Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

dodam że zawsze w tych topikach przerażało mnie że tam już wszyscy się znają a jak człowiek coś napisze od siebie to właściwie traktują człowieka jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 lepiej być wolnym i szczęśliwym niż nieszczęśliwą niewolnicą a teraz z uśmiechem zaczynam dzień i do pracy pora :) miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu na dużą ilość zajęć w ciągu dnia, to przyznaję się bez bicia że na topik będę zaglądać tylko w godzinach pracy. wiecie w sobotę i niedzielę byłam na grzybach z rodzinką, jest ich całe mnóstwo, fajnie było połazić po lesie, gorzej za to jest później w domu jak trzeba je poczyścić i zaprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Przede wszystkim witam Kumcię.Ja też mam dużo zajęć,ale doszłam do wniosku, że mi się też coś od zycia należy. Osóbko ,ja narazie nie czuję się niewolnicą ,chociaż bywają dni że mam wszystkiego dość.Do tej pory zawsze znalazłam coś co mi pomogło prztrwać i po pewnym czasie znowu było lepiej,np to,że się odezwałaś,to dla mnie już dużo.Czasami nie trzeba dużo ,żeby czuć się szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia witaj oj zazdroszczę łazikowania po lesie ale nie robótki z grzybkami Annapo to nie ten rodzaj niewolnictwa o którym ty myślisz...tylko alkoholizm mego M...było minęło i jestem szczęsliwa :) już po pracy teraz mnie czekają same przyjemności ...czyli obiadek i koszenie trawniczka ...dzień naprawdę słoneczny aż chce się żyć i naprawdę czasem malutkie rzeczy dają szczęście tylko trzeba je dostrzec miłego popołudnia [kwiat ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Ja zazdroszczę lasów w których rosną grzybki,w mojej okolicy las służy raczej jako filtr dużego zakładu.A z grzybków to tylko pieczarki. Osóbko Trafiłaś na osobę , która zna problem i dlatego tym bardziej gratulacje! Ja już myślę o kolacji , ale teraz muszę iść na nią zapracować.Będę ok.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam w ogródku, inaczej w tym roku wszystko rośnie. Mam kilkanaście ziół, każdego roku zbierałam 2 plony, a teraz tylko 1 raz mogłam ściąć rośliny do suszenia.Możliwe, że powodem tego była bardzo zmienna pogoda. Jestem naście lat starsza od Was, ale będę tu zaglądać i pisać [ choćby o byle czym] bo ten topik ma trwać jak najdłużej. Moje dzieci są już dorosłe, najstarsze córki są w wieku Annapy. A wnuczęta w wieku waszych dzieci [ najstarsza ma 17 lat, najmłodsze zaś 7 miesięcy]. Mając 4 dzieci, 9 wnucząt, męża, kotka i pieska - bywa, że czasem czuję się samotna.Każdy zajęty jest swoim życiem, walką o normalny byt. A o czym można rozmawiać z pieskiem, czy kotkiem - one tylko słuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzionek zleciał... Wreszcie chwila dla siebie. Z książka, filmem czy z netem? Oto jest pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniwersalnie 3 w 1 :):) A rano znów do pracy :-o Jakbym chciała, żeby doba miała o 10 h więcej. Urządzałoby mnie to całkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja powinna 48 a i tak by było mało ;) a do pracy dopiero jutro rano więc cieszmy się chwilką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
A ja znowu po pracy.Wszystko fajnie,ale zaczęło mnie boleć gardełko i ł amać w kościach,czyżby grypa? Może znacie jakiś sposób,żeby do jutra przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno pewnie dopiero się choróbsko rozwija :( Ale herbata z cytryną i aspiryna na noc powinna być ok. A jeśli przemarzłaś to rozgrzej stopy przed snem w bardzo ciepłej wodzie. Zdrówka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
She,niestety chyba masz rację.Mnie to też wygląda na początek czegoś niemiłego.Herbatkę już wypiłam,aspirynki jeszcze w tym sezonie nie kupiłam,ale małżonek właśnie poszedł ogrzać łóżeczko...Może to wystarczy ?Przepraszam ,ale nie potrafię postawić tych 2 gwiazdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam założycielkę i resztę towarzystwa;)) Jesli można to pozaglądam tu czasem:) Pozdrowienia z wrocka. P.S.osóbka...podoba mi sie Twoja stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Droga Kaszubko,cieszę się ,że tu jesteś mimo Twoich obaw odnośnie wieku.Sama jak wspomniałam mieszkam z teściami,więc może właśnie Ty będziesz mogła w niektórych sytuacjach pomóc najbardziej,choćby z powodu zdobytych doświadczeń.A ten dom z wiersza ma dla mnie jedną wielką zaletę ,nie trzeba w nim sprzątać.Lubię sprzątanie,ale samo przelecenie ścierką zajmuje mi ze 2 godz.Przecież to szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Hej Bez torebki,mnie nie wypłoszyłaś,więc nie idz jeszcze spać,jutro też możesz się wyspać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Hej Bez torebki,mnie nie wypłoszyłaś,więc nie idz jeszcze spać,jutro też możesz się wyspać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Mnie nie wystraszyłaś,więc nie idz do łózeczka.Jutro też możesz się wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Chyba już wszystkie spicie,wiec ja też idę do mojego "pana". Miłego poranka i nie zapominajcie,że tu jestem.Jutro mam wywiadówkę w gimnazjum córki i aż się boję co znowu wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe, ciepłe słowa. Doświadczeń życiowych faktycznie sporo zebrałam i z chęcią się nimi podzielę. Moją rodzinkę od lat staram się leczyć ziołami i warzywami- to mój konik. Na ból gardła dość szybko pomagają pastylki do ssania: Tymianek z podbiałem- można je kupić w aptece beż recepty. A teraz dobrej nocy wszystkim, jutro znów nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry fajnym dziewczętom. U mnie pochmurny, deszczowy dzień. Pół nocy spałam z moją psinką, była burza, a ona burzy bardzo sie boi. Osóbko, nie każdemu starcza sił i odwagi, by zmienić swoje życie- Ty miałaś i za to Cię podziwiam. Większość tylko narzeka i boją się dalej coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przepiękna słoneczna pogoda aż chce się żyć :) kaszubka 🌻 oj ja też narzekałam i odwagi nadal szukam bo boję się przyszłości ... ale jestem dobrej myśli ...najważniejsze to to że dzieciaki się teraz częściej śmieją i są radosne a to najważniejsze :)dziękuję za dobre słowo bo teraz jest ono u mnie na wagę złota :) Anapo życzę zdrowia🌻 bez_torebki :)🌻 She**🌻 idę gotować obiadek miłego popołudnia kumcia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Te chmury,które za oknem to chyba przyszły do nas z Twoich stron Kaszubko.Mam nadzieję, że burzy nie będzie.Mój małżonek to chyba nie byłby zadowolony z pieska w łóżku.Tymianek już zakupiłam i chyba troszkę pomógł .Mój obiadek już się gotuje.Czujecie ,jak pachnie? Dzięki Osóbko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osóbko, wsparcie psychiczne już u mnie masz. A na uspokojenie nerwów i spokojną noc polecam Valused - to ziołowe tabletki, pomagają gdy jest się zdenerwowaną lub nie można zasnąć.Wystarczy łyknąć 1 tabletkę [nie uzależnia]. Annapo, od kilku lat śpię sama, dzięki temu mąż znów odkrył że istnieję i stał się milszy. Mam duży zbiór domowych przepisów na rożne dolegliwości, wystarczy mieć w domu kilka wszechstronnie działających ziół [nie powodujących skutków ubocznych] takich jak: rumianek, mięta, melisa, lipa, pokrzywa, fiołek trójbarwny, tymianek, hyzop i kwiaty czarnego bzu - wtedy kłopoty z grypa, anginą, przeziębieniem czy żołądkiem nie są już takie straszne. Jakie zioła na co i ich dozowanie zawsze mogę podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo ale z uśmiechem :) Tuż, tuż środek tygodnia będzie, a tyle pracy mam w pracy :-o Osóbko życzę Ci pogody ducha i wiary w słuszność decyzji bo zapewne takie są. Ja zostałam sama z małymi dziećmi, z całym bagażem wychowawczym jakie są, były i będą. I codziennie wstaję z wiarą, że jest dobrze. Najlepiej jak może w takiej sytuacji. I tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ten wierszyk wywoła uśmiech na twarzy chociaż jednej z Was, a może to będzie chwila zadumy. Ten wiersz napisało dziecko alkoholika. Za moim oknem widzę świat nowy. Świat pełen cudów, świat kolorowy. Za moim oknem jest drzewek kilka. Widzę stokrotki, widzę motylka... Mój świat jest dobry. Pełen radości. Dużo w nim serca. Ogrom miłości. Chcę biegać boso po mokrej trawie, Wieczorem usiąść przed domem na ławie. Chcę być szczęśliwa w tym moim świecie. Czy będzie taki ? Będzie ? Czy wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Cześć dziewczyny dzisiaj nie mogę tu długo przebywać,bo komputer stoi w pokoju syna,a on biedak jutro musi wstać przed 6 rano.Chyba zaraz w dodatku dostanę szału,moja kochana córka siedzi mi nad głową i komentuje,a to swój wygląd,a to jak ja powoli piszę a teraz to w ogóle przesadziła bo ssie torebkę z herbatki Saga owocowej.Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×