Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Kochaniutkie 🖐️ Erato ❤️ ja również popieram Twoją decyzję. Leż, odpoczywaj, myśl o sobie, a wyjdzie to na dobre dla Ciebie i Twoich najbliższych. Annapo serdeczne życzenia dla teścia. Ja myślę, że nie tylko ciastem poczęstuje :-P Ulotko 🌻 pochwal się jakie cisto upiekłaś, ja ostatnio zauważyłam, że coś się powtarzam z moim repertuarem ciasteczkowym :-) Ja dzisiaj szczęśliwa jestem, po dwóch dniach bólu głowy nastał dzień radosny, kiedy to nic nie boli, a jeszcze dodatkowo było ciepło i świeciło piękne słońce. Jutro wybieram się na spotkanie z koleżankami i kolegami z firmy, w której pracowałam przez 7 lat. Pewnie znowu się pośmiejemy, tylko w piątek idę do pracy, więc pobudka może być ciężka :-) Życzę Wam dobrej nocy i miłego wypoczynku w dniu jutrzejszym. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 stawiam kawke i zmykam zyczac wsiem milego odpoczynku...moze pozniej zajrze jak znajde wolna chwilke.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ przyznaj sie, lezysz i odpoczywasz czy nie? Mam nadzieje ze dotrzymalas slowa! :) A ja dzis z bolem glowy po wczorajszej imprezce :o ciezko bylo wstac dzis rano, no ale nikt mnie przeciez do picia winka nie zmuszal ;) Rany, jaka drozyzna! Dawno nie wychodzilam do barow, ale kurka, strasznie drogo! Ide dalej cierpiec 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac 🖐️ i kawka w Waszym towarzystwie wypic :) U nas za oknem rekordowa bryja :O.... wyszlam z Ala na pol godzinki ale sie nie da... zapowiada sie nam dzien w domu :( Dea 🌻 - wyprobuj kawe z cytryna ;) ... podobno rzadkie swinstwo :P ale pomaga :) Zycze wszystkim milego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea 🌼 Tak,tak,jak obiecalam tak zrobilam,dzis tylko obudzil mnie sygnal sms-ka od MM - dzis mamy nasza 14-sta rocznice bycia razem,takiego eska mi przyslal,ze sie uplakalam,ale w lozeczku leze i nic nie robie,tylko po poludniu zrobie bananowca i po lampce winka,synek wrocil z pracy i wreczyl mi piekny bukiet kwiatow,jak tu nie kochac naszych dzieci,az lezki same sie cisna. Annapo 🌼 Leze w lozeczku i odpoczywam ale bede dzis do Was zagladac,chociaz na chwile sie oderwe.Milego dzionka, Dea -acha a masz diazepam,jedna tabletka i jestes nowo narodzona,to moj sposob. Rebeko 🌼 Gdyby cos Ci to pomoglo to u mnie pada,wiatr wieje i jest potwornie zimno. Kawke stawiam,ktos chetny?A moze tarasik pod parasolem. Dzieki dziewczyny.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlodze winko na wieczor,biale - CONTI CARELLO- wczoraj zrobilam krewetki w pomidorach,smutno troszke ale chociaz tak oderwe sie od rzeczywistosci. Niema nikogo? wszyscy macie dzis swieto?wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas na relaksacyjna kapiel,pozniej nie bedzie czasu. Popisze Wam troszke,bo dawno nic normalnie nie pisalam. Dea -dziekuje za ten numer,jest swietny. Annapo - spoznione ale szczere Zyczenia dla Tescia 🌼 U mnie znowu leje,oberwanie chmury a temperatura skacze,raz 4 stopnie raz 12,nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Mam ciekawe zajęcie - siedzę w starych szpargałach - różne laurki, kartki okolicznościowe, listy... :D Znalazłam fajną kartkę [od męża] z okazji pewnej rocznicy rocznicy ślubu :D "Dla mojej żony" Wiem, że nie zawsze Cię chwalę Nie jest to ładnie z mojej strony... Ty patrzysz z anielskim uśmiechem Gdy jestem jak LEW wkurzony! Sprzątasz po mnie bez przerwy, Dużo kłopotu z tym masz, Rozpraszasz zmarszczki na czole I uśmiech już zdobi Twą twarz. Odwagi dodajesz, gdy przegram, Gdy wygram, wprost skaczesz z radości... A gdy mnie całujesz w łysinę, mam zawrót głowy z miłości! Więc chociaż rzadko Cię chwalę Wiedz jedno: Jak gwiazdę na niebie, Jak piwo, jak mecze piłkarskie, Tak samo ja kocham Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne 🖐️ :) Erato 🌻 - nooooo, to rozumiem :) : lozeczko, kawka, winko, kapiel ... :) tak trzymac !! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ! Ania 🌻 - goscie sie rozjechali ? Nareszcie w domku troche ciszy i spokoju ? Mam nadzieje :P... Kaszubko 🌻 - fajny wierszyk :) Zdradz tajemnice coz to za sliczne czarne malenstwo w Twoim garnku ?!! Wesola 🌻 - masz talent ;) :D Za szybko te dni mijaja :(... jutro znow do pracy.... ale pozniej 3-dniowy WE mam :) :classic_cool: :D Wszystkim milego wieczoru zycze ... i zapraszam jutro na kawke :) 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zgodnie z obietnica ;) : |_|o |_|o |_|o |_|o |_|o |_|o ... prosze sie czestowac :) Dzisiaj w pracy jestesmy w zredukowanym skladzie ;)... ale pracy tez powinno byc mniej :) .... Za oknem dalej ponuro :O ale przynajmniej nie pada ... Trzeba jakos przezyc ten dzien... najlepiej w dobrym humorze :) Buziole dla wszystkich 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Rebeko 🌼 Dziekuje za zyczenia,wspanialy wieczor,wiesz zastanawialam sie skad to moje dziecie wiedzialo o rocznicy,on nawet nie pamieta o moich urodzinach i wczoraj sprawa wyszla na jaw,M pozyczyl od niego siano na orchidee,ja mam wszystkie karty,M jak potrzebuje siano to mowi i ja mu daje,a tu prosze...:D Kaszubko ❤️ Milo jest powspominac.MM napisal mi tak, Jestes moim swiatlem,moim powietrzem,jestes moim wszystkim i jedynym co mam na tym swiecie.Jestes moja dusza,sercem moim jestes,jak przestaniesz w e mnie bic,ja przestane zyc.Kochaj mnie i bij we mnie lat nawet i sto bo ja Kocham Ci nad zycie moje Ty Sloneczko. Bardzo sie ciesze,ze mam tak kochajacego meza i zycze wszystkim takiego. Musze powiedziec,ze wypoczelam wczoraj ale dzis po tej butelce winka z checia zostala bym w lozeczku,za to mam dlugi weekend zaczynam dopiero w srode-ludziom sie w baniach powywracalo.nie lubie tak,albo pracuje albo nie,a tu zmiany. Milego dnia zycze ispadam do pracki,dzieki za kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam okropna noc mam za soba :(...Maly ma lekki katar i chyba ida mu jakis zeby ...jest tak marudny ,ze nie idzie wytrzymac,tak sie cieszyłam jak w koncu zasnal,ale nie na dlugo:(...katar mu przeszkadzal i w sumie to co chwilke musialam wstawac :( Kaszubko🌻 no ,no romantyk z tego Twojego małzonka...moj slubny pod tym wzgledem to lepiej nie mowic,bo nie bede mu obiachu robic:P Rebeko🌻 no to posyłam Ci troszke slonka bo jakos dlugo taka brzydka pogode macie... i dzieki za kawke ,nie wiem jak dzisiaj bez niej wytrzymam... Erato🌻mam nadzieje ,ze ten wczorajszy dzionek chociaz odrobinke Ci pomogł ...zycze wiecej takich... Niki wlasnie wrocila ze spaceru i Maly jej zasnal no to musze skorzystac i wypic jakas kawe w spokoju i moze cos dla siebie zrobic.... zycze Wam milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja tez mojemu obciachu robic nie bede ;) u nas wiatrzysko dalej hula - w nocy to nawet myslalam ze to jakis huragan byl. Lapie kawe, pewnie juz zimna, i zakopuje sie w pracy, mam troche do przygotowania na przyszly tydzien, szef mnie puszcza na 'gleboka wode' i musze zrobic prezentacje na jego miejsce. No fajnie 😠 nie wiem czemu, ale dzis jestem strasznie polamana - to pewnie balety na przedwczorajszej imprezie sie przypominaja :o Buziol 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po obiadku:)... dzisiaj tatar z sosikiem :), frytki, majonez ;)... i jeszcze ciasto z anansem i kokosem :) ... i jak ja mam nie tyc :D Normalnie masakra :O ... jak mozna takim lakomczuchem byc !! :D Ania 🌻 - wspolczuje nocki :(... u nas ostatnio spokoj, Ala spi jak kamien (tfuuuu, tfuuuuu !!! odpukac !!!) Za to ja sobie wczoraj po poludniu siestke zrobialam i co z tego ze polozylam sie wczesniej jak sie po lozku ponad godzine kulalam :O Erato 🌻 - fajnie masz :), najwyrazniej trafilas na swoja polowke, takie wyrazy milosci swietnie na dusze robia... Moj niestety do romantykow nie nalezy, nawet o imieninach zapomnial :P, ale w sumie dobry z Niego chlop ;) to nie nrzekam :) Dea 🌻 - popatrz na to z drugiej strony : dzieki temu rozwijasz sie zawodowo :) Poobiednia kawa : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie tez melduje po obiadku:)...u mnie ogorkowa i placki ziemniaczane ,wiec Rebeko nie martw sie nie sama tyjesz :Pwe dwoch razniej :p...ja juz sobie ktorys raz obiecuje ,ze bede unikac slodyczy ale niestety na obietnicach sie konczy:P... no nic ide ratowac starszego syna ,bo chwilowo zwaliłam mu mlodego... milego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef mnie do domu wygania :) ... nie bede sie mu sprzeciwiac :D Zagladne wieczorkiem :) ... a w kazdym razie postaram sie ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ponury dzień - nie było słońca... :D Rebeka - ta czarnulka to koteczka z sąsiedniego osiedla.. często ją widzę, a wczoraj ślicznie mi pozowała. Wczorajsze zdjęcia już w Garnku http://www.garnek.pl/kama13/a Na jednym zdjęciu jest Psotka całkiem blisko głębokiej wody [w porcie] psinka przestała w końcu bać się wody. :D a powinna mieć chociaż lekkiego stracha - tak uważam. Ja mam dziś zupę z marchewki - mąż tyle nagotował, że i jutro będzie na obiad :D Z facetami tak bywa, że co chwilę robią nam różne niespodzianki - bardziej lubię te fajne :D chociaż i wtedy zastanawiam się co też mąż knuje... może coś zbroił... a może dopiero ma zamiar być niegrzeczny :D Zajrzę wieczorem na topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skutecznie zapakuje dzieciaki do lozek to moze tez zajrze nadluzej,bo potrzebuje :);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i czekam 🌼 straszny wiatr jest u nas... aby tylko prąd był, bo w domu cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam tylko przyszlam pomachac 🖐️ ... raczej sobie z Wami dzisiaj nie poklikam ... chalupke tylko z grubsza ogarnelam bo nie czuje sie najlepiej, nie wiem czy mnie jakies dziadostwo nie bierze :O... Chyba dzisiaj aspirynke wypije i wczesniej pod kolderke wskocze... Nie gniewacie sie, prawda :(...? 😍 Posylam po 😘 i po 🌻 dla kazdej z osobna !!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kaszubko...u mnie na razie wiatr taki tylko troszke mocniejszy ,ale zapowiadaja cos mocniejszego....mam nadzieje,ze prad bedzie i troszke poklikamy... zaluje ,ze nie mieszkasz blizej,bo mialabym kotka dla Ciebie i myskle ,ze bardzo by Ci sie spodobał,bardzo,łaknie przytulania i milosci, u nas 6 kotow,a corcia wczoraj na spacerku słyszała miauczenie i oczywiscie wziela kota na rece i boje sie ze u nas zostanie....widze ze to kotek bardzo przywiazany do ludzi i w dodatku w ogole nie umie sie zachowiac wsrod krow,bo wchodzi im pod kopyta,nie chcialabym zeby mu sie cos stalo...no i dlatego mysle o Tobie juz calutki dzien...na pewno by mu tam bylo dobrze...a ja nie wiem co go u nas czeka...oj to zycie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak odnosnie kociaka,a co do reszty to jeszcze gorzej....tak jak u Rebeki chyba jakies chorobsko sie mi do chalupy cisnie ...Maly ma ten katarek,a starszy skarzy sie ,ze wszystko go boli i wymiotuje juz jakis czas...moj slubny juz na ferweksie,bo tez nie najlepij sie czuje,a tesciowa tez malego juz nie brala bo niewyraznie sie czuje...no ja k mi sie wszyscy rozłoza to moze nie byc ciekawie Rebeko pewnie ze sie nie gniewamy....kuruj sie poki mozesz...mam nadzieje,ze jutro juz bedzie duzo lepiej w koncu niedlugo Twoj urlop i chyba nie chcesz go przechorowac...zdrowego snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ponieważ nie wiem a jakie ręce poszłyby szczeniaczki od Psotki dlatego wciąż ją pilnujemy, aby nie miała potomstwa - tak jest lepiej... różnie to bywa i z kociętami i pieseczkami. Jeśli chodzi o następnego kota... od tego czasu jak odeszła kotka żaden kot nie chce mnie... są z daleka... mogę popatrzeć... czasem pozwolą na pogłaskanie i to wszystko. Widocznie za bardzo jeszcze we mnie jest moja Kotka... wspomnienia... może nawet zapach. Chciałabym mieć następnego kociaka, ale chyba nic z tego nie będzie - pozostanie to tylko w krainie marzeń. Mąż nie potrafi wychowywać malusińskich.. zawsze ja się nimi zajmowałam. Przy dorosłym kocie mąż nie miał żadnych kłopotów - ot, jedynie wyczyścić kuwetę, dać jedzenie i picie. Z Psotką też nie ma żadnych problemów - kilka razy dziennie wychodzi z nią na krótkie spacerki plus jedzonko i picie. Często też suczka jest ze mną na dłuższych wędrówkach. No i całymi dniami jest tuż obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam miło kawę cichutko postawię i przepyszne drożdżówki ze śliwkami z cukierni Słodki-słony :) od pani Magdy Gessler mniam,mniam..........normalnie uzależnia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×