Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

tak na poczatku pieknie pisal a teraz uciekl bo sie wystraszyl zobowiazań dlatego tu zajrzalam bo fajnie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa...no ale skoro szuka i pisze wymagania...i zaczyna od \"sexu\"..to kogo on chce oszukac...nie wiem czy on naprawde szuka czy chwilowo ma taki pomysl w glowie...nie mi Go oceniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czego moze szukac skoro sie nie odzywa,moze juz znalazl, bo przeciez podobno tyle emaili ze z czytaniem nie daje rady, albo zapomnial po tej ilosci czego szuka, bo i tak moze sie zdarzyc faceci czesto maja krotka pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) ale numer facet sobie poszedł a my szalejemy na jego topiku, ale coz takie zycie kobiety czasem musza przejac kontrole gdy facet sobie nie radzi ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja sie dobrze bawie...a biedaczek pewnie nie wie co robic..tyleee ofert i zero pomysl co z wybrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mu mozemy pomoc niech wysle polowe ofert do ciebie i polowe do mnie a my moment zrobimy selekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaslabl gdy wreszcie to zrozumial i jakas reanimacja by sie przydala-usta usta, masaz serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlugo bedzie udawal ze jest nieprzytomny :) w takim razie ja biore masaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciekawe czy Dida sie zorientuje oby zamykame tu nie przyszedl bo wejde do komputera i sie zemszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczylam to po raz kolejny to sie zaczelam smiac-znowu przewijanko-ale na dluzsza mete to jest meczace pierwszy raz to mi sie zdarzylo i widze cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Jestem z wami. Ale z was głupie ci*py :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×