, zjemy podwieczorek ( o ile zje :-O ) i na drugi spacer sie wybierzemy :-)... pogoda wprawdzie nie bardzo, ale najwazniejsze ze nie pada. Wczoraj sie Ala tak fajnie w parku bawila z dziecmi :-) ... a na koniec w kaluzy pupa wyladowala :-D i trzeba bylo szybko do domu wracac... dobrze ze niedaleko :-) Zycze wszystkim milego niedzielnego popoludnia !!! Postaram sie zagladnc wieczorem ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przepraszam za absencję ale dopiero wczoraj neta sobie podłączyliśmy i tv:P Cały czas wszystko obraca sie wokół urządzania domu no i szkól dzieci, jestem zakręcona i nie wiem co sie wokoło dzieje:D Ale jest fajnie;) pozdrawiam was serdecznie i staram sie poczytywać, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - nie ma to jak u siebie, co nie ;-) ? Podeslij jakies fotki !!! Prasowanie mnie wola :-O.... z godziny na godzine coraz glosniej sie drze ;-), wiec ide bo sie bo sie boje ze mi Ale obudzi :-D SPOKOJNEJ NOCY !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She! Swietnie ze jest fajnie ;) Jak troche odetchniesz, to napisz wiecej, no i nasza ciekawosc nie daje nam spokoju - fotki, fotki fotki ;) Rebeko, podrzuce ci troche mojego co? ja sie nie moge zebrac.... :o co prawda gotuje juz jutrzejsza kolacje ale zelazka juz nie mam sily wlaczac, wiec bede musiala jutro rano :( Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea 🌻 - za pozno :-P.... Ania 🌻 - jak przezylas imprezke ;-) ....? Goscie dopisali :-P :-D Stawiam kawe : > > > > > > > > > ... Dea pewnie jeszcze prasuje ;-) ale jak juz odtrze to najwyzaj zrobie jeszcze raz :-D Zapowiada sie ladny dzien : mamy bezchmurne niebo i po poludniu ma byc 16C :-)... mozna sie tego bylo spodziewac.... Ja nie wiem co w tym jest,ale zawsze na WE mamy bryje za oknem :-O a jak trzeba do pracy isc to wychodzi slonce :-O... Posylam promyki i ciepelko tam gdzie potrzeba :-D i zycze wszystkim milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 a u mnie dalej nie ma słońca buuu Wczoraj skanowałam komputer - czas najwyższy... Poniedziałek, to dzień którego nie lubię :D Stawiam więc kawę i świeżutkie maślane bułeczki... to tak na dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna kawka na stole :) ale dietetycznie bez przystawek :p Wesola, ty masz plaski brzuch wiec nie wolno ci sie przylaczac!!!! Rebeka, jakos sie bez prasowania obeszlo ;) 'odkurzylam' stare spodnie, nic ze gornego guzika nie dopinam, sweter dluzszy i juz :p a ta kaczka ciagle za toba chodzi? Bo wg moich informacji jak najbardziej mozesz ja pomeczyc!!! Kaszubko, duzo cieplych promyczkow ode mnie sle - u nas jak w Paryzu, niebo bezchmurne w poniedzialek, ale im blizej weekendu tym wiecej chmur sie pojawia :( duza 😘 wsiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - troszkę promyczków doszło i przed chwilą dzwoniła siostra - za chwilę przyjeżdża... długo się nie widziałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dalej lazi :-D.... Jeszcze troche gadzine pomecze ;-)... musze poczekac az bedzie w naszej knajpce, nie maja jej na stale w karcie ... i cale szczescie :-D U Ciebie dzisiaj WIELKI DZIEN :-)... czas na zmiany :-) Kaszubko - milych pogaduszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, biedna ta kaczucha ;) a czy ty wiesz cos czego ja nie? Jakie zmiany??? no czas by ten guzik dopiac, to prawda :o zamierzam isc malymi kroczkami, bo znajac siebie jak sie nastawie na szybkie wyniki to tylko sie zniechece i zaczne sie napychac czekolada i lodami (jak wczoraj ...) Kaszubko, dobrego spotkania! A gdzie reszta Drogich Pan? Wesola!!! Spoznilas sie na otwarcie stronki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Dea Erw 🌻 a ja do kawki dokładam czekoladę milkę :D .odchudzanie zacznę po świętach, bo nie mam zamiaru pozbawiać się tych wszystkich przyjemności a takie jedzenie tylko oczami, to nie dla mnie :D kaszubka 🌻 u mnie też nie ma słońca na dodatek rano było zimno i wietrznie błeeee. kompa traktuje przynajmniej raz w m-cu mksem online ;) Rebeka72 🌻 znam ten chwyt ze spodniami :D już od dawna go stosuje :D She🌻 🖐️ czekam na fotki łóżka :D Annapo🌻 ciekawe jak tam imprezka? Rzena 🌻 fajnie masz z tym nie jedzeniem słodyczy, u mnie jest na odwrót :-O mogłabym je jeść i jeść bez końca a teraz czas na drugą kawkę ze śmietanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobietki ❤️ Witam w poniedzialek,na kawke sie zalapalam? hmmm,mysle,ze tak. Ja drogie panie mam dzis wolne ale bylam juz w szpitalu,bo cos babeczka nie dzwonila i mam spotkanie ale 26-ego kwietnia,kurcze tyle sie trzeba meczyc...MM mowi,ze do konca roku moze mnie zalatwia,to juz zgroza... Bylam jeszcze w szkole,bo musze wyslac fax do wloskiej szkoly,domagaja sie z tamtad,musza wiedziec czy dziecko chodzi do szkoly. A teraz ide zrobic obiadek,bo od wczoraj pieke mieso w piekarniku,ale ja niestety na dietce. Annapo 🌼 Kochana,ja za duzo przytylam w Italii,wiec mam z czego zrzucac ale powiem Ci,ze tutaj zrzucilam juz 4kg,hmmm,sukces. Dea 🌼 Od dzisiaj dolaczylas juz do nas,prawda? a to wczorajsze :D to tak na zakonczenie hihi...trzymam kciuki aby sie udalo. Rebeko 🌼 Mmmm,mowisz M spagetti a Ty rybka? MM stwierdzil,ze mi pomoze,kupil mi a wlasciwie bylismy w sobote w Cambridge i sama kuiplam sobie juz stroj kapielowy na lato,mam motywacje,teraz tylko sie trzymac obranej drogi. Kaszubko 🌼 Oj a Ty kusisz Kochana slodkosciami,wybaczam i nie powiem,ze czasem cos skosztuje.Dzieki za poczte,ogladam i nadrabiam. Rzena 🌼 Dzieki za GG i zycze szybkiego powrotu do nas. She 🌼 Jak milo,ze masz juz neta i z niecierpliwoscia czekamy na fotki. Anina 🖐️ Wesola 🖐️ Rudamaxi 🖐️ Ellisa 🖐️ Rybka 🖐️ I wszystkim niewymienionym 🌼 Milego pieknego dzionka zycze,u mnie sloneczko i tak cieplo - posylam do was.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Wesola, co sie dzieje ?!?! To Kaszubka ma za Ciebie stronki otwierac ?!?! :-D Dea - no wlasnie o spodniach mowa :-D Tez sie nie nastawiam na jakies spektakularne efekty ale cos zrobic musze.... narazie sie po prostu przestalam napychac na noc... LEKKA KOLACJA !!! BEZ LODOW !!! BEZ ORZESZKOW I CHIPSOW PRZED TV !!! A obiad w miare mozliwosci bez ziemniakow, makaronu i frytek.... Takie moje postanowienia :-) Erato 🌻 - do 26 juz niedaleko :-) Ja na motywacje sobie w koncu wage kupilam (bo nawet w domu nie mialam :-P) .... no i mam moje ciasne ubrania :-O.... i wyjazd do PL za 2 miesiace :-).... Chyba najwieksza motywacja bo mnie rodzina od ponad 2 lat nie widziala.... :-D Anina 🌻 - kawka chetnie ale bez smietanki :-P Zdrowko juz OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 Ja tutaj to nawet na wage nie wchodze,bo oni maja inna hihiii.ale staram sie tez nie opychac a kolacyjki lekkie. Rebeko tak,masz racje,ale 26-ego kwietnia. No to co,tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×