Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry wieczór Annapo. Jakbym słyszała moją córkę. Godzinę temu pisała mi, że jej córki [ 17, 15 i 13 lat] nie dają jej spokoju, gdyż według nich ona już za długo okupuje komputer. Ja tylko się śmieję, bo szczęście komputer mam tylko do swojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na w starym klubiku;) i chyba jednak łatwo tam dołączyc:D ale zostawiam slad i tu;) a co znaczy "troche starsze 30tki'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer mam od 3 miesięcy, a internet zaledwie od 1 miesiąca. Dopiero wszystkiego się uczę - łącznie z pisaniem. Mam dobrą nauczycielkę- najstarszą wnuczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Droga Kaszubko,pozdrowienia dla córki. Isa,u Was było tak dużo do przeczytania,że trudno mi było się połapać,możesz do nas też wpadać przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Do jutra,muszę Was opuścić ,bo syn musi jednak się wyspać.Ach jaka szkoda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 dzieki za zaproszenie:) . A kto by czytal wszystko z tamtego topiku:D na zywiol trzeba isc:D ale fakt ze tam jestem od poczatku a i tak polowa osob mi sie myli:D dobranoc ide ogladac P. Małaszyńskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo ;) kaszubka dzięki za tabletki chętnie skorzystam ...wiersz bardzo mi się podoba córci mojej też :) Annapo u mnie córa się już przyzwyczaiła że mama na komputerku wieczorkiem i nie ma problemu ze zasypianiem ;) She** ta wiara w lepsze jutro daje nam siły i to jest najwspanialsze więc dużo wiary i uśmiechu 🌻 jeszcze tu troszkę posiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto i ja. Mogiem do SZANOWNEGO GRONA dołączyć? Dziś mam trochę trudny dzień. Dla wszystkich tu wielki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie serdecznie, Czytam topik i widzę, że bardzo do mnie pasuje więc jeśli mogę to do Was dołączę. Mam 38 latek, 17-to letniego syna, mężulka i śliczną jamniczkę ;) która zastępuje mi czasami córcię, której nie mam. Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Na przywitanie nowy wierszyk. " Z optymizmem - czyli pogoda ducha" Źle ci idzie? Los ci poda chętniej swą pomocną rękę, Jeśli mu się przypodobasz mając liczko uśmiechnięte. Więc prowokuj go spokojem, chuda doba minie prędko, A ty wyjdziesz znów na swoje i znów będzie twoje święto. Chcesz zapobiec stresów skutkom [łatwo o nie w naszych czasach], Nie wydłużaj drogi smutkom; nigdy nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 szkoda ze tylko Panie po 30 :(:( chętnie bym dołączyła do was kobietki ...Pozdrawiam serdecznie zycze miłego dnia :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Witam wszystkie drogie panie!!! Ja dopiero skulałam się z łóżeczka i tylko po to żeby Wam powiedzieć Dziędoberek.Serce rośnie , gdy się tu zaglądnie.Niestety ta choroba na razie ze mną wygrywa, ale się nie poddaję.Muszę wziąć tableteczki i znowu do łóżka.Jest tak żle,że mąz przyniósł mi herbatkę do łóżeczka.Dobry człowiek z niego,ale teraz poszedłl popracować i męczę się sama. Nadiya26l,witam i zapraszam jak Ci się u nas podoba.Wszystkie panie,które mają ochotę tu bywać przyjmiemy z otwartymi ramionami . A teraz pa,pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo wracaj szybko do zdrowia. Z doświadczenia wiem, że i tak kilka dni spędzisz w łóżku, niestety jak nie wyleżysz to nie przejdzie :( Dziewczyny ja klikam z pracy, a wy skąd? Pracujecie zawodowo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzisiaj zapracowana okrutnie i na zebraniu u córci byłam ... jestem wykończona ;) widzę że smutnawo tutaj troszkę to dla was na poprawę humorków;) Jeśli drogę przebiegnie ci czarna babcia, czarna wnuczka, czarny Mruczek, czarna Kicia, czarna kurka, czarna gąska, czarny bociek, czarna żabka, a na ostatku kawka, też czarna, to znaczy, że dziadek zamiast rzepki wyciągnął kabel wysokiego napięcia. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już weselej. Mąż obejrzał mecz i szykuje się do spania, to znak, że już niedługo będę musiała wyłączyć komputer. Ale jeszcze mam trochę czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osóbko, co nowego wymyślili na tym zebraniu? Nigdy nie lubiłam chodzić na takie spędy, wymagań było sporo, planów jeszcze więcej - mimo to każdy się na to zgadzał, gorzej jednak było z realizacja tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka młoda zaczyna pierwszą klasę technikum ...informatyk mi rośnie :) to tylko było zebranie informujące rodziców o wymaganiach w szkole itd itp ja troszkę jeszcze tu posiedzę ale jakby co to ... życzę kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osóbko, moja wnuczka jest teraz w drugiej klasie, też informatycznej. To ona namówiła mnie na kupno komputera i założenie internetu. Na razie, już drugi rok, jest najlepszą uczennica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osóbko, moja wnuczka jest teraz w drugiej klasie, też informatycznej. To ona namówiła mnie na kupno komputera i założenie internetu. Na razie, już drugi rok, jest najlepszą uczennica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, ja z 🌻kiem zebyscie milej przyjely ;) Podczytalam wszystko i bardzo mi przypadlyscie do gustu. Mam jeszcze i przez nastepne dwa miesiace 37 lat, mama zostalam dopiero 16 miesiecy temu (jakos tak wyszlo) i od 22 lat mieszkam poza granicami ale jakosc ta polskosc u mnie ostatnio wychodzi. osobka - ja jestem dzieckiem alkoholika, i brawa dla ciebie! Gwarantujesz szczesliwsza przyszlosc dla twoich dzieci. Annapo, ja tez z jakims chorubskiem walcze od dwoch dni, ciagle mi cos po kosciach lazi - dzisiaj tez bede spac w skarpetkach :) Kaszubka 🌻 piekne wiersze, i zaciekawia mnie twoja wiedza o leczeniu ziolami. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka gratulacje dla wnuczki 🌻 Dea Erw 🌻 witam oj dziewczyny a kto pozwolił wam chorować ...zdrowieć nam szybciutko ja kuruje sie gripeksem i witaminki w ilościach hurtowych;) zdrowia dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie i panienki - moge dolaczyc ? Mam 35 lat, mezatka od 8 lat ale bez dzieci... jeszcze ! Mysle ze za rok, dwa cos bedzie... Nie mieszkam w Polsce, i czasem miala bym ochote pogadac o byle czym... To co moge ? Pozdrowiatka i 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzę za Annapo Wszystkie panie,które mają ochotę tu bywać przyjmiemy z otwartymi ramionami . witaj w klubiku;) Rebeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo zdrowiej!!🌻 a tak w ogole dzien dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie dzień dobry Siedzę w domu chora z chorymi dziećmi. Tylko mąż się ostał zdrów. Cóż za okrótny los :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przyjecie !!! Zaczynam wlasnie dzien pracy, optymistycznie bo sloneczko pieknie swieci od samego rana (mam nadzieje ze u Was tez :-) ), choc jest nieco chlodno... Pozdrawiam serdecznie wsystkie i zycze milego dnia i szybkiego powrotu do zdrowia tym \"na lozu cierpienia\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×