Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam U mnie tez pochmurno,ale na razie nie pada...tyle ,ze na dworze szaro i buro,ale humorek nawet ,nawet... Goju🌻 ja tez dzisiaj płatnosci porobiłam i dlatego w nagrode teraz do Was zagladam:)...a koleda jak koleda,najpierw wielkie sprzatanie potem oczekiwanie ,potem ksiadz idzie do tesciow a potem troche u nas posiedzi,pogadamy ,posmiejemy sie ,dostanie koperte i idzie ...no i spokoj do nastepnego razu:)... Dea🌻 ja obserwowałam moja migrene i u mnie najczesciej nerwy sa jej przyczyna ,tzn.ze mnie taki czlowiek ,ze wszystko w sobie kumuluje i po pewnym czasie poprostu mam dosc,a ze nie umiem tego wykrzyczec lub w inny sposob rozladowac no to organizm tak reaguje...tez sie to konczy na lezeniu w ciemnym i cichym pomieszczeniu i dopiero jak zwymiotuje to jest poprawa...staram sie teraz nie przejmowac byle czym i od jakiegos czasu mam rzadko takie napady ,tyle ze czasami sie nie da... Duzy buziak dla Duzej...ma dziewczyna talent,ale u nas nawet gimnazjalisci zapominaja plecakow ,takze sie nie przejmuj,napewno sie znajdzie; w koncu w przyrodzie nic nie ginie ewentualnie zmienia własciciela :P Rebeko🌻 a mnie jest zawsze smutno jak musze sie pozbyc choinki i czekam z tym co najmiej do 2 lutego... A co do tego "potwora"to sie nie przejmuj ,bo ja widziałam orginal i wcale nie taki straszny :P... a teraz juz zmykam ,bo godziny leca jak glupie i trzeba jakies papu wymyslec :(...milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Rebeko - dałam dwa kociaki :D i Psotkę. Właścicielką kotków jest moja młodsza córka. Biały - to 3,5 letnia Kicia... latem córka ją dostała... dawni właściciele gdzieś wyjechali [chyba za granicę] ... Drugi kot - Koleś - prawie 10 letni, mądry, niezależny, chadzający własnymi drogami, niesamowity pieszczoch i łasuch :D Kicia bała się Psotka, a Psotka bała się Kolesia :D Annapo - też zawsze czekamy do 2 II z choinką :D jest sztuczna... problemów żadnych nie stwarza :D Kolęda nas w tym roku minęła :D zamiast wejść do korytarza [który dzielimy z innym sąsiadem] to prawdopodobnie cichutko zapukali do głównych drzwi wejściowych i odeszli. Jakieś 2 godziny później dowiedzieliśmy się, że już po kolędzie :D Rebeka - podobno pewne geny dziedziczy się w co drugim pokoleniu :D Ala ma wielkie szanse. Anielkę kojarzę najbardziej z Karuskiem i wciąż chorą matką Anielki :D Dea - Duża widocznie myślała o czymś innym :D znacznie ciekawszym niż tornister. Jedna z moich córek [ta młodsza] będąc w drugiej klasie podstawówki [a było to w zimie] wróciła do domu w fartuszku szkolnym i w kapciach :D zapomniała, gdzie jest jest szatnia :D Goja - mój starszy syn grał w siatkówkę... wówczas tym się interesowałam :D potem ważniejsze dla niego stały się dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu się złościć - dałam większy wpis i go nie ma :D może później się pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to ja Wam dzisiaj kawe postawie, zeby Goje 🌻 troche odciazyc ;) : \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> ... prosze sie czestowac :) Zrobilam taka "siekiere" zeby na nogi postawila.... Ala mi sie od kilku dni budzi w nocy z placzem :(... prawie jak w zegarku, codziennie ok 2h00, i troche poplacze, troche sie po lozeczku porzuca, przytuli sie do kocyka i zaraz zasypia spowrotem ... a ze mna juz gorzej :O... wiec znow niecierpliwie czekam na WE :O... Ania 🌻 - dziekuje za dobre slowo :)... Ale wiesz, mam jakies takie dziwne "szczescie" ... zawsze jak spotykam sie z kims pierwszy raz albo po dlugiej przerwie to albo po calonocnej imprezie :P, albo po podrozy, albo jeszcze cos "fajnego" mam dzien/kilka dni wczesniej ... :D ... i zazwyczaj towarzysza mi worki pod oczami i inne dodajace urody detale :D :D Ale to drobiazg :D U nas kolendy nie ma .... to znaczy mozna, ale trzeba sie konkretnie umowic, bo nasza "parafia" taka troche rozlegla ;) .... Kaszubko 🌻 - widze ze koty sa z Twoja rodzina zwiazane nierozlacznie... nie odczepiz sie od nich ;) Wesola 🌻 - 🖐️ Choinka rozebrana :).... jeszcze tylko M musi sie jej jakos pozbyc ... chyba bedzie ja musial pociac, bo w calosci przez drzwi nie przejdzie a przez balkon glupio wyrzucac :P... no ale to juz JEGO problem :P, ja swoje zrobialam :D. Mam nadzieje ze zajmie sie tym dzisiaj bo chcialabym troche domek wieczorem ogarnac... nie lubie jak mi sie ktos po domu snuje kiedy sprzatam a jutro do pracy nie idzie... a w sobote jedziemy po kuzyna i pewno do domu dopiero wieczorem wrocimy... Milego dnia zycze ... u nas zaczely sie wyprzedarze, nie wiem czy sobie w poludnie na maly rekonesans nie wyskocze ;) :P ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Maz i Maly maja drzemke ,wiec ja mam chwilke dla siebie :P...wczoraj moj slubny troszke sie na mnie zdenerwował i poszedl sie uspokoic do kumpla i dzisiaj sa skutki:P...troszke mi przykro,ze tak Go wkurzyłam,ale tym razem nie miałam ochoty trzymac jezyka za zebami inaczej pewnie ja bym sie meczyła dzisiaj z migrena:P... Rebeko🌻 jesli tak wygladasz po jakis nieciekawych dniach no to moze lepiej ze Cie nie widze w dobrej formie ,bo moglabym nalapac nowych kąpleksow:):)... Kaszubko🌻 mnie sie wydaje ,ze to raczej strata dla ksiedza ...a chodzi u Was z ministrantami ? Dea🌻 qurcze widze i zazdroszcze! powiedz skad czerpiesz siłe zeby wytrwac na tej diecie:(...tez tak chce... Wesoła🌻 oj jakos skromniutko:)ale dzieki i za tyle :P.. no to zmykam teraz 🖐️ milego dzionka wsiem zyczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania 🌻 - ale mi slodzisz :D :D ... jak by powiedzial moj M : "Ty cos odemnie chyba chcesz " :P.... :D :D Popieram calkowicie Twoje zachowanie, gdybym ja miala wybierac : bol glowy dla mnie albo dla M to tez bym sie chyba dlugo nie zastanawila ;)... Dea 🌻 - 🖐️ Wow !!!! No i wybralam sie wczoraj na za maly rekonesans.... i 3 pary butow kupilam :) : dwie dla siebie i jedna dla Alice :) .... oczywiscie caly wieczor powiecony byl przymierzaniu, i oczywiscie u Ali wiekszym powodzeniem cieszyly sie te moje niz te jej :D A ze M sie wczoraj z choinka rozprawil na dobre, wiec sobie troche domek ogarnelam.... dzieki udanym zakupom humor dopisywal wiec nawet mi sie dobrze pracowalo :) Poranna piatkowa :) kawa na stol wjezdza : > > > > > > > .... a ja sie do pracy zabieram .... MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no no widac ,ze koniec tygodnia pracy,bo tylko wiatr hula po kafe:)...o przepraszam!!!!jest nasza Stazniczka Rebeka i chwała jej za to... u mnie chwilowo spokoj na pokładzie no to tez podpisuje liste... w brzuchu mi burczy ,ale nie ma z kim jesc obiadu i musze czyms zajac mysli,zeby czasem sie nie skusic i potem nie zjesc dwa razy :(... Rebeko🌻 a coz ja biedna moge od Ciebie chciec,no chyba tylko tego ,zebys pamietala ze istnieje:P...a ze slodze,no to przeciez trzeba dbac o przyjaciol ,no nie? :) u mnie nic ciekawego sie nie dzieje wiec ,nie bede pisac glupot i zyczac Wam milego dzionka pozegnam sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 No i pojechały moje dziewuszki... stało się jakoś pusto i cicho. Zaczęły się ferie - zobaczę je znowu, gdy znów będą lekcje :D Annapo - ministranci chodzą z księdzem... ale widocznie nasze wyjściowe drzwi są zbyt ładne i uznali, że prowadzą jedynie do jednego mieszkania i dlatego nie weszli w korytarz - ze względu na zimno, drzwi są stale zamknięte. :D inni mają stare, poniszczone... a mąż 0,5 roku starał się o wymianę w MPGK. Też bym wybrała ból głowy męża... niechby sobie pocierpiał :D Rebeka - gdybym mogła - chodziłabym na boso :D nie lubię i nigdy nie lubiłam kupować sobie butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weoła anka
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie zdechlaczek :O : w kosciach lamie, z nos a cieknie :(... herbatke z cytryna i z miodem sobie wlasnie zaaplikowalam, zaraz jeszcze aspro1000 wypije i pod koldre wskakuje i .... nie wiem czy wogole jutro spod niej wyjde :P ... Pozdrawiam serdecznie caly sklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Niedziele 🌼 Dawno mnie nie bylo- po czesci brak czasu- a po czesci nie!!! Zabraklo mi sil do wszystkiego,przechodzilam dziwny okres zalamania -do tego zebra meza,obowiazki domowe,mialam dosc. Jutro mam wolne,moze sie wyspie w koncu. Wczoraj mielismy gosci,zrobilam wystawna kolacje w ramach rekompensaty pomocy,zwiazanej z moja mama-ale juz po wszystkim,mam nadzieje,zbieram sie i nie moge sie pozbierac. Pozdrawiam nasze zdechlaczki :D:D:D 👄 i zycze szybkiego powrotu do zdrowka. Neta juz mam swojego,wiec bez zadnych uniedogodnien-kiedy chce wejde,ufff. Ide teraz na relaksacyjna kapiel a na obiadek serwuje strogonowa,jak ktos chetny,prosze sie czestowac 🌼 Mysle,ze uda mi sie nadrobic zaleglosci-jak na razie 👄 d;a wszystkich i Milej Niedzieli. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato - każda z nas co jakiś czas wpada w dołki... zeszły rok był przykry... w tym roku chciałabym, aby zawsze było słonko w naszych sercach. Podobno jak się coś bardzo chce - to się spełni. Rebeko - szybko zdrowiej - szkoda czasu na choróbska :D Wrzuciłam parę ciekawych fotek do Garnka :D http://www.garnek.pl/kama13/a pieski nie są moje :D ich właścicielem jest Piotrek - mój młodszy syn. Mika [ten wielki psiak] zaakceptowała Figę - maleńkiego szczeniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z poniedzialkowa kawa :) : \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> \=/> ... tak po cichutki zeby Erato nie obudziec, niech sobie pospi ;) ... Erato 🌻 - no, bo juz sie troszke martwilam ;) Glowka do gory, za Toba rzeczywiscie nielatwy okres, ale wierze ze ten rok bedzie o wiele lepszy !! Szkoda ze nie zagladnelam wczoraj ;), bo chetnie bym sie na obiadek do Ciebie wkrecila :P Kaszubko 🌻 - qrde, znow musze poczekac az do domu wroce zeby film obejrzec !! Pieski urocze :) Dea 🌻 - tornister Duzej sie znalazl ? U mnie juz troche lepiej :).... chociaz jeszcze nie idealnie. Wczoraj sobie troche w lozeczku pognilam :P, obiad po macoszemu potraktowalam, troche poczytalam, obejrzelismy "WALL-E" ... ale po poludniu juz mi sie to "nic nie robienie" znudzilo :P i na maly spacer Ale wzielam... tak slicznie slonko swiecilo ze pomyslalam sobie, ze dobrze mi zrobi troche sie dotlenic ;) ... i rzeczywiscie, zrobilo mi dobrze :) .... przynajmniej na krotka mete ;) Caly czas jeszcze nos mam zawalony, ale juz przynajmniej w kosciach tak strasznie nie lamie ... wiec chyba idzie na lepsze :) No dobra, juz wam nie gledze :P... zreszta praca czeka wiec nie mam wyjscia... Zycze wszystkim milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Poniedziałek i wiosenna aura :D pewnie dlatego pustki na topiku :D Większość dnia spędziłam grzecznie na lekturze... pomęczyłam oczy... czas na relaks :D Wczoraj późnym wieczorem dostałam od młodszego syna filmik... dziś wrzuciłam go na YouTube Mika i maleńka Figa-figlarka http://www.youtube.com/watch?v=fMS_f3Gl84k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Za mną trochę męczący weekend, w sobotę i niedzielę miałam gości. Nawet komputera nie włączałam. Rebeko 🌻 ja mam tak samo z tą choinką jak Ty :-) cieszę się jak się pojawia i chyba jeszcze bardziej, jak ją rozbieramy. Życzę Ci dużo zdrowia 👄 Kaszubko 🌻 maluszek śliczny, niech zdrowo rożnie. Widzę, że tatuś szaleje na jego punkcie :-) Erato 🌻 ściskam Cię mocno i posyłam dużą dawkę dobrej energii i humoru ❤️ Kończę, bo muszę jeszcze coś zrobi, a chcę się dzisiaj wcześniej położyć, bo muszę odespać ten weekend :-0 Życzę Wam dobrej nocy i miłego wtorku. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Dzisiaj Kochane to ja kawke stawiam ? {_]? {_]? wilekie kubki co? Tak macie racje dziewczyny,poprzedni rok byl troche nielaskawy i mysle,ze ten bedzie lepszy,chociaz co moze byc lepszego ????? Dzis mialam nocke z przerwami,raz M sie krecil,nie mogl sobie miejsca znalezc,jeszcze ma tydzien zwolnienia i rehabilitacje bo cos mu strzyknelo w karku i boli...coz latka leca. Budzilam sie dizsiaj z takimi dziwnymi snami a tu syn ma wylaczona komorke a jest w pracy,jak ja tak nie lubie bo zawsze cos wyczuje kilka dni wczesniej-aj samo zycie -male dzieci maly klopot a gdy juz dorosna to martwisz sie jak daja sobie rade.Ja oszaleje chyba.:D Rebeko 🌼 Dziekuje,ze mnie nie budzilas ale juz bylam na nogach o osmej rano,niestety moj mlodszy jak wie,ze zostaje w domu to raczej stara sie zasypiac do szkoly-dzieciaki....a juz wybral dwie szkoly i teraz za miesiac ma spotkania w dwoch-tylko musi wybrac do ktorej pojdzie. Kaszubko 🌼 Oj nie obejrzalam filmikow-taka zdenerwowana jestem w srodku,moze dziasiaj. Goju 🌼 Odpoczywaj Kochana,odpoczywaj,nalezy Ci sie,korzystaj ile wlezie.:D Pozdrawiam Was Panie i zycze Milego Dnia-ja dzis do pracy ale jutro znow wolne-powywracalao sie lekko z praca- tak wogole to nic mi sie nie uklada,teraz odczuwam brak mamy-zawsze dzwonila do mnie w sobote na pogaduszki,swieta sie trzymalam,nowy rok tez jakos tako,brat mi sie zalamal-lekko wpada widze w alkoholizm-jak to wszystko rozwiazac? Czas leczy rany ale wiecie co? ja juz mam dosc,jaka wartosc ma to wszystko? Dobra pogadalam sobie do komputera troszke -teraz lece-papa... 👄 dla wszystkich.🌼[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, dobry licznik z ciebie :D:D:D:D ja lapie w biegu najwiekszy kubek kawy i pojawie sie pozniej, jak sie rozbudze i jak sie ogarne z praca 😘 na dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez zamelduje :) ... i kawke sobie w Waszym towazystwie chlipne :) Bylismy dzisiaj rano na zakupach, kupilismy Ali kombinezon, butki i okularki sloneczne i jeszcze kilka drobiazgow na wyjazd w gory :) ... hehe, w okularkach wyglada jak czlowiek-mucha :P :D Solennie sobie obiecalam ze po raz ostatni czekam z zakupami tak dlugo : niby wyprzedaze, ale tego o chcielismy kupic i tak nie przecenili a wyboru juz teraz nie ma zadnego :O..... w rezultacie Ala ma czerwony kombinezon, bezowe butki i niebieskie okularki.... bedzie na stoku za papuzke robic :D :D Na czwartek wzielam sobie dzien wolnego i bede po sklepach grasowac :P... musze troche Ale ubrac bo mi ze wszystkigo prawie powyrastala :)... a moze i dla siebie cos przypadkiem trafie ;) ...? Narazie do pracy musze wracac :(... ale moze jeszcze pozniej na dwa slowa wpadne.... MIlego popoludnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, i jeszcze jedno.... wlazlam dzieisj rano na wage i sie przerazilam :O..... a najgorsze jest to ze motywacja u mnie ostatnio ponizej poziomu morza :(.... Ehhhhhhh :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze ,ze tym razem uda mi sie pierwszej naszej drogiej solenizantce zyczenia złozyc,no mam nadzieje,ze sie nie myle ,ale u mnie w kalendarzu jak byk pisze ,ze Goja dzisiaj ma urodziny a z tego co pamietam to chyba razem z imieninami... Goju bukiet🌻 🌻 🌻 🌻🌻i cała mase 👄 posyłam wraz z najlepszymi zyczeniami przede wszystkim zdrowia, samych sukcesow i radosci na kazdy dzien.... Rebeko🌻 widze ,ze Ty juz zyjesz wyjazdem...no ale luty krotki ,wiec nie ma co czekac:)...a waga?no to tak jak u mnie tez z niedowierzaniem patrze na te cyferki,ale przeciez nie bedziemy sie poddawac jakies glupiej maszynie:P...moze kiedys nasza motywacja ,czy ta "silna" wola nam sie wzmocnia i jeszcze sie rozprawimy z tymi nadprogramowymi kg.,a teraz usmiech na twarz i tyle...niegdzie nie jest napisane ,ze suchotnikom jest lepiej,one tylko troszke lepiej moze:P wygladaja ... Erato🌻 kochana uszy do gory ,przeciez jeszcze sporo fajnych rzeczy przed Toba...wiem ze nie bylo Ci lekko,ale pamietaj,po burzy zawsze swieci słonko:)...i ono dla Ciebie tez zaswieci,wiem to na pewno...!a kłopoty? no coz ?kazdy je ma ,takie to nasze zycie,ale przeciez nie jestes sama,pozwol sobie czasami na pomoc i odpocznij... Dea🌻 no ja tez na kofeinie od rana,jakos nie umiem zaskoczyc:P:) Kaszubko🌻Michas cieszy oczy ...duzo buziakow dla niego ,nich dalej tak sie fajnie rozwija....u mnie juz chyba powoli zima wraca ale niech tam,lepiej teraz niz jakby miala wrocic w kwietniu... no nic tyle na teraz ,bo jednak cosik tam musze robic momo ,ze nie mam wcale ochoty :)...pozrawiam wszystkie panie i zmykam...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzno mam dzisiaj to skorzystam z okazji ;)... Ania 🌻 - juz dawno mialam Ci napisac i ciagle zapominam ;) .... Nie znam NIKOGO komu nie smakowalby losos w papilocie ... wiec uroczyscie oswiadczam ze Twoj starszy rzeczywisicie gastronomicznie baaardzo ciezki jest. :D Ma wielkie szczescie ze trafil na taka mame jak Ty, a nie na taka jak ja :P.... u mnie by chyba z glodu padl :D :D A wracajac jeszcze do kilogramkow... ja juz bym nic nie mowila, modelki juz ze mnie nie bedzie :P, ale zblizam sie do wagi jaka mialam W 9 MIESIACU CIAZY !!! Normalnie horror :O .... Wesola 🌻 - 🖐️ :) Erato 😍 - nasze zycie jest WIELE warte !! Przede wszystkim dla tych ktorzy nas kochaja :), i wlasnie dlatego powinnismy o siebie dbac :) ...nie tylko dla samych ale rowniez dla Nich powinnismy sie starac... bo przykro patrzec kiedy ktos kogo sie kocha chodzi smutny.... Dlatego glowka w gore :), piers do przodu ;) i z piesnia na ustach w zycie wkraczamy :) ... tego co mamy w sercu i tak nam nikt nie zabierze :) Sciskam Cie mocno !!! Goja 🌻 - Martusia juz lepiej ? Kaszubko 🌻 - szanuj oczka :) MIchas sliczny, zmienia sie z kazdym dniem .... alez ten czas leci !!! Rzena !!!!!!!! Goscie juz chyba pojechali, co ?!? Rudamaxi 🌻 - jakies nowiny ? Wysciskaj Twoje dzieciaczki !! Po 🌻 dla niewymienionych.... je dzisiaj teoretycznie do 20h00 w pracy siedze :O... wiec moze jeszcze do Was zagladne :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×