Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No nie, nie wierze ze jeszcze spicie !!! Chyba ze wszystkie takie zapracowane po tym WE-ie ;-)...? Ostatni moment na kawe, bo za chwile za obiad bedzie sie trzeba zabierac ;-)... Ania 🌻 - zgadza sie, wkrotce moja chrzesnica bedzie tez mamusia ;-)... troche sie dziewczyna pospieszyla, bo ma dopiero 19 lat i w tym roku zdaje mature... no ale coz, krew nie woda :-D, tez mialam 19 lat i pamùietam jak to jest :-D. Jak tam noc ? lepiej sie czujesz ? Bylas u pana doktora ? Jak sie miewa malenstwo ? Ruda 🌻 - a coz to za krzyk rozpaczliwy ? Napisz cos wiecej, bo chetnie pomoge, tylko nie wiem jak :-). Kaszubko 🌻 - dziekuje, kochana, teraz z tym tradzikiem troszke Alice jest troszke mniej sliczna...ale dla mnie i tak jest najpiekniejsza :-) A co do tej wstarzeczki...mamy czerwony wozek ;-), do domu tylko zyczliwych ludzi wpuszczam ;-)... i w zyczliwosc ludzi do ktorych wysylam fotki tez nie watpie :-), wiec chyba ryzyka nie ma :-) Ruda 🌻 - rzeczywiscie z Ruda lepiej nie zaczynac ;-) :-D Ja sie ciesze ze mamy spokojnych i dyskretnych sasiadow... w sumie to spokojne sasiedztwo bylo dla nas jednym z podstawowych kryterii przy zakupie mieszkania ... Wiadomo ze nigdy do konca nie wiadomo jak sie trafi, ale przed podpisaniem umowy przeprowadzilismy dokladny rekonesans... zreszta Franki raczej naleza do tyvh co to nikomu z buciorami do zycia nie wchodza :-) Wesola 🌻 - 🖐️ Wczoraj mielismy odwiedziny rodzicow ... za 2 tygodnie jada do PL :-(... ale mam tylko na miesiac a pozniej juz zostaje na dluzej :-) Zmykam bo mi sie chyba glodomorek budzi ;-)... zycze MILEGO DNIA, kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 U mnie tak slicznie na dworze,ze grzech w domu siedziec...a ja siedze przy kompie,ale niedlugo wybieram sie do lekarza i musze co nieco zrobic w domu :(... Rudamaxi...u mnie tez by sie przydało pare takich facetow pozwac o zniesławienie,ale szkoda mi zdrowia...w sobote moj maz zwrocił jednemu facetowi uwage ,zeby nie skracał sobie dojazdu do swojego pola jadac po naszym zbozu,to usłyszal kilka epitetow ,a w koncu nawet takie zdanie ,ze ...\"ma zone hadziaje\"...A w/g niego to ujma na honorze slazaka...Polacy to jakis podgatunek!...I ja temu panu nic nie zrobiłam,a i tak sie dowiedziałam ,a najlepsze ,ze w niedziele poleciał jako pierwszy do komunii...Szkoda gadac ,naprawde... Rebeko...ja nie spie,tylko produkuje dla topiku i na skrzynce,wiec zajrzyj na wanadoo...a gardełko dzis nawet ok... Pozdrwaiam teraz wszystkie panie i pedze zrobic sie na człowieka ,bo sie nie wyrobie...moze uda mi sie jeszcze potem zajrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rebeko - pamiętam dzień, gdy urodził się Mirek - wcześniak z ósmego miesiąca - gdy go zobaczyłam, pierwsze moje słowa były "jaki on brzydki" hihihihi zaraz ochrzaniła mnie położna mówiąc "chciała pani miec syna i do tego zdrowego - jest... a teraz znów pani marudzi" Kilka dni później syn zrobił się dużo ładniejszy.... Dziewczęta - skoro będziemy miec drugą dziewczynkę [od Dei] to Annapo da nam chłopczyka :D kto jest za tym ???? ja w każdym bądź razie tak uważam - że będzie chłopiec. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi na głosowanie się załapałam :) Ciekawe kogo Annapo by chciała? Słońce daje czadu za wszystkie pochmurne dni :D:D:D:D To co ,kawa popołudniowa ? I ciacho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,cześć i czołem :D:D:D:D Ekspres miłym aromatem kawy wita Was :) Kolejny miły słoneczny dzień się zapowiada 🌻 Zastanawiam się czy już zrobić w szafie porządki........czy jeszcze poczekać ? Hm.......a może by tak na wiosennne łowy wyruszyć i popatrzeć co proponują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Wesola 🌻 - dzieki za kawe :-)... Ja juz po lowach dzisiaj jestem... tatus zostal z Alice a mamusia na zakupy :-P.. . ale tylko dla malej kupilam kilka rzeczy.. no i przede wszystkim parasolke do wozka, bo nam sloneczko wczoraj troszke na spacerze przeszkadzalo ;-) Ania 🌻 - dziekuje za zdjecia ! Milo Twoja facjatke zobaczyc :-)I nie opowiadaj glupot, ty wcale nie jestes gruba... Ty jestes po prostu sliczna kobieta w ciazy 😍 Kaszubko 🌻 - ja u Ani stawiam na chlopaka ;-) ... bedzie po rowno jesli policzymy do grona topikowych maluszkow Maciusia ;-) Rudamaxi 🌻 - chyba zalapalam o co chodzilo z tym wolaniem o pomoc ;-)... teraz juz hurtowo glosuje :-) Aaaaa, zapomnialam Wam powiedziec : nasza myszka juz takie sliczne usmiechy rozdaje :-) !!! Normalnie sie rozplywamy :-)... Zycze milego dnia i sle moc 😘 dla wszystkich... nawet dla tych ktore nas ostatnio troszke zaniedbuja :-( : Erato jest wytlumaczona ale reszta ? Amarylis, Goja, Rybka, Dea, Rzena... co z Wami ?! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 kawa juz jest ,to moze ktos słoneczka potrzebuje ,bo u mnie ładnie grzeje...a mojemu mezowi to nie pasuje...ale juz tak jest z tymi rolnikami;)...jak jest słonce ,to chca deszczu,a jak leje ,to znowu narzekaja ,ze nie ma słonka :O... ale tak szczerze to rzeczywiscie troszke deszczu by nie zaszkodziło ,bo niedługo zacznie schnac ,zamiast rosnac i znowu beda miec wymowke ,by podniesc ceny zywnosci a juz teraz sa za wysokie... wczoraj wreszcie udało mi sie dostac do lekarza i tak ogolnie jest ok...niestety na migdałach dorobiłam sie ropy ;) i jak przewidywałam skonczyło sie na antybiotyku i mam nadzieje,ze w koncu bedzie konkretna poprawa ,bo juz powoli zaczynam czesciej sie budzic niz Rebeka na karmienie ;)... Co do Waszych zakładow ,to ja tez mysle ,ze raczej to chlopczyk bedzie,ale dalej tylko na intuicji polegam,mimo ze wczoraj na usg wpatrywałam sie jak sroka w kosc szukajac,jakiejś podpowiedzi,ale lekarza nie pytałam,a małe tak sie ułozyło ,ze w sumie tylko łepek było widac i kregosłup,taki cwaniak:D,tez chce mi niespodzianke zrobic:).. przez to ulozenie pan doktor nie mogl zobaczyc serduszka i dostałam skierowanie na takie dokladniejsze usg..moze wtedy bedzie cos widac ;)... Dzisiaj mam po południu wywiadowke u syna i az sie boje,bo ostatnio jakos nie panuje na jezykiem i mówi co mysli na glos i robi sobie kłopoty...a ma w klasie takiego skarżypytę,ktory tylko czeka ,zeby pani doniesc...zla jestem na syna ,ze nie umie sie ugrysc w jezyk ,ale z drugiej strony,ciesze sie ze ma odwage bronic swojego zdania... Czasam naprawde ciezko znalesc złoty srodek wychoujac potomstwo ... ok to na razie tyle...mysle ,ze wystarczy ;)...pozdrawiam wszystkie panie i posylam po 🌻 na dobry dzionek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem, bo niby gdzie mam sie schowac, wszystkie zakatki juz dla mnei za male!!! Dzisiaj dzien troche na opak, korki, metro nie chodzi, no I dotarlam do pracy ok 11ej - rekawy do gory zawinac I pracowac! Ale czytam I widze ze Wesola sie rozgadala :D fajowo!!! A ja stawiam na nastepna dziolche :D:D:D Aniu, wiesz, ciesze sie ze w koncu antybiotyki dostalas, bo teraz szybciej wyzdrowiejesz! Duze 😘 dla ciebie I dla wszystkich pozostalych Pan tez duze 😘 I mase sloneczka posylam :) a teraz zmykam! Ruda, ja niestety z pracy nie moge glosowac, nie wiem czemu ale mi nie pozwala :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Dea - ja widziałam Twoje zdjęcia - wcale nie jesteś potężna - nic, a nic. :D Ruda - zwolnij - a ostatniego dnia przed komunią idź z dziećmi na długi spacer... to będzie bardzo potrzebne i dla Ciebie i dla dzieci ]kwiatek] Rebeko - to fajnie - obie liczymy na chłopca - to będzie :D Annapo - dziwi mnie, że to właśnie ten lekarz jest potrzebny do wyleczenia anginy - u nas tak nie jest.... i nie czeka się tak długo na wizytę u lekarza. Wesoła - jeszcze lepiej - to nic nie robić w tak ładnym dniu hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka troche dzisiaj zwolnilam najpierw wizyta w FIRMIE;) i pogadanka z dzielnicowym potem malnelam barierki i slecze przed ksiazkami jutro jade na sekcje i przedterminowy egzamin;) A dzien przed komunia nie da rady bo ja w komitecie organizacyjnym wiec czeka mnie i w piatek zawieszanie dekoracji a w sobote trzeba pomoc siostrze przy robieniu bukietow ikeban itp. Ale ruda musi byc w ruchu bo jak siedzi na tylku to za duzo rozmysla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka na posterunku, kawe stawia :-) :-D :-D Ania 🌻 - nie bede chwalic dnia przed zachodem slonca ale ja juz od ponad tygodnia tylko raz wstaje w nocy :-P : mala je ok 22h00 pozniej ok 4h00 i spi do 8h00 :-)... Wreszcie mamusia tez moze sie w miare wyspac :-), (tatus, cwaniaczek, czasami ucieka w nocy z domu :-P i wysypia sie w pracy:-D :-D ) Jak tam u syna w szkole ? Rudamaxi 🌻 - ladny z Ciebie \"Speedy Gonzales\" :-D :-D Dea 🌻 - oj, spolczuje tych \"cudownych chwil\" spedzonych w transporcie miejskim... mnie tez juz niedlugo czeka powrot do tych \"przyjemnosci\" i az mi sie odechciewa :-O... moze drugiego maluszka z rozpedu sobie zmajstrujemy i troche dluzej w domu posiedze ...? :-D :-D Kaszubko 🌻 U nas dzisiaj znow slicznie i cieplutko :-)... to znaczy bedzie cieplutko, bo narazie jeszcze poranny chlodek.... spacerek na horyzoncie :-) Milego dnia zycze i po 😘 sle, kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 dzisiaj bardzo stresujacy dzien ,corcia pisze egzamin z przedmiotow humanistycznych i jak to zwykle matka tez to przezywa,jutro scisłe przedmioty a w piatek angielski i jak dozyjemy ,to odpoczne nerwowo... nie wiem czy to tylko u mnie tak jest ,ale odkąd dzieci zaczelay chodzic do szkoły, to u mnie w domu ciagle nie ma ani ołowka ,ani długopisu ,a wczoraj było ogolne przeszukiwanie domu w celu znalezienia jednego sprawnego cyrkla ;(...a co roku sie te wszystkie rzeczy kupuje... a ja jeszcze do tej pory mam pioro, ktorym pisałam w podstawowce ... Kaszubko🌻...ja poprostu nauczona doswiadczeniem wole brac tylko to co przepisze ginekolog,niz podaremnie cierpiec...... Rebeko🌻...pomysł z tym drugim dzieciatkiem wcale nie taki głupi ;)...chociaz argument przemawiajacy za tym dosyc ciekawy hi,hi...a tak a propos ,to kiedy powrot do pracy,chyba jeszcze troszke bedziesz w domu...umiesz sobie wyobrazic ,ze bedziesz musiała Alice zostawic na kilka godzin? A moj syn wcale mnie nie zawiodł:(...dostał stosowna reprymende po moim powrocie do domu,ale tak w srodku to mi go było szkoda ... Dea🌻...wyrazy wspolczucia ,ja jezdze autkiem i nawet wtedy nie jest mi za wygodnie..:(nozki krotkie i zeby dosiegnac pedałow musze miec fotel przysuniety najblizej jak idzie do kierownicy, a to powoduje ,ze zaczyna brakowac miejsca na mojego współlokatora hi,hi...;) miłej pracy i nie przesadzaj.... Rudamaxi🌻...z Ciebie to taki wiercipietek,ale jak tak lubisz to ok...tylko duzo sił zycze... Ok pozdrawiam caly skład i ide sie przygotowac do wyjscia...w ramach odstresowania jedziemy z cora do fryzjera ... no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Czas mi dzisiaj zbyt szybko uciekł.... 🌼 a i tak nie zrobiłam wszystkiego, co wcześniej zaplanowałam buuuu. Rebeko - kiedyś napisałaś, że mam wciąż dużo pomysłów, planów - to się zgadza... a jeszcze teraz gdy mam skuter, szybki net.... no i na dniach dostanę nowy, śliczny aparat do zdjęc :D Będę musiała tak zaplanowac sobie dni, aby dłuższe siedzenie w necie zostawiac na chłodniejsze lub deszczowe dni - inaczej się nie da.... teraz zajmę się robieniem zdjęc - potem powstaną z nich filmiki - jeśli sama sobie dotrzymam danego słowa hihihihi a to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten deszczowy poranek Pozdrawiam kaszubka🌻 wesoła🌻 ruda🌻 dea🌻 she🌻 Rebeka🌻 Anna🌻 Erato🌻 amarilis🌻 rzena🌻 goja🌻 i znikam ( pominęłam kogoś ? Jeśli tak to mu 😘 ) Czas do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ruda 🌻 coś Ty kobieto zrobiła???!!! Ale wiesz co, pocieszę Cię, że mogło być gorzej gdyby to była prawa ręka albo noga, nie mogłabyś biegać :-) A tak serio to współczuję. Akurat teraz Ci się przytrafiło. Chociaż na takie niespodzianki żaden czas nie jest dobry. Kochane jestem już bardzo zmęczona moim zwolnieniem. M od rana do wieczora w pracy, a ja sprzątam, gotuję, piorę, prasuję, robię z synem lekcje, bawię się z córką i jeszcze zaczęłam rehabilitację. Przez 20 dni muszę codziennie dotrzeć do ośrodka. Nie mam daleko, ale dla mnie jest to bardzo męczące. Czasem mnie ktoś zawiezie, czasem jadę taksówką. Wczoraj byłam u lekarza i zapytałam czy w ramach rehabilitacji mogę wciskać sprzęgło w samochodzie, ale on zaproponował mi basen zamiast tego sprzęgła. Zostały mi tylko 2 tygodnie chodzenia z nogą w powietrzu, później już będzie lżej. Annapo 🌻 trzymam kciuki za córcię. Nie dawajcie się stresowi. Będzie dobrze. Kaszubko 🌻 strasznie mobilna się zrobiłaś :-D ciężko będzie Cię zastać na topiku, ale korzystaj jak masz okazję, a my będziemy cieszyć oczy zdjęciami i filmikami od Ciebie. Rebeko 🌻 fajnie, że zaczynasz się wysypiać. Ten pomysł z drugim dzidziusiem niezły, tylko musicie już działać, żebyś zdążyła szybko urodzić zanim wrócisz do pracy :-D Wesoła 🌻 dzięki za kawę, przyda się, bo u mnie dzisiaj pochmurny, deszczowy dzień. Muszę już kończyć, bo jakiś obiad muszę przygotować, a później na ćwiczenia. Miłego dnia wszystkim życzę i dla każdej z osobna przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, widze poprawe frekfencji na topiku wiec \"od rana mam dobry humor...\" :-D Rudamaxi 🌻 - na litosc Boska, cos Ty dziewczyno \"wymiskowala\" ?!?! jeszcze Ci tego bylo trzeba przed sama komunia !! Serdecznie wspolczuje :-(... Wesola 🌻 - buleczke chetnie zjem i kawa popije :-) Rybko 🌻 - posylam slonko i zycze spokojnego dnia w pracy :-) Kaszubko 🌻 - dziekuje za przesylki :-) Goja 🌻 - wiesz, mam znajomego co twierdzi ze jak sie nie pracuje zawodowo to nie ma sie NIC do roboty :-O... ostre klotnie na ten temat odchodza, bo, do licha, praca, w domu to przeciez ciezki kawalek chleba. Rehabilitacja jest moze w tej chwili dla Ciebie meczaca, ale pozwoli Ci to pozniej normalnie funkcjonowac i nie bedzie sladu po Twojej przygodzie wiec zycze cierpliwosci i wytrwalosci 😘 My po poludniu, w ramach spaceru musimy sie wybrac do ubezpieczalni ... chyba mnie przez nich szlag trafi 😠 : 10 marca wyslalismy do nich papiery na ubezpieczenie Alice i wczoraj dostalismy pisemko ze... prosza o przyslanie aktu urodzenia, ktory, nota bene, byl zalaczony do formularza 😡 Burdel maja taki ze az strach sie bac... a mnie sie faktury zbieraja : wizyty u pediatry, USG, witalinki, szczepionki ktore juz kupilam... wisza mi na prawie 400€ i juz o nic mi nie chodzi ale jak my mamy cos zaplacic to nie ma mowy o zadnym spoznieniu bo zaraz strasza karnymi odsetkami :-O Banda zlodziei !! I tym optymistycznym akcentem ;-).. .MILEGO DNIA, kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak mi bylo spieszno na sekcje i przedtermin ze w tym biegu wychodzac z autobusu zjechalam ze schodow a ze kraweznik wysoki to cos mi sie powyrabialo z nogami i gruchnelam na kolana a by nie zedrzec sobie maski vel lica to ratowalam sie podpierajac reka tylko tez sie nieco wykrzywila,a ze za mna bylo sporo ludzi to najpierw sie musialam szybko pozbierac wiec sie pozbieralam nawilzonymi chusteczkami wyczyscilam kolana i podazylam do Zakładu Medycyny Sadowej ,dzisiaj mówiłam co trzeba po kolei robic i robilam za protokolantke,w miedzyczasie mialam pare pytan na ktore musialam odpowiedziec.Suma sumarum w indeksie piatka . Potem do Galeri w poszukiwaniu czarnej muszki dla Kondzia.wreszcie ja dostalam w feniksie. Potem do domu ale w drodze powrotnej zobaczylam ze mi spuchla reka,i gdyby nie to ,to poszlabym do domu troche mnie bolala i boli ale da sie spokojnie wytrzymac.Do chirurga,ta mnie na zdjecie i se ruda kosc łódeczkowa(nie wiedzialam ze taka jest,ciekawe czy wioslowa tez jest? )Za tydzien powtorne zdjecie Dzisiaj o 15 mam rezonans glowy,mam nadzieje ze wroce juz cala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleilam wam gotowca co opisywalam dziewczynom z mojego forum kwietniowego bo mi sie nie chce pisac drugi raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Byłam już na zakupach... trochę również pojeździłam :D Aparat już mam - pierwsza lekcja obsługi również już zaliczona - należą się duże buziaki dla mojej Ani... jeszcze dokupiła mi do aparatu kartę pamięci i miała cierpliwość, aby mnie jakoś podszkolić :D Maciuś był w tym czasie bardzo grzeczny - miał super ciekawe zajęcie - jogurciki i cukierki Michałki :D Jutro [jeśli tylko będzie ciepło] wypad za miasto - muszę wypróbowac aparat :D Dziś machnęłam [tak na szybkiego] zdjęcie Małgosi: http://www.garnek.pl/kama13/5156065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis ze slonecznego ogrodka macham 🖐️ Juz drugi dzien nam buduja nowe schody, wiec wczoraj M zostal w domciu dzis ja no i chyba on tez jutro ;) A dzisiaj troszke leniuchuje w sloneczku, a co, za niedlugo Pan Len nie bedzie mial wstepu :( Mala w przedszkolu, M w pracy, tylko wiertarke i pile elektryczna od czasu do czasu slysze. A tak to tylko ptaszki ladnie spiewaja :) Popralam ciuszki dla malej,niech sna na sloneczku, dosc duzo tego mam, myslalam ze po Myszy rzeczy sie troche rozeszly, a tu nie, znalazlam dzis ogromne pudlo pelne ciuszkow na pierwsze 3-6 miesiecy. Troszke taniej bedzie ;) Tak mi dzis dobrze ze nie wiem jak ja do pracy jutro sie wygrzebie.... juz bym chciala przerwac, kurka Oj Ruda, a toz ci historia z koscia lodkowa (hihihi, no wlasnie, wioslowa tez jest?). Ty to kobieto dni kiedy nic sie nie dzieje chyba nie lubisz, co? Trzymam kciuki za dzisiejsze badania 😘 Wszystkim Paniom duze 😘 na reszte dnia, ja dalej leniuchowac ide ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka (na dobranoc) piękna to bajka... Bez bajki trudno zasnąć nie raz więc jedną Wam opowiem teraz: Był pewien książe, samotny wielce, pięknej księżniczce chciał oddać serce, lecz ona, ów księcia pokochać nie chciała, bo ponoć był z niego wielki niezdara, bo smoków groźnych nie pokonywał, a z olbrzymami w karty pogrywał, do tego wojną nie kwapił się wcale, lecz wolał bory przemierzać stare i zrywać bzy polne, wianki z nich pleść wraz ze słowikiem śpiewać swą pieśń... I idąc tak borem, nasz książe pogodny doszedł do kraju, gdzie lament okropny, bo dama tamtejsza omdlała na wieki- nikt nie mógł sprawić by otwarła powieki… Książe nasz długo się nie siłował I z bajki sposobem w usta całował- Dama ze snu się obudziła! Opowieść księcia się dobrze skończyła, bo znalazł księżniczkę wprost ukochaną co bzy lubiła i spacery rano- tak żyli latami w pełni szczęśliwie- w końcu to bajka więc się nie dziwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Wesoła 🌻 bardzo dzieki za kawe i humor :) poczestuje sie z miła checia,a ze fotki nie dostałas, to dostaniesz 👄 i fotki,a ja poprostu mam poczatki sklerozy i ominelam Twoj adres ,prosze o wybaczenie i juz lece wysłac... Dea 🌻nie mozesz lekarza poprosic chociaz o klika dni chorobowego,tak dla złapania oddechu...ja własnie tak zrobiłam ,zapytałam mojego lekarza czy on widzi mnie z tym brzuszkiem dojaca krowki ?..to sie tylko usmiechnał i powiedział,ze nie bardzo,na to ja ze maz jak nie bedzie widział zwolnienia to niestety ,ale mnie tam zagoni;)..oczywiscie to zarty ,ale druga strona,płace ubezpieczenie i uwazam ,ze naprawde nie nadaje sie do pracy w gosdpodarstwie.... Rudamaxi🌻 no.no chyba Ktos z góry daje Ci znak zebys troszke zwolniła ;)...za duzo ostatnio pracowałas,i teraz bedziesz zmuszona troszke odpoczac hi,hi... ale nie zazdroszcze....szybkiego powrotu do zdrowka zycze... Rebeko🌻 oj widze,ze nawet u Was urzędnicy daja ludziom popalic...to cierpliwosci zycze...całuski dla Alice... Kaszubko🌻...miłych, owocnych przejazdzek...i mimo wszystko nie zapominaj o Nas... Wczoraj byłam na tym usg i poogladalam sobie rozne narzady mojego wspolokatora ;)na szczescie wszystko ok...i mam nadzieje ,ze tak juz bedzie do konca.. corcia juz ma ostatni egzamin za soba,takze moge juz nerwowo odsapnac i teraz spokojnie tylko czekamy na wyniki,jak to mowia ...niech sie dzieje wola Boza... Ok dziwczyny serdecznie pozdrawiam i zmykam do kuchni ,bo mimo ,ze piatek to cos trzeba wrzucic na ruszt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×