Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Witam po pracy,dzis szybciej skonczylam,raz,ze sie szybciej wyrobilam,dwa,ze corka byla u nas w miescie i chciala poczekac u nas w mieszkaniu a ja jej niestety samej nie zostawie.....po prostu jej nie wierze,starszy spi po nocce a mlodszy wierzy w kazdy bajer,ktory ona mu podrzuci :D Kaszubko 🌼 Ja tez nie wytrzymalabym chyba ale u Ciebie jest juz tyle wnuczat,ze zdazylas sie juz przyzwyczaic.Jak go zobaczysz to juz duzy chlopczyk bedzie,niech zdrowo rosnie.❤️ Rebeko 🌼 Oj kochana to swieta macie w rozjazdach,widze.Dlatego MM nigdy nie pracuje w weekendy,twierdzi,ze tydzien jest do pracy a weekend dla mnie. Ja w swiatecznym menu mam: Barszczyk bigos indyk kapusta z grochem salatka ryba po grecku i ryba do ziemniakow tort swiateczny - a reszta tak jak Dea-bedzie normalny obiad jak wszystko zjedza:D zaraz podrzuce dwa linki z koncertu bo tylko to udalo mi sie zrobic ale nie podoba mi sie glos i jakies szumy-trudno na nastepny prezent poprosze milkolaja o kamere -sama bede krecic. Dea 🌼 Sukienka sliczna a Ty moze bedziesz swidkiem? Zycze milego dnia a ja ide zrobic szybki obiadek,w miedzyczasie musze skoczyc do apteki po tabletki a jutro EKG z rana. Jutro mam wolne ale za to czwartek i chyba piatek pracuje. ..http://www.youtube.com/user/ewanisia#p/a/u/2/rgjf3S844D4 ..http://www.youtube.com/user/ewanisia#p/a/u/1/OFFc2lgHwRA ..http://www.youtube.com/user/ewanisia#p/a/u/0/KxV6XJvZ8Y0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze nie weszlo to co chcialam,tam z boku sa 3 utwory, Ozzy Osbourne Shot in the dark- Deep Purple Stormbringer - i - Rainbow Cant let you go-ten mi nie wyszedl ale sie wytnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez bigos bedzie, i salatka jarzynowa i wedzony losos i takie tam, ale na Wigilie to aj tak tradycyjnie tylko rybne. Wiem ze teraz sie juz nie posci, ale tak jakos mi sie dziwne wydaje zeby mieso w wigilie jesc ;) Errato, nie, nie bede swiadkiem. W styczniu slub przyjaciolki z pracy, ona Brytyjka sikh wychodzi za Anglika, swietna para; potem w czerwcu moj bardzo dobry kolega Kanadyjczyk zeni sie z Angielka, a w lipcu bardzo fajowa forumowa przyjaciolka Polka mieszkajaca w Londynie wychodzi za maz w PL. Dobrze ze sie miedzy soba nie znaja to jedna sukienka wystarczy na wszystkie trzy okazje ;) :p Kaszubko, no z tego co slysze to dluuuugo jeszcze bedziesz czekac az zobaczysz Michasia. Duzo u was sniegu, prawda? U nas zaczyna sie topic ale ponoc znowu ma nasypac dzisiaj w nocy .... chlapy nie lubie wiec niech sypie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - zmylil mnie napis pod sukienka ale masz racje,jak sie nie znaja to jedna wystarczy-a swoja droga przynajmniej sie pobawisz,nalezy Ci sie.🌼 A co do miesa i postu-moj Tata zawsze mowil,cale zycie postujemy,wiec dzisiaj jemy do syta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Michaś jest [jak dla mnie] w tej chwili daleko - ale już dużo bliżej jest Maciek - nareszcie w mieszkają w swoim własnym domu. Dziś był u mnie - kochany mądrala. Pobawił się zabawkami [zawsze czekają na niego w specjalnym miejscu] podroczył się z dziadkiem. Teraz mają do mnie dużo bliżej i po drodze :D Ten wielki szał zaborczego kochania wnucząt troszkę mi minął - tak było przez pierwsze lata... w ciągu 5 lat pięcioro dzieciaczków. Potem nauczyłam się bardziej normalnego kochania - dużo mniej zaborczego. Tak jest lepiej - mniej tęsknię. Jeśli chodzi o Michasia - jeszcze zdążę... teraz niech nacieszą się nim jego rodzice :D Powoli przygotowuję się do wyjazdu... dziewczęta już odliczają godziny :D planujemy wyjechać po południu 23 XII - powrót chyba 27 XII również po południu. To będą pierwsze nasze święta poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Srode 🌼 Kawka,herbatka,cacao-jak kto woli-ja cacao i ciasteczko maslane. Bylam na EKG -ponoc dobre,ale mam wizyte z P.Dr- po swietach. Zaraz zabieram sie za porzadki,dostalam pismo ze SKY - ze niedlugo przysla liscik,liedy przyjda zalozyc telefon i internet,zalapalam sie na switeczna promocje. Kaszubko 🌼 Tak masz racje,ten szal u Ciebie minal juz ale widze,ze jestes szczesliwa,majac Maciusia blisko,on juz taki gadula jest i te oczka,ach-kobiety beda wzdychac. Zycze Ci Wspanialych Swiat Bozego Narodzenia w gronie najblizszych i wracaja do nas z usmiechem na ustach ❤️[serce❤️ Kobietki a gdzie Wy? Zapraszam na male co nie co !!! Bede na podgladzie bo juz nigdzie nie wychodze,dopiero jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwa slowa wpadam :) ... moze mi sie uda z Wami kawke wypic zanim Ala wstanie.... Choinka w koncu ubrana :) ... jednak mama to skarb 😍, poczekala wczoraj az wroce z pracy i moglam sobie spokojnie przy niej po drabince poskakac :)... tylko pod choinka pusto :( bo mi prezenty nie doszly :(... doszla tylko paczka dla Alice a reszty niet :O... Jutro zaraz po obiedzie jedziemy juz do rodzicow, M tez juz do domu nie zawita bo wieczorem do pracy idzie i prosto po pracy w piatek przyjedzie do rodzicow, wiec jak nie bedzie kuriera jeszcze dzisiaj albo jutro rano to jestem w pupie :O Aaaaaaaa, zla jestem sama na siebie 😠 !!!!! Co rok sobie obiecuje ze wczesniej sie za to zabiore i co rok mam ten sam problem 😡... No to se popisalam :O.... juz slysze z pokoju : "mamusiu !!!!" :D.... zagladne wieczorem.... tylko nie wiem o ktorej, musze dzisiaj dom posprzatac.... Buziole !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Oj widzę, że tu już bardzo świątecznie. Każda zajęta :-) Ja właśnie usiadłam i zaczyna wychodzić zmęczenie, ale muszę trochę napisać. Kaszubko 🌻 dla Ciebie i Twojej rodziny serdeczne życzenia, zdrowych, radosnych świąt w miłej rodzinnej atmosferze. Ja już od dzisiaj mama wolne, tzn. rano poszłam do pracy, ale tylko na 1,5 godziny. Później były niekończące się zakupy, a jak już dotarłam do domu, to gotowanie, prasowanie, sprzątanie, wszystko naraz. My święta jak co roku spędzimy u rodziców, ale chcę trochę mamę odciążyć i powiedziałam, że zrobię bigos, dwie sałatki i jajka faszerowane. Oczywiście mama długo się opierała, ale w końcu uległa. Tak więc unosi się u mnie w domu zapach gotowanej kapusty :-) Wigilię spędzimy u moich rodziców i u teściów. Trochę tu, trochę tu, a w pierwszy dzień świąt wszyscy spotykamy się u moich rodziców. W drugi dzień świąt jedziemy do mojego wujka na imieniny, taki zjazd rodzinny ok. 25 osób. Będzie wesoło, spotykają się trzy pokolenia :-) Mnie w poniedziałek zaczęło boleć gardło, ale to zignorowałam, pomyślałam sobie, że samo przyszło, to samo przejdzie :-) no i przeszło, ale niestety na krtań. Dzisiaj postanowiłam przerwać tę nierówną walkę i zapisałam się na jutro rano do lekarza. Kurczę, to już trzeci raz w tym roku :-( Mam nadzieję, że do świąt przejdzie, wprawdzie niedużo czasu mi zostało, ale jak wezmę jakiś dobry antybiotyk, to powinno pomóc. Rebeko 🌻 Tobie i Twoim bliskim również życzę radosnych świąt. Jutro mogę nie zdążyć zanim wyjedziecie. Mam nadzieję, że prezenty jutro dojdą, a jak nie to narysuj to co mają dostać :-) My tak zrobiliśmy dwa lata temu. Nie dotarł na czas prezent dla Bartka i narysowałam mu co dostanie na małej kartce, włożyłam to do torebki i dołożyłam cukierka dla osłody :-) Życzę dobrej nocy i miłych przygotowań świątecznych :-) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Skonczylam sprzatac :O i zaraz pod kolderke wskakuje, a ze jutro czeka mnie szalony poranek ;P to wole teraz jeszcze dwa slowa szkrobnac.... 😘 W imieniu wlasnym, M i Ali zycze Wam, moje kochane internetowe psiapsolki, oraz Waszym bliskim zdrowych, radosnych, spokojnych i rodzinnych Swiat. Niech Wam gwiazdka jasno swieci i niech w ten swiateczny czas nie braknie czasu na rozmowy ... no i mam nadzieje ze dla Was wszystkich Aniolek laskwy bedzie :D... Sciskam Was wszystkieMOCNO !!! 😘 PS : Goja - dobry pomysl z tymi rysunkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie i Kochane, ja jeszcze w pracy, ale to juz ostatni dzien w tym roku ;) a ze od dzis wieczorem i u mnie musza zaczac sie powazne przygotowywania, wiec i ja zloze juz teraz zyczonka. A zycze Wam Swiat pelnych radosci i usmiechow az do bolu bokow, obwitych w pysznosci na stolach i w towarzystwie ukochanych. Goi, zycze nowej krtani, bo ta obecna chyba do kosza powinna pojsc ;) Rebece, oby curier jednak dotarl, a jak nie to zeby rysunki wyszly dobrze ;); Erato, zeby w koncu ci sie zycie uspokoilo, albo zebys ty znalazla sposob na spokojniejsze podejscie do zycia; Wesolej, aby sloneczko i palma zawsze byly tam dla ciebie! I pieknych pachnacych kawa porankow; Annapo, jak najmniej kurzu w te Swieta!; Kaszubce, oby wszystkie plany wypalily tak jak twoje serce sobie zyczy!!!! A tym co nie pisza, lub zadko zagladaja, obyscie sie nawrocily ;) :D:D:D Z calego serca, ja i rodzinka ❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 piszę korzystając z kompa córki :D Po świętach prześlę Wam niektóre fotki... Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 Moje Drogie zycze Wam na te Swieta duzo zdrowka,spokoju,fajnych prezentow pod choinka i wielu skrzatow do pomocy w kuchni ... moze wieczorkiem napisze cosik wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i zdrowych świąt spędzanych w ulubiony sposób w miłym gronie, spełnienia świątecznych marzeń dla Was i Waszych bliskich 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWIA , SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI , POWODZENIA I RADOŚCI , ABY SIĘ WAM POSZCZĘŚCIŁO I PRZY STOLE MIŁO BYŁO...niech choinka piękna będzie i świetełko na niej będzie by Was wszystkie ukoiła i radością napełniła👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Jakoś spac nie moge i sumienie mnie ruszyło ,ze mnie tu tak długo nie było ...to nie to ze o Was zapomniela tylko tyle sie porobilo ze ochoty nie mnialam. Bardzo Was za to przepraszam i obiecuje poprawe,nawet mm sie zaczal dziwic ze zaniedbuje kolezanki i nie zagladam do neta wogule:(...same przykre historie mnie dopadly i odebraly ochote.Jeszcze raz przepraszam . Dziekuje za wszystkie @świąteczne są radością dla serca❤️choć ich nie wiele ale ciesze sie ze i o mnie pamietacie👄...Ok. Rebeko❤️ takiej choinki OGROMNEJ jeszcze nie widziałam:D👄 Papa ide umyć sobie głowe i nawinąć papilotki hihi...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumy nad płomieniem świecy..... Piękna poezji i muzyki, bo świat jest mimo wszystko piękny i ciekawy..... Życzę wam wszystkim i waszym najbliższym nabrania dystansu do tego co wkolo.... Chwil roziskrzonych kolenda.... A w sercu żaru i miłości, bez ktrego warto żyć...... Wasza Ruda z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! no jak tam brzuszki ,pelne?...u mnie i owszem..łapie ostatnie wolne chwile i napawam sie swiateczna atmosfera...niedługo trzeba bedzie pojsc do zwierzakow ,a potem to juz poleci... ale to dopiero za chwile ...teraz mozna posiedziec w ciszy i spokoju ,popatrzec na choinke i podziekowac Bogu ,ze znowu dozyłam kolejnych swiat ....bardzo lubie wlasnie te cisze,gdy nic nie musze,moze wlasnie dlatego ,ze tak krotko trwa i tak rzadko moge sobie na nia pozwolic... no to tyle...milych swiat kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życzeniach mialo byc........... dla którego warto życ....;) Kaszubko gratuluje ponownego zostania babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Kochane,przepraszam ale nie mialam okazji aby zlozyc Wam zyczenia.MM tak niefortunnie w piatek wysiadla z samochodu,ze sie posliznal zlamal 3 zebra-tak,ze wdzicie,raz,ze wszystko na mojej glowie a dwa szpital w domu,widze,ze zle sie czuje,namawiam go na szpital ale on juz wie,ze to 5 godz.stracone i przepisane tabletki,ktore akurat mamy..bo ja mam te same na kregoslup. Ok a teraz Zycze Wam Moje Kochane Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Nrodzenia,podpisuje sie pod wszystkimi zyczeniami-Dea-trafilas z tym,aby wszystko sie spelnilo i abyscie byle zadwolone i zdrowe i aby wasze dzieciaczki byly zdrowiutkie i szczesliwe. Przepraszam,ze tak bez ladu i skladu ale mam tylko chwilke,M wlasnie zasnal,cala noc spal na fotelu,oddychac nie moze,ale uparty jak wol-ach ci mezczyzni. A ja? gosci mam od wigilii i mnostwo roboty. Do uslyszenia Kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tradycyjnie......Święta,Święta i po Świętach....... Dzień dobry :) Stawiam kawę i ciasta poświąteczne ;) dojemy :P Zimno okrutnie ,ale słońce świeci ,więc jeszcze częstuje wyśmienitym humorem :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas tez swieta sie skonczyły:(:( i tez zimno wrociło...a co porabiamy to zajrzyjcie do skrzynek@...mam nadzieje,ze dojdzie ...na razie posylam moc ciepelka i duzo zdrowka wszystkim potrzebujacym..np. Twojemu M Erato... a teraz dalej do pracy rodacy...👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesiony
dajcie wasze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam i ja po Swietach :) ... bardzo fajnych i rodzinnych tylko jak zwykle ZA KROTKICH Swietach :) ... choc i tak w tym roku mamy szczescie ze drugi dzien Swiat mielismy wolny. Dzisiaj sie caly dzien byczylam :P, a w dodatku M w domu bym wiec kompa wlaczylam dopiero przed chwila... moze mi sie uda jutro do Was na kawka wpasc i cos wiecej napisac jak Ala na siestke pojdzie ... narazie tylko pozdrawiam serdecznie i posylam moc 😘 :) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tak szybko liste podpisuje i zmykam ,bo Maz mnie ze szmata goni:P:)... Rebeka🌻 dzieki za przesylke,wyobraz sobie ze adres miałam dobry tyle ,ze chyba na glodniaka wysyłałam i zeżralam literke w "interia"...oj mam nauczke z pustym brzuszkiem nie brac sie do odpowiedzialnej pracy:P... no to milego dzionka...a jakby sie ktoras nudzila,to zapraszam,bo mam multum mycia po malowaniu....mlłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - też podpisuję listę :D Wczoraj wróciliśmy do domu... a dziś? :D słodkie lenistwo? może i tak... bo nic nie robimy. Mąż wiele gada i gada... plusem tego gadania jest to, że w końcu zaczął mówić do mnie po kaszubsku :D Odebrałam przesyłki na poczcie... przeczytałam również SMSy - dziękuję i jednocześnie przepraszam, że nie odpisałam na żaden SMS... jakoś nie opanowałam swojego nowego tel... a instrukcja jest po angielsku... tel służy mi jedynie do rozmów :D Ile jest u nas śniegu? dużo :D zobaczcie w Garnku http://www.garnek.pl/kama13/a na fotkach jest wczorajsza droga do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liste podpisuje dzisiaj jakoze dzieciaki na chwile zajete (ogladaja bajke w tv!) Czasu brak :o myslalam ze odpoczne ale lipa bo M chodzi do biura pracowac nad doktoratem a ja z dziecmi. No zabawy mamy po pachy ale wieczorami padnieta jestem :D Dzis jedziemy do takiego jakby wesolego miasteczka w Hyde Park, jak tylko mgle przegoni. Od kiedy jestem w Londynie to ta slawna mgle widzialam tylko dwa razy - obydwa w przeciagu dwoch tygodni! Stawiam kawe, bo i ja oczy musze otworzyc ;) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> zostal juz tylko ostatni kawalek makowca, wiec na slodkosci tradycyjnie do Wesolej ;) :p Dobrego dnia Drogie Panie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×