Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

WITAM:D RUDAMAXI!!! ❤️🌼🌼🌼🌼🌼wszystkiego naj naj lepszego w dniu 18 -stych urodzin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Czekam na vice-burmistrza - dostałam tel, że dziś przed południem będzie u nas. Jednak ich troszkę ruszyło :D Trzymajcie kciuki, aby wreszcie coś dobrego zrobili... a nie tylko obiecanki-cacanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Musze do Was zagladnac... uczciwie przyznaje ze sie za Wami troszke ;) stesknilam :) Kaszubko 🌻 - dziekuje za sliczne fotki ziecia ;) :) Gratulacje dla Kasi ... i POWODZENIA !! Napewno sobie swietnie poradzi :) Jak tam sprawa z powodzia ...? Zalatwione pozytywnie ? Erato 🌻 - z WE nawet zadowolona choc wogole nie wypczelam ... no i na zakupach nic sobie nie kupilam :O... tylko sie po sklepach wylazialam... no ale nie mozna miec wszystkiego ;) dobrze ze choc M kupil to co chcial ... i jeszcze troche :D Narobials mi smaka tymi grzybkami ;)... oj, sama bym sie na spacer po lesie wybrala, niekoniecznie na grzyby, bo sie nie znam :P... ale chocby tak swiezym powieterzm pooddychac :) .. narazie nie ma szans.... Ania 🌻 - szczerze Ci wspolczuje tych nocek :(.... Brianek sie naprawde jeszcze 3 razy w nocy na jedzienie budzi ? Kciuki zaciskam... daj znac jak poszlo. Dea 🌻 - poradzi sobie :)... milego i owocnego wyjazdu ! Rzena 🌻 - ja sie ostatnio na moj piekarnik obrazilam ;)... ale nie dlatego ze nie wychodzi tylko po prostu zlapalam lenia :P.... Pozdrowienie dla Twoich facetow !! :) Ja sie wczoraj wieczorem pozarlam z M :O... W sumie o nic, chyba nerwy i zmeczenie z nas wychodza :/ :( ... nie moge dojsc do siebie, wieczorami mam takiego lenia ze nawet kompa nie wlaczam.... Marzy mi sie troche wolnego, dobija mnie codzienne wstawanie na budzik, ktory dzwoni w srodku nocy :O.... Czekam jak na zbawienie na telefon z "ogrodka" Ali.... Mama chciala do Pl na dwa tygodnie wyskoczyc, a ja chcialam sobie w domku posiedziec a tu narazie doopa :( :( .... mam wyrzuty sumienie ze to przeze mnie mama nie pojedzie, tata do tego czasu wroci, a chcieli razem kilka rzeczy do domu wybrac ... A w dodatku w robocie zapowiada sie zmiana, prawdopodobnie bede musiala pracowac raz w tygodniu do 19h00 albo i lepiej :/ ... i chociaz pozwoli mi to troche dluzej w ten dzien pospac :) to znow dochodza problemy organizacyjne z opieka nad Ala, trzeba czesc planningu zmienic... No to sobie ponarzekalam ... ulzylo mi i teraz juz powinno byc lepiej ;) OBIECUJE !!! :) A tak zeby zmienic nastroj to Wam powiem ze Ala sie nam w koncu rozgadala ;)... i tak strasznie z nami ostatnio dyskutuje :D buzia sie jej nie zamyka, i choc narazie ciezko czasami zrozumiec o co jej chodzi :P ale mamy w domu momentami baaaardzo wesolo .... i jeszcze bardziej glosno :D Porywam szatana...i wracam do pracy.... MILEGO DNIA !! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z Kaszubka, z Wesola i z Rzena sie minelam ;).... Wesola 🌻 - dla Ciebie rowniez milego :) !! Kaszubko - kciuki zaciskam !!! Rzena - dzieki za przypomnienie :) Rudamaxi - 🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego !! 🌻 🌻🌻 Spadam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33[czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiatam! Rudamaxi 🌼🌼🌼 100 LAT 100 LAT 🌼🌼🌼 Program wgrany,telefon zrobiony,tylko sprzedac.UFFF!!! Rebeko 🌼 Ala juz gadulka mala 👄 buziak dla niej,a dla Ciebie 👄 drugi, na polepszenie humorku. Wesola ]kwiatek] Dzieki,slonko dotarlo-az milej na duszy :D Rzena 🌼 Co tak skromnie? Kaszubko 🌼 Trzymam kciuki Kochana.daj znac jak poszlo. ❤️Nadzieja potrafi być najstraszliwszą bronią, ale też i najmocniejszą uwięzią ❤️ ❤️Nadzieja potrafi być najstraszliwszą bronią, ale też i najmocniejszą uwięzią ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko złożyć życzenia jubilatce Rudamaxii żyj sto lat już bez żadnych smutków za to otoczona morzem miłosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 👄 spełnienia marzeń 🌼 🌼 🌼 Dziewczyny - już działają... w tej chwili jest ekipa robotników. Mąz zadowolony... nareszcie ruszyło - szkoda, że wcześniej nie wpadłam na to, aby powiedziec burmistrzowi o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja również dołączam się do życzeń: Wszystkiego naj, naj, naj... Pozdrawiam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w srode,kawke stawiam i obiecane ciasto :D Pada i to anwet bardzo ale jest 14 stopni. Milego dnia zycze i Pozdrawiam. Kaszubko 🌼 Ciesze sie,ze w koncu cos ruszylo. Ziele 🌼 Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 no i kukurydza w domu ,obiad chyba smakowal bo zostalo tylko troszke ziemniakow,takze na ten rok chyba koniec...mam nadzieje.... Rudamaxi🌻 wszystkiego najlepszego we wszystkich dziedzinach zycia...i duzo zdrowka ,zeby podołac temu co zycie niesie....sorki ,ze spozniona jestem ,ale zyczenia szczere i prosto z serducha... Rebeko🌻 no to rzeczywiscie troszke Ci sie miesza:(...mnie juz tez nerwy czasami odmawiaja posluszenstwa,najgorsze ,ze jakos nie widze zadnej szansy na odpoczynek...przydaloby by sie wyrwac z domu choc na 2,3 dni a na to nie ma widokow:( i to chyba jeszcze przez kilka lat:(:(...w dodatku Brian naprawde jeszcze codziennie budzi sie w nocy i to tez wplywa na samopoczucie...ach szkoda gadac:)... zycze Wam sporo slonka i dobrego humoru i znikam bo pralka mnie wola:P...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Pamiętacie mnie jeszcze? -) Ruda ❤️ spóźnione, ale z serca płynące życzenia urodzinowe. Zdrowia, szczęścia, radości, miłości i bukiet kwiatów ode mnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Przepraszam Was za swoją absencję, to wcale nie z powodu pracy. Mam ostatnio ciężkie dni. Z końcem września zrezygnowałam z pracy, której musiałam poświęcać dużo czasu i nic z tego nie wynikało, tzn. nie było pieniędzy. W tej pierwszej firmie jestem jeszcze zatrudniona, ale tam wszystko umiera śmiercią naturalną, więc do końca października jeszcze będę, a później nie mam pojęcia co zrobię. Szukam pracy w prasie i w internecie, a tam lipa. Muszę chyba uruchomić znajomości. Zaczął się sezon piłki ręcznej i mecze nas pochłonęły. Żyjemy od soboty, do soboty :-) Kochane, nie pojawiam się często, ale dużo o Was myślę, czasami mam taki kiepski nastrój, że nie chcę nic pisać, żeby nie zaburzać miłej atmosfery :-) Życzę miłego wieczoru, dobrej nocy, a jutro pięknego, pogodnego dnia. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 dziś załatwiałam swoje urzędowe sprawy - jutro będę w biurze - trzymajcie za mnie kciuki :D tu chodzi o kasę dla mnie. Annapo , Rebeka i reszta dziewcząt - macie prawo być zmęczone - pracujecie na kilka etatów bez odpoczynku... a jeszcze jesień - coraz więcej brzydkich, deszczowych, smutnych dni. Aby do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Kaszubko ❤️kochana masz racje wzystkie za duzo pracuja ,ale co zrobic stale nowe wymagania itp. BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI od początku tej przykrej sprawy ,jestem pełna podziwu dla Ciebie kochana i poświecenie dla Twojego miasta bo wiedomo ze nie rbisz teg tylko dla siebie 👄Ci za to... Dziewczynki przepraszam ale jeszcze nie czytalam co naklikalyscie ...skromnie ERATO ❤️niestety....bo mały mi zachorował i za wysoką gorączke miał ,ale już mu dzisiaj spadła do 38.5 i juz cie ciesze bo moze jutro bedzie juz lepiej:) i...mm ...kupil nowy tv z dostepem do internetu to sie troszke uczylam obslugi i bawilismy sie jak dzieciaki...:d na yutube są takie fajniutkie "sprawki" ze nie można sie oderwać hihihi.... pozdrawiam WSZYSTKIE mi drogoe panie i obiecuje ze jutro wszystko poczytam i nikogo nie omine...a co z GOJĄ? JAKAŚ CISZA...co nie... Dobranoc i 👄oraz ❤️ dla WSA ...👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOJA👄👄 widze Cie kochana!!!! pisz prosze nawte te złe rzeczy chociaz na @-ki nie chowaj sie sama bo mi strasznie smutno i przykro👄❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiem ze obiecalam :O... wybaczycie ...??? :) Nastepnym razem zamkne buzie i paluchy sobie polamie ;) ... lepiej nie obiecywac niz pozniej obietnic nie dotrzymywac, wiem :( .... Kaszubko 🌻 - no jasne ze kciuki zacisne, jakze by inaczej !! POWODZENIA !! Goja 🌻 - Rzena ma racje, pisz.... my jestesmy tutaj "na dobre i na zle" ;).... jak stare dobre malzenstwo :D... Powodzenia w szukaniu pracy, rynek nie jest teraz latwy :(... ale wierze ze znajdziesz prace swoich marzen !! Sciskam Cie mocno i zaciskam kciuki !! Ania 🌻 - jak znow przyjedziemy do Pl to Cie z domu wyrwiemy;) ... tym razem spotkanie u Kaszubki 😘 urzadzimy :) i nie bedziesz miala wyjscia :D Erato 🌻 - z Ciebie to prawdziwa "zlota raczka" ;) :) Rzena 🌻 - wycaluj odemnie i od Ali Twojego malego faceta. A z tymi Zielle 🌻 Wesola 🌻 Ja powolutku dochodze do siebie... Wczoraj sobie zrobilam wieczor pieknosci ;) : manicure, pedicure, peeling, maseczka i pachnaca kapiel :)... na wyglad mi to niewiele pomoglo :P ale na samopoczucie juz stanowczo TAK :D :D :D :D Dzisiaj juz troche lepiej... hmmmmm, moze zadzialal tez zblizajacy sie WE ;) ... ? Stwiam kawe : \_/? \_/? \_/? \_/? \_/? \_/? ... a do tego chinskie ciasteczka sezamowe :) MILEGO DNIA, skarbeczki ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mysli nie dokonczylam... :O Rzena - A z tymi nowymi sprzetami to swiete slowa... jak sie do tego usiadzie to nie idzie sie od tego pozniej oderwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 mam wolna chwilke wiec szybko sie melduje ,bo nie wiem jak dlugo bedzie tak dobrze....bylam z malym na szczepieniu ,a ze byl ubrany no to poszedl z Oma na spacer a matka odpoczywa tzn sprzata chalupke,stawia pranie i takie tam inne sprawy ,co przy nim ciezko ostatnio zrobic...np. jak wyciagam pranie to znajduje rzeczy ktore Maly wlozyl do pralki ,a ja nie zauwazylam nawet kiedy to zrobil,ostatnio piore male butelki plastikowe,korki o pluszakach juz nie wspomne:D...najgorsze ,ze on potem na chama chce taka butelke wysuszyc i przypiac klamerka:P... no nie powiem,czasami sie usmieje ,z jego pomyslow... Goju🌻 trzymam kciuki ,bo z praca to naprawde teraz nie jest łatwo,a niestety z czegos trzeba zyc.... Rebeko🌻ja juz sie nauczylam ,ze nie ma co sobie planowac ,bo i tak potem niewiele sie udaje,ale tak po cichutki licze ,ze moze by tak jutro troszke poklikac wieczorem hmmm,no co Ty na to...a na porwanie oczekuje z niecierpliwoscia i juz dzisiaj mowie ,ze nie bede stawiac zadnego oporu:P Kaszubko🌻 kciuki trzymam i posylam moc dobrych fluidkow... wszystkiego naj.....milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przyszłam się przywitać. Mam teraz sporo czasu, ale też sporo pomysłów jak go wykorzystać.Wystawiacie może coś na allegro? Mam trochę ciuszków po Ali i zastanawiam się czy ich nie wystawić, większość oddaję znajomym, czy tam ktoś jeszcze kupuje? :P Pozdrawiam Wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za trzymanie kciuków - wszystko dobrze załatwiłam - od dziś jestem emerytką :D o tym ile kasy będę dostawać dowiem się za trzydzieści parę dni :D Udało mi się za pierwszym podejściem - wcześniej telefonicznie upewniłam się, jakie dokumenty będą potrzebne... zabrakło jedynie nr konta bankowego i mojego nr NIP - na szczęście mąż był ze mną - szybko podskoczył do domu i już po krzyku. Nie chcieliśmy, aby kasę przynosił listonosz... w tym wypadku bank jest lepszy :D Dzisiejsze zdjęcia http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Sprobuje jeszcze raz. Witam. (_)>(_)>(_)>\_/>\_/>\_/>..Kawa i herbatka malinowa na stole czeka👄 Rebeka🌼troszke mi smutno jak przeczytalam nowosci co u Ciebie...ale i sie strasznie ucieszylam Alusią dziekuje w imieniu Dawida za całuski👄 ogromne jak słońce dla ALI. To ze z mm zgrzyty to normalne nikt mi nie powie ze ma w domu miód 24h.przez 31 dni w miesiącu i 365 dni w roku ,bez tego nuda w domu by była nie było by powodu sie godzić i przepraszać :D....Praca Twoja mi sie nie podoba chyba bym sie wści....jak bym miała tak długo w pracy...a w domu czeka maluszek,moze Rebeko jeszcze sie odmysli szef i nie bedziesz musiala tak długo👄No a mame to masz złotą kobiete👄,nie wiem czy moja by sie tak bardzo poswiecila ,czuje ze pojechałaby bez mrugniecia okiem:)a co bedzie jak rodzice wyjadą tak na dobre? Myśleliście już o tym? JA proponuje przeprowadzke do Poznania:D KASZUBKO❤️👄..:D strasznie sie ciesze ze juz po wszys,no i masz racje na kącie w banku bezpieczniej;)Gratuluje . Powiec mi kochana gdzie WY tego małego MACIUSIA wygnaliście między takie straszne zwierzęta...hihi...ślicznie się prezętuje👄...no i GRATULACJE dla ANI dumna studentka...byle szczęsliwie dotrwała do końca👄 Annapo❤️strasznie współczuje tak cięrzkiej pracy w domu i w kolo niego,mały daje Ci nieźle w kość,fajnie się czyta jak coś zbroi ,zrobi jakiegoś psikusa nawet nie świedomie ,ale wiem ze są momenty że nie da sie tego wytrzymać i najchetniej kobieta uciekła by z domu dla chwili spokoju w samotności.Widzę co dzieje sie czasem u siostry ,tez ma 3 szkraby i jak zaczyna sie aria to na calego i ja to napewno bym wysadla z tego pociągu :(..ale ciesze sie ze juz troszke mniej roboty i mozesz zajać sie domkiemna spokojnie ,wiem ze to i tak mala pociecha ,bo co to za przyjemnosc stale sprzatac ,prac i gary,gary,gary...no cóz (jagby to moja siorka powiedziała):D BYŁ CZAS PRZYWYKNĄĆ...hihi...i za to ją tak bardzo kocham jest niesamowita i nigdy nie daje za wygraną Jestem pewna że i Ty droga Aniu jesteś taka mocna i wygrywasz:D👄 Goja❤️powodzenia werze ze praca bedzie ok. Erato ❤️co u Ciebie jak sie czujesz bo cos mi sie wydaje ze znowu choróbska sie przyczepily do CIEBE jak rok temu,stale cos kotus lapalas no i te problemy z kręgosłupem,no wlaśnie co z nim uspikoiło się? Mam nadzieje że pogoda nadal słoneczna i że temperatura sie podniosła,czy u Ciebie jest też przysłowiowa "ZŁOTA POLSKA JESIEŃ";)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Dzisiaj urodziny kumpla wiec wpadam zeby Wam do kawy i herbatki od Rzeny 😍 buleczki z czekolada postawic... pozniej moze juz nie byc ;) Rzena 🌻 - hehe, przeprowadzka do Poznania .... w sumie czemu nie :P, tylko do pracy bedziemy mieli daleko :D To ze moja mama to zlota kobieta to wiem :) ... nawet M nazywa ja czasami "Zlota Tesciowa" ;) :D :D :D :D A co do powrotu rodzicow... narazie staram sie o tym nie myslec :( bo mi sie od razu smutno robi :(... normalnie ze rok Ala idzie do przedszkola, wiec bedzie wymagala troche mniej opieki w domu ale i tak, przy naszych godzinach pracy bedziemy musieli miec kogos do pomocy ... Dopoki rodzice tu beda to nie bedzie problemu, a pozniej.... bedziemy sie o to martwic pozniej ;) Ania 🌻 - ja tez nic nie obiecuje ;), bo u mnie piatek to tradycyjnie dzien kibelkow :P :O.... ale postaram sie :) ... chocby na godzinke... Wypijemy jakies wirtualne winko/piwko/soczek ;) to sie nam bedzie lepiej spalo :D Kaszubko 🌻 - ooooo, super :) nie ma to jak dobre rozeznanie terenu i organizacja :) Jak sie czujesz z nowym statusem ;) hehe ? Zielle 🌻 - mam nadzieje ze wykorzystujesz ten czas nie tylko na lizanie chalupki ;) :P ale i na blogie leniswo :) Ja z przyczyn obiektywnych z All nie korzystam... ale wiem ze wiele osob praktycznie tylko tam zakupy robi... Ja zastanawiam nad EBay'em... juz nie chodzi o ciuszki ale mam kilka "duzych" rzeczy po mojej Ali ;) typu autko-pchacz, lezaczek, ogrodek muzyczny... Nie mam tego komu dac, tylko sie kurza i zajmuja miejsce w piwnicy, a szkoda mi tego wyrzucic ... a tak zawsze to pare groszy by do budzetu domowego wpdlo ;) M byl wczoraj na Salonie Samochodwym ... poszedl jak otwierali i wrocil o 23h00 ;) ... az Go zapytalam ile samochodow rozebral na czynniki pierwsze :D :D Sama lubie ogladac samochody, dopoki nie bylo Ali to chodzilismy razem, ale ponad 12-tu godzin bym nie wytrzymala ... to sobie chlop pofolgowal i dal upust swojej pasji :D :D :D :D :D Pozdrawiam wszystkie mile panie... aaaa, i jeszcze rozsylam slonko na 4 strony swiata :) ... u nas od 2 dni znow slonecznie i cieplo, po poludniu ma byc 23C :) ... i przez caly WE ma byc podobnie :) ... az sie, pomimo niewyspania i zmeczenia, buzka sama smieje :) Milego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robota goni :O ale nie moglam sobie odmowic :) .... musze sie podzielic wiadomoscia ;) ... Wlasnie przed chwila dzwonili z "Ogrodka" :) ... mamy pierwsze spotkanie 19/10 i Ala zaczyna poczatkiem listopada :) Yupi !!!!!!!!!! No to teraz juz wiem na 99.9% ze wieczorem cos musze na to konto lyknac ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×