Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IWKOS

NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA W TRÓJMIEŚCIE

Polecane posty

Gość Marzena147

Na twoim miejscu rozważyłabym jeszcze Toddler British Centre. Moja ciocia tam chodzi od kilku dobrych lat i bardzo sobie zachwala. Najpierw uczestniczyła w zajęciach grupowych, a teraz zdecydowała się na zajęcia indywidualne z dojazdem. Mówi, że dużo rzeczy da się ustalić indywidualnie np. proporcję między zajęciami z gramatyki, słownictwa czy konwersacjami.  Wszystko do ustawiała sobie pod siebie więc całkiem komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja znam Toddlera, moja 6 letnia Krysia chodzi tam na zajęcia drugi rok z rzędu i bardzo jej się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zdecydowanie toddler british centre i dla dzieci i dla dorosłych. Rewelacyjni nauczyciele, z dobrym podejściem, dobrze dobrane grupy, wszystko da się dostosować, dobrać do indywidualnych preferencji. Jak się do tego troszkę samemu pracuje to efekty są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Ja też mam bardzo dobre wspomienia z toddler british centre, chodziłam tam aż 5 lat do różych grup bo widziałam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Ja też mam bardzo dobre wspomienia z toddler british centre, chodziłam tam aż 5 lat do różych grup bo widziałam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81

Przypominam wam tylko ze wynosze sie z tego miasta i NIE BEDE tu pracowal takze nie nakrecajcie sie na cos co NIGDY NIE NASTAPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

W Gdyni najlepsza szkoła językowa to moim zdaniem Toddler British Centre. Uczą angielskiego i japońskiego. Chodziłam przez długi czas na zajęcia, fajni nauczyciele i naprawdę dużo się nauczyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja w Trójmieście mogę polecić Toddler British Center. Moje obie córki tam chodziły na lekcje języka angielskiego i bardzo je lubiły. Profesjonalni nauczyciele i zapewniają wszystkie materiały dydaktyczne. Można tam też teraz chodzić na japoński i starsza córka się zastanawia jeszcze nad tym językiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna76
17 minut temu, Gość Anna napisał:

Ja w Trójmieście mogę polecić Toddler British Center. Moje obie córki tam chodziły na lekcje języka angielskiego i bardzo je lubiły. Profesjonalni nauczyciele i zapewniają wszystkie materiały dydaktyczne. Można tam też teraz chodzić na japoński i starsza córka się zastanawia jeszcze nad tym językiem. 

Mój syn chodzi tam na japoński od roku i jestem w szoku, jak sprawnie mu ta nauka idzie! Także zdecydowanie możesz tam posłać swoją córę 😉 We wszystkim pomagają, a dzieciaki nie odczuwają tak naprawdę, że uczą się czegoś, co dorosłym wydaje się takie strasznie trudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się z wami podzielić i odradzić szkołę, do której chodziła moja córka. Może dla dorosłych jest inaczej ale dla dzieci- wielkie nie!

Polecić mogę jak ktoś chce się uczyć francuskiego np. Alliance francaise w Gdańsku. Chodziłam tam jakiś czas temu.Jednak tradycja i lata na rynku robią swoje.

Odradzam bardzo szkołę ambit. Zajęcia to jakaś pomyłka. Nauczycielka pozwalała zamienić lekcje w zoo, nie panowała nad małą grupką dzieci. Potem zmienili na inną, jeszcze gorszą. Materiały nie były dostosowane do wieku dzieci.Nie jestem jakąś wymagającą osobą ale sama pracując z dziećmi zawodowo nie mogłam na to patrzeć.Ta szkoła to jakieś nieporozumienie. Znajdziecie w Trójmieście dużo lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×